Új privát üzeneted érkezett!

Orsi :D a tanácsodat szeretném kérni :)
találtam egy használt babkocsit,ami elég jó állapotban van,van hozzá lábzsák,hotdozó.
Eddig egymás mögötti ülőkéset szerettünk volna,de a férjecském rájött,hogy lehet,hogy nem fogjuk tudni betenni a kocsiba :shock: ha nem esernyőre csukható.
Kép

KépKép
napszemcsi
 
 


Hát ez lenne az a kocsi Hauck Roadster Sport Duo jogger.Ezt írja az eledó: alumínium váz
bolygósítható (360 fokban forduló) első kerekek
külön-külön, 3 fokozatban 165 fokig dönthető háttámlák
külön-külön állítható fém lábtartó és egyben levehető karfa
levehető, mosható huzat
5 pontos övek
nagy bevásárlókosarak
tömlős gumik
egy mozdulattal, kicsire összecsukható!
súly kb 14 kg
Hordozók illeszthetők hozzá!
lehet használni pici kortól is?
Köszi előre is :D :D :D :D

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi :D
de ez is lapra csukódik, nem? nem esernyőre.
a 165 fok elvileg lehet ill. max. tesztek bele egy szögkiegyenlítőt pl. brendonban lehet kapni.

sokat erről a márkáról nem tudok.

hordozó illeszthető hozzá??? na erre azért kiváncsi lennék, hogy hova teszi. bár lehet, hogy széles annyira.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, hogy ide pofátlankodok, de szeretnék valamit kérdezni tőletek!

Pénteken kellene tesztelnem. A reggeli utro adag után elkezdtem rózsaszínün váladékozni. Ez most azt jelenti, hogy megjött a mensesem, vagy lehet az utro hatása. Érdemes még tesztet csinálnom? Ma vangyok az ET után a 11. napon. Köszi előre is..
buborék5
 
 


napszemcsi, 8)
a genetikai tanácsadóval szemben, az UH-n kell jelentkezni. Én is előbb beadtam a lapomat, aztán riadtan még körbejártam utána, hogy van-e 4-es szoba. de nincs, az UH-ba kell menni. Menj csak el, ne izgulj, csak jobb, ha még egy jó eredménnyel több! Ott legalább tényleg tüzetesen megnézik a szívecskéjüket. Az én dokim is nagyon ajánlgatta ezt a vizsgálatot. És látod, nem is volt semmi baj.
Ma a védőnő is nagy ügyesen megnézte a szívhangokat, előbb egyet se talált, aztán mire megtalálta az egyiket, meg is nyugodott, úgyhogy a kislányom ma ki is maradt a nézegetésből. Monnyuk, ezzel már én is úgy voltam, hogy minek. Na mindegy. :shock:
Látom, te is szenvedsz babakocsi-ügyben. Én teljesen tanácstalan vagyok. Nincs kedvem egy 20 kilós tankkal utcára járni. Nemtom, mi lesz... :roll:

KépKép
pompomlány
 
 


Napszemcsi,
Szerintem mi pont ilyen kocsit vettünk csak más színben.
http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=1275
csak a miénkre nem lehet a hordozót rátenni, nem is tudom hogy miért?
Mi nagyon sokat néztünk kocsit és ezt találtuk a legkobbnak, mi is egymás mögöttit kerestünk, de vagy nagyon nehéz volt, vagy nem volt elég stabil, és kicsi volt a kereke, ez viszont nagyon nagyon jó.

Kép
pbj12
 
 


Buborék :D
a rószaszín még semmit sem jelent, volt, aki vérzett is a baba ellenére.
11. napon... még nagyon necces a teszt.

Pompi :D
pedig az elején nem úszod meg a 20 kg-s tankot, mert csak azokat lehet ledönteni... ami 7-8 kg, az mind1ik csak ülő babának jó.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


igen ahogy Orsi is írta szerintem reménytelen a hordozót belerakni, de lehet hogy egy kicsit más amit ti néztek meg amit mi vettünk :?
pbj12
 
 


Orsi :) nem esernyőre csukható,hanem ahogy Te írtad lapra :P most küldte el a lány a képeket és a méreteket.
Mindjárt bemásolom.küldöm az összecsukott állapotáról is a képeket.

szélesség: 90 cm
magasság, ha a lábtartók is le vannak hajtva: 90 cm, ha nincsnek akkor 95 cm
mélység: 50 cm.

Kép Kép Kép

Így néz ki :) remélem befér az autóba :roll:

KépKép
napszemcsi
 
 


én amikor megvettem opel astra kombiba raktam be, hát mellette maradt még 20cm hely, de máshol szinte semmi...szerintem csak kombi autóba fér be :)
pbj12
 
 


Mondjuk nem szertném rácsatolnai a hordozót,azt a kocsiba raknák,mert ha jó lenne újszülött kortól akkor :roll: :roll: :roll: ahogy Orsi írtad a szögkiegyenlítővel elérhető az egyenes felszín.
A súlya is kedvező,mert a PegPeregó 20kg körül van,
No de majd meglátjuk,hogy az uram mit mond :D :D :D :D


Pbj12,és milyen mozgatni?
Könnyű,nehéz,nehézkes?
Súlya?

Pomi,köszi az infót,akkor az Uh-ba adom majd le a papírkámat:)
Itt van egy link,ahol könnyebb köcsikák vannak,ilyen típusúak,mint amit most néztem
:)
http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=1786#

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi, pompi!

Ahogy orsi irta tényleg nem lehet meguszni a 20kg-os tankot, már végig böngésztem én is mindent, de ha ujszülött kortól akarsz kocsit akkor tényleg a minimum súly 17kg. Max 21kg
Az ülős sport verziók meg már tényleg könnyűek.
Szerintem a 90 cm az széles. A bergon egymás melletti-e max 80 cm, kb egy normál ajtón kifér. Mikor néztük én mondtam a pasinak, hogy nem hiszem el, hogy azon az ajtón amin bementünk babakocsistól is kiférek, mondta, hogy próbáljam ki, csontra ugyan, de kifértem. Szóval én most a környezetemben majdnem minden ajtót lemértem amin muszály lesz ki-be közlekednem kb 85cm-es ajtók :)
A kilóknál meg azt kell figyelembe venni, hogy emelgetni akarod, vagy tolni. Szerintem tömegközlekedni babakocsival, tandem vagy egymásmelletti reménytelen, szerintem szimplával is. :)
Ha emeletre kell cipelni az szar, szerencsére én tárolhatom földszinten a kocsit, igy csak a gyerekek lecuccolását kell megoldanom.
annak idején zsebi felvetette az ikerkengurú ötletét, én teljesen rá kattantam, mert ugy érzem lépcsőn biztonságosan udnék vele közlekedni ( nem hosszu távú sétára!), ugy néz ki, hogy sikerül egy megfelelőt szereznem amerikából.
De ez csak az én szerény véleményem, tapasztalatom az ugye nincs.

Hajni!
Merre bujkálsz?

Orsi!

Még mindig szép a pocakod, de mostmár asszem lehagylak :)

katyerina
 
 


Katyerina,:)eljesen igazad van hogy ezekkel a kocsikkal nem nagyon lehet közlekedni :shock:
Remélem a tárolása nekem is meg lesz oldva,mert a III.-on lakunk,lift nincs!
De ha nem lesz megoldva akkor felcipelni sem lenne is olyan nagy probléma,legfeljebb megizmosodok :wink: :) de a babákat addig hova teszem,vagy ha először a babákat viszem fel,akkor a kocsi marad parlagon és a babák addig egyedül?????
Szóval jókérdések ez a babkocsi téma :shock:
De majd megoldódik,mint minden :)

Eddig nem tudtam feljönni,valami hibát írt ki a serverre

KépKép
napszemcsi
 
 


A 90 cm szerintem is nagyon széles... azzal nagyon kevés ajtón fogsz beférni, ha tényleg ennyi a szélessége (bár nekem nem rémlett, majd utánanézek a neten).

kilók :D hát azért a csak tolni témánál is számít :) nekem hatalmas megkönnyebbülés volt, amikor áttértünk a 8 kg-s gracora a 18 kg-s bebeconfort után... sok az a 10 kg különbség :)
különöse úgy, hogy akkor már a gyerekek sem 3 kg-sak benne, hanem dbja min. 7-8 kg :D :D

Katyerina :D
azért bíztam benne, hogy idővel az ikresek lehagynak :D :D :D
azt néztem, hogy a fiúkkal ennyi idősen 92 cm volt a pocim :D :D szóval van remény, hogy mégsem fogok ikres pocakkal szülni :D :D
(na meg azt is számoltam, hogy a 20. héten 92 cm volt, a 36. elején meg 105... akkor most is lehet, hogy még beleférek a 95cm-be a szülésnél :D :D :D :D)

bár híztam 1.5 kg-t 1 hét alatt... nem is tudom, miért.
annyi rémlik, hogy a fiúkkal is isznyú rapszódikusan híztam, volt, hogy 4 hét alatt 5 kg, majd va. 2 hónapig semmi.... lehet, hogy Lilivel is ez lesz. :D :D :D
(mind1 nem tetszett a mérleg akkor sem :D :D :D)

nekünk a fiúkkal 307esünk volt, abba befért a graco.
anyu sima imprezájába meg a hauck egymás melletti. szerintem sima kocsiba is van jópár modell, ami belefér.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Napszemcsi :D
ez a kocsi csak 76 cm széles... az már kicsit más.

szerintem a 16 kg-t nem emberi fel-le cipelni, valami más megoldást kell találni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


csukott méret: Maße (zusammengeklappt): 65 x 76 x 45 cm

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


napszemcsi, pbj, katyerina,
köszi a babakocsis info-kat. Egy picit azért feltámadt bennem a remény.... :) A poppet-oldalon voltak kifejezetten könnyű, 8 kg-s kocsik, kérdés, hogy milyen idős kortól használhatók.

icsilya,
kb. meddig kell a fekvős kocsi? (bocs, azt se tudom, kb. mikortól tudnak már ülni a babyk :oops: )

napszemcsi,
akkor amit te kinéztél, az már jó újszülöttnek is? És tényleg 16 kiló? Mert ugyanezekre a típusúakra 8 kg-t írtaka poppet.hu-n.

KépKép
pompomlány
 
 


icsilya,
ma én is kicsit elcsodálkoztam: egy nap alatt hirtelen 1,5 kg-t híztam. Utolértem az SZTK-s csizmás-pufajkás méreckedés értékeit! 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Orsi, :oops: 8) ne haragudj,de a Te régi babkocsidról írtál?
Vagy megnézted azt amit én néztem más oldalon és ott találtál kisebb szélességűt? :lol:

Pomi:)
Orsi is azt írta,hogy valamilyen szög...izékével :oops: kiegyenlíthető a 166 fok 180-ra.
De majd apa mondja ki hogy mi is légyen,igaz nem Ő fogja használni,de eddig még nem csalódtam benne ilyen-olyan "műszaki" téren.
Védőnős történetedhez nem is mondok semmit,mert engem idegesít,ez a szívhan nézegetés. :shock:
Rám 12 hetesen hozta a szívbajt a védőnő,amikor próbálkpzott szívhangot nézegetni a mini Dopplerjával :evil: persze nem hallott semmit!!!!!
Amikor volt nálunk,akkor mondta,hogy menjek majd be hozzá pecsétért,vérnyomás mérésre,súly :oops: :oops: :oops: és vizelt vizsgálatra.
Súlymérést ne is emlegessétek.
Márc.5-én terheléses és köv.héten diabetológus.
Remélem addig nem változika a 6 kg :oops:

KépKép
napszemcsi
 
 


Orsi,itt találtam a Poppernél egy műszaki leírást.http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=1275
akkor ott a 76cm a mérvadó?
Lehet,hogy a lány a két kerék közötti teljes távolságot írta?

KépKép
napszemcsi
 
 



KépKép
napszemcsi
 
 


pompomlány írta:icsilya,
kb. meddig kell a fekvős kocsi? (bocs, azt se tudom, kb. mikortól tudnak már ülni a babyk :oops: )

napszemcsi,
akkor amit te kinéztél, az már jó újszülöttnek is? És tényleg 16 kiló? Mert ugyanezekre a típusúakra 8 kg-t írtaka poppet.hu-n.

tuti, hogy nem ugyanaz a 8 kg-s.

ülés: min. 6 hónapos korig kell a fekvős kocsi, utána mehetnek a nem teljesen dönthetőbe, mert döntve azért abban is tudnak aludni, igaz csak háton.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


napszemcsi írta:Orsi, :oops: 8) ne haragudj,de a Te régi babkocsidról írtál?
Vagy megnézted azt amit én néztem más oldalon és ott találtál kisebb szélességűt? :lol:

A TIEDre írtam, hogy 76 cm széles.
hauck.de oldalon Te is meg tudod nézni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


napszemcsi írta:Orsi,itt találtam a Poppernél egy műszaki leírást.http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=1275
akkor ott a 76cm a mérvadó?
Lehet,hogy a lány a két kerék közötti teljes távolságot írta?

a hauck szerint eza 76 cm az alegszélesebb pontjai közötti távolság... a 90 cm valami másra vonatkozik.
bár nekem az afel/lehajtott méret sem stimmel, vagy nem értem mire írta... mert az szerintem az összecsukott szélesség max...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


"szélesség: 90 cm
magasság, ha a lábtartók is le vannak hajtva: 90 cm, ha nincsnek akkor 95 cm
mélység: 50 cm. "

nos, én ezeket nem bírom így ca. 4 babakocsi után értelmezni....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Napszemcsi, Pompi, Pbj! :D

Ahogy elnézem a vonalzokat szép iker dömping lesz május (junius) környékén :D

Judit, ti már meg is vettétek a kocsit?

Nálunk is egyik szempont, hogy csomagtartóba beférjen, ugyhogy apa azt mondta csak akkor fizetjük ki, ha beletudta rakni a csomagtartóba. Valószínűleg autó csere helyett, mi tetőcsomagtartót is fogunk venni. :)

A másik rigolyám meg nekem az, hogy amig picúrok addig nekem szembe legyenek és lássam őket, azt tapasztalatból tudom, hogy én megőrültem mikor egyik ismerősöm babáját tologattam és nem láttam mi van vele...
A sportos verzióknál nem lehet átfordítani a kart, csak nekem háttal tolni, ugyhogy nekem ez is szempont.

Orsi!

Megmértem a pocakom 95 cm! :D Elfogom érni a 100 cm ??? :oops:

pompi!
a védőnő no comment! nem is irom le a védőnős sztoriaimat, mert katasztrofa :D, amugy alapjában rendes a nő...

katyerina
 
 


Katyerina :D
van esélyed a 100 cm-re :D :D :D :D :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina! Én már szimpla pocakkal is meghaladtam a 100 cm-t... :oops: 104-et mértek 2 hete...
Látom, beindult a babakocsi biznisz... Nekem is ilyen nagy gondot jelentett. De nekem legalább nem kell cipelnem emeletre, így hogy elköltöztünk. Annak idején én nagyon sokat kínlódtam a babakocsis közlekedéssel, akkor még a legtöbb buszon középen volt a kapaszkodó. Át kellett emelnem rajta a kocsit gyerekestől!!! :twisted:
Pénteken a páromnak el kell mennie egész napra, és nem az ő kocsijával, tiszta para vagyok, nehogy akkor... Bár én már az éjjel is alig aludtam, felébredtem 1-2 keményedésre, és nem is tudtam visszaaludni. Találkoztam ma a dokimmal is, mikor meglátott a szülőszoba előtt (a szülésznőhöz mentem), egyből kérdezte: Mi van, szülünk? Állítólag iszonyú sok szülés volt éjszaka és ma, gondolom front volt megint. Én is mindig megérzem. Azt mondta, ha ezt megúsztuk, akkor már jó. A szülésznő aranyos volt, eddig nem gondoltam rá, mert az volt bennem, h vagy gyorsan szülök majd, vagy császár lesz, és ekkor minek. De most egy barátnőm mondta, neki milyen jó volt... Azt mondta a szülésznő, szereti a papás szüléseket, majd rávesszük, h bejöjjön. Hát nem tudom, bejön-e végül...
Szuper, most mondták a tévében, h a mai hideg front után holnap melegfront jön... Klassz.
Találtam egy jó kis anyagot, aki ráér, nézze meg! (Első babás anyukák, meg én aki már elfelejtettem mindent.) Szülésfelkészítő, de babafürdetés meg köldökápolás stb. is van benne. Ha regisztráltok, mindet meg lehet nézni:
http://onlineakademia.hu/course.php?id=12
A babakocsis témához csak annyit, tudom, h ikresben nehezebb, de szerintem az jó ötlet, hogy vesztek/szereztek egy fekvős kocsit (ami nehezebb, de akkor még a bébik kisebbek), utána meg lecserélitek egy könnyebb, nem teljesen dönthetőre. Mondjuk szerintem a sima sportkocsik nem kényelmesek hosszabb úton. És nekem is fontos volt, h a baba felém nézzen, ha akarom! Én is többfunkciósat vettem, elég nehéz is, de én nem cipelem emeletre, csak a vázról leveszem, meg a kerekeit is, és berakom a kocsiba. Én mielőtt megvettem, mondtam az eladónak, h itt állok a bolt előtt, és most belepróbálom a kocsiba. Jött és segített. Szóval a babakocsi téma sokkal nehezebb, mint a kiságy vagy bármi más...

dkata
 
 


babakocsit én is eldöntöttem, sőt az ebayen le is csaptam egy nagyon jó vételre.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Napszemcsi,
nem tudom merre laksz én bp en a Mamutnál vettem csak ebben a boltban lehet kapni: http://www.bababolt.net/ de érdemes őket előtte felhívni hogy van e belőle, mert ez egy elég furi kicsi bolt :D
A poppeten csak neten keresztül lehetett-lehet rendelni, nem volt nekik még boltjuk januárban :(

Kép
pbj12
 
 


sziasztok!
ma voltam a kaáliban ultrahangon!!!21*13mm a petezsák,és látható benne a szikhólyag!

Kép


Katyerim
Igen mi már megvettük a kocsit, sokat filoztunk rajta, nézegettük emelgettük őket, de mi nagyon sokat mászkálunk és nagyon rosszak az utak sajnos nagykerekűből jobbat nem találtunk csak max olyat ami 2x ennyibe kerül és 20 kg feletti :x
Hát én is néztem, hogy május környékén hatalmas ikres dömpigeső lesz :lol:
Én 175 cm vagyok és nem vagyok valami husos, féleg a derekam környékén szintem semmi nem volt, de most a 23 hét elején reggeli mérésnél 102 cm hasam. és háj nem igazán van rajta.. nagyon kemény, de érdekes. mert a combom elkezdett narancsbőrős lenni. én most tartok 7 kg nál .
Pont ma, mikor törülköztem és belenéztem a tükörbe jöttem rá, hogy kezdek úgy kinézni mint egy ősanya :oops:

Kép
pbj12
 
 


Lola :D
GRATULÁLUNK!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Andi - Melcsi
Harcika mondta ma hogy Krizsa dr. lesz a jövő héten, és hogy ő sem tudja hogy miért modták azt a 2 hetet a telefonba.

Lola
nagy nagy gratula, mikor voltál ma?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok Lányk!

Köszönöm szépen a gratulációkat. Immár itthonról írok nektek. Ma hazajöhtettünk a kórházból. Egyenlőre nagyon jó gyerekek a kórházban is végig aludtákaz éjszakát csak enni kelnek fel.

Anyatej van elég nekik már a fagyiba is van valemennyi, de szopizni nem igzaán tudnak még mert pirinyok. :)

Eszter már 2310 g Balázs 2240 g. Szépen gyarapodunk.

Úgy tudom a szülés részleteit nem írta nektek le senki, szóval ha időm engedi akkor én majd megteszem. :)

Nagyon boldog vagyok minden fáradságot fájdalmat megért végigcsinálni ezért a két tündéri gyerekért.

Remélem veletek is minden rendben visszaolvasni nem tudok.

Aki még a szülés előtt áll kívánok kitartást és tényleg használjátok ki és élvezzétek a tehresség minen pillanatát mert csodálatos érzés. Nekem már most hiányzik a pocakom.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!!!
szuper, hogy benéztél!!!
még jó, hogy nem vagy függő :wink:
puszi Nektek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
Végre otthon lehettek, akkor most mindenki körülöttetek sündörög!
Akkor most csak álltok a szoba ajtóban és gyönyörködtök a tündérkékben hogy végre vannak lakói is a szobának, és már ott szuszognak a kiságyukban. Már rendesen nosztalgiázom, pedig nem is volt olyan régen, hogy mi is haza jöhettünk a kórházból, pedig már több mint 1 év is eltelt azóta.
Hihetetlen gyönyörűek lehetnek!!!! és persze aranyosak is!!!!!

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Jajj, Zsebi drága, de jó hírek ezek!!! Nagy-nagy szeretettel gratulálok nektek! Vigyázz a babócákra és a szopi is menni fog, ha kicsit nagyobbak lesznek, próbálkozzatok, mert az kicsit pótolná a "pocakhiányt" is. Nagyon ügyes vagy, és az is voltál végig, igazán megérdemled a kis dupla gyönyörűségeidet. Pihenj sokat!

Lola! Gratulálok a petezsákhoz, az enyém is ekkorka volt az első méreckedésnél. :lol: Növesztgesd szorgalmasan!

dkata
 
 


Kedves Zsebi és Babák!! :lol:
Gratulálok Nektek, biztos jó végre otthon!!
Zsebi, nekem te voltál itt az , akinek folyamatosan az elejétől végigkövettem a terhességét, és csudára örülök Neked, ez egy igazi meseszép sztori, sok szomorúsággal és happy end-del a végén!!
Kívánom, hogy most már mindig csak öröm érjen, és hogy nagyon sok szeretetet adhass a Babáidnak!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Zsebi, Eszter és Balázs!
Nagyon sok örömet, jó egészséget kívánok nektek!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Lona :D
Gratulálok! Olyan csodálatos érzés meglátni, ugye?

Zsebi :D
De jó, hogy jelentkeztél, és hogy jól vagytok! Majd ha időd lesz, írd meg a részleteket

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szia, Zsebike! :P
Isten hozott Titeket itthon! Várjuk a beszámolót és a képeket (ha lesz egy kis időd). Puszi nektek: Pompi

dkata, pbj"ősanya" :wink:
Már én is 100-as vagyok! :roll:

pbj,
amit te vettél kocsit, az is téliesíthető?

katyerina,
az én védőnőm is aranyos amúgy, azért nem akartam szegényt lehurrogni, hadd legyen sikerélménye! :wink:

lola,
gratula, csak így tovább!

KépKép
pompomlány
 
 


Zsebike!!!

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok Lányok

életjelet adok én is magamról, most értem haza a kórházból, köszönöm, hogy gondoltatok ránk.
Minden rendben, megcsinálták a 12 hetes UH-t is, tarkóredő 1,4 mm, levetettem a vért is a down vizsgálatra.
nem olvastam még vissza, csak ezt az oldalt,

Zsebi, nagyon jó egészséget kívánok nektek, kép mikor lesz?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsebi,
Nagyon nagyon sokat gondoltam rátok, nagyon sok boldogságot kívánok nektek, csodás érzés lehet a két szuszógót nézni ahogy a csodás kiszobájukban alszanak. Nagyon sok tejcsit kívánok, és azt hogy minél hamarabb még nagyobb erére kapjanak a szopizáshoz :lol:

Pomponlány,
A sima alap kocsi az 56 e ha jól sejtem, mi 78 ért vettük ehhez van esővédő + 2 hálózsák, hogy téliesíteni lehessen. a poppet oldalán fent van mind a 2 változat is ha jól tudom :)

Lola
nagyon csodás érzés lehettt tegnap látni a manótokat gratulálok hozzá :lol:


Kép
pbj12
 
 


köszi a gratulációkat!

Kép


Sziasztok!

Zsebike nagyon örülök, hogy otthon vagytok :) Nagyon ügyi vagy :)

Lola!

Gratula a kis petezsákhoz! :D

Voltunk uh-n, nagyon édesek voltak és rendesen megmutattak mindent, ugyhogy tuti kislányok! :D

Pompi!

Voltam a könyves kálmán krt-i boltban. Csak egymás melletti kocsi van, könnyített aluvázas, hasonló mint a bergon, csak szerintem könnyebb.
Wozkoland Harry ikerkocsi, olcsóbb mint a bergon.
Sajna bejött amitől féltünk nem fér bele a hondába, vagyis elég nagy kerekekkel, keréknélkül talán befér, de ezt elfelejtettük kipróbálni.

találtam honpaget-t ahol meg tudod nézni, de sajna csak lengyelül. A 3. az ikerkocsi
http://www.wozkoland.eu

katyerina
 
 


Sziasztok!

Drága Zsebike!
Éreztem,hogy be kell kapcsolnom a gépet!Nagyon örülök,hogy itthon vagytok!Sok-sok puszi a babáknak!

Kedves többiek!
Mindenkit üdvözlök!

A babakocsi témához szeretnék röviden hozzászólni:mi Peg Perego duett-et vettünk,egymás mögötti,nagyon szeretem!Viszonylag könnyű,1 mozdulattal össze lehet csukni, a Seat Cordoba csomagtartójába bele lehet préselni.Könnyen kormányozható,stabil járgány.Az a baj,hogy nem látom a babákat sétáltatás közben.
Amúgy jól vagyunk,fiúk szépen fejlődnek.Nehéz az állandó "műszakozás",már alig várom,hogy átaludják az éjszakát.
"Néha jó lenne kivenni belőlük az elemet!"Nagyon boldogok vagyunk,hogy ilyen gyönyörű gyerekeink vannak!
Képet majd rakok fel,nem felejtettem el!

Puszi nektek,kitartás!

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok

Zsuzsi
örülök hogy minden rendben van a babócával

Lola
nektek is hatalmas gratula a petezsákhoz!

Andi
gyönyörűek lehetnek a srácok,

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok:)


Zsebinek és a babáknak sok boldogságot és sok tejecskét kívánok :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Zsuzsa,örülök,hogy minden rendben van Veleltek és a vizsgálati eredményed is jó :)

Lola,gratulálok a picikédhez,csak növeszgesd tovább :P :P :P :P

Babakocsi témához visszakanyarodva :wink: a hétvégén megnézzük azt a kocsit,amiről írtam pár nappal ezelőtt.
Nagyon kíváncsi vagyok rá. :wink:

Katyerina,a Lengyel babkocsos oldalon nagyon szépek a kocsik.

Lányok,következőt szertném kérdezni táppénz ügyben.
Nem vagyok bben jártas,mert lekopogom,kopp-kopp eddig nem kellett igénybe vennem.
Szóval,januártól indult a betegállomény.
Tegnap a munkahelyem utalt valami nevetséges összeget,januári bérként.
Nagyon megijedtem,mert direkt megemeltettem a bruttó béremet,hogy jobb legyen a táppénz és a gyes,vagy gyed nem tudom melyik van előbb.
Felhívtam könyvelőt és azt mondta,hogy a TB fogja küldeni a többi pénzt?
Eddig összesen 3db betegálloményos papírkát adtam le a céghez január óta.Ez is számít valamit,hogy hogya küldi majd a Tb a pénzt??
Mennyi idő az átfutása ennek az ügynek?

KépKép
napszemcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: