Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyjából olvasgatom ám a topikot, de mire írnék, addigra mindíg ébredezik Szonji.

Ezek az apróbetűk, amikkel "sugdolózni" tudtok...kifolyt a szemem, de úgy sem bírtam elolvasni.
A lényeg, amit írni akartam, hogy egy barinőm dokija is azt mondta, hogy elő szokott fordulni, hogy vkinek nincs petevezetője és az érett petesejt mégis vhogy átvándorol. Tehát ezt a "csodát" nem fogadják a dokik olyan kerek szemekkel.
Ezt csak bíztatásképpen akartam elmondani, remélem sikerült egy kicsit.

A zebrákat meg mostmár vki terelje át ebbe a topikba is, ha kérhetem...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hi!

Beu!

Légyszi javíts ki, a 4.cn-n vagyok. :)

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat, nagyon aranyosak vagytok. Babát mindenkinek hoznék, egyik-másiknak ritka ...... anyukája van. De az övék, mégha nem is érdemlik meg.

Breni,
kicsit félre értettél. Vagy én írtam félreérthetően. Fél egykor indultam el munkából hazafelé. Reggel hétkor kezdek a kórházban, aztán megyek a könyvelő irodába általában hétig, de vannak kivételek. Ennek ellenére végre úgy érzem, hogy szükség van rám, és teljesen jól érzem magam. Csak kicsit kevés időm marad a párocskámra. De majd lesz jobb is.

Szaladok takarítani, végre van egy pici időm. Az egész ház úgy néz ki mint egy disznóól, ráadásul ruhánk sincs ami tiszta :).

Puszi mindenkinek

Hajni
vkhajni
 
 

 
 

Sziasztok!

Na én tuti nem szaporítom a zebrákat, de nem is vártam mást! :wink:

Tegnap este megjött, sutty, minden pecsét v. előrejelzés nélkül! :shock: Na de ilyet! :roll: Végülis PÉ+15 volt! :lol:

Szal ma 1cn! :) Így még 6 vérzés, és máris itt lombik! 8)

Hajni,
nem mondom, jó sokat dolgozol! :shock: Jó bírod! :)
El tudom képzelni, milyen lehet a sok kisbaba láttán... :?
angel37
 
 


Sziasztok!

végre itt vagyok! :oops:
a héten összejöttek a dogok, alig voltam gép előtt (vagyis kedden szerdán dolgoztam rajta)

jól vagyunk, voltunk dokinéninél, Boti már megduplázta a születési súlyát, szépen fejlődik, jól tartja a fejét, de sajna ekcémája van :cry:
tegnap már megfordult hasról hátra, de szerintem ez még csak kezdeti próbálkozás. Ráadásul tegnap hangosan kacagott, olyan édes volt.
Holnap lesz a keresztelője, arra készülünk. remélem jobb idő lesz, mint ma. igaz, hogy süt nap, de már megint ez a szél :evil:

visszaolvasok, és jövök.
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Hajni!Igen félreértettelek.De ez a verzió sem olyan jó(nekem).Jó fáradt lehetsz.

Beuka!De jó hogy ilyen szépen fejlődik Boti baba.

Angel!:(,viszont a lombikhoz nagy-nagy energiát küldök.Hajrá!!!!!!
breni
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Azért pihenj is, ne csak mindíg a munka!

Beu!
Gratula Boti új tudományaihoz. Ekcéma: :cry: Szonjinak atópiás dermatitisze van, ami nagyjából olyan mint az ekcéma, de álllítólag elmúlik. Már minden nyavalyát kipróbáltunk, de sajna igazán csak a szteroidos kence mulasztja el. Persze, ha lehet nem kenem azzal és ha igen, akkor is keveset és csak a ragyákat. Most egy új testápolón és tusfürdőn kísérletezünk, ha beválik, megadom a nevüket.
Keresztelőn már biztos túl vagytok. Hogy ment? Én is szeretném Szonjit megkereszteltetni, de férjem hallani sem akar róla.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni siekrült tegnap de írni már nem :? :?

Meliz! gyógyszerárak :( :(

Sonjus, Kata, Betti! köszönjük a gratuláckat a 3 hóhoz :) jaj gondolom ripsz ropsz itt lesz a 3 szülinap is :?

Angel! remélem már jobban vagy! augusztus, még 6 mensi a lombikig :( nem hangzik túl jól. RÁadásul így meglepett a mendi. De legalább nem volt barna.

Pihi! nekem tetszik az első görbe! És az is tetszik, hogy így spannolod a csajokat! kell is!!!
TÉnyleg jöhetne már erre is egy jó pár zebra!!!!

Reni! örülök, hogy minden OK! HAjrá, drukkolok!!!!

Julie! miféle lábműtét?? :?

Zsu! HA ezen múlik, menjetek át másik topicba 8de azérttitokba ide is írogfassatok :lol: )

Ancsa! augusztus! :shock: :shock: ó te jó ég!

Hajni! utólag nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!
De jó lehet a szülészeten! (vagyi gondolom néha nem olyan jó)

jut eszembe annyira örültem, amikor ma hiradóban láttam, hogy betettek egy babát az inkubátorba a Shöpf Méreibe. Egy esély a kis Lilinek, és egy várakó párnak!!

Emese! egyenlőre gyógyszertárival kenjük az ekcémát, úgy néz ki jót tesz neki. Mi még fürdetésre is csak azt használunk. Szoninak kezdettől megvan?
NAgyon jó volt a keresztelő. Boti tündér volt. Az elejét átaludta, majd felébredt, amikor levettük a sapit, hogy ráönthesse a pap a szenteltvizet, onnantól csak nézett, meg sem mukkant.
A kaján végig az ölemben ült, majd elaludt.
Sajnálom, hogy nálatok férjed nem akarja :( hátha belemegy egyszer és a két gyermeket együtt lehet majd keresztelni!
Te jó ég, nemsokára félidős vagy!!

Móni! Mi van Veletek???? Hogy vagy???


Kép
Kép
beuka
 
 


Nem tudom, hogy tudok-e jönni reggel, úgyhogy rakok egy táblát a
HÉTFŐI állapotoknak megfelelően:

Kép

Bogi, B-Ági, Zsu, Gaby :?: :?:

Hagával mi lehet???

Jó éjt! BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Beu!
Szonjinak már nem emlkészem mikor jött ki, de az biztos, hogy egy éves kora előtt. Gyógyszertári dolgok nekünk nem váltak be (popsikenyőcsből is 4-et kipróbáltunk és érdekes módon mindtől csupa pirosság lett a popija). Egyedül ez a szteroidos kence az, ami segít, de az összetevőt tekintve nem nagy kunszt. Sajna a tegnap írt testápoló úgy néz ki, nem fog beválni, mert már pár napja kenjük és nem javul semmit, szegény meg csak vakarja magát, így ma kiváltom a megszokottat :(
Ja! Ha lesz majd időd, lszi javíts ki a táblában, mert még "csak" 30 vagyok, ne öregíts, néha így is annak érzem magam :)
Keresztelő jó, hogy ilyen ügyesen sikerült. Nálunk azért nem lesz, mert Apa szerint majd a gyerek döntse el, hogy akarja-e vagy sem (mint ahogy mi is az esküvő előtt keresztelkedtünk meg). Sztem ez hülyeség, de a háta mögött nem akarok ügyködni.

Móni!
Én is akartalak kérdezni, hogy mi van Veletek? Fekszel keményen?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy sokáig nem jelentkeztem, kivizsgálások folynak nálunk, egyenlőre sajnos elég rossz eredménnyel. :cry: A 7. cn-n vagyok.

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 



Sziasztok!
Köszi mindenkinek az érdeklődést, megvagyunk, próbálok pihizni. Ma megyek kontrollra a lepény miatt. remélem arrébb "vándorolt". A gyóygszerek mellett nem keményedek annyit, meg nem görcsde muszáj pihennem, mert ha sokat fenn vagyok, akkor egyből érzem a pocimat.

moni
 
 


Sziasztok!!!

Vica írt mélt és kérte írja meg,hogy jól vannak,csak egyre nehezebb neki.Minden nap vannak jóslófájásai,CTG is kimutatta.Így most mársűrübben kell mennie,holnap is megy.Uh-n is minden oké volt,Ati baba szépen fejlődik.Ha van valami küld sms-t.Azonnal írok akkor Én is.Majd visssza olvasok és jövök
.
csanita
 
 


Sziasztok!

Beuka!Köszi a táblát!:)

Buboskemence!Milyen vizsgálatok?Milyen eredmények!Persze csak ha akarsz róla beszélni!

Moni!Pihenj is sokat,most a baba a legfontosabb.Bár nehéz lehet két gyerek mellett.
breni
 
 


Sziasztok!

Csanita!
Koszi az infot Vicarol! :D
Te hogy vagy??

Vica!
Mar beindultak akkor a dolgok! :D Nagyon-nagyon szoritok hogy szep es sima szulesed legyen!!!!!!!!

Beuka!
Milyen volt a keresztelo?Meglestem a kepeket,nagggyon cuki Boti! :D Marci is latta ahogy nezem a kepeket es felkiabalt hogy milyen edes pici baba!

Moni!
Mi volt a kontrolon???????Remelem hogy helyre alltak a dolgok! :wink:

BAgi!
?????????????????????

CSAJOK!!!!!HAHOOOOOO!!!!!!!!!!
AGI,BETTI,NOLINA,ZSUZSKA,EDITKE,MELIZ,PIHI,RENI,KAMILLA!!!!!!!!!TESSEK JELENTKEZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hajni,Vica igazoltan van tavol!Ha valakit kihagytam,bocsi!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Ancsa!Én itt vagyok.Írtam is.De sehol senki! :(
breni
 
 


Sziasztok!!!!

Itt vagyok én is, csakhát olyan kihalt ez a topic!!!

Móni, vigyázz nagyon magatokra! Tényleg nehéz lehet két gyerek mellett pihenni.

Vica, nagyon szorítok, hogy minden jól menjen!!! Olyan jó lenne, ha lenne otthon netetek!!!!

Beuka,én is megnéztem a képeket!!!! Olyan édes Boti!!! És milyen sokat változott!!!! ekcéma, :( Biztosan nehezen viseli.

B. Ági, mesélj valamit!!!! Milyen problémák vannak???


Angel, :( Már csak 6 vérzés, így nem is tűnik az olyan soknak.

Anita, Veled mi újs???

Ancsa, Te sem írtál Magadról!!!

Na én meg terelem a zebrákat::


Kép

Bár nekem már jönnek a mensis tünetek. :(
pihi
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap már nem volt kedvem jönni,amúgy se vagyok jó passzba.Apa is elutazott,szombaton jön haza,egyedül vagyok!!!

Pihi!!

Hess fránya tünetek!!! :wink: Köszi vagyok,fájdogál a derekam,nem tudom mitől,pedig pihenek.Tuti ettől a rengeteg fronttól.Amúgy sebem nagyon szép,hétfőn 6 hetes kontroll.

Ancsa!!

Rólad valami????Örülük,hogy jó helyen vagytok és,hogy meg vagy elégedve a dokival.

Moni!!

Pihennjél amennyit csak tudsz.Mi volt tegnap a dokinál????

Reni!!

PÁrocskád már oké???

Beu!!

Örülök,hogy jól sikerűlt a keresztelő!!!Nem tudok Botival betelni.

Angel :?: :?:
Meggyógyultál?????
csanita
 
 


Ja és aki unatkozik az nyugodtan jőjjön egy kis csevejre hozzám. :wink: Komolyan. :wink:
csanita
 
 


Csanita!
Már nekem is elegem van a frontból.Hát akkor neked!:)
Jól van a párocskám.Már ki is próbáltuk,működik. :oops: :lol:
Nálam van még vérezgetés,már kezdem unni.Most 2 napig már semmi nem volt,tegnap este megfájdult a hasam aztán megint jött a vér(bocsika).
Tessék még pihenni.Én mennék,de elég messze vagy :shock:

Pihi!Mizu nálatok?
breni
 
 


Sziasztok! :D

Bocs,hogy eddig nem voltam de mentségemre legyen az egész család lebetegedett. :?
A fiam a suliból haza hozta a virusos hasmenéses hányást.
Csütörtökön éjjel kezdödött és még ma sem olyan jó a pocakom. :?
Bocsi még nem tudtam visszaolvasni.Betotolom.
Annyit sikerült azért elolvasnom :oops: ,hogy Pihi küldi mindenkinek a zebrákat. :D
Késöbb még jövök.

Kép
Kép
meliz
 
 


Reni!!

Felvettelek az msm-re :wink: Ugye nem baj???

Csajok lesz iwiw-es meghívom,nem kell valakinek???
csanita
 
 


Csanita!De baj,hogy képzeled? :lol:
Dehogy baj!
Mikor lesz?Lehet engem érdekel,majd holnap kiderül,visszakapom e az enyémet,már kétszer elküldtem,csak a párom az istenért nem kapja meg.
breni
 
 


Anita és szívesen mennék! :lol: :lol: Csak mindig olyan sokáig dolgozom. :( Kivéve a pénteket.
pihi
 
 


Pihi!!!

Gyere-gyere!!!!!!Jó nekem az este is. :wink: :lol: De a péntek is jó.Más valaki????
csanita
 
 


Tényleg jó lenne talizni!!!

Angel,Kamilla,Potter Ági,Betti,Ancsa???
csanita
 
 


sziasztok
hát nálam nem a zebra jött, hanem miki :( Beuka a tábába javthatsz, 4. cn van ma. Pedig olyan szép magas volt a hőm :roll: Apa jövőhéten megy elvileg kontrollra, remélem ezúttal nem talál kifogást. :?

Bocsi, ritkán járok ide, mert valahogy nem tudtam annyira bekapscolódni a beszélgetésekbe :oops: De most otthon nics net, szóval a hőmérős topikban is keveset vagyok :(
Mindenkinek megy a drukk ++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 



Sziasztok!

Vica!
Nagyon sokat gondolok rátok!

Tgenap minden oké volt a kontrollon. Arrébb mászott a lepény, a nagy veszély elmúlt. De azért kell a pihi.

Beu!
Adatok a táblához: 100%, hogy kiscsaj, és júni 20-27 a szülés várható ideje.

Tegnap úgy beterpesztett, hogy még a szakavatatlan szem is láthatta, hogy kiscsaj! Meg is jegyezte az orvosom, hogy nem elsz egy szégyenlős kiscsaj. :lol:

moni
 
 


SZiasztok!

Pihi,
hááát azért elég sok ez... Fél évig semmi! :?

Akkor viszont terelj ide egy egész zebracsordát!!!

Anita,
köszi, már nagyjából okés! :)

Meliz,
jobbulást nektek!


Vicának nagy drukk a finishez! ++++++++++
angel37
 
 


Akkor tessék, itt a csorda!! Kép

Tessék elkapni egyet egyet:

Kép
Kép Kép
pihi
 
 


Akkor tessék, itt a csorda!! Kép

Tessék elkapni egyet egyet:

Kép
Kép Kép
pihi
 
 


Sziasztok!!

Mikor tudok jönni akkor bezzeg nincs babanet :evil: :evil: !!


Vica!!

Én is sokat gondolok rád :D !!

Beu!!

Örülök,hogy jól sikerűlt a keresztelő!

Moni!!

Ez joo hir,de azért pihennjél amennyit csak tudsz!!Gratulla a kiscsajhoz :wink: !!


Pihi!!

én is nagyon érzem a mensis tüneteket mintha megakarna jönni ,de lekopogom(kopp-kopp) ,hogy még pecsét nincs!!

Meliz!!

Itt Zalába is van ez a virus körülöttem mindenki beteg(lázas,köhög.....))én még eddig nem kaptam el,a kolleganöm kisfia 3 hete beteg ,nehezen megy le a láza :( !!

Angel!
augusztus, még 6 mensi a lombikig :( nem hangzik túl jól. RÁadásul így meglepett a mensi. De legalább nem volt barna.

Gaby!!

:( sajnálom!! pedig megkukkoltam nagyon szép a görbéd!!

Baszus esik az esö :( ,ezért vagyok én olyan punnyadt mostanába semmi kedvem semmihez!!


Sziasztok!!
Vendég
 


Na ez véletlenül kétszer is elment! :oops: :oops:
Biztos azért, hogy mindenkinek jusson egy!

Editke, még pecsét nekem sincs. KOPKOPKOP
pihi
 
 


Pihi!!

Én már kinéztem az egyiket :wink: !!
Vendég
 


Pihi,
a bal alsó képről a baloldali kicsi jó lesz! :lol:

Editke,
eddig itt se működött a babanet! :?
angel37
 
 


[b]Halohóóóó!!!

Vicának nem lett jó a mai NST-je,doki beutalta a kórházba.Most bent fekszik,de a kórházi NST meg jó lett.Nagyon szeretne hazamenni,még nem érzi,hogy itt az idő.Holnap majd ír,hogy mik a fejlemények.

(Annó Beu is azt írta,hogy még nincs itt az idő és éjjel meg született Boti baba)[/b]
csanita
 
 


Sziasztok!

Vicának mennek a drukkjaim! Lányok hányadik héten jár??

Moni, gratula a lányhoz, és hál istenek hogy a lepény arrébb ment!

Pihi, én is kiválasztottam egy zebrát, ha nem baj!

Csanita, pihengess, de az időtől van a fájdalmad!

Hű, Meliz, remélem már jobban vagytok! Én most érzem, hogy kezdek belemenni vmi nyavajába!

Kép
kata05
 
 


Csanita!!

Köszi a Vica infot ,szegénykém de az a lényeg hogy jo kezekbe van!!Hátt majd Attila baba eldönti,mikor akar kibujni :lol: :lol: !!

Millio puszi Vica!!
Vendég
 


Hi!

Vica már határidős!!!
kb. 19- re van kiírva!! Brukkoljunk neki!! :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Csanita!
Köszi a Vica infot.
Tábla szerint Vica ma 38+1, elvileg nem lenne gáz, ha megszületne Ati, de azért még drukkoljunk, hogy maradjon kicsit bent! Úgyis olyan punnyadt idő van, nem akarhat kijönni :)

Vica!
Szorítok nagyon, most még inkább azért, hogy hazaengedjenek!

Moni!
Szuper, hogy minden rendben és a lepény is arébb ment. Ez a "nagyterpeszes" mutatvány édes lehetett. Rendes gyermek, nem akarta, hogy kétségek között vergődjetek :) Pihenj amennyit csak bírsz!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok lányok!
Kevese írok, de azért olvasok :wink:

Hűha!
Csanita!
Köszi a Vica híreket és szorítok Vicának nagyon! :)

Én párom sincs :( délutános, este 11-re ér haza én meg addigra alszom :(
Hol alszom, hol eszem :(

Drukk mindenkinek

Moni!
Gratulálok a kiscsajhoz!

Pocakosoknak a legjobbakat!
sonjus
 
 


Vica, NAGYON SOK DRUKKOT KÜLDÖK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bármikor is akar Ati baba jönni!!!! Nagyon várunk vissza!!!!!!!!!!
SOK PUSZI
pihi
 
 


Sziasztok Lányok!

Vica!!!

Nagyon szorítok! Egyszer nekem sem lett jó az NST-m, vissza is kellett mennem aznap (már 40+3 voltam), de az már jó lett. Legalább 40 percig rázogattuk a hasam, de Bendi meg sem mozdult. Azért az orvosok óvatosak, ez nem baj, főleg, ha az ember lánya messze lakik a kórháztól.

Anita!

Köszi a Vica-híradót!!! Meddig vagy még otthon? Egyszer meglátogatunk Bendivel!:) Jó? Tegnap is kirándultunk egyet a munkahelyemre.

Angel!

:( :( Mindjárt itt a nyár!

Móni!

Gratulálok a kis szemérmetlenhez! :) :lol: Örülök, hogy vándorolt a lepény, de azért vigyázz magadra és pihenj sokat.

Velünk semmi különös, nem sok időm van jönni, Bendi nagyon lefoglal. Egyre többet tolja fel magát térdre, és egyre tovább bírja térden. Iszonyú sokat mozog, még nézni is fárasztó. Fogyott is 10 dekát a legutóbbi mérés szerint 3 hét alatt, úgyhogy holnap megint vinnem kell mérni. Szerintem most már visszahízta.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Gabi! :( Biztos rendben lesz minden a párodnál.

Moni! Na ez nagyon jó hír.Pihenj sokat azért! :)

Pihi! Én kérhetnék két zebrát?Biztos ami biztos alapon? :D

Vica! :( Drukk,hogy minden rendben menjen.Már sok van hátra.De izgalmas :)
breni
 
 


SZiasztok!

Vica,
lehet, hogy a mai a nagy nap! :)
angel37
 
 


Sziasztok!!!!

Vicáról még nincs hírem.

Betti!!

Gyertek csak nyugodtan!!! HÚ de jó lenne látni Bendit is!!!Itthon leszek még februátban.

Tényleg csajok nem tartunk egy össznépi talit???Hozzánk jöhetnétek.
csanita
 
 


Sziasztok!!!

Én nagyon benne vagyok az össznépi taliban! De jó!!!!!!!!!!!!!!!!


Angel, Kamilla miért nem jön soha? :(
pihi
 
 


Szia Pihi!!! :)

Tényleg miért nem jön Kamilla?????

Na akkor gyerünk jelentkezni!!!Kinek van még kedve egy kis csavejre???
csanita
 
 


Kamilláéknak nincs netük, azért nem tud jönni.

Én is csak annyit tudok róla, amikor ír sms-t, olyankor rögtön írom ide! :) Ha esemény van, biztos jelentkezik! :wink:
angel37
 
 


Csanita!Én is benne lennék,de elég messze vagy.:(
Szóval én kihagyom.
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?