Új privát üzeneted érkezett!

Erzsike!

Ami a legfontosabb,hogy nem lehetsz lázas.Rubophent vegyél be rá,semmi esetre sem mehet fel a láz,mert az nem jó.A torokfájásra gyógyszertárban lehet venni recept nélkül bioparox sparyt,nekem Koda tanácsolta és a házidoki is rábólintott,+ a leírásba is beleírták,hogy lehet alkalmazni.Vegyál,jó.

Jobbulást és nagyon vigyázz magadra.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Erzsike, azt hittem, mára kipihented a megfázást :( - én nem tudok tanácsot adni, de rábolintok arra, amit Eszter irt.... gyors gyógyulást!!!

Koda, igy nem tudom, hány mg. E vitamint szedek :? - 1 tablettát kell naponta bevegyek - olyan zselatinos, átlátszó. De ha hazamegyek megnézem :)

Én a ködös időt nem birom, még igy baba nélkül sem - pedig itt nagyon sokszor van (mint most is). Olyan is volt, hogy hetekig, minden délelött köd volt, és olyankor a fejem is fájt tőle - azért remélem, ha babás leszek, nem fog nagyon megviselni :shock: - csak már ott tartanék!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Erzsike!!!!

Ezt a teratológiával foglalkozó dokik írták! Persze csak hatóanyagokat írtak, de a gyógyszertárban, orvosnál ez alapján lehet kérni. Hátha segít!

""""Hasznos ajánlások:
A megfelelő tájékoztatás kedvéért, és természetesen az anyai láz által esetlegesen okozott magzati ártalom és a gyógyszerártalom elkerülésére összefoglalva a következő javaslatot fogalmazzuk meg:

1. Felső légúti hurut (torokgyulladás, mandulagyulladás, orrmelléküreg-gyulladás, középfül-gyulladás kezelését kezdje penicillinnel (pl. amoxicillin), penicillin-allergia vagy nem kellő siker esetén makrolidek (azithromycin, erythromycin) adandók. A makrolidek csoportjába tartozó clarithromycin sem bizonyult emberben veszélyesnek, csak állatkísérletek során, amiért az amerikai Food and Drug Administration nem tekinti elsőként választandó gyógyszernek.
2. Alsó légúti hurut (hörghurut, tüdőgyulladás) esetén, gondolva a sejtfallal nem rendelkező, sejten belül élősködő, úgynevezett atípusos kórokozók szerepére, azithromycint tartjuk az elsőként választandó gyógyszernek az Amerika Mellkas Társaság ajánlása alapján. Ha felmerül rezisztens Streptococcus pneumoniae fertőzés lehetősége, azithromycint cefuroximmal kombinálva érdemes adni terhesség esetén.
3. Húgyúti fertőzések esetében, elsőként, a penicillin szintetikus származékait, a kefalosporinokat javasoljuk (cefalexin, cefuroxim, stb.), mert nem mérgezőek és hatékonyak a vizeletfertőzést okozó bélbaktériumokkal szemben.
4. A flurokinolonokat (ciprofloxacin, moxifloxaxin, sparfloxacin, levofloxacin, stb.) állatkísérletek és a nem kellő terhességi tapasztalatok alapján nem tartjuk célszerűnek, mert kutyákban csont-porc rendellenességeket okoztak.
5. Lázcsillapítók között magzatkárosító gyógyszer nincs, legfeljebb az anya egyéni toleranciája határozza meg, hogy szalicil-származékokat vagy más gyógyszereket szed. A testhőmérséklet normalizálására a lehűlő ülőfürdő, egésztest-borogatás is javasolható. A lázat mindenképp le kell vinni, méghozzá a lehető legrövidebb idő alatt!!!"""""

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Erzsike!

Folyt:

"Lázcsillapításra a terhesség bármely szakában az Aspyrin és az Algopyrin is megengedett; paracetamol tartalmú szerek nem! (a legtöbb reklámozott láz és fájdalomcsillapítóban ez a hatóanyag!)"

Bő folyadék és vitamin fogyasztás, ágynyugalom és pihenés.

Az átlagos légúti fertőzésre általában nem kell antibiotikum, csak szövődményes esetben.

Torokfájásra sokszor egy fertőtlenítős toroköblögetés is jó, pl. Phlogosam. A náthára gond nélkül szedhető pl. a Ca-Sandoz + 1000 mg C-vitamin pezsgőtabletta.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Most mit is mondjak,rám már nem vonatkozik az egész,de múlt héten,amikor a dokinál voltam nekem pont az ellenkezőjét mondták.Aszpirint tilos,és csak paracetamolt lehet.Nem semmi,hogy te meg pont az ellenkezőjéről találtál infókat.Ez annyira elszomorít,hogy legyen így bizalommal az ember az orvosa iránt,ha ennyire megoszlanak a vélemények.Persze amikor én elbizonytalanodtam C vitamin ügyében én is teratológust hívtam és neki hittem.Hú,most szétvet a düh. :evil: Olyan jó és megnyugtató volna ,ha az orvosok egyféleképpen vélekednének alapvető kérdésekben.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok,

annyi dolgom van, hogy nem tudok irni, csak gyorsan elolvastalak titeket! :)

Eszter,
örülök, hogy jelentkeztél. Vigyázz magadra és ha tudsz gyere mesélj. gondolom Bálintnak se könnyű ez most... :(
Kép

Erzsike,
lázat levinni mindenképp! Nekem is azt mondta a dokim, hogy inkább lázcsillapító, mint láz!!

puszi,
Ági
csné
 
 


Eszter!

Teljesen egyetértek veled! Álandóan mást mondanak, egyszerűen nem tudom néha, kinek higyjek.........De az algopirint biztosan be lehet venni, eddig minden orvostól ezt hallottam.....Az aszpirint viszont én sem venném be, lehet.
C vitamin ügyében mit mondtak neked? Nagy mennyiségben káros a magzatra is, azt tudom. (megadózisokra értendő....)

Ági!
Mi az a sok dolog? :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Az Algopyrin tuti, én is csak azt mertem, és persze a homeos bogyókat. Láttam, hogy Juci annyi jó dolgot írt a homeopátiás szerekről, el is mentettem magamnak, biztosan hasznát fogom venni. Vagyis remélem, hogy lesz olyan időszak, amikor majd hasznát vehetem.

Verzsike, gyors gyógyulást kívánok Neked!!! Reméljük, hogy a baba semmit nem érez ebből a betegségedből!
Juci nyitott egy topikot, Homeopátis javaslatok címen, szerintem ott is nézz szét!!! Amit ajánlott oldalt: http://www.homeopatia.lap.hu/

Hátha találsz valamit!

A lelkesedésem... hát, tudod, ebben a hónapban másfelé járnak a gondolataim, és a lelkesedésem mintha most megcsappant volna. Főleg az Eszterrel történtek után.

És Mesi is most írt, hogy a 17. héten meg kell indítani a szülést a bátyáéknál... a dokim nevét, számát kérte el a Sotén. Remélem, nem haragszik, hogy ezt leírtam, csak annyi a keserűség most körülöttem, hogy nem igazán tudok foglalkozni a bébivel. De ma mindenképp teszünk érte, csak valahogy nem görcsölök rajta!

KépKép
titi_27
 
 


Ildikó, én meg annyira odavagyok a ködért! Miskolcon télen sokszor volt az Avason (ahol éltem) ködös idő, és nagyon-nagyon hiányzik! Itt Pesten sajnos igen ritka. :(

Jaj, aki nem tudná... akiről írtam... Mesi... ő volt a topikunk alapítója tavaly, csak sajnos kilépett még nyáron, mert elvesztette a kisbabáját, és nagyon megviselte, no meg a párja sem igazán engedi a Babanet közelébe... pedig szerintem olyan jó hatással voltunk/vagyunk egymásra. És Mesi számomra nagyon-nagyon hiányzik!!! De szerintem mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget, annyira aranyosak vagytok, gyorsan be is kaptam egy algopyrint, mert már 38 fokot mértem az előbb.

Puszi
verzsike
 
 


Lányok,akkor leírtam mi történt.Ne haragudjatok,ha elszomorítom itt a hangulatot,de most így legalább már nem kell többet beszélni róla később. :cry:

Két hete kedden kezdődött minden,amikor is beteg lettem ,elkaptam ezt a hasmenéses vírust,ami nagyon levert a lábamról. Szerdán már otthon maradtam,nem is bírtam volna dolgozni menni,mert annyira rosszul éreztem magam.. Csütörtökön mentem nőgyógyászhoz,aki a nem kis csalódást okozva letudott 2 perc alatt,de a lényeg,hogy mindent rendben talált .Aztán este megláttam az első barnás pecsételést. Berohantunk a Bajcsiba,ahol még mindent rendben találtak és én elhittem,hogy biztosan a doki sértett meg kivülről a délutáni Uh-on. Innentől ettem a napi 1000 Mg magnéziumot és nagyon féltem.Másnap újabb barnázás,ismét kórház,ismét minden rendben volt.Csak a lelkem nem..Aztán szerdán végre meismertem azt a dokit,akinél majd szülni is szerettem volna.Ő is készített Uh-ot és mivel ott is minden rendben volt tényleg magamra erőltettem némi nyugalmat.Másnap hajnalban egy rémísztő,furcs érzésre ébredtem,mintha remegne a méhem.De elmúlt,viszont a gyomrom,hasam egész nap fájt,én azt hittem a brokkolitól,amiből elég sokat ettem,na és a hormonváltozásoktól.Nem voltam nyugodt,főként ezt a remegést nem tudtam hová tenni,kerestem is a neten minden hasonlót,de semmi.Végül meggyőztem magam,hogy talán csak álmodtam.Hétvégére már nagyon ramatyul voltam,de mivel eddíg is nehezen viseltem a terhességet vonszoltam magam tovább,mígnem vasárnap reggel újra barnás maszatolásra,rémes hátfájásra és alhasi görcsökre keltem.Megettem a magnéziumadagomat,de nem akartam riogatni a családot, a kisfiamat kértem meg,hogy kisérjen be a Bajcsyba.Azt gondoltam megint minden rendben,de azért jobb,ha megnéznek,én is megnyugszom és minden megy tovább.Nos az ügyeletes doki annyit mondott,hogy nem lát szívhangot,jöjjek vissza pénteken.Ott megszünt a külvilág,nem is értettem mi történik,csak beugrottunk a kocsiba és hazáig azt hajtogattam a fiamnak,hogy mennyire csodálatos,hogy ő van nekem,hogy egészséges és hogy mindennél jobban szeretem.Hazavittem,szóltam anyuéknak,riasztottam a férjem és összepakoltam a holmimat.Egyértelmű volt,hogy nem fogok péntekig otthon várni,mintha mi sem történt volna.Berohantunk a Kistarcsai kórházba,ahol szülni szerettem volna.Nagyon bíztam benne,hogy a doki egy balek volt és ott majd megnyugtatnak,hogy minden rendben,de nem így lett.Nagyon lelkiismeretesen,vagy 20 percig vizsgált 2 orvos is,majd behívták a főorvost,aki végül kimondta,missed ab.Nem bírtam tűrtőztetni magam,kitört belőlem a zokogás.Ők sem akartak hinni a szemüknek azt mondták,minden olyan szép,olyan szabályos,de vége van.Próbálták lökdösni belülről,de nem rezdült össze,hanem lebegett a magzatvízben élettelenül.A főorvos nem hitt a szemének,ráközelített a mellkasra és felhangosította az Uh-ot,hogy ha nem látja,biztos mindjárt hallja majd a szívhangot.De nem.Felvettek az osztályra.Ekkor már elég rendszeres méhösszehúzódásaim voltak.Azt mondták,ha magától beindul,akkor éjszaka is befejezik,ha nem ,akkor reggel.Egész éjjel görcsölt,fájt,de legjobban belül sajgott az egész.Egy kétágyas privát szobába kerültem,de még így is jól hallottam a felsíró babákat és hajnalban a nővért,aki szívhangot néz a mellettem lévő szobaában.Aztán délelőtt 11-kor műszeres befejezés.20 percíg tartott,nem éreztem semmit,és a műtőben annyira emberiek voltak velem,hogy soha nem fogom elfelejteni nekik azt,amit én ott kaptam,szeretetet,együttérzést,figyelmet.Arra ébredtem,hogy fogják a fejem és hányok.Aztán meg,hogy tisztába tesznek,mert nagyon vérzek.Majd egy óra múlva megint,mert nem hagy alább a vérzés.De szerencsére este fél 6-kor hazaengedtek.Addígra már rendeződött a vérzésem és várt a kisfiam,meg a drága kis családom haza.Hát ez történt.Pont akkor kezdődött minden baj,amikor elkaptam ezt a vírust.A dokik azt mondták,sajnos ez simán végezhetett az én kisbabámmal.Nem értem miért kellett így lennie,nagyon nehéz az elfogadás.De majd meghalványul minden,csak teljen az idő.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Koda!

