Új privát üzeneted érkezett!

Persze, menjetek csak korábban nyugodtan, mi majd csatlakozunk, amikor tudunk :) lehet h felébresztem hamarabb Bálintot :)
és hogy foglak felismerni Titeket???? mert rolunk van foto... :D

KépKép
fibi
 
 


Jó ez a n5-f5, akkor előbb otthon meguzsonnáztatom a gyerkőcöt. A korábbra eredetileg úgy gondoltam, hogy kora délután, de jó ez így is...
hugó
 
 


Akkor legyen 1/4 5 - 1/2 5 körül.
Fibi, Hugó! priviben küldtem képet! Igaz, hogy nem a legfrissebb, és nem is látszik sokminden, de hirtelen csak ezt találtam. Azért talán felismehetőek leszünk. :lol:
Vendég
 

 
 

Okés, akkor holnap találkozunk :) De jo!! :D Irok Natasának is sms-t, hátha el tudnak jönni. Prüntyi, gyertek Ti is! :)

KépKép
fibi
 
 


Okszi Fibi! Minnél többen leszünk, annál jobb! MINDENKIT MEG AKAROK ISMERNI! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Külön Szióka Little ildy!

Azt hiszem a szerdai taliról mi lecsúsztunk, pedig szívesen mennénk/mi három hónaposak és egy hetesek vagyunk lehet hogy picik még a játszóházhoz de szeretnék én is megismerkedni veletek/ , közbeszólt egy kis nátha is, és a gyogyszertárat kiürítettük reménykedve hogy Barbi nem kapja el tőlem . Ma voltunk tanácsadáson és 5600g-osak és 61,5 cm-ek vagyunk :lol: , ja és kaptunk szurit is :( , most borogatjuk , innentől nem szeretjük a doktornénit, pedig még régebben mosolyogtunk is rá. Kép
carly74
 
 


Carly,
jobbulást Nektek!! akkor, majd ha Prüntyiéknél lesz tali, Veletek is meg tudunk ismerkedni remélem :)

Little,
válaszolt is Natasa, hogy ök is tudnak jönni, éljen :D

KépKép
fibi
 
 


Holnap küldök át én is képet, most bénázik a gép (vagy én :lol: )
hugó
 
 


Sziasztok!

OFF:
Ne haragudjatok, hogy így betörök hozzátok, de lenne egy elég sürgős kérédésem: ismertek jó fogorvost Veresen? Láttam, hogy létezik a VeresDent nevű magánpraxis, de nem szeretnék sima töméscserélésre ennyit költeni, azt lehet, hogy megoldanám inkább az SZTK-ban, de nem tudom, hogy milyen orvosok dolgoznak ott.
Köszi a segítséget, sziasztok, és további jó dumcsit!
Éva
wica
 
 


Lányok, én nem tudok menni :( ...de a tali még áll, ha összehozunk egy időpontot!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi :cry: :cry: :cry:

Lányok! Örülök, hogy megismertelek Titeket! Tök jó lesz, ha már jó idő lesz, mert akkor már kint is talizhatunk.
Vendég
 


Sziasztok!
Prüntyi, össze KELL hoznunk egy időpontot! :wink:
Csajok, szupi volt ma a Kincs-ben. Örülök, hogy találkoztunk! Így azért jobb, hogy személyesen is ismerjük egymást. Legalább az írásokat tudom igazi archoz kötni :)
Little ildy, meg kell jegyeznem, hogy nagyon arik a vonalzódon a katicák :) ////Oooops, ezzel a megjegyzésel amolyan tipikus lányos anyuka vagyok :lol: De, nálunk a katicák meg a lepkék most a menők :D ////
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Én is úgy gondolom, hogy így sokkal személyesebben lehet írni egymásnak, hogy tudjuk, hogy ki kicsoda!
Bencének most a piros a mániája, és ebbe a katica is beletartozik. Minden lefekvéskor a Piroskát kell neki mesélni, amit már tud kívülről, és a kistesó is piros lesz! :lol:
Carly, Prüntyi! Jó lenne megismerni titeket is. Gondolom ha már jobb idő lesz jobban össze tudunk hozni, akár egy közös sétálást vagy játszóterezést is.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat...én simán elmentem volna a ramazuriba...azt hittem ott lesztek... :lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Mi is jól éreztük magunkat.... Tegnap mondtam, hogy leteszem Manókát 8-kor aludni, és alszik reggel 6-ig... Hát tegnap majdnem 10 volt, mire sikerült elaltatni! Úgy látszik, hogy jön egy újabb fogacska...
hugó
 
