Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Angika!
Megnéztem az albumotokat, az a fekete-fehér 3-as tök jó, tetszik. Az iwiw-en visszajelöltelek.

Zsani!
Nem, a Soma a sárberkibe járt, mi szerettük nagyon, csak előtte a Módszertaniba jártunk babaklubba. De én is beírattam mindkét helyre, szóval jól tetted!
Máté súlya :wink: Az étvágya jó amúgy?

Mázsa!
Gratula, Máté megérdemli a nyereményt, mikor kapjátok meg?

Móni!
Nem semmi Dóri magassága, azta Te hogy kapsz rá nadrágot, gondolom nem a 2 évesekre valót hordjátok? :lol: Akkor tök sokat beszél már a korához képest a Dóri. Mondatok mond már ezek szerint tök ügyi!
Majd írdd ám meg, ha megtudjátok a pocaklakó nemét!

Ahogy Lackó is! Tényleg jobb ha vigyázol, most kezdődik a papagáj korszak! :!: Soma 20 hónaposan 2-3-4 szavas mondatokat mondott, de a környezetünkben ez tök jónak számított, de akkor a Ti lurkóitok is ügyik nagyon!
Aztán még az jó, mikor később elmondd mindent anyáról-apáról,míg a nagyszülőknél van, meg fordítva. MINDENT elárulnak!

Zsuzsi!
Ezek nagyon rossz hírek, nem elég az, amit a bárányhimlő okozott, most még ezek a génhibák! Az epekő hogy tud ilyen kicsi gyereknél kialakulni? Hihetetlen. Nekem is volt, már írtam, (meg most Áginak van...) nade egy ilyen kis léleknek! Annnnyira sajnálom, és főleg a veséket is!
Gondolom hogy megijesztett a tudat, hogy a listára kerültetek?

Nekünk is volt a családban veseátültetett, járt dialízisre... hát no comment. Még szerencse, hogy a gyerekek olyan erősek tudnak lenni ilyen helyzetekben is, hogy a felnőttek irigyelhetik őket! Családod tud segíteni? Te hogy bírod lelkileg?

Most ennyi időm volt.

Edit, ha tudsz, tényleg írj!

lola77
 
 


Sziasztok!

Rég nem jöttem…
Apa elment focizni van egy órám netezni, bár ehhez Kata babának is lesz 1-2 szava…

Iszonyú szél volt, de elmentem súlymérésre…Két kézzel kellett a babakocsit tartanom, mert tuti elvitte volna. 7500g-nak mérték Katát (de előtte evett+textilpelus, úgyhogy én 7300g-nak veszem :), és kb. 63-64cm, a kis pocakos :D )

Kata tegnap hasról átfordult hátra. A második próbálkozást sikerült lekamerázni, nagyon jó lett. :) Úgyhogy a hasra fordulás után 30 nappal sikerült átlendülnie vissza. :)

Február 24-től már Gyeden leszek, hétfőn postázom a papírokat a munkahelyre, remélem jól lett kitöltve, meg egy kicsit késve adom be 1 héttel, remélem nem lesz gond belőle. Majd rájuk telcsizek, hogy minden oké-e. Nem bánnám, ha 3évig lehetne szülési szabadságon lenni…azért nem mindegy a pénz szempontjából…

Kivagyok akadva, hogy fizetős lett Gyeden levőknek a suli, mert én is akartam tanulni ingyen szeptembertől…Kemény 100ezreket meg nem akarok, nem is tudunk kiadni. :(

Lola!
Jelmezügyben van haladás?

Erika!
Nem kaptam levelet Pampers ügyben.
Igen Marika védőnő, nagyon kedves, rendes. 1év felett hova lehet a babákkal járni klubba? Én is a telefont kérem Katának. Karácsonyra kaptuk a sütifaló kincsesbödönt, meg a formadobozkát. Talán áprilisra megküldik, hétfőn küldöm be. Azt írták 2-3hónap az átfutás.
Egy maxi Pamperst veszek, és ez lesz az uccsó Pampersünk, mert utálom, mindig átöltöztetés a vége. Libero, Huggies bejön.

Maguskaa!
Lakás :( Neten nem próbáltál meg keresni? Sok hírdetés van fent és fénykép is hozzá.

Ági!
Akkor te Dorkával strandra se nagyon mehetsz? Nagyon kell rá akkor vigyáznod, elhiszem.
Darabos kaja :)

Angika!
Kata egyelőre a játékaival elvan, még nem adtam neki mást. A fényképezőgépet és a telefont nagyon szereti nézni.

Dinuci!
Üdv itt. Kicsit mesélj magadról. :) Láttam az őszi babákhoz is belejelentkeztél, én ott is vagyok.

Angi!
Jobbulást Lackónak!

Mázsa!
Gratulálok a nyereményhez!

Zsanett!
Szőnyeget 3hete vettünk Kikában. A Kata bútorát jővő héten hozzák. Meg az egész szoba kész lesz, majd akkor fényképezek. A szőnyeget már leterítettük. Most hétvégén Ikeában voltunk konyhaasztalt vettünk, meg Katának 2 rószaszínű lámpát, egy éjjeliszekrényre valót, meg falra szerelhető nagy rózsaszín virágot. Ja meg játéktartót vettünk neki.
Gyuri mondta ma beszélt a Zolival, onnan az infó. :D
Jó a súlya Máténak. :D

Moncsi!
Nagyon ari a lánykád beszólása. Szép magas. Jobbulást nektek is!

Mellékelek 1-2 képet :)
Kép Kép Kép Kép

Edit/Edi78

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok

Először is erikától elnézést kérek, hogy le Violáztam nem tudom mért ezt a nevet írtam tiszta hülye vagyok.

Ági

A bárányhimlő szővödménye ként maradt neki ez a érgyuladás és mivel a vesét támadta meg ezért roncsolodott neki, ettől kezdve nekünk is nagyon kell vigyázni, most próbálják rendbehozni a jobb vesét mert a balt nem is kezelik. nekünk is azt mondta a prof hogy egy vesével le is élheti az életét csak sikerüljön rendbe tenni. Ma még hozzá jött, hogy a trombocitáknál is találtak valami rendelleneséget ma hívott a doki. Nekünk ez a baja a veséknek.

A családom nagyon segítőkész sokat segítenek lelkileg és anyagilag is mert például az egy havi gyógyszere 21 587 Ftba került. Meg amikor a transzplanton vagyunk a bszüleimnél alszunk így Anginak is könnyebb mert nem kell a klinikán aludnia igaz 7-re be kell menünk. amúgy a dokink az 1.számú gyerekklinikán van Professzor Tulassay Tivadar és Prof. Reusz György ők állítolag szakértői ennek a betegségnek.

Minden betegnek jobulást mihamarabbi gyógyulást.

Angi nagyon jólviseli a betegséget de sokat sir amit kifele nem továbbít csak felénk. Próbálja leplezni a betegségét.

Megyek mert Szabit el kell altatnom.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 

 
 

Sziasztok!


