Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Légzésfigyelő:
A bölcsőhalál leggyakoribb a 2-4 élethónap között. Előfordul 12 hónapos korig.
Az mindegy, hogy a baba feláll, vagy sem, ébren. Volt aki 11 hónapos baba mellől telefonált, hogy éjjel jelzett a monitor, mert leállt a baba légzése. Kedvesem mentővel talált már 10 hónapos szoptatott fiút anya mellett az ágyban halva.
Nem kivenni a gyerek alól, ha már ott van, amikor feláll!
Ha van annyi pénz egyben, hogy ki tudjátok fizetni, akkor érdemesebb megvenni, mint bérelni. Ha el akarjátok adni, vagy tesónál használni, családban kölcsönadni, akkor igazán jó minőségűt érdemes venni, az a Baby Sense. Persze ez a legdrágább....
:(

Mot!
Milyet kakil Krisztina? Zöldet, vagy sárgát? Pukik vannak?

A BabyControl gyártója, fejlesztője egyértelműen matrac alá ajánlja. Állítólag 1000g-os testsúlytól használható. Csodálkozom ezen a matrac fölén.... :shock:
Persze, ha beválik.....

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Sziasztok!

Febr.1-től nincs netünk :cry: Elsején reggel még írni akartam nektek, de áramszünet lett :evil: , és a férjem elvitte a modemet, nem várt vele du-ig. A rohadt úúúúpéééécééééhez hűségesek voltunk két évgi, mégis felemelték 2000ft-tal a havidíjat, így 11500ft-ot kellett volna fizetni. Kapják be, majd keresünk más szolgáltatót, addig meg majd jelentkezek innen onnan.

Mi jól vagyunk, Zsombi csüt-ön lesz 3 hónapos, viszem is az oltásra. A múlt héten már 5,63kg volt. A szopizásban továbbra is lusta (védőnőnek mutattam meg, hogy eszik, és szerinte lusta szopni a tejet, csak akkor eszi, ha dől a szájába), így fejek, és azt adom oda neki.

Nem olvastam vissza, most hazaviszem a termést, és majd jövök a válasszal.

Puszi mindenkinek,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


kata: Ezzel a 13.havival most elgondolkoztattál... Lehet, hogy nekem átverték a fejem? Mert én is úgy tudtam, hogy időarányosan kellene kapnom. A gazdaságis csjunk olyan pancser, hogy mindig eltol valamit. Lehet, hogy felhívom a MÁK-ot...

mot: végre látom a kiscsajt! Nagyon édes!!! Tündér!

deszilvi: csoda, hogy még nem buktél ki.. Én biztos már kiakadtam volna, hogy itt már mindenki babázik, és te még mindig húzod.:) De kitartás, ilyen közel még sosem voltál a szüléshez! :wink:

Tegnap nem kellett tápszerrel pótolnom egyszer sem!!! Ma már sajnos igen.... De nem keseredek el, lesz ez még így se! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok! Kisasszony a kezemben, így kicsit lassan....

szopi ügyben helyzet változatlan, talán annyi fejlődés, hogy már nem üvölt rajta, a szájába fejt tejet ellefetyeli, mint egy kiscica, nyalafintázik. És talán a bimbóvédőre is rárászív egyet-egyet...
Nem hiszem, hogy cumizavar lennem
, mert nem kapott, mielőtt én elkezdtem volna adni neki.
Tünde, köszi a MAM tippet, vettünk, de nem kompatibilis az Aventes üvegekkel... :twisted: viszont a Medelával igen. Snoopy, neked is köszi!Két fejes mellszívót nehéz kapni, de vettünk egy Medela electricet, így most du már fejtem azzal, plusz a másikat Avent kézivel, hát macera, meg viccesen néz ki, de megváltás volt az eddigi 40 percek után 20-at fejni, a 80 ml lejött. egyelőre ez elég, ezt fenntartom, 60-65-öket eszik, még fagyasztok is, majd ha kell, növelem az adagot. Ezt így lehet, ugye?


kül jól vagyunk, kiscica egy tündér :) , de néha hasfájós, tanulgatjuk az ilyenkor jó fogásokat... nehezen viseli, hogy a 200-300 g napi kajából elég hirtelen átálltunk 400 g fölé....

apa még holnap van itthon, utána átnéz majd anyu, de nehezebb lesz....

Szilvi, kitartás, mizujs?

Brigó, remélem tudsz majd jönni.

megyek, síírás van

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Este van, este van, ki-ki nyugovóra............
Mi még mindig tök jól vagyunk! Mai nst is tökéletes, Ákos nagyon aranyos volt, mocorgott a kedvünkért. Viszont estétől a kórházban látogatási tilalmat vezetnek be, mert annyi a beteg! Hát ez nem jó hír, az meg pláne, hogy találkoztunk a dokinkkal, aki szintén ment haza, mert olyan szarul volt, őt is elkapta ez az influenza! Szuper!!! Remélem hamar kikúrálja magát, és az apás szülést nem fogják betiltani! Az hiányozna!!!!!! :x

Mindenki pakolja fel a szebbnél szebb babaképeket, hát én ezzel ne szolgálhatok, de ilyen pocakja viszont már senkinek sincs, be-be-be! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én csak ezzel szolgálhatok egyenlőre, de ezek friss képek!

Köszi a légzésfigyelő tapsztalatokat, azt hiszem akkor inkább veszünk mi is,mert kb így számoltuk, hgoy ugyan annyi lesz végeredményben az összeg! A lényeg, hogy 3 lapos legyen?????Baby Sense, vagy Baby Controll???? Kép
Vendég
 


na csak az egyik ment át! Kép
Vendég
 


egy gyors kérdés: mit csináltok a hasFájós babákkal?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


szeretjük őket:)

Hát ha a szerek nem segítenek, nekem szerintem ezért volt Dani ölbebaba.

csernusn
 
 


Egy esti ölbebaba alatt ülök és írok.
Aki ráadásul büdös is. :D Rajta az utolsó pelenka. Várjuk a felmentő sereget a pelussal.
Rájöttem, hogy a gyereket anyatejen érdemes tartani amíg maga nem törli a fenekét. Mer addig nem is olyan büdös. Azt a pár évet csak kihúzza.... :D

Légzésfigyelő lapszám: Baby Sense-nek 2 db lapja van, control van 3-as is. Ott is elég 2 az ágyba, egyet meg betehetsz a mózeskosárba, vagy járókába, ahol még aludni szokott és akkor csak a kezelőpanelt viszed át...

Hasfájós: szerekben nem hiszek. De ez csak én vagyok. Szopi 3 órán át csak 1 mellből, sok simi, testkontaktus, szívdobogás, hordozókendő, karomon hasrafektetés. Van akinél a masszírozás jön be. A masszírozási mintáról teszek fel képet...
Meleg még jól jöhet a pocakra. Inkább tenyér, fürdővíz, mint meleg levegőáram, de próbálkozni kell.
Bármit is teszel pár hónapos korra elmúlik.
Kitartás.

Szilvi! valóban ilyen szép pocakja már csak neked van! :D
Most is csinos vagy. És mosolygós. Ez az ! Így is kell. :D

Törpicur elaludt, felmentő sereg sehol. Megyek, oszt lerakom, mer leszakad a vállam. Persze nem büfizett...

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Kép masszírozás iránya

snoopy

KépKép
snoopy
 
 


wow, köszi!!!!!

naná, hogy szeretjük őket. :lol: De ha már ölben is sírnak, az elég elkeserítő, és egyelőre kilátástalan... és csak feszíti és feszíti ki magát. Úgy sajnálom.... :( :( szegényke....

Niki, milyen szerek? én az INfakol-t hallottam, azért holnap olyat veszünk.

Snoopy, köszi a képet, akkor próbálkozunk a meleggel is.....

Szilvi, nagyon drukkolok, valahol átérzem, hogy mit érezhetsz most :wink: hajrá!!! most már az egész csapat csak Neked drukkol!!! és télleg csini a jóóóóóóóóóó nagy pocak...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Szia Winnie,

a Grip Water (angol víz), a másik, és az édesköménytea a harmadik.

Egyébként két hetes kisbabának nálunk a jó meleg bebugyolálás és ringatás segített, mi próbálkoztunk infacollal, grip waterrel, teával, és maszírral és most örülök, hogy Dani már két és fél hónapos.:)

csernusn
 
 


Sziasztok!

Hasfájásra szerintem a legjobb szer az idő. :( De az említett szereken kívül dokinénink nekünk még írt egy kutyulmányt (gyógyszertárban kutyulták össze), azt nem előre kellett adagolni, hanem cask akkor, ha fájt a pocija. (nem tudom a nevét) Mert Csengének már annyira fájt, hogy szinte semmit nem aludt egész nap, és azért egy pár hetes gyerkőcnek illik aludni valamennyit. Ezt használtam vagy két-három napig, és utána jobb lett. De még most is képes tekeregni, ha olyat eszek. :? Pedig nagyon figyelek, a férjem már röhögött, hogy lassan kenyéren és vizen fogok élni.

Szilvi!

Jó a pocis képed! Hidd el neked is nemsokára lesz egy "mutogatnivalófiad". :D

Nekünk egy lapos légzésfigyelőnk van, anank idején Lilláank vettük, egy pillanat alatt kellett döntenünk. (már nem ilyet vennék, hanem többlaposat) Lillának nagyon jó volt, sokáig használta. De CSenge már most lemászik róla. :( Egyszerűen anynira mozgékony, hogy nem bírom követni. :o

Brigó!

UPC-ék emelnek? Hajj, utána kell néznem, nekünk is az van.

Esik! :( Utálom! TEgnap-tegnapelőtt anynira szuper idő volt, egész délelőtt lent játszottunk Lillával, Csigi meg aludt nagyot a babakocsiabn. De most???

Mentem, romeltakarítás...

Sziasztok!

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 


Jó reggelt Csajok!!! :)

Desziliv :)

Az angel care nálunk azért nem jött be mert két (15x15) ös lapból áll ami kb 1 cm vastag és azt nem tudtuk matrac fölé tenni, mert "megtörné" a kicsi testét, a baby control 2 nagy vékony lapból áll, azon simán elvan úgy, hogy az egész teste a lapon van!! Ezért javaslom én ezt!

De tényleg tessék megnézni több fajtát.

A matrac fölé dolgot a Heim Pál Kórházban mondták, sőt ott a kórházban a matracokon van a légzésfigyelő, nem alatta!!!

Tegnap megint volt egy kis hasfájós játék, de aztán szépen elaludt!!!

Drágáim:)

Böfiztetés ügyben meddig "harcoltok", és milyen trükkökkel, hogy kijöjjön????
mot
 
 


Hello!

Szilvi! Drukk! :) Tényleg nincs sok hátra! Küldd majd az smst :) A férjed meg nagyon szépen fotóz.

Mot! Nálunk apán jönnek a legnagyobb böfik :) Simán felveszi a vállára, és kész :)

Hasfájás. Nálunk nincs, néha volt egy-két, de én akkor szélcsövet vetettem be.

Snoopy! Hát ja! CSak összehasonlítom a két gyerek pelusát... :roll: :roll: Gergőével ki lehetne üldözni a világból.

Most lesz hétvégén Gergő szülinapi bulija. Nem lesz nagy, most csak a nagyikat hívjuk, az is épp elég lesz. Remélem azért jól sikerül.
Ő változatlanul nagyon szreti a hugát. De komolyan. Nagyon aranyosan simogatja, meg szereti ha Léna hozzáér, magyaráz neki amit mi sem értünk.

ma megyünk majd kéthós oltásra meg mérni a gyerekeket.

Nekünk a babycontrol-os légzésfigyelő van, még egyszer sem jelzett be tévesen, csak ha elfelejtettem kikapcsolni mielőtt kivettem a gyereket, vagy amikor már felállt, lefordult róla. Egyébként Léna még nem alszik a kiságyában, de a napokban már el fogom kezdeni a szoktatást.

Édesek a babák! Én is próbálok meg képet feltenni.

Pussz, cic
cicmerák
 
 


Képek:

Kép

Kép

Anyu által turizott habosbabos ruci, megnyugtatok mindenkit, nem ilyenben leledzik itthon Léna :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
cicmerák
 
 


KRISZTINA KIRÁLYNŐ CÍMMEL FOTÓALBUMOT CSINÁLTAM!!!!

:)
mot
 
 


Jó reggelt!
Köszönöm mindenkinek a bíztatást, most megint minden ok lelkileg, csak mind a ketten betegeskedünk papával, úgyhogy megy a vitaminkúra!
Pláne köszi a légzésfigyelő tanácsokat, mindenképp okosabb lettem, valószínű akkor a babycontoll lesz a befutó, főleg ha kapunkitt Pécsen! A legtöbb helyen az Angelcart forgalmazzák,és abból is azt, amihez most bűzvödör van "ajándékba".
Ma újra uh, most délelőtt, kíváncsi vagyok mi van látogatási tilalom ügyben!
Legalább egy jó hír. a kontoll leoltásom negatív lett, használt az ab, legalább ez miatt nem aggódok!

Cic: annyira aranyosak a gyermekeid, tényleg látszik Gergőn, hogy mennyire szereti a kis hugit, ott magyaráz neki a kiságyban, hihetetlen klassz érzés lehet!

Mot: hol lehet megtekinteni az albumot, vagy a saját gépeden van, esetleg már albumban???

Kata: férjem személyesen nem ismer olyna fotóst Pesten, akit ajánlani tudna családi fotó ügyben, de a www.foto.lap.hu oldalon találsz egy csomó címet, honlappal, és ott lehet nézegetni, ki mit csinál! Egy fotós van, aki esküvőben profi: www.redlart.com
viszont ő nagyon nem occsó kategória! Remélem sikerrel jársz!
Vendég
 


Sziasztok,

Tegnap Has/koponya/csipo UH-n voltunk a babaval.Minden a legnagyobb rendben szerencsere.Azert elotte tiszta ideg voltam,Alex esete utan...de megkonnyebbultem :)
A Sote I,gyerekklinikan voltunk,mindenkinek csak ajanlani tudom,annyira kedvesek voltak,gyorsan vegeztek es a hely is szep :wink:

Mot
Szep is egy kislany fulbevaloval,jo dontes volt :wink:
Bufiben nalunk is apa a legjob,csak atadom es mar megy is :lol:

Snoopy
Na akkor legzesfigyelo marad 1 eves koraig.

Brigo
Azert gyere neha.Kitarto vagy a fejessel,nem elhet semmi melo ketto mellett.

Magnes
Ha kozalkalmazott vagy akkor tuti kellene kapnod,nekik azt hiszem alapbol jar.
En nem vagyok,de mi is kapunk mindig szerencsere :wink:

Winnie
Nekem az Avent uvegek jottek be a legjobban :wink:
Kitartast az elso egyedul napokhoz!!
Hasfajasra mar leirtak,de a Grippe Water jott be nekunk anno.Leon nem hasfajos meg annyira sem mint Alex. :lol: IGy nem hasznalunk semmit.Ha nyugos akkor jon az olelgetes,hason cipeles,anyahoz bujas :D

Szilvi
Hihetetlen nagy pocid van,latszik hogyAkos nem lesz kis csemete :lol:
Apa tenyelg jol fotoz,megneztem a weboldalat is,profi munkaaz is :wink: kar hogy nem laktok kozelebb :?

Cic
Hihetlen az a fodros ruci :lol: :lol: Latom anyukadat is elkapta a laz :D
Edesek a tesos kepek!!!

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Szilvi
Koszi nagyon.Talaltam mar egyet,kisse messze van,de tetszik nagyon a munkaja.Penteken megyunk.Alex baba koraban is voltunk igy,hiaba a sok otthoni kep,jobb azert par profi is amit lehet szorni a csaladban :)

Kép
Kép
kataa
 
 


Na akkor tesos tolem is :wink:

Kép

Kép

Kép
Kép
kataa
 
 


Brigó: upcnál mi is igy jártunk.kötöttünk újra hűségnyilatkozatot és egyből olcsóbb lett próbáljátok meg.

Szilvi: Pocid már tényleg csak neked van de hamarosan már neked sem lesz mert a kisbabádat tarthatod a karodban.Élvezd ki ezt a pár napot még hogy tudsz pihenni aludni.

nika70
Salgótarján
 
 


Deszilvi

szerintem Babysense... Mi igen alaposan utánajártunk. 35ezer forint, de megéri az árát.

Snoopy

nekem egy ismerősöm 10 hónaposan veszítette el a kisfiát. A szomszédunk a teraszra tette ki a 2 hónapos gyerekét és délelőtt 11kor halt meg... Ezek olyan megrázó történetek :cry:

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


BABANET-es fotóalbum!!!
mot
 
 


Sziasztok!

Kata: Leon még mindiiiiiiig gyöngyörűűűű! Mindig elájulok tőle, mikor képet teszel fel róla.

Na még akartam írni, de asszem Tündi felébredt - jöhet a szopi.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

köszi az infokat....

az éjszakánk jól telt, sok alvással, úgy látsziik, a délutánok, esték alakulnak sírósan.....

folyt köv, ébredezik a kisasszony

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Kukk be ide: http://www.mamavar.hu/

Aja
aja
 
 


Sziasztok megint!

Érdekes, hogy ennyire gyakori, hogy a picik nem akarnak böfizni. Van ennek valami oka? Tündi néha azért megereszt egyet, vagy bukik, de nagyon ritkán. A hasfájásnál bejött nekünk is a meleg (cseresznyemagos zsákocska a pocira), meg a lábak felfelé nyomkodása, váltogatva a hasra fordítva ringatással.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Az én Martinkám sem böfizik sokat, és biztos ezért is fáj a pocakja.Amikor elkezd szopizni, nagyon mohó,hallom ahogy nyeli a levegőt.Nekünk is a simogatás, pelenkából kicsomizás a jó.Néha Espumisan cseppet adok.
alexa2006
 
 


Sziasztok!
Szilvi: Hát neked aztán jó nagy pocakod van! Igazán csinos kismama vagy! De már nem sokáig! :)
Képzeljétek, ma szopi után még 100 ml-t le tudtam fejni!! Ilyen sosem volt még! Ha 20-at sikerült, már törzsi táncot jártam! Így megvan Panna holnapi adagja a kontrollra.
Volt ma a védőnő is, a kolleganője lő ki fület, de 5 kiló alatti babáknak nem csinálja. Így Pannával várunk még egy kicsit.

Nálunk sem böfizik mindig Anna, éjjel pl. szinte egyáltalánn nem. Viszont sokat bukik, van, hogy következő etetés előtt is jön még. Így azt gondolom a böfi helyett bukás van...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hajrá Mágnes!!! :)

Snoopy és Mindenki!

Kedvesem volt csipő UH a picivel (lábtartásos volt ugye, egyik láb bent a szülőcsatornában), nincs csipőficam, de "jobb oldalon lekerekeített vápasarok", azt mondta a doki, hogy említésre sem érdemes, de márciusban újra megnézi!!!

Tud erről valaki valamit!!!!

:)
mot
 
 


Mot!

Így konkrétan erről a kifejezésről nem tudok, de az én lányom is lábtartásos volt, és ő így is született meg. Neki egy hónapig terpeszpelust kellett hordania a biztonság kedvéért, de elávltozást nála sem találtak. Egy hónap után megnézték, és minden rendben volt. :) (na, tudom, ezzel nem segítettem. :lol: )

Sziasztok!

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 


Bunny
Na mit mondott a Devenyes??
Jaj ezek a toretenetek.. :oops:

Tinu
Nagyon kedves vagy, koszi :D
Erdekes ez mert tesoja majdnem igy nezett ki (mindjart teszek is fel kepet )de ra sosem mondtakhogy szep,nagyobb volt a fejecskeje :lol:
Szoval ez Alex kb ennyi idosen mint most Leon.
Kép
Huuu de regen volt....

Winnie
Hat igen a babak este mar nyugosebbek,faradtabbak es a sotetseget sem annyira szeretik :?

Magnes
Nagyon ugyi vagy :)

Bofizes:Nekem altalaban egyet tuti bofizik ,addig le sem teszem,aztan kicsi bukas van de nem soxor az sem.
Az biztos hogy hasfajos babakat gyakrabban kell bufiztetein,meg szopas kozben is ha kell leallni es jojjon a bufi.

kata

Kép
Kép
kataa
 
 


MÁgnes!

Gratula a tejhez! :)

Fület miért nem lőnek öt kiló alatt :?: Érdekes. Én Lillának négy hónaposan lövettem be, akkor volt kb. 4 kiló (vagy egy kicsivel több) Még csak piros sem lett a fülecskéje.

Megyek, Csingi hátrafelé nézi a tv-t. :oops:

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 


Mot
Nekunk ai faros volt a baba,bar csucsult a popsimban de a egnapi UH-n meg is kerdeztem hogy latszik-e hogy faros volt,es mondatak hogy nem ugyanolyan szep a csipoje mintha fejjel erkezett volna.
Biztos nem kell aggodni ha azt mondtak!!!

Kép
Kép
kataa
 
 


Szoval a popsijan csucsult nem a popsimban :lol: :lol:

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Mot, kérdezted a napirendet: este 7-kor fürdetés, azon kívül teljes káosz :-)

Azért ezek a légzésfigyelő nélküli történetek mindig megrémisztenek. Nálunk is ott van a kiságyban a légzésfigyelő, de azért ugye a babakocsiban is alszik a gyerkőc, meg van neki járókája a nappaliban, ahol ugyan ritkán alszik, de azért már volt rá példa, meg ugye mi van ha elmegyünk valahova, és ott alszik stb... Szóval azért nincs alatta állandóan a légzésfigyelő. Most izguljam végig az összes ilyen alvást? Na jó, nem fogom, csak azért rossz ilyeneket olvasni...

Szilvi! Szép poci! És tényleg már nem sokáig lesz benne részed, ezért élvezd ki! Nem azt mondom hogy nagyon hiányzik a pocakom, de azért mégiscsak olyan jó volt az az időszak!!! Én már várom a következő gömbölyödést :-)

Kép
szdorka
 
 


Kataa

juj, találtam egy szuper Dévényest. Igaz Budafokon lakik, de megérte a 40 perc kocsikázás. A barátnőm is odajárt :-) Te látnod kellett volna, hogy miket csinál a gyerekkel. Ma kétszer is kakilt, lehet, hogy a torna váltotta ki :-) Szóval megnézte az összes reflexét, sétáltatta, masszírozta, tornáztatta, persze Máté visított... De a végén úgy ellazult és nagyot mosolygott :-) A lényeg a lényeg, azt mondta, hogy nem is látszik, hogy korababa. Minden reflex oké, de vannak benne apró hibák, amit korrigálni kell. Az inai feszesek, az izomzata ok. Ez azzal indokolható, hogy túl gyorsan nőtt. Míg a Ti babátok fél év alatt megduplázta/za a súlyát, mát megnégyszerezte... Sajna ezt az inak nem követik és ezért feszesek. Azt mondta, hogy ki kell lazítani, gyakorlatokat kell csinálni. Hetente fogunk járni, és max 2 hónap.

Azt is mondta, ha nem mentünk volna most, Máté megfordult volna, kúszni is kúszott volna, de már nem négykézlábazott volna és pipiskedve ment volna... Tehát így is úgyis nála kötöttünk volna ki, de így elébecsapunk a dolgoknak és minden rendben lesz. Nagyon megbízok benne, azért is mert a barátnőm oxigénhiányos kisfiát is kezelte és ő is fut, mindent gyönyörűen csinál. Szóval megnyugodtam :-)

Deszilvi

nagyon szép a pocakod :-) majd teszek fel egy képet, hogy én mekorra pocakkal szültem....

Dorka

Hát ezek a történetek elrémisztik az embert... Annyi talán, hogy résen kell lenni....

Mot

Milyen volt a Rókusban. Végül kinél szültetek? Szülésznő???

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Kép Pocak

Na ez az esküvői képem és ekkora pocakkal szültem Mátét...

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok!

hasfájás: Zitánál a Gripe Water jött be, de ezt csak 1 hós kortól lehet adni. Ákosnak az Infacol nem használt, most úgy tűnik a Sab simplex jó. Egyébként Snoopy, a nagylányomnál a hasfájás pár hónapja 7-8 hónap volt...

Szilvi,
nagyon csini vagy, és sztem jól lent van a pocid!

Cic, nagyon komoly Léna a habosbabos ruciban! :)
Olyan helyesek együtt!

Kata, a Te srácaid is gyönyörűségesek!
Leonnak olyan nézése van, hohy az embernek viszket tőle a veséje.

KépKép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eltűntem, de megint meglátogatott a piros mikulás :( ettől egy kicsi megint meghaltunk, minden volt: tejcinek a kiköpdösése... ordítás, tekergés, és a végén már ha meglátta a cicit akkor is sírt. :( Voltak éjjeli (és persze nappali) nagy fejések hogy tej ne apadjon, próbáltuk cumisüveggel, fecsivel, kanállal, pohárral odaadni Rékának, köpdösés ordítás. Maradt a tápi, na abból 4 fajtát kellett kipróbálni. Most végre elfogadja a cicit, már csak este van pótlás :lol: Ákossal így ment el a tejem.... Pedig nem minden baba ilyen válogatós... Miért van ez így :?: Már olyan ideges vagyok, hogy egy hónap múlva újra játszuk ezt :?: :?:

Ígérem visszaolvasok, és írok is, ha érdekel benneteket.
vizimano
 
 


Vizimanó!

Csingit egyéltalán nem zavarja ez a dolog. Ő akkor is csak eszik, meg eszik. De Lillát sem zavarta. Kíváncsi lennék én is, hogy mitől lehet.

Hmm, én mostanában csak így egy-egy sorra tudok beugrani... :?

Sziasztok!

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 


Jó reggelt Csajok!

Bunny!

Doffek Doki és kis csapata működött közre a császármetszésben! A gerinc-szuritól eltekintve (nem sikerült elsöre megtalálni a jó helyet) minden tökéletesen zajlott, nagyon-nagyon aranyosak voltak!!!


Drágáim :)

Eladó a kis autónk!!

Daewoo Matiz S 0.8
2. tulajdonos
Évjárat: 2001. XII. hó
Km: 69000
Műszaki vizsga: 2007.11. hó
Központi zár, riasztó, immobiliser, rádiós magnó,
téli gumi garnitúrával
Irányár: 949.000.- Ft

Érdeklődni: 06-30-211-44-38
Kép


Drágáim jól vannak!! Ma egy hónapos a Királynő!! Repül az idő!!!

:)
mot
 
 


Sziasztok

Szdorka
Szerintem izgulni azert nem kell, babakocsiban sincs alatta ha setalunk.Vagy nagyihoz is csak egyszer vittem,de ott mellettem alszik a kisagyba,meg a levegovetelet is hallom,alva is :shock: Tok fura,nekunk Alexnel vemvolt de kozveteln mellettunk volt a kisagya,na azota alszom eberen :lol:

Bunny
Orulok,hogy sikerult a Devenyes. Biztos a torna okozta a kakit :lol:
Megeri az biztos,hogy kesobb ne legyen gond,jol tetted hogy vitted. :)
A te pocakod tenyleg nem volt nagy.Konnyu volt utana ledolgozni :D Na jo tudom ez volt a legkisebb gondood.Egyebkent a SOTE-n kinel szultel,emlkeszel?

Tunde
Hat remelem csabos nezese 20 ev mulva meg jol jon :wink:
Akos tunderke ahogy laszik es milyen sotet a haja Zitaehoz kepest.
Tenyleg mit szol hozza mostmar hogy tobb ido eltelt???

Vizimano
Sajnalom a tej dolgot.Jaj ettol en is tartok....de a mikulas sem hianyzik...


Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Vízimanó, sajnálom a szopi dolgot, remélem a következő mikulásnál már nem lesz baja a tejeddel a babádnak.

Kata, Zita még mindig nem sokat törődik Ákossal, estefelé már nem szereti, ha sír, babanyelven veszekszik vele egyet. :)

És végre készült családi fotó:

KépKép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Nálunk a helyzet változatlan. Fájás zéró, mocorgás ok, izzadás ezerrel! Türelem rendben, lelkivilág ok!

Na, mától viszont látogatási tilalom van a kórházban, szerencsére a prof az apás szülést még nem tiltotta be, úgyhogy papa jöhet velünk. A többire meg kitalálunk valamit...az mondjuk nem is hiányzik, hogy a kedves rokonok, ismerősök becipeljék a bacikat, mert nem képesek betegen, vagy hordozóként a popsijukon maradni. Kamera nálam lesz, aztán majd azt kiadom mindig....vagy nem tudom!

Tünde: nagyon szép a kis családod, tök jó látni titeket. Zita meg majd megszereti a kistesót idővel!

Mot: autócsere lesz? Sok sikert az eladáshoz!

Bunny: htá nem semmi..milyen pinduri pocakod volt...atya ég, akkro Ákos közelít a 6 kilóhoz???? :P :lol: :P :lol:
Esküvő után érkezett Máté egyből? A lényeg, hogy ma már tök jól vagytok, és utolérte magát a legény!

Kata: akkor holnap fotoshooting? Aztán tessék ám majd képeket feltenni!

Dorka: igaz, hogy alszika baba máshol is, de akkor azért jobban rá tudsz nézni, ez miatt ne aggódj!

na, most csak ennyi, megjött a férjem, biztos lesz valami program még mára!
Legyetek jók!
Vendég
 


CSAJOK!!!

Kedvesem volt gyermekortopédián, nem nagyon értette a doki, hogy miért kell menni egy négy hetes babóval, szerinte még azt csinálnak amit akarnak (mármint a babák), viszont az egyik lábikója kicsit kötött, NEM CSIPŐFICAM, tornáztatni kell és a fejét is figyelni kell, hogy egyenlő arányban feküdjön ezen és azon az oldalon is!!!

A lábtartás miatt kellett menni 4 hetesen (a lábikóját bedugta a szüklőcsatornába)!!!!

Akinek van infója kérem meséljen!!! Vagy aki volt már gyermekortopédián a babókájával!!!!!

SNOOPYYY!!!!!! :)
mot
 
 


Mot

nagyon javaslom a Dévényes lányt/hölgyet, akihez mi járunk! Szerintem nézzesétek meg vele is. 3000 ft/alkalom... És lehet, hogy egyszer elég is hozzá menetek :-) Budafokon lakik és csupa pozitív kisugárzás:-)

Kataa

Dr Abdul, afgán hölgy, nagyon kedves volt.. De a szülésznő az szuper volt!!!! Arankának hívták :-)))))))

Szilvi

esküvő aug 1 1 óra, Máté augusztus 22 éjjel 11 óra :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Sziasztok!
Keresünk babakozmetikai termék fotózásához babákat 10 hónapos korig. Casting péntek délelőtt. A részletekért kérlek ezen a 2 számon érdeklődjetek. Köszönettel: Mariann (0630/977-2562) & Böbe (0630/971-5440)
Vendég
 


Sziasztok,

Na én is itt vagyok végre:)
Remélem mindenki rendben van.


Vizimanó,
Ma reggel én is azt hittem, hogy megjött, de azátn mégsem, szerintem valami más volt:)
Egyébként neked mennyi idős a babád, mert én sajnos nem tudom:(

És gondolom te szakvizsgáztál már, régen volt? És milyen?

Tünde,
Szép család vagytok!

Most kajcsizunk apával, Dani alszik, majd folytatom....

csernusn
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?