 


Én is nagyon örülök, hogy megismertelek Benneteket!
Ilyet máskor is szervezhetünk nyugodtan, mert Bálint is nagyon élvezte :D

Prüntyi,
akkor legközelebb Nálad is talizhatunk :wink: és akkor biztosan nem maradsz ki a jobol :D

KépKép
fibi
 
 


Halihó!

De nagy itt a pangás!!! :cry:

Hugó! Nálunk elég hamar kezdtek Bence fogai jönni, 4 hónapos volt. Én ilyenkor mindig Panadol szirupot adtam neki 2 napig reggel és este, és ettől sokkal jobb volt neki. Sajnos a dentinox nálunk nem ért semmit!

Játszóházzal kapcsolatban még annyit, hogy nekem a Ramazuri jobban tetszik, mert sokkal nagyobb és több játék is van, csak hát 2-szer annyiba kerül, mint a Kincs. :cry:

Lányok! Tökre szégyenlem magam, de nem emlékszem a keresztnevetekre. Kivéve hugóéra, aki priviben elküldte még a tali előtt. Megírnátok nekem? :oops: Akkár priviben is, ha ide nem akarjátok. Köszi

Fibi! Neked még azt akartam mondani, hogy csalóka a képed amit ide felraktál. Sokkal helyesebb csajszi vagy, mint a képen! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Én lenni Eleonóra/Nóra. Vezetéknévtől megkímélnélek benneteket :lol:
Nekünk tetszett a Kincs csak meleg volt :P Mi megszoktuk, hogy hibernáljuk magunkat meg a gyereket is :wink:
Fibi, én is pozitívan csalódtam benned :) ///Milyen jó, hogy rólam nincs kép, mert lenne negatív csalódás is :roll: ///
Hugó, Jogart mondtál? Mert ha jól emlékszem akkor mi egy kisebb köpésre lakunk egymástól. A minap elsétáltunk arra :lol: Egyszer/többször sétálhatnánk együtt :wink:

Fogzás,...Szonjának 19 hetesen bújt elő az első két foga. Most meg 8 van neki. Mi borostyánkőláncot használtunk. És bár én szkeptikus voltam, de a gyógyszereket nem szeretem,...szóval nálunk bejött egyenlőre. Dentinoxot egyszer próbáltam (mert a borostyánnak idő kell), de nála sem hatott max 5 percet :twisted:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, mondtam, hogy nagyon közel van... és persze, mehetünk együtt sétálni. Akár egyeztethetünk is valamit.
Ami a fogakat illeti, mi most homeopátiás bogyókkal próbálkozunk...amúgy én is elég gyógyszerellenes vagyok, viszont szegénykém nagyon szopizza az ujját, és nyűgös is. Talán ez középutas megoldásnak megfelel.
Mindenkinek jó hétvégét!
hugó
 
 


Ildy, Natasa,
ooo, köszönöm a bokokat, valoban nem vagyok egy fotogén alkat :D le is cserélem nemsokára a képet, és csak Bálintrol teszek fel, mint ahogy mások is inkább a gyerköcöt mutogatják :lol:

én keresztnevem meg Andi :)

és ha még melegebb lesz, igazi tavasz, akkor szeretnélek meghivni Titeket hozzánk, mert naaaaaaaagy kertünk van :) csak a háziko picike, igy télen nem tudunk sok vendéget fogadni :(

Natasa,
ugy látom, hasonlo a vélekedésünk gyogyszer témában :wink: Fogzásra én néha homeobogyot probáltam (Chamomilla), de nem mindig vált be. sokszor csak a cici segitett 8)

Hugo,
de jo Nektek, hogy közel laktok, és tudtok menni sétálni együtt. én lenni irigy-mirigy :P

Ildy,
amugy Te is helyesebb vagy, mint a foton, amit priviben küldtél :) és egyszer menjünk Ramazuriba is, azt is kiprobálnám szivesen :D

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek nagyon szép hétvégét.
:D
Prüntyi

Ha van kedved a jövő héten valmikor sétálni a picikkel?

Nekünk a kedd kivételével bármelyik nap jó , akkor megyünk dokihoz , Barbi lecsüngő szemhéllyal született , állítólag kinőheti de kontrollra kell járnunk :cry: vele.

A náthából kigyógyultam/ Barbi meg szerencsére el sem kapta/ így a következő talira remélem semmi nem jön közbe és mi is tudunk menni.
Kép
carly74
 
 


Sziasztok lányok!

Ha nektek jó, akkor gyertek szerdám ramazuriba 11 től..én úgy is ott vagyok, 11.- ig van a tanfolyam...ha jó nektek...

Carly, pont ma gondoltam én is rá, hogy ha ilyen szép idő lesz valamikor, akkor sétáljunk...majd reggel meglátjuk (hétköznapra gondolok)...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!
Fibi, a Chamomila nálunk is a fiókban csücsül, de még nem kellett. A cici Szonjánál is segít :wink: Egyébként lehet most is fogzik, mert úgy viselkedik,....de, nála a nyálzás osha nem akkor van, amikor ki is bújik a foga.
Prüntyi, lehet benézünk a Ramazuriba. Mi csütörtökön elmegyünk egy hosszú hétvégére, és addig minden napra van programunk, de a szerda még üres :wink: Igaz, Szonja pont olyankor szokott aludni :roll:

Ma gyönyörű idő volt :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Szerdán lehet hogy mi is le tudunk menni, pont aznap ráérünk :D Jo lenne megint találkozni :)
fibi
 
 


Naaaaaaaaa, alakul a szerda...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megpróbáljuk mi is a szerdát, bár mi is készülünk valahova elutazni pár napra. Kérdés, hogy összejön-e a héten?! Eddig mindig közbejött valami: rossz idő, betegség stb.
Natasa, Ti hova mentek? Nálunk most Sopron a legesélyesebb...
hugó
 
 


Lányok, csak egy kérdés a szerdával kapcsolatosan: nincs kedve valakinek kicsit hamarabb leérni a Ramazuriba (olyan f11 körül)? Manóka f12-12 körül szokott elaludni, szóval lehet, hogy elég hamar beálmosodna... mindegy, ha marad a 11, akkor is lenézünk szerintem, csak legfeljebb nem maradunk túl soká...
hugó
 
 


Sziasztok!
Hugó, lehet nekünk is jobb a korábbi érkezés, de az a baj, hogy ezt csak szerdán tudom meg. Mert attól is függ, Szonja mikor ébred,...
Mi Várgesztesre megyünk csütörtöktől vasárnapig egy kisfiús családdal :)
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hugo,
nekünk jo a fél 11, söt joBB is :D

Natasa,
Várgesztes rulez, egyszer voltunk ott, még gyerek nélkül :)

KépKép
fibi
 
 


Carly, ha gondolod, 1/2 11- 11 közt sétálj el felénk, kint fogunk motorozni az utcán :)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


hársas 4

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!


Sajnos mi szerdán nem tudunk menni a talira! Apa 11 körül megy dolgozni, és kocsival megy! :cry: :cry:
Majd legközelebb! Remélem nem kell sokáig várnom rá! :wink:
Vendég
 


Little, és Apa nem tud előtte kidobni a ramazuriba? Haza meg elviszlek, ha gondolod...nem gond :)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!

Bocsi de csak most olvastam :( , pedig jó lett volna találkozni, ha csütörtökön jó nektek ugyan abban az időpontban elnézünk felétek.
carly74
 
 


carly, ok

Kép

Kép
prüntyi
 
 


BOCSI Lányok, de mi nem fogunk menni holnap, ugyanis Apa úgy döntött, hogy mi szerdától péntekig "hosszú hétvégézünk" :lol: , mert szombaton már dolgoznia kell :cry: .
Remélem jövő héten is lesz valami program, és akkor majd mi is csatlakazunk!
Natasa, a közös séta részünkről is oké jövő héten, vagy máskor is, a mobilomat átküldtem tegnap este.
hugó
 
 


Hugo,
kár hogy nem jöttök :( de hosszu 7vége biztos jo lesz :)

Ildy,
tényleg, Prüntyinek jo az ötlete. Akár én is haza tudlak vinni Benneteket, csak a gyerekülést kell átszerelni a kocsitokbol elötte :wink:

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

De arik vagytok, hogy felajánlottátok, hogy hazahoztok! :lol: Sajnos végül úgy alakult, hogy holnap délelőtt be kell mennem a munkahelyemre az adó miatt, úgyhogy jön anyukám, és vele lesz Bence, mert én meg ki tudja mikor érek haza!

Fibi! Látom a vonalzódon a pocaklakó nevét! Ezek szerint már eldöntöttétek?
Vendég
 


Sajnálom...akkor csak mi maradtunk Fibi?! :lol: :?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


No, no! Még mi is itt vagyunk kérem szépen! Nem mondom 100%-ra hogy megyünk, de megpróbálunk odaérni Szonjával.
Hugó, köszi megkaptam. Jó hétvégézést nektek!
Fibi a Samu név tündéri, olyan kis huncut meg komoly egyszerre :)

Csajok, nagyon kiakadtok ha megkérdezem hol van a játszóház? Megnéztem a honlapot majd az Utvonalterv.hu-t, de azon nincs Mester utca :(
Ha már volt róla szó bocsi!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Párdóóóón Natasa :lol: ...ha tudod, hogy hol van a Tirangolo uzlet, akkor ott van mellette...ha nem tudod, akkor ahogy mész ki veresről-szada felé, elhagyod a mol kutat, átmész a sineken, ésott van a plus közért jobbra...na azzal sréhen szemben van a játszóház... ha viszont szada felől jössz, akkor átmész az "új" körforgalmon...elhagyod a shell kutata, meg a citroent, és akkor nem sokkal utána bal oldalt lesz a játszóház.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


plusz közért balra (ha veres felöl jössz)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Fibi!

BÁLINTNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Kép
Vendég
 


Most megyek Pestre, aztán délután vagy este felé, attól függ mikor érek haza, majd még jövök!
Írjatok, hogy milyen volt a játszóházban!

Puszi
Vendég
 


Prüntyi, Natasa,
mi 10 felé el tudunk indulni :) kivételesen össze birtam szedni magunkat idöben :wink: remélem, jöttök :D

Ildy,
Köszönjük a névnapi köszöntést, nagyon kedves vagy! :D
kár hogy nem találkozunk ma :( akkor jövö hétre is össze kell hoznunk valamit :wink:
Samu név sajnos azota meg lett vétozva :( anyukám azt mondta, hogy ezt a nevet birkáknak szokták adni feléjük :roll: (Baja és környéke). na, ettöl jol elment a kedvem, most megint gondban vagyok :?
fibi
 
 


Fibi! Őszinte leszek, nekünk a cicánkat hívják Samunak, és csak ezért nem adnám a gyerekemnek, de a cicánk azért kapta, mert tetszik. :lol: Nekem még a Soma is nagyon tetszik. Egyszer láttam egy kisfiút, akit így hívtak, és nagyon szép kisfiú volt.

Na milyen volt a tali?
Vendég
 


Carly, holnap be kell menjek a munkahelyemre...nem leszünk már itthon...de ha jó neked is akkor a pénteki nap is jó 1/2 11 -11 közt itt...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ildy,
pont nemrég irta egy ismerösöm is, hogy a cicáját Samunak hivják :lol: eggyel több indok a birkák mellett :D
Tali nagyon jo volt, Natasával sokat tudtunk beszélgetni, és még Tüncsiéket is láttuk egy rövid idöre. Mi fél 12-kor leléptünk, mert kezdett álmosodni a gyerek :)
És tényleg sokkal szebb meg nagyobb ez a hely, mint a Kincs. Ha az ember hetente egyszer megy, akkor ki lehet birni azt az 500 Ft különbséget :wink: És a földszinten vettem Bálintnak neve napjára egy fakockás kirakot, nagyon tetszik neki, orákig eljátszik vele :D
fibi
 
 


Halihó!

Örülök, hogy jól sikerült a tali, remélem a következőn már mi is ott tudunk lenni! Ugye, hogy jobb hely, mint a Kincs? Nekem is jobban tetszik!
Vendég
 


Szia Prüntyi!

Akkor pénteken ha jó lesz az idő elnézünk felétek.
carly74
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?