Ez aztán a hsz forgalom :lol: :lol: :lol:
Ezt a hülye szeles időt!!!! :evil:
Ma voltunk Hugiéknál,hát a hegyről majdnem lefújt a szél főleg mikor jöttünk lefelé :cry:

Zsanka
ez igen!Jó kis vasgyúró a Máté!!!!!!!!!!
Készül a házikó,holnapra lesznek képek is róla :P :P

Mázsa
Gratulálunk a Máté nyereményéhez!!!!!!!!!!
Kenyérsütés ügyben hogy álltok?Van sikerélmény?

Moncsi
holnapra tavaszias időt jósoltak,kíváncsi leszek :roll:

Edi
Kata is jó súlyban van :wink:
Nagyon édes a képeken,nekem a legutolsó tetszik a legjobban!
Hogy fogod beküldeni a vonalkódokat,ajánlott levélként gondolom,gyűjtőlapod nincs hozzá?
Szeretném a segítségedet kérni!Beküldhetjük együtt a vonalkódokat?
Mert mi már nagyok vagyunk hozzá és ha neked nem lesz más....mivel anyukánként 2 ajándék kérhető,persze csak ha nem gond :roll:
Nekünk még hiányzik 2 pontnyi vonalkód,de megpróbálom gyorsan megszerezni :lol:
Fülbevalója lesz majd Katának?

Zsuzsi
semmi baj,hogy nem Erikát írtál,így is megértettem :lol:
Drukkolok nektek,hogy jobban legyetek!!!!!!!!!


Cirmike,EDit,Aranka,Lrita-hogy vagytok?

Betegeknek mielőbbi gyógyulást!

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK ANGELIKÁNAK!!!

Kép Kép
angika
 
 


Sziasztok

Köszi a szülinapi köszöntéseket. Megpróbálom feltenni a tejszínes túrótortát amit Anginak a szülonapjára sütöttem. Nem tudom ellégé lekicsinyiteni ezért a fotoalbumba teszem Zábráczki Angelika szülinapja alá.

Mindenkinek szép napot.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy nem jelentkeztem,még olvasni se volt időm.Sok mindent történt,sajnos nagyon rossz is.

Oli: nem volt vele gond,egyszerűen csak nem ivott és azért volt büdi a pisije. Ez a "nem ivás" állandó probléma nálunk,mindhárom gyerek képes 1deci folyadékon ellenni egész nap.Így most megy a terrorizálás,elég sok kínlódással.

Hétvége: nagyon jó volt,szuperul éreztük magunkat.Jó volt a szállás is,a masszázs is,meg a fürdő is szuper.Szép,tiszta,kellemes hangulatú.Egyszóval tényleg tudtunk pihenni!!!Csak ajánlani tudom mindenkinek,aki kikapcsolódásra vágyik!

Mielőtt elindultunk Sárávárra,kiderült,hogy az apukámnak gyomorrákja van és műteni kell.Azóta megműtötték,pontosabban csak felnyitották,de nem tudták megműteni,mert már áttétek van a hasnyálmirigyeben is. Így most hétfőn hazaengedik és majd az onkológián kell megbeszélni a továbbiakat.De a professzor semmi jóval nem biztatott bennünket!!!!Teljesen padlón van az egész család. És még az apukám nem tudja,mi a helyzet,mert az anyu nem merte megmondani neki. Totál össze fog omlani ettől a hírtől,még nem tudom,hogy érjük el nála,hogy ne adja föl!(sajnos,ha betegségről van szó,ő igazi férfi: egy náthába bele akar hallni)Egyenlőre minden energiám elmegy arra,hogy legalább a gyerekek ne érezzék meg,hogy mi történik körülöttük.

Nem tudom,mikor lesz erőm újból írni!Addig is legyetek jók,egészségesek és szeressétek egymást!
Szép napot!
Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!


Zsuzsi,
nagyon szép az Angelika tortája! Ügyes vagy!
Sok-sok boldog szülinapot kívánunk neki sok szeretettel!

Kép


Edit,
nagyon sajnáljuk ami az apukáddal történt, jobbulást kívánunk neki! Reméljük sikerül neki segíteni. Kívánunk nektek sok erőt ebben a nehéz helyzetben.

sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Edit
örülök,hogy sikerült kipihenetek egy kicsit magatokat!
Sajnálom,hogy ilyen rossz hírrel jöttél :cry: A lehető legjobbakat kívánjuk apukádnak vagy mit is lehet ilyenkor kívánni? :roll:
Veletek álmodtam tegnap éjjel,hogy átjöttetek játszani és a fiúk rengeteget beszéltek,Vikit nem hagyták szóhoz jutni :lol:

Zsuzsi
Angelikának Boldog szülinapot kívánunk!
Kép Kép

És akkor most jöjjenek a képek:
Hugiéknál jártunk csütörtökön :lol:
Anya az én kezemet is fogd meg légyszí!
Kép
A két barátnő :lol:
Kép
Ki néz huncutabbul? :wink:
Kép
Futás!!!! :P
Kép
Ó-fotó!
Kép
itt érzem jól magam-mint otthon :wink:
Kép
A kis hableány
Kép

Egy jó hír!
Elegem lett a szomszédokból,így végre elköltözhettem a tegnap éjjel elkészült házamba!!!!!!!!!
Címem:Március utca 27.-pont mint a születésnapom :lol:
Puszi:Viktória Lili
Íme a házavatón készült képek:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=12187


Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika!
Én 2 játékot szeretnék Katának. Most először a telefont, tavasszal meg a pancsimanókat. Az akció május 15-ig van, addig így vagy úgy összejön a 16pont.
Szegény Pamperst szídtam, de ma a Huggiesból és múltkor a Liberoból is kifolyt a tartalom. Arra gyanakszom, hogy kicsi a 3-as méret. Alig bírom összehúzni Kata pociján. A Maxit most tesztelem.
Szóval sajnos akkor nem tudom neked beküldeni. Amúgy ajánlottként küldöm, van hozzá vonalkód gyűjtő. Asszem május 1 -szept. 30 született babákra vonatkozik idén. Sorry. Gondolkodtam, de nincs a környezetemben olyan baba, aki ne gyűjtené. Vagy nem Pamperst használ.

A többiekre is reagálok, de gyorsan ezt szerettem volna.
Edit/Edi78

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok gratulációt:)

Lívia
Már olyan régen néztem meg az oldalunkat, hogy azt hittem már nincs is meg. Régebben, ha 1 hónapig nem volt hozzányúlva, akkor megszüntették. Most meg kb. a 14 hónapos képek vannak fent utoljára. De majd most összekapom magam és frissitem:)
Hát tényleg nem volt egyszerű a terhességem a Mátéval, de volt igőm pihizni és nem utáltam, mert a tudtam, hogy a Máté a pocakomban van, és érte tettem.
A tesónál első körben nem kell végig csinálni. Még a Máté leszívásából van fagyasztál, most abból lesz a próbálkozás. Ha nem sikerül, akkor minden elölről, de nem baj, akkor belevágunk újra. Nagyon szeretnénk tesót.

Lola
Köszi, még nem tudjuk mikor kapjuk meg. Elvileg írnak majd mailt róla. A kiírásban az volt, hogy ferbuár 14-én Valentin napon hozzák ki. De az is volt benne, hogy február 5-én lesz feltéve a végeredmény és mégis feltették már csütörtökön. Szóval a nemtom. Már mutattam itt a neten a Máténak és egyből mondta, hogy csüccse:) Biztos odáig lesz:)

Erika
Szuper a kenyérsütő, olyan mintha pékségben laknánk:) Megtaláltam a jó receptet és már sikerül minden kenyér. Most a kuglófot szeretném kipróbálni. Biztos abból is kidobok majd párat.

Bocsi, ha valaki kimaradt, de nem nagyon tudtam vissza olvasni.

Jó éjt mindenkinek.

Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Pár kép :lol:
Kép Kép Kép

Editék pénteken benne voltak a 24Órában :lol:
Kép Kép
Nagyon jó képek lettek Rólatok!Ugye nem haragszol,hogy feltettem ide a képeket? :roll:

Viki bújócskázott :lol: Kép


Puszi:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Remélem mindenkinek jól telt a hétvége, mondjuk elég vacak idő volt :(.

Erika,
szuper lett a házatok! Vikinek is tetszik?


Edi,
mindig a fiúk pletykálnak a legjobban, nem? :)
Nagyon jók a képek, nekem az első tetszik a legjobban.

Lola,
a sárberki böliről én is jókat hallottam. Lassan elmegyünk a módszertani klubba mi is, legalább körülnézünk jobban :)
A Máténak tényleg nagyon jó súlya van, mindent megeszik, olyat nem tudok neki adni amit kiköpne. :D

Csajok, nem ismertek egy jó bőrgyógyászt, aki ért az anyajegyek vizsgálatához is? köszi

Na mentem jó éjt.

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Zsani
A Dancza Máriát tudom ajánlani. Nekem csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban. A vasútállomásnál rendel itt Tbányán.
Ha gondolod leírom melyik nap rendel és hánytól, és a pontos helyet.

Jó éjt!

Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Zsanett:
Csatlakoznák Mázához.Én is őt tudnám ajánlani.
Egyszer régen voltam nála,mert volt eg ynagyobb anyajegyem és le akartam égetettni.Me is csinálta szépen,de ézsre vette hogy eléggé sok a fekete színű anyajegyem.Azt mondta hog yfigyelni kell ha esetleg bepirosodik vag ynő,akkor mindenképp menni kell,mert ez okozza a bőrrákot,ja és kerülni a napot.Na most helyette szoliba járok 8) Bár azt mondta,hogy a szoli már lassan egészségesebb,mnit a nap.

Erika:
Tök jó Viki lakja.Tetszik neki?Játszik benne?
Ha nem vagyok tolakodó ez a kép nem a lakásotokban készült ugye?Csaknem vettetek új lakást,vagy házat? :lol:

Dorkának kinnt a 12.fogacskája is.Egyszerre jött ki 2.Egy rágó,meg egy szemfog alul.Nem is fájt ez neki,csak nyáladzik,eddig ezt nem tette.Ja és még jön vagy 3 :D :shock:

Hétvégén voltunka haverokkal bolingozni Tarjánban.Naygon jó hely,ajánlom mindenkinek,és nem is drága.Van rendes éttermi kja is biliárd asztal,meg csocsó is :lol: Dorka anyuéknál aludt.8-kor már tenete volt,és reggel fél 8-ig aludt egyhuzamban.Erre felbuzdulva Febr.24-én megyünk a haverokkal sportbálba.

Tegnap volt itt anyóspajti,mivel holnap lesz a Dorka névnapja,és felköszöntötte.Hát bébitaxit vett neki.Tök jó,mert mi is azt vettünk a páromnak a picinek.Még a végén nekem kellet anyóst nyugtatni,hog ynem baj ha ő is azt vett,az övé sokkal jobb,praktikusabb.Bár sztem nem nekem kelett volna ez ügyben egyeztetnem vele hogy mit veszek a lányomnak névnapjára...

Képzeljétek tesóm felesége terhes és,kinnt vannak Amerikában.Voltak a szokásos vizsgálaton,és vagy egy 20oldalas kérdőívet kelett kitölteniük.A soórnőm majdnem aláírta a fia körülmetélését.Ha Dani nem szól rá,hogy hé tudod mit jelent ez a szó??,akkor aláírja :lol: Bár a tesóm is honna tudja ,hogy ez azt jelenti?????És amikor mondták a dokinak,hogy köszi nem kérjük,tök furcsálották,hogy hogyhogy nem????Ott ez a szokás.Mega a másik,hohy már most kell írásban nyilatkoznia hogy fog e majd fájdalomcsillapítot kérni vagy sem,és ha igen melyiket.Hát ilyenkor még honnan tudná az ember,és ha azt írja hogy nem ,de mégis kéne,akkor nem kap,ugyebár.Érdekes dolgok vannak kinnt.

Angika:
Képzeld Dorka ma hazasétált tőletek.Azért nagy út szerintme nekiég,de bírta hősiesen :lol: A hétn melyik nap jó nektek?Tudom most lesz a Julcsi szülinapja azért is kérdem már most.Ha elfoglalt vagy akkor jövőhéten sétizünk.Julcsi jól van már teljesen?

Na eldugultam,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok

Na mi sem vesztünk el,csak a férjem úgy gondolta nem elég strapabíró a jelenlegi számítógépünk és hát beújított.Szal azzal bütykölt a hétvégén.

Ági
Boldog névnapot a Dorkának.És gratula a fogakhoz.Timinek most valami rágófoga jön,észrevettem egy pici csücsköt.Emiatt nagyon nem jól alszik meg elég nyügi.Neki még mindig csak 6 foga van,hát nálunk nem tudom mikor fog ez befejeződni. Na akkor ezekszerint rendben van a tesódéknál minden.És akkor fiú lesz?Vagy mindenképpen ki kellett tötlteni ha fiú ha lány?Tényleg hülyeség ez a fájdalomcsillapítás.Mi van ha azt írja h kér,de aztán nem lesz rá szükség?Akkor is kifizettetik velük?

Erika
Nagyon jó lett a házikó.És hol van?A Viki szobájában v nálatok?

Ági mégegyszer :)
Az unokatesód(bocsi ha nem) aki varr környén,mennyiért varr melegítőt?

Na mentem tök fáradt vagyok már most,pedig nagyon jó idő van kint.
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséreteket,jól esett :P :wink:
Vikinek nagyon tetszik a ház,jókat bújócskázik benne,ha meg megtalálom akkor síkongat és röhög :lol: :lol:
A háza a mi szobánkban van,mivel nála elég kevés hely lenne játszani,ha még ez is ott lenne.És az ajtaját könnyebb nyitni a lam.padlón mint a szőnyegen,nem súrlódik.

Ági
a Viki bújócskázós képe anyukáméknál készült :lol:
SAjnos még itt lakunk pár évet....... :cry: :cry:
Gratula az új fogacskához!!!Inkább nyálazzon mint nyűglődjön a fogakkal!
Ügyes volt,hogy szépen aludt amíg ti elmentetek szórakozni!
Ne aggódj a bébitaxi miatt,majd jó lesz a tesónak vagy pedig elviszitek valamelyiket a nagyszülőkhöz :lol:
Ügyes Dorka,hogy sokat sétált!Viki elég kényelmes ilyen téren,nem igazán akar sétálni :cry:
Lassan 1 hete mondogatja,hogy fáj a combja :cry: azt hiszem,hogy elviszem a dokihoz,mert mi van ha van valami összefüggés a fájdalom és a" nem akar sétálni "között? :cry: :roll:

Moncsi,Ági
Dórinak és Dorkának küldjük ezeket sok szeretettel névnapjuk alkalmából:
Kép Kép Kép Kép

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Boldog névnapot kívánunk mi az Dóirnak és Dorkának is.

Puszi Lívia

Kép
slivia
 
 


Bocsi a helyesírásért.

Szóval akkor a Dórinak és Dorkának Boldog névnapot kívánunk.

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!



Ági,
gratulálunk a fogacskákhoz! Mi úgy néz ki maradunk 8 fognál, legalábbis 2-3 hónapja semmi :)
Ügyesen sétál a Dorka, a Máté egy lusta disznó, mert kocsizik. Mondjuk ha kiveszem ugysem arra megy amerre én akarom, aztán gyorsan méregbe gurulunk mindketten 8) .
Ma kint voltam vele délelőtt és délután is összesen 5 órát, sétáltunk, játszottunk, ismerőssel dumáltunk, naaagyon kifáradtam! :D De szuper volt. Tiszta sár lett a gyerek. :)
Ügyes volt a Dorka, hogy jól elvolt nélkületek!
Én még nem merek ilyet :shock:. Állítólag túlzásba viszem a tőrődést :D

Amúgy azt elfelejtettem, hogy a Máténak nem kellett a 15 hós oltás után lázcsillapítót adni (mondjuk én sohasem adtam neki oltás után), de a doki néni azt mondta nem kell most. Borogatni sem kellett. Ez az oltás általában 1 hét - 10 nap után okoz lázat, rosszullétet. Várom már :).

Én is hallottam (sőt a Vészhelyzetben is volt), hogy kint Amerikában a körülmetélés megszokott. Egyszerűbb a tisztántartás - állítólag. Tudják már a pici nemét? Mikorra van kiírva?

Köszönöm a bőrgyogyis tippeket, Mázsa megírnád a nőci számát?
köszi

Angi,
lett kutyus a Corában? A héten fel akarok menni vásárolni ruhákat a Máténak, és érdekelne a kínálat. :D Nincs egy göncünk sem már, mindet kinőtte.

Hallottam a dózsakerti új bababizományosról a sárga házban. Volt már valaki ott?

Dorinak és Dorkának boldog névnapot kívánunk!

Kép

jó éjt!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Zsanka
Sétáló utcában lévő sárga házban van az a bababizományi?
Még nem is láttam :oops:

Lesz klub csüt-ön a CS-S-ben?

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Erika,
igen, a szórólap szerint ott van. Állítólag lehet ruhákat csereberélni.

ÚGy tudom lesz klub a CSSben, mi nem hiszem hogy megyünk, lehet addigra lesz beteg a Matyi.

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Csak végigsuhantam a hozzászólok között, Zsankának és Erikának (na és persze még akit érdekel) szeretném mondani, hogy mi már voltunk abban a bizonyos babaruhaboltban, Dózsakertben, a sárga házaknál van, az akkumulátoros bolt mellett, az esküvői ruhaszalonnal szemben.
Pont tegnap voltunk, vettem is Virágnak egy szép ruhát, egy felsővel, 1200 Ft volt együtt a kettő. Karácsony előtt is vettem neki egy hosszú ruhát egy fehér garbóval, kb. az is ilyen árban volt. Nagyon szép ruhák is vannak, egészen pici mérettől, abból szerintem több a választék is, mint a nagyobbakból. De van pl. plüssállat is, meg babakocsi, bébikomp.
Pénteken hoznak árut, azt mondta a csaj, hogy érdemes benézni.

Editéket én is láttam az újságban, mondtam is itthon, hogy én ismerem ezeket a babákat!

Dórinak, Dorkának mi is boldog névnapot kívánunk!

Most muszáj mennem,
sziasztok

hugodugo
 
 


Zsani

Dancza Mária
Álmost v. u. 5.
336-612
kedd 9-től - 12-ig és 14-től - 19-ig
csütörtök 14-től - 19-ig
Ha a híd felöl jössze, akkor az állomásnál kell jobbra fordulni a könyvtár felé, és az első utca balra. Ott állj is meg rögtön, ha tudsz, mert a legelső ház baloldalon. A ház oldalánál lett csinálva egy bejárat, meglátod biztos.

Szólj, ha érdekel a tatai rendelő is, akkor leírom azt is.

Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Névnapot Dóri és Dorka babának. :)

Mi ma készülünk menni abba a bizonyos baba bizományiba...Majd beszámolok róla :)

Tegnap volt a dokinénink, mondta, hogy Kata szép, nagy baba. Még 2 hónap min. amire a foga jön, mert az ínye nagyon vékony még.
Mondta, hogy adjak mképpen gyümit max. 30-40g-ot, meg ha este nincs tej, akkor tejpépet. Még várok...

Ti mikor kezdtétek a hozzátápit? És hogyan, mivel, mennyit? Ti készítettétek vagy üvegest adtatok? Köszi a segítséget.

Zsanett!
Hát igen férfiak...és még a nőkre mondják, hogy pletykásak :wink:
Mi is szándékozunk menni a Corába, holnap asszem.

Edit!
Sajnálom a rosszt hírt. :( Jobbulást apukádnak!

Erika!
Nagyon jó lett a házikó, szép nagy.

Erika/Hugi!
Nagyon édesek a lányok. Olyan arin játszanak mindig, szeretem a sorozatképeiteket nézegetni.

Ági!
Nagyon ügyes Dorka, hogy ennyit bírt egyedül sétálni. :)

Edit/Edi78

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk a síelésből... már a hétvégén...

Ahogy olvasom itthon is történtek jó és rossz dolgok egyaránt (sikerült 1,5 óra alatt visszaolvasnom).
Zsuzsi: legjobbakat Angelikának és Edit: apukádnak úgyszintén!

Névnaposoknak: Boldog Névnapot!
Erika: szép a házikó (megint ügyes voltál)
Edi78: Milyen nagy lett Kata, és milyen mosolygós!

Nagyon rosszul indultunk 24-e szombaton. Dédi aki Rékára vigyázott volna itthon, rosszul lett így anyumékhoz vittem el Rékát az utolsó utáni pillanatban Móvárra akik keddig vállalták csak őt (munka miatt), és azt hogy aztán anyóshoz és párjához viszik majd el. Ekkor volt a nagy havazás alig lehetett haladni. Amíg odaértünk volt hóvihar, hóátfúvás, hóláncszerelés. 5 órás útból lett 9 de megérkeztünk! 24 fős csapattal voltunk 6 fős full felszerelt apartmanokban pályaszállással, 5 gyerekkel a csapatban. A hó nagyon kellett így az összes pálya besíelhető volt nem csak a fenti pályák. Másnap kisütött a nap: beírattuk a gyerekeket a ház aljában lévő síoviba 5 napos oktatásra. Roli sajna külön került a 3-4 évesekhez egyedüli magyarként, a nagyobbak 5-7 évesenél 4 magyar is volt. Sokat sírt az elején, nem is tudtuk teljesen otthagyni, megbeszéltük, hogy távolról nézzük őt, így minden rendben volt. Délelőtt 2,5 óra oktatás volt, majd 1,5 óra ebédidő és játszóház (itt együtt voltak, elvolt teljesen) majd 2 óra oktatás délután. Addig apával felváltva síeltünk: én délelőtt, ő délután. Apósom és a párja is tanulgattak síelni a közeli pályán. (2 éve kezdték a síelést)
Roli 3-4 nap alatt megtanult síelni!!! :D
Volt a héten egyszer olyan szélvihar kint is hogy minden felvonó állt!
Volt kedden este sívilágkupa futam is a faluban (Schladming)! 42.000 nézővel.

Csütörtök délután sajnos após szinte álló helyzetből a lapos pályán akkorát esett, hogy eltörött a combcsontja. 1 órán belül már műtötték a falusi hiper modern kórházban, ahol a nővérek laptoppal szaladgálnak és minden vezeték nélküli hálózattal kapcsolódik a központi géphez. A röntegen kép is ezen kerül rögzítésre! 3 órás műtét volt: titániummal rögzítették a hosszában törött csontot, mindent gerinc érzéstelenítéssel. Másnap reggel vittünk neki pizsomát és pipere cuccot, de már mindent kapott addigra. A nővér hívóval lehet telefonálni, zenét hallgatni. A kórházi ágy tiszta elektonika. Jött a fizikoterapeuta és fel is kellhetett azóta maga jár a mosdóba. A biztosító rendez mindent. Ma hazaszállították mentővel a tbányai kórházba: Az egész orvoscsapat tanulmányozza a műtétjét! Nincs gipsz se, csak fásli, esztétikailag szép vágás! Hétvégén már otthon lesz!

Hazafelé (mivel após párja nem vezet), nekem is vezetnem kellett (500 km), végig viharos szélben és egy hóviharban...

Hétfőn aztán vittük a gyerkőcöket a Budai gyermekkórházba, a megbeszélt allergia (Roli) és immunológia (Réka) vizsgálatra. Megvannak az eredmények: minden Ok. Roli semmire sem allergiás. Jöhet a fül-orr-gégészeti vizsgálat, mert még minidg köhög. Rékának még egyik erdéményére 1 hónapot várni kell.

Hát most leírtam egyben a kisregényünket.
Rékám már nagyon türelmetlen...
Majd teszek fel síelős fotókat.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok

Gyors bejelentkezés Boldog névnapot kívánunk a Dórinak és a Dorkának.
Kép Kép

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem leszek itt,mert sajnos beteg lettem :cry:
38,5 a lázam,ami 30 percenként emelkedik,ráz a hideg,torkom eszméletlenül fáj :cry: :cry:
Holnap megyek le a dokihoz.
Remélem,hogy Viki nem kapja el!!!!!!

Most megyek,mert jönnek anyuék egy kicsit segíteni.

Minden betegnek gyógyulást!!!!!!!!
Bocs,hogy most másra nem reagálok,de alig bírok itt ülni :cry:

Puszi mindenkinek:Erka

cseriviola
 
 


Sziasztok

Cirmike
Hát akkor nem unatkoztatok az úton.Nem lehett könnyű így vezetni. Jobbulást apukádnak.Nem semmi hogy faluban milyen hiper szuper kórház van.Nálunk meg még a megyei is tök lerobbant.

Erika
Jobbulást neked is.Reméljük hamar meggyógyulsz.

Zsani
Mi is voltunk már a dózsakerti bababizibe.Tényleg jó és szép ruhákat lehet ott venni. Mondjuk állítólag a bevét az anyira nem jó,állítólag fele annyiért veszi be mint amennyiért kirakja(vagy valami ilyesmi). Állítólag lett egy bizi a konzum udvarban is,középen a faházban.Na oda még nem volt érkezésünk eljutni. Én mondju a babaörzére szeretek feljárni pestre,most is lesz márc. 10-11 a bnv területén.

Timinek képzeljétek kibújt egy rágófogának a fele,a másik oldalon a párjának meg egy csücske igyekszik kifele. Hát most már alul is jöhetnének a fogai.Tök murisan kezd így majd kinézni mert így felül lassan 6 foga van alul meg 2. És rájöttaz ehetnék.Állandóan enne.Jóformán óránként szaladgál ki a konyhába ha itthon vagyunk és mutat a hűtőre közben meg mondja hogy nyam nyam. Persze ennek a pelusban is van eredménye :D .

Na most menem,mindenkinek jobbulást.Ja és állítólag jön az influenzajárvány,úgyhogy vigyázzatok a lurkókra.
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszömtéseket a Dóri nevében!
Dorkának boldog névnapot kivánunk!

Ugy örülök, mert Én a Rókai dr-hoz járok, a Dóri is Komáromba született, és teljesen magam alatt voltam, mi lesz ha bezárják!
De a rádioban meg a megyei ujságokban is megirták, hogy megmarad!!!!!
Bár sajnos nagyon jo korházakat bezárnak teljesen! Pl. S. Mérei! Pedig nagy szükség lenne rá!

Na megyek mert fáradt vagyok!

Sziasztok! Jó éjt!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!


Erika
mielőbbi jobbulást kívánunk!

Cirmike,
háát nem semmi a story. :) Tényleg hihetetlen, hogy csupán 500 km-re micsoda technika van.. hiába mi marhára el vagyunk maradva - és nemcsak az eü területén.

Hugi,
köszi az infot a biziről, de ennyi idő után miért nem magadról mesélsz?! :D Mizu veletek? :D
A Virág sokat nőtt - szerintem - amitóta nem láttuk. Legalábbis a képeken..

Lívi,
köszi az infot neked is, a bizi ügyben. Majd elnézek a héten arrafele. Biztosan jó lehet a börze, de én türelmetlen vagyok, nem szeretem a tömeget, és ezért annyira nem éri meg nekem. Nincs arányban a sporólás az agybajjal, ha tülekedni kell hamar bepipulok. :)
Gratula a fogakhoz a Timinek.

Mázsa,
köszi az infokat a bőrgyógyival kapcsolatban.

Mi jól vagyunk, a Máté kezd úgy viselkeni, mint egy rendmániás. Kidobja a szemetet, állandóan kezet akar mosni :?: , néha már csak vihogok rajta :). Eszméletlen, hogy miket megért, és mennyi mindent segít itthon. Együtt vetjük be az ágyakat, törölegtünk, pakolászunk. :D Rendesebb lesz mint én :). Kíínos... :D :D

jó éjt
sziasztok
Zsani

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Bocsi,de tegnap már nem tudtam jönni köszönteni! Sok boldogságot kívánunk DORKÁNAK és DÓRINAK névnapjuk alkalmából!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép Kép
angika
 
 


Sziasztok megint!
véletlenül elküldte :oops:


Erika!
Reméljük,hogy hamar meggyógyulsz!!!!
Nagyon jó lett a házikó!

Cirmike!
Kalandos volt a síelésetek :? Apósodnak jobblást kívánunk! Még szerencse,hogy ott ilyen jó kórházak vannak!

Lívia!
Édes lehet Timi a hűtő előtt. Julcsi továbbra is egy kis zabagép. Ő is megtanulta,hogy hammma-hammma :) és egész nap mondjaí,ha valami kajához hasonlót lát :lol:

Ági!
Dorka nagyon ügyes,hogy ennyit sétált!!! Jövő7en meg is mutathatja mit tud :D Majd bepótoljuk az eheti kimaradást :lol:

Zsani!
Igen van kutyi! :D A kínálatról nem tudok semmit mondani,mert csak Zolti volt fent és Ő is csak berohant a kyutyért aztán jött is. De a cora oldalán van fent a baba-mama katalógus ott van néhány ruha.
Már oda is adtuk a kutyát. Nagyon édes volt JUlcsi! Nagyon örült neki és jó sokat játszik vele:) :lol:

Felébredt a bébim:)
Szép napot mindenkinek!!!!
angika
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot a Dórinak és a Dorkának :)

Erika!
Jó benyaltad, Te is szegény! Nálunk hála istennek csak a sógoromékat fertőzte tovább Lackó, mi hamar túlestünk rajta a sógoromnak meg gyenge tüdőgyuszija lett :( Nem járunk át hozzájuk, ami elég nehéz, mert minden fel és lemenetelnél a gyerek megy az ajtójukhoz és üti az ajtót és kiabál hogy "köji, köji" :lol: és persze Ők is imádják és elég nehéz nem kijönni hozzá :)

Tiszta zabagép lett a topik :P :lol: minden kis haspóknak sok-sok puszit küldünk :)

Edit!
Egyszerűen nem tudok, mit mondani neked erre nincs jó szó, talán hogy sok erőt nektek és apukádnak és kitartást!

Edi!
Tényleg szép nagy baba Kata az enyém ilyen korban még mindig kis béka volt hihihi
Én 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, de én nem szoptatta, kizárólag nekem pótolnom kellett, de én mindenhol azt hallottam, hogy 6 hónapos koráig semmi szükség a hozzátápira ha jól szopik és gyarapodik. Ezt utóbbit mi is látjuk :)

Zsanka!
Nálunk is nagy sláger a rendrakás, szemétdobás, kézmosás illetve ami nálunk nagyon bejön a szennyesruhapakolás. Van úgy hogy mosni akarok több adagot szépen szétválogatom 4 részre elviszem az egyiket és mire visszatérek addig az én jó és rendszerető kisfiam visszapakolja az összes ruhát persze vegyesen, hogy anya újra válogathat, ha mosni akar :lol:
De nem bánom ezzel akár 20 percig is simán elvan, majd megpróbálok képet csinálni róla.

Cirmike!
Hát elég mozgalmas volt a síelésetek! Réka hogy viselte az ide oda pakolgatást???

Lívi!
Timi tényleg mókásan nézhet ki így, na majd legközelebb mondom neki hogy viritsd a fogaidat kisanyám! :lol:

Angika!
Úgy örülök, hogy lett kutya, csak kiváncsiságból van rajta csont?

Mindenkinek kellemes napot!
Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a névnapi köszöntéseket,átadom Dorkának ahogy felkel :lol:
Dórinak boldog névanpot kívánunk,kicsit késve :oops:

Erika:
Mielöbb gyógyulj meg.Remélem Viki nem kapja el :cry:

Zsanett,Angi:
Hát nektek ilyen rendszerető gyerekeitek vannak?Dorka pakol szét,és rombol le mindent.Ha teregetek akkor is szedi le a ruhákat és dobálja szana szét :?

Gangi:
Mizuja Lackó műtétjével :?:

Livi:
Uncsitesóm ,hát pontosan nem tudom mennyiért varr szabadidő ruhákat,nekem ugye más árom adja 8) ,de ha pontosan érdekel megkérdem tőle.Olyan 1400-1600körül sztem ,ez nagyságtól is függ.Ez a Bnv-s bababörze,ez milyen????Én is lehet elmennék,de Zsanett írta,hogy nagy a tömeg :shock: ,hát azt énis nagyon tudom utálni.Dorkát oda inkább ne vigyem mi?És megéri felmenni?Ruhák vannak csak,vagy más is van?
Dorka is nagyon zabagép lett,ő is állandóan mondja hogy "mammam".

Edi:
Én Dorkát 6 hósan keztem hozzátáplálni.Először alámalét,majd később sárgarépát,krumplit adtam neki.Én boltba vettem a Hippet,vagy a Kecskemétit.A doiknő bár azt mondta,hogy biot adjak neki a veséje miatt,de az marha drága.Nem is adtam neki,de semmi baja nem lett a másiktól sem.Először csak pár kortyot ivott,és napról napra nőt a mennyiség.Ma már ott tartunk,hogy 2bébiételnyi mennyiség az ebédje,és az uzsi a hasonló mennyiség 8) Kórházban néztek is hogy mennyit eszik a gyerek,és nem is kövér.
De ahogy látom Kata is szereti a pociját :lol:

Cirmike:
Nem semmi lehetett a sielésetek.Após hogy van?Állítólag a combnyaktörés nagyon fáj.Mamámnak volt jó pár évvel ezelött,szegénynek.Réka hogy áll a fejlődésben.Miket csinál már?

Dorka ma is sétált egy hatalmasat.Néha fut is hozzá :lol: Két jó nagy tömbházat megkerültünk.Ő tök jól bírta csak az én derekam szakadt le,mert ugye egyedül nem lehet menni :?
Mikor indul már el egyedül????????

Teszek pár képet,ha nem baj,és eldugultam. :)
NA nekem így pakol a kiscsajom :lol:
Kép

Kis zabagép
Kép
imád pancsizni
Kép
Kép

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Julcsinak nagyon boldog 1.születésnapot kívánunk!
Kép Kép

Aranka
nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép
Kép


Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Ági
A babaörzén tényleg baromi nagy tömeg szokott lenni.Pláne reggel. A www.babaruhaborze.hu-n írnak róla valamit,e nem sokat.Van ruha meg mindenféle babacucc.Használt is meg új is. Belépő is szokott lenni általában 900 ft. Egyébként úgy látszik hogy a csajok itt a topikban inkább nem rendmániásak. :D . Timi is amerre megy arra szana szét minde.A száradó ruhát ő is mindig le akarja szedni,ha a konyhában vagyok akkor ő cipeli be a szobába a lábosokat meg műanyag cuccokat,de ügye vissza már nem talál. :D Ja meg a kukába kidobna mindent csakhogy kukázhasson.

Angika
Tényleg azt én is akartam kérdezni,hogy van a kutyuson csont?Mert a mienken nincs,meg amiket láttam azon sem volt.

Na most mentem üdv mindenkinek. Lívia

Kép
slivia
 
 


Ja még valami.Még jó hogy Erikának így betegen is minden a fejében van :D

Boldog Szülinapot a Julcsinak,és Boldog Névnapot az Arankának.

Sok puszi nekik.

Jó éjt Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Julcsinak,nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Arankának ,meg blodog névnapot kívánunk!!!!!

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Julcsinak boldog szülinapot kívánunk!!!

Kép

Arankának pedig boldog névnapot!!

puszi
Máté és Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Voltunk a sárga házbeli baba bizományi boltba. A ruhákat 100-200-300ft-os veszik be. Nekem legalábbis ezt mondta az eladó meg, hogy annak érdemes beadni a ruhát, aki nem sajnálja, hogy többet nem tud adni. Mert van vmi maximum és ő még rárak +áfa. Majd a konzum udvarba is ellátogatok. Ruhákat csak szemmel futottam át, mert venni nem szándékoztam.

Mit tud ez a tanuló kutyus, annyit írtatok róla?

Cirmike!
Roli nagyon ügyes akkor, hogy ilyen hamar megtanult síelni. :)
Apósod :(, de ahogy olvasom nagyon jó kezekben volt.
Nem semmi lehetett visszafelé olyan időben vezetned.
Gyerekek eredménye OK :) Várjuk a fotókat.

Erika!
Mihamarabbi jobbulást!! Hogy vagy? Viki nem kapta el?

Lívia!
Timi a kis falánk :D Amikor ilyen nyamis nyamis Timi akkor miket eszik óránként?

Zsanett!
Máté a rendmániás :D Én szeretek kupizni :oops:
, de Katát azért nem erre szeretném tanítani... :lol:

Angika!
Julcsinak BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!

Angi!
Lackó a kis béka, ezen nevetnem kellett. :) Hát Kata nagy béka :D :lol:

Ági!
Köszi infót. :) Én is ilyen sorrendben (+sütőtök) gondoltam. És anyukám múlt héten Hipp és Kecskemétit vett az Auchenben nagyon jó áron. De nem bírt magával és már husis kaját is vett, de hol van az még. :)
Dorka mit eszik ilyenkor, amikor ilyen gyakran hamis? Akkor naponta 4bébiételnyi mennyiség az nem semmi…Van étvágya mi?
Nagyon jók a képek, nagyon szép Dorka, főleg a muffinos tál előtt . :) Milyen fürdőjátékotok van? Csaknem a Fisher P. pancsimanók? Szereti Dorka? Katának is ilyet szándékozok majd.

Edit/Edi78

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Kicsit jobban vagyok,köszönöm a jókívánságokat!
Dokihoz mégsem mentem el,nehogy még valamit elkapjak,így magamat kúrálom :lol:
Literszámra iszom a mézes-citromos teát,férjem nem győzi készíteni,napi 4-5 litert megiszunk,főleg én :lol: :lol: :lol:

Zsanka
mi újság nálatok,Máténk lett valami tünete az oltástól?

Cirmike
nem semmi ami veletek történt!Jobbulást apukádnak,hogy van?
Roli nagyon ügyes,hogy ilyen hamar megtanult síelni!
Majd a gyerekek eredmlényéről kérünk beszámolót! :lol:
Ha lesz egy kis időd várjuk a síelős fotókat! :P

Lívia
gratulálunk Timi új fogaihoz!
A kis éhenkórász :lol: :lol: nem lehet semmi,hogy annyiszor eszik.
A naptáramban meg a netezős füzetemben fel vannak írva anyukák-babák névnapjai,szülinapjai,így egyszerű követni :P

Moncsi
jövő héten mentek uh-ra?Mjad írd meg,hogy mi vot,megmutatta-e magát a bébi vagy sem.
Dóri mit kapott névnapjára?

Ági
nagyon édes Dorka a képeken!
A muffinos tál előtt igazi kishölgy!A fürdés utáni képen egyszerűen zabálnivaló! :lol:
A veséje miatt fürdik még mindig kiskádban?Bocs,ha már egyszer leírtad.... :oops:

Edi
én a hozzátáplálást 6 hónapos korban kezdtem el,almalé,almapüré,burg,répa......
Mivel Kata jól fejlődik és szopik,szerintem nincs szükség előbb elkezdeni a hozzátáplálást.
Vikinek előbb nem is kellett,pedig próbáltam,de nem fogadta el,ő még a mai napig nagy cicifüggő,igazi "Csöcsi baba" :lol: :lol:

Edit
hogy vagytok?

Csanita
hol jársz,felénk sem nézel?! :cry:

Mázsa
mikor kapjátok meg a nyereményt?Ugye képet teszel majd fel?

Angika
szülinapos képeket kérünk! :lol:
Puszi mindenkinek:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika:
Örülök hog ymár jobban vagy,a tea mennyiség huha,én napi fél litert nem iszok meg főleg nem teát,fuj.Sógornőm nagy teaivós.Csak akkor iszom meg ha beteg vagyok,akkor is nagynehezen.Lázad nincs már ugye??
Igen a veséje miatt nem fürdetjük még a nagykádban.Férjem autószerelő,úgyhog yeste ami kosz lejön róla...De a hétvégén nem bírtam ki és beraktam mellé a kádba.Hát nagyon élvezet mindkettő,Dorkát ki sem lehetett venni a kádból :lol: ,már teljesen szétázott.

Edi:
Ja a sütőtök is kell,azt elfelejtettem. :oops:
Hát amikor mondja hogy mamam,akkor általában gyümit kap,túrórudit,szendvicset,pukit,pilótakekszet,ami épp van.De csak pár falatokat eszik persze.Én is csak 6 hónapos elmúlt amikor hozzátápláltam.5 hósan nem szopizott,de fejni tudtam még,és volt lefagyasztva is,tehát 6 hósig kihúztuk tejcivel. :lol:

Livi:
Hát meggondolandó ez a bababörze...A nagy tömeg kicsit hátráltat.

Zsanett:
Holnap lesz nálunk közgyűlés.Lázadoznak a lakók a közös képvieslő ellen.Egyből rád gondoltam,hog yte is az vagy. :lol: Őt le akarják váltani,bár én nem értem miért...
2 havonta szokta kiszámlázni a melegvizet meg a fűtést és az olyan 15-20e között van nekünk.Egyedi fűtés van nálunk,de 2 hóra sztem nem sok ez ,még akkor sem ha csak a Dorka szobáját meg a nappalit fűtjük,a többit nem kell ,mert meleg van.Vagy sok????MAJD holnap leírom mi lett.
Máténak nem lett baja az oltástól?

Na mentem,ha felkel a csajom megyünk sétizni,gyalogoltatom ebben a jó időben :lol: Csak elindul már egyedül :? :roll:

Ja mégegy körkérdés:
Ti hog yszoktattátok rá a piciket hogy csak szilárd kaját egyen?
Dorka már szinte mindent megeszik,de csak ha tőlem kunyizza,és akkor is cska pár falatot.Főzelékét már nem turmixolom,csak töröm.Ja és csinálja néha azt is hogy annyit harap a kajából,hogy tele legyen a szája és tök sokára nyeli le.
Köszi a válaszokat,
Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


szia!

Edi:
Igen az ficher price játék ,és nagyon szereti.Már egyedül játszik vele,meri a vizet meg ilyenek.

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Köszönöm szépen a köszöntést mindenkinek!

Olvaslak ám benneteket, írni már nincs időm, mostanság el vagyok havazva, meg fáradva is...

Puszi a babáknak!

Aranka, Izabella

Kép
smariza
 
 


sziasztok

Edi
Ha ilyen nagyon kajás a Timi és mondjuk csak 1 óra telt el,akkor vagy kifacsarok neki egy mandarin levét,vagy megpróbáljuk magát a mandarint megenni,vagy adok neki almát,vagy kölesgolyót.De úgy veszem észre hogy talán apad ez az éhségmánia.Bár amit írt az Ági hogy Dorka 2 üvegnyit ebédel,hát annyira már nem aggódtam hogy zabagép a Timi mert ő csak 1 üvegnyit eszik.
Hozzátápit én is 6 hósan kezdeném a helyedben ha van rendesen tejci.Nekünk sajna előbb kellett,mert nem volt tejem.

Volt valaki múltkor a malvin napon?Megint lesz februárban és érdekelne e hogy érdemes e elmenni.

Na most mentem jó éjt mindenkinek Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


Hála istennek jól vagyunk, nem jött ki semmi sem az oltás után. A mai játszótéri dagonyázásból hazafele jövet találkoztunk a védőnénivel, aki azt mondta hogyha eddig nem lett semmi, akkor ezután sem lesz. Lehet hogy azzal úsztuk meg, hogy az utóbbi napokban nagyon cicis lett és a tejci megvédte a bacitól. Nem tudom még mit szopizik, de rendületlenül akarja :)

Edi,
szeirntem is várj 6 hóig. A Máté 4,5 hósan kezdett el enni először egy kis almalevet (1-2 kanállal) majd almapépet, krumplit, sütőtököt. 6 hó után már muszály nekikezdeni, mert kiürül a vaskészlete a picinek és más tápanyagokra is szüksége van. De addig ha teheted azt javaslom, hogy szoptass. Nekem sohasem volt elég tejem, noha még mindig van, hozzá kellett táplálnom, elég sok mindent megtettem azért hogy legyen és nagyon szomorú voltam hogy nem tudtam kizárólagosan szoptatni. Mondjuk így is kis vasgyúró lett :). Azaz nagy vasgyúró.. :D :D he-he :D :D

Ági,
nagyon édes a Dorka a fürdős képen. Szilárd kaját a Máté is kapogat, ő is néha begyűjti és eléggé nehezen nyel. :? Néha még töröm neki a kaját, de csak nagy vonalakban. Szerintem meg kell várni az őrlőfogakat, hogy jobban tudjanak rágni. Vagy nem?

Arra nem gondoltatok, hogy nem azért mondják a gyerekek hogy mammam ( a Máté is azt mondja :D ) mert éhesek, hanem mert mutatják hogy ott a kaja. Nálunk is volt ilyen 1-2 hete, hogy a TV-ben főztek és mutatott és mondta , hogy mammam , de nem adtam neki. Csak akkor kap, ha odamegy az etetőszékhez is, mert akkor tudom, hogy tényleg éhes. Olyankor golyót kap ő is, vagy gyümit. Mondjuk a Máté még nem kap édességet, sem túró rudit, sem túrókrémet. Mondjuk most vettem neki Danonino-t hátha kell neki. A túrókrémet is keverem, meg a joghurt-ot is.

Angi,
mi volt a szülinapon? Várjuk a képeket! :D :D :D

Erika,
jobbulást! Lassan rendbe jössz... :) főleg hogy így gondoskodnak rólad. Teafőzés, mi ?! :D
Lehet jobban is tetted, hogy nem mentél dokihoz, mert állítólag nagyon sokan vannak mindenhol.

Holnap lesz turi-buli a turulnál, kíváncsi leszek :)

eldugultam!
jó éjt
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Aranka!
Névnapod alkalmából sok boldogságot kívánunk! Kicsit megkésve :oops:
Kép
angika
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket! Nagyon jól estek! Julcsi is kiabált és mutogatott a képekre :lol: Szóval tetszett neki :)
Jól sikerült a buli. Julcsi asszem félt a tortától,mert csak kicsit piszkálta meg. Nagyon édi volt. Azt hittem majd jól széttúrja, de nem :cry: A gyertyát majdnem el tudta fújni,csak nem volt elég nagy a huzat így rásegítettünk.

Tegnap délelőtt megleptük magunkat apával és vettünk a szobánkba laminált parkettát :) Hú de jó lesz! plusz kaptam rá rgy ari szőnyeget is. Holnap hozzuk haza, aztán egyszer majd lerakjuk. Na,azt kihagynám. odamászhatna a helyére magától :lol:

Képeket csak jövő7en tudok mutatni,mert senki nem hozta digitális gépét nekünk meg csak másik van. Teszek fel anyukámáknál készült képeket :)

Lívi,Angi!
Nincs csont a kutyán :lol: De nagyon jól működik így is :) Julcsi nagyon szereti! :) :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
angika
 
 


Sziasztok!

Végre letöltöttem az új képeket a gépről :) mert a keresztgyerekeimnek ma van a farsang, majd teszek fel arról is :)
De most a Lackóról pár kép, ha nem baj. Annyit nevettem remélem nektek is lopok egy kis mosolyt az arcotokra :)

cumimájszter
Kép

nálunk olyan hideg van hogy sál kell még az alváshoz is
Kép

a rajzolás nagyon komoly feladat
Kép

az én nagyfiam (erre a képre azt mondtam hoyg nem is az én gyerekem kb 3-4 évesnek nézném)
Kép

macisfutás
Kép

a Zsankáéktól kapott doboz nálunk még garázsként funkcionál
Kép

Ennyi voltam!
Mindenkinek kellemes hétvégét!
Pusszancs

Kép
Kép
gangi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?