Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Gyors bekukk. Mostanában nagyon megindultunk, 1-2 nap és oldalakat kell visszaolvasni... :lol: :lol:

Búzaszem
Tegnap Eszter hívott, hogy van egy ismerős dokinőjük, aki talán a koraszülöttön dolgozik. Megadtam Dorián adatait Eszternek, egyenlőre ennyit tudok. Délután még megpróbálok Timivel beszélni, bármilyen infóm van, írok.

Ági
Akkor megint fofok írni, hátha sikerül. :wink: Rebeka kész kis hölgy. Gyönyörű park van a fotón, Magyarországon miért nincs ilyen a társasházaknál??? :evil:

Janka
Olyan régen akarok Neked írni, remélem nemsokára eljutok odáig.

Annyi dolgom van és nyakamon az államviszga is. Remélem sikerülni fog.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 



Sziasztok!
Nem tudtam tegnap irni mert Nóri nagyon nyügős volt.Nem maradt csak az ölembe ha letetem állandóan sirt hogy mamma.
Anita!
Én az Ápolási osztályon dolgozom.

Van valakinek tapasztalata kenyérsütőgéppel kapcsolatban?

Brigi
drevibrigi
 
 

 
 

Kép
drevibrigi
 
 


Rendben Zsuzsa! Varom :)
En sem ertem MAgyarorszagon miert nincsenek ilyen szep parkok. Ez csak a lakoparkban, a ``hazunk`` mogotti resz...

de ilyen is van :

Kép

delice
 
 


Sziasztok!
Már nagyon régen írtam, de olvasni szoktalak benneteket. Rengeteg elfoglaltságom volt mostanában.
Előre is bocsánat, ha nem szólítok meg mindenkit. Igyekszem majd felvenni a fonalat és gyakrabban írni. :)

A két újdonsült anyukának és babócáiknak nagyon sok szeretettel gratulálok.
Búzaszem: Mi is nagyon szorítunk értetek!!!!!!!!!!!!

Akik újonnan jöttek mióta nem voltam (bár lassan én számítok újnak), őket üdvözlöm. Tényleg szépen fellendült itt az élet. :)

Minden jót kívánok a újdonsült pocaklakós anyukáknak is. Öröm olvasni, hogy ilyen sok picinke van útban. :)

Grétám nagyon gyorsan nő, már 8 hónapos, ami számomra hihetetlen. Már 23 cm-t nőtt, mióta megszületett. :o
Nagyon kis élénk baba, állandóan mindenhol feláll, pár napja integet és mondja, hogy pá-pá. Amikor először meghallottam, majd elolvadtam tőle :oops:

Szeretnénk mi is járni lassan közösségbe. A Mazsola Muzsika nagyon érdekelne, mivel én is zenetanár vagyok. Kérlek írjatok nekem róla pár dolgot. Előre is köszi :)

Drevibrigi

Én már több, mint 2 éve sütöm itthon a kenyeret, szívesen segítek, ha gondolod, kérdezz bátran.

Mindenkinek sok puszit küldök és várom a híreket Búzaszemről.

Kép


KépKép
obea
 
 


Szia Bea :)

Olvasom, hogy zenetanar vagy :) s mivel en is, gondoltam megemlitem! Meg az is lehet, hogy ismerjuk egymast? Csak igy a Babocad alapjan nem tudlak azonositani.
En kozepsuliba Miskolcra a Bartokba jartam, majd a Szegedi Zenemuveszeti Fosulin folyattam, Blockflote szakon. Te?
Johet privibe is.

Mazsola Muzsikara mi is jartunk, meg meg remelem fogunk is. Rebekam nagyon nagyon szerette. A kozosseg is fontos, nomeg a sok sok mondoka, dalocska.
Amiket azota is mondogat, enekel.

Krisztanak ezuton is KOSZONET erte :) :)

delice
 
 


Sziasztok

Timit ma már elengedi az orvosa, elhagyhatja a kórházat. Tudnátok esteleg valamilyen infót, esteleg segítséget a Mcdonalds házzal kapcsolatban? Hogyan lehet bekerülni?

A pici fiú már kikerült az intenzívről. Infúziót kap még a fejecskéjébe, de azt mondta Timi le kellett kötni a babauci kezeit, mert ki akarja mindig húzni a fejecskéjéből a tűt.
Azt mondták a kórházban, hogy kb. 10 napot kell bennmaradni.

Búzaszem
Nagyon szorítunk, hogy minél hamarabb egészségben hazaérkezetek!!
Kép
Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Tényleg remek, hogy ilyen élénk a topik!

Búzaszemékért mi is szorítunk, remélhetőleg pár nap és otthon lehetnek mindketten.

Brigi!
Én is sütök itthon kenyeret, kenyérsütőgéppel és isteni finom kalácsot is. Sajna (lustaságból) nem minden nap. De a receptjeim beválltak.


Bea!
emlékszem rátok,a Sajópetriről beugrott.
A kislányotok igazán bájos! Hogy megnőtt!
Milyen zenetanár vagy? (A fiam gitározni a lányom zongorázni szeretne tanulni)

Mazsola muzsikára mi is nagyon, nagyon szertnénk elmenni!
Én is kérem, hogy valaki, Kriszta, vagy más foglalja össze a tudnivalókat.
Hogy zajlik, mennyi ideig tart? Mit kell vinni? stb.
A mazsola muzsika honlapján ezeket az időpontokat találtam:

Belváros
- hétfő 9:45; 10:30 Mazsola Muzsika
- szerda 10:00 Mazsola Játszóház, kézműves foglalkozás (óvodapedagógussal) /gyermekmegőrzés/
- csütörtök 10:00 Mazsola Játszóház (drámapedagógussal)
- péntek 10:00 Mama – klub (pszihológus válaszol)

Diósgyőr
Ady Endre Művelődési Háza
- kedd 9:00

Görömböly
Görömbölyi Művelődési Ház
- kedd 10:00

Ezek így vannak???

Azért nem mentünk még el, mert 1/2 10-10 közt Dalma alszik minden nap és kb. 2 óra hosszát alszik.

Biztosan élvezné, mert itthon is gyakran hallgatunk pl:Levente Pétert, olyankor mindig "táncol", ami annyit jelent, hogy ülve derékból forog jobbra balra, ill. rázza magát, nagyon cuki!

Delice!

Gyönyörű helyen laktok!!! Megnéztem a honlapodat is, nagyon jók a képek, a lányod cuki, igazi hölgy.

