Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Átköltözhetek ide hozzátok a Kaális párok fórumáról?
Jan. 16.-án volt az ET.-m. a 12. napi vérvételen 397 volt a hcg-m.
Február 13.-án megyünk az első UH.-ra. És én nagyon izgulok lányok! Jóformán semmi tünetem nincsen azt leszámítva,hogy a hasam akkora,mint egy 4 hónapos kismamáé. Ti ilyenkor már éreztetek valamit? Annyira remélem,hogy nem lesz semmi baj!
andrea23
 
 


Napszemcsi
Nagyon örülök neked! Igazad volt, ez a 18.a jó messze van, de én talán kibírom

Andrea
Szívből gratulálok te kismama!
Nem éreztem ilyenkor én sem semmi különöset, csak 2-3 héttel később jött egy kis émelygés.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Melcsi! :D
Igen,egész nap fekszem!
Délután kimegyek picit a kertbe levegözni ennyi a felkelésem!
Én is néztem a házonkivült tegnap és ugy bögtem amikor mutatták azt a párt akiknek nem sikerült!
Én nem birom azt a nöt aki a szovivö mert mekeg makog és hülyeségeket beszél nagyrészbe!Mindenesetre felháborito és elszomorito ez az egész!!

Andrea! :D
Gyönyörü Hcg-d van!Gratulálok! Kép
Én sem éreztem semmit az elején csak a felfujodás de az brutál volt!

Napszemcsi! :D
Ez szuper!De ilyen birkát hogy leszántja a pocakodrol a bört??!! :shock:

Zsebike! :D
Örülök,hogy szépen rendezödnek a dolgok a korházba!
Már ugy látnánk a pindurkákat!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

És akkor egy kép a kicsikémröl!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


anikó,
gyönyörűek vagytok! :D Nagyon szépen kirajzolódik a kicsi pofija! Én már most úgy látom, hogy hasonlít a tesókájára, nem?

andrea,
persze, tessék csak ide átjönni! Hadd gratuláljunk és izguljunk érted is! :D A hasfelfúvódás az nekem is brutális volt az ET utáni 2. héttől, mint egy félidős terhesé. Aszittem, kipukkadok... Aztán meg mikor lement, az első 3 hónapban szinte semmi nem látszott. Egyél sok fehérjét, igyál sok folyadékot.

KépKép
pompomlány
 
 


Anikó
Milyen gyönyörűűűűűűűűűűű! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Anikó! De jó, hogy előkerültél!!! Gyönyörű a babád!
Akkor most párhuzamosan nyomjuk a fekvést! Én csak enni-zuhanyozni-pisilni kelek fel, meg újra összepakoltam a kórházas táskámat, mert a múlt héten felhasználtuk. A doki azt mondta, jobb ha felszem, mert a babához könnyebben átjut a tápanyag. Figyelnem kell a mocorgásait, imádom, igazán sokat mocorog. Érzem a porcikáit, amiket kidugdos nekem, ha szólok hozzá, reagál, akár éjszaka is. A lábacskái már egészen a bordáimnál vannak, és érzem, ahogy napról napra nő és egyre erősebb. Tegnap voltam 35 hetes, és pont 35 nap volt hátra! :lol:

dkata
 
 


kata,
ügyi vagy, hogy ilyen kitartóan fekszel, csak így tovább! Örülök, hogy nő a kicsi, meg hát hogy most már több hét van hátra, mint nap előre. :D
Nekem is most már nagyon sokat mocorognak, bár a férjecském még mindig nem érzi. Lehet, hogy mikor ő teszi a hasamra a kezét, attól megnyugodnak! :wink:

KépKép
pompomlány
 
 


Akkor lehet, h az én férjem se érezte még ekkora korában, csak nekem mondta?! :evil:
Egyébként nálam tényleg abbahagyja a mocorgást, mikor az apja közelít, viszont mikor a nagyfiam behallgatózik a pocakba, akkor őt rendszeresen fülbe rúgja. :lol:

dkata
 
 


Emma! Köszi szépen! :)

Anikó! Neked is köszi! :) Gyönyörű a kicsikéd!!!

