Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Koda!
Szerencse, hogy a történeted jól végződött!
Bizony ilyenkor még nagyon nehéz elképzelni hogy lesz 2 kicsivel.
A második és többedik babák igen szívósak! Biztos, hogy nem fogja zavarni a zaj, hiszen neki az lesz a természetes.
Én egy dologtól félek és az a testvérféltékenység!
A lányaim között 5 és fél év van, tehát már nem volt olyan veszélyes, de talán most 3-nál kevesebb lesz és fogalmam sincs hogy fogom megmagyarázni, hogy a babáé lesz a babakocsija, a kiskádja és anya már nem csak az övé lesz egész nap. A nagyok olyan sokkal idősebbek nála, de a legidősebb szokta azzal cukkolni, hogy az ölembe ül. Hát ilyenkor nagy balhé van.

Ági!
Boldg születésnapot!
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok, egy kis meglepi! :)

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Hol vannak azok, akik még csak várakoznak????

Éva

Kép
balimama
 
 

 
 

Remélem, hamarosan az új lányokat is betehetem a táblába! :)
Merthogy mindenki babás lesz, ugye lányok?!

Koda, jól kikerekedett a szemem az álmodon! :) Hát, én lennék a világ egyik legboldogabb embere!!! Ez volna csak az igazi kárpótlás!!!

Ancsi, Eszter a 8. hétben volt.

Sajnos mindig a fülembe csengnek a régi dokim szavai, mely szerint az első 12 hét a szelektálásról szól... megmarad, vagy nem marad meg. Szegény Eszter, hogy az ő babájának ez lett a sorsa! :(

Már úgy várom, hogy jelentkezzen, na persze, ma még biztos nem fog. :(

Éva, Ildikó, örülök, hogy itt vagyok velünk!
Éva, mikor tesztelsz legközelebb???

KépKép
titi_27
 
 


Éva, a próbálkozók külön táblában vannak, azt még nem tettem rendbe, és most kicsit problémában is vagyok, Esztert nem tudom, hova tegyem, úgyhogy szerintem egy picit a próbálkozókat elnapoljuk... igyekszem utána már hetente legalább egyszer majd frissíteni.

Csak sikerülne már egyszer normálisan is lekicsinyíteni a táblát, mindig olyan homályosra sikeredik. :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Monaszisza
Köszi az álmodat! :D
Úgy legyen. Bár nem tervezünk konkrétan a 3. babát, de ha esetleg jönni akar akkor állunk elébe. Nekem titkos vágyam egy kislány is.
Igaz a doki nem javasolt újabb terhességet, mert mind a kettő császár volt és sok összenövés alakult ki már az első után is.
Ha megvolt az Uh gyere és hozzál képeket ha tudsz!

Titi
Én neked nem álmot kívánok, hanem egy kézzelfogható babát és minnél hamarabb, ahogy lehetséges.
:D
Na beindult a babaprojekt nálatok ebbe a hónapban?

Koda
Az együttalvás azért nem egész este működik. Dávid is átvándorol valamikor. Hidd el napközben a pici a nagy zajban is vígan fog aludni. Dávid szerelte (kalapáccsal, fúróval) a kiságyat amikor Áron teljes nyugalommal szundikált benne.
Én azért is ragaszkodtam ahhoz, hogy együtt legyenek, hátha így Dávid nem jön át. Hát nem jött be.

Bailmama
Nem törvényszerű, hogy féltékeny lesz a kicsire. Nálunk majdnem 3 év a korkülönbség és egyáltalán nincs féltékenység Dávid részéről. Sőt inkább agyon dédelgeti. Még a gyógytornász Eszternek is megtépte a haját, hogy hagyja békén az ő kistesóját, mert miatta sír. :roll: Engem is mindig figyelmeztet " adjál neki cicit, mert éhes azért sír"

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa!
Bárcsak már élesben foglalkozhatnék a testvér féltékenység problémával.

Titi!
Teljesen jogos, amit írtál! Természetesen meg kell várnunk Esztert!
Ezért ugye nem haragszol meg:
http://www.youtube.com/watch?v=5_ARBWKp ... ed&search=

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva
Nemsokára kiderül, hogy kell e foglalkoznod a féltékenységgel. A vonalzód alapján a ciklus végéhez közeledsz, ha jól látom. :)
Megnéztem a belinkelt videót. Nagyon jó!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hát, Éva, köszönet ezért a linkért!!! Nagyon-nagyon édes!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nem tudok napirendre térni... :( Annyira megviselt tegnap az Esztivel történt, hogy végigbőgtem az estét! :cry:
Annyira jó lenne, ha hamar jelentkezne, úgy szeretném, ha hamar túl lehetne ezen az egészen!

Éva,
nagyon köszi :roll:

Juci,
örülök, hogy rendben hazaértetek! Tegnap gondoltam rád, mert nem volt igazán jó idő arra felé amikor jöttünk!
Milyen volt a hosszú út kettesben??

Többiek ne haragudjatok, de most csak ennyire futja... Szerintem még nekünk is kell 1-2 nap mire kicsit elfogadjuk, hogy az élet ennyire kegyetlen tud lenni!!!

Eszter,
ha olvasol minket, akkor csak annyit szeretnék neked mondani, hogy nagyon sokat gondolok rád! Nekem a sok sírás segített azt hiszem. És persze a lányok!
Nem igazán tudok mit mondani. A szivem szakad meg! Légy erős, és szeressétek egymást nagyon. Tudom, hogy hamarosan ott fog tipegni körülöttetek egy kis manó, de úgy tünik még nem jött el az ideje... De hamarosan eljön!!!
Ha bármiben tudok segíteni, szólj! Én ráérek talizni is, ha esetleg jól esne, bár nem tudom, hogy mennyire lenne jó most neked pocit látni!? :cry:
Tudod, megint az a mondat jutott este eszembe, amit akkor kérdeztem Karcsitól: "miért adja oda a jóisten, ha elveszi utána??? Akkor inkább ne is adja!" Karcsim tegnap este azt mondta, hogy azért mert próbára tesz minket... Úgyhogy NEM FELADNI!!!

puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Éva, nagyon aranyos a link!
csné
 
 


Igen, Ági, én is csak így tudtam túlélni az egész történteket.

Mert amitől nem halunk meg, az megerősít! Minden azért történik, mert Isten próbára akar tenni bennünket. És hiszem azt is, hogy ezáltal jobb emberek leszünk, hisz minden apróságot sokkal jobban fogunk tudni értékelni!

Azt hiszem, nekem ez segített!

KépKép
titi_27
 
 


Ebben igazad van Titi, tényleg jobban értékeli az ember azt, amiről pontosan tudja, hogy bármikor elveszítheti...
Csak az a rossz ebben, hogy a babavárás egy csodálatos örömteli várakozás kellene hogy legyen, és ehelyett folyamatos aggódás az egész!
De persze a gyereknevelés is ilyen... A mindennapokban a problémák, a nehézségek elnyomják azt a csodát, amire visszanézve már egészen másképp gondol az ember.
csné
 
 


Sziasztok!

Most értem haza a kórházból.Túl vagyok a műtéten.Titi,ne haragudj,hogy nem válaszoltam az sms-re,amit írtál a lányok nevében is,de nem volt erőm.Viszont rengeteget jelentett,hogy tudtam ti itt vagytok és vártok haza.Most nem tudom elmesélni mi történt,de hamarosan összeszedem magam és leírom.Mégegyszer nagyon köszönöm mindannyiótoknak,hogy mellettem álltatok és álltok továbbra is.

Szeretlek titeket.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


jaj, Eszterem, örülök, hogy jelentkeztél!
Ha összeszedted magad gyere közénk kérlek!
Mi is nagyon szeretünk!
csné
 
 


Eszter
Nagyon örülök, hogy ilyen gyorsan jelentkeztél!
Megértem, hogy nem tudsz még beszélni a történtekről.
Pihenj, engedj utat az érzéseidnek és ha úgy érzed képes vagy rá akkor gyere újra mi nagyon várunk!
Szeretünk téged!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Ahogy Titi már előre jelezte nektek, szeretnék én is hozzátok csatlakozni a másik topicból. Néhány embert már ismerek személyesen, a többiekről pedig megpróbálom minél előbb képbe helyezni magam. Titi táblázata mindenképpen segíteni fog. Ha valakinek van ellenvetése, légyszi szóljon.

Eszter! Örülök, hogy hallottunk rólad, ha úgy érzed, bármikor várunk és mi is szeretünk nagyon.

Puszi Verzsike
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok!

Eszter!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél!!!
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked!
Ugye tudod, hogy nekünk is nagy szükségünk van Rád!
Nagyon-nagyon szeretünk!!!

Erzsike!
Nagyon szép az új képecskéd és nagyon örülök Neked!

Éva

Kép
balimama
 
 


Erzsike,
üdv itt! Gyere légyszi sűrűn.
Bocsi a magnézium miatt. Rosszat irtam neked pénteken, útközben eszembe is jutott :D
Amit most szedek az Magnerot. Ez narancssárga dobozos, és 50 db-os.
Honap már 12 hetes leszel??? Ez nem semmi!

Jó éjt mindenkinek!
Ági
csné
 
 


Istenem, Eszter, mikor megláttalak!!!

Annyira jó, hogy bejelentkeztél, és természetesen semmi gond nincs, hogy nem írtál vissza! Rettentően várunk vissza közénk, amint lesz erőd, gyere, hidd el, jót fog tenni, de ezt Te is tudod. Biztos vagyok benne, hogy segíteni fog, ha kibeszéled magadból a fájdalmad!

Verzsike, de jó, látni Téged is!

Biztos vagyok benne, hogy a többiek (a "régiek" is) sok szeretettel fogadnak Téged is.

Lányok, mit szóltok, milyen kis élet lett itt a topikban?! :) Ez olyan jó, nem?! :)

Ági, azt hiszem, Te kérdezted még valamikor, nem tudok-e valamit Mesiről. Azt beszéltük, hogy talizunk valamikor, aztán nem jött össze, de sajnos semmit nem tudok róla. Az biztos, hogy neki köszönhetően a húgomnak sikerült a vizsgája!!! :)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ígyy eltűntem. Remélem most már legalább hetente 1X tudok jönni. Idáig is olvastalak titeket, de mire a végére értem addigra mindig rohannom kellett, és válaszolni nem tudtam (na persze azért mert nem minden nap olvastam, és jó sok összegyűlt egyszerre) Mindig az altatás előtt olvastam az írásotoka (mert csak akkor jutok a gép közelébe), és mikor lefeküdtünk a Rezivel, akkor végiggondoltam, hogy kinek mit fogok írni másnap, ami persze nem jött össze sose. Széggyelem is magam miatta, pedig annyira hiányoztatok. Olyan sok örömről, és sajnos bánatról írtatok, és annyiszor szerettem volna mesélni is nektek, vagy hozzászolni......Ezer bocsi
Na nem ragozom tovább. Jó újra itt!

Először is Eszter!

Szörnyen sajnálom.Pihenj, és gyere amint tudsz.

Titi!

Őszinte részvétem a Nagymamád miatt. Sajnos nekem már egyik nagyszülőm se él. Olyan ügyes vagy, hogy így vigyázol apukádra.
És olvastam Koda álmáról is. Kívánom, hogy úgy legyen.

Koda!

mennyire elment az idő, már mindjárt szülsz.

Bufo, Juci!

Annyira jók a képek. Tegyetek fel minnél többet.

Zseppy!
Hát veled is mindig történik valami. Remélem már jobban vagy! Miért kellett begipszelni a kezed? Mi történt?

Sajnos most mennem kell, de ígérem többé nem tűnők el, hisz annyi mesélnivalóm van, és még a képekkel is lógok. Kinek küldhetnék mailban, mert nem tudok kicsnyíteni.
Köszi, hogy nem felejtettetek el.

Millió puszi, és bocsi, hogy nem írtam mindenkinek: Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Onéééééééééééééé!!!

De jó, hogy újra itt vagy!!! Istenem, már 1 hónapja nem jelentkeztél! Bizony, lógsz ám szinte mindennel. A szüléstörténeted sem írtad meg, és egy képet sem láttunk a picurról.

A képeket küldheted nyugodtan nekem: lehner.krisztina@freemail.hu, nagyon szívesen felteszem Neked.

Lányok, azt hiszem, kezdődik a szokásos probléma... együtt kellene lenni a párommal, és egyszerűen nem megy. Mondja, hogy akkor ma? Hogy lehet így ráhangolódni, hogyha tudod, hogy idő van?! Istenem lányok, ez így annyira sz@r. Na, de majd csak túléljük ezt a ciklust is, azért nem egyszerű így nekiállni. Mondtam neki, hogy miért kell beszélni egyáltalán róla? Miért nem lehet csak úgy összebújni, és tenni a dolgokat. Minek kell egyáltalán szóba hozni?! :( Szerintem a ma esti akció is elmarad. A végén azért nem lesz baba, mert nem is teszünk érte. Na, de ezt Nektek nem kell ecsetelnem, mert ismeritek a problémánkat. :(

Éva, nem írtad meg, mikor tesztelsz? Hogy tervezted?

Erzsike, tényleg, már 12 hetes leszel?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyorsan írok, mert a gép a nagylányom szobájában van és holnap 4-kor kel.
Reggel tesztelek, de szerintem tuti negatív, mert már érzem, hogy meg fog jönni!
Reggel jövök! Már ki vagyok lökdösve a szobából.
Szép estét mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Csak gyors bekukkantás!

Oné
De örülök, hogy jelentkeztél! Gyere gyakrabban ha tudsz!
Bizony sok mondent kell ám pótolnod. Képeket még nem is láttunk a kicsiről, és a szüléstörire is kíváncsiak vagyunk! :wink:

Verzsike
De jó, hogy ide is írsz. Én már ismerősként köszöntelek. Gyere bátran amikor csak teheted! :D
MÁr a 12. héten jársz, hú hogy szalad az idő!

Titi
Örülj neki, hogy a párod szóba hozta a dolgot én nem kibújt előle. Csak hajrá, nehogy mostemiatt essen kútba adolog. Szép és mozgalmas estét kívánok nektek! :lol: :wink:

Balimama
Várjuk a teszt eredményét holnap!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

A jó hír az, hogy megspóroltam a tesztet rossz, hogy azért mert megjött. Ez volt a 19. hónapom! :evil:

Titi!
Én is azt mondom, amit Zsuzsa! Örülj neki, hogy szóba hozta! Biztos, hogy nem könnyű így, de próbáld elmondani neki, hogy milyen jó érzés, hogy szóva hozta, mert látod, hogy fontos neki, de az lenne az igazi, ha nem tenné hozzá, hogy a baba miatt, mert Te nem csak a baba miatt szeretnél vele lenni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Hali!

Eszter,annyira sajnalom,nem is tudom mit mondjak.De most mar megint elore kell majd nezned..!tudom konnyu mondani.
Gondolok rad.


Titi!

De igenis lehet idozitve is,...tudom az szepen hangzik amikor olyan romantikus a dolog...de nekunk se ugy jott ossze Mishal.Es oszinten,akkor tenylegcsak arra koncentraltunk,hogy osszejojjon,es nem magunkra...nem is volt egetrengeto...de akkor nem az volt a lenyeg.Szoval MINDENT BELE!!!! :lol:

Tobbiektol elnezest,ujaknak udv...megint rohanok.

Millio puszi mindenkinek.

Ja,Titi,majd leirom hogy talalkoztunk,nem felejtettem am el. :lol:
momo35
 
 


Sziasztok, lányok!

Köszönöm, hogy megengeditek, hogy én is jöjjek közétek.
Egyelőre csak azoknak tudok irni, akiket régebbről ismerek, de remélem gyorsan képben leszek a többiekkel is :)

Eszter, olyan jói, hogy jelentkeztél. Biztos vagyok, hogy nagyon nehezedre esett.... remélem, gyorsan annyi erőt tudsz gyűjteni, hogy megint tudjál jönni!

Éva, sajnálom, hogy megjött a mensid :( - annyira drukkoltam!

Erzsike, örülök, hogy te is irsz ide!

Titi, hű ha - annyira jó lenne, ha beigazolódna a Koda álma :)

Annyi bepotólni valóm lenne itt, de sajnos, a munkahelyi gépem megint lerobbant - sajnos most már végleg, igy nem nagyon lesz alkalmam gépközelbe kerülni. De amint tudok, jövök.

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Jó reggelt csajok!

Jaj, Éva! :( De sajnálom!!! :( Annyira szép volt ez a görbe, nem is tudom, hány ilyen kell még, hogy baba legyen belőle?! :(

Ildikó, de kár, hogy nem fogsz tudni jönni gyakrabban. Remélem, azért hamarosan lesz rá alkalmad, hogy ismét gyere!
A többiekkel gyorsan képbe kerülsz, mindenki nagyon kedves, barátságos itt. Olyanok vagyunk már, mint egy nagy család. Meglátod, nagyon jól fogod magad érezni közöttünk! És ha tudnád, milyen szerteágazó a csapat.

Sokat gondolkodtam rajta, egyszer Virág fogalmazta meg olyan szuperül, érdemes volna visszakeresnem, kit hogyan jellemzett. Szóval egyszer leírta, hogy ki mivel tűnik ki a csapatból, és kire mi a legjellemzőbb. Az annyira tetszett! Mindenki egy külön egyéniség! És nagyon lehet szeretni ám a lányokat, majd meglátod!

Remélem, hogy nagyon jól fogjátok (Éva, Ildikó, Verzsike) érezni magatokat itt közöttünk lányok, és könnyen beilleszkedtek (bár ettől én cseppet sem tartok)!

Momo, kíváncsian várom a fejleményeket az építkezésről. Ha ilyen szuper idő van, amint meg tudsz egyezni mindenkivel, indulhattok is, ugye?

Na, megyek dolgozni, de itt vagyok ám napközben is!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok!
Nem tudom utolérni magam!
Olvaslak titeket, még ki is jegyzeteltem, hogy kinek mit írok, de egyszerűen nem jutok el odáig, hogy le is írjam.
Meg aztán a fele már nem is aktuális :(
Feladom.Gondoltam, bejelentkezek, ha már reagálni nincs időm.Igyekszem, beilleszteni a napirendembe, hogy jöjjek közétek.Tulajdonképpen lusta is vagyok, met mire odajutok, hogy van egy kis időm, már csak arra van erőm, hogy leüljek, vagy ledőljek a kanapéra.
Kis Bazsi jól van, nagyon aranyos és jó gyerek.Dolgozom mellette, ami már nehézkesebb mert a házimunkát is el kell végezni.Ráadásul apósom kórházba került és ott is igyekszünk eleget tenni...nem akarok magyarázkodni, tudom, hogy nektek is sok dolgotok van.
Ma még takarítok, 2-re festménymegbeszélésem van, utána meg fogorvoshoz megyek, de azért próbálom behozni a lemaradást.

rimar
rimar
 
 


Balimama
Várakozva jöttem, hogy mi lett a teszt eredménye.
Sajnálom, hogy megjött. :cry:
A vérvételeknek mára lesz eredménye ugye? Hátha abból kiderül mi a baj, hogy ilyen régóta próbálkoztok és nincs eredménye.

Ildiko
Látom te még a ciklus elején vagy. Hajrá mindent bele, csak ügyesen! :D

Titi
Hogy sikerült az este?

Megyek még annyi dolgom van és délre mehetek vissza Dávidért az oviba. Még jövök addig írjatok sokat! :)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Eszter!

Olyan jó,hogy írtál,már nagyon vártunk!Sajnálom ami történt,remélem hamarosan megvígasztal egy pici bébi!

Rimar!

Már 1000 éve nem írtál!Tényleg nehéz lehet munka mellett még ránk is figyelni!Nekem gyakran még a házimunka is gondot jelent és a lakás olyankor úgy néz ki mint a pokol tornáca... :oops:

Még nem is írtam,hogy üdvözlöm az újakat!

Titi!

Így vagy úgy ,de mindent bele!Nagyon szorítok,hogy összejöjjön a baba!

MI a párommal újabban nagyon ritkán tudunk összebújni,mert Emmának jönnek a fogacskái(már 6 van!)és nyugtalanul alszik.Sokszor mire odasímulnék a kedvesemhez,torkaszakadtából rázendít(Emma,nem a párom!)!Pedig néha már annyira hiányzik...

Mona
monaszisza
 
 


Sziasztok lányok :)

Látom, nagyon feléledt a topic! :lol:

Nagy szeretettel üdvözlöm én is az "új" csapattagokat!

Rimar, Gyöngyi!
Nektek külön örülök, mert tényleg nagyon régen láttalak benneteket a topicon, és valóban jöhetnének azok a fotók... :)

Lányok,
Anitával és Mesivel mi újság, tudtok róluk valamit???
Mesit ezer éve nem láttam... :(


Sajnos az időhiányról tudok én is panaszkodni... :oops:
Barnikám drága most felcserélte az alvást az ébrenléttel, eddig alig volt fenn, állandóan szunyált, most meg amióta hasra tud fordulni, állandóan forog, rohangászok be hozzá, mert valamiért mindig reklamál...úgyhogy a házimunka dupla-lassan döcög...
Már fehérlik alul az ínye, úgy tűnik a sok nyál előmossa a fogacskáját :lol: :lol:

Koda!
Nálunk csak két szoba van, úgy alakítottuk ki, hogy az egyik nappali+játszószoba+tévészoba+tanulószoba :roll: , a másik pedig csak háló.
De ott alszunk mind a négyen :roll:
Barni mostanában óránként felkel, morog egy jót, forgolódik, néha szopizik is, aztán alszik, de nem ébreszti fel a két fiút, alszanak mint a bunda.
Csupán én vagyok reggel kómás bolygó hollandi :roll:

Én is nagyon tartottam attól, hogy majd jön az éjszakai babasírás, aztán mindenkinek odalesz az alvás, de úgy tűnik, csendesen megoldjuk Barnabással a dolgot, mert nem szoktak felébredni.
Bálint néha-néha felkel, kicsoszog inni, aztán alszik tovább. :)

A külön gyerekszoba egyelőre csak álom...

ja, ígértem képeket:

együtt a srácok:
Kép

Bálint a farsangi kalózjelmezben:
Kép

Mamánál pogácsasütéskor:
Kép

Bálint így nézhet ki 50 év múlva :lol:
(megtalálta a szempillaspirálomat, apuci meg segített neki a mű létrehozásában :lol: )
Kép

még egy Barnabás:
Kép

pusszantás mindenkinek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Éva! Annyira sajnálom, h megjött, de lényeg, h te nem fogod fel tragikusan… A vizsgálatok meg biztosan segíteni fognak, h márciusban összejöjjön.

Titi! Szerintem ne köss bele a párodba, örülj neki, hogy gondol a babára. Egyenlőre belőle még csak szavakkal jön ki, de hát sose felejtsd el, hogy FÉRFI!!! A következő babánál már beletanul és lehet hogy másként közelít, de az eddigi kudarcok után a helyedben én repdesnék az örömtől és fogadnám a közeledését még ha szavakkal kezdi is.

Ancsi! Nagyon édesek a gyerekeid.

Aki nem olvasott a másik topicba, egy pár szó magamról: 27 éves vagyok, hivatásos katonatiszt, Pesten élünk a párommal és a ma 12 hetes babám lesz az első pici gyerekünk. Szerencsére gyorsan jött, már a második próbálkozós hónapban sikerült, köszönhetően a lányok jó hőgörbe elemzésének.
Ma nem mentem dolgozni, rettentően meg vagyok fázva, csak kóvályog a fejem. Gyógyszert persze nem merek enni, vettem a patikában homeos torokfertőtlenítőt, remélem az segít.
Csütörtökön megyek nyaki redős uh-ra, akkor hozok nektek új képeket.

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Erzsike!
A létező legjobb dolog, amit tehettél, hgy otthon maradtál! Hihetetlen, hogy már 12 hetes!!! Nagyon várom a képet!

Igazság szerint már nem ver le hogy megjött. Szerintem tökéletesen meg fog lepni, ha egyszer mégis terhes leszek!

Nem tudom kit érint, de most megint úgy néz ki, hogy nem kell majd a kismamáknak tandíjat fizetni!


Lányok!
Ebben a topikban mindig olyan csodálatos képek vannak gyönyörű gyerekekről! Már ezért megéri ide benézni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok, én csak este fogok jönni sajnos, annyi lett a munkám! De ígérem, este írok.

Éva, ez most komoly? Ha tudtam volna, akkor most jelentkeztem volna! :( Én gyed mellett szerettem volna másoddiplomát csinálni, és már azt hittem, lemaradtam róla!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Plusz 8 pontot adnak azért mert kismama vagy, ha ezekkel eléred az államilag támogatott ponthatárát akkor elméletileg nem kell fizetned! De mint tudjuk ezek a dolgok hetente változnak!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jaaaa, akkor mégsem a tandíjmentességet tartanák meg... csak épp tudjuk, hogy levelezőn nem igazán van államilag támogatott szak... gyermek mellett meg próbáljunk meg nappalin tanulni! Akkor sajnos mégsem lesz jobb a helyzet.

KépKép
titi_27
 
 


Monaszisza
Látom nálatok is a gyerek a legjobb " fogamzásgátló". :D
Kitartást a fogacskák kibújásához!
Remélhetőleg lesz egy két jobb estétek is.

Ancsi
Nagyon vadító a szempillaspirálos kép. Gondolom mennyi ideig tartott lemosni. :)
Barnabás mindig ilyen jókedvű folyton mosolyog a képeken.
Áron nekem is be szokott pipulni, ha nem éri el a kiszemelt játékot bárhogy mocorog érte. Ez bizosan korfüggő.Nálunk is hasonló a helyzet időhiányban szenvedek.

Rimar
Már azt hittem teljesen eltüntél te is. Legutóbb írtad, hogy kicsit magad alatt vagy és azt hittem teljesen le is terített a dolod ezért nem jelentkezel. Nagyon örülök, hogy nem így van és újra írtál nekünk. Gyere gyakrabba ha teheted, bár tudom nem könnyű.


Verzsike
Jobbulást neked! Jól tetted, hogy otthon maradtál. Igyál valamilyen megfázásra használó gyógyteát azt lehet. Én is azt ittam amikor Dáviddal voltam terhes, meg c vitamint ettem.
Ha készül képaz Uh-on akkor szeretnénk látni! :wink:

Titi
Gyed alatt a tanulásra én is gondoltam nekem még fizette is volna az állam annak idején, de nem tudtam senkire sem hagyni Dávidot.
Mindegyik nagyszülő dolgozik, így ők kilőve. Babavigyázót, meg nem akartam, így nem tanultam.

Már vagy fél órája írom az üzit, mert mindig valamit kér Dávid. Na végre elküldöm. :roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Nagy kár, hogy kihagytunk egy hét ovit a betegeskedés miatt, most megint sír. Reggel nincs semmi gond puszi és bemegy, de vagy másfél őrával azután elkezdi és kis megszakításokkal, de addig sírdogál amíg érte nem megyek. Csak azt hajtogatja azért, mert nem akkor jövök amikor ő akarja. Remélem hamar túl leszünk rajta, mert már most ott is akartam, hogy aludjon, de így nem fog menni.
Honap farsang lesz, én legalább úgy várom ahogy a gyerek.
Majd hozok képeket is.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok,

Csak egy nagyon gyors bejelentkezés, mert Vivi jönne a géphez! :)

Felrakom nektek az igért képet a farsangról. Sajnos nem a legjobb, de azért látszódik a ruha is rajta.

Ez egy kalotaszegi ruha, és Vivi egy farsangi népdalt énekelt hozzá.
Kép

Olyan jó, hogy megint ilyen sokan vagyunk, csak így tovább lányok!!! :lol:

puszi,
Ági
csné
 
 


Ancsi,
azért még annyit mindenképp, hogy a fiad igazán küldhetne nekem olyan finom pogit :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:
Édesek nagyon a fiaid... :)
csné
 
 


Na végre, hogy ideértem. Annyira akartam jönni napközben is hosszabb időre, de nem sikerült. Elvégre napközben a munkáért fizetnek:) Szóval, nem szabad emiatt panaszkodnom.

Lányok, annyira fáradt, álmos vagyok, hogy szerintem ma este is el fog maradni az együttlét. Végülis még csak a 12. napon járok, de tudjátok, mi a fura?! Hogy nem érdekel az egész! Nagyon szeretném a kisbabát, de hogy ezért most stresszeljek, meg kapálózzak! Most biztos azt mondjátok, tenni is kellene a babáért, de valahogy nem megy! Nincs kedvem az együttléthez, rohadt fáradt vagyok. Ne utáljatok érte, de ismertek, ami a szívemen... nem fogom előttetek meghazudtolni magam.

Rimar, nagyon örültem neki, hogy be tudtál te is jelentkezni, bizony, nagyon ritkán tudsz jönni közénk. De nem az a lényeg, hogy mennyit írsz, csak néha kukkants be, és dobj egy-két képet, meg egy-két mondatot, hogy hogy vagytok, hogy fejlődik Bazsika! Hogy sikerült a délutáni megbeszélésed?

Ági, csodaszép ez a nagylány! Biztos vagyok benne, hogy nagyon büszke anyuka vagy!
Jut eszembe, tényleg! Hogy van a fogad?

Bufo, biztosan nem lehet könnyű ez az oviba szoktatás. Ilyenkor nem irigylem az óvónőket, pedig biztosan hozzá vannak ám szokva az ilyesfajta problémákhoz. Gondolom, a szíved hasad meg, mikor reggel ott kell hagynod Dávidkát. Reméljük, hamar megszokja majd.

Ancsi, kérdezted Mesit... valamelyik nap írtam épp, hogy sajnos nem tudok semmi különöset róla, pedig megbeszéltük, hogy talizunk. A húgomnak segített kémiából, és így annyit tudok, hogy próbálják eladni a lakásukat, a baba sajnos nem sikerült még mindig, és a régi munkahelyére meg nem veszik vissza. Szóval ki van rendesen, ez tuti!

Olyan jó, hogy mindig megörvendeztetsz bennünket sok szép fotóval! És hogy Barni tényleg mindig mosolyog a képeken, az külön öröm! :)

Éva, tényleg, orvosi eredmények? Lüke vagyok, írtad volna?

ESZTEEEER!!! Annyira szeretnék tudni Rólad!!! Kérlek, jelentkezz majd be, annyira szeretném tudni, mi történt! Szeretnék osztozni a fájdalmadban! Magamra vennék egy kis terhet, hátha úgy könnyebb lenne Neked!

Na, megyek lányok, szerintem ledőlök egy kicsit. Alíg bírok ébren maradni.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok Lányok!

Készen vannak a laborjaim, de csak egy nagyon kicsivel jobbak így Duphastonnal, mint nélküle. Viszont olvastam egy másik topikban, hogy a Duphaston szedése alatt jó néhány kiló súlyfelesleget fel lehet szedni! :cry: Szóval ma hősiesen elkezdtem tornázni! :wink:

Zsuzsa!
Nálunk a bölcsibe beszoktatás volt problémás. De nálunk nem a gyerek, hanem én betegedtem bele. Persze eleinte a sok hiányzás nehezíti a beszoktatást, szinte elölről kell kezdeni minden alkalommal. Az biztos, hogy nagyon függ az óvónőtől is.

Titi!
Szerintem egy idő után mindannyian küzdünk azzal, hogy már megint "muszájból" kell együtt lenni.
Bárcsak több időt tudnátok egymásra szakítani. Szóba sem jöhet egy kis szabadság? Amikor az egész nap bármikor csak úgy együtt lehettek. Nem szabad türelmetlennek lenni. (mondom én!) Ez mégcsak a 3. ciklus, bőven időben vagytok, hidd el akkor fog jönni, amikor nem várod!


Ági!
Gyönyörű a nagylányod!
Olyan keveset írsz magadról! Milyen érezni, hogy mozog a baba? Sokat mocorog?

Koda!
Annyit gondolok Rád! Hamarosan itt az idő!
Mindig eszembe jut, hogy Balázskám is márciusi és mit éreztem ennyi idős terhesen. Nekem nagy felszabadulás volt a 36. hét, mert addig tök fekvő voltam. Már a 17. héttől nyílt a méhszáj. A 36. héten azt mondták, hogy mostmár azt csinálok, amit akarok!


Erzsike!
Remélem jobban vagy! Beléptél a második harmadba! Ez a legjobb időszak. Elmúlik a rosszullét, tele leszel energiával, de még nem fog akadályozni a pocak!


Eszter!
Pihenj sokat és néha azért jelezd, hogy itt vagy! Remélem hamar eljön az az idő, amikor megint itt leszel velünk!
Sok puszi!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Hát én mint anya és óvónő elmondhatom,hogy tényleg nagyon nehéz a beszoktatás időszaka mindhárom fél számára.Vannak olyan gyerekek,akik nagyon hamar beilleszkednek,másoknak eltart akár több hónapig is.A fiamnak egy évig tartott,míg megszokta az ovit.Minden reggel ordított,én pedig fájó szívvel rohantam ki az épületből,hogy ne halljam.Óvónőként is találkoztam olyan gyerekkel akinek nehéz volt beszokni.Egy a fontos:a szülő legyen erős és ne essen kétségbe.

Ma jött,látott és teljesen letaglózott a melegfront!Egész nap fájt a fejem,most pedig már enyhe hányingerrel is küszködök!
:cry:

Mona
monaszisza
 
 


Sziasztok!

Itt ülök a melóhelyemen és gondoltam írok egy sort.Ma van a fiam névnapja,úgyhogy várom az estét,hogy felköszöntsem.

Mindenkinek puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Jó reggelt lányok!

Eszteeeeeeeeer!!! Jaj, Istenem, de jó látni, hallani Téged! :) Nagyon-nagyon várlak, és igyekszem türelmesnek lenni ígérem!!! Csak hiányzol! :(

Éva, a fenébe, hogy nem lett sokkal jobb az eredmény, mint gyógyszer nélkül? Most hogyan tovább? Elmész a Radványi doktornőhöz? Vagy mik a terveid most?

Sajnos jövő héten leszek szabin, ha apukám itt van, 2 napot vettem ki, úgyhogy nem igazán megoldható most a héten... de tudod, igen Éva. Én már nem stresszelek ezen, majd jön, amikor jönnie kell, úgysem tehetek sem ellene, sem érte semmit. Erre már rájöttem. Szóval, majd ha úgy adódik összebújunk, és vagy jókor fog történni, vagy nem. De Ágiból kiindulva, egy alkalom is elég... ki tudja, mikor lesz az, és lehet, hogy az is épp elég lesz. Attól függ, fent hogy határoztak az életemről.

Amúgy még nem volt pé-em, úgyhogy időben vagyunk!

Hozom is a görbémet...

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok, én is bekukk :)

Eszter, nagyon Boldog Névnapot kivánok Bálintkádnak! Nem is tudom, mit irjak... inkább semmit! Nagyon jó, hogy azért irtál 2 sort....

Titi, az előző hónapokban, mi is többet voltunk együtt - most valahogy úgy mérem a hőmet, mintha valaki másnak mérném :D -most egyáltalán nem agyalok azon, hogy mi lesz, ha megint nem jön össze. Lehet, hogy hónap végén nem leszek ilyen nyugodt, de egyelőre nem érdekel :D

Ági, gyönyörű lányod van :) - olyan aranyos gyerekekről vannak itt képek, hogy tényleg már csak ezért megéri benézni :D - na persze, nem csak ezért :wink:

Ancsi, nagyon jók a képek :) - hú, milyen ügyes fiad van, segit pogácsát sütni :)
Erzsike, remélem nem betegedtél le, és jól kipihented magad!!!!
Én is szeretnék már ilyen képet, mint a te avatar-od :D
Azon mosolygok, hogy már most büszke vagy a pincurkádra - mi lesz akkor, amikor melletted fog tipegni? :D :D

Éva, remélem jövő hónapban már nagyobb hatása lesz a Duphastonnak - annyira, hogy a baba is összejön :D :D

A gyerekszobával kapcsolatban, még nincs bajom - de már azért szeretném, ha lenne. 2 szobánk van: nappali és hálószoba, de még nem gondolkoztam, azon hogy lesz, de biztos kialakul, ha eljön az ideje.... csak már azon tudnék agyalni, hogy hova kerüljön a babaágy :D :D

Bufo, el tudom képzelni, mennyire megvisel téged is, hogy Dávidka sir az oviban. Reméljük, gyorsan visszaszokik!
Nagyon várom, hogy képeket tegyél fel! - legalább lassan én is képben leszek :)

Most jut eszembe, hogy azt hiszem magamról nem is irtam.... tehát néhány sorban: 32 éves vagyok, novemberben kezdünk el próbálkozni, hogy beköltözzön hozzánk a babánk. Néha nagyon nyugodt vagyok, néha meg kezd elmenni a türelmem.
A dokinéni ajánlatára folsavat és E vitamint szedek, és vezetem a hőgörbémet.

Még egyszer köszi, hogy befogadtok, mert nem szeretnék a lányoktól elszakadni!

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Titi, azért én szoritok, hogy jó időben legyetek együtt :D - mert nem szeretném, ha odafent éppen úgy határoznak, hogy a babád lemászik azon a tündérlétrán, ti pedig éppen nem voltatok együtt :D
Sokszor én is elhatározom, hogy egyáltalán nem érdekel, és még csak a hőmet sem akarom mérni, de reggel, amikor megébredek, automatikusan nyúlok a hőmérőért :D - már csak ilyen vagyok :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok:)

Éva:)
Mennyivel lettek jobbak az eredmények? Tényleg csak kicsivel? És én is azt kérdezem, amit Titi. Mi a következő lépés?
Jaj én is mennyit rohangáltam ilyen hormonvizsgálatokra, mert ugye nekünk se akart összejönni. Végül a closty hozta meg a babát:)
Balázs is márciusi?:) Akkor majd néhány tippet fogok kérni öltözködés szempontjából. Marci nekem 40 fokban születettm, így szinte nem is kellett öltöztetni...... :)
A méhszáj szerencsére nekem csak most kezdett el kinyílogantni, de a dokim legyintett rá, azt mondta ez így van jól, főleg második gyereknél (3110). De a pihenés, fekvés nekem is kijutott a mindenféle probléma miatt....26 hetesen még a tüsszentést is el kellett kerülnöm, nehogy leváljon a lepény.....én is csak most kaptam engedélyt a szabadabb mozgásra. Persze buszra szállni most sem enged a dokim:)

Ildikó:)
A folsav és az E vitamin teli találat :wink: Na meg a hőmézőzés is! Így biztos meglesz az eredmény:)
Mennyi E vitamint kell szedned? 200 mg-ot szoktak javasolni. 100 mg inkább csak a jó ciklus beállítására való. Te mennyit szedsz?

Mona:)
Hogy vagy? Én a hidegfrontra vagyok érzékeny, de akkor aztán van minden....hányástól a fejfájásig........pihenj, ha tudsz. gyógyszert gondolom nem akarsz bevenni.

Titi:)
Nagyon jól teszed, hogy nem görcsölsz! Én nem tudtam ezt megtenni.......
Ahogy jónak érzitek, úgy tegyetek. És mi nem fogunk ítélkezni feletted, ezt ugye tudod! :) Csak mert írtad, hogy most biztos miket gondolunk rólad.......annak örülünk, ha jól vagy és azt teszed, amit jónak látsz!
És tényleg időben vagytok:):)

Eszter!
Nagyon sok boldogságot kívánok a nagyfiadnak! Remélem őbelőle tudsz erőt meríteni. Na meg belőlünk is egy picurit!!!!

Ancsi:)
Köszi, hogy leírtad a az alvással kapcsolatos dolgokat. Fellélegeztem, hogy akkor nem csak nálunk van egy kis össze-visszaság :) nekünk is 2 szoba van és nagyon úgy néz ki, együtt fog aludni mindenki:) De jó is ez így, engem nem zavar:)
A képek édesek! Hatalmas nagy már a kicsifiad!

Erzsike:)
Akkor holnap ugye hozol képet?:) Nagyon várom már! Mikorra kell menned?
Megfázásod hogy van? Orvosnál voltál vele?

Ági:)
Már csak 1 ici-pici dolog van hátra a felsődből és postázom:) Csak már nem tudok túl sokat ülni a varrógép előtt, ezért haladok lassan.
Vivi ruhája nagyon tetszik, bár tényleg eléggé takarva van. De így is látom a lényeget:)
Várja már a tesót? Neveken gondolkoztatok már? Ugye elmondott mi lesz a neve?:)


Zsuzsa:)
Hát én olyan jót nevettem ezen a Dávidon:) Ahogy leírtad, hogy Áron alatt fúrta-faragta a kiságyat :D Még a hasamat is fogni kellett, úgy nevettem. Már kezdtem azt hinni, angyaltermészetű a nagyfiad :) De megnyugodtam, hogy ő is olya rosszcsont, mint az én Marcim.
A farsangról tessék képet hozzni és beszámolni! A képeket nyugodtan küldjed a címemre vagy Titinek!!!! Ez mindenkire vonatkozik, aki nem tud képeket felrakni:)

Ancsi, Zsuzsa!
Nektek hány kilók a nagyobb fiúk????? Marci olyan kis vékonyka, pedig igen jó evő. Igaz meg sem áll egész nap....most 15 kg körül van és lassan 4 éves........ :roll:

ANCSI!!!!!!!!!!!
A pogácsa receptje nagyon érdekelne!!!! :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Eszter! Jó, hogy hallunk rólad egy picit. Bálintkának boldog névnapot!

Titi! Hova tűnt a lelkesedés???????

Éva! Valami más gyógyszerrel nem lehet javítani a helyzeten? Vagy azokkal, amiket a netes dokornő javasolt?

Bufo! Kitartás, eljön még az az idő is, amikor nem akar hazajönni a kisfiad az oviból. Amikor sír, akkor az óvónénik telefonálnak h menj érte vagy hogy működik ez nálatok?

Ildikó! Lassan ti is hangolódhattok az együttlétekre, remélem most már minden rendben lesz.

Én sajna nem hiába maradtam itthon tegnap. Estére belázasodtam és már az egész ház az én köhögésemet hallgatja. Az a baj, hogy fogalmam sincs mit csináljak, csak fekszek, meg pokrócba burkolva ülök a net előtt meleg teával és várom h elmúljon. De eddig sajna még csak egyre rosszabb, remélem a babámnak nem lesz semmi baja. Ha tudtok valami csodaszert, ami segíthet és lehet enii babásan légyszi: Láz, fejfájás, torokfájás, köhögés... Köszi

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: