Új privát üzeneted érkezett!

Tücsi, nem bántsd Diát, nálam bugyingónak aposztrofálta a spéci dizájnos felsőmet, csodálkozol akkor a szoftveres oldalon?
na jó, viccet félretéve, Dia 1 percig sem állította, hogy ezek igazi textilbodyk, szerintem a szoftvercég számítógépesen rajzolja őket, Dia nem tehet róla, hogy te ilyen válogatós vagy... :wink:

Jumam, hát egy szót sem szólsz hozzám? Már mást szeretsz? (itt most erotikusan pislogó emotikont akartam beszúrni, de nincs. A fhancba.)

Kép Kép
coolasa
 
 


cool
Ezeket fotós csinálta de nagyon nem voltunk megelégedve... így egy hónap múlva újra fotózkodtunk (a műtermi képek onnan vannak) más a csokor is... egy nagyon aranyos virágostól kaptam miután szétbőgtem magam, hogy milyen szarok a fotók... :9
Mondom, hogy fotofixált vagyok és egy kicsit maximalista... :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac..........ööööööööö.........igen, akartuk is mondani, milyen gyengék azok a fotók, és hogy nem szégyellitek-e magatokat... de szerencsére igen. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 

 
 

Tücsi,
először én is néztem Dia linkjét, mint a vett malac :lol: De megtaláltam. Vmelyik menüpont alatt van vmi webáruház-fájl vagy mi a szösz. Ott vannak. Uazok, mint a www.bobitaexpressz.hu -n. Még oda is van írva, hogy bóbita :wink:

Kormi után szabadon este én is bevetem magam egy nagy kád vízbe, és olvasok. Na, nem kortárs magyar irodalmat, hanem az összes elmaradt újságlemaradásomat :lol: :oops: Kismama, Anyák lapja, Story, Best... :oops: :lol:

Kép
mancs
 
 


mancs
Hűha akkor holnap el leszünk látva friss infókkal :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac,
ezek a fotók vackok?!?!?!?!?!?!?!?!?! :shock: :shock: :shock:

Kép
mancs
 
 


Mancs, persze csak miattunk olvasol bulvárt, hogy naprakészen tarthasd ezt a lemaradt bagázst.... micsoda jellem! :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mamac,
akkor nem láttad a mi műtermi+szabadtéri képeinket :?

Kép
mancs
 
 


Van "normális" :D könyvem is. Tisza Kata: Revans c. műve. Szuperjó. Csak még a 20. oldalon tartok. Tavaly augusztusban vettük :oops: :lol:

Kép
mancs
 
 


Na jó én nem értem eztet. Nem egy nyelven beszélünk... HELP elfeljtettem magyarul, vagy netül, vagy új szlenget gyakoroltatok?
Ismét olvasstam és ismét nem értettem egy árva mukkot sem. Na jó valamit.

Pl Mamacka esküvői fotói közül nekem is a Coolasa által megjelölt kép tetszik, de nagyon és igen, iszonyat szar is egyben...khm... és
mint a műveletlenség netovábbjaképp kénytelen vagyok megkérdezni

Coolasától,
hogy mit jelent az a szó amit elfelejtettem, és megjegyezni se tudtam és azzal illetted a Mamac esküvős fényképet?

szürke köd van a homlokom előtt, és mint valami lepel gátolja az információ áramlást... kísérteties.

Kép
sasha
 
 


Ezek a polgári képek ezeket is az a fotós csinálta de ezek sokkal jobbak voltak...
Igen vackok, gyenge a minősége (kicsi felbontásra állította a gépet, hogy sokat kattogtasson...) a pillanatok elkapásában tényleg jó volt az ürge... kértem, hogy fotózza a rokonokat a pusziknál ... öcsémről az egész esküvőről egy távoli homályos kép van... alig készült a rokonokról kép ...ez még hagyján de kettőnkről se nagyon mármint olyan amin ketten vagyunk... ellenben egy doboz kismacskáról készült vagy harminc kép (persze a gratulációk alatt :evil: ) illetve van egy klassz kép a portafeliratról meg a dohányozni tilos tábláról... :(

eljegyzés (ezek sajátok)
Kép Kép Kép

polgári
Kép Kép Kép Kép Kép

ezeket egy kicsit átalakítottam...
Kép Kép


ez a kedvencem és egyben szinte az egyetlen normális közös kép...
Kép


Kormi keresd elő te is a képeket!
Olyan kiváncsi vagyok! :)
...no meg a többiek is!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szívesen látnám! :)


Ezek tényleg nem jók! Vagyis azok lennének ha lehetne nagyobbra nagyítani mint 9x13 és ha mondjuk nem felpattanós vakut használt volna a teremben... tehát ha profi lett volna,... de ilyen szinten mi is megtudtuk volna csinálni...
Amúgy itt az esküvős oldalunk! :)
http://www.gportal.hu/portal/macka/

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Megyek anyósnak tortát sütni! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sasha, melyik szót nem érted? Csak nem az "ahisztokhatikus"-t? Talán mert ilyen szó nem létezik? Igen, ez lehet az ok. Szóval az "arisztokratikus"-ból az r betűket elraccsoltam, mint az ahisztokhaták teszik, és közben a klaviatúrától lehelletnyit eltartottam a kisujjamat, de ezt nem láthattad, ezért utólag tudósítok róla. SZóval nem a te készülékedben van a hiba... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Ha már mindenkit az elírásom foglalkoztat, akkor nyílvánosan is kijelentem, hogy igen, hibáztam, a savanyú helyett keserűt írtam. A Cebion nekem is savanyú, sőt a fiamnak is azt hiszem, ő nem is tudja úgy bevenni, mint Áron, hanem tejcsibe csöpögtetem. Nnna! :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihóka!

Gyorsan bekukkantok, míg Ádusz alszik egy kevéskét. Délben csak egy órát volt hajlandó. Most bedugtam aludjon még egy órácskát! :lol:

Délelőtt elmentünk bevásárolni annyi volt a levegőzés mára. :cry:

Nagyon szépek az esküvői képek. Szerintem minden menyasszony gyönyörű az esküvőjén. Manapság már úgy megtudják csinálni az embert magára sem ismer. Smink, fodrász, szép ruha. ......
Nekünk nem lesz esküvőnk, sajna. Annyi embert szeretnék meghívni, hogy egy vagyon lenne. Annyi pénzt meg tudok máshol is hasznosítani.

Mamacka te annyira jó fotókat csinálsz. Ez tuti valami veleszületett képesség. Tanulni nem lehet? :lol:
Babónak boldog tizediket!

Ilba köszi, hogy válaszolsz Jumam kérdésére. A Sparban akciós a szójatej. Meg van valami szójás ital is.

Kép
vanília
 
 


Sasha ahisztokhatikus=arisztokratikus, csak arisztokratikusan (és affektálva) a r betűk h-nak ejtve.

mamac ugye nem mondod komolyan, hogy ezeket a tavaszi képeket idén csináltátok??

Cool, dehogyis lettem hűtlen, épp ezért most itt vannak neked a közeliek az esküvői felsőmről.

....


Nincsenek itt, majd még este, most nem tudom megcsinálni :(
jumam
 
 


Itt is vagyok vendégség letudva. :lol:
Cool!
Igen a felsőd aljára azt hittem egy háromszög aprócska ruhadarabod. :lol: 8) Csini voltál.

Tücsi!
Igazad van bocsika lemardt az eleje. 8) Így helyes:http://bobita.infocentrum.hu/
Nagyon sajnálom Gergőt és persze Téged is.Engem is nagyon megvisel amikor hány Domi. :cry:

Mamac!
Látod,az nem is volt eszembe,hogy talán lehet ilyen sütőformát kapni. :lol: De veled kapcsolatban ez nem is csoda,hogy fel se merült bennem.Simán kinéztem belőled,hogy Te alkottad a rózsákat. :lol: Nagyon csini menyasszony voltál.Mint mindig:Egyszerű,természetes és gyönyörű.

Ezek után Én meg se mutatom milyen kövér,csúnya menyasszony voltam. :cry:

Ilba!
Én lenni 99-óta asszony. :twisted:

Szép estét mindenkinek! :wink:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Na, gyermek apjának átadva. :D
Eddig játszottunk. Hát mit mondjak, kész vagyok. :D
De megtanítottam pacsizni. Mégiscsak egy férfiről van szó. :wink:

Bajom nemhogy javult volna, hanem sajna rosszabb :( , viszont a nátha, torokfájás, izületi fájás az AB hatására totál elmúlt.

Aszittem dobok egy hátast, most vettem észre, hogy Beni az 1 hónapja kapott szandáljából lelóg. Ennyit nő a lába???!!! :shock:

Na mindjárt jövök, csak a Híradóban szó lesz az ELMÜ-ről, mi se kaptunk október óta számlát. Bele sem gondolok mennyit kell majd fizetnünk. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamacka,
én is azt hittem, hogy Te varázsoltad ilyen rózsássá a muffinokat. Már láttam is lelki szemeimmel, ahogy a félig átsült sütikéket bevagdosod egy kiskéssel, hogy aztán szépen szétnyíljanak... (nem tom, így működne-e :roll: )

A héten elkezdtem mellőzni a kenyeret (helyette knackebrot megy), meg tésztaféléket, meg nem iszok cukros üdítőket sem. Bár ez utóbbit eddig is nagyon ritkán tettem. Erre Mbá most jött haza melóból, és hozott egy hatalmas dobozzal a kedvenc bonbonomból :P Lindt Lindor (piros címkés) :P Hajajjjj!

Kép
mancs
 
 


Mamac,
az oldalatokról még mindig hiányolom a hajós képeket!!!! Mi ez a hanyagság? :wink: :lol:
Nem zártam be az oldalt, és hallgatom a zenéjét. Nagyon tetszik.

Kép
mancs
 
 


Dia,
Mi az a vendégeket kidobtad? :lol: Jó hamar elmentek. :shock:
Köszi, majd lefotózom a rizstejet, csak először ki akarom próbálni, hogy megissza-e. Ha megissza én is literes kiszerelésben akarom venni, gondolom úgy olcsóbb azért.

Tücsi,
Tápszert köszi, de ha van olyan aki már most tutira ezt fogyasztja, akkor szerintem add neki inkább.
Engem már meg sem ráz, ha Beni hány, már annyira hozzászoktam. :oops:
Sajnálom az újabb nemevős korszakot. :(

Mamac,
A képeidre emlékszem még a múltkorról, hát még mindig gyönyörűek!

Cool,
Mi május 31. Ti? :wink:

Ja és csak hogy tudjátok, Mamacék és a mi polgárink ugyanott volt. 8)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
a tejtől miért tartasz ennyire? Van allergiás a családban?

Kép
mancs
 
 


Ilba,
a tejtől miért tartasz ennyire? Van allergiás a családban?

Kép
mancs
 
 


Ilba,
a tejtől miért tartasz ennyire? Van allergiás a családban?

Kép
mancs
 
 


Ilba,
a tejtől miért tartasz ennyire? Van allergiás a családban?

Kép
mancs
 
 


Ilba,
a tejtől miért tartasz ennyire? Van allergiás a családban?

Kép
mancs
 
 


Mancs,
te aztán nyomatékosítottad a mondanivalódat! :wink:

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


"Szerintem minden menyasszony gyönyörű az esküvőjén. Manapság már úgy megtudják csinálni az embert magára sem ismer"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vanília, te aztán most jól beszóltál mindenkinek, aki sikeresen elvetette magát a kacajosok közül....

Ilba, mi aug 16... vagy vmi ilyesmi....

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba, most aztán tényleg válaszolj Mancs tejes kérdésére, és a válaszban feltétlenül legyen benne a savanyú szó is, hogy kiengeszteld az örjöngő, feldühödött tömegeket..

Mamac, akartam már írni, hogy a fotókon van benned valami primadonnás, valami drámai dizőz.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


mi is hazajöttünk

bulaj jó volt

számítógép megcsinálva :lol:

én lenni asszony 98 -óta
én győztem HURRÁ :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti!
:lol: :lol: :lol:
Ilba!
Nem dobtam ki őket csak rendi rokonok voltak és időben leléptek(Svájciak). :wink:
Mancs!
A múltkor Te küldtél esküvői képeket a netről? :roll: Coolnak nem küldted el? :lol:

Pááááááááááááááááááááááááááááááá!

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Háát a süti lehetett volna jobb is... utálom ezt a sütőt... nem lehet kikapcsolni a légkeverést... persze csak meg kellene szokni gondolom,de inkább elköltöznék már! :( :) egy kicsit leégett az alja mert a közepe meg nem akart sülni... hrrrr pedig villogni akartam anyósnak

Bocsi, hogy mindenkit az esküvői képeinkkel untattam... tényleg már ezerszer láttátok... :oops: :oops: :oops: :oops:


Vanília
...ez a mindenki gyönyörű az esküvőjén annyira, hogy épp rá se lehet ismerni... elég jó párosítás önbizalomnövelő tréningnek is megteszi...


cool
gondoltam, hogy nem hagyod szó nélkül :wink:
primadonnás, drámai dizőz..
:shock: :) :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
akkor rám tényleg nem lehet rámismerni...


mancs
Mi is maradunk a házilag csapolt tejnél :lol: ... biztos ami biztos... savanyítottat már lassan elkezdjük... túrót már kapott egy keveset...
A hanyagságot pótolni kell már férjem is mondta... :oops:
csak most épp egy kicsit fasirtban vagyunk... :(


Ildicsi
Látom nagyon időmilliomosnak néztek! :lol: :lol: :lol:
Az esküvői bókot köszönöm... nem vagyok egy önbizalombajnok, de azért akkor jól éreztem magam a bőrömben... gondolom ez nagyon meglepő... valószínű nem volt ezzel egyedül a menyasszonyok sorában... :lol:


jumam
de bizony... már január végén le akartam fotózni... de csak most sikerült... azért elég elszomorító... félek nemsok gyümölcs lesz ha így haladunk... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


[quote="sajtine"]
írta:
sajtineén lenni asszony 98 -óta
én győztem HURRÁ :lol: :lol: :lol:


97 október valamennyi. Mondtam, hogy most jön a 10. így Sajtiné, sorry...

Próbálkozom némi altatással.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Én meg lenni legfiatalabb asszony??? 2005 máj. 21.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Coolasa!

ÚÚÚÚ. Most ahogy olvastam a hsz-t, egyből ki tudtam olvasni belőle... mondtam, hogy nem fogtam fel semmit abból amit olvastam... sajna ez van, ha délután alszom. De most jót nevettem magamon :lol: :lol: :lol:

Kép
sasha
 
 


Hupsz! Gyerek bentfelejtődött a vízben :D
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Az időmilliomosságról jut eszembe...

Ti mikor neteztek? vagyis hogy egyeztetitek össze a napi teendőkkel, hogy ne menjen rá a fél napotok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...vagy az egész :?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


....például úgy hogy nem kellene itt ülnöm válaszra várva... :(

ezért van az, hogy néha el-eltűnök mert egyszerűen néha úgy érzem, hogy elfolyik az életem a világhálón miközben a gyerekem majdnem szörnyethal mellettem... :cry:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamac, én lenni legfiatalabb asszony :D :cry: . 2005 aug. 5.

Én csak hétvégén szoktam nappal is benézni, hétközben inkább este. Ezért szoktam 1 után lefeküdni aludni. :(
Veszélyes tényleg, mert ha nem is csak itt a bneten de nagyon könnyű elbarangolni.

Szaraxik a babanet, nekem is alig jött be, valószínű azért ez a nagy csend. Azt konkréten tudom, hogy Gabinak egész nap nem jött be.
jumam
 
 


Mancsi,
Csak. :lol:
Mert nagyon kiütötte Benit, mikor én ittam. Szóval még várok kicsit.

Mamac,
Én reggelizés közben, Beni délutáni alvása alatt és este jövök. De a gép be van kapcsolva egész nap, esetleg be-benézek még.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó estét! Itt az éjszakai műszak!

Mindenki nagyon szép mennnnnnnyasszony vót, különösen Cool szimpi, amiért nem tett a hajába semmi bizbaszt, én is úgy terveztem, hogy max. valami fehér hajpánt lesz a hajamban, de aztán tettem bele 1-2 fityegő izét. Képet tettem régebben, aki akarja keresse vissza. :twisted:

Mi esküvőnk 1998. június 6-án volt, így Sajtival közösen birtokoljuk a 2. helyezést. :wink:

Cool, Ti meg a jányom szülinapján esküdtetek, csak nem abban az évben. :)

Nem kaptam bodyt Bubek, Kaiser's-ben nem árulnak, a Spárunkban meg már csak pici méretek vannak brazilból és hollandból. :( Én nem vagyok jó ómen, ne vetessetek velem semmit. :roll:

Mamac, ezt neked. Az eskülői dácsia :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, Mamac, nálunk is egész nap megy a gép, és ha elmegyek mellette ránézek, s ha van írnivalóm, meg kedvem, meg Livi sem rángatja a gatyámat, akkor gyorsan bepötyögöm, éjjel meg szabad a vásár.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, jaja, én sem akartam túlspirázni, így haj is, smink is sk. volt, és abszolút a szokásos mindennapi, nem akartam (magam előtt) természetellenesnek hatni.

Kép Kép
coolasa
 
 


Na, most épp megy a bnet.
Lefotóztam pár képet az albumból, de ferdén sikerült, meg vakuval, katasztrófa, de felteszem. Majd valamikor próbálok jobb digitális formát adni nekik (ugye mi még a digitális kor elött...)

Nekem nem volt semmi sminkem (utólag sajnálom), csak a hajamat bodorította fodrász.
Kép
Csókjelenet:
Kép
Az ominózus templomi tömeg (fele), és ebben már a párom munkahelyéről a titkárnő is benne van:
Kép

Bezzeg a gyerekeink már a számítógéppel nőnek, nálunk komoly irodai munka folyik:
Kép
Egyébként megőrjít a pici, bemasírozik a hálószobába, az ajtó felöli oldalon az éjjeliszekrénybe betámasztva a lábát felmászik az ágyra, átrobog rajta, majd fel az asztalra, s máris püföli a billentyűket. Csuknom kell a háló felé az ajtót, mert ez bármikor eszébe jut. Vagy a másik szokása, hogy megy az asztal alá a kábelrengeteget húzgálni.ÁÁÁÁÁ

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Az én sminkem abból állt, hogy a szempilláimat spiráloztam, a hajamat meg egy picit behullámosítottam úgy, hogy előző éjjelre befontam. De utólag láttam, hogy nem kellett volna, mert az eredetileg is tupírozott hatású lobonc így 3× akkora lett. Teszek mégis képet, hogy illusztráljam is.

Vigyázat, ultragáz műtermi képek!
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kormi!
KÖVETELEK sapi nélküli fotót, hogy látszódjon a fejecskéd és a frizkó. Ami eddig látszik, az tök jó! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Így utólag nekem is a hajam nem tetszik annyira, jobb lett volna valami sima. Most már így marad.

Gabus, egyet sem teszel fel??? légyszíííííí!! Én még akkor nem is voltam itt, azt sem tudom, hol keressem :shock: :wink: :wink:

Mai letöltés, nem mind mai termés:

Kép Kép
Kicsit náthás :(
KépKép
Azt hiszem még nem mutattam a konyhánkat :wink:
Kép
És még egy alvós:
Kép
Naplemente az ablakból:
Kép
jumam
 
 


Nálam is szarakodott a bnet, ezért a sok ismétlés :oops: Bocsi :oops:

Kiáztattam magam, de "csak" a Kismamát olvastam ki. Elejétől a végéig. Bulvárra már nem volt erőm :lol: A melegvíz nekem mindig úgy kiveszi az energiám, meg is halnék, ha minden este kádban kéne ülnöm :roll: Kiszállok, lever a veríték, elszédülök, ki akar ugarni a szívem... Mindig ez van :roll:

Kormi,
a mostani Kismamában van egy pár pelenkás internetes oldal. Ha érdekel, felrakom.

Én 2005. július 9-én lettem NEJ. :lol: :lol: :lol:

Leléptem :D


8)

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?