Új privát üzeneted érkezett!

*fény !!!!Akkor okés.....készülődik a szervezeted!Néha azért jelentkezz be :wink: Aludj egy jó nagyot!!!!!Kép
Anyooooka! Hát ez,amire,azt szokták mondani....oda születik a baba,ahova nem is kéne!!!
Krisztinke! Jó csavit Apával....de mi az a kép?Mit mutat???KépKép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Anyoooka!Az is jó kép-tekibrekus! :lol: Kép
Kavicska! Az is fini kaja.....abba a szivetek van benne! :wink: Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Most du. lila kedvem van! :)

Kandika!
Benne van a szívünk és rengeteg szénhidrát! :shock: Kép

Lafi!
Nagyon aranyos a kutyád!
A tollak meggondolandók! :lol: Miszimaszkós és tigrises. :wink:
Elvileg jövő hétvégén itthon vagyunk. :)

Csillagfény!
Kép Kép Kép Kép

Kriszta!
Jó, megoldjuk. :)

Rejokám édes!
Eltüntél :shock: Dekár! :cry:
Mi van veletek??????

Kavisc
(29 cn.)
Vendég
 

 
 

Nekem meg akkor cián! :wink: Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép Kép na nem teszek több képet,mert kitesztek innen! :roll:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Micsoda jókedv honol a topikon :P Kép

Csillagfény mindenki a gép előtt ül és figyel,rajtad a topik szeme ,izgulunk és drukkolunk!! :wink:

Espero és Sára felől nem érkeztek hírek??

Okr jó utat és kellemes apis napokat!

Szióó Kandika,jó látni!! A képek tetszenek!! :)

Kavicska köszönöm a görbuszt! Háát nagyon mutatós,főleg hogy spontán alkottad, :wink: :) azért halkan én is drukkolok, hogy csodás vége legyen,emlékszel Monyra? Ő is azt hitte nem lehet spontán a párja miatt,befejeztem..

Csak ennyi jutott eszembe az olvasottakból

Mniki holnaptól 3*1 clostit szedek,remélem sikerül jó tüszőket növesztenem..

Micsoda szuper dolog ez a mensi :) , ilyenkor olyan kedvvel takarítok, hogy csak na.. :P a gáztűzhelyem aprólékosan hideg zsíroldóval sikáltam,sajnos a kezem kicsit megsínylette :? , még vasalnivaló vár rám,
ma végre megnézhettem volna a kedvenc csapatom meccsét erre elhalasztották a fordulót :evil: :cry:
Vendég
 


Kincsecske!Irigy vagyok a 2.cn-odra! :lol: Na de Nekem is lesz nemsokára: Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szijja Kincsecske! :)

Már teljes gondolkodóba estem, hogy merre lehetsz??? :roll:
Igen, a takarítási láz az nálam is megszokott lenni! :lol: :lol:
Vendég
 


Na Én meg nem eszek szinte semmit,elötte 1-2 napig és alatta....jól is jön a kis fogyókúra,csak mostanában....inkább hízok... Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


uh, lányok, volt ám hétvégi termelés!!!!!!
csillagfény még 2 in 1??? :)
nálunk semmi, kicsit fájogat a hasam, de úgy bele-bele nyillal néha, de nem vészes. szerintem a méh növekedése. ma bebűnöztem :oops: anyósom csinált tiramisut...isteni volt...ez van :)
mindenkinek szép éjszakát!!!!!
dimet
 
 


Szasztok!

Hát... én is úgy jöttem, hogy talán csillagfény 2in1 már csillagfény +1 :) Na.. talán ma éjjel...

(Szerintem megint lesz valami ma éjjel... nagyon keményedek... most fogom bevenni a 3. magnét (a Béres féle nagyadagost...) ... könyörgöm, legyen már végre ennek a hülye időnek... egész éjjel nem aludtam :( (amíg ücsörgök OK... de néha csak fel kell kelnem, hogy kimenjek a WC-re vagy a konyhába... olyankor szó szerint görnyedek... és elfogyott az összes borsmenta teánk... pedig mintha az segített volna...)

de legalább bebűnöztem egy szelet tortát (igen, előre megfontolt cselekedet volt... elegem volt a bizonytalanságból és látni akartam, hogy reagál a cukrom... jelentem, remekül... 60 perccel az ebéd + torta után 4,8 lett... a másik kézből is lemértem... ott 4,7 ... tehát tényleg annyi... )... hát... ez a torta nagyon jót tett a lelkemnek :) (a mérés eredménye meg pláne... főleg, hogy most már semmit sem értek...)... de a diéta persze marad, nem rontom el amit eddig elértem... de ez nagyon kellett a lelkemnek :)
Vendég
 


Sziasztok!

Kavits!

APEH-esünk is van? :shock:
Érdekes, nekem nem szokott takarítási lázam lenni. :oops: De a páromnak igen. Majd rákérdezek, h. hányadik ciklusnap! :wink: :lol:

Lafead!

Azok a jogi végzettségű egyedek, akikkel annó együtt érettségiztem, mind ugyanerről panaszkodtak a 10 éves érettségi találkozónkon (hajj, de rég is volt az már! :cry: ), h. foglaltak a helyek és kihalásos alapon megy a dolog! Meg, h. nem lehet hozzáférni a húsosfazékhoz.
Ugyanakkor ugyanez volt a helyzet pár éve az orvosin is, h. senki nem ment pl. háziorvosnak, mert az is kihalásos alapon működött, most meg ott tartunk, h. egyszerre fog kihalni a háziorvosok nagy része, de nem lesz annyi ilyen végzettségű orvos! :twisted:
Lehet, h. nálatok is eljön majd a kánaán! :wink:
Drótszőrű vizslakutya? Azok mindent ki tudnak fejezni a szemöldökükkel! :D
Te olyan kiskosztümös komoly jogászcsaj vagy? Villogó tollal? :lol:

Csakegy!

Ezek szerint visszatértél az IR állapotába. Már elég az inzulinod a cukor eliminálásához! :lol:

Kandika!

Te ezeket a képeket külön dossziéban gyűjtöd, h. minden alkalomra van megfelelő? :shock:
Én már a saját dokumentumok mappámat nem tudom kezelni, nem találok semmit! :cry:


Rejo!

Hogy vagytok? Nálatok mi a helyzet alvás terén?
Mikor jöttök Pécsre?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csakegy, neked lehet, hogy tortán kéne élned, akkor rendbe jönne a cukrod. :)
Hülyeség, O.K., de lehet, hogy már nem bírja a szervezeted a sok diétát.
Nekem holnap ctg.
Még mindig semmi, keményedek, mint az őrült, szinte szünet nélkül, de ennyi. Illetve találtam a bugyimba valami trutyiszerűt, de nem sokat. Folyás, vagy a nyákdugó része? passz.
Mindenesetre ha ilyen tampóba haladunk, áprilisra meg is születik a gyerek. Én viszont már egyszerűen nem bírom fizikailag, meg ki is vagyok készülve. Elindul a lakás, semmit nem tudok csinálni, dög hulla vagyok.
Puszi Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó, hogy vagytok!
csillagfény
 
 


Igen, Jimbóka egy drótszőrő vizslakutya. kényes és naggggyon tudja, hogyha róla beszélünk,még dumálni is tud!!!!és olyan kövér, de egy nagy szemét, mert sír, hogy éhes, de csak azt hajlnadó megenni, amit mi eszünk, és amikor adom a falatokat, minden egyes darabot megszagol, nehogy megmérgezzem!!!!egy kis szemét, e úgy imádom, állandóan csak puszlgatom. unokaöcsém, aki 2 éves, állandóan az ölében alszik, meg húzza a fűlét-farkát és olyan jámbor állat, hogy nem mukkan semmi. a kisgyerek azzal is szórakozik, hogy berakja a kaját a kutyus szájába, aztán kiveszi onnan és ő eszi meg. még jó, hogy a bátyám ezt nem, látja, mert kikelne magából!!!!

hogy én egy kiskosztümös jogász lennék?????neeeeeeem!
inkább armar, tornacipő, a farmeromon lógnak mindneféle kütyük.
csak akkor van kiskosztüm, az is inkább nagy (a méreteim miatt ):D , ha alami felhajtás van vagy valami fontos mufti jön. amúgy nem.
ügyfelekkel is közvetlen vagyok, abszolút nem vagyok az a tipikus jogászpalánta!
Vendég
 


nálam a pirike első napján az van, hogy csak zabálok és zabálok, meg tán még előtte is egy-két nappal, bár ez mst nem így történt, csak ma volt zabaparti.sajna.pedig már olyan jól ment a diéta, na mindegy, holnap már úgysem kajálok így, csak első nap.
hát a takarítás eszembe se jutna ilyenkor, bár sajna máskor sem :cry:
Vendég
 


Jó éjt mindenkinek!!!!
Vendég
 


Sziasztok csajok!!

Már Pécsről írok nektek, jól érzem magam, megint tele vagyok piros kiütésekkel, jó lenne már rájönni mire vagyok allergiás, de ettől függetlenül jól érzem magam! :lol:

Rambóka küldök neked SMS-t, mikor menjek hozzátok? Szerdán már öcsémékhez megyek, kedd jó neked? De egész héten itt leszünk.

Alvásügyileg ugyanúgy vagyunk mint ti, Johanna hónapokon keresztül megaludta a hat óráját éjszaka egybe, két hete 3 óránként kel, nem tudom hogy bírom, de még bírom. Most próbálom ritkítani az etetéseket, ahogy Almodó mondta, hátha bejön.

Itt Pécsen nem szívunk orrot. A porszívó szét van szedve darabjaira, minden darab külön be van csomagolva, és szépen elhelyezve az EREDETI dobozába, akárhogy nem lehet belerakni az alkatrészeket, mert akkor nem lehet lecsukni a doboz tetejét, az egész fel van téve a gardróbszekrény legfelső tetejére, (székre kell állni hozzá) és rá van írva vastag filccel a dobozára hogy PORSZÍVÓ, ha valaki nem ismerné fel képről. :lol: :lol: :lol: :lol: Hiába no, látszik anyu férje nyugdíjas.

Kavicska veled mi a helyzet, még nem jött meg?

no lépnem kell, ezen a héten nem leszek sokat Pécs miatt, azért próbálok jönni minden nap, meg olvasok. majd rambókáéktól bejelentkezek! :lol:

Ki van tesztközelben??

Kép

Kép
rejo
 
 


Csak nagyon röviden!

Ma megzuhant a hőm. 36,75re :?
Ebből menszi lesz.
Már nem fáj a mellem, csak a hasam görcsöl. :?

Rejokám Puszillak benenteket! :)

Lafi!
Jót nevettem a kutyás írásodon! :lol: :lol:

Mennem kell, sziasztok! :)

30 cn. de 1 lesz! :?
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig semmi. Lassan kiakadok csajok. Nem lesz valami baja a babámnak????????????????????????????
Állítólag a túlhordás nagyon veszélyes, rosszabb mint a koraszülés.
csillagfény
 
 


Szép és üde jó reggelt mindenkinek!

Csillagfény!
Szerintem nem kéne izgulnod, az a kispocaklakó tudja, mikor kell kijönnie!

Azt kérdezném, hogy a fretilitys hőmérős oldalon, ha lejár a 30 napos próba, mindig meg lehet újítani ugyanazzal az emailcímmel, vagy kreálni kell mindig valami kamu emialcímet????
Vendég
 


Sziasztok!

Csillagfény! Ne izgulj, semmi baj nem lesz! Egy barátnőm kisfia betöltött 42. héten született teljesen egészségesen! Azt írtad hogy naponta kell menned ctg-re, tehát figyelnek Rátok! Nem lesz semmi gond! :wink:

Lafi, az első 30 nap csak a VIP-t jelenti ami egy csomó plusz dolgot jelent. Ha az lejár, ugyanúgy tudod használni a fertit csak pl. a görbén nem jelöli a dpo-t stb.

Én ma hosszú idő után először aludtam igazán jót. :lol: Dorka este 9-től reggel 7-ig aludt egyhuzamban és végre kicsit én is ki tudtam magam pihenni. :D

Szép napot mindenkinek! :lol: (vagy ez hétfőn kicsit rosszul hangzik?! :shock: )

Kép

Kép
anyoooka
 
 


csillag, csak nyugi!!!! :)

megvan az integrált tesztem első eredménye, negatív :) 1/2200....úgyhogy ez jó.
jó melót mindnekinek. nekem munkaundoruszom van!!!
dimet
 
 


Jó reggelt !

Csillagfény, a mai vizsgálat után biztosan okosabb leszel, lehet, hogy már haza sem jössz a kórházból !! Elhiszem, hogy ez a várakozás minden szempontból megvisel, de biztos vagyok abban, hogy a babának nem lesz semmi baja !!! Várjuk a híreket felőletek !!

Kavicska, az azért tényleg fantörpikus, hogy milyen pé-s ciklusaid lettek :P Ez már félsiker, a szervezeted működik és így a lombiknál is jobb eséllyel indultok !

7kincs, a 3x1 Closti elég durva lehet, nem szoktál rosszul lenni ? Nagyon drukkolok a szép petikéidhez !!! Tüszőlesőbe a 10.cn-on mész ?

Csakegy, az az 5 literes almalé nem a Metroban kapható és magyar termék ?? Ilyen kiszerelésűt egyszer már ittam, a barátnőm csak ezt adja a gyerkőcének, mert állítólag egészséges, nincs benne mesterséges adalék, tartósítószer.
Érdekes a cukrod. Komolyan mondom én már meghülyültem volna, de a lényeg, hogy jó értékeket mérsz. Azért kíváncsi lennék, hogy a Sotén erre mit mondanának.. :x

Babancs, magadról mindig olyan keveset írsz ! Hogy van a pocaklakó, mocorog ezerrel ? Tudsz éjjel aludni ?

Kandi, szerintem a csaj nem fog fellebbezni. Ide a rozsdás bökőt :lol:
Borzasztó amit a pici gyerek körülményeiről írtál. Milyen élete lesz ennek a csöppségnek ?! :(

Bee jobbulást kívánok ! Ez a fránya influezna most nagyon tarol !
:?

Okr, nekem nem szokott pé előtt (sem) fájni a cicim.. és néha az UH-n elbújnak a domináns tüszők :wink: Reméljük, hogy nálad is ez a helyzet !! Jó "apázást" :wink:

Lafi ! Hát ez csúcs, milyen szép, pontos ciklust produkáltál !!! Gratulálok és hőmérőzzél !! Ma nem megyek tornára, helyette fogorvos lesz a program :?

Na, feldobom a görbuszomat
Kép

mniki
 
 


Szia Niki!
Tudom, hogy nem jössz, kitartás a fogdokinál!!!Annyira utálom, olyan rossz, pláne, hogy nekem 3 havonta csinálni kell valamit, annyira roszak a fogaim!!!! :cry:

Amennyire "értek" a görbékhez, szerintem jó. Valami hasonló volt a múltjkor az enyém is.Jaj, nagyon szorítok neked, hogy minden jó legyen. 2007 jó év, szóval csak hajra mindenkinek!!!!
Vendég
 


Mniki!

Köszi, megvagyok. Nem nagyon van időm most kisregényt írni magamról, tanulok gőzerővel.
Domika sokat mozog a pocakomban, szokott elég nagyokat is rúgni. Jól alszom éjszakánként, általában még mindig hason(!) Állítólag nem nagy a hasam. A 24 hetes 4D-n olyan fél kilósra tippelték a gyerkőcöt.

Jogász-téma: nemigen tudtam visszaolvasni, hogy pontosan miről volt szó. Csak annyi, hogy nem vagyok ügyvéd. A földhivatal ingatlan-nyilvántartási osztályán dolgozom jogászként. Ha meglesz a szakvizsgám, akkor jogtanácsosként/ vagy akár ügyvédként dolgozhatok tovább. Sajnos az elhelyezkedési lehetőségek elég gyérek, főleg itt Győrben.

Kép
babancs
 
 


De nagy a csend ma délelőtt/mostmár délután.

Niki, jó a görbéd!!! Melóhelyen szenvedsz még?? Vagy van már meló??

Csillagfény????? 2 in 1??
dimet
 
 


Dimet :D Szenvedek :?
De tudod, amíg ezért még fizetnek is... :roll:
Gratulálok a teszt eredményéhez !!!

Zsizsik, hogy vagy ? Ugye néha olvasol bennünket ???

délelőtti kajálásom :
Reggelire 1 szezámmagos kifli, Flóra margarinnal, 2 szelet tarjával, uborkával. 2 pohár tea (gyümölcs + cickafark)
kb. 10 órakkor 1 kivi, majd 1 óra múlva 1 kocka almás süti

na, szerintetek ez nem gáz ?

Az ebédem krumplileves (jó, tudom, hogy ez nem nagyon kéne :? ), meg rakott káposzta lesz..

Pussz

mniki
 
 


zsizsik eltünt. hívtam telón, igaz nem mobilon. de az otthonin nincs, lehet lelkesen dolgozik felpolcolt lábbal. hm, zsizsik????
dimet
 
 


Dimet.... :lol: :wink: 8) Elmehetnél jövőbe látónak.... igen, bent vagyok a melóhelyen, felpolcolt lábbal.....

Igen, olvasó üzemmódban vagyok..... minden ok egyébként. Pénteken kapok járógipszet, amivel 1 hét alatt el kell hagyjam a mankókat ( állítólag... még nme tudom elképzelni, hogyan megy majd)
zsizsik
 
 


Zsizsik nem kell aggódnod, könnyebben megy majd mankóval megtanulnod járni, mint gondolnád.
Először kicsit nehéznek tűnik, de hamar rá lehet jönni , neked melyik a jobb járási mód.
A doki is mond majd dolgokat, mit hogyan kell csinálni, de szerintem mindenki maga jön rá a módjára pl. én abszolút nem úgy csináltam, ahogy mondták, nekem az nem volt kényelmes.
Vendég
 


Sziasztok!

Vegigolvastam mindent, csak mar erom alig van irni...Pentek ota csatlakoztam a forum betegszobajaban levokhoz... :cry: Torokgyuszi + otite kombinaciotol szenvedek, jelenleg agyban, parnak kozt...Szedem a bogyokat, de meg mindig faj a torkom, a fulem, meg az arcuregem...Ja, es a tetejebe meg meg is jott, ugyhogy a hasam is gorcsolget...Na, nem panaszkodom tovabb, irany a gyengelkedo...

Mindenkinek jo hetet!!!

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!

CSillagfény++++

Kavicska ez a 14cn-i pé azért hiperszuper :wink:
nagyon bízom benne hogy nem kell sokáig várakoznunk már! Ugye lányok? :)

Mniki szééép görbe!!! A várakozást, hogy viseled???
Az evészeted nekem tetszik,bár szakérteni nem tudom :lol: :oops:
A férjem rám is rám szól ha nem eszek rendesen,ami néha megesik :roll:
Most nincs gondom a clostival :) viszont mensim alig-alig ,cicim érzem :evil:

Norka LH teszteltél azóta??? mizu?????

Zsizsik már munka? :shock:

Dimet gratula a nega eredményhez!! :wink:

Csajok csütörtökön reggel HSG,kéretik a drukkolás!
Vendég
 


Hát, ma már a 3. különböző hetet olvasom arra vonatkozóan, hogy mikor is veszi át a méhlepény a progeszteron termelését. Van valakinek infója Rambóka 12. hetén kívül?
brendon
 
 


Sziasztok!

Mniki!

A görbéd nagyon ígéretes!!! Egy kalappal a fogdokihoz.
Juj, nekem is el kéne mennem :?

Tényleg Rambóka!
A fogkőleszedetés terhesség alatt ingyenes??
Mert eddig fizettem érte, de nem lenne baj, ha ezt most megúsznám.
Kisfiad nagyon fotogén :D

Csillagfény!
Már egyre közelebb... Drukkolok :D :D

Zsizsik!
Nem semmi, hogy már dolgozol.

7kincs!
Mennek a drukkok a HSG-hez!!++++++++++++++++++++++++

Kavicska!
Remélem a köv. teszt pozitív lesz!!

Dimet!
Gratula a teszteredményhez!!

Alice!!
Jobbulást!Hát Neked jól összejött minden.
ezoterike
 
 


Brendon!

Én úgy olvastam, hogy a 14. hétre már biztosan átveszi a méhlepény a progitermelést.
Ezért a 12. hét végétől én is elkezdtem lecsökkenteni a progit,most a 3x1 helyett 2x1-et szedek 6 napig, a maradék 4 db-ot meg beveszem majd naponta egyesével.Így kb. eljutok a 14. hétig.
ezoterike
 
 


Kincs drukk ezerrel csütörtökre!!!!!!!!!!

Brendon, én 10-12. hetet tudom:)

Ezo, hogy vagytok???
dimet
 
 


Kösz Dimet, remekül vagyunk.Most rákattantam a neten egy oldalra, ahol tök sok mindent lehet varrni a picúrnak(ágynemű, ágy fölé akasztható játék,kiscipő, sapka stb.), most ezt böngészem, és majd nekiállok varrni neki mindenféle gyönyörűt :D
ezoterike
 
 


Kösz az infót Ezoterike és Dimet! 8 hetesen végülis van még időm kitalálni, hogy legyen, de én mindent azonnal szeretnék tudni. :? Na, majd a héten kikérdezem a nődokit is, hátha lesz egy újabb verzió... :roll:
brendon
 
 


Brendon, én is úgy tudom, hogy a 12. héten.

Kincs, csütörtökre drukk-hegyek! ++++++++++++++++++

Kavicska, sajnálom :( De a lombik tuti sikerülni fog!!! Szorítok nagyon!!!

Dimet, gratula a teszt eredményéhez! :)

Alice, jobbulást!

Ezo, mi ez az oldal? Én is szeretek ilyenekkel bíbelődni!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyooka!

Varrohaz.hu ez az oldal, a magazinra rákattintva,ezen belül baba-mama.Itt találtam ezeket.De az egész honlap tök jó.
ezoterike
 
 


bocsánat, baba-sarok
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Ma csajoztunk! :lol: Na kivel? :wink:

Kép

Jelentem Johanna gyönyörű és tényleg olyan nyugis, mint ahogy Rejo mondta! Ha éhes, max. nyöszörög egy kicsit, ha bekakilt türelmesen vár amíg tisztába teszik, nem sír, nem cirkuszol! Hagyta a szülejeket pletyizni! Anya kezében elaludt és simán fel lehetett öltöztetni, fel sem ébredt!( Számomra hihetetlen volt! :lol: )

Kép

(Ja és nézzétek az első képen azt a balettos tartást! :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Hát megőrülök a drága bürokratizmustól. 1 nap alatt semmit sem lehet elintézni. :evil:

A villamoson utazott egy (mint kiderült 35 éves) lány. Telefonált. Szegényt úgy sajnáltam, pont újságolta valakinek, hogy volt itt Budapesten orvosnál, mert nem járja, hogy ennyi idősen is pattanásos. A doki kiakadt, hogy 15 éve szedi a dianét anélkül, hogy akár egyszer is ellenőrizték volna a vérképét, máját, stb.
Plusz, az is kiderült, hogy mivel nem budapesti, nem küldheti el itteni orvosokhoz, laborba, stb.
Ez nekem nagyon furcsa. Ti hallottatok erről??? :shock:
De talán jó kezekben lesz.

Végre-végre fotó Johannáról! Iszony, hogy mennyi haja van! :)
Gergő is nagyon cuki. Jól állnak neki ezek a színes-csíkos babaruhák!
mamint
 
 


Rambóka :P
Nagyon cukik a gyerekek !!! Tök jó, hogy minitali mellett még babázhattatok is, persze a másik gyerkőcével :lol:
Édesek nagyon, az tuti !

Brendon
Én is úgy tudom, hogy a 10-12.hét között veszi át a lepény a progitermelést.

Jelentem, túléltem a fogorvost ! Csak egy kis tiszítás volt, 5 hónap alatt szerencsére nem romlottak a fogaim. Viszont a bölifogamat most már ki kéne húzatni. Ráadásul a két mumus fogamat (jobb alsó 6,7) nem lehet majd megmenteni, amíg bírja, bírja, utána már fogbeültetés várható. Sajnos alig van fogállomány, de remélem még legalább 1-2 évig nem kell százezreket beáldoznom :?

No, megyek fürcsizni
Jó éjt !

mniki
 
 


Látom, jó volt a baba-buli :)

Niki, ügyes vagy és bátor :D
ma végre visszakaptam önmagamat és főztem finit és egészségeset vacsira :)
jó éjt
dimet
 
 


mniki:Hát most aztán meghaltam ma!!!!!Nagon kemény volt, most hasizom dolgozott rendesen!!!! :D
Vendég
 


Kép

egy kis mosolyfakasztó képecske tőlem nektek!!!! :D
Vendég
 


Rejo és Rambóka!Olyan gyönyörűek mindketten! :D :D
Vendég
 


MÁRTON!!!!!!18:45-kor 3450grammal és 52cm-el végre meglátta az Édesanyját!!!!*fény*fény*fény ....éljen-éljen!
-az sms-t,csak pár perce kaptam....kép még nem érkezett!Ha lesz...nyomom gyorsan! Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


....azért nem írtam,hogy a napvilágot.....mert akkor már a hold volt fent....ez meg,olyan furin jön ki.......nem?Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?