Új privát üzeneted érkezett!

Na még visszajöttem egy percre....

Lénába beltukmáltam még egy adag Nurofent....mert úgy éreztem még mindig elég meleg......valahogy én bizom az én hőmérőmben(a szájam)...

1óra múlva megnézem....

Ha még mindig magasnak itélem...levetkőztetem...de pl 38 foknál már nem nyúlnék ilyen drasztikus eszközökhöz.....

Bizom benne ez a Nurofen is segit jópár tizedet minuszban....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


jó reggelt lányok!

Megann, szegény Léna! Jobbulást nektek!

Majd csak este jövök...Kuhával csavargunk egyet...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megann, remélem, Léna már jobban van!

Sajnos Anna náthás lett, szegénykém nagyon szörcsög és alig jön valami az orrából. Amúgy is olyan kis röfögős, biztosan szűkek a járatai. Mindjárt jön a dokinéni.

Róki, valószinűleg nem megyünk be holnap Pestre, ha Anna beteg...el kellene halasztanunk a találkozást. örülök, hogy jó a tejecske, amit adok, Annának is izlik :) Remélem, ez most nem probléma, olvasom, hogy van jó sok tejecske a hűtőben.

Rómaiak: én imádtam őket. 5-6 éven át évente háromszor voltam Rómában, nagyon sok jó embert ismertem. De az igaz, hogy figyelmetlenek, a pillanatnak élnek, nem néznek körül. És náluk nincs olyan például, hogy előreengedik a nőket az ajtónál, vagy viszik a bőröndjét. egyszerűen nem része a kultúrájuknak.
Na majd folytatom, most mennem kell.

KépKép

KépKép
majola
 
 

 
 

Sziasztok!

Megjöttünk dokinénitől...
Végülis ő sem mondott mást vagy okosabbat...
Most nurofent kap Léna 3szor 5 millit..mintha gyógyszer lenne...

Na meg kértünk beutalót...
Mert nem is tudom mondtam e már...de tegnap mondta a kórházban a dokinéni, hogy:
Anyuka, ugye mondták már hogy van egy kis szivzöreje a babának.. :shock: :shock: :shock: :shock:
Természetesen senki nem mondta, pedig vizsgálta már pár orvos, ugye a szülésnél, a saját betegorvosunk, egy-két ügyeletes orvos ilyen-olyan kórházban..szóval k..va jó..hogy igy másfél év után sikerült ezt kideriteni :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil:

Igaz mondta a dokinéni hogy ezt lázas állapot is előidézheti :? :? :?

Hát nem tudom..majd kiderül.....kb egy hónap mulva megyünk kardiológiára...

Egyébként Léna láztalanul kelt, viszont ugyanolyan bágyadka volt..jött volna rámmászni alukálni, mint előző napok délelőttjein..de ugye mentünk a dokihoz, ahol ismét fullon volt a rendelő :( :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a drukkokat! Hát, voltunk tegnap dokibácsinál, azt mondta, hogy vírusos torokgyulladás, olyan kis hólyagok vannak a torkán és piros neki! Semmit nem kaptunk, kaptunk 2-3 nap haladékot, hogy mi történik. Azt mondta, hogy orrszívó, orrcsepp, calcimusc, és köptető, meg szoptassam, amennyit bírom. Így már 2. napja napközben is szopizik újra (amiről már ugye leszoktunk, de mindegy, most az a fontos, hogy meggyógyuljon) tegnap este megint 38.8-at mértem neki, de dokibácsi szerint 39 alatt hagyjam, mert a láz többet segít, mint árt ilyenkor! Szóval csak lefekvés előtt adtam neki egy kúpot. Reggel láztalan volt, de tegnap is csak délutánra ment neki föl, úgyhogy még nincs vége szerintem. Tovább figyelem, méregetem neki, viszont ma már evett 3 mandarint! Amit 2 napja nem volt hajlandó enni! (hurráááááááááá)

Amúgy én panadolt és germicid c-t adatam neki (persze nem egyszerre)

Minden beteg babának jobbulás kívánok! Anyukáknak kitírtást! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


kitírtást=kitartást :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Balázsoknak utólag is boldog névnapot!

Beteg babáknak jobbulást!

Mea, de jó, hogy Te is tanulni kezdesz! A felvételikről nem tudok semmi naprakészet, mert én már 4 éve voltam és most ugye ez a bolognai rendszer az egészet módosította, de biztos találsz rá módot... az meg tényleg fura, hogy nincs normál német tanár szak. Melyik egyetemet nézted?

Benianyu, képek fenomenálisak! Dani mekkora már? Nekünk tök hasonló polcaink vannak (mindkét fiúnak 1-1), és mindkettő előtt ugyanez a kupi tud lenni a másodperc tört része alatt! Szinte teljesen felesleges rendet tennem, mert Kornél csak akkor érzi jól magát, ha minden polc üres :roll: . Utána persze már nem is érdekli az egész, de addig nem nyugszik :shock: !

Ayse, Ti is benne vagytok már az iskolaválasztási herce-hurcában? Azt hittem Lili évvesztes... Én már teljesen bekattantam ezen. Eleve az fura, hogy itt Budaörsön az általános iskolákban szakok vannak..., de az, hogy a legnépszerűbb a dráma és a rajz tagozat, teljesen kiakasztott :( ! Hogy válasszon az ember egy 6-7 éves gyereknek szakot, amikor még azt sem tudom mennyire jó a kézügyessége (mindenki elfogult a sajátjával :oops: ).

üdv, Kati
Vendég
 


Visszaolvasni reményem sincs...de azt már látom nem mi vagyunk az egyetlen betegek. :( :(

Ancsi!
:( :( :(
Remélem a gyanu gyanu marad... :( :(

Viki!
Akkor szerintem kb egy cipőben evezünk :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ja....és még valami....

Kicsit elbambultuk....

Javasolt lett volna adni Lénának Hepatitis A és B elleni védőoltást a hongkongi út miatt...de sajna erre már nem lesz idő....
Most parázhatok......

Ráadásul nem is nagyon ismerem ezeket a betegségeket úgyhogy most utána is olvasok....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Lénának is jobbulást!

Egy-két kép Petiről! Pénteken még nem volt lázas, szombaton már látszik rajta, hogy nem ok, tegnap meg már nem is fotóztam! :(

Kép Kép Kép

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Hűűűűűűűűűű de helyes kis krapek lett Peti :D :D :D
Hallgat is valamit azon a nagy fejhallgatón???????? :shock:

Lányok!
Hol csavarogtok????
Fogadjunk mindenki szellőzködik a szép napsütésben :D

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mi már kiszellőzködtünk, Nati most alszik! :D

Megdöbbenve olvasom, mennyi a beteg babó! :( :( :evil:
Gyorsan gyógyuljon meg mindenki!
Ahogy látom, mi még olcsón megúsztuk a dolgot! (kopp-kopp1000x)

Megann!
Sajnálom, hogy nem volt felhőtlen az utatok! :?
Remélem Léna gyorsan leküzdi ezt a sz@rságot!
Egy ismerősöm kisfiának azért volt szívzöreje, mert hirtelen nagyot nőtt és a szíve nem tudta követni. Vagy ilyesmi :oops:
Szóval fel a fejjel, nem biztos, hogy baj van!

Viki!
Peti nagyon édes pofa! :D
De azért tényleg látszik a kis szemein, hogy valami gáz van. :(

Roki!
Már értem, akkor miért volt büdi a tej. Én is tartogattam a hűtőben, még ha néhány órát is... :?

Benianyu!
Kis művészeid nagyon helyesek! :D
Kupi :D :lol: :D
Hogy van a nyakad?
Én a hátamon aludtam el egy izmot :shock: :shock: vagy meghúztam, mert nekem meg ott fáj.

Ancsi!
Mi újság Melivel?

Zsuzsa!
Jaj, szegény Annababa! :( De rossz ez!
És az a baj, ha egyszer betegek lesznek ezek a manók, akkor nagyon sokáig húzódik. Nati is két hét után lett jobban. :(

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok! :)

Mennyi sok beteg baba. :(
Jobbulást Petinek, Melinek, Lénának és a pici Annababának is!

Ayse,
Lili hogy van? Ment oviba ma?

Megann,
Drukkdrukkdrukk, hogy ne találjanak semmit Lénánál! Inkább nézesd meg több dokival, hogy egyértelmű legyen a diagnózis.

Kati,
Daninaki is az a játék, hogy ledobálhat mindent a polcról. Próbálom rávezetni, hogy tegyük is vissza, de az még odébb van. De nem csüggedek, mert Beni elpakol maga után. Tehát megtanulható a dolog! :)
Ez az iskola mizéria! Régen, nem volt ez ennyire bonyolult! :( Szerencsére nekünk még van egy évünk, mert Beni évvesztes.

Viki,
Peti tényleg nagyon édes, helyes kissrác! :) Bár valóban látszik a szemén, hogy nincs túl jól. Jól áll neki a piros! :)

Duda,
Sajnálom a hátad! Most aztán át tudom érezni, hogy mennyire fáj. Nekem már majdnem elmúlt. Rosszul mozdultam. Hajat mostam jó néhány percig úgy, hogy behajoltam a kádba, közben bejött Beni a fürdőszobába, én meg rögtön odafordultam. Azonnal éreztem, hogy gáz lesz. :( Nem ez volt az első eset.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


szép napot,mert ,hogy ma az van!!!!!!!!! :P
mi is sétáltunk,levegőztük egy nagyot,én is felszívtam magam a tavaszi frisseséggel,mert azt mondják jön megint a hideg,hó,cidri! :?

vasárnap ismét voltunk Művészetek palotájában és nagyon jó volt,akartam is jelezni,illetve jeleztem is két embernek,Barbinak és Benianyunak,de mindketten visszaírtak,hogy úton és nem gépközelben vannak,így megint csak a nyulak élvezték a palota farsangi mulatságát!
11kor 100folk celzius koncert is volt,nyuszi nagyon élvezte,kicsit jobban ,mint a Maszkabált! :roll: hazafelé úgy kidőlt,hogy öröm volt nézni! :lol:

megpróbálok sok-sok mindenre reagálni!
Viki
Peti elötte és utánna és mindenhogy nagyon csibészesen helyes kiskrapek!jobbulást nektek!
Ancsi
nektek is mielöbbi gyógyulást,fene tényleg,hogy nektek is pont most! :?
Totka
nem semmi kis baleseted volt,tényleg mázli,hogy így megúsztad! :shock:
Nyuszi is hangulat evő,de ezen már nem idegeskedem,nem lehetnek mindenben tökéletesek :wink: !
Majola
nagyon békés kis életetek lett,örülök a nagy nyugalomnak,jó környezetnek!
Annának is jobbulást!lassan ideje képeket készíteni és feltenni a csajokról!
Roki
köszi neked is az együttérzést orrarl és anyummal kapcsolatban is!hétvégét némán töltöttük el,ma reggel azért rácsörögtem,holnap fel is megyek hozzájuk,a történtekre meg fátylat borítunk!
és nagyon tetszett,amit külföldről-pénzről írtál,mégha nehéz is néha így elfogadni a dolgokat!
és annak meg nagyon örülök,hogy Zsuzsa étvágya kezd megjönni!hát még annak,hogy kimozdultatok!szuper!
én ma is megyek csajbulira!
Ayse
nagyNyúl munkahelyére a Rubin szállóba járok,nemrég nyitottak és elég kevesen is járnak oda,sokszor egyedül vagyok(mint ma is),ilyenkor úgy fogom fel,hogy személyi edzőt kértem! :wink:
aki a zsírégető step órát tartotta,tart alakformálót is és az is táncos és az is step lépcsőn (is)van,persze sokkal több az erőnéti dolog,miont a tánci-tánci és sokat voltunk földön is!ebből kiindulva gondoltam,hogy itt több gyakorlat lesz a steplépcsőn,de arra nem is gondoltam,hogy kész előadásnyi koreográfiákat kell ellesnem így elsőre! :shock: :lol: és éppen ezért a nyelvem se lógott úgy,mert álltam és toporogtam szerencsétlenül!ráadásul valakinek,aki elötte csak balettozott,néptáncozott,annak mondhatják,hogy mambo,szamba stb és mindezt aerobickos stílusban! :shock: fent a lépcsőn túrokat forogtam :lol: ,ha lekerültem a földre akkor meg székiztem :lol: :lol: :lol:
falfestés!
én jártam úgy egyszer,hogy kinéztem egy felszínt és amikor készen lettek a festők ott őrjöngtem nekik,hogy ki a jó isten kért ilyen undorító barack színt :evil: és jól előkaptam a mintámat és a falhoz tettem és hát :oops: :oops: :oops: ,beleolvadt a környezetbe! :lol:
a mostnai lakásban viszont jelenleg a fehéret favorizálom,mert nyuszi után javítgatni az lesz a legegyszerűbb,ahol meg ívesek a falak és nem lehet képet feltenni oda én festettem mintákat!amiket amúgy már unok és töprengek az új színeken és formákon! :twisted:
Bodza
az meg még jobb,hogy nálatok is nagy a harmónia,békesség! :P
képek hihetettlen édesek!
mi is éppen a napközbeni alvással tili-tolizunk,jó lenne kitolni,hogy elötte egyen ,de most is megpróbáltam 11kor lefektetni-nem akart-lementünk sétálni 1ig-megpróbáltam enni adni-de inkább aludni akart! :roll: mondjuk már alszik több,mint egy órája,de jóóóó éhes lesz,ha felkel!és néha emiatt nem is alszik rendesen!nehéz ügy,de átmeneti,csak dolgozni kell rajta! :wink:
Juci
tavaszi tó tükre :oops: ,ahh! :P
mire fogjuk a hisztiket????bármire! :lol: :lol: :lol: csak ne induljunk kia bból,hogy ez az alap és ez így is marad! :shock: :lol: :lol: :lol:
Zsófi
brutál mega orrsövényferdülésem volt!nagyNyúl szerint eszméletlen hogy szuszogtam és sosem értette mért nem csap át horkolásba! :oops: ,dokik nem értették hogy kapok levegőt! :shock: :lol: az biztos,hogy az évek során kapott az orrom rendesen....mint írtam,lassan nem találni az ősök között sem hasonlót! :? :lol:
sokat vérzett,mert általában csak az egyik járatot viselte meg a nátha,allergia,stb.és hamar elpattantak az erek benne!egy ilyen eset miatt mentem az após által ajánlott fül-orr-gégészhez,akinek szóltak,hogy nézze már meg a sövénnyemet is!én úgy mentem be hozzá,hogy ne is foglakozzon csak a vérzéssel,mondta rendben,elvégre minden második embernek van ferdülése!na és!és amikor odaültem a székére csak úgy hüledezett,hogy ez azért tényleg nem semmi és szivesen megfarigcsálná ,esetleg oktató céllal! :shock: :shock: :shock: :lol:
lényeg,hogy végül belementem,de szigorúan altatással(akartam akkor már egy kis egyenesítést is,de lebeszéltek :roll: )
és ez pont az ominózus nyuszicsináló éjszaka utánni napon volt! :twisted:
Benianyu
én már vagy két hete szenvedek,mert szintén becsípődött valami a nyakamnál,de néha elkezd javulni,aztán megint úgy kelek,mint akit sínbe tettek! :? ezen csak egy kiadós,hozzáértő maszirga segíthet! :wink:
képek csúcsédesek,Dani tényleg édesencsodálkozik a kupin,bnyuszi ilyenkor még a kezét is széttárja és huhog! :lol: :lol: :lol: :twisted:
Mea
de ügyes vaaaaaaagy!minden elismerésem,én éppen azon görcsölök itt,hogy mit és hol is kéne csinálnom,de tényleg nem egyszerű és milyen rohadt vastag idén ez a továbbtanulási könyv! :shock:
Duda
Nati is elég jól el van erseztev pillákkal!hűűű,de még hogy!nagyon csini a csattjával! :P

minden beteg babának és mamának újra csak azt tudom mondani,hogy jobbulást és küldöm a temérdek sok gyógypuszit!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat!

Megann! Lénának jobbulást, remélem azért nem bántad meg, hogy elmentetek Rómába.

Ancsi! Szegény ti, remélem azért nem lesz nagy gond!

Viki! Petinek is jobbulást!

Benianyu! Képek szuperek! Én még nem mertem Saci kezébe festéket adni. Nem nagyon kente szét vagy nem ette meg?

Mi holnaptól péntekig ismét Szegeden leszünk (vonatozunk!), így nem biztos, hogy tudok jönni.
Anyósom szerzett neurológust otthon, mert itt január végén hívtam őket, és április végére kaptunk időpontot. :? Na most ha tényleg gond van, akkor 5 hónapos koráig ne történjen semmi??? Úgyhogy inkább megyünk haza Szegedre. Utálom, hogy mindenhez ismeretség kell.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a Balázs-köszöntéseket!

Anikó :) Utólag is boldog névnapot Balázsodnak :)

Minden betegnek gyors gyógyulást kívánok!!!!
Ancsi :) Nektek külön is, hányingerrel küzdve extra jó lehet a kórházban :( :( :( Remélem, máris otthon lehettek!

És szegény kicsi Anna sem maradhatott ki a szórásból??? Doki mit mondott?

Ayse :) Lili hogy van? A hőemelkedést hogy vetted észre? Gyanúsan viselkedett Lili, vagy érezhető volt, hogy melegebb?

Rokica :) Nagyon jó ilyen jó hangulatú hozzászólásokat olvasni Tőled! Örülök, hogy a kistesó érkezéséig csak összejön még pár kellemes nap is :)

Bodza :) Hármasban mentek vonattal? Nem semmi! Nagyon jó utat Nektek, Saci biztos élvezni fogja! / remélem, Kristóf is :) két ilyen kicsivel meg én nem vágtam volna neki :) /
Balázsnak is volt ilyen egyoldalra nézegetése, nagyjából ennyi idős lehetett ő is. Kristóf születése óta egyoldalra fordul?
Mert Balázs eleinte mindkét oldalra nézett, és később alakult ki ez nála. A védőnőnek lett gyanús / én is észrevettem persze/, elküldtek neurológiára, ahol megállapították, hogy biztos szülés közben meghúzódott a nyaka, gyógytorna és kész. / ha meghúzódott, akkor egyből fájt volna neki, nem? / Neki hiába tettünk bármit is a másik oldalra, mindig csak balra nézett, ha tök üres volt ott minden, akkor is. Aztán mire a gyógytornászhoz kerültünk, el is múlt magától a dolog, de az önálló járásig végigkísérte a fejlődését a, és tök megnyugtató volt, egy csomót tanultam tőle. / miért jó a sokáig mászás, miért nem szabad vezetgetni, stb/.
Biztos Krtistóffal is minden rendben lesz! Jó utat Nektek!

Andi :) Nati tényleg gyönyörű, igazán tehetnél fel gyakrabban képet!!!

Most ennyire futotta...
Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jucc,
Koszi a koszontest, igy utolag a te Balazsodnak is boldog nevnapot!

Minden beteg babanak jobbulast!! Mennyi kis beteg van allandoan. Az enyemnek is megint fulgyuszija van. Mar eldobom a hajam ettol, allandoan, ha jon egy fog valami mindig elojon. Most megint antibekat adok neki meg immunerosito cseppeket. Pedig nem volt meg laza sem, csak nagyon nyugos volt, nyoszorogve aludt estenkent es penteken a delutani szunyokabol felkelve majd fel orat sirt!Erre kaptam fel es irany a doki, aki egybol eszrevette, (vizsgalat nelkul). Persze utana megvizsgalta es igaza volt. Allitolag onnan lehet eszrevenni egy fulgyulladast, hogy a gyerekek gyakran nyulkalnak a fulukhoz es megprobaljak valami puha dologhoz nyomni a fuluket.
:roll: :roll:

Megann,
Koszi, hogy megosztottad tapasztalataidat velunk. Szerencsere mint irtam, mi ismerosokhoz megyunk, igy nekunk nem annyira elesek ezek a negativ erzesek amiket leirtal, de valoban en is tapasztaltam mar etteremben, ezen dolgokat, meg peldaul amikor tavaly Velenceben voltunk szinte kineztek bennunket egy teraszrol, mert megittuk az italunkat es mereszkedtunk meg maradni elvezni a napsutest :lol: :lol: Dehat ez szerintem mindenhol van! Megtortent mar ez velunk idehaza szep franciaban is :roll: :roll:

Rokica,
Vegre masra is jut egy kis idod a szulesig es nagyon jo, hogy Zsuzsa ilyen tempoban gyogyul!! Csak igy tovabb

Viki
Petike :oops: Valoban latszik rajta, hogy lazas, bagyadt!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Duda,

Csak ratalaltam, nem lattam sehol Natit!!!!!! CSODALATOS!!!!!!!!!!!
Nagyon szep kislany!! te is eleg ritkan raksz fel kepeket!! Mar kerdeztem nem, hogy nincs-e valami olaszos ver benne??? Mindig elcsodalkozom egyebkent, mennyire hasonlit a keresztlanyomra! Rakok fel egy kepet, :lol: :lol: szerinted?? Kép Kép ez meg tavaly volt en meg a keresztlanyom

Benianyu,
Fiuk fenomenalisak!!! Foleg az tetszik amikor, teli szivbol nevetnek, nagyon aranyosak!

Folyt kov.
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Bodza,

Nagyon edesek a te gyerekeid is! Ez mindig igy lesz sajnos, hogy iserettseg alapjan minden sokkal konnyebb :oops: Jo utat!! Vigyazz magatokra!!
Saci imadnivalo a telefonnal, eleg koran kezdi a licitalast :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Csak egy gyors bekukk, mert megyek a szülői értekezletre, ahol bemutatkoznak a tanítónénik (kettő közül lehet választani).

Nemesek!
Nálunk egy teljesen általános általános van, gyerekszerető tanítókkal és környezettel. Nem szeretnénk, ha különösképpen nyösztetnék a lányunkat, hadd legyen gyerek, minél tovább. Ennek ellenére be fogjuk iratni zongorázni, mert kristálytisztán énekel, egész nap, legtöbbször maga által írt dallamokat, vagy létező daalokat költ át, míg végül már felismerhetetlen (de harmonikus). Elfogultan és elfogulatlanul tehetséges és ezt mindenképpen szeretnénk fejleszteni. A zene egyébként is csak jó hatással lehet. Művészfalu lévén van is kitől tanulni :).
A városba majd később visszü, at se kizárt, hogy csak középiskolába. Azt szeretnénk, ha innen is lennének barátai.

Lili láza estére felment 38,6-ra, délelőtt is lázas volt, a torkát fájlalja. A családi kupaktanács javaslatára nem hívtam ki a doktornénit. Valszeg úgyse kapna antibioszt, már csak azért sem mert nemrég kapott. Azért a soproni út miatt aggódom.

Jucc!
Este lefekvéskor megsimogattam, és éreztem, hogy nem oké :(.

ayse
 
 


Ayse :) Annyira jó, hogy Lili ilyen! Balázsom egyébként is nehéz eset, és még a zenével kapcsolatban is aggasztóan tud viselkedni. Legalábbis szerintem ha egy másik gyerek meghall egy dalt egy mesében, akkor azt örömmel veszi, ő meg megkérdezi, mikor lesz vége ennek a ronda zenének, és folytatódik a mese? :shock: És közli velem minden próbálkozásom alkalmával, hogy ne énekeljek neki, mert azt utálja. Gergő még nagyon szereti, de ennyi idősen Balázs is így volt ezzel... Keresztlányomnak is zseniális hallása van, első óta tanul furulyázni, már mindent le tud játszani hallás után, eszméletlen / harmadikos most/. És a dobbal is amit művel! Arra senki sem tanította, de nem csak összevissza veri, nagyon élvezetes :)
Én is nagyon szeretném, ha nem erőltetnénk rá a gyerekeinkre mindenféle különórákat, ahogy Te is mondod, maradhassanak minél tovább gyerekek, sajna férjem nem igazán ért ezzel egyet :(
De az biztos, hogy hailyen tehetséges valamiben, azt azért érdemes kamatoztatni, kiaknázni, meg minden :)

Anikó :) Szerintem is hasonlítanak :)

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Ayse,

Jobbulast Lilinek!!!!!! Szegeny!!
Egyebkent szerintem biztosan szep lesz a szoba, megha egy kicsit erosebb is a szin, mint gondoltad! Gyerekszobaba egyebkent is sokkal jobb az elenk szin!

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ayse, szerencsések vagytok, ha korán kiderül, miben tehetséges a gyerek... de ugye nem mindenhol van ez így :roll: . Apám rockzenész lévén állandóan nyüstőlt minket és mindenfélére kellett járnunk, de hát én még egy akkordot is csak nehezen fogok le a gitáron. Most Trisztánra szállt rá, hogy tanuljon zenét... hát én nem fogom erőltetni :? .
Abban egyetértek, hogy nem szabad korán leterhelni a gyerekeket, úgyis annyit fognak még tanulni, de azért ez egy fiúnál más.... én éppen ezért a sportok híve vagyok. Le kell kötni fizikálisan is, különben megbolondulnék velük. De ez a hülye dráma tagozat, nem hagy egyszerűen nyugodni. Minden porcikám tiltakozik ellene. Egy lányos anyuka lehet örülne, de én.... :x
Vendég
 


Évi :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!

Szuper!!! :wink: :wink: :wink:

Köszi szépen, és a mai napot is!!!!

Kép
kuha
 
 


Évi, nincs mit! Máskor is! :lol: ...még valami,
http://www.danubiushotels.com/hu/magyar ... latonfured

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jaj, lányok, de aranyosak vagytok! :D Köszönjük a sok dícséretet! :D
Ha rossz kedvem lesz, tuti elárasztalak benneteket képekkel és a sok jó szótól rögtön jobb lesz! :lol: :lol:

Anikó!
Tényleg hasonlítanak! Jaj, de szeretném, ha Natimnak ilyen hajkoronája lenne, mint a keresztlányodnak! :)
Sok haja van, de sztem nem lesz göndör. :?
Nem mellesleg te is jól nézel ki a képen! :D

Ayse!
Lilinek gyors gyógyulást!!!!!!!!!!

Kuha!
Gergő tiszta Apja! nagyon jók ezek a képek! :lol:

Benianyu!
Képzeld, már nem is fáj a hátam! :lol:

Nyúlné!
Éljen a nőbuli! :lol:

Bodza!
Húú, te aztán vagány csaj vagy! :shock: :)
Remélem minden rendben lesz a dokinál!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Na, most már nálunk is nyugalom van.

Gergő alszik, és én is készen vagyok mindennel...

Duda!
Köszi, sikerült eldöntened egy fontos kérdést!
Ugyanis megmutattam a két képet Robinak, amit Prüntyi feltett, és közölte, hogy csak tudná, hogy kire üt ez a kölök???
Én meg így kigúvadtam, :shock: :shock: :shock: és kérdeztem tőle, hogy mit gondol, kire?? Hát rá és énrám...
A postásra nem hasonlíthat , mert nőböl van...

De így, hogy mondod, hogy tiszta Apja, szerintem nyugodtan hajtja majd álomra a fejét! :lol: :lol: :lol:

Nem mellesleg Nati is gyönyörű, és én különben is mindig elolvadok ezektől a csiri-biri csattoktól, meg mindenféle hajas dologtól... :lol: :lol: Nagyon tetszenek, ha a második babánk (egyszer valamiko) kislány lesz, tuti lesznek ilyen mütyűrjei...

Anikó!

Keresztlányod tényleg hasonlít Natira!
És azok a fürtök tényleg nem semmik!

És te is nagyon csini vagy, dehát ezt már mondtam neked!!!!


Viki!
Peti tényleg olyan nagyfiús. És én is akartam már a múltkor kérdezni, hogy szól is valami a fülhallgatóban???
Gergő nem engedi, hogy rátegyük a fejére, szerintem fél tőle...
Petinek is mennek a gyógypuszik, reméljük, semmi komoly nem lesz.

Megann!

Jaj, szegény Ti, remélem, semmi komoly nem lesz veletek.

Hű, most hirtelen ennyi jutott eszembe!

Nem, mégsem!

Nyúlné!
Mindig olyan átéléssel olvasom, amit a tornádról írsz...
Ettől nem lehet fogyni???
Mert akkor óránként elolvasom 3-4-szer is , ha kell.

De most komolyan, le a kalappal előtted, és büszke lehetsz magadra igazán!!!
Kisnyuszi orrával végülis minden rendben???

Kép
kuha
 
 


Szép jó estét!
Megann
remélem, jobban van Léna!
Benianyu
nagyon huncut, vigyori, helyes festőművészeid vannak!úgy "írígyellek", olyan klassz vigyori képeket szoktál Daniról készíteni!!!Panna olyan komoly, alig lehet egy-két mosolygós képet készíteni Róla!
Anikó
a kereszmami, és a kereszgyerkőc is egyaránt nagyon dögös, igazi szép NŐ!!!
Kuha
Gergődet nagyon bírom!!!A szájlebiggyesztős tuti jóóóó!!
Nyúlné
Ehhh, példát kéne vennem Rólad, torna ügyben(meg úgy egyeltalán is....!!!)
Ayse
Lilid hogy van?Mentek Sopronba?
Viki
fülhallgatós, pirospofis Petid cuki!


Minden betegnek jobbulást!!!!!!
Itt a faluban is lázas, vírusos járvány van, van olyan osztály, ahol 22 a létszám, és most 6-an járnak csak, a többi beteg! :cry:
Csak reménykedem, hogy bennünket elkerül!
Holnap megyünk csavizni Panniva-busszal a városba kishaverunkhoz Dominikhoz.Koraszülött volt, most 10hónapos, de ügyesen mászik.


Juci
ha brutál a gyerkőc alapbetegsége-sok folyadékot veszít-hány, hasmenése van, órák alatt produkálhatnak tüneteket.

mit is akartam még....????? :oops:
nemtudom...

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hahó!

CSajok!

Mindenki eltűnt?? Akkor megyek én is csicsikálni... :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


Totka!

Figyeled az időpontot??? MÁr nem először!!!! :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!!

Minden betegnek jobbulast!!

Mi most szombaton repultunk VOLNA haza Algirbol Bp-re ket hetre, de az indulas hajnalat a gyerekorvosi ugyeleten toltottuk, mert nagyon belazasodott DAvid is sajnos, (39,7)
Ugyhogy le is mondtuk az egesz utazast, a repjegyet meg attetettuk, remelem jovo heten mar osszejon.. mar kezd jobban lenni, de nem kiabalok el semmit..

Kepek nagyon edesek, Peti is nagyon vagany ahogy zenet hallagat, es Gergo mimikaja meg zabalnivalooo!

Nyulne, tokjo, hogy nyusziorr vegulis egeszjol meguszta! Hogy Te milyen fittipaldi vagy, nem semmi!

Jucc, az en ferjem reagalja le igy a meseket, mint Balazs, attekeri az eneklos reszt :D :D

Nemesek, dejo, hogy gyakran jossz mostanaban (velem ellentetben :)
tenyleg nagyon nehez lehet ilyen koran valasztani. a mi sulinkabn harmadik elejen megszurtek a gyerekeket, es a a legjobbakkerultek kulon osztalyba, es mar akkor sem ertettem, hoyg hogy lehet ilyet csinalni 10 evesen, mikor meg annyit valtoznak..

Ayse,
Jobbulast Lilinek!!! Hihetelen hogy maga altal irt dallamai vannak, ezt tenyleg kamatoztatni kell!! De valahogy olyan termeszetes volt ezt olvasni rola.. :)

nagyon durva virusok lehetnek otthon, jobb ha mi is tenyleg csak teljesen gyogyultan vagunk utnak..

Sajnos csak azt az oldalt tudtam elolvasni es reagalni, de majd potolok.. eleg suru volt az elet ezzel a betegseggel



:evil:

Kép

Kép
ppanna
 
 


Majola!

Ok! Sajnálom hogy Anna baba betegeskedik! Remélem mihamarabb kilábaltok belőle! :( Egyébként meg nagyon szívesen kimegyek én hozzátok megint, de valószínű erre majd csak a hét második felében lenne alkalmam. Szólj, hogy neked melyik lenne jó!

És még azt akartam mondani,hogy gondolom hála az éjjel elfogyasztott anyatejmennyiségnek, Zsuzsa az itthoni mérleg szerint a hét eleje óta felpakolt 40 dekát! :shock: Ez mondjuk az esti súlya volt jó sok folyadék után, majd reggel is lemázsálom, mert ez meg a másik végletnek tűnik, de tény hogy most eszik is és éjjel tömi magába az anyatejet, úgyhogy most aztán nekilódult! :)


Megann:

Azt hiszem azért írják kúraszerűen a Nurofent, mert enyhe gyulladáscsökkentő is (ua a hatóanyaga, mint az Advilé, ha azt ismered). Nekünk is ezt javasolták elsőként mikor Zsuzsa beteg lett, csak akkor ő már kihányt mindent, a Nurofent is. Aztán ahogy rendeződött a gyomra a kórházban, már nem hányta ki, és mikor benne maradt, akkor szépen csillapította a lázát. Most már odáig jutottunk, hogy némi tiltakozás után maga kiszipkázza a fecskendőből, mert eleinte le kellett fogni és lenyomni a torkán mint valami macskának. :(


Ancsi!

Remélem már gyógyultok! Nem tudja valaki Ancsi telefonszámát?


Nyúlné:

Ma anyukámtól én kaptam egy olyan SMS-t hogy majd kiugrott a szemem, olyasmi volt a tartalma hogy "köszi hogy érdekel, élek-e vagy meghaltam" nahát majd szívinfarktust kaptam, képzelheted. Mellesleg anyukámra abszolút nem jellemző stílus, már azt hittem, bekattant. :roll: Aztán kiderült, hogy a húgomtól továbbította az SMS-t,csak ugye ez nem látszik, teljesen úgy nézett ki mintha tőle jött volna. A húgomra azért már jellemzőbb stílus, nem tudom mi baja van, mert Franciaországban siel éppen. Gondolom nem kapja meg az SMSeinket és ilyen kedvesen adja tudtunkra...


Ayse!

Lilinek is jobbulást! :(




Nálunk most szarakodik a net, a szélessáv helyett be kellett tárcsáznom, és az ügyfélszolgálaton is csak azt tudták mondani, hogy majd próbálkozzak pár óra múlva csatlakozni, semmi konkrétumot nem tudtak mondani. Hát kösz.

Nekem meg elvileg az esettanulmányaimat kéne írnom szerdára, de ANNYIRA nincs kedvem hozzá hogy az valami eszméletlen. Ráadásul holnap kettős öröm lesz, mert reggel 8-ra megyünk Zsuzsával a vérvételre meg erre a laktóz tesztre, amiről végül nem tudom, hogy is lesz, mert rémlik hogy ez olyan hogy megitatják vele a laktózt és akkor pár óra múlva kell kilélegezni.De mivel éhgyomri vérvételre megyünk, ezért hajnali 4 után nem szabad neki enni adni. Jó mérges lesz szegény, az tuti, pláne ha 10-ig nem kaphat semmi ennivalót! És közben meg Davidnek ugyanebben az időpontban kell mennie a szemészeti kontrollra, ahol remélhetőleg megmondják, mikor lesz a műtét.


Viszont legalább Zsuzsa jókedvű és ma este is szépen evett velünk székelykáposztát két szelet kenyérrel tunkolva, és utána még gyümölcsöt. Szóval kajailag megint meg vagyok elégedve, igaz hogy előtte ebédelni nem volt hajlandó, nagyon nyűgösen ébredt a délutáni alvásból. MOstanában állandóan tejet inna ha kapna, de mivel olyan eszméletlen sokat iszik belőle éjszaka, ezért napközben már nem akarok neki folyékony kaját adni, egyen szilárd ételt. Na ez nem tetszett neki ébredés után, és nem is volt hajlandó megenni amit elé raktam. Kicsit később ugyan evett egy kis kinai tésztát meg margarinos kenyeret paradicsommal...

Ja és ma sikerült elintéznem a hajadonsági papíromat amiről azt hittem hogy kell az apaságihoz, de mint kiderült, nem kell. :? Úgyhogy felesleges kör volt, de késő bánat, nem tartott olyan sokáig. Szerdán megyünk apaságit intézni, ketyeg az óra...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Halihó!

Kuha!

Köszi neked is az aggódást....
Valahogy most tőlem szokatlan módon ettől a szivzörej témától nem sokkoltam be magam :shock: :shock: :shock:
Más esetben már itthon bőgnék vigasztalhatatlanul...

De képzeld, képzeljétek...

Beszéltem anyummal és mondta hogy pont igy járt velem kis koromban... :shock: :shock: :shock:
Már nem emlékszik mikor is volt, de már nem voltam baba, inkább olyan kisgyerek forma, amikor neki is mondták, hogy van szivzörejem...de aztán ő is elvitt ahova küdtek minket..és nem lett folytatás... :) :roll: :roll:
Szóval lehet hogy csak tényleg a láz van a dologban...
Ettől függetlenül viszont holnap csak kérek időpontot a kardiológiára...
Én is remélem hogy nem lesz semmi...

Tornázók, tanulók, szorgoskodók......tényleg le a kalappal előttetek..... :) :) :) :) :)
Hogy hogy birjátok...... :shock: :shock: :shock:

Léna egyébként popsiban 37,2 vel ment aludni teli pocival, igy nem adtam lázcsillát sem :) :) :) :) csak az előrit nurofent még este 6 kor..
Bizom benne, hogy nem lesz gond éjszaka....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha
most nézem..... :D :D :D :D :D :D
PPanna
Dávidnak is jobbulást!

Én is megyek aludni, bár Apa dünnyög, hogy kevés időm van Rá.... :) :wink:

Jó éjszakát!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Megann
nem mondta a gyerekdoki, hogy valószínűleg a láztól lehet szívzörej?(márcsak azért, hogy ne aggódjon a szülő)Kár hogy nincs And, Ő tuti jobban tudja az efféle bajokat, mégha nem is gyerekkard.!




Ja, még 49 old.!! :D Na, mostmár tényleg mentem.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Róki!

Jaj de jólesik olvasnom hogy milyen jó irányba haladtok :)
Szegény Zsuzsa, akkor holnap megint hoppon marad :( , de hát ezen most szegénynek tényleg túl kell esnie...az ő érdekében.. :? :?

Majola!
Látom Anna is beteg lett :( :(
És Julcsi nem?????? :roll: :roll:

Kuha!

Én meg Téged látlak Gergőcében :wink: , bár apát csak futólag szemrevételeztem.... :roll:

Ppanna!
:(
"Hát Te, ki ide belépsz(ebbe az országba), hagyj föl minden reménnyel...."
Szóval ez most egy idézet akart lenni kicsit átköltve...
Szóval biztos nem tudod napirenden követni az eseményeket, de jól látod..iszonyat virusáradat tört kishazánkra..
Az ovik, az iskolák féllétszámmal működnek....az orvosi rendelők zsúfolásig megtelve..... :( :( a hiradó is foglalkozott a témával..anyum mondta, hogy aki teheti óva intik a közösségtől...máramennyire lehetséges ez..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Na megjavitottam ezt a franya edte egeret, majd az irom mondott fuccsot, de szerencsere volt itthon elemem.

Koszi, aranyosak vagytok, de azert csak ne essunk tulzasba!!
:oops: A keresztlanyom az tenyleg nagyon szep kislany

Duda
Az o haja is sima volt sokaig, olyan egy evesen kezdett neki gondorodni egy kicsit

Kuha
Ezek a kepek ezek az igezo szemek, ez a formas arcocska, hat Gergobol nagy szivtipro lesz az biztos!

Totka,
Egy fulgyuszira valoban mindig antibeka kell?????Mert mar kezdem unni, hogy szinte uazt a gyogyszert kapja majdnem minden egyes betegsegre. :cry:

Nyulne,
Nagyon ugyes vagy, hogy igy kitartassz!! Jo lenne, ha en is felebrednek egy kicsit :cry: mert ma mertem magam es mar a negyedik kilom csuszik felfele +-ban. Dehat most is megettem az almam, meg a joghurtom es csak addig evett az a jo fene, hogy bevagtam egy nagy tanyer carbonara spagettit, amit vacsira keszitettem. Imadom, hat ez van!!!

Egyszeruen rajottem, mi a baj. Ugye egesz nap lotok-futok, igy meg a ha a gyerekek mar agyban vannak, olyan jo leulni a tv ele, majd sajnos elkezd jarni az agyam: csak egy alma, csak egy banan, csak......................stb; Jol bekajalok mindig keso este. Persze ott all a parolt brokkolim sajtmartassal, de az ugye nem kell. :cry: Na jo,
Ayse,
Hallod, igy ne fogyozz, mint en :lol: ez nem jo taktika! Altalaban hat utan nem is szabadna enni, de addig meg azt amit akarsz, csak abba kell hagyni, amikor meg ehes vagy!!
PERSZE tanacsot adni a legkonnyebb :lol: :lol:
Na nezek egy kis TV-t, nalunk megy a valasztasi kampagny az elnoksegi valasztasra. Ferjet se fogom sokat elvezni :lol: a tarsasagomban :oops: mostansag!


Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Totka!

De igen, mondta a doki hogy láztól is lehet....irtam is..biztos elkerülte a figyelmedet... :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Bocsánat, még mindig csak outputra vagyok képes :oops:

Megnéztük a két tanítónénit. Mindkettő szimpatikus. Ha egy-egy szóval kellene jellemezni őket, és némi túlzásal, az egyik a versenyistálló, a másik a tyúkanyó. Tehát első hallásra, nyílván a második tetszik jobban. De belefészkelte a fejembe magát az a gondolat, hogy mi van, ha a hülyegyerekeket, magatartászavarosokat, stb. iratják hozzá, hogy ő majd behozza velük a lemaradást, meg megértő stb. Azért a hülyegyerekképzőbe se szívesen iratnám. Szerintetek????? :roll: :roll: :roll:

Megkaptuk az új gázszámlát. :shock: Előtte a Magyar Államkincstár közölte, hogy besoroltak a legkedvezőbb kategóriába, ami 1,18 FT/MJ. Na most a számlán ez a szám nem is szerepel, és nem is az egész összeg, hanem csak egy töredéke után számolták el. Így a teljes összeg, 40 ezer Ft után, 1.000 Ft kedvezményt kaptunk. Szerintem ez így nem stimmel, de állandóan foglalt a szám. :evil: :evil: :evil:

ayse
 
 


Megann, Ancsi, Viki!!!! :(

Atyaeg!! Most olvastam vissza az elozo oldalt
Durva. mindenkinek jobbulast, tenyleg..

Megann, hat latom, basszus, haza se merjek menni??? Amugy az a vicc, hogy itt Algirban tok ugyanaz a virus tombol mint otthon??!!

Egyebkent David Advilt kapott (paracetamollal felvaltva, haromorankent), az nekunk tenyleg csodat tett, csak otthon nincs szirupban..

Es Megann!! Anyu is ugyanigy jart tesommal szivzorejugyben, ugy megijedt, hogy el is ment a teje, en harom honapos voltam, aztan mondtak, hogy "Ja, megsincs szivzoreje" csak a tej ettol nem jott vissza :(

Rokica,
Nagyon orulok, hogy jobban van Zsuzsa!! Jo a stilusa a hugodnak, tan csak nem kamasz?
:twisted:


Majola,
Sajnalom, hogy Anna is betegecske.. Jobbulast!! Minden elismeresem, hogy meg adni is tudsz tejet Rokieknak, nagyon szep Toled!
Nektek van Bebi Einsteinetek, ugye? Milyen? Lehet kapni otthon?

Kép

Kép
ppanna
 
 


Anikó!
Csodaszép a keresztlányod és Te is nagyon csini vagy!
Köszi, hogy feltetted a képet, mert így még nagyobb motivációt érzek magamban, hogy fogyjak! Kiderült, júniusban osztálytalálkozó lesz, így nem mehetek oda. :oops: Ma már igencsak lájtosan ettem, és tiszta véletlenül kiderült, hogy megvan Norbi összes dvd-n, holnap a ducitréning 1-gyel kezdek :oops: (márha hagynak a gyerekeim).
Egyébként engem nagyon érdekel az elnökválasztás eredménye.

Melinek, Lénának, Annának, Dávidnak, Petinek jobbulást kívánunk!
(Nati ugye már jobban van?)

Mi is köszönjük a jókívánságokat! Szerintem holnap mégiscsak kihívom a doktornénit, mert most este is 38 fokos volt Lili :(.

Rokica!
Na látod, valamit mégiscsak sikerült elintézni! :twisted: :twisted: :twisted:
De jó, hogy szépen haladtok az evéssel, a súllyal, az egészséggel!! :)

Nem csak a vírusok és bacik örülnek ennek a jóidőnek, hanem a férgek is. Meglesz a böjtje ennek a melegnek, hemzsegni fognak a kártevők tavasszal, nem vitte el őket a hideg. Úgyhogy be is fogunk szerezni egy ilyen vállról indítható föld-levegő rakétát kilövő peremetező eszközt. :twisted: :twisted: :twisted:

ayse
 
 


Panna!

Azért hazajönni még hazalehet :wink: , csak számolni kell ezzel a körülménnyel, és amennyire lehet nem társaságba vinni a gyerkőcöt.
De ez inkább szerintem a már stabil közösségekre, ovikra, sulikra ildomos betartani...

Másrészről meg...látod, én direkt nem vittem társaságba Lénát hogy az utazásunkra ne legyen probléma...erre tessék csak belecsúsztunk...
Máskor meg 2 hónap is letelik hogy még egy hapci sincs...
Pont kérdezte is a kórházba az ügyeletes dokinő, hogy mit szoktunk használni lázcsillapitásra, mi vált be...mondom neki semmi, mert Léna nem igazán volt még ilyen beteg....meg semmilyen sem...a múlkori kruppot leszámitva....de akkor meg nem volt láz...
Szóval nem lehet megóvni mindentől őket....sajnos :( :( :( .

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Ayse!

Nem irigyellek...marha nehéz döntés.... :? :?
Én nem is tudom mi lesz...szomszédasszonyom is hetek óta ezt járja...iskolalátogatás ide-oda, latolgatás, hezitálás stb....

Mondjuk érdekes az elgondolás....
Sajnos én inkább az a fajta vagyok, hogy próbálnám ösztökélni, ezért én a versenyistálló mellett döntenék ha ott is szimpi a tanitónéni...

Bár Lili elég találékony önmaga is..csak hát ugye a társaság nem mindegy, hogy lefelé vagy fölfelé húzzák a többiek..... :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Na mostmár én is lelépek..megyek leellenőrzöm még a kis gombolyagomat az ágyikóban... :) :) :) :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Csak a mai napot tudtam visszaolvasni, de azt látom, hogy mennyi beteg baba van már megint.
Mindenkinek mielőbbi gyógyulást kívánok !

Ancsi
Tényleg rá jár a rúd a pocakosokra. Próbálj meg nem idegeskedni :? és a hányingerre nekem jó volt a keksz és a sós mogyoró.

Rókica
Nagyon jó volt olvasni a soraidat. Ki "hallatszik" belőle, hogy lassan megnyugszanak a kedélyek és minden visszatér a régi kerékvágásba. Zsuzsa étványa jól belendült. Brigi ennek a töredékét eszi meg, mint amit leírtál.

Majola
Szegény Annácska. Miért kell ilyen pici babócáknak betegnek lenni? Ez szenyaság. Mielőbbi gyógyulást neki is, és drukk, hogy Julcsi ne kapja el.

Ayse
Iskolaválasztás :?

Rólunk:
Brigi múlt hét csütörtökön belázasodott és taknyizott egy kicsit. A láza kétszer ment fel, de nem volt több 38,2 - 38,3-nál. A taknyolása is elmúlt nem egészen két nap alatt. Valószínűleg az oltás és az iszonyú fogzás is elősegítette a lázat. Szombatra már kutya-baja nem volt, így el tudtunk menni a Gryllus koncertre, amit mindketten nagyon élveztünk. Brigi a Szilvi ölében állt és tapsolt. Majd megzabáltam. Tomi pedig törökbasa módjára elnyúlt a kezünkben és csendes szemlélője volt a dolgoknak.

Kép
Kép
maresz
 
 


Sziasztok!

Örömmel olvasom, hogy Zsuzsa és Léna is jobban vannak!

Ayse
De a csökkent értelmiképességű gyerekeknek külön intézmények vannak, nem? Ezt most nem viccből kérdezem. Úgy értem, hogy mivel Lili nem magántanuló lesz meg kell tanulnia alkalmazkodnia ezen a téren is a többiekhez. Ami egy jóképességű gyereknek sokszor unalmas és valóban hátráltatónak tűnik, de a tanítónéni remélhetőleg erre tekintettel lesz és különfeladatokkal lendít a dolgon.
Ezzel együtt én is talán a "versenyistálóra" szavaznék. Nyilván ha szimpi. Tyúkanyunak ott vagy Te :lol:
Sajnálom, hogy Lilinek még láza van. :cry:

Aniko
Nagyon csini vagy és a keresztlányod csodaszép! Kérünk még rólatok képeket! Most hány éves?

Kuha
Gergő nekem is apukás :lol: És nagyon aranyos!

Panna
Sajnálom, hogy David megbetegedett és ugrott az utazás! GYógyuljatok meg!

Totka
Köszi az infót! Jó ilyenekkel tisztában lenni.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Beteg babáknak jobbulást kívánok, úgy látom elég sokan vannak :(

Ma elmentünk a cora-ba a babaheteket megnézni. Igazából rugit és pizsit akartam venni, azt kaptam is szerencsére mind a két fiúnak 899 Ft-ért :D
Mióta Nolcsi ebéd után kakil a wc-be, megint nagyon sokat, 2-3 órát alszik délután, így ált. én is szoktam egy órácskát szunyókálni :P
Ez ma is így volt, aztán délután megint kicsit kiselejteztem a szekrényemet, mert már nem lehetett benne elférni.........

Viki!
Peti milyen kis bágyadt, de azért így is nagyon helyes pasi :wink:

Emese!
Legközelebb mi is szívesen csatlakozunk a műv. palotájába :D

Bodza!
Le a kalappal, hogy a két kicsivel vonatozol egyedül! :shock:
Érezzétek jól magatokat!

Anikó!
Keresztányod nagyon szép kislány és Te is igenis nagyon jól nézel ki! :wink: :D

Ayse!
Hááát, talán én is a versenyistálló melett döntenék, mert az se jó, ha visszahúzza a többi gyerek Lilit. :roll:
Bordűr elég lett?
Hajrá torna! :D

Nemesek!
Jó, hogy írsz néha, én se erőltetném a gyereknek, ami nagyon nem akar. A sport viszont kell, jövőre Nolcsi is megy, mert itthon köröket fut már most is a nappaliban......
Ma du. egész nap a tranbullinon ugrált, bele egy nagy amőba párnába, én már nagyon elfáradtam, de ő úgy feküdt le, hogy reggel is ugrálhat, ugye? :shock:

Évi!
Húúúú, de helyes Gergőce! :lol:

Hajni!
Jó csavizást holnapra :wink:

Ppanna!
Jobb is, hogy egy héttel eltoltátok a hazajövetelt, betegen nem sok élvezet lenne az itthon létben.. :?

Róki!
Jó sokat eszik Zsuzsa, még a végén lehagy mindenkit súlyban :wink:

Már nem tudom, ki kérdezte, de még igazán mi se tudjuk, hova mennénk külföldre dolgozni....
Igazából csak Gabi dolgozna, én nem hiszem, kivéve ha nem kapnék valami munkát.
Régebben Gabi volt kint Németo.-ban egy cégnél, akik reklám filmeket forgatnak, itt lenne munkalehetőség. De oda nem igazán vágyik, meg persze én se rajongok a németekért.....
Mediterrán országba mennék én is szívesen, de ott meg nem olyan jók a fizetések...
Nem tudom, neki kéne állni az ismerősöknek írogatni, de nem mennénk örökre, max. 2-3 évre. Amíg kicsit összeszedjük magunkat.
Gabinak van ismerőse Új-Zélandon is, ott is tudnának esetleg valamit, de ilyen messzire se szívesen mennék. Azért onnan nem olyan könnyű hazaugrani egy látogatásra :?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Bizony szegény Anna elkapott valami virnyát ... én is éreztem magamban, de nem tört ki rajtam, meg Karcsi is hasonlóan. Anna iszonyúan szörcsög, de nincs rossz kedve, már ha lehet ilyet irni egy ilyen pici babáról. Mindenesetre nagyokat mosolyog...igaz, a legeslegnagyobbat a doktornénire mosolyogta, nem rám, ő meg is hatódott tőle. Doktornéni hallott egy kis zörejt a tüdejében, de azt mondta, valószinűleg a nagy szörcsögés miatt, vezetett zörej vagy mi, de azért jön majd ellenőrizni. Remélem, nem lesz semmi baj.
Szegénykém, nagyon korán megkapta az első betegséget.
Julcsi jól van, illetve köhög és náthás, de ez már hetek óta tart, most kap egy másik fajta köptetőt, amit apósdoki Zsuzsanénije (hűha) javasolt.

Rókica, akkor biztosan nem megyünk holnap, de te gyere bármikor. Most 3 aventes zacskónyi tejecske van, de még lesz.
Jó, hogy Zsuzsának megjött az étvágya :)

Ancsi, nagyon sajnálom, hogy kórházban vagytok és remélem, nem lesz belőle krupp!

Panna, Julcsi imádja a Baby Einsteint ... nem tudom, lehet-e kapni, én egy lánytól vettem fel. Nagyon sokféle van, szerintem a Mc Donald a legjobb. Jut eszembe, a Babaszobán láttam hirdetést, hogy valaki árulja. Gyógyuljon meg Dávid is mihamarabb!

Andi, Nati tényleg csudaszép, azokkal a hatalmas szemeivel!

Benianyu, festőművész fiaid nem csak szépek, de még művészi érzékük is van, látom.

Ayse, szerintem Liliben nagy a tudásvágy, lehet, hogy jobban szeretné a versenyistállót. Engem gimiben a könnyebb osztályba irattak a szüleim, hogy ne legyen nagy a versenyszellem, és annyira vágytam végig a jobb osztályba, de nem lehetett átmenni.
Igazából az a baj, hogy nehéz néhány óra alatt eldönteni, milyenek is a tanitónénik.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Hú, Barbi, azért Új-Zéland nagyon messze van!

Bodza, tényleg szuperügyes vagy, hogy igy utaztok!
Julcsit én is Óváron vittem csipőkontrollra, mert a Madarászban a hathetes kontrollra háromhónaposan kapott időpontot.
Saci Szegeden is ilyen keveset szokott aludni?

KépKép

KépKép
majola
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?