Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Panka
Köszi, átadom neki :)
Te pedig pihenj sokat, és vigyázz magatokra nagyon!

Annácska
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!
Gyerkőcöknek jobbulást!

Adri
Őszinte részvétem :(

Junko
Mi pont azért költöztünk ide, hogy párom közelebb legyen
a munkahelyéhez. Nekem az itthon munka azért jó, mert
legalább nincs főnököm, én azt nem birnám :)
Meg nem "pazarlom" az időt az utazással.
Az munkán túli munka meg azért van, mert nem csak 1 dologgal
foglalkozunk, viszont a második munka leginkább hobbi, de
muszáj energiát fektetni bele, különben semmi nem történik!
Babaproject ügyben az egyhelyben topogás azt jelenti, hogy
nem történik semmi, no kivizsgálás, pedig tudom, hogy kellene már
csak odáig el kell jutnom... Hőmet sem mérem, valahogy nincs
most energiám erre, most a "lesz ami lesz" stádiumban vagyok.:S

Bea
Köszi a képeket! :)))
Ádika nagyon édi :))

Éva
Nagyon szép kislány Virág!
És milyen nagy már!!!
Szerintem itt mindenki megérti, hogy miért jelentkezel ritkán :)
Én igy is nagyon örülök, amikor írsz, jó hallani rólatok!

Bellanitta
Sajnálom :(

Ne haragudjatok, hogy nem irtam mindenkinek, de nagyon kivagyok
most, olyan elegem van a világból érzés... :(

Pusz mindenkinek!
Szisz
szisszka
 
 


Annácska!

De jó!!!! Átküldöm az Évi mailjét.

Angie!

Puliszka története a blogban. :wink:

Szisz!

Ejnye!!! Mi ez a világvégehangulat napsütésben?Mi az a hobbimunka? Én is világmegváltó ötleteken töröm a fejem, de anyagiak híján lógatom a kezem a bilibe.
Ja miért nem mentem humán... Mert nem tudok magolni. Hülyeség, de múltkor nyűglődött egy kicsit Kinga a kocsiban, gondoltam énekelek. Mindenki ki volt, hogy még a hullapelyhesnek sem tudtam a szövegét. Jobbra balra költök, toldozok foltozok. Amúgy jogász sok van, ráadásul ahhoz megahiper magolás kell. Magyart taníthatnék, de nem lennék jó tanár, egyéni preferencia lenne, nem tárgyilagosság. A szolgalelkű diákokat kevésbé díjaznám, mint a lógós, magát vállaló egyedeket. Ennyi. Angolul sem tanultam meg, így ti sem adhatnátok melót evvan, A blogon puffogtatom a hülyeségeimet teljes agyleépülés ellen, na meg Kingának tanítok alternatív verseket, meg énekeket az óvónénik legnagyobb örömére :lol:

tjuca
 
 


Zsú!
Tyű mennyit mérsz hőt. :shock: Sztem az első a mérvadó. Nekem tök mindegy hány takaró van rajtam mindig a megszokottnak megfelelőt mérem/mértem.
Hát sztem is jobb ha abbahagyod. Miért nem iszol cickát/palástfüvet? Másoltam be ezekről a gyógyfüvekről a megint megjött hasznos linkekbe. Esetleg kukkants be oda. Sztem jobbak mint a bogyók, bár gyereket még nem produkáltam tőle. Vicces mikor én adok tanácsot ez ügyben. :)
Velünk semmi az ég egy adta világon. Telik az idő.

Anita!
Igazán nagyon sajnálom. Pocsék érzés lehet, de csak sikerül már! :?

Sziszka!
Hál isten nekem a főnököm hetente egyszer van itt. Én sem bírnám az állandó jelenlétet. Az otthoni munkának is van előnye és hosszú távon én is arra fogok berendezkedni, de remélem az már olyan tiféle hobbi-szeretem munka lesz.
Lehet jó, ha nem törődsz azzal mikor van pé, meg iylenek. Bár én is eltudnék ettől vonatkoztatni!
Vendég
 

 
 

Juca!

Bárcsak úgy lenne. :roll:

Angie!

Én is olyan főnököt szeretnék, mint a Tied.:) Hát ez a metrós történet nagyon aranyos volt és tudod, hogy nem zavartál sose a telefonokkal.:) Azért a munkával tessék vigyázni.
A bogyóra pedig kiváncsi lennék. Bár szedek folsavat, jódot, aloe verás méhpempőt, barátcserje bogyót és elevit helyett ma kezdtem az E vitamint. Eggyel több vagy kevesebb nem számít.:) Tegnap vettem a gyógyszertárba az E vitamint, felsoroltam, hogy mit szedek és, hogy nem vesznek-e össze a bogyók, hát mit mondjak jót mosolygott a nő és rögtön mondta, hogy ugye babát terveznek.:)
Kiváncsi lennék a babás görbédre is.:)

Anita!

Hétfőn leírom, mert lassan indulunk haza. Fel a fejjel, össze fog jönni.:)

Junko!

Hát még nem mértem én se ennyiszer hőt, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy itt az utolsó napokba 4 tizedet ugrott, ezért próbálkoztam és jól belezavarodtam.:D Hát a cickafark teán túl vagyok egyszer, főztem már, de nagyon rossz, ehelyett cickafarkos habfürdőt használok.:)
Mi az, hogy nem történik semmi? Tessék leírni!:):):)

Jó hétvégét!

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!
Hát én gyerekkoromban nyaltam utoljára habfürdő fagyit, de asszem maradok a teánál. :shock: Hidd el annak azért jobba az íze. :)
Vendég
 


Juca
Háááát igazándiból, sok oka van ennek a hangulatnak,és talán
az is benne van, hogy egész héten nem aludtam ki magam.
Hisztis picsa vagyoook! :lol: :oops:
Nah, meg túl sok rossz dolog egyszerre.
Meg átragadt rám, hogy az emberek rohadtul antiszociálisak.
Hobbi munkát priviben leírom...

Junko
Hidd el, ha lenne időm rá, és agykapacitásom, akkor lehet,
hogy figyelnék rá, hogy mikor van pé meg ilyenek.
Hőmérőznöm azért nem érdemes, mert mostanában képtelen
vagyok ugyanabban az időben felkelni.

Szisz
szisszka
 
 


Sziaszka!

Ilyenkor én gyorsan lefekszem, hogy múljék el a szar nap.
Vendég
 


Junko

Bárcsak...
Én is azt várom, hogy múljon el ez a nap, még van egy kis dolgom, aztán pihiiiii, telefon lehalkít...
Szerencsére péntek van és mindjárt vége ennek a
szörnyű hétnek!

Szisz
szisszka
 
 


Na Sziasztok!

Ismét itt vagyok, előkerültem :)

Évi :)
Köszi a tippeket bébikeksz ügyben és cukor-ügyben. Én is valahogy így gondolkozom, bár én még semmilyen cukrosat nem adtam Laurának. Védőnéninkkel konzultáltam rágcsálnivaló-ügyben, nos, ő a vizes kiflit javasolta (nem a tejeset :) ).
Tali? Nálatok? mikor is lesz? (restellem, de egy hete nem olvastam...) Illetve, olvastam, hétfőn délelőtt, de akkor meg senki nem írt semmit :( :( Könnyű volt olvasni :twisted:

Szisz :)
Bocsánat, akkor rosszul tudtam. Nekem ez furi, h mégis ki lehet rúgni... Nem tudott volna még 1 napig betegszabin lenni, h leteljen a próbaidő? Látszik, h én humánus vagyok ilyen téren...
Tényleg, jó lenne már Téged pocakosan látni... :)

Angie :)
Aranyos vagy, mindjárt kipuhatolom a tali részleteit Évitől... :)
Téged is nagyon jó lenne már megismerni!

Junko :)
Nagyon bevált a bébiszitter. Nagyon aranyos lány, fiatal, lelkiismeretes, pontos, látszik, h imádja a gyerekeket. Jó nézni, ahogy foglalkozik Laurával. És okosodik közben a lányom! Olyanokat csinálnak, h sokszor csak ámulok... :)
Nektek miért kell majd bébiszitter? (mert kelleni fog, az biztos...)

Timika :)
úúúúgy sajnálom Kristófot! Jobbulást kívánok! Szegénykém... Szörnyű, h ennyire rossz a helyzet... :( :( :(
Olyan édes a képeken, amit feltettél róla!

Juca :)
Áll még a hétfő? :)

Rólunk: Laura újabban egyedül felhúzza magát álló helyzetbe (félig ülőből) Ez már a vég kezdete, úgy érzem...
:twisted: Tegnap este mértük: 8.040g.

Puszi

KépKép
unique
 
 


Unique!

Persze!

tjuca
 
 


Junikbébi!

Babarágcsa receptek a poliproplién poszt alatt megjegyzésekben. Másik nasi a polenta. Ha magad sütöd a kenyeret, és nem teszel bele cukrot, az is mehet Laurának.

tjuca
 
 


Sziaszotok!

Túl van a tesóm a punkción és nagyon bátor volt. Most kezd neki fájni. Nyolc petesejtet sikerült leszívni és holnap kell telefonálni, hogy mennyi termékenyült meg.
Nekem megpróbálták a katétert, hát nem volt kellemes, de ki lehetett bírni és azt mondták, hogy a transzfer is ilyen lesz. Megkaptam az első progiszurit ami akkor nem fájt, csak most érzem igazán a helyét.
Hétfőn lesz a beültetés. Jövőhéten itthon leszek egész héten és pihenek. Párnapig ágynyugalom, utána már lehet valamit csinálni. Ott bennt tapasztalatból mondták. Még jó hogy nem kell végigfeküdni a két hetet.
Abban segítenétek, hogy mi az amit lehet csinálni pár nap után és mi az amit nem? Gondolom főzni, mosogatni szabad.

Puszilok mindenkit
Heni
szalai heni
 
 


Adri: őszinte részvétem:((

Szalai Heni: húú, jól haladnak a dolgok!! Nagyon drukkolok nektek!

Angie: szép, 1000!!! Gratulálok hozzá..:)

Mindenkinek jó hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Tündi30!

Nem tudom emlékszel-e még rám.
Clostys topikba írtam annó idején,aztán átköltözött az egész topik egy másik honlapra.

Kiváncsi voltam mi van veled
Én is augusztusra várom a babát,pontosan 10-re vagyok kiírva.2. inszemre sikerült

Én ma a 13 hetet kezdtem meg.
Ezt a babát sajna nem Pécsen szülöm.nem tudom megoldani.

Vigyázz magatokra!
berni613
 
 


Sziasztok Bea vagyok.Ma reggel hazaengedtek a kórházból. Már nagyon vártam.Úgy néz ki hogy a babákkal minden rendben. Nagyon levagyok gyengülve mert sokat kellett feküdnöm. Szinte csak akkor kelhettem fel ha wc-re mentem. Köszönöm a sok jókívánságot nagyon jól esett.Amint tudok jelentkezek.
kovacsné
 
 


SziasZtok!

Végre sikerült a gép elé kerülnöm. :)

Nagyon köszönöm a véleményeteket az extopictagról. Most már mindent értek, és sajnálom, hogy valaki ilyen tud lenni, és ilyen dolgok árán akar társaságba kerülni. De hát vannak ilyen emberek. :(

Juca, Évi, Timi :)
Nagyon szépen köszönöm hogy megosztottátok a babócák produkcióit. :) Benedek a következőket produkálja: pár naposan átfordult az egyik oldaláról a másikra, majd kb. 3,5 4 hónaposan kis segítséggel hasrafordult. Aztán pár nappal az 5 hónap előtt, szinte egyik pillanatról a másikra átfordult saját maga hasra és azóta az az egyik szórakozása, hgoy ha lehet rögrön hasra vágja magát, de sajna csak az egyik oldalra, és a kezecskéjét még nem mindig tudja kihúzni. De ha sikerül olyan örömittas bucit tud produkálni, hogy az csak na! :D

Pusza mindenkinek!

Felteszek nektek egy képet, remélem tetszeni fog.

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Kép

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, emlékezetből... :wink:

Dina!
Benedek gyönyörű, nagyon komoly, ahogy feszít a hordozóban!!! És bizony nagyon ügyi ő is, hogy már forgolódik!

Beus!
Örülök, hogy itthon vagy, pihi-pihi ezerrel, és nem lesz semmi gond!

Szheni!
Nagyon drukkolok hétfőre!!!!!

Annácska!
Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked utólag is!

Bea!
Ádi baba nagyon formás!