Én napi 1 db 500 mg-os C vitamint szedtem már azelőtt,hogy terhes lettem,pont a baba érdekében,amíg egy lány a másik topicban fel nem hívta a figyelmem arra,hogy ez gond lehet.Nagyon megijedtem és akkor hívtam teratológust,aki azt mondta,hogy ilyen téli szezonban nem is baj,de napi 500 mg-nál többet nem ajánlanak terhesség alatt.Ennyi viszont nem okoz gondot,sőt,egészséges.Ettől kezdve azért lefeleztem az adagot,de megnyugodtam.Állítólag erre is csak biztonsági okokból írnak mást. :roll:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!

Valami kis vidám hangulatú bejelentkezést terveztem fényképekkel, de azt hiszem most nincs itt az ideje!


Eszter!
Talán segít az, hogy leírtad a szomorú történeted. Legalább is remélem. Tudom, hogy nem vígasztal, de tudod, hogy mi az oka és tudod, hogy ez nem fog többet előfordulni.
Borzasztóan fájdalmas lehet. Helyesen döntöttél, hogy nem vártál otthon tovább. Elviselhetetlen lett volna még egy hétig várni és reménykedni!
Azt kívánom Neked, hogy sikerüljön átvészelni ezt a nehéz időszakot és amikor úgy érzed eljött az idő már ne terheljék a lelked ezek a szomorú emlékek!
Nagyon szeretlek és sokat gondolok Rád!

Bálintkádnak, aki tényleg csodálatos kisfiú nagyon boldog névnapot kívánok!

Erzsike!
A 38 fok még nem baj. Algopyrint nyugodtan bevehetsz, de célszerű mindig fizikális lázcsillapítással kezdeni. Egy kis hűtőfürdő.
Tudom, hogy az ember fél ilyenkor a megfázástól. 1 éve a kisfiamnak lázgörcse volt. Levihetetlen 41 fokos láz miatt. A kórházben a nővérek meztelenre vetkőztetve az ablakba tették éjjel aludni 15 fokban. Én is mellette voltam és azt hittem megszakad a szívem. A láza szépen kúszott lefelé és másnap már semmi baja nem volt.
Egyébként magától a láztól nem lesz baja a babának, "csak" méhösszehúzódást válthat ki. Szóval ne aggódj!

Lányok én is jövök még, csak a kisfiam reggel belázasodott a nagylányomat meg hazaküldték az iskolából, mert rosszul lett. Szóval káosz van itthon.

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!

Nem szeretném rontani a hangulatot,sőt,nekem is kell a vidám hangulat,gyere csak a képekkel és a bejelentéssel!!!!!!!!!!!!!!!!!!mIT JELENTESSZ BE? :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 


Drága Eszter!

Azt hiszem, én nem írok erre semmit... nem tudok mit írni... nagyon köszönöm, hogy leírtad, és remélem, picit megkönnyebbültél!

Még hogy várjál péntekig! Helyesen döntöttél! Szegénykém, hogy megviselhetett!

Istenem, csak teljen az idő, hogy halványuljon a fájdalom, mert igenis fog, ezt én mondom Neked!

Szeretlek Eszter! Kérlek, vigyázz magadra és a kis lelkedre!!!

KépKép
titi_27
 
 


Jajj Titikém, a férjem is pont veled példálózott a kórházban,mert amin te keresztülmentél,az 1000-szer keményebb dolog,és most mégis készültök a babára,ő is azt mondta,hogy akkor mi is túlleszünk ezen,hiszen ez csepp a tengerben ahoz,amit te átéltél és volt erőd felállni.

Én is imádlak nagyon. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Drága Eszter,
köszi, hogy leirtad nekünk. Nagyon sajnálom, hogy keresztül kellett menned ilyenen! :(
Évának igaza van, jó, hogy legalább tudod az okot! Kicsi fiad hogy viselte? Gondolom amikor kettesben voltatok még el se mondtad neki a kocsiban!?
Azért felháborító, hogy a doki majdnem 1 hétig hagyta volna benned a babut... Én ettől teljesen kivagyok! Jobb lett volna, ha iszonyú görcsökkel veszíted őt el???
Na, mindegy! Jó, hogy legalább túl vagy rajta...
Lelkileg meg majd akkor leszel rendben úgyis, ha jön egy másik! Remélem nagyon hamar lesz!!!

Hozz nekünk farsangi képet!!!

Koda,
mosok, főzök, takarítok, rámolok... :) És mindjárt mehetek Viviért a suliba...
csné
 
 


Drága Eszter!
Bárcsak be tudnék jelenteni, de csak bejelentkezni tudok!
Tudnád mióta tervezem, hogy bejelentek valamit, vagy valakit, de ő még nem akar jönni.
Eldöntöttem, ha továbbra is várakozó álláspontot javasol az orvosom, akkor megkeresem Radványi doktornőt. Eleget várakoztam :twisted:
Képecske:
Akkor a kedvenc a kisfiamról:
Talán nem baj, ha újszülött kori (2 perces) azért teszem fel, hogy erőt adjon előre nézni és tudni, hogy ezért érdemes küzdeni és kibírni mindent! Mostanában sokat nézegetem. Remélem nem bántok vele senkit, mert nagyon szeretlek titeket!
Kép

És egy mostani:
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Ági!

Én láttam a képet a kislányodról,nagyon kis drága.Majd holnap én is teszek föl,de ma névnapozunk.Amúgy nekem tuti nem jön hamar a babó,de nem is szeretném.6 hónapot kell várnom,addígra pont allergiaszezon,tehát 9 hónap hónap múlva lehetne újra próbálkozni,de én rágondolni sem szeretnék,hogy terhes legyek.Babaát akarok,de legjobban az örökbefogadás mozgat.Abban maradtunk apával,hogy mégegyszer megpróbálom,de után nem.Úgyhogy én megint kakukktojás leszek a topicban,mint tavaj is, a lány,aki gyerekre vágyik,de még csak nem is próbálkoznak.Ha nem bánjátok így is maradnék. :roll:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter, nem tudok semmit hozzafűzni, és nem is akarok :( - vagyis annyit, hogy gondolatban végig veled voltam/ vagyok!!!
Azzal, hogy szomoritod a hangulatot, egyáltalán ne gondolkozz, mert sokkal jobb, hogy igy le tudtad irni. Én csak azért drukkolok, hogy nagyon gyorsan újra baba legyen a pocidban, aki enyhiteni tudja azt a fájdalmat, amit érzel.
Azért az tényleg felháboritó, hogy azt akarták, hogy péntekig várjál.... na, de nem fokozom....

Éva, én is várom a képeket!
Erzsike, nagyon vigyázz magatokra!!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Eszter, ez biztos, hogy ki kell várni a 6 hónapot????

KépKépKép
ildiko74
 
 


Éva, aranyos a kisfiad :)

KépKépKép
ildiko74
 
 


Eszter!
Tudod, hogy ezt az elkeseredés mondatja Veled!!!!
Könnyebb azt mondani, hogy nem akarom mint, hogy most nem lehet! Igen, az örökbefogadás csodálatos gesztus, de miért mondanál le a sajátról?! És, ha én többé nem esem teherbe, engem kiútáltok??! Akkor már nem beszélgethetek veletek?
Szinte ezt kérdezted, csak más szavakkal. Túl leszel rajta és érezni fogod, hogy másképp létezni sem tudnál, minthogy újra, utoljára nekifutsz mégegyszer. Te nagyon erős vagy! Aki ilyen erős, annak minden sikerül!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!

Nagyon jó,hogy feltetted a képeket,gyönyörű a kis Bazsid mindkettőn.

Ildi!

Lelki okból mondják a 6 hónapot,de én nem vágyom rá,hogy terhes legyek,inkább csak a babára.Ez biztos alakul majd,de a 9 hónap megnyugtatóan adébb van.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Éva,
nagyon édes a fiad. A mostani képen nagyon kis huncut, és jó, mert igy már tudom archoz is kötni a beszólásokat! :)
Az újszülött kép meg csodálatos! :D Remélem én is nemsoká ilyen drágát tartok a kezemben, csak kuki nélkül! :lol: :roll:

Eszter,
6 hónap lelki okokból?? Igen, biztos nem tesz jót az aggódás a következő terhességnél, de én azt gondolom, hogy 1-2 év után is ugyanigy csinálnám végig a terhességet, attól függetlenül, hogy mikor vesztettem el az előzőt.
Az örökbefogadással kapcsolatban csak annyit irnék, hogy (nem tudom annó irtam-e), amikor engem műtöttek volt a szobában velem egy lány/nő. Délután bejöttek a gyerekei. Egy barna hajú nagyfiú és egy szöszi kislány! Én meg késöbb mondom a csajnak: "hogy sikerültek ennyire különbözőre?" Akkor mondta, hogy a kicsi lány örökbefogadott. 6 napos korában ők vitték haza a kórházból. :) Nem szülhet, mert pacemakere van...
Akkor én is ezt láttam a legjobb megoldásnak. Miért ne segítsek olyanon, aki rászorul és még én se mennék keresztül ilyen szörnyűségen...?!
Amugy meg én attól mert nem vagy/leszel babás még ugyanúgy szeretlek!
És Évát is! :D
csné
 
 


Eszter, Évának igaza van, hogy ezt a téged ért sokktól gondolod most igy, és sajnos, nem is csodálkozok rajta. De azért nagyon remélem, hogy 2-3 hónap múlva másképp fogsz gondolkozni, és erős leszel újra bevállalni a terhességet is.

Azt, hogy maradhatsz-e, szerintem mindenki nevében irhatom, hogy nem kérdés! Sőt!!!!!! Én úgy érzem, hogy most itt nem csak azért vagyunk együtt, hogy a babásodásról beszéljünk, vagy drukkoljunk egymásnak, hanem az élet minden terén lelki társak vagyunk. Ez az én érzésem, és szerintem most csak azért vetődött fel benned ez a kérdés, mert nagyon megviseltek a történtek.

KépKépKép
ildiko74
 
 


Drága Eszterem!

Tényleg csak lelki okokból mondják a 6 hónapot. Mikor bejött hozzám a szülés utáni nap a klinikai pszichológus, és közölte velem, hogy várjak 6 hónapot, én hallani sem akartam róla! A dokim ugye 3 ciklust mondott, pedig nekem ugyebár szülnöm kellett.

Nézd meg Ágit, akinek 2 ciklus után ott a picike a pocijában! És jól vannak!

Ez majd szépen kialakul benned is! Szerintem 1-2 hét után annyival másképp fogsz látni mindent! És biztos vagyok benne, hogy újra nagyon fogsz áhítozni a babára... bár azt írod, hogy most is akarod, csak a várandósságtól tartasz. Ez teljesen normális! Én még most is félek tőle, és rettegek az UH-któl, vajon egészséges lesz-e, de akarom! Vágyom az érzésre, hogy érezzem a mozgását...stb.

Jaj, Istenem, nem akarok fájdalat okozni Neked, nem is azért írom ezeket, csak annyira akarom, hogy jó legyen Neked, mert nagyon szeretlek!!! Hiszem, és tudom, hogy hamarosan újult erővel fogsz ismét a "szádba dugva sétálgatni fel-alá a lakásban"!

Annyira fura, hogy nekem már 24-én lesz 6 hónapja... úgy elszaladt ez az idő! És az, hogy már próbálkozhatunk, akkora erőt ad! Sajnos Neked ez a francos allergia okozza a nagyobb gondot, ami miatt várni kell. De biztosan nem 9 hónap lesz az! Szeptemberre azért már csitul az allergia, nem? Eszterem, és arra nem gondoltál, hogy az allergiás szezon áprilisban kezdődik, és addig még akármi is történhet?! Mikor kezded szedni a gyógyszert általában?

Jaj, Eszter, legszívesebben regényt írnék Neked, annyira szeretnék Veled személyesen is találkozni, de gondolom, most így nem igazán van kedved a megbeszélthez sem, ugye?

Tudod, valahol olyan jó érzés volt, hogy a férjed velem példálózott a kórházban. Istenem, bárcsak tudnék erőt adni, ha máshogy nem, a tragédiámmal. Mert akkor már megérte! Ezt tiszta szívemből mondom!

Éva, csodaszép a kisfiad! Nagyon köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt az élményt!

KépKép
titi_27
 
 


Jaj, a "hőmérőt" kimaradt az idézőjeles mondatból! A fenébe, pedig azt hittem, majd ezzel jó kedvre derítelek, és még ez sem sikerült! :(

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Dehogynincs kedvem talihoz.Eddíg azért nem volt,mert annyira aggódtam,de már nincs miért,bármikor szívesen taliznék.Nekem az allergia aug 20-tól kb okt20-ig tart.Gyógyszer júliustól szedek.Egyébként azt mondták,hogy az uccsó Uh után meg is halt,tehát a csütörtök hajnali méhremegés és félelemérzet az lehetett.Lányok,én megéreztem,hogy baj van.Azután azért lettem napról napra rosszabbul,mert már nem élt. :cry: Annyi bennem a ha.Ha nem kapom el a vírust,ma is minden rendben lett volna.Bárcsak kihúztam volna az első 12 hetet.Utána már nem akkora a baj,ha beteg az ember. :cry: Egyébként se mernék előbb teherbe esni,mert mi van,ha jön az allergia,és ott a babám a hasamba,és muszáj bevennem a gyógyszereket,mert fulladni fogok ....Ez kemény dolog.Nem merném bevállalni.Így is a terhesség utolsó hónapja beleesett volna az allergiába. :cry:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy idepofátlankodok csak Eszternek szeretném megköszönni, hogy volt ereje leírni a történteket! A többiekhez csatlakozva én is csak azt tudom mondani, hogy remélhetőleg jót tett Neked, hogy kiírtad magadból ami történt!
Nagyon jól döntöttél, hogy nem vártál, csak sajnos nem volt elég.....
Bízom benne, hogy hamar helyreállsz lelkileg és mostmár nem lesz olyan göröngyös az út a babához.

Esetleg megkérdezhetem, hogy kik voltak az orvosok a Kistarcsai kórházban, ha tudod? Én ott szültem és kíváncsi lennék rá!

Ezt a kis szíves macit küldöm minden kedves topiklakónak:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Eszter!

Biztos sok erő kellett ahhoz, hogy le tud írni, de erre azt mondják, hogy már jó. Mersz róla beszélni. Nagyon szívszomorító. Még jó, hogy nem vártál péntekig. Még neked is bajod lehetet volna. Elég felelőtlen volt az a doki. Hogyhogy már dolgozol? Vérzel még mindig, vagy már csak barnázgatsz?
A kisfiadnak (aki már nem is pici) Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!!!

Titi!
Küldtem képeket még tegnap este, de akkor lehet nem kaptad meg.

Na felébredt a nagylányom. Majd este jövök, ha tudok.
Puszi mindenkienek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Gyöngyikém... de megkaptam, vissza is írtam...

De akkor így most már fel merem tenni a képeket!

Lányok, ők Gyöngyi szépségei!!! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, 5-re megyek fodrászhoz, hajat festetni (talán a Jó Isten nem akarta ezért sem, hogy együtt legyünk tegnap, mert ma még mérgezem magam, és elfelejtettem...), de utána jövök közétek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Na vágre sikerült ide jönnöm.

Eszter
Örülök, hogy újra itt vagy közöttünk és kiírtad madadból a fájdalmadat.
Én azt kívánom neked, hogy minnél hamarabb jöjjön helyre a lelked és újult erővel nézz a jövőbe, akkor mindent másképp fogsz látni. Most még biztosan nehéz elfogadni a történteket és mindenhol az okokat keresed miért történt ez. A negatív gondolataid a következő terhességgel kapcsolatban ilyenkor természetes,de hidd el ez az idő múlásával változni fog.
Nagyon sok erőt kívánok neked a testi lelki felépüléshez!
Meríts erőt a a családodból és természetesen mi is itt vagyunk, hogy kicsit könnyebbé tegyük.

Nagyon Boldog Névnapot a kicsi fiadnak!

Oné
Köszönjük a képeket ! :D
Nagyon tündériek a lányok!
Ha tudsz gyere mesélj!
Rézi, hogy fogadja a kicsit alvás... minden érdekel:

Balimama
Nagyon tetszenek a képek! A kétperces képért irígykedem, nálunk ilyen nem készült.

Veszsike
Remélem lement a lázad és kicsit jobban vagy már.
A lányok leírták, hogy miket szedhetsz be így én nem ismételem.
Pihenj sokat és jobbulást!

Titi
Lehet, hogy a mostani hozzáálásod miatt leszel nagyon boldog a jövő hónapban. Nem görcsölsz rajata és ez sokat lendíthet a dolgon. Én azért csöndben fogok szorítani. Nagyon szép estét kívánk! :wink:

Ildiko
Teljesen igazad van abban amit Eszternek írtál. Nem csak a babás témák miatt vagyunk együtt ez már több annál és így van ez jól. :)

Ági
Remélhetőleg csillog villog minden és még nincs vége a napnak.
Gondolom jól elfáradtál.
Fogad hogy van?
Nagyon szép Vivi a farsangi képen.

Mi is túl vagyunk a farsangoláson. Dávid tigris volt, med persze még vagy 3 kisfiú is annak öltözött így voltak játszópajtások.

Koda
Megit neked küldöm a képeket, mert Titi már nincs, most szépül.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Küldöm az igért fotókat.Bálint mexikóinak öltözött,majd minden osztályból választottak egy fiút,akit beöltöztettek kislánynak,és fiú-lány szépségversenyen vettek részt.Az ő osztályukból Bálintot választották,és a csajok ki is sminkelték.3.lett.Érdemes megnézni. :lol:
Kép Kép Kép

puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Na, lányok, megjöttem, befestődve, szolizva, :) remélem, egy darabig most nem fogok menni! :)

És tettünk a babáért is! :)

Képzeljétek, beszéltem apukámmal, és ma mivel ilyen jó idő volt, elültette a virágaim, kint takarított, egyszerűen hihetetlen! Istenem, csak tartson sokáig ez az állapot! Hihetetlen, alig hiszem el! És vasárnap késő este hozza a kollegám, jövő héten végig itt lesz. Szerda este tervezem, hogy elmegyünk moziba, nem fogunk unatkozni. Már nagyon várom!

Eszter, én teljesen azt hittem, hogy az a rózsaszínű felsős gyerkőc az kislány! Nem mondod komolyan, hogy az Bálint?! Eszméletlen!

Bufo, ha gondolod, küldheted nekem is a képeket, már itthon vagyok!

Koda, na, jövő hétvégére megbeszélhetünk ám egy talit, ha Neked is jó. Úgy néz ki, csak hétfőn hajlanban fogok visszajönni, vagy max vasárnap nagyon későn, úgyhogy akár szombat, akár vasárnap délután jó volna nekem. Majd igyekszem alkalmazkodni. Még egyeztessünk mindenképp!

Na, megyek, nézem a Barátok közt-öt, nagyon szeretem! De azért vagyok még!

KépKép
titi_27
 
 


Ja, még egy kis apróság... azért a mai nagy nyugalmamban beugrottam a Rossmannba és vettem Babymarkot, amiből egyet el is használtam. Érdekes módon halvány második csíkom lett, magyarul még nem közeledik nagyon a pé, viszont a PG53 meg páfrányos lett! Hát, ennyit erről!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Na végre sikerült bejutnom, mert idáig valami baj volt a babanettel.

Titikém!

Köszönöm a képeket, és elküldtem az első levelet is, meg persze még néhány képet. Azon még én is rajta vagyok. Na persze nem a legjobb formámban. Irigykedem is a fodrász miatt. Már nekem is el kellene valahogy jutnom.

Tényleg szoptatós anyukák: Nektek nem kezdet el hullani a hajatok. Én az előbb mostam meg, de jó sok ki is hullott belőle. Remélem nem tart sokáig.

Még nem is üdvözöltem az újakat, és írjatok magatokról is. Nagyon jó kis csapat vagyunk, majd meglátjátok. Sajnos az utóbbi időben én elhanyagoltam a lányokat. Ne izguljatok, hamar megismertek mindenkit. Rólam: Van két gyönyörűségem. Hanna Rezeda, aki májusban lesz 3 éves, és Sára Viola, aki november 20.-án született. Vidéken lakom, pontosabban Pest, és Kecskemét között félúton (Hernádon). Rezi elsőre sikerült, de a Sárára majdnem egy évet vártunk. Már pont hormonvizsgálatokra jártam, hogy felírjanak majd valami gyógyszert, amikor a csoda folytán megfogant. Persze az is közrejátszott, hogy előtte nagyon akartam már terhes lenni, és biztos azért nem sikerült. Na meg sokáig nem apadt el a tejem se.
Most élem a kismamák hétköznapi életét. A kicsi már 6 kiló, és általában 6X vagy 7X eszik egy nap. Szerencsére megint sok a tejem, és mindig egy ciciből jól lakik. Igaz egyikben csak 120ml körül van, de a másikból szokott 200-at is enni. Utána még le is kell fejnem, mert különben begyullad.
Na nem untatlak tovább titiket. Örülök, hogy egyre többen vagyunk.

Bufo!

A Rezi imádja a Sárát. Éppen ezért figyelnem is kell, mert néha úgy megszorítja a kezét, hogy puszit tudjon rá adni. Igaz egy kis féltékenység azért van benne. Egyre többet igényli, hogy őt is valaki felvegye.
Az alvás már elég jól kialakult. A Sára előbb elalszik, és a Rezit utána tudom altatni. Persze mi is négyen alszunk egy szobába. A Rezi velünk, a Sára meg a kiságyban mellettünk. Még szerencse, hogy olyan nagy az ágy, hogyha keresztbe fekszik, akkor is elférünk. Nekem is jobb így, mert különben a Rezi, ha a szobájában alszik akkor éjszaka vagy reggel felé átszokott jönni, így meg nem ébred fel.

Napközben jól elvagyunk. A délelőtt olyan hamar eltelik, hogy észre sem veszem. Már január óta főzök is. Ami jó sok időd elvesz. Ha jó az idő, akkor meg sétálunk. Délután, ha szerencsém van akkor együtt alszanak, és akkor tudok vasalni, meg pakolgatni. Szóval nem unatkozom. Igaz hiányzik az, hogy néha kimozduljak itthonról, de ha eljutok valahová, akkor meg mindig izgulok, hogy mi lehet a lányokkal. De gondolom ezzel más is így van.

Bufo, múltkor írtad, hogy csináltál bablevest. A kicsit nem fujja fel?, vagy te mindent eszel. Én még nem nagyon merek puffasztó dolgokat enni.

Húúúú.. de elszaladt az idő, pedig még annyi mindent akartam mesélni.
Bocsi, hogy csak magamról meséltem, de jövök már gyakrabban, és írok mindenkinek.
Jó éjszakát, és puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Végre beengedett a babanet...........

Itt vannak a kistigrisről a képek. (Zsuzsa Dávidja) :)


Kép

Kép


Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt lányok!

Gyöngyi, mindjárt felteszem a többi képet is!!!

Juci, de jó, hogy bejelentkeztél, már épp hiányolni akartalak!!! Semmi gond, majd jövő héten jelentkezel. Lényeg, hogy gyógyulj meg gyorsan! Gondolom, milyen jó lehet, hogy a szüleid segítenek most Dudorral kapcsolatosan, bízom benne, hogy a depi egyetlen tünete sem jelentkezik rajtad, talán tudsz egy picit lazítani! Várom vissza jövő héten!

Bufo, nagyon helyes a kistigrised! És látom, még a zoknincskája is narancsságra volt! Ilyen rucikat lehet kapni?

Verzsike, helyzetjelentést kérünk! Hogy vagy ma?! Kúrálod magad valamivel?

Éva, mi újság ma? Tegnap nem válaszoltál... szóval hogyan tovább? Elmész a Radványi doktornőhöz? Vagy mit tudsz most tenni a cél érdekében? Ugye azért viseled, és nem vagy nagyon magad alatt? Hogy állsz a mensivel? Hanyadik napon is jársz? 3?

Még a görbém gyorsan feldobom, aztán megyek dolgozni... meg persze még előtte hívom apukám. Minden reggel 9-kor hívom.

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok!
Még ezt az utolsó nem tudtam elolvasni, de mostmár nem várok az írással, mert nem tudlak titeket utolérni.
A nap folyamán igyekszem ezt is elolvasni.Na felébredt...

Még nem tudtam reagálni mindenre amire szerettem volna, lehet hogy egy csomó minden már nem is aktuális.

Titi
Részvétem a nagymamád miatt.Nagyon aranyos tőled, hogy így próbálsz helytállni az apukáddal kapcsolatban.Tegyél meg mindent, amit tudsz, de azért vigyázz arra, hogy ne akard a más problémáit is a válladra venni.Tudod, segíteni csak azon lehet, aki hagyja.És neked is van saját életed.Sajnos ez a probléma a mi családunkban is jelen van.

Eszter
Nagyon sajnálom, ami veled történt, még a beszámolódat el kell olvasnom, hamarosan sort kerítek rá.Örülök, hogy jössz közénk, biztosan segít, ha az ember tud kivel beszélni a problémáról.Vigyázz magadra, kicsit kényeztesd magad szerintem az elkövetkező hetekben, hátha hamarabb rendbe jössz.

Balimama, Verzsike, ildiko!
Még nem üdvözöltelek benneteket közöttünk.Nagyon örülök, hogy csatlakoztatok hozzánk:)

Nem is merek kérdezni még semmit, mert nem olvastam még el mindent, így nem tudom, hogy írtatok-e már ezekről?
Virág!
Hogy van Nimródka füle?Biztosan nagyon megrémültél, amikor vérzett szegényke!

Zseppy!
Mi újság a vérzéssel?Kiderült, hogy mitől volt?

Koda!
Jó, hogy így figyelnek rád a kórházban.Azért pihenj, ne rendetlenkedjen a szíved.
A rucik, amiket varrtál nagyon aranyosak!És büszke vagyok, hogy én is rendelkezem egy Koda-nadrággal :D
Végül is mi gyulladt be az arcodon?

Juci!
Jó látni a fotókat, amit beteszel!Dudi nagyon aranyos a képeken!Főleg, ahol olvas :D
Jó ötlet, hogy írjuk le, hogy mit főzünk aznap!Ez rajtam is segítene, mert lehet hogy a festésben kreatív vagyok, de kitalálni, hogy mit főzzek :roll:
Azt a vonalzót hogy kell?ÉÉÉÉn is akaroook!

Bufo!
Remélem a gyógytornának szép lassan van eredménye!
Mi van Dávid szájával?Elmúlt már?Az oviba beleszokott már?
Áron nagyon cuki :)

Mona!
A vérnyomásoddal mi újság van?Remélem, már nem magas.
Nekem egy hónapon keresztül kellett mérnem napi 3x, hogy nehogy magas legyen.Iszonyúan untam, de fontos volt.Vigyázz te is ezzel.

rimar
rimar
 
 


Csné Ági!
Gratulálok a kislányhoz! :D Nem is tudom, kislányt szerettetek volna?Mi lesz a neve?tudjátok már?

Momo!
Örülök, hogy sikerült házat bérelni!Hogy haladsz a dolgokkal?Pakolás ilyesmi?
Naponta 2x-3x kimentek sétálni??Emellett nem sok időd maradhat.

Sziszike!
Bencével mi újság?Miket csinál már?A többiek hogy viszonyulnak hozzá?

Gyöngyi!
Nagyon jók a képek! :D és tüdériek rajta a kis angyalkáid :D !

Lányok nem is tudom mit írjak.Annyi mindent akartam, de így nehéz behozni a lemaradást.Nem szabad hagynom, hogy így felszaporodjon a sok írnivaló.

Ez a depi dolog...jó hogy írtatok róla.Én már kezdtem azt hinni, hogy csak én vagyok depressziós, vagy egyszerűen csak bekattantam.Jó, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
Azért néha hiányzik, hogy nem tudok senkivel sem beszélgetni itt a környéken.Tudjátok, nem ismerek itt senkit.A barátnőim meg messze laknak, a család Egerben van, a férjem csak délután jön haza.Néha jó lenne csak úgy dumálni valakivel.

Vettünk egy futópadot.Persze csak használtan, de ez engem nem zavar, a lényeg, hogy tudjak rajta egy kicsit mozogni.Miskolcon van egy kölcsönző cég és időnként eladják a gépeiket, ott vettük egy lovaglógéppe együtt.

Ma festenem kell.Van egy csomó megrendelésem, ami jó, de csak segítséggel tudom megcsinálni.Ma itt van az anyukám, ő vigyáz Bazsóra, így tudok festeni.Ki kell használni.

Sziasztok, majd még jövök.Ja és köszönöm, hogy hiányoltatok, amikor ritkán jöttem, nagyon jól esett, tényleg!Szeretlek Titeket, és megígérem, hogy nem hanyagollak ezentúl benneteket!Pusssz

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Remélem egy picit segített, hogy kiírtad magadból h mi történt. Azért az jó, hogy pontosan tudjuk az okát, és azon nem kell aggódni, hogy vaon mi okozhatta.
Nem is tudom, hogy juthatott eszedbe egyáltalán, hogy nem látunk szívesen, hisz nagyon szeretünk Téged!

Éva! A kisfiad nagyon aranyos, élőben egy picit kerekebbnek tűnt, de lehet hogy csak a ruha miatt. Nagyon huncut a nézése.

Titi! Végre valami jó hírrel is tudsz szolgálni. Apukád is ok, meg a babáért is dolgoztatok, igazán megérdemelted már, hogy legyen egy jó napod. A pé miatt meg ne aggódj, van még pár napotok míg elutazik a férjed, csak addig nem szabad lazsálni!

Gyöngyi! Köszi az életrajzot, rólad még semmit nem tudtam. Nagyon szépek a kislányaid. Mostanában egyre inkább hajlok rá, hogy én is inkább kislányt szeretnék, pedig pár héttel ezelőtt még a gondolata is rémisztő volt számomra.

Bufo! Nagyon édi a tigris jelmez, igaz először nem tudtam melyikőjük is a te kisfiad, de Titi segített a narancssárga zoknival.

Én még mindig nagyon ramatyul vagyok, éjjel max 1 órát tudtam aludni egybefüggően. De vett a párom még homeopátiás bogyókat, remélem délutánra segítenek, h el tudjak menni uh-ra.

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Erzsike, ma mész 12 hetes UH-ra? Akkor most fognak mérni nyaki redőt is!!! :)
Reméljük, hogy segíteni fognak a homeos bogyók.

Rimar!!! De jó látni, hallani!!!
Hol vetted a futópadot Miskolcon? Mert elmennék én is szétnézni, engem is érdekelne! Mióta Momo írta, hogy ő is edz, én is kedvet kaptam, csak nekem nincs itthon semmi, pedig állandóan otthon jön rám!
Hát, igen, a te munkád sem egyszerű, mert gondolom, abba bele kell mélyülnöd, nem megy csak úgy pikk-pakk, meg megszakításokkal! Szegénykém, tényleg nehéz lehet Neked az egész napos egyedüllét, és hogy nem tudsz beszélgetni senkivel! :(
És mi újság az autóval? Mondtad, hogy talán neked is vesztek egyet, úgy azért kicsit könnyebb volna. Akár elugorhatnál néha napközben is Egerbe!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok, lányok!

Már irtam ma egyszer, de nem tudtam elküldeni :evil:

Gyöngyi, gyönyörű gyerekeid vannak. Egy jó ideig csak őket nézegettem :D
Köszi a bemutatkozást is - elég nehéz lenne midnenkiről kikeresni, a régebbi hozzászólásokat, de igy hamarabb képbe kerülünk :)

Zsuzsa, a te Dávidkád nagyon huncut - igaz, az elején én sem tudtam, melyik az, de Titinek köszönhetően, most már tudom :)

Eszter, hát, nem semmi Bálint a női ruhában :D - nagyon tetszik :D

Titi, annyira örültem, amikor olvastam apukádról - remélem ezután már csak jókat fogsz tudni irni, mert nagyon rádfér :)
A görbéd majdnem ugyanúgy néz ki eddig, mint az enyém, csak én 1 héttel a háta mögött vagyok, de nekem is a 36,3 és 36,4 között mocorog a hőm.

Erzsike, akkor látunk képeket is? De jóóó! :D

Sajnos, most megint át kell adjam a gépet, igy mennem kell.
Úgy néz ki, új számitógépet fogok kapni, csak nem tudom, mikor - addig pedig mindig máshonnan fogok jelentkezni.

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Titi! Olvastam, h esetleg szeretnél futógépet. Nem akarok okoskodni, de nekünk volt otthon régen, most karira pedig kaptam a páromtól egy ellipszis trénert és az a tapasztalatom, h ez sokkal többet ér. Bár a rosszullétek miatt még nem tudtam annyit használni, mint szerettem volna...

Pusz
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok!

El sem hiszitek mennyire jó érzés, hogy ilyen kedvesen fogadtatok!

Gyöngyi!
Gyönyörűek a lányok!
Sokszor elgondolkodom azon, hogy aki az elsőt várja, annak nehéz, mert még nincs, aki a másodikat, sokadikat, annak meg azért nehéz a hosszú várakozás, mert egyszerűen elképzelhetetlen, hogy most miért nem jön!

Eszter!
Én komolyan átlapoztam Bálint kislányos képét, mert őt úgysem ismerem (azt hittem valamelyik osztálytársnő), erre Titi írja, hogy az is Bálint! :mrgreen:
Szóval nagyon jól sikerült!

Zsuzsa!
Mégsem olyan veszélyes az az óvoda! Látszik a fiadon,hogy nagyon jól mulatott a többiekkel.
Én is akarok már farsangozni :cry:
A nagyok már kinőttek belőle, a kicsi meg még nem nőtt bele.

Rimar!
Borzasztóan sokat segít, ha az ember tudja, hogy nem valami csodabogár a problémájával, hanem mindannyian átéljük, persze nem egyformán. Az biztos, hogy sokat segítene, ha néha ki tudnál mozdulni.

Erzsike!
Remélem már kifelé mész a betegégből! Pocakosan ez ötször olyan rossz!
Annyira várom az UH képet!!!!!

Titi!
Ma reggel először úgy döntöttem, hogy nem mérem meg a hőmet! :twisted:
Egyszerűen elegem van a sok idegeskedésből! Egy tized föl, aztán meg le.... :evil:
Egyszerűen unom!!!! Holnap megyek még egy vérvételre (remélem a vizitdíj miatt legalább 3 órát fogok sorban állni!) és jövő héten még beszélek az orvosommal. Ha nem látok semmilyen előre lépést, akkor kérek időpontot a Radványitól!

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok, este jövök, most csak a többi képet hozom Gyöngyiékről!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Ma megint meghalni sincs időm.
Reggel ovi azután Gyed intézés és éppen odaértem Dávidért az oviba ebéd után.
Hazajöttünk altatás , visszaolvasás és most írok.

Gyöngyi
Nagyon jók a képek. Nem is nézel ki rajta rosszul , ahogy írtad.
Jö, hogy újra itt vagy és írsz nekünk.
Kérdezted az evést. Én első perctől fogva mindent eszek és nem volt hasfájás belőle. Amikor a kórházból hazajöttünk anyukám kérdezte mit ennék, én pedig káposztástésztát kértem. :lol:

Koda
Köszi a képeket, puszi érte! :D
Mikor kell befeküdnöd?

Verzsike
Várunk az Uh beszámolóval! :)
Pihenj és gyógyulj tovább!

Titi
Na végre hosszú idő óta kezd rendbejönni a hangulatod, és remélhetőleg így is marad jó sokáig. Örülök, hogy sikerült megszépülnöd és a párod is elcsábítani. Csak így tovább! :)
Elhiszem, hogy várod a papádat és biztosan jól fogjátok érezni magatokat együtt.

Rimar
Jó újra hallani felőled.
Nem lehet egyszerű Bazsi mellett festeni, mire belemelegednél addigra gondolom mindig szaladhatsz is. Nagyon ügyi vagy, hogy tudsz mellete dolgozni is.
A bezártság elég szar érzés lehet, főleg nincs kihez szólni. Megértem a vágyadat felnőtt hangra és értelmes beszédre.
Tényleg Titi is kérdezte mi van az autó vásárlással? Ha összejönne hidd el megváltozna minden.
Dávid szája szépen gyógyul, már kívülről nem is látszik. Ma egészen jól ment az ovi, nem sírt egyet sem.

Balimama
Ennyi idő után már én is nagyon tudnám utálni a hőmérőt, teljes mértékben megértelek. Milyen előrelépést vársz a dokidtól, újabb gyógyi vagy valamilyen kivizsgálás?
Most felírt valamit amit szedned kell?

Eszter
Nagyon dögös csaj lett Bálint. Először én is azt hittem egy osztálytársa lehet, mert neked fiad van. :lol:
Tegnap írtad már dolgozol, nem lehetett volna otthon maradnod egy kicsit, vagy te akartad gondolatelterelés céljából?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Elküldtem, mert Áron nyafizott és nem akartam, hogy elszálljion.

Titi
Igen lehet jelmezt kapni. Én az Auchanba vettem, volt egy csomó fajta, de Dávid tigris szeretett volna lenni.
Aranyos vagy, hogy kiszúrtad a narancssárga zoknit, próbáltunk teljes harmóniát felállítani. :)

Ildiko
Bocsánat, hogy nem írtuk oda melyik kis tigris az enyém. Nem vettem számításba, hogy vagytok néhányan akik még nem látták a kis lurkót. :roll:
Neked akkor a jövő hét végére várható a pé ugye?Már most is próbálkoztok, vagy csak ha "idő van?

Juci
Jó kikapcsolódást és gyógyulgass!

Megyek mert elég nehéz úgy gépelni, hogy az ölemben fészkelődik a kicsi.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: