Új privát üzeneted érkezett!

Vuka átment célratörő no-kecmec üzletasszonyba. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Vuka, privi ment.
Ha sok kép megy fel akkor gyorsan kezdhetünk újabb oldalt :P
Natasa fürdeni ment :wink:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa nyertél. Az enyém feleannyi, de a két ruha együtt.

Akkor már tőlem is pár fotó:
Kép
Mögöttünk a sárgába öltözött koszorúslány a húgom.

A fátyol rajtam is csak a szertartásokon volt
Kép
Uncsitesóm szülinapján házasodtunk, kapott tőlünk egy tortát

Menyecskeruhám
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

 
 

Rég volt, szép volt (apa majdnem 20 kg-val kevesebb volt)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok
megjöttünk a kórházból!

Fiam mára annyira jól lett, hogy szétkapta az egész rendszert! :) :lol: ezért gyorsan hazaküldték! :)
Sok dolga igaz nem volt vele mert már szét van esve :cry:

Lányok ez az egész olyan szinten elrettentő, hogy rosszabb már nem is nagyon lehetne... és mégis lesz :cry: hisz még ez se lesz... :(
Anyák a földön alszanak a gyerek mellett,... matracot tilos bevinni vagy földön vagy az asztalon alszanak... Hála Istennek Áron mivel szopizik kaptunk ágyat de csak úgy ha kell másnak akkor akár éjjszaka is felkeltenek...
Az egész épület esik szét.... kosz mocsok... naponta egyszer töröltek fel valami tömény hipós löttyel...
Betettem a gyereket a ketrecébe no ná, hogy egyből elkezdte nyalni a rácsot... gondoltam a körülményekre tekintettel ezt sem nagyon takarítják elkezdtem... jobb híjján popsitörlővel letörölgetni... mondanom sem kell, hogy még hányásnyomok is voltak rajta... :(

No de kezdem az elején...
Este elküldtem Ilbának zseniális ötletemet, hogy mehetnénk együtt a talira...
Mire lementem, elkezdtem fürdeni Áron felsír... gondoltam a szokásos... apja rémülten behozta a fürdőbe... a gyerek tetőtöl talpig csupa hányás volt nemtudom ennyi hogy fért bele... eleinte reménykedtem, hogy talán ennyi volt, kihányta amit beevett, ugyanis nem volt nyűgös, de egyszercsak öklendezés és folyt tovább a trutyi... szegényem még vagy négyszer... Olyan édes volt nem sírt csak pislogott a nagy szemeivel... felhívtam a doktornőt... :oops: éjjel fél tizenkettő volt , hogy most mit csináljak... azt mondta vigyük be a Lászlóba... biztonság kedvéért felhívtuk a kórházat ott közlik, hogy beutaló nélkül nem foglalkoznak velünk... :shock:
kérdem honnan vegyünk beutalót éjjnek évadján...
(No ná, hogy ez a beutalósdi is a kormány ámokfutásának köszönhető... friss remek rendelet ami megint csak segít az emberek baján...)
a doktornő küldött minket ide...
hát ő nemtudja de ide ne jöjjünk a nélkül...
ekkor férjem egy kicsit megemelte a hangját, hogy na ne szórakozzanak ... kérdezte, hogy akkor az ügyeletre vigyük? vagy hívjunk mentőt? (ezt háromszor kérdezte meg mert nemkapott egyértelmű választ, a nő csak azt hajtogatta, hogy beutaló kell.... egyszerűen annyit kellett volna mondania, hogy hívjuk ki előbb az ügyeletet... megjegyzem így utólag jobban is jártunk volna...)
Azt mondja minek mentő nincs kocsijuk?... de van... így végül bevittük...
morcosan fogadtak...
a beutalót pótoljuk...
ezt tudnia kellet volna a doktornőnek... bla-bla
Ha mentőt hívtunk volna nem kellett volna a beutaló
Felvették a gyereket no akkor már megbántam, hogy egyáltalán bevittük... :( :cry: nem volt nagy baj, kicsit volt csak kiszáradva... hála Istennek fosiba nem ment át a dolog, láza sem volt... de sajnos még egy éjjszakára bennt tartották... :(
Másnapra tiszta pötty lett, szerintem az agyonfertőtlenített ágyneműtől... :( de ez a kissebb rossz... örülök, hogy nem szedett össze semmi egyéb fosósat...


Na szóval így néznek ki kórházaink ahova a gyerekeinket vihetjük... és akkor még egyenlőre örülhetünk, hogy van hova vinni...
Persze kinézni is azért néznek így ki mert már nulla költségvetésből gazdálkodnak... arra megy ki az egész, hogy ezt is eladják... (és a jónéppel beetethessék, hogy ugyan már ezért nem volt kár) de ennek az egésznek mi isszuk meg a levét...
Itt jegyzem meg a kórházi személyzettel nem volt semmi bajunk nagyon kedves nővérkék voltak, az éjjszakás doktornéni is olyan kedves volt a gyerekkel, hogy majdnem elolvadtam...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
reggeli
Kép

Áronom
Kép
Itt már jól volt befalt egy egész üveg főzit... ennyit itthon sem szokott
Kép Kép
Kép
Nagyon rácuppant a cukros teára... eddig jóformán azt sem tudta milyen egy cumisüveg :lol:
Kép
Kicsi manóm vele sírtam amikor megszúrták... nemgondoltam, hogy ezt ilyen rosszul fogom viselni anyaként... Kép Kép Kép Kép

hazafelé
aznap már annyira jól volt... egyszerűen nem bírtam vele... ugrált az ágyikóban! :)

Kép


Most megyek aludni mert ezt két napja nem volt módom gyakorolni... :)


Még annyit, hogy ma két lépést tett kapaszkodás nélkül és a telefont a füléhez teszi és mondja, hogy hööö hööö cuki
No meg mikor kérdezem, hogy Áron cicit kérsz? Nevet és próbál utánozni szi szi szerintem ez lesz az első szava! :lol: vagy már most az???? :o

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Halihó!

Jövök még később, de most még dolgom van. Petike meg nyűglődik :shock:

21.15-től az RTL-en lesz a Megszólít az éjszaka c. film. Aki tudja nézze, mert nagyon érdekes, izgalmas, miszitus film. Én fel is veszem.

Mamacka,
brrrrrr.... Ez borzadály :evil: :shock: Örülök, hogy már jobban vagytok. :)

Kép
mancs
 
 


Jaj Mancs
És egy rendőr házaspárral osztoztunk a szobán! :wink:
Nagyon aranyosak voltak!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Melyik is a László kórház? Ami ott a Nagyvárad tér környékén van?

Kép
mancs
 
 


Vuka,
asztaaaaa... Téged felismertelek volna a képeken, de Antivagyokot... asztaaaaa.... Hány éve volt a lagzi?

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Nagyon klasszak a képek, és persze gyönyörűek a gyerkőcök!Jók a feliratok is!

Uxi: Dr. Gajdos Editet is próbáltad? Nálunk nem volt egyszerű sem a szülés sem az előzmény, de Őt bátram merem ajánlani bárkinek. Nagyon jó doki!Lelkiismeretes, alapos, odafigyel és kedves is!!Ugye Gabus?

Apropó Gabus szétnézek kép ügyben. Csak olyan kicsiket lehet ide feltenni, nyamvadt fényképezőgép meg nagyokat csinál. Megnézem mit tehetek...

Mamacka: hát most padlóztam le. Nem semmi horrorba illő ez a kis történet itt. Hát nem is tudom mit mondjak írjak. Nem jutok szóhoz a döbbenettől. Eddig hál istennek nem volt ilyen helyre szükségünk ,de ez borzalmas.Hát...Tényleg nem tudok hozzászólni a döbbenettől...Hova fogunk még eljutni???Nem??Borzalom
makviraga
 
 


Igen az István mellett...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ilba, Natasa,
itt a babakocsink :) Nem ilyen rikkancspiros, mint a képen, hanem sötétebb. A szürkés színváltozat nagyon ronda, komor volt :?

http://www.roemer.hu/termek/roemeryanis ... ocsi.html#

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32

Kép
mancs
 
 


Mamac,
hála az égnek, hogy nem lett komolyabb baj! De mégis mi volt ez? A kórházról nem kellett volna feltenned a képeket. Nem is tudom mit mondjak.

Úgy láccik, a környezetváltozás Áronból is kihozza az új dolgokat, ezt már sokan tapasztaltuk a gyerekeknél. Mondjuk sokkal jobb lett volna neki a Kacajklubban környezetváltozni. :?

Most is nagyon szép képeket csináltál róla, ha lehet ezt a szót használni ilyenkor.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs 2001 júliusában volt az esküvőnk.
A tesóm barátja, akivel 2-3 éve van együtt, még Ő is csodálkozott apa esküvői képein, más volt a haja és az arca is sokkal vékonyabb volt.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mamac nem semmi a történetetek, örülök, hogy már jobban vagytok.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jönnek a képek :) Csináltam vagy 80-at, de nem kell félni, nem rakom fel mindet. Asszem :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


De a többi sincs jobb állapotban... :(
Az az ember az egészségügyi miniszter aki az Istvánban elsikkasztott vagy 800millát... így legalább tudhatjuk mit várhatunk a "reformoktól"
Bennem van a frász, hogy ezt nem szabad engedni valamit tenni kell...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


folyt. köv. :)

Kép
mancs
 
 


Látom, mindenki megfogadta a tanácsomat, és nézitek a filmet :)

Képek még:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Mamac, örülök nagyon, hogy nincs komolyabb bajotok és szomorú vagyok a körház miatt. Azt hiszem egyébként a László az egyik legletoppantabb kórház... sztem ott 50 éve nem történt semmi.

Még kórházon belül is különbözőek lehetenek az állapotok, néhány éve volt egy visszérműtétem, az Uzsokiban csinálták, az új épületben ami gyönyörű, az érsebészeten tágas fürdős kórtermek, 40-50 nm-en 5 ággyal. Volt egy néni aki a belgyógyászatról jött fel, és hasonló állapotokról mesélt.

Kistarcsán is jó tapasztalataim vannak, pedig ott a belgyógyászaton voltam, Meg a gyerekosztályon néha, az is jó de azt is meg akarják szüntetni :( . Tényleg mi lesz itt???

Képeket én m már (bocsde) nem teszek ki, ugyanis nagyon fáradt vagyok, aludni megyek mindjárt, én ugyanis nem előre pihenek, hanem utólag szoktam (Gabus! Cool!)

Cool, akkor kb egyszerre ébredtek, Julcsi is az ovinál kelt fel.

de még mielőtt elmegyek, tanúsítanom kell, hogy ahogy a kacaj-terem kiürült, Noki beindult! mászkált, mosolygott beszélgetett. Egyértelműen blokkolja őt a tömeg, Az ok vszínűleg a felmenőkben keresendő, mert mint újra megtudtam, Nokipapa is tömegiszonyos és az is csoda, hogy Cool közöttünk van!!!!!!!!!!!

Na asszem mára ennyi, uff beszéltem.
jumam
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Nokedli műsorából mi is láttunk vmennyit, és nagggyonnn édes volt!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Na, végre elaludt.
Visszanézegetek. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancs, a mi esti programunk egy héten keresztül állatorvoshoz vinni az egyik kiskutyánkat, így lemaradtam a filmről... ha sikerült felvenned meg visszanézned kölcsönadod? De nehogy Ilba kezébe kerüljön, mert ő maga a Fekete Lyuk, amely elnyeli a videókazettákat, főleg a sokáig szoptatókról készült elrettentő alkotásokat. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Ééééés, ennyi!

Kép
mancs
 
 


Jók a képek! Tudjátok, amelyiken rajtavagyunk :D … én is küldöm. :wink:

Eszti,
Ez nagyon csodálatos! Mikor voltatok?
Holnap nem tudtok jönni Tücsökzenére? Mert jövő héten mi nem megyünk.

Vuka,
Küldtem privit.
Antivagyokot én sem ismerném fel ezen a képen. :oops:

Mamac,
Döbbenetes! :shock: :shock: :shock:
Hála Isten, hogy otthon vagytok már!
Áron az alvós képen egy igazi angyalka. :)

Mancsi,
Jó a kocsi nagyon, Vukáét kipróbáltam, szerintem egész hasonló, nem? Nagyon tetszik, kicsit olcsóbb lenne, még meg is gondolnám, hogy mi is vegyünk-e. De amíg elfér a nagy batár, addig azt használom.

Jumam,
engem is a Róna utcában műtöttek 2x is, tényleg nagyon szuper, semmi kifogásolnivaló nincsen benne. Az már más kérdés, hogy a szobatársamnak a jó térdét műtötték meg. És ez nem vicc!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool,
persze, odaadom. Mi baja a kutyának?

Kép
mancs
 
 


Az Uzsokinak az az új épülete tényleg csúcs, bár én csak kívülről láttam. Régen rengeteget jártam arra kocsival, és mindig néztem, hogy mi az a szép épület. Majd' padlót fogtam, amikor láttam, hogy kórház :shock:

Ha már térd... Napok óta úgy fáj a bal térdem, nem tudok normálisan járni. Csak pipiskedve :shock:

Ilba,
elmaradt a "melyik csapatban kézizett Ilba" témakör kitárgyalása :cry:

Kép
mancs
 
 


Ilba a dobogó 2. fokára kerültél, de csak azért, mert 2 ruhád volt ennyiért. :wink:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mancs,
küldtem mailt. :wink:

Vuka,
:D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba babakocsihoz még annyit, hogy nem tudom mit bénáztunk, de itthon semmi baj az összecsukással, apa még párszor kipróbálta. Amúgy nem az én délutánom volt, mert majdnem nem tudtam a metro után felhúzni Petra hacukáján a cipzárt, megkértem valakit, hogy segítsen babakocsit cipelni, de még így is kiesett az egyik kezemből, nem találtam a fékezőgombot a végén, majdnem átestem a babakocsin a metrón, szóval nagyon örültem mikor épségben hazaértünk. :twisted:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba a menyecskeruhát nekem is olcsóbban számították már fel, mivel náluk kölcsönöztem a esküvői ruhát is.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja, és az én ruháim onnan lettek kölcsönözve, ahol Mancs lakik.
Újabb érdekes adat. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Esküvős képekkel meg pár nászutas fotóval is jövök még, nem ússzátok meg :wink: :D

Ilba,
az a szalon azóta már megszűnt. Amikor én kerestem ruhát, elmentünk oda is. Olyan surmó, tapló, vevőrühellő 2 nő volt ott, hogy legszívesebben rájuk borítottam volna a próbababákat ruhástul mindenestül :evil: :shock: :lol:
Mondanom sem kell, természetesen nem tőlük lettek a ruháim. A Héjjától volt a menyasszonyi és a menyecske is.

Kép
mancs
 
 


Mancs, a németjuhászunknak van egy szembetegsége, ami az ő fajtájára állítólag jellemző (a másik áldos a csípődiszplázia mellett, ami leselkedhet rájuk), csakorlatilag hályog van a szemén, és a múltkor a téren teljes erőből és lendületből nekiszalad egy fél méteres kiálló (=levágott) fa csonkjának, mire hazaért, hihetetlen agyrázkódásos tüneteket produkált, azt hittük, nem lesz hepi ending. Mindez persze vasárnap délután, mikor minden rendes állatorvos rendes délutáni szunyókálását költi... azóta már 1 hetet naponta többször cseppenteni kellett a szemébe, most meg 1 hétig tűvel szurkálják szintén a szemét, hogy lassítsák a romlást. Kicsit dejavu érzésem van, az én gyerekeimnek a szemét valahogy mindig szurkálják.

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsi, én abba a szalonba be sem mentem, nem volt szimpi az épület. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


na akkor a képfolytatás jön mindjárt....

Csak annyit még...Mamac, ez brutális! Én a Lászlóban voltam- a belgyógyászaton kb 4 éve tavasszal, és ott nem ilyenek a körülmények. Nem mondom, hogy nem lehetne ott valamit is csinálni, de ez....ehhez nem lehet fűzni semmit, csak azt, hogy mentsen meg bármelyikünket az ég, hogy ilyen helyre kelljen beadni a gyerekeket...ez nagyon brutális...
Nagyon jó, hogy nem lett komolyabb baj...és mit mondtak, hogy mitől volt ez?

Mancs, ká jó képeket csináltál te is...Azt néztem, MArci azzal a zacsival legalább negyedórán át, vagy több is- leföl flangált, és mindent amit jónak látott becsomagolta vele...tök édi volt...reméltem, hogy valaki megörökíti, mert akkor épp el voltam foglalva valamivel, és nem tudtam lekapni...kösszencs! :wink:

Tücsi, jobban vagy?

Zsódajumam, nagyon jó pihit neked!
Köszi a maileket, megkaptam! 2 mail jött.


és akkor a folytatás...figyelem a java csak most jön!!! :lol:

fiúk a klubból második rész...
Kép

A huncutság élő szobra...avagy valamit kellene már rosszalkodni...
Kép

gráciák...
Kép
az egyikük felettébb mókás kedvében volt ma...
Kép

Érthetetlen, mi vitte rá Natasát, hogy azt gondolja, ő biztosan ugyanúgy befér a kisasztal alá, mint a gyerekek...
Kép

Az álommanók már közelednek...
Kép

Újra Kondekék...Láthatjátok, milyen lelkesedéssel tanítják Livit, hogy hogyan kell majd az esküvőjén az asztalon táncolni...(vagy egy kicsit előbb, mondjuk a szalagavatóján...)
Kép

bibííííí, én már tudom, hogy mi az hogy Epur si muove!!!! Bibííííí!!!
Kép

Talán van némi öröklött hasonlóság a két hölgyemény között, nem úgy vélitek? :lol:
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Nem tom, ezek szerint szerencsém volt, velünk nagyon rendesek voltak, kedvezményt is kaptunk. Onnan volt még a 3 koszorús lánynak is a rucija. Amúgy úgy keveredtünk oda, hogy valaki ajánlotta.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Coolka, pussz a kutyusnak! :(
Nokit meg egyszer úgyis megzabálom!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubi,
:D :D :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mi az az Epur si muove?!?!?!?!?!?!?! :roll:

Majd küldöm e-mailben is a képeket.

Kép
mancs
 
 


Mancs,
Galilei mondata: És mégis mozog a föld!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ahhhh! És ez honnan jött elő?

Kép
mancs
 
 


Mármint mi? a szöveg? nemtom, , csak Noki arcára ez volt írva.... :oops: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Natasa,
látod, kérésed számunkra parancs. Már nem is vagy az oldal tetején. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?