Új privát üzeneted érkezett!

Ja, az össznépi érdekelne! :wink:

Anita, merre is vagy? :)
angel37
 
 


Csepelen lakunk,de Én kezdek mobilis lenni,szóval ha a többségnek jó valahol központi helyen,Én abba is benne vagyok
csanita
 
 


Akkor BP! :) Azon belül tul.képpen bárhol jó, központi helyen is (ott talán még jobb), elég mobilis vagyok! :wink:
angel37
 
 

 
 


Sziasztok!
Írtam Vicának sms-t, és azt írta, hogy eddig minden oké, minden nap van nst vizsgálat. Ha a hét végéig minden oké lesz, akkor hazamehetnek.

moni
 
 


Sziasztok.

Ma már kicsit jobban vagyok.Tenap odavánszorogtama géphaz de nem volt babanet :cry: :cry: .

Vica NAGYON-NAGYON DRUKOLOK!!!!! :D

Csanita én is mennék találkozora csak messze van Bp. :(

Pihi én már kinéztem egyett magamnak.Remélem jövöhéten rámászik a tesztemre.Ha addig nem jön meg. :wink:

Kata remélem nem kepod el te is ezt a nyavaját.Nem kívánom senkinek. :?

Keditke én is tegnap nem tudtam felmeni a babnetre.Areggeli bejelentkezés után. :evil:

Angel a hat hónap tényleg elég hosszú. :cry: De ha jön a jóidö szerintem hamar elmegy és már mehetek is a Kaáliba. :wink:

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz!!

Örülök,hogy jobban vagy.

Kinek mikor jó a tali???Én igazodok a dolgozó asszonyokhoz. :lol:

Eddigi jelentkezők:Angel,Pihi,Betti,Anita

Többiek???? Ancsa???Potter Ági???

Szóltam Zafírnak is,szerintem Ők is jönnek,ha Dóri baba nem beteg.Holnap jönnek hozzám,megbeszélem vele.
csanita
 
 


Ja és Kamilla???

És megcsodálnánk Szonji babát is ám élőben :lol:
csanita
 
 


Szaisztok!

jaj de jó tali van szervezőben :) :)
én sajna most nem tudok menni, de talán majd a következőre!

Emese! sajnálom, hogy a krém nem jön be Szoninak :(
mi meg pont azért döntöttün ka keresztelő mellett, hogy ha egyszer templomi esküvője lesz, erre már ne legyen gond. A többit (elsőáldozás, bérmálkozás) majd Ő eldönti, hogy akarja -e.
JAj nagyon szégyellem magam, nem tudom, hogy miért öregítettelek :oops: :oops: :oops:

B.Ági! megjött :( ráadásul rossz eredmények :cry: ha van kedved gyere és írd le, hogy mi történt!

Móni! örülök, hogy a nagy veszély elmúlt! pihenj sokat azért! akkor már végleg otthon maradtál, vagy csak táppénzen vagy?
Kis beterpesztős! de jó! Akkor beírhatom a nevét is, vagy még nem végleges?

Anita! nem csodálom, hogy oda van a hátad. Ennyi frontot össze vissza :shock: :shock:
ügyes vagy, hogy megsezrvezed a talit!
Köszi a bókot :)

Ancsa! nagyon jól viselte Boti a keresztelőt, úgyhoyg jó volt. jaj nagyon meghatódtma Marcidon. :oops: olyan aranyos :)

Pihi! köszönjük a bókot :) egész jól kezd halványulni ez az ekcáma dolog, szerintem Őt nem is igazán zavarja.
Hess onnan előjelek!!!!

Meliz! Mielőbbi jobbulást Neked!!

Gaby! sajnálom, hogy megjött :( :(

Betti! de jó, Bendi már térdelget! Nem csodálom, hogy nincs időd! alszik még egyáltalán napközben? vagy csak délután?

Vica! gondolok Rátok nagyon!!!

Ronda idő van, bár igaz kellett már az eső, de eshetett volna csak éjjel.
én tisztára kész vagyok attól, hogy az embereknek még 10 évük van arra, hogy változtassanak különben vége a földnek.
Miért nem fogják végre fel az emberek, hogy TENNI kellene valamit!!
Mi a múlt héten elültettünk 300 akácfacsemetét, tudom, hogy ez csak kis csepp, de laglaább valami. Próbálom szelektívan gyűjteni a hulladékot, bár dobni nem tudom hova (de legalább a papírt eltüzeljük).
na mindegy nem lázongok tovább.
SZép napot mindenkinek!

Kép
Kép
beuka
 
 



Kép

Bogi, Zsu, Editke???

Emese, Móni! félidősök vagytok már!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


csanita
én is csepeli vagyok :wink:

Csajok
azon gondolkodám, ha páromnak jövőhéten a vizsgálat ereménye, netán még mindig nem kielégítő, belevágnék az inszembe, szerintetek? Anyagilag ez mit jelentene? Fáj amikor csinálják?

Kép
gaby25
 
 


Gaby!!!

Tényleg??DE jóóóó!!És merre laktok ha nem indiszkrét???És Mi még nem is találkoztunk??Ezt bekell pótolni!! :wink: :wink:

Akkor ugye Te is jössz a talira :?: :wink:
csanita
 
 


Gaby, általában egy meddőségi központban 40 körül van az inszem+gyógyszerek.
De a SOTEII-n például ingyér csinálják! :) Én egy ott dolgozó dokihoz járok magánrendelésre. Ha inszemig jutunk ott fogják és ő fogja csinálni TB-re.

Anita, én minden nap 5-ig dolgozom. kivéve péntek, akkor 3-ig. De csak minden második péntek jó.
Mondjuk valahol beülhetnénk egy teára, hogy ne Téged boldogítsunk! :lol: :lol: Persze, csak ha már tényleg nem esik nehezedre a mozgás! De nekem jó Csepelen is. Szóval szavazzunk!
pihi
 
 


Nekem jó bárhol,már azért kimozdulok ám :wink: Szerintem akkor legyen valamelyik péntek talán akkor a többiek is előbb végeznek??Vagy nem??

Csajok!!!

KInek mikor és hol JÓ?????
csanita
 
 


csanita
királymajor lakótelep :wink: te merre?
szívesen talizom persze :D

pihi
hát nincs most olyan sok pénzünk, szóval ha erre kerül sor, elsősorban tb-re akarom megpróbálni. Most én csak a csepeli sztk-ban voltam, ott csinálták a vérvételt is. Gondolom a nyírőben is ingyen csinálják az inszemet :roll: NA mindegy, majd ha arra kerül a sor (persze jobb lenne gyorsan spontán összehozni :wink: ) akkor begyűjtöm az infókat, hol mennyi, ki kit ajánl :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby!!

Mi a sport pályánál :wink: Nyírőbe is ingyen csinálják,oda jár egyik ismerősöm
csanita
 
 


Csanita
te még táppénzen vagy? nem követtem az eseményeket :oops:
Hogy vagy?

Kép
gaby25
 
 


Igen táppénzen vagyok még,hétfőn lesz a 6 hets kontroll.De még a februárba itthon maradok.
csanita
 
 


Nem akartam elkülden,nem tudom mit nyomtam meg... :oops:

Szóval,köszi jól vagyok,frontok eléggé meg viselnek.De már azért teszem-veszem itthon.
csanita
 
 


Jövőhéten asszem tanulmányi szabira megyek, átugorhatok beteglátogatóba :wink:

Kép
gaby25
 
 


az nagyon jóóóó lenne!!!

Gyere csak,elküldöm privibe a számom
csanita
 
 


Sziasztok!!

Micsoda tali :D :D de kár,hogy én ilyen messze lakom
( Zala megye"Letenye")!!Dumcsizatok egy jot ,jajj de joo!! :)

Beuka!!

Képzeld még semmi pecsételés nincs,de azért még nem örülök elöre!!Volt már hogy késett 1-2 napot ,csak meglepö hogy még barni nem jelentkezett!

Csanita!!

Azért vigyázz magadra :wink: !!


Vica!!

Remélem hétvégén hazaengednek ,
.Hu de izgi bármikor szülhetsz!!
Én 15-én születtem:wink: :wink:!!

Ma is lehangolt vagyok az esö miatt :( ugy tudnék aludni egész nap :D !!
Baszus tegnap a Barátokig alig birtam fennt maradni de a hülye Maja miatt felébredtem,most el fogja rabolni a Nora babáját? :evil:
Bocsi nem akarom fárasztani a topicot,csak gondoltam irok rola :lol: :lol: !!

Sziasztok!!

Puszi!!
Vendég
 


Sziasztok,
jó régen nem írtam, de gyakran olvaslak titeket.
Talira mennénk mi is, ha lehet.

Vica,
sok drukk!

Beu,
Peti is ekcámás, nem iszom tejet azóta, tejtermékeket sem és tojást sem. Kevés sajt oké. Nem a gyszertári fürdetőt használjuk, mert az szárít, olajat rakunk a vízbe. És gyakran kenem testápolóval.
Leírnád mi történt a babás topikotokban? Nagyon érdekel, de nincs időm elolvasni. Püben is jöhet. Persze csak ha nem gond.
potter_76
 
 


Sziasztok!

Taliban mi is benne vagyunk, helyszín javaslatom nincs, csak annyi, hogy Szonjival pl. egy teázóban tuti nem lehet sokáig megmaradni, mert nem bírja, ha egy helyben kell ülnie sokáig. Nekünk a szerda és kéthetente péntek kivételével bmikor jó.

P.Ági!
Tejet és ilyesmiket én sem ettem-ittam amíg Szonji szopizott, de sajna az sem segített. Neki sem szívesen adok tejet, kb. 2 éves koráig egyáltalán nem is kapott, de mostanában néha kikunyizza.

Keditke!
Mennek a drukkjaim!!!

Beu!
Igen, hihetetlen, hogy már a felénél járunk.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hi!

Lányok ki tud nekem segíteni? Itt már sajna sokunknak volt laparoszkópiája. Kérdésem: lapar után ki kell hagyni egy ciklust?
Én jövő héten megyek laparra. :roll:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!!

Ági!!

Hát hogy a fenébe ne jöhetnétek.Kötelezőőő!!!

Emese!!

Örülök,hogy Ti is jönnétek!!!Neked akkor a jövő hét péntek jó lenne??

Lara!!!

Nekem annó a doki azt mondta,hogy várjunk a házasélettel 2-3 hetet a műtét után.Mivel a ciklus elején volt a műtét,megvártuk,hogy megjőjjön a következő menszi.És utána csaptunk a lovak közé.(hozzáteszem sikeres volt)
Drukkolok neked is,hogy minden oké legyen.Mikor mész pontosan????

Pihi!!

Köszi a segítséget,már beszéltek is telefonon. :wink: Neked a jövőhét péntek???

Többiek????? Anyukák:Betti,Ági???Nektek???
csanita
 
 


Pontosan csütörtökön fekszek be és pénteken műtenek. Ez nekem a ciklus közepére esik.

Kép
lara26
 
 


szerintem 2-3 hét elég,közben ugyis megjön,mire elmúlik,lehet próbálkozni.Nekem nem mondta a doki,hogy várjunk egy teljes ciklust.De biztos mondja majd a doki.
Mennek a drukkok péntekre!!!!
csanita
 
 


Köszi! :) Szerintem szombaton már itthon leszek.

Kép
lara26
 
 


Lara kívánom,hogy minden rendben legyen péntekre.

Kép
Kép
meliz
 
 


Csanita de jó nektek!!! :D
Találkoztok és egy jót dumcsiztok!!! :D
Irigyellek benneteket.
Majd gondolok rátok mikor lesz a találkozotok. :wink:

Kép
Kép
meliz
 
 


Lara!Nekem ciklus közepén volt laparom,mi pont rá 2 hétre már együtt voltunk,a doki engedélyezte.Utána megjött kb. 3 hétre.
Miért lesz?Én kedden reggel mentem szerda délben már otthon voltam.

Kép
breni
 
 


Reni!

Oha! Ez aztán a futószalag! Átjárhatósági lesz. Más nem remélem. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok4

Vicának drukkolok 1000-rel, ha esetleg 15.-én születne a fiúcska, akkor, ha jól emlékszem egy napon lenne a szülinapjuk :lol: (+az enyém.)Szóljatok, ha rosszúl emlékszem. :oops: Kép

Látom gyűlnek a zebrák. Remélem mire megint bekukkantok, addogra megint lesz még pár plusszban.

Anita,Gabi
Én is itt lakom csepelen a Szentimre Térnél és oda járunk a focipályánál lévő sarki cukiba sütizni, mert szerintem ott csinálják a környéken a legfinibb süteményeket. Hihetetlen, hogy még sosem botlottunk egymásba.

Mindenkinek további szép várandósságot és mielőbbi ZEBRÁSODÁST Kívánunk!

Inci és Marcell

Kép
Kép
incike
 
 


Lara!
Hát igen.Most a múlthéten amikor a sövény műtétem volt,szörnyű volt látni,amikor egymás kezábe adták a műtő ajtó kilincsét a betegek.20 percenként jöttek a nőként.
Nagyon rossz látvány volt,nem beszélve az abortuszos nőkről. :evil:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Meliz , Te merre laksz?

Csajok, leesett a hőm. Pedig úgy bíztam. :(
pihi
 
 


Incike
Akkor mehetünk majd sütizni egyett Aniával :D Mondjuk én másik cuki párti vagyok, oda járunk ami Szent Imre térnél van a Kossuth L. utcában. Az esküvői tortát is ott csinálták fénykép alapján, szép volt és nagyon fini :D A focipályánál drágább lett volna, és a srác vajkrémesen csinnálta volna.

Kép
gaby25
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Drága Pihi!!! :cry: :cry:

Annyira sajnálom,de még hátha vissza mászik,nem??Vagy arra nincs lehetőség??Nem értek ám hozzá,azért kérdezem.

Inci!!!

TE is Csepelen??És tényleg nem futottunk még össze???Mi is járunk a cukiba sütizni!!Szerintem is fincsi sütiket csinálnak. :wink:
csanita
 
 


Mi szoktunk még az erdősor utcába is menni,szerintem ott is finom a sütike.
Na szóval mikor is sütizünk csajok?? :lol: :lol:

Gaby :wink:

Lord Mig..-ba??Nem tudom hogy kell írni :oops:
csanita
 
 


Sziasztok!

Lara,
gondolom az se mindegy, mit csinálnak laparral odabent... :?
Drukk az átjárhatósághoz! :)

Jó az avatarod! :lol:

Vica :?: :?: :?:
angel37
 
 


Ja, most akkor csepelieknek szerveződik a találka v. össznépi lesz? :wink:
Ha össznépi, akkor továbbra is érdekelne, csak ez a sok hely, amit írtatok, eddig nekem semmit nem mond :?

Pihi,
sajnálom a hőleesést :(
Pecsét is van? Ha nincs, lehetett esetleg egy fals mérés...
angel37
 
 


Igen Csanita, a lord-ba :)

az esküvői tortánk Kép

Angel
biztos lesz össznépi, mi csak leteszteljük a csepeli sütiket :wink: igaz én most diétázom :? [/img]

Kép
gaby25
 
 


Na OK, majd azért szóljatok! :)

Diéta :? Mondjuk volt már szerencsém egész jó diétás sütihez, nem volt rosszabb, mint egy "rendes" süti! :D
angel37
 
 


Anita, most mérem először a hőt, de elég "jól" leesett. Kétlem, hogy innen van visszaút. :(

angel, pecsét nincs. Nekem, akinek gyakran egy hétig van előtte. De ezt szerintem a closti tette helyre. Ez volt az első clostis hónapom. Ebben a hónapban megyek vérvételre+ még egy clostis kúra és uh. Aztán remélem mehetek inszemezni. vagyis remélem nem lesz rá szükség. :oops: :oops:
pihi
 
 


elég egyértelműnek tűnik:

Kép

+ cicileeresztés.
Nem is tudom, hogy melyik a jobb. Ha nem mérem és akkor még bizakodok, vagy ha mérem és így már nem koppanok akkorát mikor megjön. Elment a kedvem a méréstől (ez volt az első hó). Ráadásul már éjszaka azzal álmodtam, hogy mérem a hőmet és alacsony. :oops: Fel is keltem 5-kor és csak forgolódtam másfél órát. Nem bírtam visszaaludni. És ez nem az első eset. Nincs jó hatással rám ez a méregetés.
pihi
 
 


Pihi,
Sajna elég egyértelműnek tűnik :?

Jobb lenne, ha nem kéne eljutnod az inszemig, de ha már igen, akkor tényleg minél hamarabb!

6 ciklusban hőmérőztem, mikor meglett a hormoneredményem, onnantól abbahagytam, olyan volt, mintha vmi kötelességtől szabadultam volna meg! :)
angel37
 
 


Angel!!

Össznépi talit tartunk,csak kiderűlt,hogy Gaby is itt lakik a közelünkbe és diéta ide vagy oda de bedobunk egy sütit.

De mikor legyen csajok???????Senki nem dob fel egy időpontot???
Kinek mikor jóóóó???

PIhi azt írta,neki a péntek jobb mert akkor korábban végez,Szoni anyuka is azt hiszem írta,hogy neki is jó a péntek,csak nem minegyik.

Nos???Többiek!!!

[b]MOndjuk jövőhét péntek kinek lenne jó????
[/b]
csanita
 
 


nekem jó :)

Kép
gaby25
 
 


Nekem is,akkor már ketten vagyunk :wink:

Szép volt a tortátok,mi az Erdősor utcába csináltattuk.
csanita
 
 


Nekem elvileg van programom, de ha mindenkinek jó itt a jövő péntek, akkor lemondom!
pihi
 
 


Gaby, nagyon jól néz ki a tortátok!
Hú de beleharapnék!:), így ebéd előtt.

Angel, Kamilláéknak már nem is lesz net? Megszűnt, vagy régebben honnan írt? Lesz ebben a hónapban inszem? vagy ilyesmit nem tudsz?
pihi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?