Új privát üzeneted érkezett!

Rokica,
Tényleg szép pocak! :)

Csikken,
Jobbulást Rolinak! Remélem, nem lesz komoly!

Zsóf,
Jó lehetett a játszóház! :) Édesek lehetnek a te viháncolóid is! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


tegnap a maratoni vasalás után megnéztem az amerikai szépséget, sztem nagyon jó film, már elsőre is tetszett. aztán hajnalban keltem és voltam fodrásznál :) holnap meg ellógok kozmihoz, bibibíííí :) úgyhogy most rápihenek, jóéjt!

KépKép
KépKép
and
 
 


Nah jó... de csak mert kértétek... nem ám azért mert tanulnom kéne és minden mást csinálok helyette...

Szilvivel 38 hetesen:

Kép


Zsuzsával 38 hetesen:

Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 

 
 

Rokica
szépséges pocakod van!!!szerintem Szilvi nagyobb baba lesz, mint Zsuzsa!
Kriszti
Rolinak jobbulást-azért az jó(márha jónak lehet lázat, betegséget nevezni), hogy nem a műtét szövődménye!
Nyúlné
most vagy három üzit írtam Neked,remélem, elment mind.

Miskolci csapatot én is hiányolom

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok! :)
Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntéseket!
Aranyosak vagytok :)

Sajnos nem tudok visszaolvasni, csak Roki pociját láttam így hirtelen, és nagyon csini pocak :wink:
Tök jó, hogy ugyanúgy lefényképezted.

Többiek!
Ne haragudjatok, hogy nem tudok reagálni..... :?

Mi megvagyunk, bár Lívi ma 1x hasmenéses volt, remélem nem kapott el valami nyavaját, meg párom nem érzi túl jól magát.
Pedig bíztam benne, megússzuk.Remélem igen vagy csak ennyivel.

Ha van még beteg, akkor jobbulást kívánunk!

Mindenkinek 1000x puszi!!!!


Azért felteszek egy mai tortaevős-maszatos Lívcsis családi fotót :) Kép

Mea
mea
 
 


Zsóf!
Csakhogy ne legyen homályos!
Megann ezt írta (Megann, mégegyszer bocsi!!!):
"Ja aki elmegy a Sugárban lévő cipőüzletben, az majd ha lehet a hálálkodó üzeneteket tartsa meg nekem,mire visszajövünk"

Nos vagy az üzlet annyira alkalmas az "elmenésre", amiért a hálánkat kell kifejeznünk, hogy Megann ennyire jó tippet adott :lol: , vagy...ezt már rábízom mindenkinek a saját fantáziájára! Az enyém, mint ma megtudhattuk, piszkos :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted:

Bakker!
Ez az üzlet fizethetne nekem már gy kis jutalékot!!! :lol: :lol: :lol:

ayse
 
 


És most visszavedlem gondoskodó anyukába:

Liliéknél nincs pizsi, hanem udvari ruha van. Így viszonylag tisztán fekszenek az ágyba.

Nálunk mindenhol settenkedő autók vannak, legalább is ANdris mindenhol azt vél látni, mindenesetre ha nem bizots benne, akkor reménykedéssel a hangjában kérdezi, hogy autó? (autó pl. a csattogós lepke, a babakocsi, a csepp alakú óra, az ezermilliárd autón kívül) Ma éjszaka még álmában is azt suttogta: autó, autó! :D (apja fia :D)

ayse
 
 


Ayse
így már leesett nekem is!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: (és nekem is öléggé piszkos a fantáziám-csak egy kicsit lassú... :oops: )


Mentem is aludni,jóéjszakát, szépálmokat!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Kicsit fáradt a képünk, ne nézzetek minket :D
De hullák vagyunk, főleg férjem.... :(

Na még egyet, egy tegnapi toronyépítőst.

Ja és Lívi nagyon elkezdett beszélni, mindent utánunk mond :D
baba, nyuszi, mama, apa, anya, neveket, autó, duda, kacsa, vonat, haj, inni, golyó, víz(ezt dzínek mondja :D !!!!), meg ilyenek és nagyon sokat megért ha kérünk tőle valamit.
A menés is jól megy, bár sajnos a kinti séták sajnos még leüléssel párosulnak, aminek nemigen örülök.... :?
De majd a jóidőben!
Addigra bezzeg megtanul rendesen menni.
Már nem is csámpizik annyira szerencsére.

Na eleget regéltem róla.

Íme a kép, jó éjt! Kép

Mea
mea
 
 


No akkor én meg megyek egy kis tanulmányútra...a Zaklatás van a tévében! :lol: :lol: :lol:

ayse
 
 


Ayse! :D :D :D :D :D

Papírtantusz ejtőernyővel... :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Rókica! :D

Tényleg lejjebb vana hasad, mint Zsuzsával volt.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Halihó!

Benianyu!

Neked annyi :lol: :twisted: :lol: :twisted:
Azért muris lehetett a dolog...
Jézus, azért ha belegondolok, ijesztő is....főleg ami majd ezek után lesz :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Ayse!
:twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink:

Mea!

Még ha fáradtak is, de szépek vagytok :wink:
Ügyes nagyon Livi, hogy ennyit beszél..
Léna az Istennek sem akar továbblépni...és amit tud, azt is harapófogóval kell kihúzni belőle..persze a hablatyolás az megy... :? :lol: :lol:
És ma annyira be volt pörögve hogy fel le rohangált kiabálva, harsogva..nem mondott semmit, csak kiabált.. :lol: :lol: :lol:

Nyúlné!

Köszi, vettem... :wink: :wink:
Igazából ez valami helyi kiszáradás, leginkább a felkarjának a hátsó részén van...
Tök rejtélyes hogy miért csak ott... :roll: :roll: és volt még a derekánál , de onnan most eltűnt.. :roll: :roll: ű
Jelenleg mosóporcsere és öblitőmenes mosás a recept :roll:

Csikken!

Majd ird, mit mondott a doki..

Mi:
Holnap visszamegyünk a házidokihoz..szerencsére Léna tök jól van...
Egy valami azért van...ma ment a hasa.. :? :? :? :?
De ez egy cseppet sem zavarta..úgy értem nem volt levert, fáradt, nem fájt a pocija, semmi.....
Sőt, mivel 3 ÓRÁT ALUDT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
estére annyira bepörgött, hogy csak sátáni-ördögi fejjel rohangálva ordibálva birt meglenni...
Igy néztünk apjával :shock: :shock: :shock: na meg igy is... :lol: :lol: :lol:
És persze annál jobban csinálta, minél jobban kerekedett a szemünk...
Na remélem nem valami újabb kórság...
Ma már adtam neki Normaflort és este egy kis smectaport...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja bepakoltam félig a bőröndbe.. :shock: :shock: :shock:
Léna meg én utazunk egy nagyban..apa meg egy különben...
Jobb ha már most elkezdem, sokkal nyugodtabb vagyok...hogy minden meglesz...

Néhány kép Rómából..

Kép
Kép
Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ilyen napjaink vannak.....sőt még ennél is ilyenebb!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Először is Keresztapám bármelyik pillanatban itthagyhat minket!! :cry: :cry:
Bár tudtuk,hogy beteg,de azért mégiscsak szörnyű..... :cry: :cry: :cry:

És a döbbenet:anyósom szombaton kórházba került és este beszéltünk az orvossal......azt mondta készüljünk a legrosszabbra!! :cry: :cry: Legfeljebb fél éve van hátra!!! :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
És semmi előjel nélkül.....ez felfoghatatlan,borzasztó,szörnyű!!!! :cry: :cry: :cry:
Nem bir felkelni,nem beszél....csak bólogat ha mondunk valamit.Fekszik és néz.......ő aki éjjel-nappal dolgozott,hogy segitsen mindenkinek.....aki még múlthéten vasárnap kocsival jött Melihez a kórházba..... :cry: :cry: :cry:
Istenem, ezt nem hiszem el!!!! :cry: :cry: :cry:


Meli már jól van,hálistennek....kis rosszcsont!! :D :D

Én meg náthás vagyok és nagyon félek nehogy baja legyen a babának ebben a nagy idegeskedésben!!! :cry:

Ha tudok jövök!

Puszi!!

ancsi26
 
 


And!

Privi válasz ment!

Ancsi!

Jézusom, ez borzasztó!!! Kitartást kívánok nektek és a családotoknak, remélem, azért mégis javulni fog a helyzet!!!
Szegény Párod!
Az én anyósom onnantól kezdve, hogy először megszédült, kerekn 2,5 hónap alatt ment el. A második hónap végén már menni sem tudott, nem ismert fel minket, rémeket látott, és mi pelenkáztuk... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Annyira rohadékok ezek a betegségek, miért kell ennyire embertelen, megalázó helyzetbe kerülni, mielőtt elmennek???
Nem is értem, de inkább hagyjuk is a témát, mert amúgy is érzékeny vagyok most...

Na léptem.

Kép
kuha
 
 


Ancsi!
:( :( :( :( :( :( :( :(
ez tényleg borzasztó,remélem én is,hogy minden a lehető legjobban fog történni!kitartás nektek és nyugodj meg!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Ancsi,
Nagyon sajnálom! :( :( Remélem, azért nem lesz ilyen szörnyű a helyzet! :( :( És neked is a legjobbakat, nehogy a babával gond legyen!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Nyúlné
Kisnyuszi jobban van?

Kuha,
És Robi? Még tegnap akartam írni, hogy drukk, hogy ne kerüljön kórházba!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Megann,
Nagyon jók a római képek! Szépek vagytok és jó nézni azt is, hogy vakítóan süt a nap! :) :) :)
Remélem, Hongkongban is jó meleg lesz és persze hozol nekünk haza belőle! :wink: :wink:
Mert ezt a mai esős napot rendesen utálom! :evil: :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ancsi!

:( :( :( :(
Ez szörnyű :( :( :(
Nem is tudom mit kivánjak :( :( , sok sok erőt, és kitartást...
Vigyázzatok nagyon magatokra és egymásra...
Nagyon nehéz most neketek..
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mea,
Ti is nagyon szépek vagytok! :) Olyan nagylány lett Lívi! :) És milyen sokat dumál! :)

Megann,
Nálunk is még 90% hablatty van! :)
Rohangálós, pörgős Léna :) :) :)

Ayse,
Neked aztán tényleg piszkos a fantáziád! :oops: :oops:
(először azt hittem, hogy a ban-ben, ba-be miatt szúrta a szemed - attól én nagyon ki tudok akadni - , de most már értem az egészet)
Beniéknél is van az oviban udvari ruha, természetesen, de váltózoknira nem terjed ki.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Azért sormintázgatok itt, mert megbeszéltem Danival, hogy amíg meg nem eszi az oviban szerzett kiflit, addig bent marad az etetőszékben és ő a kiflit választotta, "kiszállsz" helyett.
Egyébként ma rozsos kifli volt, finom, ropogós, gusztusos és alig egy-két gyerek ette meg. :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ancsi,

Nagyon sok erot es kitartast kivanok neked!! Szornyu helyzet az biztos, de azert probalj meg vigyazni a kicsidre!

Barbi,
Ferjednek gyors javulast kivanok. Egy tudogyuszival valoban nem jo vaceralni, azt ki kell fekudni es pihenni. Nagyon jo anyukad van, hogy ennyire segit es anyos sem lehet rossz!

Ayse,
En egybol megertettem :lol:

Megann,
Nagyon jok a kepek! Szepek vagytok!
Ja, meg akartam irni, hogy HK-ban nem csak hogy te valaszthatod ki a kigyot, de "jobb" helyeken ott is olik meg es fozik meg elotted. Ferj lefilmezte az akciot, amikor volt, de csak kostolt, mert egy kicsit "felfordult" a gyomra!

Kuha,
Remelem nem kezditek elolrol az egesz kalvariat ferjjel! Jobbulast neki!

Nyulne,
Ugyszinten kisnyuszinak!
:roll: :lol:

Fene vinne el, az egesz iras arrol szol most, hogy kinek kivanjunk gyogyulast. Eszmeletlen mennyi nyavaja van a levegoben :cry: :evil:

Szoval bocs, ha nev szerint kihagytam valakit, de minden nagy es kisbetegnek gyogyulast kivanok!!

Balazsnak is hasmenese volt tegnap es meg ma reggel is :roll: :roll: Egyebkent o is jol van, csak megy a hasa :?: :?: Valoszinuleg a foga megint :?: :roll:

Voltunk cirkuszban, nagyon jo volt, mind a ketten elveztek!

Sajnos olvasasi szinten vagyok, de nem igazan tudtam, tudok jonni, mert tele vagyunk munkaval, otthon meg ugye :lol: :oops:.

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ancsi!
Nagyon-nagyon sok erőt kívánok Nektek! Merítsétek egymásból, meg a kicsi lányotokból!
Azt olvastam, hogy idegeskedés, stressz nem árthet a babának! Azért pihenj minél többet!

Benianyu!
Jól hitted, a babebanben miatt akadt meg a szemem rajta (bár Megann fordítva csinálta mint lenni szokott, és hallottam olyan nyelvészeti fejtegetést, hogy előbb-utóbb győz a babe helyragként is, és akkor úgy lesz helyes). Csak van egy olyan tulajdonságom, hogy mindenáron értelmet szeretnék kölcsönözni annak, amit hallok (szakmai ártalom, egész kis gyűjteményem van tanulóim elszólásaiból). Így ha szó, sőt betű szerint veszük a tartalmat, akkor ez volt az értelme. Ez viszont mit sem változtat az én fantáziámon. Lehet berakom 90 fokra ariellel és domestos fehérítővel :D. (bár én szeretm így :D)

ayse
 
 


Megann!
Tényleg nagyon hangulatos képeket tetél fel, szépek vagytok rajta! HK-ból minimum Nyúlnényi beszámolót kérünk!!!!

Mea!
Livike és kis családja is csodaszép! Én is látom benne apukáját is!

ayse
 
 


Na, már sül a dubarry szelet-em, remélem, jó lesz, még nem csináltam soha. Bár, nem nagy ördöngősség.

Benianyu, Anikó!

Robi még mindig a kórházban csücsül, most küldött sms-t, hogy vettek vért tőle, volt ekg és vérnyomásmérés, és épp a hasi uh-ra vár...
Hát, nem tudom, sík ideg vagyok...

Ja, And!

Azt nem is írtam a priviben, amire teljesen ki voltam akadva, hogy mikor megírta a házidoki tegnap a beutalót, azt hozzátette, hogy ha gondolja, felhasználja, ha nem, akkor tépje el...
:shock: :shock: :shock: :shock: Kicsit kigúvadtam, mikor Robi meséli ezt tegnap.
És, mondom, ha úgy döntesz netán, hogy nem használod fel, akkor ennyi volt, többet nem tehet az ügy érdekében???

Hát kész voltam. Eddig tökre meg voltam elégedve a mi dokinkkal, tényleg jó fej, meg normális, meg mindent meg lehet vele dumálni.
Mikor anyósom beteg lett, ő járta ki, hogy az Idegklinikára mehessen, ahol végülis valóban megállapították, hogy mi a baja, mert előtte három kórházban azt mondták, hogy hipohonder, semmi baja sincs, mert sem ct, sem mr, sem semmi nem mutat ki semmit.
Ehhez képest két hét alatt megvakult, és mondom, 2,5 hónap alatt meg is halt szegény. Áhh, komolyan mondom, ha nincs valami protekciót, SEMMIT nem lehet elintézni ebben a nyomoronc országban...
Mindenesetre ezt a tegnapi dolgot egy kicsit furcsán vettem...

Lányok!

Annyit emlegettétek ezt a Maszkabált, míg addíg nyúztam Robit, hogy nagy nehezen megtalálta, és le tudta tölteni Gergőnek a netről.
Hát, én nem vagyok egy nagy gyerekdalos, de ez nekem kimondottan tetszik!!! Annyira dallamos, meg fülbemászó, és jópofa, hogy csak na!!!
És Gergőnek is nagyon tetszik!!
3 napja ezt hallgatjuk...

Kép
kuha
 
 


Ayse!
Meg ne tedd, hogy tisztára mosod!! :lol: :lol: Jól van az így sztem. :lol:

Ancsi!
Én is nagyon sajnálom :( , kitartást és sok erőt kívánok Nektek. Vigyázz Magatokra!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!
Ancsi
őszintén sajnálom, amin most keresztülmentek lelkileg, a bébid születésével újra fog ragyogni a nap!Vigyázz magatokra!
Megann
szökőkutak,napsütés.....finom!!!!
Kuha
Robinak jobbulást!
Benianyu, Csibb
nem fogjátok elhinni:tegnap éjjel KUKÁZTAM (fél 12-kor) a kidobott lencsémért!Tokkal dobtam ki, volt benne még pici lötyi, így nem volt kiszáradva!!!-ma reggel felhívom az ofotértet, mondom mi a bajom-hozzam a lencsét, rögtön adnak egy másikat!!!! :D :D :D :D :D Nagyon köszönöm Nektek a tanácsot=ma délután megyek a lencsiért!!!!!pussz!!!

Pannának tegnap este nézem(marha nehéz megnézni neki), kibújt a bal felső szemfoga!!!-így 13 fogúak vagyunk! :D
Mea
helyesek vagytok, és Livi olyan nagylányos!!!A fáradtság viszont megtérül előbb utóbb gondolom.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse!

Ha már itt tartunk, elmesélnék Neked valamit, te bírod a német nyelvet.
Szóval, anno, még a gimis éveink legelején, legjobb barátnőmmel unatkoztunk, mikor a német tanárnőnk hiányzott, és helyettesítő tanár jött be.
Akkoriban tanultuk az igék múlt idejét, és azzal múlattuk az időt, hogy a főnevekből igét gyártottunk, és annak "alapítottuk meg" a múlt idejét.
Így lett a (r)Fish - ből fishen, majd a múlt ideje így hangzott:

fishen - fosh, i. gefoshen

Egész gimnázium alatt ezen poénkodtunk, mindig volt, amihez köthettük ezt.
Azért a helyettesítű tanár megjegyezte, hogy remél, érettségig egy kicsit több szorul majd belénk. :roll: :roll:
Ehhez képest ötösre érettségiztem németből (ez volt az egyetlen tantárgy, amiből 5-öst kaptam), és rá másfél évre elsőre megcsináltam a középfokú szóbelit a Rigóban.

Kép
kuha
 
 


Nálunk(most is még netezek) az Operettszínház "csajaitól"-Kékkovács Mara, Polyák Lilla,Janza Kata a Mesemusical c.cd-szól-IIIIIImádom!!!!!!(Panninak mindegy, csak zene szóljon, máris riszálja a popóját! :D )
én meg egyébként is szerelmes vagyok az operettbe.2002-ben voltunk pesten az Operettszínházba Mágnás Miskát néztük, azóta visszavágyom rendületlenül.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!

Ez igen! Ügyi vagy!! Akartam kérdezni tegnap, hogy kukában nem tudod már megnézni??? Azért, gondolom így már mindjárt más, mintha neked kéne kuncsorogni.

Kép
kuha
 
 


Totka!

Nevetni fogsz, pont az a cd-t nézegettem én is kb. 2 hete a Kenguru Gold-ban, csak már annyi mindent vettünk, hogy nem volt szívem pénzt adni érte.
De szerintem lehet, hogy arra is rákeresünk.... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
kuha
 
 


Kuha
az eü-ről ne is mondj semmit,elkeserít...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Gőzöm nem volt, hogy megvan e még a kuka, amibe dobtam,de megérte kotorászni! :wink: :P

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka!

Na, királynő vagy, meg is találtam, és már töltöm is, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz!!!

Majd megírom, hogy nekem mennyire tetszik!!!

Kép
kuha
 
 


Ayse,
Szerintem is kár átmosni! Jó így is! :)
Remélem, nem fog elmosódni a ban-ben, ba-be közötti különbség. Bántja a fülemet. Hát még ha a tévében hallom, színészektől, az a legszörnyűbb.

Kuha,
Drukk, hogy minden oké legyen Robival a vizsgálaton, ne kelljen sokat várnia, hamar hazaérjen a finom ebédre! :)
A Maszkabál szuperjó. Nálunk a kedvenc a "Jön a tigris, jön a tigris, nála erősebb nincs is!"
Nekem is van Rigó utcai német nyelvvizsgám, 1989-ből. :oops: Csak a tudásom erősen megkopott, mert nem használom. Inkább az angolt, ha már... Az jobban megy.

Totka,
Én is kikukáztam volna. :) Végülis utána jó erősen kezet mosol, ennyit meg lehet tenni a cél érdekében!
Éljen Panna 13. foga!

Aniko,
Nektek is hajrá fogacska, hasmenés hess!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Köszi a drukkot! Bár pont most beszéltem Robival, ki van akadva, mert a doki mondta neki, hogy az a beutaló, amit a doki adott, az olyan , hogy azonnal menni kellett volna vele, nem akkor, amikor jónak látja az ember.
Mindegy, természetesen a hasi uh megint nem mutatott semmit, most megint ott csücsül a sürgősségin, és várja, hogy vissza tudjon menni a dokihoz. Persze, éhgyomorra...

Német: nekem "csak" 7 éves a nyelvvizsgám, de hát nagyon gáz, hogy mennyit felejtettem. Éppen nálatok panaszkodtam Jucinak, hogy eszméletlen, mennyi szót elfelejtettem. Szó szerint, nézem a német csatornákat, és azon jár az agyam, hogy jé, ezt a szót valamikor ismertem. Most meg... :oops: :oops: :oops: Inkább hagyjuk.
Azért az hozzá tartozik, hogy miután megcsináltam a nyelvvizsgát, ugye azon a nyáron kezdtem el dolgozni, és hát nem nagyon kellett használni.
Most meg be vagyok sz...rva, mert közben megvette a céget az Osztrák Posta, úgyhogy tuti, hogy kéne karattyolni valamit, ha visszamegyek, dehát így???

Tök jó, hogy angolul is tudsz beszélni, azt nagyon sajnálom, hogy anno csak két évig tanultam. Bár, soha nem késő.
Ja, és tanítottak 3 évig franciára is, dehát ezzel kapcsolatban maradjunk is ennyiben. Mentségemre legyen mondva, hogy kötelező volt, és nagyon utáltam...

Kép
kuha
 
 


Sziasztok,

Mea, nagyon szép Livike !

Róki, köszi az összehasonlítós képet :) Én idáig nagyobbnak láttam Zsuzsa pocakot, de most szerintem Szilvis nagyobb! Szép pocak :)
Nem fogod őt túlhordani!

Megann. De szépek a képek, de komolyan olyan az utolsó mintha Lénát utólag rakták volna oda :) :) :)

Ancsi, :( :( Remélem azért ennél jobbra fordulnak a dolgok.

Rolival nem tudom eldönteni mi legyen. Itt szutyok esős idő van. Éjjel nem volt semmi láza, reggel se. Kicsit tüsszög. Szerintetek kihívjam a dokit, vagy adjak neki c vitamint? Nem néz ki betegnek.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Totka
Látom, már megoldottad 8) , de asszem én sem vittem magammal a rossz lencsét, és anélkül is kicserélték!
De persze így legalább tuti!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kuha,
További drukkok mennek! Csak nehogy most már az idegeskedéstől fájjon Robi gyomra! :(

Csikken,
Szerintem, ne menjetek a dokihoz még. Inkább figyeld Rolit, hogy milyen tünteket produkál napközben. Ha nem volt lázas se éjjel, se reggel, akkor biztos jobban van. A reggeli láz a legrosszabb, amúgy is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Csikken,
Szerintem se vidd meg, ha nem lazas, figyeld, ha kohog adj neki egy kis koptetot, dehat annyi nyavaja van most, hogy lehet, hogy eppen az orvosnal szed ossze valami komolyabbat!

Benianyu,
Koszi! :lol: Gondolom, hogy a foga, mert mas baja nincs es eszik jol :oops: Milyen szinten beszeled az angolt??

Kuha,
Nekem is megvan az angol kozepfokum, de valoban rengeteget lehet felejteni, ha nem hasznalod a nyelvet. Viszont konnyen vissza jon, csakhat ra kell csucsulni, mint ahogy mondjak :oops: :cry: Nem szeretted a franciat??? En sem, valasztani lehetett nalunk is az angol melle, hat en is a nemetet kezdtem :lol: Ki gondolta volna meg akkor, hogy Franciaorszagban fogok elni??? :lol:
Honnan toltod le ezeket a dalokat, zeneket :?: :?:
Engem is erdekelne, mert Balazs is imadja a zenet!!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Kuha,

Nekem is nagyon sokat faj a gyomrom, hasam! En is atestem mar rengeteg vizsgalaton, most stresszcsokkento homeos szereket szedek, mert allitolag nekem az megy a gyomromra. Egyebkent ajanlom a magneziumot, mert nagyon jo idegeskedes ellen!
Jo lenne, ha "csak" valami ilyen problema lenne, nagyon szoritok!!

totka,
Nem is irtam, pedig lattam!! nagyon jo a szemuveg!! Lencsevel kapcsolatosan, ne aggodj, en is kukaztam mar rengeteg dolgot, peldaul tegnap este a telefont :cry: , szerencsere be volt kapcsolva es meghallottam :lol: Balazs ugye mindent kidob! :twisted: Jo, hogy ilyen rendesek, bar szerintem ennek termeszetesnek kellenne lennie, figyelembe veve az arakat, hogy legyen ilyen potmegoldas, ha valami gond van a lencsevel!
Nagyon szepek vagytok a kepeken, es Panna lany nagyot nott!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


totka=Totka, elnezest :oops:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Fúú, Anikó!

Remélem, nem bántottalak meg ezzel a francia nyelvvel!! :oops: :oops: Tényleg nem szerettem, ráadásul a német után nekem nagyon nehéz volt a kiejtés.

Zenék: Van egy ilyen magyar oldal, de majd megkérdezem Robitól, hogy hogyan lehet oda bejutni, mert regisztrálni kell, meg lehet, hogy meghívó is. Na, majd rákérdezek!!!
Esetleg, ha nagy a postafiókod, akkor azt meg tudom tenni, hogy egyesével átküldöm neked a zenéket, aztán , ha átment az összes, akkor ki tudod írni cd-re. Csak azért kérdem, mert pl. a Gryllus: Maszkabál CD-jén a dalok olyan 2 és 5 MB méret között vannak. Ha legalább 5MB-t tud fogadni a postafiókod, akkor szólj csak!

Kép
kuha
 
 


Lányok!

Nem tudom, Ti mennyire vagytok teásak, de tegnap vettem a PickWick-nek ezt az újfajta teáját, ezt a Fruit Amour-t, méghozzá alma-fahéj-tejszín ízesítésűt.
Hát, ez valami baromi finom!!!!!!!
Érdemes kipróbálni, komolyan!!!!

Kép
kuha
 
 


Na jól van, nem gyártom a sormintát, Robi perceken belül itton van..., most telefonált... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Lencse :):D Gratulálok Panna 13. fogacskájához! Petinek már 3 szemfoga kint van, szinte egy hét alatt nőtt ki a 3! :shock: Az utsó épp tegnap tört át! :)

Kuha!

Robinak jobbulást, sajna én férjem meg a műtétjével járta végig még decembereben a tortúrát! Éhgyomorral ültették a váróban fél 8-tól 11-ig, addig nem mondtak és nem csináltak vele semmit, majd 11.-kor közölték, hogy a doki szabin van, úgyhogy menjen haza és kérjen egy másik időpontot! :shock:
Tea jó ötlet, már ezer éve nem ittam teát! De lehet, hogy meg fogom kóstolni!
:lol:

Barbapapa!

Jobbulást gabinak!

Mea!

Szépek vagytok a képen! Tényleg Livike mekkora már! :)

Ancsi!

Nagyon nagyon sajnálom, amin most keresztülmentek! Sok-sok erőt és kitartást kívánok Nektek! :(

Rókica!

Szép pocak! Eddig én is Szilvis pocit láttam kisebnek, de most belehúzott, szerintem most nagyobb a pocid, mint Zsuzsával volt! :) Vigyázzatok magatokra nagyon, már nincs sok hátra és érkezik Szilvivi!!! :)

Csikken!

Rolinak is jobbulást! Ha nincs láza, az már jó! Remélem nem lesz semmi baja végül! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


gabina= Gabinak :oops: természetesen :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


kiseb= kisebb :oops: már írni sem tudok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Kuha!
Jó volt a fischen :) (ilyen ige tényleg van, csak szabályos múltidejű), bár a németben nem is kell olyan messzire menni, hogy valami vicceset találjunk. A kezdődni ige múltideje pl.
Hidd el, ha kell, szépen vissza lehet hozni a nyelvet. Persze frusztráló, ha az ember nem emlékszik jól, és valóban elég hamar tud kopni a dolog. Amikor szinkrontolmácsoltam, akkor két hét nyaralás is elég volt, hogy megérezzem, egy kissé csikorog a dolog (szerencsére ez még a csak én veszem észre kategória volt). de nem véletlen, hogy most is tanítok, mert nem szeretnék kijönni a gyakorlatból!
Nekem meg még orosz nyelvvizsgám is van bibibííííííí, az is 1989-ből.
Kábé annyira emlékszem, hogy zdrasztvujtye! :lol: :lol: :lol: De ezt annak a számlájára is írom, hogy az orosztanítás közelében sem volt a kommunikatív nyelvoktatásnak. Nem is volt ez a célja, az igaz, hiszen nem sok esély volt rá, hogy szovjet emberekkel keveredik az ember szorosabb barátságba, netán az orosznyelvű csatornák között szörföl.
Nekem a következő célom a francia, nagyon tetszik és sokszor azon kapom magam, hogy az angolból, meg a németből elég sok szót ki tudok mazsolázni belőle. :)

Van egy csomó Kronen Zeitungom (egyszerűbb nyelvezetű, a jó ízlés keretein belül maradó bulvár), nem is régiek, mert a hugim szállítja. Kérsz belőle?

ayse
 
 


Kuha!

Hűűűűűű az engem is érdekelne hogy honnan töltötte le férj.... :roll: :roll: :roll:
Akár priviben is...

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?