Én is próbálom bővíteni a képtérunkat, de elég időtrabló tevékenység, (piros szem le, kicsinyítés, feltöltés), ezért lassan halad.


http://www.babanet.hu/album/main.php?album=12066

Gyöngyöske!
Nem sokára leírom a napi menünket.

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Voltam az fül-orr gégészeten, hát mit mondtak, hogy baloldali arcüreggyulladásom van, amire kaptam meromicyn és mi történt, bevettem egy szemet és utána 2 órával kihánytam az egész ebédet, meg a gyógyszert is. Mivel kiderült, hogy erre is allergiás vagyok, azt mondta, a házidokim még jó hogy nem fulladtam be. Én most örülök neki, hogy nem kell gyógyszert szednem, viszont kaptam az orromba tamponos kezelést, ami elzsibasztotta az orromat, és állandóan fújnom kellett, ki jött szerintem minden aminek ki kell jönnie és kapok levegőt, holnap /péntek/ megint megyek erre a kezelésre, remélem, hogy nem kell felszúrni, Ákos már jól van most meg apa lett tegnap este tiszta nátha. :evil:

puszi mindenkinek majd még jövök ha tudok lusti

BÚZASZEMNEK KITARTÁS!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
lusti
 
 


Búzaszem!
Nagyon-nagyon szorítunk értetek!
Nagyon sok kitartást és nagyon sok mosolygós napokat!

Ancsi!
Sok sok gratula a Pocaklakóhoz!
Képzeld majdnem "gáz" helyzetbe kerültem!
Te még nem tudod,de...
A lényeg, hogy nézegettem a képeimet és visszakeverdtem decemberbe. Ahol is láttam a párodat. Mutatom a barátnémnak. Ő is ismerősnek találta! Meséltem Pankának, hogy esz a sárga írigység, hogy milyen romantikus a férjed és milyen ismerős. Kérdeztem Tőle,hogy egy középsuliba járhattunk. Még Őt is bevittem a málnásba,mert jól elkezdett gondolkodni. Aztán neki esett le, hogy a férjed a rokonom. Az én anyai nagypapám a Te apósodnak valamilyen rokona! :) Kata007 az én anyukám tesójának volt a felesége! :) Érted? Akkor jó! Szóval mi is Sirokik vagyunk! :)

Mazsola Muzsika
1000 bocsi! Sajnos elfelejtettem az odlal jelszavát és nem tudom módosítani a programokat, időpontokat!
Szerda 9:15 Diósgyőr Kézműves ház (egyenlőre , remélem pár hét múlva már Ady műv ház)
Csütörtök 9:30 Herman Ottó Múzeum (Papszer u.)
Sajnos a görömbölyi foglalkozás már nincs.
Ezt most befejezem és küldök írok pár sort a lényegről! :)

bkriszta13
 
 


Reklám, ami megzavarhatja a köreidet! 8)

Mazsola Muzsika

Együtt lenni, együtt örülni, együtt játszani és dalolni- erre mindannyiunknak, felnőtteknek szüksége van. Hát még gyermekeinknek!
A kisbabák már a mama-pocakban szeretik, ha ringatják, ha dúdolnak nekik. Kodály Zoltán szerint a zenei nevelést már a fogantatásnál el kell kezdeni, ezt ma már egyre több szülő és szakember is felismerte és fontosnak tartja.
Ha nem is ettől az időszaktól, hanem a születést követő 6. hónaptól (kb. 3-4 éves korig) tartanak azok a játékos, zenés-mondókás-mesés foglalkozások, amelyek külföldről hozott alapelemekre épülnek. Az együttlétek során az anya-gyermek közötti összhang, kommunikáció még mélyebbé válik. A babák a biztonságot nyújtó szülői háttér mellett kerülnek be a közösségbe, ahol sok-sok babatársukkal együtt ismerkednek a gondos szakértői munkával kiválogatott gyermek- és népdalokkal, mondókákkal, mozgásos játékokkal és különféle hangszerekkel. A gyermekeket nem fejlesztjük, hanem az egyéni fejlődésüket segítjük – elfogadva, hogy mindannyian más-más személyiségek. Segítségül hívjuk még a zene- éneklés összetartó és gyógyító erejét, hiszen a dalok és mondókák varázslatos világa nem csak az egészségeseknek ad örömet….!
Forrai Katalin zenepedagógus, óvónő sorai:
- „ A kicsinek zenei nevelésének célja – a születéstől három éves korig -, hogy a gyermek zenei érdeklődését felkeltse, érzékennyé tegye a környezet hangjai iránt, és az éneklés játékkal, az együtténeklés örömével érzelmeit gazdagítsa.”
- „ A zenei nevelés indító szakasza ez a fogékony kor, fontos előkészítője a későbbi zenei fejlesztésnek. A kodályi elvekhez híven a kicsinyeknek is a legjobb, értékes zenei anyagot válogatjuk: a néphagyományt, a felnőtt játékát a gyermekekkel, meghallgatásra pedig népdalokat, műdalokat hangulatkeltésként. Az emberi hangra, és a személyes kapcsolatra épülő magyar zenei nevelésnek az éneklés az alapja. Ez a kicsiknél természetesen adódó indítás: a felnőtt énekel nekik, velük játszik. A zenei kézségek – a fogékonyság, a zenei hallás, éneklés, ritmusérzék – fejlesztése külön gyakorlást nem igényel, mert a gyermekben ezek a képességek játék közben vagy az éneklés hallgatása közben szabadon fejlődnek.”

bkriszta13
 
 


Hahó!!

Lusti!
Jujj,ez elég rondán hangzik!! :( :(
De reméljük hamar meggyógyulsz és minden oké lesz!! :D

Kriszta!!
:lol: :lol: :lol:
Üdv messzi rokon!!! :lol: :lol:
Értem!!Vagy nem?? :lol: :lol: :lol:
A lényeg hogy Sirokik vagytok ti is!!! :D :wink:

ancsi26
 
 


Koda!

Természetesen kell a ruha, de én többre gondoltam. :D
Ha túlélem a következő 3 hetet ( bevallások, határidők, 2 apeh ellenőrzés, 2 vizsga) akkor elmegyek érte. Ok?
Köszönöm
Éva
neva
 
 


Sziasztok!

Írok, csak, hogy el ne felejtsen a rendszer... :D

Na jó őszinte leszek, inkább azért, hogy akik anno ismertek azok el ne felejtsenek... :) :oops:

Napi szinten olvaslak benneteket, úgyhogy képben vagyok mindenkinél, de az újakat így ismeretlenül is üdvözlöm!

Marika, Betti!
Megrázott a szakításotok... :D :D :D


Ancsi!
Először is hatalmas gratula a pocaklakódhoz! :D :D :D
Ezek szerint pár hónapja a férjednek nem ugrott be, hogy ki lehetek, ha még Kriszta is most jött rá, hogy Te ki vagy.
Én is voltam Sirokiné valamikor mint Te. Nekem a két nagylányom Siroki.

Sajnos az édesapjukat 29-én temettük (nem is tudom, hogy helyes, inkább temették). Túl fiatalon ment el... :cry:
Igaz már 7 éve elváltunk, attól a lányoknak még az édesapjuk volt és nagyon megrázta őket ez a váratlan tragédia. Ezt csak azért írtam le, mert apósodék talán nem is hallották a szomorú hírt.
Ha nem érted, csak kérdezd anyósodat, ő elmagyarázza. :D Az én volt apósom és a Te apósod voltak unokatestvérek.


Dodus!
Levelet megkaptam, ígérem válaszolok is ha több időm lesz, mert úgy látom a mellékletet lefelejtetted... Mármint, hogy egy kis plusz időt küldjél nekem. :D

Kriszta!
Csóóókacsalád! :D

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata!
Te még élsz :?: Nagyon jó, hogy vagy :D Hogy van az a tündér :?: Lassan már iskolás lesz :wink:
Hát igen a szakítás :cry: Ma is egyedül ment a boltba és nem maradt beszélgetni, pedig én rohantam vissza hozzá :wink:
Exedet sajnálom. Pedig Őt nem is ismerted. A lányok hogy viselték?

Lusti!
Jól kikaptad pont így az első trimeszterre. Remélem hamar összekapod magad :wink:

Gyöngyöske!
Én úgy gondolom, hogy mindent csak módjával. Adok neki kenyeret, zsemlét. Amit mi is eszünk. Természetesen az a mennyiség amit megeszik, háát. Annyi mindent tiltanak már. Akkor mit lehet enni egy 10 hónapos gyereknek? Ja most szólt a doki is, hogy sárgarépát is csak hetente egyszer, mert Bence már elég sárga :?
Na a napirend( :?: )Nálunk egész éjszakás szopi van. Így a reggeli is az vmikor félálomban. Aztán ébredünk 7-8 felé. Kilenckor már dörzöli a szemét, előtte ha van kedve eszik egy kis gyümit vagy bababpiskótát, pékárút. Aztán szopizik és elalszik. Kb alszik is egy egész 30-40 percet. (Ha később rakom le, akkor sem alszik többet). Délben, 1 óra felé rendes étel (főzelék, bébikaja,...) aztán 2-4-ig tartó intervallumba vmikor alvás ( max másfél óra), utána gyümölcs, tejpép... Este vacsi velünk. nyolc után fürdés, szopi, alvás :D Kb 1 órát, akkor apa visszaaltatja, de 11-kor megkezdődik a nonstop kajálás :wink:
Ja most hogy beteg, néha már csak "behajol" a kajáért. Addig tép, amíg meg nem kapja. Szóval kis szopibajnok. Udvarolni is ciciről fog menni :wink:

Búzaszem!
Kitartás! Minden jobb lesz, ha babóca melletted lesz. Aztán hamar elfelejtitek majd ezt a sok rossz emléket.

Ditta!

Hogy vagytok :?: Írhatnál már igazán :!:

Hív a beteg családom.
Marika

marika
 
 


Marika!

Te még emlékszel rááááám??? :D
Igen, élek. Megvagyunk. Ha őszinte akarok lenni, soha rosszabbul... :D

Tündérkém jól van, de azért iskolába még nem készülünk. A myvip-n az ismerőseim között megtalálod. :lol:
Ugyanis valamelyik nap azzal állt elő nekem, hogy "csinálni kéne már neki egy OL-DA-LAT" Olyat, ahol ő is kattingathat és ismerősöket jelölhet be. Hát megcsináltuk neki.
Tudom, inkább a levegőre kellene kicsapni a gyerekeket, de hát mire hazajövünk majdnem este, úgyhogy nagyon sokat van a laptop előtt. Amit annnyira nem is bánok, mert inkább itt üljön, mint azokat a mai meséket nézze a TV-ben. Az internetezéstől, logikai játékoktól legalább nem álmodik rosszakat.

Senki nem tanította, de kb. egy hónapja elkezdett olvasni. Csak úgy magától. Senki nem tanította, csak amikor rákérdezett, hogy ez milyen betű, hát válaszoltunk. Aztán észrevétlenül megtanult olvasni. Úgyhogy írhatsz neki, elolvassa. :D
Báááár én ennek azért annyira nem örülök, mert mi lesz vele a suliban? Még 5 éves sincs.

Családodnak jobbulást! Apropó... Te kimaradtál? :D

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Marika!

Ja, lemaradt:
A lányok hogy viselték? Mivel nem éltek vele, nem volt annyira durva szerintem, bár ettől még megviselte őket. Elvégre gyakran találkoztak, mentek hozzá.
A 19-e (akkor halt meg), az borzalmas volt. Egész nap sírtak. Aztán egyre kevesebbet és kevesebbet. Durva volt még a temetés napja, de már azon is túlvagyunk.
Anita kicsit körülményes módon tudta meg (szegény Krisztával mesélhetnénk róla :( ) , de Dancsinak nekünk kellett elmondani. Nem voltam még ilyen helyzetben, úgyhogy nagyon nehéz volt. :cry:

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Delice:
Én ide jöttem férjhez, nem itt tanultam, hanem Budapesten. Konzi és fősuli is, oboa szakon. De a kettő nem áll olyan messze egymástól :) Tényleg gyönyörű helyen laktok. Milyen ott most az idő? Bocsi a kérdésért, de miért mentetek ki? Nem akarok tapintatlan lenni, csak akkor válaszolj rá, ha gondolod. :)

Ritaa:

Én oboatanár vagyok és magánúton zongorát is szoktam tanítani. Nagyon örülhetsz neki, ha a gyerekeid akarnak zenét tanulni. Sajnos mostanában egyre jobban haldoklik ez a dolog... :(

Bkriszta és Ritaa:

Köszönöm a felvilágosítást a Mazsola Muzsikáról, ha nem jön közbe semmi, jövő héten csütörtökön ott leszünk :)

Betegeknek mihamarabbi gyógyulást!

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
obea
 
 


Sziasztok!

Lusti!
Jobbulást.

A gyerkőceim sulijában elég durva a helyzet a fiamék 5-6 an vannak az osztályban, de ma pl. reggel egyedül sorakozott az udvaron. Vártam még 5 percet jött még egy osztálytársa.

Kriszta!

Köszi a Mazsola muzsika infót, tehát 2x van egy héten?
A Herman Ottó Múzeumba honnan kell bemenni? Hol lehet ott autóval megálni? A papszeren?
Kell vinni valamit?

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Brigi, én is Vrastyáknál szültem tavaly októberben, nagyon-nagyon jó orvos! Csak ajánlani tudom.

Teljesen el vagyok veszve itt a sok irományban! :oops:

Visszafogadtok még? Visszajöhetek?

anicsn
 
 


Hahó!!

Szia Kata!!
Hát jó rég hallottunk felőled!!
A páromnak sajnos elég rossz a memóriája,úgyhogy nem tudta hogy ki vagy!! :shock: :?
Sajnálom ami a volt férjeddel történt!!Anyósék tuti nem tudják,mert nem mondta,hogy mentek volna temetésre!!
Akkor hogy is tudom neki elmondani,hogy ki is volt?Hogy hivták és hol lakott??
Pofátlanság megkérdezni,hogy baleset vagy betegség volt??
A lányokat gondolom,hogy azért megrázta!! :( :(
Ők hány évesek??

Panka!
Megkaptad a pü.-met??

ancsi26
 
 


Sziasztok!
Többen kértétek, hogy írjunk a Helen Doron féle óra tapasztalatáról. Nos sok infóval nem , de annál több benyomással szolgálhatok.
Tehát:Voltunk tegnap a Helen Doron féle angol órán.
Nekem tetszett, csak Ádám a 30-35 perces órából kb. 15 percet bírt ki elfogadható nyüzsgéssel, utána meg már nem akart maradni, és csak rohangált, meg rosszalkodott, így inkább a vége előtt eljöttünk. (Azt sem tudtam megkérdezni, hogy mennyibe kerül, meg mi van a rendszertelen járás esetén stb.)
Érdekes volt amúgy.
A tanító néni leginkább csak angolul szólalt meg, és csak akkor magyarul, ha a gyerek végképp nem reagált az angol szóra.
Kérte angolul, hogy álljanak fel, üljenek le, mutassanak több kép közül egyre (pl. ki kelett választani az gépjárművek közül az autót, vagy a buszt).
Ha a gyerek jól bökött, akkor megismételtette vele a szót. Számoltak angolul 5-ig, úgy, hogy ki kelett szinezni öt pontot, vagy az újukkal. Bábokat alkalmazott. Szóval ilyesmi.
A gondom csak az, nem vagyok benne biztos, hogy van értelme befizetni Ádámot, mert igen úgy néz ki, hogy nem bírja végig az órát, és így a többieket is csak zavarja.
A nagyobb ygerekek közül többen már megértették az egyszerű angol felszólításokat, számoltak stb. De nekik valószínűleg nem ez volt az első órájuk.
A csoportok max 6-7 fősek, most 10 gyerek volt (többen jöttek első próba órára). A szülők is beülhetnek a szoba (szobácska) végébe, figyelni, hogy a gyermek mit művel.
Én most egy kicsit lamentálok jövő csütörtökig, hogy megpróbáljuk e mégegyszer, vagy sem. Eléggél elbizonytalanított Ádám viselkedése. Az is igaz, hogy zömében a gyerekek nagyobbak voltak mintő. Lehet, hogy még érdemes fél évet várni.
Szóval csak idáig jutottam.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Lusti:)

Nem voltál véletlenül ma dél körül a Corába Ákossal? Láttam egy fiatal nőt, aki nagyon hasonlított rád, bár én csak a fényképről láttalak, és szemüveges volt, volt vele egy kétéves forma kisfiú is, aki meg Ákoskára hasonlított. Nem mertem megkérdezni, hogy bocs, te vagy lusti?:)))
fény
fény
 
 


Hali!

Gyorsan írok, mert megint nagyon lemaradok :)

Zsuzsa :)
Van valami friss infód Timiékről?

Ancsi :)
Válasz ment :)

Brigi :)
Nekem is van kenyérsütőgépem, nagyon szeretem.

Bea :)
Üdv újra itt :)

Lusti :)
Ez a tamponkezelés ismerős, okt-nov-ben volt benne részem :( Nekem a jobb oldal volt begyulladva és ráment a fülemre is, kegyetlen volt.

Kata :)
Szijjjja :) De jó hallani rólatok.
Dóri már milyen nagy csaj és milyen okos :)

Rita :)
MM-re váltócipő kell, más nem. A Herman Ottóba szerintem az a főbejárat ahol be kell menni. A Papszeren biztos van mindig parkolóhely, előtte hamarabb megtelik.

Ani :)
Persze, hogy visszajöhetsz :)

Puszi mindenkinek,

panka
 
 


Sziasztok nem tudtam mindent vissza olvasni amit irtatok.de majd igyekszem.Köszönöm mindenkinek hogy ilyen segitőkészek vagytok és rendesek.

Nekem a kenyér sütés eddig nem nagyon sikerült.Vagy beesik sütés elött vagy pedig nem kell meg.Tudnátok nekem tanácsot adni.Küldenétek nekem egy pár fehér kenyér receptet.Az én gépem csak 75dkg-at tud sütni.Elöre is köszönöm a segitségeteket.Brigi
drevibrigi
 
 


Helló!

Az előző írásom szépen elszállt. :evil:

Nálunk most ütötte fel a fejét a betegség. Vasárnap a páromnak kellett az ügyeletre mennie, ahol azt mondták neki, hogy begyulladt a mandulája. Nem akarta elhinni, mert vagy 9 éve kivették neki. :D Visszanőtt! :? Azóta sem jött még helyre igazán. Aztán szerdán estére Lóri is belázasodott, szintén torok- és mandulagyulladása van. Szegénykém olyan elesett, és minden köhögésnél AAAAAAAAA jajgatásban tör ki, mert fáj neki. :cry: Én még tartom magam, de már az én torkom is kapar kicsit. :?

Lányok, az OTTO katalógusban láttam üléshuzat védőt, amit az első ülés hátuljára kell tenni, hogy a gyerek ne tudja összerugdosni, összekoszolni. 1490 Ft, 68*42 cm, fekete színű és fehér vonalakkal macifej van rajta. Olyan, mint egy kötény. Mi szeretnénk egyet rendelni, ha esetleg mást is érdekel, az szóljon és együtt is megrendelhetjük. Képet nem találtam róla a netes katalógusban.

Megyek, mert úgy hallom, én is kellek az elalváshoz. :)

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Betegeknek jobbulást!

Szép hétvégét mindenkinek!

anicsn
 
 


sziasztok!

Panka, majd ha van egy kis időd, írsz akkor a babaúszásról privit? előre is nagyon köszönöm... olyan három hónaposan szeretnénk elkezdeni, és az már nincs is nagyon sokára :) kíváncsi leszek a Mazsola Muzsika hogy tetszik az apróságoknak! sokan mentek?

jobbulást minden betegnek! sajnos engem is utolért - de legalább Áron még jól van, remélem az anyatejcsi meg is védi!

jó éjszakát mindenkinek

Dóri
mdori
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm szépen a jobbulásos kivánságokat, igyekszem betartani, már csak a pocaklakó kedvéért is, nameg a nagyobbik manóért is. :lol:

Panka: nekem szerencsére még nem ment rá a fülemre, remélem nem is fog, de elég hatásos ez a tamponos kezelés, a doki Dr. Daragó egy igazi tündér, nekem nagyon szimpi :wink:

Fény: igen voltunk ma a cora-ban ha a kisfiút egy cora-s autóban láttad, akkor azok mi voltunk. Kiruccantunk egy kicsit anyuékkal, mivel itt lakunk a cora-mellett a Kozma u.-ban, illetve vele szemben. :D

Bvigh: olyan rossz, hogy most nem tudsz üzeneteket küldeni, már úgy megszoktam, hogy irsz, gyorsan javitsák meg a számitógépeteket.

Sok puszi mindenkinek, kellemes hétvégét, sok pihizést, és sok játszást a gyerkőcökkel.

puszika mindenkinek lusti
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Írtam privit!

Panka!
Tök jó, hogy így örültél nekem! :D

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok:)
Csak gyorsan bejelentkezek, hogy megvagyunk. Én épp jobban lettem, erre Marci lett beteg. Most ott alszik lázasan a nagyszobában. Pedig éjfél előtt nem szokott elaludni.....

Voltam Barcikán a dokimnál csütörtökön. A méhszáj már 3110, bár azt mondta ez ilyenkor teljesen jó, semmi különös. Szívhangot is nézett, bevitt a szülőszobára, és rákötöttek a CTG-re. Szerencsére jó lett, azt mondja. Egy nagyon jó szülésznő is ott volt velem végig, ő is azt mondta jó lett az eredmény, ne izguljak. Nincs a a babának gyors szívhangja. Mostantól minden pénteken kell mennem, aztán meg befektet, hogy szem előtt legyek:)

Kata:)
Sziaaaaaa! De régen hallottam felőled! Örülök, hogy jól vagytok. Persze a lányokat sajnálom, de remélem helyrejönnek hamar!

Lusti:)
Jobbulást kívánok neked is! Látom nálatok is felütötte fejét a nyavaja......Kapsz levegőt rendesen???

Dóri:)
Úgy látom csak tolódik az a találkozás :cry: Na ha mindenki helyrejött, átsétálok ám:)

Dodus:)
Gyógyuljatok ti is! Úgy látom mindenkinek ezt kell kívánnom...?!

Emese:)
Szerintem is érdemes várni egy kicsit, ahogy olvasom a soraidat. Szinte magam előtt látom a történetet :)

Neva:)
Oké, majd egyeztetünk és akkor elviszed:)

Marika:)
Nálatok hogy állnak a gyerekek? Javulgatnak??

Megyek én is a kisbetegemhez, mert ébredezik.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Velem is megtörtént a csoda,megszületett a kisfiam,Milán 24.-én. :D
Apás szüléssel és 16 óra (és még 2 nap) vajúdás után,végül császárral.Gyönyörű,egészséges.
Viszont van 1 új tapasztalatom a megyei kórházzal kapcsolatban ,hogy kihez ne menjetek szülni...Ez nem az én dokim,mert ő abszolút profi volt.Ezúton is híresztelem,hogy maximálisan elégedett vagyok vele és ajánlom őt bátran mindenkinek (Dr Leskó Róbert-nek hívják).
Azóta már elképesztő dolgokat csinál a Milán.Már most forgatja a fejét hason fekvés közben,sőt néha olyan magasra emeli,hogy csak lesek.És rengeteget van ébren.Szinte minden délután 1 órát +nap közben is fél,negyed órákat legalább.Ha valahogyan elaltatom,akkor meg éjjel pernahajderkedik 8) .Szóval el vagyok ájulva tőle,de gondolom ezzel ti is így vagytok.
Hahó Búzaszem!
Veletek mizu?Csak mert egyszerre voltunk kiírva.Minden rendben ment?Gondolom otthon vagytok már.Hogy ízlenek az első napok?Én marhára paráztam az első éjszakától...(bár nem volt miért! :D )

Orsi
hellobaby76
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy néhányan (akik emlékeztek) hiányoltatok!
Mindig szoktam olvasgatni, úgyhogy nagyjából képben vagyok, bár az újak között próbálok kiigazodni. :)

Koda :)
Örülök, hogy jelentkeztél, bár még mindig nem fér a fejembe, hogy téged akkor feleslegesen műtötttek meg?? Rémes! De mostmár reméljük, minden rendben lesz, és hamarosan babázol!

Kata :)
Én is örülök ám neked! (nem csak Panka! :lol: )
Lányaidnak lelki jobbulást kivánok!

Marika :)
Drágám, én írtam neked, ide is, mailt is......
Már vége a 4. évadnak, és nem tudom, hogy a Ross elveszi -e Emilyt.... :lol: :lol: :lol:
Kép
Gondolom, tudod, miről beszélek!! :lol:

Látom, többünknél is felütötte a fejét a betegség!
Veronika is itthon volt a héten mandula-gyulladással, kicsit Ati is taknyol.... Ati egyébként 2 hónapja ovis, de többet volt eddig itthon, mint oviban..... :( :(

Panka :)
Jó volt egy kicsit "beszélgetni"!

Neva :)
Azért a sok bevallás közepette remélem sikerült a honlapot végigböngészni! Voltatok a Kárpátián?

Az új kismamikat üdvözlöm, az új bébiket is, Búzaszemnek pedig kitartás, minden rendbe fog jönni! Bár könnyű ezt mondani, hiszen anno Veronika "csak" sárga volt, ezért 4 napot töltött a korán, de borzasztó volt úgy átjárni szoptatni, lelkileg is a padlón voltam.

És a végére még néhány képet dobok, "átruccantunk" januárban székelyföldi barátainkhoz, nagyon jó volt most is ott lenni, mint mindig. Legalább a gyerekek láttak az idei télen egy kis havat! :lol:


A család:
Kép

A két Attila túrázik:
Kép

Kicsit se fázok ezen a képen :lol: :lol:
Kép

Befagyott a patak:
Kép


További szép vasárnapot mindenkinek!

Ditta
ditta76
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Csak gyorsba szólok,hogy Melivel kórházban vagyok,kiszáradás és krupp gyanujával!!
Tegnap mentünk be.Tegnap nagyon maga alatt volt nem evett és nem ivott semmit,úgyhogy infúziót kapott amitől mára egész jól lett!!
Ma már evett is meg ivott is,bár nem eleget,úgyhogy még tuti kap infúziót!!!
Na rohanok is vissza csak jöttem fürödni-enni....

Puszi-vigyázzatok magatokra-babókra!!!

Ja,Gyöngyöskéékkel vagyunk egy szobába ők ma jöttek Zalánnal!!! :cry: :cry:

ancsi26
 
 


Sziasztok

Már két napja nem volt internetünk, a UPC-vel nagyon elégedetlenek vagyunk, tök sz.r a szolgáltatásuk. :evil:

Búzaszem
Ma beszéltünk. Doriánt már szoptatja, 40 g-ot szopizik már. Az anyaszálláson van, éjszakára hazamegy. Rengeteg tejcsi van. Azt mondja Timi, hogy másfél cumisüveggel még le tud adni, úgyhogy örülnek a korán, sok babuci jóllakik. Csak ülve lehet egy kemény fa széken szotatni, hát friss sebbel nem egyszerű. Reménykedünk Timiékkel együtt, hogy jövő héten már hazaengedik őket, ha szépen gyarapodik a baba.

Orsi
Gratulálunk mi is! Jó egészséget kívánunk! :D

Janka
Igen Benit egy másik csoportba írattuk. Most Eszter kislányával Katicával egy csoportba járnak. Nagyon szeret már járni. Reggel viszem, délután hozom. Fogsz jönni a Babaexpora?

Ancsi, Gyöngyöske
Jobbulást kívánok, minél hamarabbi hazatérést egészségesen! Borzasztó egy betegség ez a krupp is.

Ditta
Olyan szép helyeken jártok, jártatok. Nyáron is ez az úticél?

Koda
Mindig kérdezlek Emesétől, hogy hogy vagytok. Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. Pontosan mikorra vagytok kiírva? A kazincbarcikai kórház jó állapotban van?

Lusti
Jobbulást és vigyázz pocaklakóra.

Bkriszta
Még be sem számoltál, milyen volt az utazás? Képzeld Bogi most 7,5 hónapos, 80 cm és 8900 g. Növünk mint a gomba.

Dodus
Jobbulást Nektek is. Engem érdekelne az ülésre ez a védő. Rendelhetnénk együtt. Írsz majd priviben, hogy aktuális-e még?

Emese
Mi voltunk a Helen Doron angolon, amikor Beni még kb. 1,5 éves volt. Azt mondták, hogy a legjobb korban van, most a legfogékonyabb. Beni alig figyelt, állandóan játszott. A tanár néni állandóan a telefonját bámulta, hogy meddig tart még az óra. Jártumk egy hónapig, aztán otthagytuk. Szerintem óvodás kor környékén érdemes vele foglalkozni, de Benit egyáltalán nem érdekelte, és most sem.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Koda!
Neked meg el is felejtettem gratulálni. Bocsi!
Szóval hatalmas gratula a pocaklakóhoz!!! :) :) :)

Ditta!
Én is nagyon örülök Neked! :D :D

Ancsi, Gyöngyöske!
Jobbulást a piciknek!

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Helló!

Kata, én is örülök, hogy itt vagy újra! :D Szabadidőt csak azért nem küldtem neked a levélben, mert én is híján vagyok belőle. :lol:

Orsi, gratula a babához! :)

Ancsi és Gyöngyöske, jobbulást a picúrkáknak! (Illetve már nem is annyira picúrkák. :wink: )

Zsuzsa, még nem rendeltem, úgyhogy aktuális! A többit pü-ben!

Ditta, a férjed ismerős a férjemnek! :lol: A múltkor is ez volt, mikor Ancsi feltette a karácsonyi képeket és Tamás véletlenül meglátta. Ő ismeri ezt a srácot! Most meg az erdélyi képeket nézegettem és megint: ő ismeri ezt a srácot! Szóval vigyázzatok, ha képet tesztek fel a férjetekről, mert az enyém rögtön felismeri! :lol: :lol: :lol: Ismét szép helyeken jártatok! És látom, most Atit sem hagytátok otthon.

Tegnap Lóri már egész jól volt, nem volt láza, hőemelkedése sem, és egész virgonc volt. Ma meg! Mintha nem is a mi eleven, örökmozgó manónk lenne! Csetlett-botlott, nem nevetett, nem evett... Nem tudom mi lesz így vele... Ráadásul a Zinnatot nem akarja bevenni, hiába ígérek csokit, tejszínhabot, akármit, nem! A Fenistil cseppet belecsempészem a teájába, de ezt nem tudom... Van valami ötletetetek, hogyan tudnám rávenni, hogy mégis bevegye? (Azon kívül, hogy Tamás lefogja én meg berakom a szájába. :cry: )

Jó éjt!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Panka: neked felszúrták az orrodat, vagy csak tamponos kezelést kaptál?

ancsi26: huh, bocsi, még csak most olvastam, nagyon vigyázzatok magatokra, a krupp az nagyon alattomos dolog. A nővérem mindkét gyereke szenved tőle. A nagyobbik most 8 éves ő 2 éves korától, a kicsi most 4 éves ő pedig 1 éve.

Próbáljátok ki az inhalálógépet, nekik bevállt, de ha befullad, akkor a legjobb a párás fürdőszoba, minél nagyobb legyen a pára, és ha azt nem tudod, éppen, akkor jó ha a fagyasztószekrény ajtaját kinyitod, és odarakod a gyerkőcöt, nálunk tesóm igy csinálta és most vette, a gépet. Nekik bevállt.

:wink:

Koda: mivel használom a nasivin-t igy kapok rendesen levegőt, csak már nagyon unom az egészet. :evil:

Mindenkinek köszönöm a jobbulásos jókivánságokat, igyekszem betartani. :wink:

Holnap reggel 10-re megyek az első uh-ra a Megyeibe, majd felteszem a képet.

mindenkinek puszi vigyázzatok magatokra. Lusti :lol:

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok :)
Ezer éve nem jártam erre :oops: remélem azért még valaki emléxik rám :):)
Majd olvasgatok visszafelé egyenlőre csak az első oldalt sikerült,mert Bianka húz el innen :(
Szóval mi jól vagyunk Bianka hatalmas nagy lány lett :) És van már pocaklakónk is :) 20 hetesek vagyunk,állitólag kislány lesz ő is,de nem 10% mert nem igazán mutatta magát :)
Betegeknek jobbulást.
Dodus ti hogy álltok a szobatisztasággal?
Panka!
Molly már milyen nagy lány :wink:
na most ennyi de igérem olvasok és jövök :)
pusz mindenkinek
bea

bea
beatron
 
 


NZsuzsa!
UPC nagy sz..., majd felrobbantam, mert nálunk is 2 nap kiesés volt, előtte meg több napon keresztül TV adás ment el, akár 8-10 órákra is.

Kata!
Én is emlékszam ám rád! Bár olyan vagyok mint a kiselefánt, de azért barátokat nem felejtünk el!

Sajnos Ádám megint beteg, szombaton hajnalban átjött, hogy fáj a hasa, nemsokra rá, többször is hányt, délutánra egy kis hőemelkedése is volt.
A mostani éjszaka is hányt. Nem tudom, hogy mi lehet ez (gondolom, nem influenza, mert az magas lázzal jönne).
Délután irány az orvos. :(

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Először is betegeknek jobbulást, nem merem soroloni, annyian vagytok/unk :(!

Nálunk is volt(van) betegség, ujjodanyomás (Matyi összenyomta a Gerda ujját az oviban az ajtóval, amikor indultunk haza), oltás. Gerda 13,10 kg. Az oltás közben meg se szólalt. Ezért is ijedtem meg annyira az ujjbalesetnél szerdán, nagyon-nagyon sírt. Na, de már túl vagyunk rajta.

Kata!
Én is emlékszem ám! Jó, hogy jelentkeztél :). A lányokat sajnálom, gondolom különösen Anitát viselte meg!
Hát igen, Marika... Én mentem volna vele a boltba, ha mondja, hogy oda megy...
Dórinak gratulálok, nagyon ügyes :)! Ha hamarosan a honlapja címét írod, azon se fogok meglepődni!

Marika!
Holnap nem megyünk! Még oviba se. Most már jól vannak a gyerekek, ma már egyiknek se volt láza (sőt Matyinak már tegnap se), de inkább kímélem őket a szombati után. Meg persze nyugtatgatom a lelkiismeretemet :D! De jól érezték magukat.

Dodus!
Nekünk jól jött volna egy ilyen huzat, de azt hiszem most már nem veszek. Inkább új ülést szeretnék Gerdának és akkor már nem kell. A férjednek nem azért volt ismerős Ditta férje, mert már találkoztak :D?

Orsi!
Én is gratulálok :)! Kép
És mi volt a rossz tapasztalat?

Ditta!
Hiányoztál innen, írhatnál gyakrabban. Szép helyen jártatok, mindig ugyanoda mentek? Legalább a gyerkeknek jutott egy kis hó az idén is.

Ancsi!
Gyors javulást kívánok :)! Remélem mihamarabb túljuttok a nehezén! Gyöngyöskééknek is jobbulást!

Bea!
Ha tudnád, milyen gyakran eszembe jutsz :) Mindig, amikor a Plusba megyek vásárolni. Azóta is oda járok, mióta mondtad a vaníliás tejet. Nem szoktál úgy 2-3 naponta csuklani :D ?
Gratulálok a pocaklakóhoz :)!

Anita!
Küldtem privit! Megkaptad?

Eszter!
Mi van veletek? Régen nem írtál! Munka?

Ja, és még egy kérdés!
Kinek milyen tapasztalata van a 15-36 kg-os üléseknél? Hamarosan szeretnék Gerdának venni, már nézegettem, és kíváncsi lennék kinek milyen vált/nem vált be.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!
A betegeknek nagyon sok gyógypusza! A kórházba még több!

Bence is lebetegedett. Nagyon lázas lett. És levert. Minden amit addig pár perc alatt meg szokott enni,most meg se nézte. Inni is úgy kellett rábeszélni, mert egyébként meg vissza kell fogni,mert általában 1/2 liter lecsúszik.
Szóval ment a sok bogyó és jobban lett. Doki néni azt mondta,hogy lkkészüljek fel 4-5 napos magas lázra (38 C fok volt), de hála az égnek és a bogyóknak 1,5 nap teljes levertség után jobban lett.
Nálunk odáig jutottunk a bogyókkal, hogy amikor egyéb szirupot akartam neki beadni, nem fogadta el. Csak a bogyókat.
Most napi 1/2 oscillot kap ő és 1/4-t Zozi.

NZsuzsa!
A csőrösöd még nálunk! :)
Jó nagyok vagytok!

Mse!
Kell ez az angol? Nem korai még? Tudom, hogy megoszlanak a vélemények, de eddig a legtöbb helyről azt hallottam, hogy csak akkor hatásos ha otthon is ezt hallja! Nem akarok beleszólni.... Bocsi! : :)

Betti!
Hallom megtaláltad a hat.naplódat! Hurrrrráááááá!
Én még mindig nem tudom a pin kódomat és kénytelen leszek új kártyát igényelni! :cry:
Gerda...... Szegény kismanó! Látszik is valami?

Húúúúú .... annyi mindent írtatok! Nem tudom, hogy kinek mit kő....

Rita!
MM: igen a Papszeren lehet parkolni. A múlt heti tapasztalat, hogy volt még hely reggel. Bejárat a Papszer felől. A szobornál. Járólap van. Van szőnyeg és vannak párnák, d elehet, hogy célszerűbb egy kicsit vastagítani a popsinál. Egyébként meleg van.

Bea!
Várunk Titeket szeretettel! :)

Beatron!
Hahó! Veletek mi újság? Gratula a Pocaklakóhoz! Látlak még Titeket MM-n?

Kata!
Nem irigylem magunkat! :cry: Dóri! Nagyon ügyi! Bence semmi kedvet nem érez ezekhez! Még szinezni sincs kedve! :)

Ditta!
Nagyon szép helyen jártatok! Nem csodálom, hogy visszavágysz! :)

Orsi!
Nagy gratula!
A doki nevét várjuk!

Nagyon feflháborít ez a sok "új" dolog! Pl.: hallottátok, hogy átlag 3e ft kell fizetni ha gyerkőcünk a kórházba kerül! A franc! Még egy műanyag székért is!
Amikor olvastam, hogy Búzaszem is egy faszéken csücsül kipattant belőlem egy jó kis káromkodás! Nekik nem érdekük - közvetve -, hogy a kismama ne legyen beteg, hogy a kismanó anyatejet kapjon?????
Régen bennem van már egy jó kis támogatási dolog. Ha nagy leszek és elég bátor eskü, hogy terjesztem a "bontó" brogádank! :)
Bocsi! Le kellett írnom!

Elkezdtünk gyümit enni!
Érdekes!
Az almától úgy összehúzza a kis száját, mintha citromot etetnék vele! A hippes alma persze csak úgy csúsziK! :) Most jön az őszibarack!

Legyetek jók!
Sok gyógypusza!

bkriszta13
 
 


Kriszta!

Hajjajj :( ! A jobb kezén a hüvelykujja. Vérzett. Az ujjbegy felőli oldalon zúzodott és bevérzett, úgyhogy most olyan sötét folt van rajta. A körme pedig a közepén fehér, a széle felé vörösödik. De leesni nem fog, meg körömleesésben már különben is van gyakorlatom :roll:!
Azért írtam, hogy az oltást fel se vette, ezután meg alig tudtam megnyugtatni. Még ráadásul Matyit is nyugtatgatni kellett, nagyon bántotta.
Nálunk egy napig tartott a magas láz Matyinál, Gerdánál másfél nap. Matyi azóta se eszik, Gerda meg közben is evett. Csak tudnám, hogy hova megy, amit megeszik :lol: ...
Már semmi remény a PIN kódra? Mármint hogy eszedbe jut? Nekem az nem volt felírva, és következő próbálkozásra bejött. Nem nyelte el a gép, csak 24 órára letiltották. Úgy rémlik, hogy ilyenkor nem kell új kártya, csak új PIN kódot kell igényelni, a kártya drágább lenne...
Azért én is kíváncsi lennék a székért miért kell fizetni, mert jó-jó az ágyat értem, meg az ellátást is, az teljesen indokolt. De a székért miért???
B.
kbetti
 
 


Sziasztok!

Betti!
Most ment a válasz!

Kriszta!
A múltkoriban olvastad a méhviasszal kapcsolatos válaszomat?

Orsi!
Mi is gratulálunk a picikédhez! :P

Lusti!
Megvolt az uh?Minden oké?

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk.

Gani: igen megvolt az uh sajna képet nem kaptam.

Lányok: kérdés lenne S.O.S-ben volt valakinek olyan, hogy a terhességénél bevérzés nyomai voltak a méhében? mivel nekem van, nyugalmat, pihenést mondtak, a pici jól van hallottam a szivét, és láttam is, nagyon édi, de 2hét múlva kontroll uh, hogy megnézzék felszivódott e a bevérzés. :evil: :cry:

van valakinek ilyen tapasztalata?

Berkőt megkérdeztem, és azt mondta, hogyha kifelé nem vérzek akkor kiviselhető a terhesség, hát én nem vérzek, remélem nem is fogok, kop-kop :wink:

na megyek mindenkinek jobbulást kivánok puszika lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Sajnos a gyerekek visszaestek, ma hajnalban mindkettőjüknek 38 felett volt a láza, elkiabáltam tegnap :( ! Én meg mehetek dolgozni, most itt kell őket hagynom betegen. Elég rosszul érzem magam...

Lusti!
Pihenj sokat!

Marika!
Boldog névnapot Dorkának!
Kép

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Anita!
Írtam Neked egy hosszút. Az utolsó soroknál felálltam egy percre (a teám), mire visszaértem lefagyott a gép :evil: . Már nincs időm újra írni, ha lesz, megpróbálom reprodukálni.
B.
kbetti
 
 


Bocsánat, kicsit szétszórt vagyok :D...

Kata!
A Te lányodnak is boldog névnapot!
Kép
B.
kbetti
 
 


Sziasztok!
Lusti!!!!!!
Ne izgulj nekem is bevérzés volt a petezsák mellett,nekem is mennem kellett uh-ra hogy mi a helyzet,de aztán felszivódott szépen.
Nekem ugy volt hogy voltam Berkőnél megvizsgált s aznap és még másnap is egy kicsit olyan barnás vérzésem volt(bár annak túlzás mondani) Nekem méhszájsebem volt-van és vérbő azt mondta,igy valszeg az vérzett :? Én csak azt nem értem hogy kérdezte hogy vérezgetek,mert elég nagy kiterjedésű,de nekem semmi bajom :wink: el is csodálkozott rajta.
Látom te is Berkőhöz jársz :) Én is.Hétfőn vagy szerdán megyek hozzá,emelte most a diját?Az új évben még nem voltam csak mire készüljek :)
Betty!
De ari vagy :) pedig sokat járunk a plusba :wink: nekem azóta hál istennek megissza a tejet,bár volt vagy egy fél év vagy lehet több is amikor egyáltalán semmit se :( de érdekes módon más tejterméket meg igen,ugyhogy nem idegesitettem magam.
Az áttörést pedig az jelentette mikor elmentünk a mekibe és dobozos nyuszis kakaót kértem a gyerekmenühöz.Utána pedig bio tejet azzal a csokis szivószállal :wink: na azóta itthon is kéri :)
Bocis nyuszit kérek :lol: azt mondja .
Kriszta !
Amint meggyógyulunk elmegyünk,érvényes még egyáltalán a bérletünk?
köszike :)
Sajnos betegek vagyunk én már több mint egy hete,Bianka ő mondjuk csak köhécselt meg orrfolyás volt,de hamar túltette magát.Most az uram beteg nagyon,csak tudnám mikor keveredünk ki belőle.Az a baj hogy egymásnak adogatjuk át :cry:

Lányok van akinek a gyerkőce itt az avason a hajósba jár oviba?
pusz

bea
beatron
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?