Anita!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Évi79!
Naná, hogy összehozzuk a gyerkőcöket! Hogy van az én kis menyem? :D

Szisz!
Remélem, lazítasz, hétvége van!!! :D

Most lépek, mert délután kézilabda-meccsen voltunk, és elfáradtam nagyon, na nem játszottam, csak a fiatalúr senekét cepeltem egész végig... :) Kende baromira élvezte a sok futkosó emberkét nézni, sőt, még hangot is adott ennek: kiabált, mint az igazi szurkolók! :D

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan. Látom nagyon haldoklik a topik.
Képzeljétek a nyolc petesejtből hét megtermékenyült és hétfőn 11-re kell menni a beültetésre.
Köszönöm így mellettem voltatok idáig, nagyon jól esik, hogy ennyien szorítanak.

Puszi mindenkinek és jó éjszakát
Heni
szalai heni
 
 


Heni!

Nagyon örülök, hogy ilyen sok sejt megtermekenyült! Tovabbra is szoritok Nektek nagyon! Sikerülni fog!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok, Lanyok!

Nem tuntem el vegleg, csak egy kicsit szunetelek, mert lelkileg egy kicsit melyfontra jutottam mostanaban...
Sokat gondolok Ratok, de most ugy erzem, kicsit tavol maradok.
Majd jelentkezem! Hatalmas puszi es oleles Mindenkinek!

Ja, es c.n.5. :)

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok Lányok!

Szalai Heni: nagyon szorítok a hétfőhöz nektek!!! Amikor nézem az írásaidat mindig az jut az eszembe: Henik előre:)

Nomi: ne hagyd, hogy a negatív gondolatok eluralkodjanak Rajtad!! Ha kell egy kis ölelés, akkor csak jelentkezz és itt mindenki segíteni fog:)

Kovácsné Bea: örülök, hogy minden rendben veletek!!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

SzHeni!
Nagyon drukkolok holnapra!7 embrió???Mennyit fognak beültetni?

Beus!
De jó, te is itthon! :D Pihizzél!
Mi volt a gond?

Anitta!
Nagyon sajnálom! :(

Mi átköltöztünk.Ma voltam a klinikán még egy ctg-n, az jó volt, holnap kapok zárót.
Nem semmi volt ez apakolás, én csak apróságokat, pipere cuccokat pakoltam ki, de így is eléggé elfáradtam.De jövő 7ttől tényleg pihenni akarok.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 



Syrynx híradó!

Ma délben megszületett Máté, 3900 gr, 56 cm.Császár lett, mert szomabton délelőtt elfolyt a magzatvíz, a feje nem illeszkedett be rendesen, nem voltak fájások sem, és szegény Syrynx is megfázott, lázas lett. :( De jól vannak, puszil Mindenkit! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Heni!
Szorítok a beültetéshez!Minden rendben lesz, biztos vagyok benne! :wink:

Syrynx!
Szívből gratulálunk Mátéhoz! Nagyon szép méretei vannak! :lol:
Sok tejcsit, jó egészséget kívánunk nektek!
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


SYRY!
NAGYON GRATULÁLOK MÁTÉ BABÁHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET, SOK-SOK TEJCSIT, NYUGALMAS ÉJSZAKÁKAT KÍVÁNOK NEKTEK!!!PUSZIIIIIIII! És mielőbbi jobbulást Neked!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Syry!

Gratulalok! Sok boldogsagot az egesz csaladnak!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Syry:
Gratulálok Mátéhoz.

Panka:
én hármat szeretnék, hogy visszaültessenek, biztosra szeretnék menni

Heni:
én is azt tudom mondani, hogy Hajrá Henik!

Puszi mindenkinek
Holnap jelentkezem
Heni
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Syrynx! :D
Gratulálok!Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!

Panka,Beus! :D
Örülök, hogy kikerültetek a kórházból és nincs baj.

Heni! :D
Drukkolok a hétfői beültetéshez.

Jucmuc! :D
Tali??


Hangyi
hangyolca77
 
 


Szia Hangyi! :D

Hat mar hogyne!
Mindenkepp hivlak mikor mar M.o.-on leszek!
Nekem az elsö napok lennenek jok mert ha mar elkezdem a stimut nem tudom mennyire leszek "beszamithato". :wink:

Elörelathatolag 15.-16.-an kezdem szurkalni magam.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Syry! :D
Gratula a kis jövevényhez! Sok boldogságot és rengeteg finom tejcsit kívánok a kis Máténak!

Norwell :)
Köszi a gratulát a kisfiamhoz, egyre nagyobb gazfickó! :wink: :lol: Ma hasrafordult és aztán mikor megúnta, visszafordult, de sajna csak 1x, de ami késik nem múlik! :)

Puszi Jó éjt!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Syry :) Mi is szívből gratulálunk Mátéhoz, sok-sok tejcit és mihamarabbi felépülést kívánunk!

Annácska :) Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok! :lol: És köszi a jelölést :D :wink:

Beus :) Örülök, hogy újra otthon vagy és minden rendben van az apróságokkal :lol:

Rólunk: szerdán voltunk a doktornőnél, aki azt mondta, hogy még van gyulladás Kristóf fülén, de javul. Csütörtökön megyünk újra hozzá. Dobok még két képet róla.

Kép
Kép

KépKép

KépKép
timika
 
 


Jó reggel!


Syrinx: hatalmas gratulációm a Máté babácskához!!! Mielőbbi gyógyulgatást Neked és utána pedig fantasztikus babázásokat:)

Szalai Heni: nagyon drukkolok a mai beültetéshez:) Kívánom, hogy az álmod váljon valóra és csodaszép pici baba (babák) kapaszkodjanak meg a pocakodban:)

MIllió puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


sziasztok.

Syry hatalmas gratula Mate babahoz.
Sok sok tejcsit es nyugodalmas ejszakakat kivanok.

Kép
monyo83
 
 


Syry!

Gratulálok én is Mátéhoz, sok boldogságot, és nyugalmat az első hetekben. Aztán gyere is! :-)

Heni!

Nagyon drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben menjen, és három, szép babád legyen.

tjuca
 
 


Syrynx!

Nagy gratula Mátéhoz! Jó egészséget és sok-sok tejcsit!


Kezdünk mi is egyre feljebb kúszni a táblicskun ... És kezd egyre inkább besózódni a sejhajom is ...

Még 60 nap ...

kacsa14
 
 


Köszönöm mindenkinek a jókivánságokat!
Szalai Heni
Nagyon drukkolok neked.Ránéztem az órára és kb pont ebben a percben már visznek is be a műtőbe.Kívánom neked hogy a Te pocakodban is legalább annyi baba legyen mint az enyémbe. Vigyázz magatokra.

Nomibogar
Kitartást és fel a fejjel.Tudom mit érzel mert ez az érzés nálam is rendszeres de bízom benne hogy lesz ez jobb is.Nem tudom mi volt az előzmény ami kiváltotta de ha gondolod szivesen meghallgatlak.

Pankaa
Nálunk az volt a gond hogy 1hete vasárnap este bevéreztem. Természetesen nagyon megijedtünk és bementünk a nőgyógyászatra.Megvizsgáltak de nem találtak semmit.De benntartottak szombatig megfigyelésre hogy lesz-e még vérzés de eddig nem volt.Remélem már minden rendben lesz.Örülök neki hogy sikerült átköltöznötök.Na és milyen?De azért nagyon vigyázz magdra.Veled mi volt? Ha jól olvastam Te is kórházban voltál?

SYRY
Gratulálok a babához.
kovacsné
 
 


Lányok!

Lenne egy off kérdésem:

IWIW-en hogy tudom nem láthatóvá tenni az e-mail címem? Mert oda-vissza 6-szor megnéztem mindent, de az istennek sem tudok rájönni a megoldásra. Pedig bizti, tök eccerű.

kacsa14
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok lányok! :D
Bocsánat,hogy nem irok de megmondom öszintén hogy igen csak megvisel a fekvés!A depresszio jelei sürün jelentkeznek sajnos :( probálok küzdeni kissebb nagyobb sikerrel!De nem egyszerü!De nem panaszkodom!

Heni! :D
Nagyon szoritok!

Syry! :D
Gratulálok a babához és jo egészséget kivánok!
Kép

Annácska és Bogica! :D
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


[quote="kacsa14"]L írta:kacsa14ányok!

Lenne egy off kérdésem:

IWIW-en hogy tudom nem láthatóvá tenni az e-mail címem? Mert oda-vissza 6-szor megnéztem mindent, de az istennek sem tudok rájönni a megoldásra. Pedig bizti, tök eccerű.


Szia!
Ha megnézed a Profilod, akkor bal oldalt kijön egy menüsor, amibe be tudod írni az elérhetőséged Telefonszám email stb. Azt hiszem az a Neve annak a menüpontnek hogy elérhetőség
faul
 
 


Srynx!
Gratulálok a babához!
Anikó meg tudlak érteni, nekem is végig feküdnöm kellett, és abból bizony 1 hónap is sok volt. A következő terhességet is valószínűleg végig kell majd feküdnöm... Előre félek!
És egyébként hogy vagy?
faul
 
 


Syrynx!
GRATULA!!!! Sok boldogságot és remélem meggyógyulsz és lesz sok tejci!

Többiek sziasztok! még nem olvastam vissza jobban.

Kicsit húzós hétvégénk volt, ugyanis alig múlt el a hasfájós korszak jön a következő "túl kell l2nni rajta" dolog. Zalán drágám úgy döntött, hogy három hónaposan fogat növeszt 8O !!! Már látszik neki a két kis csíkocska az ínye alatt és baromira tuszkolja oda a kis kezét (rágókát még nem bírja rendesen megfogni és odatolni), na és rettenetesen nyűgös, napközben szinte csak a hordozóban való hintázás nyugtatja meg (most készülünk állványos hintát venni neki :D), de legalább az éjjeleket átalussza. Hívtam a védőnőt, jót csodálkozott, azt mondta kérdezzem meg a nagyikat nekünk mikor jött a fogunk, mert ez a korai fogzás örökletes.
Apukám nem emlékszik, de azt mondja: Nyugi csak 32 fogunk van (itt megjegyezném nekem még csak 30)
Én: Na jó de tejfog kevesebb viszont mire kinőnek elkezd potyogni akkor meg az a baj.
Amúgy keresztfiaméknál is korán jöttek a fogak.
De egyébként jól vagyunk Zazi sokat erősödik, már az öleben felhúzza magát és megtartja a kis testét ülésben, meg kezd háton is oldalra fordulni, hason pedig már a térdfelhúzással próbálkozik. Szóval bivaly erős!

kancellárka
 
 


Szia Faul!

Igen, ott próbálkozom én is. Kapcsolat a neve és megadható a tel.szám, cím, skype egyéb elérhetőség. De a mail címet még mindig nem látom.

Az alapadatoknál van beírva a mail cím, de ott meg semmi lehetőséget nem látok e letiltásra.

kacsa14
 
 


Egy kis ebéd utáni humor:

Macho:
Kép

Ölelés:
Kép

Szopi:
Kép

A kis piás:
Kép

Rácsok mögött:
Kép

kacsa14
 
 


Sziasztok :)
Köszi mindenkinek a gratulációt :)

Juca :)
Köszi a levelet, megkaptam :) Már csak egy kérdés hányra is kellene menni?

Éva :)
Annamari már másodikos, de kitünő lett és nagyon büszke vagyok rá :D
Minden nap megkérdezi, hogy ugye örülök a bizijének :)

Unique :)
Ha vígasztal mi szerdán voltunk dokinál és Peti végre elérte a bűvös 8000 grammot :D Senki sem aggódik miatta, így én sem :D
Majd megnő Laura is :)

SzalaiHeni :)
Gratula a tesódnak és neked is :)
Drukk a beültetéshez :) Este remélem jössz és mesélesz :)

Beus :)
Örülök, hogy haza engedtek :) Vigyázz nagyon magatokra és pihengess!

Dina :)
Benedek nagyon helyes kis pasi :)

Panka :)
Gratulálok a költözéshez, de most aztán tényleg pihi :)

Syrynx :)
Gratulálok Máté babához :)
Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejecskét :)
Kép

Timi :)
Sajnálom, hogy Kristóf még nem egészséges :(
Nagyon nagy már ez a fiúcska :)
Köszi, hogy visszajelöltél :)

Kacsa :)
Hidd el nagyon hamar eltelik az a 60 nap és utána ezeket az időket fogod visszasírni :) Élvezd ki amíg csak lehet :)

Anikó :)
Kitartás :) Nem lehet könnyű az ágyban fekve élni a minden napokat, de muszály :)
Mi itt vagyunk és drukkolunk neked nagyon :)

Rólunk:
A gyerkőcök meggyógyultak, bár Peti orra még mindig folyik kicsit, de Annamari már ment suliba :)
Tegnap nagy családi ünneplés volt, mert a két unokatesómnak is most volt a szülinapja. Peti játszott unokanővérem kisfiával, Annamari meg a családot fotózta :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kacsa!
Nekem sem engedi az e-mail címet eltüntetni. Rengeteget próbálkoztam, de nem sikerült. Feladtam.

Syry!
Hatalmas gratula Mátéhoz. Neked pedig jobbulást és gyors felépülést kivánok, ja és sok-sok tejcit. Ha tudsz, majd gyere és mesélj.

Panka!
Köszönjük a hiradózást.

Anikó!
Annyira sajnálom, hogy ágynyugalomra vagy ítélve. Biztos nagyon nehéz lehet, és meg is értem ezt a depressziós hangulatot. Én ezért nem merek otthon maradni ilyen korán. Szegény, neked még feküdnöd is kell. Kitartást a hátvalévő 100 naphoz.

Talis lányok!
Ki hánykor érne rá? Nekem délelőttre közbejött egy kis dolog, de 12, 1-től már tudok csatlakozni. De ha nagyon későn van ez az idő, akkor kitalálok valamit.

Annácska! Unique! Évi79!
Én nagyon bízom benne, hogy ti is tudtok jönni. Uniqeot, Laurát, Virágot még nem is ismerem. Ideje lenne már veletek is találkozni.

Évi!
Elbír a lakás ennyi embert, vagy nézzünk valami helyet?

Brill!
Te tudsz jönni? Olyan jó lenne! Naaaa.......

Bogárka!
Nem szabad depizni!! Ha egyszer beleengeded magad, akkor nehéz lesz kimászni belőle. Inkább gyere közénk, és majd mi itt ápolgatjuk a lelkecskédet.

Monyo83!
Te egy másik Monyo vagy, vagy te vagy a Monyoka, csak épp nem engedett be a másik neveddel a rendszer?
Vendég
 


Sziasztok!

Syry!
Sok bodogságot nektek!

Angi!
Monyó=Monyóka.

Anikó!
El is hiszem hogy nagyon nehéz. Illetve igazából el sem tudom képzelni, mennyire nehéz lehet. :oops: De hidd el, el fogod feledni, ha megszületik a babád.

Annácska!
Lányod nemcsak szép, de okos is. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Syry!

Nagy-nagy grtaula Máté babához! Sok tejcsit és jó egészséget kívánok!

Szheni!

Nagyon drukkolok a beültetéshez! Remélem két hét múlva te leszel a legújabb zebrásunk :)

Beus!

De jó, hogy kiegendtek, de az meg még jobb, hogy a lányokkal minden ok :)

Dina!

Köszi a képet, jó végre Benedeket is látni :)

Panka!

Grat a költözéshez, milyen az új lakásban?

Timi!

Kristóf nagyon cukker :) Jó az a kis fotel, nem borul fel vele? Én is nagyon szerettem volna venni Dórinak, de amilyen kis szeleburdi tuti hanyattesne vele.

Anikó!

Szegénykém, nagyon megértelek a fekvés miatt :( Azt hiszem ez mindenkit nagyon megviselne! Picit se csalhatsz még?

Niki!

Kitartást nektek a fogzáshoz, ez a fogmanó egy szadista dög :(

Talis csajok!

Létszámellenőrzés :twisted: Akkor akik jönnek (akit kihagytam, az szóljon lécci)
Juca+Kinga
Évi+Virág
Angie
Unique+Laura (?)
Brill (?)
Annácska+Peti, ha teljesen meggyógyult a törpe

Délelőttöt írtam mindenkinek, az jobb lenne nekünk, de a délután is megoldható. Akkor szerdán várlak titeket :) A számom mindenkinek megvan? És télleg ne hozzatok semmit, csak a kölköket :) Ja, és nálunk állat meleg van, csak lazán öltözzetek :) Még gyorsan kimosom majd a játékokat, a műanyagokat elmosogatom, játszószőnyegek tiszták, nagyon készülök ám már!!!

És péntek délután óta újra van mosógépem :)

Unique!

Gyertekmááááááááá' ti is :) Küldjem az útvonalat?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Valakit mindig elfeledek, akinek akartam. :shock:

Nomi!
Úgy is van, ahogy Angi mondja. Nem szabad depizni. Azzal aztán csak nehezíted a dolgokat.

Szheni!
Várjuk ám a híreket majd a beültetés után!!!

CSheni!
Hogy te milyen kis vidám vagy a másik topikon. Öröm olvasni a soraidat. :)

Dido!
Nem akarsz hírt adni magadról?

Nárcisz!
Kislányok? Jer, legalább egy-két képpel. Nem ismerem a honlapodat ahol a képek szoktak lenni.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?