Új privát üzeneted érkezett!

Gabus, nem hinném, hogy négyeske!! Különben elég érdekes lenne :( :shock: . Mármit az életünk :roll:

Ezvicc, gyere bármikor, sőt!! Régen volt :wink: friss kisbabánk, Bori is mostanság 1 hónapos - ő a legkisebb topikbaba, ráadásul negyedik gyerek, így a mamája nem nagyon ér rá mesélni, képeket feltenni - úgyhogy szerintem mindenki alig várja a te babádat!!

Natasa te pedig olyan dívás menyasszony voltál szerintem. Látszik, hogy nagyon jól érezted magad akkor a bőrödben és abban a helyzetbe.

Sajti teis esküvői képet lécci!!

Mamac (és a többi elsőgyerekes), az első hányás tényleg borzasztó... aztán a harmadik gyerekkel már nem rohan az ember rögtön az orvoshoz.
Szilveszterkor Julcsi is felébredt alvásból, sírdogáltaztán kitaccsolt. kb 3x egymás után. aztán még sírdogál, végül elaludt. Asszem mégegyszer ébredt sírva, akkor csak hatalmas, csúnya büfik jöttek ( öklendezés?) végül megnyugodott és aludt. Akkor nem szopizott csak jópár óra múlva, reggelre semmi baja. Akkor a 3ik hányásnál azt mondtam, h ha nem nyugszik meg ill hány még, megyünk dokihoz. De ez néhány óra alatt történt.
Lehet h Áronnak i csak a délutáni nagyi-édesség miatt volt :shock:

Gondold meg ezt az esküvői dekorálást!! Ezt szeretnéd csinálni!
Sztem bármelyikünk szívesen segít ha kell bármiben!!
jumam
 
 


Makviraga!

A lap tetején van egy reklámcsík, alatta meg egy másik vékonyabb, ami rózsaszíszű és a babanet menüi vannak rajta.
Kezdetnek Társalgó kék színben, majd két gördülős menü, egyik Társalgás, másik Segédletek címet viseli és utána a többi. Belépés...stb.

Neked a Segédletek gördülős menü kell. Profil-ra rákattintasz. És ott azt állítasz be amit akarsz. Ha szeretnéd, hogy automatikus aláírásod legyen amiben a vonalzó is szerepel nincs más dologod, mint az Aláírás-hoz beilleszteni a vonalzó kódját... ennyi. Bocsi a szájbarágásért... de ki tudja :wink: (nehogy megsértődj!)

Kép
sasha
 
 


Mákvirág, az aláíráshoz kell bemásolni!
jumam
 
 

 
 

Na, már sasha is megmondta!! :wink:
jumam
 
 


Halihó!

Megint sokat írtatok. :twisted:
Mindjárt visszaolvasok.

Én ma nyomin voltam megint, aztán meg idegeimet kínozta Beni. Nem tudom, lehet, hogy Marcitól tanulta el, de úgy sikít, ha valami nem tetszik neki, hogy megőrülök. :shock: Bubi, Te hogy bírod? :lol:

És ugye nem tecc volt, hogy elvettem tőle a ketchupos flakont, mert azzal sétálgatott volna fel-alá, de úgy persze, hogy a tetejét kinyitjuk. Én gaz nem engedtem. :D

Este meg rájött, hogy hogyan kell bányászni a nóziban. :shock: Mondtam is neki, hogy fiam, ezt sürgősen tessék abbahagyni, mert még nincsen engedélyed. :lol:

Na mingyá még jövök.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jaj de jó!! Nagyon aranyosak vagytok. Remélem sikerült.. Jó a szájbarágós mert különben lehet még egyszer meg kellett volna kérdeznem és az már ciki lett volna:).

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Lányok ügyesek vagytok! Én nem jöttem volna rá:)..Most már nem marad le a vonalzó:)

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Bubek, köszi a bébiételt, már el is fogyott!
jumam
 
 


Tudtátok, hogy Nokedli védőőrangyala vagyok? :lol:
Mindenesetre Kormipapa igen és meg is örökítette. :D

Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja igen, Dia, köszi a rucikat!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
Ebben a csíkos pulcsiban meg kell zabálni Petrát! Annnyira édes! :)

Mákvirág,
Fanni is nagyon aranyos. :)
Hány éves vagy? Mivel foglalkozol?

Eszti,
Nem semmi hajón esküdni! 8) Én is voltam már ilyenen, igaz a Dunán, de szuper volt! Mikor is lesz? Augusztus?
Bence tiszta Apukája.

Mamac,
Augusztusban. :wink:
Pen drive szuper!
Nem hívtál! :lol:

Kyrarid,
Azt hiszem semelyikünk nem szült nála, de úgy rémlik, mintha lenne róla egy topik valahol …

Tali: én úgy tudom első kedd és második csütörtök. Szóval jövő hét. Mi nem megyünk most tutira.

Mancs,
TUDOMMI. :wink:

Stellina,
Novum nála szült, de neki sajnos rossz a gépe. De úgy tudom nagyon meg volt elégedve.

Dia,
Miért voltál a TV-ben? :roll:

Natasa,
Ja! Most jöttem rá, hogy a mi ágyunk is lemezes akkor. :oops: :D

Jumam,
Én a tegnapi tali után este rohangáltam a wc-re. Ma már szerencsére nem. :?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hun-e lenni Kacajklub??? :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Banyek, Mákvirág, ezek nagyon szépek! És mennyi idő egy ilyen?
(Mi a keresztneved? A mákvirág helyett szólíthatnánk úgy is. :wink:)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba:) Köszönöm! Hány éves:):):)? Hát még pár hónapig 29. Most leginkább babázok, mert ugye hát pici a lány, de egyébként magasépítőként dolgoztam.

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Szasztok Skacok!

Gyors bekukk.

Látom, Anya felgarázdálkodta fotóimat előző életemből, a 70 (65) kg alatti időkből. :twisted: :twisted: :twisted:

Most mondhatnám: ennyit tesz 5 év házasság. A valódi baj oka, hogy én főzőm az ebédet, Éva csomagolja nekem. Ha fordítva lenne, most nem így néznék ki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Petrát ma majd' megzabáltuk fürdés közben, mert már mondásra csinál mozdulatokat (mosakodik, csip-csip csókázik, repteti a madarakat meg fejét fogva sopánkodik. Ezt látnotok kéne. A slusszpoén: mikor Anya ráfekteti a szopis párnára, kiveszi a cumit a szájából, odanyújtja Anyának, és az mondja "E". Ez jelen esetben azt jelenti szabad fordításban: Ugyan rakd már le a komódra, amíg vacsorázom, vazze.

Most mennem kell, mert a kiccsaj bealudt, és Anya a gépet követeli magának.

A következő HSZ-em már az övé, akkor is, ha Antivagyok írta. :wink:

Üdv és jó éjt mindenkinek.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Tévedtem, még is Én írom a következő HSZ-t, mert Anya nekiállt palacsintát vacsizni.

Mancs, sorry. :oops:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Stellina,
én a tévében láttam egyszer a Koiss dokit, nagyon szimpi volt.

Eszti,
fényképen apukája Benyó, de ha együtt látlak Titeket élőben, akkor rád hasonlít. :roll:

Cool,
Nokit szoktátok Noéminek hívni vagy otthon is Noki? :)

Dia,
lemaradtam a műsorról, de a Kispest tévében úgyis sokszor ismételnek. Mi a műsor címe?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus:) a keresztnevem Lívia, de én néha a falra mászok tőle:). De ha akarsz szóllíthatsz így is, bár a mák szerintem nagyon illik rám. Az idő egy- egy ilyen varrásra az attól függ. Ha Fanni rajtam lóg akkor kevesebb. A legutolsó az a víztornyos 1,5 hónap volt, de úgy hogy nem varrtam minden nap és csak 1-1,5 órákat. Általában ilyenkor és hulla fáradtan.Most is egy egérkéset varrok neki. Ezt 2 napja kezdtem el. Majd szólok ha végeztem ha érdekel:).

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


na visszaolvastam :lol:

Gabi,
tudod ki rothadjon meg szatyorban :?:
Az a ki ezt a hülye kisbetűt kitalálta :lol: :lol: :lol:
majd ki gúvad a szemem mire kibogarászom :lol:

Miért rabolták el a kisbabát a BK-ban?
Neki a Miki az apja?

Én sem hagyom maszatolni Zsófit :oops:
Ehet kézzel, de csak csendben , rendben :lol: :lol: :lol:

Hol mondtátok a Siesta outletet?
Holnap kéne vennem cipit Zsófinak, asszem kinőtte a 17-est.

Gondoltam most nyugodtan internetezem este.
erre a művésznő még nem hajlandó aludni :twisted:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Antivagy,
már majdnem azt hittem, hogy Vuka nekiállt palacsintát SÜTNI, de tovább olvasva visszaállt a pulzusom a rendes ritmusba. :lol:
Nem tudtok csinálni videókat Petráról, miközben ezeket műveli? :)

Mákvirág,
magasépítő??? Húúú! És mit építettél a magasba? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="antivagyok"]
írta:
antivagyokMost mondhatnám: ennyit tesz 5 év házasság. A valódi baj oka, hogy én főzőm az ebédet, Éva csomagolja nekem. Ha fordítva lenne, most nem így néznék ki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol:
Eért kapsz az Asszonytól majd! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Pá, megyek aludni, Julcsi nyűglődik, szép lett volna ez rosszullevősen :shock:

Holnap fogorvos programom lesz.

Ja és lesz új mosógépem is!!!!!!!!!!!!!!!!! A régi tudniillik elromlott, hol folyik belőle ki a víz, hol nem, hol megy a motorja, hol nem. Mikor milyen kedve van. Fáradt öregasszony, legalább 15 éves :? .
holnap hozzák a null kilométereset!!!!!! És nem 5kg, hanem 6 kg ruha fér bele!!

Natasa, a vényomásommal soha semmi probléma nem volt. Meg úgy általában semmimmel ( a visszereket leszámítva). Nem tudom mi volt ez, de remélem ennyi!!
jumam
 
 


Mancs, még nem olvastam vissza, csak az első mondatot mióta elmentem... mért töröljek és honnan hogy el tudd küldeni a képeket? Van gmailes címem is, határtalan tárhellyel.... tudod, én küldtem neked is a meghívót rá... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mák,
Tudod hogy hívják Ronaldinhát? :lol:
Mi az a magasépítő? :shock: Ez női meló? :D

Sajti,
Újpesten a Stop Shopban a Meki mögött.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


[quote="sajtine"]
írta:
sajtineÉn sem hagyom maszatolni Zsófit :oops:
Ehet kézzel, de csak csendben , rendben :lol: :lol: :lol:


Sajti, most megnyugodtam!

Ne vegyek én cipőt Zsófinak? :lol: :lol: :lol:
Bocseszcsocsesz a kisbetűért. :oops:

Mákvirág,
nemáááá, komolyan Líviának hívnak? Hogy adhatták ezt a csúnya nevet neked? :lol: :lol: :lol:
(Nehogy félre értsd: enyém gyereket így hívják.)

Oké, akkor marad a mák. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mák, Gabus Ronaldinhája anyakönyvezve Lívia :!: :wink: :D :lol:
jumam
 
 


Antivagyok,

nagyon édi lehet Petra :lol:

Olyan kár, hogy Zsófi szégyenlős a nagy társaságban.
Annyit beszél már.

Jaj el is felejtettem,
köszönöm a képeket megkaptam :D

Peszti,
de jó lesz a hajós esküvő

Mi is megyünk a barinőm esküvőjére.
Ápr. 21-én.
Kiváncsi vagyok, hogy mekkora lesz a púpom és hogy mit fogok felvenni :roll:
Jó lenne valami csinos ruha, de nem fogok venni huszon harminc millióért venni arra az egy alkalomra :twisted:

Jumam,
jobban vagy?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Cool, legalább te áruld már el, miért gratulál neked mindenki!!! A többiek szóra sem méltatnak...brühü
jumam
 
 


kösz sajti, igen!
másfél óráig tartott csak :roll: :shock:
Szerencsére :lol:
Látod, aludni sem tudok elmenni, pedig pár hsz-el előbb azt mondtam :oops:
jumam
 
 


Gabi

megkérhetnélek, hogy vegyél cipit, de most szeretném ráadni nem 25 évesen :lol: :lol: :lol: :lol:

Ilba, de jó az itt van közel hozzánk
Mennyiért számolják ott a cipőt?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Coolnak gratulál mindenki? Ebben a topikban? Észre sem vettem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


én sem :oops: :oops:
miért gratulálnak?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Az előző oldalon, mintha. (cool gratulációk) Vagy rosszul emlékszem????????????
jumam
 
 


Cool,
a freemailre küldtem a másik címed kitöröltem :oops: De elment rendben az összes kép. Legalábbis remélem :roll:

Kép
mancs
 
 


Sajtiné,
olyan izé vagy! G-vel kezdődik és onosz a vége. Most sírok. :cry:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mert Noki úgy beindult, hogy szumós lesz, ha nagy lesz.
Vagy másért? :roll:

Sajti,
Beni bakancsa 15 ezer helyett (ennyi a Siesta bótba :D ) 7 ezer volt. Csak mert tavalyi színei vannak. Hát mindig méla undorral veszi is fel emiatt. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


[quote="antivagyok"]T írta:antivagyokévedtem, még is Én írom a következő HSZ-t, mert Anya nekiállt palacsintát vacsizni.

Mancs, sorry. :oops:



ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mancs
 
 


Ilba az lehet!

Na pá, tényleg megyek, jó csevegést!!
jumam
 
 


Azért 15 ezer egy bakancs, mert idei színei vannak??? Hát, a szgépasztalnak mindjárt hányás színe lesz. :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


azuram rámparancsolt, hogy unisex cipőt vegyek hátha a másik fiú lesz :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Csak egy jó éjt puszira ugrottam be :lol:

Sajt, a púpon jót derültem :D
Jumam, tudod a kor meg a frontok,....szóval ha nem volt az nem jelenti, hogy nincs. De, legyen igazad és ne legyen! Lehet csak a cukrod esett le,...pl nem ettél :roll:

No, megyek aludni.
Még csak annyi, hogy Szonjec szobája kész! kérdezem Szonjaapát mikor költözik a hálóból Szonja? Erre a párom teljesen kikelve, hogy még NEM! Hm, csak tudnám minek vettünk ekkora házat? :roll:

No, számolom a birkákat.

..... :oops: rajtam kívül engedi valaki maszatolni a gyereket az asztalnál?

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mancsi,
mostanában megszaporodtak az ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! tartalmú hsz-eid. :lol:
Én töltött képit ettem (a héten harmadszor). :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


milyenek a tavalyi szinek? nem olyan mint idén? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


kápit

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa, Jumam
jó éjt :D

Natasa ne akadj ki, lehet, hogy csak Gabi meg én nem engedjük maszatolni :lol:
a többi 84569748948654869341489419748546548978 anyuka megengedi :lol: :lol: :lol: :lol:

kérlek ne vegyétek el tőlem a gyerekemet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


naaaaaaaaaaaaa
miért rabolták el a kisbabát a BK-ban?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,
azért mert már nagyon uncsi volt a sorozat és kellett valami izgalom.

Előkerült egy csaj, aki elmebeteg és annó bele volt esve a B.mikibe. Megint bepróbálkozott, de mikike elküldte és bosszúból elrabolta a kis timikéééééééééééééééééét, jajúristen!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én sem hagyom maszatolni a gyerkőcömet, mert nincs kedvem utána takarítani. Még a tortájára sem engedtem csokimázat tenni. Így simán nekieshetett a répatortájának és tömhette magába.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabuska a videókkal az a baj, hogy lusták vagyunk feltenni. :oops: Még az uszodásokkal is lógunk.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabuska megjegyzem a palacsintát én sütöttem. Ez az egy dolog, amit Antivagyok nem tud megcsinálni. A tésztát Ő keveri ki, de a sütés nem megy neki. Szóval jössz nekem egy bocsánatkéréssel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (különben nagyon megharagszom :lol: )

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?