Új privát üzeneted érkezett!

Neten van egy csomó ilyen témájú honlap.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tényleg Petra is faros volt és a dokinéni nekem is a rock zenét javasolta.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Csaknemtánesetleg ugyanaz az orvosunk? :wink:

Mancsi,
http://www.csaladinet.hu/?module=news&t ... =9&id=2125

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Köszi Gabus, elküldtem a csajszinak. SZKÁJPON!!!!! :lol: :lol: :lol: Hö.

Kép
mancs
 
 


Szivi!

Lányt vár? Mert én eddig csak lány faros babákról tudok a környezetemben. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Petra felsírt. :(

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jó éjt mindenkinek, beteg babáknak különösképp!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A 16. heti UH-n azt mondták, hogy valszeg fiú, de azóta nem látták a kukit, még a 4D-n sem. Úgyhogy nem tudják pontosan. Sztem ha egyszer ott volt az a kuki, akkor az ott lesz akkor is, amikor kijön :lol:

Kép
mancs
 
 


Petra!!! Gyógyulgassál és aluszkálj szépen!!!!

Kép
mancs
 
 


Jó éjt Nektek!

8)

Kép
mancs
 
 


Úgy néz ki sikerült visszaaltatni, vagy legalábbis próbálkozik szegény. Tök édi ilyenkor, a kiságy sarkába jön, ahol én is vagyok (persze a rács túl oldalán) és úgy fekszik, mintha hozzám simúlna.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jó éjt mindenkinek, megyek én is, bár azt hiszem olvasgatni fogok, mert még egyáltalán nem vagyok álmos. Du. bealudtam Petrával, mert nem engedte, hogy elmozduljak mellőle, most meg nem tudok elaludni. :? Szép álmokat!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


én sem tudok aludni, délután aludtam zozoval.

Natasa,
babaty az Zsófi után szabadon :lol:
Ö mondta régebben :lol: :lol: :lol:

ezvicc,
gratulálok a babátokhoz
örülök, hogy aránylag simán ment.
Zsófi is téli baba, mi 2 hét múlva vittük ki, de nagyon jó idő volt akkor még.

Vanilia
a sárgát, hogy lehet eltüntetni a hajamról??

de egyébként tényleg az számit, hogy milyen volt előtte a haj szin.

Petra
jobbulást kivánok :!: :!: :!:

na én is tünök, mert itt a sötétben alig birok irni

jó éjt

csütörtöki viszonylátásra

Kép

Kép
sajtine
 
 


[quote="gabuska"] írta:gabuskan is úgy tudom, hogy nem lehet kivinni a téli babákat. Uncsitesómékét 2 hetesen lehetett kivinni az erkélyre napi fél órára és 6 hetesen rendes kinti sétára.



Gabus: :oops:
Én Gergővel 10 naposan kezdtem, rögtön másfél órával :oops: mert már hülyét kaptam odafenn. Nagyon bebugyoláltam, nem is volt gond. Azonban nekünk ugyan se a védőnő se drnéni nem mondott semmit. Szerintem feltételezték, tudok mindent. :lol: :lol:
Vendég
 


Gabus, Jumam:
szuper amit csináltatok, ez igen :lol: :lol:

Úgy tűnik megint lemaradunk a Kacajklubról :( :evil: :evil:
A gyerek nem akart csak 11-kor elaludni, hajnali 3-ig elkínlódgatott, aztán 3-4-ig a hasamon szenvedett, szopizott, ezt jó nagy lendülettel kihányta, szuper. Szivacs elázva. Na jó, akkor alszik végig az ágyamban. Itatok vele kicsi vizet, amikoris rájövök hogy lázas. 38. Peti szerint a fogától van, adjunk neki Panadolt. Hiába mondom, hogy újabban okádik a kanalas gyógyszertől. Panadol be, aztán ki. Újabb szopi, bár ez már csak cicizés. 1/2 6-ig szenvedés, aztán gondolom, jó akkor keljünk fel. Most újra alszik Kispeti szobájában. Vagy a pocak fáj, vagy a fog, vagy megint benyalt valamit, de nem tudom mikor nem is járunk sehova közösségbe. Hát ez van.
Majd meglátjuk mi történik holnapig. Ha a láz magától nem megy le, megyünk dokinénihez. Remélem nem influenza. Az lehet takonykór nélkül is szerintetek?

Cool, Natasa:
irigy vagyok. :twisted: :twisted: Hozzánk is lehet ám jönni mindenkinek!!!! Már amikor Görgőke nem rókázik :lol:
Vendég
 


Ezvicc, gratulálok, és örülök, hogy megosztottad a szüléstörténeted, jó volt olvasni. :) Ügyes leszel a két gyerkővel, belejössz. :wink:

Klikk képek jók, csak egy baj van velük, hogy mi nem vagyunk rajta, de mindegy.... :wink: 8) Képek szuperek.

Megjegyzem, én bárhová elmegyek klikkesedni, mert autóval vagyok, és hozzánk is lehet jönni, csak hely szűke miatt egyszerre 2-3 anyucibabucit tudok vendégül látni.

Ilba, mi most kihétvégézzük magunkat, mert ugye fenyőharaszt, aztán meg Keszthely, aztán meg készülődés az esküvőre, meg lánykérés, meg ilyen sok dolgunk van minekünk. :wink:

Gabus, ha bekapcsoltál, akkor próbáld még egyszer küldeni, hátha most sikerül.

Tücsikém, remélem gyorsan gyógyultok, és ja igen, lehet takony nélkül influenza, simán, sajnos.

Mancsusz, megfordítás....vannak népi gyógymódok, de pl. az Istvánban nagy sikerrel csinálják a megfordítást, amit a doki és a szülésznő végez, általában valahol a 37-38. hét táján, UH segítségével. Volt egy csaj, akivel egy időben szültem, neki megfordították a babáját, azt mondta, pár perc volt, és semmit nem érzett, aztán meg simán megszülte a babucit. Én azért elég brutálisnak gondolom így laikusként, de a szülésznőm mondta, hogy sokat csinálnak, és nagy sikerrel. :roll:

Én másfél hetesen vittem ki Benyót, mínusz nem volt, de 0 és 5 fok között lehetett, semmi baja nem lett. Jól bebugyoláltam. Na nem sokat, egy negyed órát, aztán utána már nem is nagyon volt fagy, szóval aztán már bátran mentem, meg is bolondultam volna, ha nem mehetek ki hetekig. Szóval szerintem, amennyiben marad ez a tavasz, és 10 fok van napközben, bátran menjetek. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Még szarul... ömlik a fejemből minden és folyamatosan be vagyok dugulva.

Tücsökmami!
Sajnos nálunk sem takonykórral kezdődött, hanem a lázzal, aztán utána jött a többi.

Én is vittem már két hetesen a fiúkat, a Gergőt meg már hamarabb... most nem mindegy, hogy a teraszon van, vagy az udvaron, vagy az utcán? A levegőt egy kerítés nem tartja vissza... Egyébként meg az első nagy utazásuk már pár naposan megtörténik. Ez a levegőztetés dolog szerintem a szigorú 3 óránkénti szopi és éjszakai teáztatós korszakból maradt vissza. Én csak nagyon hidegben, esőben-hóban és szélben nem vinném ki. Ellenben jelenleg 10 fok körül van hébe-hóba süt a nap és a szél se fúj... most pl kivénném, ha lenne egy egyhetes babám. :wink:

gyors gyógyulást a betegeskedőknek!
Mamac!
Hogy vagytok? Vagy írtál csak nem figyeltem?

Tücsi!
Milyen volt az éjszaka?

Benyó? Ő hogy van?

puszi nekik (és akit kihagytam, de remélem nekm!)

Kormi?!
Veletek mi van?

Kép
sasha
 
 


Sasha, jobbulást nektek!
Köszi az aggódást Benyó iránt, de ő szerencsére nem beteg mostanában, ellenben Beni és Petrocselli lázasak, menjenek nekik a drukkok inkább. :wink: :wink:
Vendég
 


Tudom sosem késő, ezért most nyomulok a talis képekkel! Bocsi. :cry: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
vanília
 
 


És akkor egy kis Áduszka! Kép
Kép Kép Kép

Kép
vanília
 
 


Vanília, nem merültél ki a sok fotózásban a kacajtalin? És milyen ügyesen lefedted az ottani 20 emberből a kedvenc 3-adat :lol: Mindegy, legalább nem vagy alakoskodó :wink:

Érdekes, hogy az a buta kötöttsapi mennyire más kontextusban tud érvényesülni más-más fejeken: ugyanaz Sziszkón egy árvácska a réten, Livicseken meg mint egy 2. világháborús rohamsisakos katona menetelésben.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó napokat!

Az éjjel megint nem volt valami fényes, csak kettőig aludt az ágyában aztán velem. Sajnos.

Már kérdezni akartam, hogy Ilba Timi Bubek és akiknél nem rácsos a kiságy, hogy altatjátok el gyerekeiteket?

Nagyon elszomorít, hogy egyre több a lázas gyerek. :cry: Jobbulást nekik!

Ezvicc elolvastam a szülés történeted. Ádusz dec 10-én született és két hét műlva kint voltam vele.

mennem kell Ádusz felkelt!

Kép
vanília
 
 


Igen, igen, menned kell! Gabiékhoz csúszdázni. 8)

Képzeljétek, mindjárt itt lesznek Áduszék, Livi meg bekövetelte magát az ágyba és alszik. :shock: :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, borzasztó egy lányod van. Így 1 körül beköveteli magát az ágyba... komolyan mondom... vérlázító :lol: :lol:
Vendég
 


Halihó!

Petike azóta már fel is ébredt déli álmából :shock: Jön a foga, és megszenved vele. De éjjel ettől függetlenül alszik :)

Nagy dilemmában vagyok... Petike még nem megy magától, sőt, nem is áll egyedül. Viszont, ha megyünk Karosra, akkor nem tudom, hogy ott hogy lesz. OK, a szobában eljárkálhat zokniban, meg az étteremben is, mert ha jól emlékszem, ott is szőnyeg van. De ha beülünk a szállodában pl. kávézóba, vagy a medencéknél jön rá a szaladhatnék... Vegyek neki szandált? Mert a medencéknél csúszósabb lehet a kő, meg hideg is talán... Őszintén szólva, csak ezért a 4 napért sajnálok kiadni 5-6-7 ezer Ft-ot, pláne, hogy elvileg még nem is kellene neki szandi vagy szobacipő. Mit csináljak szerintetek?

Tücsi,
nem felejtettem ám el, hogy kérdezted az éjszakákat. Ígérem leírom, talán este több időm lesz... :)

Kép
mancs
 
 


Mancs én is ezzel a problémával küzdök, mert jövő héten megyünk Hévízre. Valószínűleg viszek egy csomó zoknit és olyan zoknit is aminek bőr a talpa, az talán nem ázik át egyből az uszodában. Nincs kedvem nekem se emiatt a pár nap miatt több ezerért szandit venni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
én is erre gondoltam. Van 5 pár ilyen gumitaplú zoknija, olyan is, aminek nem aprómintás, hanem egybefüggő tömör gumi a talpa. Talán az nem ázik át olyan hamar :roll: Hévízen hol lesztek?

Kép
mancs
 
 


Mancs valami kisebb 2-3 csillagos szállodában leszünk anyukámékkal (üdülési jogot cseréltünk el), sajnos apa csak most hétvégére tud lejönni, egyébként mi szombattól szombatig leszünk ott.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek.
Láza hajnaltájt lement Beninek, most állandósult 37 és 38 közé. Hurrá!
Viszont hasmenése van és hány. Éjjel semmit nem aludtunk, nagyon fájhat a hasa, érzem szinte ahogy görcsöl neki, sikít és veti hátra magát. Sehogy sem jó. És 5 percenként hányt, illetve volt hasmenése. Komolyan. Peluscsere, 2 perc nyugi a vállamon, hányás. Átöltözés, 2 perc nyugi, fosi ...
Már alig van neki is és nekem is tiszta ruhánk.
Vizet szerencsére kér, cicit is, a lényeg, hogy több maradjon bent, mint ami kijön.
Nagyon nagyon nem szeretnénk megnézni Mamac képeit élőben! :(
A. most is gyógyszertárban kaptunk hányáscsillapítót.
Megyek is, most 5 perce pelenkázás közben elaludt, mellé fekszem, nekem sem árt.

Ha tudok jövök még.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba minél hamarabbi gyógyulást Beninek, szegény nagyon sajnálom. :( :cry: Gondolom eléggé kilehetsz, hiszen pihenni sem tudsz és szörnyű végignézni, hogy miként szenved Beni, Te pedig bármennyire is akarsz nem igazán tudsz segíteni. Megy a drukk a gyógyulásért ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Remélem mi már kifelé lábalunk, úgy néz ki hétfő estétől ma hajnalig tartott a láz, ill. hőemelkedés. Ma már nincs hőemelkedése sem, csak hisztisebb és anyásabb az átlagosnál a kisasszony. Nem tudom mi lehetett ez a betegség, hogy semmi hányás, hasmenés vagy orrfolyás, csak láz. :roll:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, ez fájdamasan hangzik, még a monitor elött ülve is..... jobbulást!

Kép Kép
coolasa
 
 


Uhh, Ilba, ez rosszul hangzik, veled érzek, kitartást nektek és jobbulást Beninek!

Mancsusz, szerintem ez a zoknis feeling jó lesz, nagyon más megoldás a szandin kívül nincs. :roll:

Én pont ma vettem Benyónak eggyel nagyobb szandit itthonra, pedig ez nem is a drágák közé tartozik, de 6500 Ft volt. Amúgy nagyon szuper, puha, bőr, kényelmesnek tűnő. Asszem Siestat sosem fogok venni, hacsak nem az outletben, normál pénzért bizti nem. :roll:

Napok óta bolognai spagettire vágytam, és ma teljesült, iszonyú fincsit főztem. :) :)
Vendég
 


Gabus, azt tudod, hogy közös ismerősünk, Borika, nagyon jól van??? Bizonyám. Tesóm tegnap volt bent nála, és úgy néz ki, teljesen megúszta az agyhártyát, károsodás nélkül, szóval iszonyú nagy JUHHHHHÉÉÉÉÉ! (az is kétséges volt, hogy túléli.....)
Vendég
 


Vuka, Benyónál is kb. 3-4 hete ez volt. Két napig vissza-visszatérő láz, amúgy semmi más jel nem volt. Azóta se. Tesóm azt mondta, hogy ezek is lehetnek vírusok, vagy bármi, amit a szervezete legyőzött.
Vendég
 



Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Beni délután (végre aludt majd 2 órát)

Kép Kép

Köszi mindenkinek a dukkot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
"beszéltem" A-val a szkájpon, de akkor itt is: puszilunk Titeket, gyógypuszikkal természetesen!

Johannán én is kiakadtam, meg is akartam itt mutatni, csak mindig elfelejtettem. :oops:

Eszti,
igen hallottam, és nagyon örülök! Nagyon erősek a picúrok! 8)
És képzeld, nemrég esett le a tantusz, hogy már láttam is Borikát decemberben, az anyukája hasában! Anyu férjének az édesanyja = Bori dédmamája (apai). Az ő temetésén találkoztunk.

Klikkesedés

Tőlem aztán nem veszed el a labdát, Jordankém!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Holnap lesz klubbozás? Hányan vagyuk egészségesek? :?
(Livivel is lehet, hogy lesz valami, nagyon izé. Bágyadt. Bár Ádusz társaságában ez nem látszott. :D)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok

Mi élünk... Áron alakul, csak olyan kis sovány lett... :(
Még nem nagyon eszik-iszik... cicit meg nemtom mennyi de remélem elég neki...
Anyum el akarta vinni egy másik kórházba... :( hála Isten sikerült lebeszélni... (nem volt egyszerű! :roll: )
Éjjszakáink rémesek... egyszerűen nem alszik... nemtudom mi lett vele de én már teljesen ki vagyok... egész éjjel mászik, magyaráz...
Én meg már összesem a nemalvástól... próbálom ciciztetni jó sűrűn így legalább van valami értelme az éjjszakázásnak...


Én próbálok dolgozni... bélyeges munka, meg Esztinek is bütykölök valamit... :)
...de nagyon nehéz így... anya még holnap tud vigyázni a gyerekre de azután nemtudom, hogy tudok időt szakítani!:shock:

Ilba
Jobbulást nektek!
Nagyon együtt érzek...még friss az élmény! :(
Szegény manó!
Örülök,hogy nem találkoztunk mert most biztos azon agyalnék, hogy lehet valahogy tőlünk szedtétek össze (még akkor is ha ez nem is lehet)
Jobbulást! Remélem elkerülitek a kórházat! :(


Eszti
No csak bekukkantottam! :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ilba
Próbáljátok meg a Normaflor-t meg a Sodioral-t...
Az utóbbi infúzió helyetti otthoni megoldás... az első a bélflórát hozza helyre... hátha benne marad... :( bár ha még hányogat... :(
Szegény pici :cry:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Holnap nem megyünk Kacajozni,mert még nem vagyunk valami jó bőrben,se Szilvi,se én.Szilvi már nem lázas,de kicsit köhög és semmit nem eszik sajnos.Lehet,hogy neki is a gyomrával van valami.

Ilba:

Nagyon sajnálom ,hogy elmaradt a pihenés és,hogy Beni ilyen beteg lett.Gyógypuszikat küldünk neki!

Vuka:

Petrának is jobbulást,főleg,hogy ti most fogtok menni pihenni.

Ezvicc:

Gratula a picidhez!

Gabi,Jumam:

Nagyon nagyon köszi amit csináltatok!Szuper lett!
Bavallom őszintén én először azt hittem,hogy Jumamnak Cool segit ebben az ügyben, :wink:

Wolga:

Neked is nagyon drukkolok,hogy Ádám simán és hamar megszülessen!

Már nagyon várom,hogy Szilvi és én is meggyógyuljunk,mert olyan rossz igy magunkban sétálgatni.Irigy vagyok a klikkesedőkre! :wink:

Most ennyit tudtam irni!Fürdés idő van nálunk!

Kép

Kép
novum
 
 


Mamac,
elírtam Áron szülinapját a tablón, pedig tudom, hogy mikor van. Petikéjével együtt jegyeztem meg. Erre 2005. dec. 8-at írtam. :shock: BOCSÁNAT!

Timi,
nekünk is rossz ám, hogy nem talizhatunk veletek. :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocsánat mindenkitől, de nem tudtam mindent visszaolvasni. :oops:
A klikkes képeket megnéztem, nagyon jók! Kedvencem Noki, amint valamit nagyon kétkedve néz. Vagy valami hasonló, de nincsen erőm visszakeresni.

Köszönjük mindenkinek a drukkokat, mostanra Beni sokkal jobban van, már felkelt, még picit rendezkedett is. :)
Már lassan 3 órája nem jött se alul, se felül semmi, remélem így is marad. A hányáscsillapítóból kapott már 2x, lehet, hogy az segített.
Kortyonként próbálom adni neki a teát, vizet Normalyt-ot, meg szopizik is, csak hát eddig még mindig visszajött (remélem nem minden)

Az előbb itt játszott a kanapén a légzésfigyelővel, picit nem figyeltem és ez lett belőle:

Kép

Úgyhogy megyek is melléfekszem, mert már a franciaágyon van. :)

Minden betegeskedőnek jobbulást, holnapra a talizóknak nagyon jó szórakozást! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool,
skype-on bejelöltelek.

Ki van még fent Mancson, Esztin, Dián, Gabin és Jumamon kívül? :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó!

Nagyon jót klikkesedtünk délután Gabiéknál. Gyerek totál lefáradt mert délelőtt aludt 40 percet, de hiába próbáltam délután elaltatni nem ment. Igy egész délután azt halgattam, hogy ájájájájájájájájá, aaaaaaaaaaaaaaaa, ááááááááááááááááááááááá ójójójójójójój stb. Már nagyon untam. :lol: Turmixoltam neki gyünit amit nagyon szeret errefel azt kiköpte, de a jókai bableves az lecsúszott.

Ilba jobbulát Beninek. Nálunk is volt ilyen vírus két napig tartott. Ádusznak viszont úgy kipirosodott a popója majd két hét mire rendbejött. nekem van skype elérhetőségem vanilia1980.

Timi tényleg kár, hogy nem talizunk mostanában. ha jobban lesztek meg kellene ejteni az uszodás kirándulást! (Gabi vetette fel :lol: )

Kép
vanília
 
 


Ilba én lenni kronorka :P

Egyébként sziasztok!

Komolyan rémisztő, hogy ennyi topikgyerek beteg és ennyire :cry: Pont most volt a tv-ben, hogy jön az influenza de, közben meg a vírusok gyűjtik áldozataikat :? Ezért se ártott volna egy keményebb tél,....
Minden manókának gyógypuszi és jobbulást!

Nekem meg elborult az agyam. Tegnap késő este (!) tettem fel klikkesedő kéepket erre ma látom, hogy nem jelent meg :twisted:

Most akkor ismét feltöltöm, mert szerintem jók lettek. Bár, Cool fertőz a homályos képkészítéssel,....és nálam ez most csúcsosodott ki :?
Ma egyébként egy sík szuper (csak drága) játszóházban voltunk itt Veresen. Holnap megyünk senyvedni :lol: Meg holnap érkezik az akvárium. Cool legközelebb tudunk lubickolni. Apropó, itt maradt a kanalatok, de remélem ez nem akadályozza meg Nokedlit az evésben. Viszont jó ürügye egy replay-re :wink:

Ja, mondanom sem kell, hogy Nokedli annyit beszélt és olyan olaszosan,....érts jó nagyokat gesztikulálva a kezeivel. Még szonja kurjongatása sem tudta megzavarni. Lehet ő is Kerepest ecsetelte? :roll:

A képek:
Kép Kép Kép

az utolsó képen mondanom sem kell, hogy Noki azt próbálja szemléltteni, hogy őt nem érdekli kis sárga csirke kalandja, de ÉN és a fényképezőgép annál inkább. Csak anyuka ezt nem tetszik észrevenni :P

N:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba, most jelölj be, mert eddig nem voltam, és nem tudlak visszajelölni, mert ilyenkor nem látok kezdeményezést...

Kép Kép
coolasa
 
 


Így már szeretek a csúcson lenni, hogy mégsem enyém a főszerep. Köszönjük Cool és gyerekek! Tessék meghajolni!

Mentem akácolni, mindjárt vége

Kép Kép
natasa1975
 
 


Cool, asszem Ilba alszik, így nem tud visszajelölni.

Vicsorgó Noki rulez! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, kapaszkodj meg, Ilbusbilbus nem alszik, sőt rámjelölt skypon Ilbusbilbus néven. Jókislány. Okoskislány. :lol:

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?