Pompomlány! És Neked is köszi! :lol:

Nektek honnan számolják a terhességi heteiteket?
andrea23
 
 


Én is már úgy várom ezt a mocorgást!!! :lol: De messze van az még!
andrea23
 
 


andrea,
az utolsó menzesz első napjától. (így hivatalos)

KépKép
pompomlány
 
 


sziasztok!
tegnap volt egy kis barnázás.halálra ijedtem.harci megnyugtatott
nektek volt ilyesmi?azt mondta harci az utro is okozhatja.mondta pihenjek,mondom dolgozom.ma hál istennek semmi.
csáó

Kép


Andrea
Kaális számítás szerint: et-14 nap, többi doki szerint (Istenhegyiek szerint is) punkció - 14 nap - tól

Kép
Kép
emma1976
 
 


Anikó,nagyon szép a babád :D :D :D :D :D :D

Andrea :D szerintem ketten vannak :lol: igaz nem akarok jóslatokba bocsájtkozni,csak magamból indulok ki,mert nekem a 11.napon 426 volt a HCG :D
Gartulálok :D :D :D :D
Ki az orvosod???
A puffadásról nekem mindíg az jut az eszembe,amit Krizsa doktor mondott :P minnél puffadtabb,annál terhesebb :D :D :D
Jelekre ne figyelj,mert nem mindenkinál jelentkeznek a szubjektív jelek!
Lásd az én példámat,semmit az égegy világon nem produkáltam,és csak idegesítettem magam,és nem élveztem,azt,hogy nem vagyok rosszul :shock: 8)

Lola,én is barnáztam abban az időben amikor a vérzésemnek megkellett volna jönnie.Nem volt jelentős,csak az utron lttam,ami visszafolyt :oops: Krizsa doktor azt mondta,hogy szokott ilyen lenni,ha erősödik,akkor irány a Kaáli.
Pihenj sokat:)

Kata,tényleg kitartó vagy,hogy így birod a fekvést,de azt hiszem Pomi,nemsokára mi is követjük Kata példáját :) mert az édes terhek :) hirtelen fognak nőni :D :D :D
Ügyi vagy,csak így tovább!!!! :wink: :wink: :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


Sziasztok!

Melcsi - na majd megpróbálkozom újra azzal a vonalzóval, :D főképp, hogy Pompika ilyen részletesen leírta nekem a menetét.

Pompika - köszi a vonalzós teljeskörű információt. :lol: Megpróbálom.

Anikó - végre hogy előkerültél. Már hiányoltalak párszor! És milyen gyönyörűséges fotót osztottál meg velünk!!! :lol: Tényleg csodaszép a babócád.

Andrea - szívből gratulálok a Pocaklakóhoz! Nyugi biztosan minden okés![/b]

Kép
potykamanó
 
 


Pompika Te angyal olyan klasszul leírtad a dolgok menetét, voni ügyben hogy még a hülye is megértehti :lol: így mostmár van is vonalzóm. Bizony! Örök hálám üldözni fog! köszike milliószor!!!!
Remélem Ti is látjátok, nem csak én! :roll:

Kép
potykamanó
 
 


Napszemcsi!

Hűha! Jó nagy hcg-d volt! Köszönöm Neked is a gratulát! Harcika is azt mondta,hogy egy vagy két baby lesz nekem szerinte.Hát nagyon kiváncsi vagyok már!Olyan lassan telik az idő addig! Nekem Krizsa a dokim és második lombikra sikerült.

Potykamanó! Neked is köszi!
andrea23
 
 


Potykamanó! Szuper a vonalzód!!! És már a 18. hét! Ez igen, mindjárt félúton vagy!

Lola! Pihenj sokat, amennyit csak tudsz és csinálj kellemes dolgokat!

Napszemcsi, Pompi! Nem nagyon van választásom a fekvést illetően, mert ha felkelek, a lóadag megnézium ellenére is keményedik a hasam. Estefelé pedig fekve is, úgyhogy annyira nem rózsás a helyzet. A lakás kész gáz, most látszik, hogy eddig nem csak itthon voltam, hanem csináltam is valamit. De már nem bosszantom vele magam, majd a baba születése után pár héttel nekiállok szép lassan. A szülés utáni hetekre se tervezek semmit, csak majd ha beállt a szopi meg minden. És igen, 2 babával a pocakban nektek hamarabb eljön az idő, mikor pihenni kell. És mikor nőni kezdenek, akkor lesz mit/kit cipelni!
(Bár csendben megjegyzem, most a párom nekiállt porszívózni meg felmosni, sőt a mosogatógépet is berakta... :lol: )

dkata
 
 


potykaM,
nagyon szívesen! :P Én is élvezem, hogy tudok már valamit. nemrég még én is ezeket kérdeztem... most már én okítok! :wink: Ez a világ rendje...

Puszi: Pompi

KépKép
pompomlány
 
 


Próbálkozom a vonalzóval... :oops:

Kép
andrea23
 
 


Andrea,Krizsa doktornál jó kezekben vagy,de ezt nem kell szerintem mondani :wink: ezt Te érzed úgyis :lol: :lol: :lol:
Én is nagyon vártam már,hogy összeszámolja a babákat a pocakban októberben :) :) :)

Mindenkinek szép hétvégét kívánok :P 8)

KépKép
napszemcsi
 
 


Sziasztok

Melcsi - Pompomlány - Anikó
nagyon nagyon igazatok van azzal a nővel kapcsolatban, én még nem láttam a műsort de felvettem videóra, majd valamikor megnézem, de engem már a műsor bemutatójában felidegesített az a nő, és persze ma délután volt az MTV1-en is, kész idegrohamot kapok már lassan tőlle olyan idegesítő az a csaj.

Napszemcsi
örülök nagyon hogy minden a legnagyobb rendben van.
Nálam is volt hogy UH-on (a terhességem végén a klinikán voltam az utolsó 3 hetet és akkor az egyik hétvégén volt nálunk ilyen doki aki épp tanulta az UH-ot és fél órás mozi volt, nagyon jó volt)

Andrea
nagy nagy gratula

Anikó
nagyon édes a pici Gyöngyszemetek!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Manó!
gyönyörü lett a mércéd!
Andrea!
Követtelek a másikban, üdv hát itt közöttünk!
Lola!
Sajna nekem is volt barna, htá nem tudom, mikor nem kell vele törődni, mikor van baj, engem legalábbis rémisztgetett hetekig. De rég volt! Remélem hamar vége lesz Nálad!
Napszemcsi!
Jól tetted hogy Te is pontot tettél a végére, igy most megnyugodhattál remélem.

Tegnap, mikor láttam azt a müsort, bizony én is sirtam mikor nem sikerült annak a csajnak. Eszembe jutott, amikor én is csalódást éreztem...
A takarékoskodást lehetne pl. ezen a nőn kezdeni, nem értem, miért is kell államtitkár a miniszter mellé :evil: Minden megjelenése bosszantó és visszataszitó, a hebegéséről nem is beszélve.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


melcsi, erika
a férjem mindig csak azt kérdezi, mikor ez a nő feltűnik a színen, hogy és hol van az egészségügyi miniszter? Mert azt még soha nem láttuk nyilatkozni. Miért egy ilyen gusztustalan nővel kell vitatkozni, akinek annyi a kommunikációs készsége, hogy hárít mindent?

andrea,
gratula a vonalzóhoz! És hát veled együtt várjuk a babaszámlálást! :)

Megyek most délelőtt babaruha- és játékbörzére, csak körülnézni, milyen. Még soha nem voltam. Remélem, anyukámat vissza tudom majd fogni...

KépKép
pompomlány
 
 


Melcsi!Kata!
kösz a tanácsokat!szerencsére csak egyszer volt a barna.filózom,ha mégegyszer lesz,abbahagyjam e a munkát

Kép


amúgy mi a véleményetek a terhesség alatti hajfestésről,a gyantázásról,és egyéb kozmetikumokról?
nekem nagyon száraz a bőröm.
mit lenne célszerű használni?az eddigiek nem nagyon jöttek be!

Kép


Napszemcsi! Igen,nagyon szeretem Őt és tudom,hogy jó kezekben vagyok... Csak... Én nem csak azt várom nagyon,hogy hány babym lesz,hanem az foglalkoztat most nagyon,hogy minden a legnagyobb rendben legyen! De,ha mondjuk addig nincs vérzés,akkor olyan nagy baj nem lehet szerinted??? Vagy akkor is lehet gond?

Erika! Köszi a gratulát! :D

Melcsi! Köszi a fogadtatást! :) Én is nagyon örülök,hogy ide átkerülhettem!!!

Pompomlány! Kellemes nézelődést!!!

Lola! ezek a dolgok engem is érdekelnének... A hajfestésnek utána néztem és az első 12. hétig nem ajánlott. Elmondod nekem mit láttál az első UH.-on?

Kép
andrea23
 
 


andi!
az uh-on egy 7 mm-eres petezsákot láttam!most megyek kedden a kaáliba!remélem már látom a szívhangot,vagy hallom!

Kép


Sziasztok Bea vagyok. Ma reggel hazaengedtek a kórházból. Úgy néz ki eddig minden rendben van a babákkal.Én nagyon erőtlennek érzem magam mert végig feküdnöm kellett csak wc-re keltem fel.Köszönöm a sok jókívánságot nektek és azt is hogy aggódtatok értünk. Amint tudok jelentkezem.Sziasztok.
kovacsné
 
 


Anikó!

Gyönyörű a babád, itt csöpögtünk apával, teljesen ugy néz ki mintha már kibujt volna, nagyon jól sikerült!
Már én is nagyon várom a 3D-s uh-t!

Kata!

Kitartás! Most néztem, hogy mennyire a finisben vagy! Nálunk apa teljesen átvette a háziasszony szerepét, csak a mosásnál szokott odahívni, hogy mit tehet össze és mindig összeszid, ha csinálok valamit!
Én a fekvést arra használom, hogy mondókázok, meg énekeket próbálok tanulni, ne égjek már be a csajok előtt :)

Lola!

Hajfestés, nekem a fodrászom nem hajlandó befesteni a hajam, azt mondta, hogy akár mennyire is vegyszermentesnek hirdetik a festékeket nem vegyszermentesek, bizonyos színek lehetnek olom tartalmuak és fejbőrön keresztül felszívódhatnak. De ha nagyon nem bírod ki festetés nélkül, akkor azt ajánlotta, hogy melíroztass, de olyat, amit becsomagolnak alufóliába és nem a hajtőnél kezdik, mert igy max a lemosásnál érintkezik a fejbőrrel annyi idő alatt nem lesz baj.
Mivel én nagyon rövid hajat hordok a + tesztem után kivágattam belőle az összes festéket :) most természetes melírom van, végülis a pánkos hajhoz illik a fehér is :)
Szőrtelenítés géppel csinálom, bár most egy hónapos bunda van a lábamon :oops: bikini vonal meg borotva, de azt meg nem látom a hasamtól :oops:

Andrea!

Üdv köztünk, mindig nagy öröm itt üdvözölni valakit!

Melcsi!

Ne idegesítsd magad azon a nőn, az egy zombi, csak azt hajtogatja amit a szájába adott valami okos, mást nem mer mert félti a kis állását. A minisztert meg ne várd soha nem fogjuk látni, az meg egy báb, fogalma sincs semmiről csak irogatja alá a paírokat amit elé raknak, persze az olyan papírok amiknek értelme is volna az elsem jut hozzá és ez nem csak az eü minisztériumra igaz

Lányok!

Egy ismerősömnek kellene infó!
Ti hol, hogyan, mennyiért csináltattátok a vizsgálatok előtt az aids, meg hepa szűrést? Nekem ez anno valamiért nem kellett... :oops:
köszi

katyerina
 
 


Bea!

örülök, hogy újra otthon vagy. A kórház leszív mindenkit, töltődj fel sok-sok energiával! Hányadik hétnél tartasz?

katyerina
 
 


Sziasztok megint Én vagyok.Megkért egy ismerősöm hogy kérjem a segitségeteket.Laporoszkópiát csináltak nála a héten mert a bal oldala nem volt átjárható.Megműtötték és közölte vele az orvos hogy most sem átjárható.Volt már valaki hasonló helyzetben?Ha igen mi a teendő ilyenkor?Keressen fel másik ovost?

Katyerina
Vasaárnap leszünk 34hetesek.Még 2 hét a kritikus a doki szerint addig nem kellene megindulnia a szülésnek
kovacsné
 
 


katyerina!
jó humorod,és sokat nevetek a sztorijaidon!
a vizsgálatokat amiket kérdezel, én tavaly ilyenkor a szabolcs utcában csináltattam.minden nagyon korrekt volt,még akkor fel sem fogtam, hogy máshol ezekért egy vagyont kell fizetni.
nem adják ki a papírokat,de el lehet intézni.mikor én a két inszem után a lombik mellett döntöttem,elkértem a papírokat.

Kép


ja!ott minden ingyenes,de a dokik szeretik a zsét azért.vahogy mindig ünnepnapra lett p.é.m.
a hsg-hez kellett csak megvenni a kontrasztanyagot

Kép


Hello Mindenki!!
Gyors segítséget kérnék!!
Hányas méretű a legvékonyabb fecskendő??? A bőr alá szúrós és a muskuláris(a hosszú) is érdekelne!!!!
Köszi!!
Anikó!
Ez a baba.....valami eszméletlen gyönyörű!!!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Loislane!

A piroskupakos inzulinos fecskendő az 27 G tuberkulin fecskendőként árulják, a tollakon 29G-s tű van általában az már hajszálvékony, de arról nincs infóm, hogy 29 G-s tűt lehet-e külön kapni. A muskuláris nem tudom, de a gynevacot nekünk elég naggyal adták be az kb 18- 20-as lehetett.

Lola!
Köszi a bókot, igyekszem jót látni mindenben és elég lökött is vagyok :)
Meg köszönöm az információt!

Bea!

Nagyon szorítok a kéthétre, akkor már nagyon kopogtatnak a babák! Én az enyémekkel már most kötöm az üzleteket, hogy minél tovább benn legyenek :)

katyerina
 
 


Anikó :D
gyönyörű a kicsikéd!!!

Andrea :D
Lombiknál a számolás. ET - 14 nap az uts. menstr. első napja. Onnan számolják.

Lola :D
én festettem a hajam, kozmetikushoz is járok és a körmeim is megmaradtak :)
száraz bőrnél el kell választani, hogy vízhiányos a bőr, ha a zsírréteg hiányzik, mert más kell rá. Meg kellene mutatni egy jó kozmetikusnak/bőrgyógyásznak.

Katyerina :D
én a kaáliban csináltattam 4400 ft volt a 2 db, de mindkettőt bármely nemi beteg gondozóban is megcsinálják ingyen TBre, vagy a mária utcai bőrgyógyászati központban.

Loislane :D
az subcutanból a piros kupakos inzulinos a legvékonyabb ez 0.34es - ha emlékeim nem csalnak,de a nyakam nem teszem rá., az intramuscularis 0.65ös a narancssárga (0.65ben biztosabb vagyok)
az izmoshoz kell sajnos a vastagság, hogy be lehessen adni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina, Icsilya!!
Köszönöm, nagyon sokat segítettetek!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok

Pompomlány
a férjecskédnek igaza van a csajszival kapcsolatban

Lola
én a terhesség előtt gépet használtam, alatta borotvát, mert lehet hogy hülyén hangzik, de azt gondoltam ha nekem fáj, lehet hogy neki is, és nem akartam neki fájdalmat okozni
krém: én gyógyszertári vettem, amúgy nekem is általában tök száraz a kezem és a lábam, de rettenetesen.

Katyerina
Hepa - AIDS és most végül a Kaáliban csináltattam meg, mert a körzeti közölte, hogy már minden máshogy van mint 2 éve, és ő már nem csináltathatja meg

Kovácsné
lapar - elzáródott petevezető: nekem a dokim azt mondta a HSG (az egyik eredésénél már zárt, míg a másik telítődött de nem volt az sem átjárható)után (ismerve a férjem papírjait - úgyis lombik - minek kínozna) hogy felesleges az átfújás (mert ő akár 6x is megcsinálja nekem, de felesleges és csak nekem lesz egyre rosszabb) mert egy idő után úgyis ismét összezáródik (nem lessz átjárható), de végül a laparnál nekem az egyiket kivette mert azt mondta hogy úgy nézett ki hogy tiszta hegges volt (mintha sokszor lett volna begyulladva), a másikat pedig megégette, vagyis most az az egy is használhatatlan. De számomra már édes mindegy.
A barátnőd párjával minden rendben? Vagy őt még nem vizsgálták ki?
Jól leírtam így vissza olvasva, de remélem azért érted.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Anikó!
A kisbabád már most nagyon hasonlit a bátyjára, észrevetted? Gyönyörü bébi lesz, még csak 25 hetes és milyen szép pofikája van!

