Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

nem tudtok valami jó ajándékot a kinai srác családjának???
Valami magyarosat....
Nem piálnak...
Már teritőben meg vázában is gondolkozunk....

Van egy 4 éves kislány, akinek egy babát gondoltam, de tök ideg vagyok :evil: :evil: mert elmentem az Árkiba és mindegyik olcsóbb kis babára rá van irva hogy Made in China... :? :? :? Hát olyat csak nem veszek :? :?
És nem is vehetek nagyot mert nincs is helyünk... :? :?

Esetleg nem tud valaki valami jó magyar kézműves kézimunkás boltot...nem a Váci u-ban??????

Férj már anyóst is ráuszitotta a témára... :? :? igaz hogy nekünk kellene megvenni....de hát most Léna betegsége miatt, úgy kicsúsztunk az időből, hogy esélyem sem volt még szét sem nézni..

Minden ötletet szivesen fogadok :) :) :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Szép kivitelezésű fotóalbum Magyarországról, vagy Budapestről? Angol nyelvű magyar szakácskönyv?

ayse
 
 


Csak egy másodpercem van:

[color=red]Duda/Andi! Nagyon boldog szülinapot Neked!!![/color]

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 

 
 

Megann!

Oké, megkérdezem Robitól , és akkor írok!!!

Ajándék: képeskönyv és szakácskönyv nagyon jó ötlet, ezen kívül a jó kis hungarikumok: libamáj, paprika, szalámi, fokhagyma, giccses üvegekben jó kis borok, stb.
Én mondjuk terítőt nem vennék, szerintem nagyon gáz.
Nem tudom, milyen árkategóriában gondolkodtok, de esetleg porcelán (herendi), vagy vmi kristály, stb.
Kislánynak baba nem rossz ötlet, nem tudom, hogy a Götz létezik-e még?? Igaz, nem olcsó kategória, de talán nem kínában csinálják...

Ayse!

Kronen Zeitunk érdekelne esetleg! Már azon is gondolkodtam, hogy most hétvégén anyumnál előbányászom a jó kis könyveimet, jegyzeteimet.
Volt egy könyv, biztos ismered (Ein Wort gibt das andere), nagyon imádtam, és nem csak a szószedet volt benne nagyon jó, hanem tök jó kis kifejezéseket is meg lehetett tanulni belőle.

Duda!

Én is nagyon Boldog Szülinapot kívánok!!!

Kép
kuha
 
 


Duda, te is februári vagy? Isten éltessen!!!!!

én is főzicskélek...brassóit-sültkrumplival!!! És Évi, ímádom a dubary-t!!! Én sem csináltam még soha...de ha jól sikerül, akkor küld el a receptet lécccí!

Tüncsi most alszik...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Jucc, Kuha!
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok! :oops: :D

Jucc!
Hogy "buktam le"?? :lol:

Ma mgjártunk ismét a dr. nénit. Szerencsére Nati meggyógyult! :)
Mondjuk alig 1 hónap után már illett is! :?
Eszembe jutottál Kuha, mert Nati kocsijára kénytelen voltam rátenni az esővédőt és szegényem kegyetlenül ordított alatta! :shock:
Eddig pedig nem volt baja vele. Mondjuk jó rég volt már, hogy használtuk!
Én persze sz@rrá áztam....

Remélem minden beteg babó gyorsan meggyógyul!
Gergőapunak is jobbulást!

Ancsi!
Sok erőt és kitartást kívánok nektek! Remélem jobbra fordulnak a dolgok!

Roki!
Húú, szerintem is nagyobb pocid van, mint Zsuzsával! Pedig Zsuzsa sem volt kicsi, ha jól emlékszem! :roll: :)
Nagyon helyes a tógás képen, szép kislány! :)

Megann!
Kislánynak valami fakopáncsos ajándék? :roll:
(Mondjuk a Götz baba sztem is jó ötlet)

Kuha!
Engem is érdekelne ez a letöltősdi! :)
Maszkabál nekünk is megvan, inkább a mesemusicallre lennék vevő! :D
Van egy csajszi a babaszobán, ma este 8-tól erre a linkre tölt majd fiú ruhákat!
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=179196

úúúú, mit akartam még?? :roll:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Prüntyi!
Neked is köszi! :D
Te is februári vagy? :roll:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Megann
pick szalámi,magyar méz,sőt a magyar szóda is hungaricum már!egy régi szódás palackban!(már ,ha értékelik,nem ismerem őket)
vagy egy Rubik kocka!(így írják?)
vagy....a kislánynak ne felejts el túró-rudit vinni :lol: :wink: ,de csak is az igazit!


Duda,boldog szülinapot!!!!!!!!!!!! :P
na ki van még februári?elő velük!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Duda, igen, 20.-ai

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Lányok, aki tud finom tojáspástétomot csinálni, az lepjen meg a receptjével!!! Köszi

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
éppenhogy benne vagy!jegyeztük!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Duda!

Örülök, hogy Nati teljesen egészségesnek lett nyilvánítva!!!! :) :) :) :)
Esővédő: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ne is mond, az egy agyrém!!

Köszi a linket a fiúruhákról, este megkukkantom!!!

Neked hogy áll a postaládád?? Tud legalább 3-4 Mb-ot fogadni??
Szívesen átküldeném Neked egyesével a számokat a Mesemusical-ről, aztán, ha megvan mind a 14, akkor kiírjátok lemezre.

Jó szar napom van ma, épp most vesztem össze kegyetlenül Robival, persze az apja miatt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nem részletezném, de naná, hogy én vagyok a szar. Nincs kimondva, dehát érzem.
Na mindegy, jól kibőgtem magam, bár úgy érzem, egyre nehezebben viselem, és azt sem tudom, hogy meddig.
Ilyenkor mindig egy kicsit úgy érzem, hogy legszívesebben fognám a gyereket, meg a motyómat, aztán viszontlátásra.
Dehát tudom, hogy nem ez a megoldás, és annak a házasságunk inná meg a levét. Azt meg nagyon nem szeretném. Csak hát kurva szar így élni, és már rohadtul elegem van belőle.

De Robival szerencsére úgy tűnik, minden rendben, legalábbis az eddigi vizsgálatok nem találtak semmit.
Gastroenterológushoz kell mennie, további kivizsgálásokra.

Hát, majd meglátjuk, mi lesz.

Na, bocs az OFF-ért, de úgy látszik, nem csak az idő ilyen pocsék ma, hanem az egész élet...

Kép
kuha
 
 


Duda!
Isten éltessen!!!!

Hú Ti hallottátok a lövöldözést?
Most minden politika nélkül, a férjem már hetek óta mondja, hogy március 15-én nagy gáz lesz, lőni fognak, az tuti. Ugyan egyik kedvenc ünnepünk és minden évben megyünk, de most fájó szívvel le fogunk róla mondani. Az a ciki, hogy egy csomó gyerekprogram lesz és bizti, hogy visznek gyerekeket is :(.

Egy Lili-mondás:
Hallja a reklámban a kerti törpe szót. Kérdezi, mi az, elmagyarázom neki.
- Mi is vegyünk! - mondja.
- Nem.
- Dehát ők segítenének a kertben!!!!
:lol: :lol: :lol:

ayse
 
 


Ja, Prüntyi!

Dubarry nincs elfelejtve, csak megetetem Gergőt!!!

Ayse!

Márc. 15. : hát igen!!! szerintem is lesz valami nagy balhé, és nem nagyon mozdulnánk ki mi sem!!
Ezen a lövöldözésen meg teljesen ki vagyok akadva!!

Kép
kuha
 
 


Lányok!

De jó hogy ennyi ötletet adtok..olyan arik vagytok ,hogy hozzátok minden kinommal fordulhatok... :) :) :)

Götz babát láttam 8000-ért azzal csak az volt a bajom, hogy az már inkább kislány volt..és nem bébibaba..és egy 4 éves szerintem még jobban örülne egy bébikének..tekintve hogy úgysem lehet neki kistestvére :( (mivel ott az állam csak 1 gyereket támogat, ha több van, akkor még retorziókat is alkalmaz :? :?
Ráadásul az üzeltek komolyan mondom fullon vannak a 25000 ft os csucsu babával..tudjátok amelyik magyarul beszél. meg mittudom én milyen nyelven...
Nem lehet normális babácskákat kapni :evil:

Duda!

Fakopács játék...sajnos a klónjával tele vannak a kinai üzletek...
Hihetetlenek ezek a húzottszeműek..amint népszerűvé válik valami Európában, leadják a drótot otthon...egy perc alatt elkészitik tömegével és másodpercek tört része alatt befutnak a kompok az új cuccal... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Legnagyobb döbbentetmre az Ázsia Centerben tudjátok mi nyilt????????

HELLO KITTY SZAKÜZLET... :shock: :shock:

Csak és kizárólag Hello Kittyt árulnak benne... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Persze sokkal jutányosabban mint máshol..
Tuti hogy a fele gagyi(vagy az egész..mert hogy nem az igazi hello kitty , az fix), a másik fele meg vámolatlan.. :evil: :evil:

A túrórudi is szupi ötlet, nem fog megromlani az út alatt????

Ezekkel a kolbászokkal is bajban vagyok, mivel a legtöbb országba tilos bevinni ilyesmit...
Pl nagynéném is mindig "csempészi" a parasztkolbászt hazafelé Svédországba a köntösébe bugyolálva :shock: :shock: :shock:

Mindenesetre majd felvetem ma skypen kinai srácnak..hogy mit szólnak????

Szülinaposok!

Isten éltessen titeket! :P :P
Meg Livit is igy utólag :P :P

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha!
Fel a fejjel! Bízz benne, hogy összejön a lakásvétel és akkor minden szép és jó lesz! :)
Tarts ki!
Postaládámból mindjárt törlök! :lol: És köszi előre is! :D

Megann!
:shock: :shock: na, ezt nem gondoltam volna! :?

Köszöntést mindenkinek köszönöm, arik vagytok! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Ayse!
Én sajnos saját fülemmel hallottam a lövöldözést!
Elég ijesztő volt!
Érdekes, hogy bár sosem hallottam még fegyver ropogást, azonnal tudtam, hogy mi ez a hang!
Nem lehetett összekeverni holmi petárdázással...
Nati szerencsére nem ébredt fel.
Márc. 15-e környékén mi elhúzunk a Balatonra! Remélem Apa is elszabadul a munkából! Én már előre félek, mi lesz!
Azért abban bízom, hogy ebben a puskaporos hangulatban minden szülőnek lesz annyi felelősségérzete, hogy nem megy a gyerekével nyilvános rendezvényre. Ha gyerekprogram, ha nem!

Kuha!
23mb helyem van! :lol: :lol:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda!

Köszi a bíztatást!!!

E-mail ment, nem tudom, mikor érkezik, mert csatoltam is az első számot, úgyhogy bizti beletelik egy kis időbe!

Kép
kuha
 
 


Hali,

Boldog szülinapot Dudának!

Végül is nem vittem le., egyenlőre semmi baja.

É nagyon sok albumot letöltöttem már az mp3forum.hu oldalról.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Duda,

Nagyon boldog szulinapot kivanok en is neked!
Orulok, hogy Nati meggyogyult.

Rokica,
Latod el is felejtettem megdicserni "tetemes" :lol: pocidat!
szerintem is nagyobb, bar ez nem jelent semmit a babara nezve, nekem is joval nagyobb volt, de csak egy kicsit volt nagyobb Balazs, mint Matthieu. Viszont le a kalappal, hogy ezzel a teherrel, milyen mozgekony vagy meg mindig!
Vizsgad??

Kuha,
Ferj-apos :cry: Egyebkent en gondoltam ra, hogy a ferjednek a baja, nem johet ebbol az osszeferhetetlensegbol?? Biztosan o is stresszel emiatt es hat mondom, sajnos nehany emberen ilyen gyomorpanaszokban jon ki a stressz!!
Probald meg, hatha, eloszor csak 1-et kuldj, meglatom!
aniko@duffiet.com
Ide johet
Koszonom elore is!
Egyebkent a maszkabalt en is megtalaltam, csak a mesemusicalt nem! :cry:
Ja, es miert haragudnek?????? Egyebkent valoban egy nehez nyelv kiejtes szempontjabol, dehat eleg jol bele lehet jonni!!

Ayse,
Lili es a torpek!! Gondolom ezzel a lannyal nem unatkozol :lol: :lol:
Ha barmiben segithetek francia nyelv teren gondolj ram :lol: :lol:

Megann,
Magyar vagy angol nyelvu szep mesekonyv!! Grimm mesek, kifestok, magyar ismert nepmesekbol??
Csaladnak meg fuszerek?? Nem lehet konnyu, ha ok is mennek magyarba, gondolom bevasarolnak! Finom magyar akacmez??? Az itt is nagyon meno, ha hozok!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Csikken,

Koszi!!!!!!!! Ranezek!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó!

E-mail ment!

Kép
kuha
 
 


Ayse! :D

Milyen lövöldözés? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Én is szeretném majd felfrissíteni francia tudásomat, gimiben egész jól ment, csak régóta nem használom. Németül nem tudok, csak angol nyelvizsgám van, meg latin, bibí! Persze azt se használom. :cry: :(
Kerti törpe:lol: :lol: :lol: :lol:

Megann! :D

A Lúdas Matyi DVD-n pl. van angol hangsáv is, az tök jó mese, és elég jellemzően magyar. Szülőknek konyakmeggy .

Duda!

Boldog szülinapot!

Ancsi!

Ez iszonyú! Mi baja van szegénynek, hogy ilyen rosszak a kilátások?(Ha nem vagyok Windischgratz)

Kuha!

Lehet valami abban, amit Anikó ír....

Prüntyi!

Tojáskrém:
Főtt tojásokat összepasszírozol, kikevered vajjal, mustárral, teszel bele apróra vágott hagymát, sót, borsot.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Anikó!
Köszi a segítséget, elraktározom ám a felajánlást :D!

Zsóf!
Ha nyelvvizsgával nem is büszkélkedhetek, de 5 év latin nyelvtanulással igen (mondom, hogy nyelvbuzi vagyok). :D

ayse
 
 


Pruntyi,

Uez, mint Zsofinal, csak en neha megbolonditom meg tejfollel es aprora vagott snidlingel meg neha teszek bele sonkat is!

A.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Köszi a recepteket! :)

Kép

Kép
prüntyi
 
 



Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hűűű lányok...

Mennyi ötelt....
Majd szemezgetek még holnapig....
Nagyon nehéz a dolog...viszont találtam itthon gyümölcsös akácmézet, a mesterségek ünnepén vettük és valahogy elkerülte a figyelmünket hogy van.....
Ha észrevettük volna, már nem lenne :wink: :wink: :wink:

Na megyek kimosom a babakocsit... :shock: :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha
Jaj de aranyos vagy, nagyon koszi, a Vuk-t kivulrol ismeri Balazs, de csak tolem, mert nem volt meg!!!!!
Kosssssssssszzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Én is ezt akartam kérdezni: Milyen lövöldözés :?: :shock: De akkor megnézem ezt a linket, köszi Viki. Látszik, hogy elvétve nézek/hallgatok híreket...

Andi :) Én az Iwiwet használom az ünnepek nyilvántartására, szerintem tök jó :) Még így is előfordul, hogy későn veszek észre valakit, de általában követni tudom.

Sajnálom, hogy ennyi rosszat olvasok, remélem, mindenkinek hamar megoldódnak a gondjai! Sok erőt hozzá! / Ancsi, Kuha, Rátok céloztam első sorban/.

Apa az előbb jött haza, és kapta is Balázst, mentek a közlekedési múzeumba Thomas kiállításra. Remélem, valamit még látnak is belőle, mert úgy nézem, csak négyig van nyitva.
Balázs egyébként jól van, persze nagyon náthás, de észre sem veszi. Kicsit rosszabbul alszik, de ennyi. Gergő nehezebben viseli a dolgot, tegnap pl. egyedül nem is tudott aludni, ennek köszönhetően jó korán ágyba kerültem :) Amúgy jókedvű, eszik is, csak megállás nélkül folyik az orra, és a kötőhártya gyuszija átmászott a másik szemére :(
Az előbb ébredt, eszméletlen jókedvűen, meg is lepődtem teljesen.
Csináltam neki sósátrat, de nem tudom, így kell-e. Igazából, amikor írtatok róla, csak félgőzzel figyeltem, mert gondoltam, a mi ágyunkat úgysem tudom leteríteni, de kipróbáltam, és mégis. Szóval forraltam vizet, jó sok tengeri sót belelöttyintettem, és odatettem az ágy mellé, és ezzel együtt leterítettem az egész kiságyat. Csináltam valami hülyeséget?
Kipróbáltam vele az orrfújást. Olyan jókat rötyögök rajta. Látja, hogy Balázs hogy fújja az orrát, és próbálja utánozni. Leginkább a száján fújja a levegőt, de néha sikerül az orrát is fújnia. És Balázsnak mindig mondom, hogy mérgesen, így neki is mondtam, erre ő morog veszettül :lol:

Nemtom, mit akartam még...

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Róki!
Jaj de jók a pocakos képek, szerintem is nagyobb most, mint Zsuzsával, de tényleg jó lent is van! :D

Ancsi!
:cry: :cry:
Nagyon sajnálom, amin keresztül mentek, sok erőt és kitartást kívánok nektek!

Évi!
Após :(
Én is pont erre gondoltam, hogy Robit esetleg ez a feszült viszony viseli meg idegileg, meg a sok meló, ez megy a gyomrára.
Anyumnak is voltak,vannak problémái a gyomrával, puffad, fáj neki, de semmit nem találtak :(

Anikó!
Most megint voltatok cirkuszban? Mintha azt írtad volna múlt héten, hogy akkor is voltatok? :wink:
Akkor szeretik a gyerekek, igaz?

Andi!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!!!!! :D :D :D
Éljen Nati gyógyulása! :D

Megann!
Egy 4 éves nagyon örül a hajas babának is, Rékusnak is az a nagy álma, mert neki is csak kopasz bébi babái vannak. Ő most volt 4. :D
Egyébként a Mamut-ban van hello kitty üzlet már vagy 2 éve, ami csak eredeti cuccokat árul, horror áron :?
Én vettem egy irattartót (jogsinak, személyinek), asszem 5 E volt......

Jucc!
Mi is holnap mennénk a Thomas kiállítást megnézni. Majd írd le légyszi, hogy tetszett Balázsnak!

Mi ma itthon hevertünk egész nap, ebben a szar időben nekem se volt kedvem kimozdulni.....elköltöttem a babaszobán egy rakat pénzt :P Ha már nem mentem vásárolni......
Most fő a borsófőzelék, holnap reggel jönnek a fiúk!
Alig várom, most már azért nagyon hiányoznak!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jó estét Nektek!

Megvan az úl lencsém, nagyon kedvesek voltak a boltba, elnézést kértek, férjem meg így nézett :shock: (a kocsiban hozzátette:"csakjó ez a babanet valamire")
Viszont Ő nem kapott napszemcsit, ami tetszett volna Neki, az 44-ről volt 22-re leárazva, a 7 ezresek nem jöttek be , pedig szerintem jól állt.Mindegy, mondtam, hogy fene egy ízlése van!!
Duda
Isten éltessen szülinapod alkalmából sokáig!
Jucc
hogy Te milyen ügyi vagy, felfedezted az iwiwen az ünnepekkel a spanyolviaszt!!!!!! :D :D Hogy én eddig nem jöttem rááááááá!Köszi! :wink:
Kuha
na, hogy tetszenek az operaház üdvöskéi???
Megann
a Túró rudi az minden országban favorit!!!!!A Götz baba is nagyon szép, és az nem made in China-mondjuk jó horror az ára!
Kuha
Após,Robi :cry: :cry: :cry:

Mentem, mert lassan fürcsi van....

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Holnap reggel vizsgázom. :shock: Úgyhogy most rövid és önkényes leszek...

furcsa hogy azt mondjátok, nagyobb a pocakom most mint Zsuzsával, mert 6 kg-val vagyok most kevesebb mint vele voltam ilyenkor. De tény és való hogy jó nagy a hasam, és nekem is úgy tűnik, elég lent van... de remélem a héten még bent marad.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Kuha,

Meg egyszer nagyon koszi a zeneket, mar ki is masoltam CD-re, nagyon jo!!
Gyerekek, Balazs erdeklodessel hallgatja, Matthieu meg hat :roll: :roll: O inkabb rock zenes :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Hol van mindenki? :shock:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ancsi, nagyon sajnálom, ami történik veletek!

Róki, jó a csütörtök és a péntek, gyertek Zsuzsával!

Megann, nincs több rómás képed? Olyan jó volt látni!

Ma voltunk csipőkontrollon, ott minden oké volt. És a mellettünk orditó kislány orra felett még sokkal nagyobb dudor volt, mint Annáén. Meg sok más gyerekén is volt. Most már kezdek haragudni a doktornőre, és meg vagyok győződve, hogy Annának semmi baja, úgyhogy azt hiszem, el sem viszem hamarabb kontrollra, ha nem lesz véletlenül időpont. Ahová eddig telefonáltam, ott csak jövő hétre volt.

Na megyek, dolgoznom kell...

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ancsi
Hát ez szörnyű amin keresztül mentek mostanában. Én is csak kitartást tudok kívánni nektek.

Kuha
Apának is jobbulást.

Minden beteg babának mielőbbi gyógyulást kívánunk !

Kép
Kép
maresz
 
 


Duda
Neked pedig BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok !

Kép
Kép
maresz
 
 


Jelentem én vasalok.....

Maresz!
És veletek mi van?

Lányok!
A másik őszi topik átmegy egy zárt területre, mert valakinek az üzeneteivel csúnyán visszaéltek :? , nem babanetes, teljesen külső személy. Ez egy tájékoztatás, hogy nem feszültségkeltésről van szó. Több infó közlésére nincs felhatalmazásom.

ayse
 
 


Jó estét!

Zsuzsa :) Nem semmi, ezek szerint a doktornéni nem látott még kisbabát? Örülök, hogy megnyugodtál!

Rómás képeket én is nagyon szeretnék még! Holnap lesz az évfordulója annak, hogy mi is ott jártunk :) / most nem bírom kiszámolni, hányadik :oops: /

Rokica :) Egy nagy kalappal holnapra!!!

Totka :) Gyanítom, hogy nem Te vagy az egyetlen, aki nem ismerte eddig az ünnepeket :) Legalábbis az én szülinapomom egy iwiwes ismerősöm sem köszöntött fel... / több, mint 300-an vannak/ Nyilván én sem küldök mindenkinek, csak a közelebbi ismerősöknek üdvözletet :)

Barbi :) Balázsnak nagyon tetszett a Thomas, mondjuk nem sok az egész, fél órájuk volt zárásig, de még egy kicsit az igazi vonatokat is meg tudták nézni. Mindjárt teszek képet is.

Gergőm estére belázasodott, de még akkor is volt kedve bohóckodni :) Én igazából örülök, hogy kicsit besegít a láz a betegség leküzdésében, eddig mindig így volt vége hamarabb.
Lassan megyek, is, mert a taknyi miatt pocsékul alszik, gyanítom, hogy ma is az lesz a legjobb, ha korán mellébújok.

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jucc
Gergőnek jobbulást a takonyból!

Képzeljétek, ma megint nyertünk egy ezer ft-os vásárlási utalványt a fornettivel!!!! :D :D :D már másodjára! :D :D :D Hmm, de fájna a fogam a plazmatv-re, v.az egyiptomi nyaralásra, v.a wellnesre,v.a személykocsira........Jó, tudom, aki a kicsit nem becsüli..........

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


két kép a Thomas-kiállításról:

Kép
Kép

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Ayse
Köszönöm az érdeklődést, jól esett. Mi jól vagyunk, remélem ez a betegség hullám is elkerül bennünket. Bár ma napközben Brigi kétszer is kérte a szopit, ami már hosszú hetek óta nem fordult elő.
Sokat játszóterezünk, a műanyag motorról úgy kell lefejtenem a kezét, mert nem akar leszállni róla. Ma is már sötét volt, de ő rótta a köröket az udvarban. Mondom neki, hogy jó Anya bemegy, mert már fázok, erre ő integet, hogy "Szia, akkor menjél, én még motorozok kicsit" :wink:

Majola
Már akartam írni, hogy szerintem is nagyon-nagyon jól áll neked ez a rövid haj.

Totka
Neked pedig a napszemüveged szuper és jól is áll.

Megann
Már nagyon irigykedem mennyi szép helyre eljuthattok. Ha már nem jönnék addig, akkor jó utat nektek, betegségmentes pihenést és minden jót. Képeket sokat-sokat.

Kép
Kép
maresz
 
 


Csikken
Most olvasom mi történt, sajnálom. Brigi előtt nekem több is volt. Nagyon nehéz volt feldolgozni. Mint utólag kiderült valszeg ezért is a rossz mandulám volt a felelős.

Kép
Kép
maresz
 
 


Ja, nem is meséltem nektek, hogy szombaton bálban voltunk, Brigi itthon Anyukámmal. Minden rendben volt, csak a bál nem olyan volt mint számítottuk. Nősember bálnak hírdették, Férj öltönyben, én kiskosztümben a többiek szinte mindenki tiroli ruhában 8)
Mint kiderült a zenekar is csak sváb zenét játszott :?
De a tombolán nyertünk egy díszpárnát. Mindent összevetve jó volt végre kettesben kimozdulni itthonról, de legközelebb inkább máshova mennék :wink:
És így lemaradtam a Lost utolsó részéről. Férj mondjuk felvette, de mivel Ő OKOS, az utolsó kb. 10 perc már nem fért a szalagra. Ezt inkább már nem kommentálom :twisted:

Kép
Kép
maresz
 
 


Hova lett mindenki? Na jó, én is megyek fürdeni és aludni. Jó éjszakát.

Kép
Kép
maresz
 
 


Sziasztok!

Tomi már 2 napja lázas, de azon kívül, hogy melegebb a pofija semmi tünete nincs. Elképzelhető, hogy a fognövesztés lázzal is járhat? Hőemelkedés az ok, de láz?
3 fogat növeszt egyszerre, a negyedik is nagyon durván néz ki.

Maresz
Én itt vagyok! Jó a hétvége!
Apa nálunk is mindig okos! :?

Hajni
Gratulálok! Sok kicsi, sokra megy!

Jucc
Gergőnek és Balázsnak jobbulást!

Ayse
Én is vasalok! Nem értem miért nem fogy az a fránya kupac! :shock:
Liliszáj :D

Rokica
Nagy kalappal holnapra! Nagyon szép pocak!

Ancsi
Borzasztó! :cry:
Kitartást Neked és családodnak!

Mea
Lívinek utólag is boldog névnapot kívánok!

Andi
Nagyon boldog születésnapot!

Megann
A rómás képek 8)
Nekünk is ide egy kis napsütést, szökőkutakat, tavaszt!!!!!

Kép
Kép
thomasanne
 
 


lenyúltam apa laptopját és mivel végre működik a wireless, az ágyból írok :)

ma voltam kozminál. a manikűrössel egyetemben megállapították, hogy nagyon rosszul nézek ki, és pocsék állapotban van a bőröm/körmöm. mondjuk így utólag már tudom, hogy miért. minden nap ügyelek ráő, hogy az Eszti kapjon frissen facsart narancslevet, husit, zöldséget, stb, adok embernek is, mert ő is taknyol, a maradékot meg meghagyom nekik későbbre. magamról valahogy elfelejtkeztem.. majd jobban figyelek magamra is.
hazaérkezve kezdődött a szokásos menses háborúm, hasmenéssel, hányással, jó kis görcsökkel. azt mondták ez jobb lesz a szülés után, de nekem sztem rosszabb. még jó, hogy ma itt volt egy picit az apu, aztán meg elaludt az Eszti, mert moccanni sem bírtam. na nem sopánkodok, túl vagyunk rajta.

Ancsi!
annyira sajnálom én is, hogy ilyen szörnyű dolgok történnek most veletek, és én is sok erőt kívánok!!

Andi, neked utólag is sok boldog szülinapot! :)

Megann, nekem még múltkorról lemaradt 1-2 nap a visszaolvasásban, azt hittem a képeről is lemaradtam, de mégsem :)
azért tehetnél még fel belőle, mert később a HK-os képekkel kell, hogy eláraszz bennünket!
nagyon irígykedem, mert nekem nagy vágyam eljutni emberrel rómába. és párizsba, és londonba. ezekre a helyekre mindenképpen szeretnék még elmenni vele. rómában még én sem voltam a másik két hely meg nagyon tetszett.

többi betegnek mi is jobbulást kívánunk!

KépKép
KépKép
and
 
 


Ayse, azért mégis, mire vigyázzunk? én nem értem az egészet.

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok Lányok!

Duda!

Nem tudom, láttad-e már, de folytatom a küldést!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kedvem nem a legjobb, este még egyszer, de most minden eddiginél jobban összevesztünk Robival. Nem is tudom, hogy mi tartott vissza attól , hogy felhívjam apumat és öcsémet, hogy jöjjenek értem, mert hazacuccolunk.
Hát nem tudom mi lesz, remélem, máre lenyugodnak a kedélyek. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ayse!

Köszi az infót, és bár tudom, hogy nincs felhatalmazásod a dologra, de azért tényleg, mire kell(ene) vigyáznunk?? Vagyunk egy-ketten, akik azért elég rendesen kiteregetjünk itt dolgainkat...
Most egy kicsit megijedtem, nem szeretném, ha az én dolgaimmal is visszaélnének!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?