Nekem sajna csak DVD-m van, igaz az kettő is, de a 4D-s UH nem lett jó, elmosódott, és az arca is csak profilból volt látható. Igy megint nincs képem.
Igaz, azt sem tudom, hogy lehetne felrakni :oops:
Mostmár biztos vagyok benne, hogy a Kicsi ismeri a Nagyobbacskámat. Amikor Emese megszólal, Pötty élénk ficánkolásba kezd. És mikor etetem Pörit, a lábával támasztja a hasamat, és a következő pillanatban már ott is van Pötty belülről :D :D :D Remélem jó testvérek lesznek, végülis olyan kicsi lesz a korkülönbség, majdnem ikrek lesznek :D De néha rámtörnek olyan gondolatok, hogy hogyan fogom megoldani, hogy Emesével kettesben legyek pl. az esti lefekvésnél, és vajon elég időt tudok-e Rá is forditani, mert a kicsivel az elején szinte az egész nap elmegy. Mi most olyan szimbiózisban élünk még egyelőre.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Bea!
Akkor most jó kislány légy, és szépen beszéld meg a bébikkel, hogy még élvezzék a pocakodat 1 kicsit.
Pompi!
Milyen volt a börze?
Lola!
Szerintem ha jön a barna, jobb lepihenni.
Én még soha nem festettem hajat, csak dauer van benne, és 2 ősz hajszál :shock: Fogalmam sincs. Esetleg eredeti hajszin?
Gyanta- szintén nincs tapasztalatom. Én borotválkozom :wink: A fájdalmat nem birom :oops: Legalábbis magamnak okozni. Ezért inkább maradok a kis borotvámnál, de télen nem szoktam, és nyáron is csak a lábamat. Én olyan őskövület vagyok, hónaljat, "bikinivonalat" nem piszkálok, Isten adta, jó helyen vannak.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


helló lányok!
mégegy kérdés:a kaáliban az első uh hasi vagy hüvelyi?csak hogy időzítsem a pisilést!starjánban hasi volt!mint a nagyoknak!

Kép


miért nem ment tovább a vonalzóm??????????
Anikó!
nekem is egyből az jutott eszembe,mint Melcsinek!Már most nagyon hasonlít a bátyjára!gyönyörű!

Kép


most nézem,hogy mindig ezt mutatja 6 hét 3 nap!most ez nem állítódik magától,nekem kell mindig beállítani?nem értem.

Kép


lola,
nem neked kell tologatni a vonalzót, elvileg magától számlál.
Beállítottad a lillypie-on a 3. lépésben a szülés várható időpontját? (fent bal o. "select Baby's Due-date")
A Kaáliban nekem csak hüvelyi UH-m volt (a 12. hétig). Utána már csak hasi - máshol.

Hajfestés: én is a melírozást hallottam, hogy jobb arra áttérni. Persze azért úgy időzítettem, hogy az ET előtti napon, aztán csak a kritikus 12. hét után.
A gyantázásról aszondják, nem ért, bár én beretválok. Kicsit szorongok is emiatt, hogy ha hirtelen szülni kell menni, hogy leszek majd tiptop?
A körömlakkot csak módjával, lemosóbanban áttértem az aceton-mentesre.
Tartós szemfestést nem mertem még kérni, de enyhe sminket általában rakok fel utcára, ha nem akarok nagyon leharcoltan kinézni.
Nekem is nagyon száraz a bőröm, most stílusosan baba-testápolóval kenem magam, illetve a pocimat babaolajjal.

kovacsné,
örülök, hogy megjöttél. Kitartás arra a minimum 2 hétre! Szorítunk neked! Addig töltődj fel és érezd jól magad!

katyerina,
én az aids-tesztet meg a hepatitist a Mária u-i Bőrklinikán csináltattam, de kellett a körzetitől beutaló, viszont ingyenes volt.
Tegnap a "tiszteletedre" majdnem vettem egy mondókás könyvet. Olyan ari, ahogy elképzelem, hogy te már tanulod őket! :D

melcsi,
a bababörze kissé kiábrándító volt. Először is beléptem, és az a kimoshatatlan turkáló-szag! Egy időben nagyon sokat jártam én is turikba, de most úgy érzem, hogy ilyen kinyúlt, agyonmosott, szagos pólókat nem adnék az én kis tiszta, liliom-illatú gyöngyszemeimre. Inkább kevesebb, de tiszta, szép ruhájuk legyen.
Utána viszont voltunk a Brendonban, az nagyon szép volt, ott vettem újszülött sapikat meg kesztyűket (egyet-egyet minden babának). Viszont ott meg a babakocsi-kínálat keserített el. Az, amiről fénykép alapján áradoztam, kb. fél utcányi hosszú és megemelhetetlenül nehéz. De a többi ikres babakocsi is. Kicsit kétségbe estem, hogy fogunk mi tudni sétálni?!? :shock:

icsilya,
nagyon eltűntél mostanában. Sok a munka, a vizsga...stb?

KépKép
pompomlány
 
 


Kata, Melcsi - köszönöm a vonalzós dicséreteket. :P

Pompika - Jó vonis tanítómester vagy! :P

Lola - én is festem a hajam :oops: Egy kismama újság is "megengedte" a hajfestést. Én a védőnőtől kérdeztem rá és azt mondta lehet, de azért az erősebbről áttértem a Loreal-ra (előtte 12%-os oxigentát használtam a hejfestékhez)amire azt mondták hogy kiméletesebb (állítólag). És nem festem olyan sűrűn, tovább hagyom lenőni, de így, hogy nem annyira szőke, nem is annyira bántja a kontraszt a szemet. Viszont hogy hosszú a hajam elég gáz is lenne végignézni a teljes lenövést.
De úgy látom ez a hajfestés megint egy olyan kérdés amiben teljesen megoszlanak a vélemények. :o :roll: Hogy legyen így az ember nyugodt és magabiztos?!

Gyantázni is járok, de csak a fazont hónaljat, mert azt magamnak sosem sikerül, és szintén ritkábban, mert nem is esik annyira jól. Egyébként borotva itthon, ha nagyon nincs kedvem menni. De szerintem ez a babának aztán végképp nem árt! A lábamat géppel szedem, amíg még bírom! :roll:

Kép
potykamanó
 
 


kösz a válaszokat!

Kép


Köszönöm szépen a válaszokat!

Lola!

Ugy tudom, hogy a kaáliban egyáltalán nincs is hasi uh, csak hüvelyi, meg előtte ugy is elküldenek pisilni, ha kell ha nem :)
A hasi uh-nál az elején meg az volt a jó, ha telített a hólyagom, bár nekem nem annyira mert amikor a hólyagom környékén uh-ztak majdnem összepisiltam magam :)

Pompika!

Nagyon megtisztelő, hogy majdnem vettél egy mondókás könyvet :lol:
bevallom őszintén az enyémek otthonról vannak, rongyos szakadt összefirkált, de mindig ugy meghatódom tőle, hogy az enyém volt és most az én kis pocakjaimnak mondom :)

babaruhában én a C&A-ra és a tesco-ra kattantam rá. Nem drága és mostanában nagyon szép dolgok vannak és ismerőseim akik használják azt mondták bevált, jó a minősége.
Bár én még visszafogtam magam :)

Tényleg a könyves k. krt-i diszkontban voltál? Ha szerdán megyek uh-ra elmegyünk megnézni, majd beszámolok róla mi van ott.[/b][/url]

katyerina
 
 


képzeljétek borzasztó szörnyűség történt 22 hetesen egy lánnyal a beüliti előtti és utáni topikban.nagyon sajnálom őt!

Kép

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: