Új privát üzeneted érkezett!

Reni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De jó, hogy minden oké!!!!!!! Már dolgozol is????? :shock: :shock: Műtét után????Enyje-benyje!!
:!: :!: :!:
Bár én is mindig tartogatom még a táppénzt is jobb időkre (babás időkre):)))

Angel, mi volt tegnap??????Hogyan tovább???
pihi
 
 


Nem hiszem,hogy otthon kellett volna maradnom.:)
Jól vagyok.Nem mondta senki hogy pihennem kell.
Meg az az igazság,hogy decemberben egy hetet dolgoztam,aztán nem volt merszem otthon maradni megint.Senki nem tudja,hogy min megyek keresztül.
breni
 
 


SZiasztok!

Reni,
ezt az akadályt nagyon jól vetted! :D Csak így tovább! :wink:
Ha jól érzed magad, dolgozz - vagy tegyél úgy! :lol: - egész nyugodtan! :)

Sajna pár órás csúszás előfordulhat egy kórházban :?

Magamról:

Még nem vagyok tökéletes, de ma már bejöttem! :D Sajnos így 30 fölött már ki tud ütni egy hülye megfázás :roll: , igaz évek óta nem is voltam megfázva :!:

Tegnapi konzultáció eredménye:

Következő lombik július vége-augusztus :!:
Nem jó belegondolni, hogy most hónapokig semmi :cry: :cry: , de ez van... Ebben saját döntés is volt, de már a várólista is júniusnál tart!

Április végétől kell szednem majd a fogit (vagy május elejétől, ahogy épp megjön), 2x35-öt!

Ami jó hír, hogy nem kér a doki se hysteroscopiát, se laparoszkópot! :D :D Szerencsére - szerencsétlen előzményeimnek köszönhetően - eltekintünk tőle! :D
angel37
 
 

 
 

Angel!
Ez nem valami jó hír.De ez érthető ha ilyen hosszú a várólista.
Kitartást és sok erőt kívánok neked.
breni
 
 


SZiasztok!

most csak gyorsan egy tábla, a javítások, + a hozzászólások majd később!

Kép

szép napot! Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Reni,
köszi! Szükségem lesz rá :roll:

A várólista sem érthető számomra, ez is csak a kormány szemétsége miatt van :( :twisted:
angel37
 
 


Angel! :(
breni
 
 


Angel, hát jó sok türelemre lesz szükséged, az biztos, de majd mi itt segítünk. És addig talán bízni kell a csodákban. A hőmérős topicban is lett kettő most.

Az egyik lánynak el voltak záródva a petevezetékei és lombikot kezdte volna, a másiknak meg papírja volt róla, hogy ebben a hónapban nem lehet babás. Ugyanis csak azon az oldalon ért tüsző, ahol nincs petevezeték. :shock: :shock: És ott is kezdődött volna azt hiszem a lombik. És hogyhogynem tesztelt egy jó erőset!!!! :shock: :shock: :shock:

Zsuzska, mi a helyzet Veled? Kiderült valami a vérvételekből????
pihi
 
 


Pihi,
köszi :D

Nagyon aranyos vagy, de a csodákban nem hiszek! Ezt már többször elmondtam! :wink:

Ha a petesejt onnan érkezik, ahol hiányzik a petevezető, az még csoda szinten is lehetetlen :shock: Egy elzáródott petevezetőn még valóban előfordulhat, hogy vhogy át tudja magát verekedni egy petesejt (nálam mondjuk más defekt is van :( ) de ha nincs, amin keresztül bejusson a méhbe, akkor nem tudom, hogy hogy :shock: Ezt mindjárt megnézem a hőmérősben! :shock: :wink:
Reméljük nem méhenkívüli! :( :(
angel37
 
 


Angel, Vakondot keresd!!! Ő azt írja, lehet, hogy átvándorolt.
És Áfonya az, akinek átverekedte magát!!!!
pihi
 
 


Amit apróbetűsbe írtál, az nekem is eszembejutott, de remélem, hogy nem az!!!!
pihi
 
 


Igen, Vakondot megtaláltam!
Hááát, igen! Mondjuk akár át is vándorolhatott! Ha valóban babás, akkor csak így történhetett! :)

Az én realizmusom rögtön az apróbetűset mondatja :oops:
Nem tudom hányadik napon van, de a korai erős csík gyanús...
De remélem nem erről van szó, hanem csoda! :wink:


Csak hát nem túl felemelő, ha nekem is csak vmi hasonlóban lehet bizodalmam :roll:
angel37
 
 


Na várjuk ki a végét. Én azon csodálkoztam, hogy a doki egyből elkezdte vele szedetni a tapasztó bogyókat. Pedig jó lenne tudni, hogy hol van a babó.
Vagy ezt sem látják még ilyen korai terhességnél???

Azért én bízom benne, hogy minden oké lesz.
Naked megvannak a vezetékeid!!! Az más fajta csoda!!!!

Áfonyát megtaláltad??? A lombikbébi donorspermával című topicban egyszerűbb lesz, oda kevesebben írogatunk.
pihi
 
 


Ez az, hogy nem tudom, mennyire korai :?: 6 hetesen szoktak látszani kb a dolgok biztosra, de elképzelhető, hogy 5. héten esetleg látszik már UH-n valami nyoma a méhben - tehát jó helyen van! :)

Mindjárt nézem Áfonyát, köszi! :wink:

Igen vannak vezetékem, csak elég tropák :( És a méhszájam szintén egy akadály, ott ugyan semmi át nem jut :roll: :(
Ja, és ugye már 3x a készre gyártott babókák sem akartak bennem maradni :? :cry: :cry:

K*rv@ nehéz elhinni, hogy majd beállok a csodás esetek sorába! :( :( Ahogy nem is hiszem! :mrgreen:
angel37
 
 


Drukkolok Áfonyának, megnéztem a csíkjait! :wink:

Nekem ennél erősebb csíkom volt a múltkori beülti után, oszt igazoltan mégse volt ott semmise :cry: Azóta se értem :( Szar teszt volt... :?

A PÉ-det megcsodáltam! :lol:
angel37
 
 


Nekem is volt már ilyen halványam. Írtam is akkor, de másnap megjött. De azért még most is jó emlék. Akkor sem hittem el így nem estem nagyot másnap. DE jó volt látni valami csíkfélét. (azt hittem, hogy én soha nem láthatok)Tényleg kellett koncentrálni, hogy lássam, de ott volt!!!
pihi
 
 


Emlékszem! Ne nekem szemet meregetni se kellett, annyira látszott, de hcg sajnos 0, még jó, hogy megnézettem!
angel37
 
 


Na nekem ez volt.

Na jó lehet, hogy nincs ott semmi, csak képzelődtem. :oops: :oops:
De a piros átmosódott a másik csík helyéig és ott vonalszerűen lezáródott. Ez volt a 13 DPO-n. én meg elkezdtem reménykedni.

Kép
pihi
 
 


Mennyit nézegettem az ablaknál és egyre jobban láttam!! :lol: :lol:
pihi
 
 


Sziasztok!!!

Angel!!

Ezek nem valami jó hírek,de akkor hajrá a nyárra!!!!!Jobbulást!!!!!Ez a korral jár??Ezen jót nevettem. :lol: :lol:

Reni!!
Örülök,hogy jól vagy és hogy minden oké!!!!DE azért ne dolgozzál sokat.

Pihi!!

Ja,ja igazad van,Én sem jövök valami gyakran,mentségemre legyen,hihetetlenül hamar elfárad a derekam.Nem gondoltam volna,hogy enniyre kényes lesz,pedig ma 4 hete,hogy műtöttek.Ma jelentkeztem ba a gyógytornászhoz,febr 12-re,akkor lesz a 6 hetes kontrolom is.Na biztos meg szadiz,előre félek.

Nagyító kellene a soraitokhoz. :D :D Hírtelen azt hittem.. :wink: még a hideg is kirázott :lol:
csanita
 
 


Nem legszerencsésebb viszonyok között nézem, de igen csíkszerű a vége, ahogy mondod! :)

Na fényképem nincs az enyémről, de teljesen tuti, különálló, középhalvány csíkocska volt! :oops: Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy mikor két nap múlva este viszontláttam, már normál egycsíkos volt! :roll:
angel37
 
 


Anita,
azt lóbetűkkel írnánk, azt hiszem! :lol:

Hááát, én határozottan rosszabbul viselem a taknyot+torokfájást, mint régebben :oops:
és most párocskám is u.ilyen betegecske, sose volt még ilyen, hogy egyszerre! Úgy látszik nekünk baba helyett ez jut! :roll: :mrgreen:

A 6 hét után vissza is mész dolgozni? Vagy csak a tornába fogsz bele?
angel37
 
 


Hát nem tudom,hogy megyek-e dolgozni,Párocskám azt mondja,maradjak a seggemen fabruárban.Most is tornázom minden nap,kaptam kazettát,arra nyomom,nem valami jó látvány... :wink: :shock: Olyan vagyok mint aki mozgássérűlt. :lol: De lesz majd jobb is.
Csak azért kell vissza menni a tornász nénihez,mert megnézi lehet-e jobban terhelni a gerincet,vagyis mehet a nehezebb torna vagy csinálja ezt még egy darabig. :roll:

Akkor Párocskádnak is jobbulást.Hidd el fogjátok még 3-4-en nyomni a taknyolást :wink: Vagy 5-6-an :?:
csanita
 
 


Hi!

Pihi!
Mielőtt elolvasnád az írásom, most megkérlek, h ne érezd magad rossz helyzetben, hiszen mega -sokan vagyunk itt ebben a topikban és hát én sem vagyok mindenkiről naprakész!!!!! Jó? De tényleg ám!!!
Na szóval:
Akkor már tudom "talán" miért akar lapart! :cry:
Tavaly márciusban volt az első laparom, májusi ciklusban babás lette, (júniusi + teszt). júliusban missed ab . :cry: Most felnyitottad a szemem!!!

Kép
lara26
 
 


Anita,
érezni fogod, hogy mennyit bírsz! De ha kicsit is megerőltetőnek érzel vmit, hallgass a párodra! :wink:

Ööö, maradjunk a 3-4-ben! :wink: Már 3-mal is boldog leszek! :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el, minden nap olvaslak Titeket, de eddig nem történt semmi érdekes, azért nem is írtam. Ma sajnos történt, 1 cn (Beu kérlek írd be a táblázatba) :( Szerencse a "szerencsétlenségben", hogy kiderült: február nyolcadikán műteni kell az egyik lábamat, ezért még jó, hogy nincs baba, mert az altatást biztosan nem tenne jót neki :( Hát ennyi röviden, műtét után újult erővel próbálkozunk majd... Bár hat hétig nem nagyon ugrálhatok, de hát ahhoz nem is kell ugye :oops: Sokáig nem fogok tudni jelentkezni, mert otthon nincs gép, de ha esemény lesz, feltétlenül elbicegek valami internetkávézóig :wink:

Üdv. és kitartás Nektek,

Kép
julie007
 
 


Lara! :oops: :oops: :oops:Tényleg!!!!!!!
A francba, bocsi! :oops: :oops: :oops:
Így tudom ám, hogy írod!!!!!! :cry: Csakhát lassan már egy éve lesz, és ilyen káosz vagyok!! ! Sorry!!!
pihi
 
 


Akkor így érthető a dokid reakciója, hiszen a baba előtt volt a lapar és nem utána. :oops:
pihi
 
 


Pihi!

Nincs semmi baj!! Szerinted az én fejemben mi van? :lol:

Kép
lara26
 
 


húha!!!A hőmérősben olyan babazápor van!!!! Lányok fel kell zárkózzunk!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pihi
 
 


Pihi!Én benne vagyok!!!! :D
breni
 
 


sziasztok!

lányok, tényleg ott csodák történnek! remélem mindenkinél minden o.k lesz!

Pihi, még nincs vérvételeredmény, majd 2 hét múlva kb.

én is benne vagyok! :lol: :lol: :lol:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok.

Pihi Én benne vagyok.Remélem mindenki babásodni fog.
De jó is lenne. :D

Csanita vigyázz magadra és ne vidd túlzásba a sok tornát. :wink:

Angel szomorú ez a sok várakozás.És néha idegtépő. :shock:
Gyógyulj meg mihamarabb.Ez az idö szerintem nagyon kedvez a baciknak. :? Mi most kezdünk ki keveredni a náthából.

Mi most kezdünk készülödni.A lombikra.Ma már elkezdem járni a patikákat,hogy hol kapjuk meg olcsóbban gyógyokat.Össze számolgattam a gyógyszer árakat és 90 000ft.Eddig.De ebben még nincs benne minden.Csak a kezdés. :shock:

Kép
Kép
meliz
 
 


Lányok, miért ilyen kihalt ez a topic??? :cry: Mindenki átmenekül egy másik topicba!!! :( :(

Ancsa, ide meg sem írtad, hogy melyik intézetet választottak, pedig én kérdeztem, hogy döntöttetek e már?!!! :shock: :shock:
És máshol kell megtudnom! :evil: :lol: :lol: :lol:

Tényleg nagyon szimpik a Forgácsban, csak sajnos ott kell a legtöbbet várni. 3* annyit mint például a Kaáliban. :( Ennek ellenére én is őket választottam egy éve.
pihi
 
 


Pihi! sztem lehet nekünk is át kéne menni, hátha ott összejönne! :lol: :lol: ez csak vicc volt!

Angel! :( tényleg sokat kell várni, de ha így halad az idő ez is hamar el fog jönni.

Full jóllaktam. a főnököm csinált pizzát! :lol: :lol: :lol:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Ne haragudj! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Tenyleg nagyon szimpatikusak! :D Varolista! :cry: :cry:
Ti mentek mostanaban?

Reni!
Orulok hogy jol sikerult a hystero! :D
Akkor most mindent bele...... :wink: :wink:

Anita!
Neked megy a szalagod? :shock: Mintha tegnap is a masodik napon lettel volna :?

Zsuzska!
De jo fonokod van!! :D
En meg mindjart ehen halok! :( Meg csak most sul a kaja!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Ti most hol tartotok?
Köszi,hát nem tudom,hogyan tovább.Meg vannak a műtétek.Majd látjuk,kell e még más vizsgálat.Most próbálkozunk,aztán majd lesz valahogy. :)

Zsuzsi!Tényleg rendes a főnököd. :wink:

Pihi!Nem tudom miért nincs itt senki mostanában.Óránként jön egy írás és ennyi.Bár én megértem aki nem jön,nehéz feldolgoznia mindenkinek a saját problémáját,nincs kedve írni is róla. :( Sajnos.
Ahogy olvasgatom a sorokat sajnos egyre több a baj, egyre jobban el vagyunk keseredve.Ami érthető. :(
breni
 
 


jaja rendes a főnököm, ma, de máskor? :shock: :shock:

Keditke is régen volt, Kamilláról nem is beszélve!

Angel! sok a melo?

MEG A TÖBBIEK? HOL VAGYTOK??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Reni!

Tul vagyunk az elso konzultacion a Forgacs Intezetben!Most meg vannak vervetelek meg ilyesmik,aztan ha ezek megvannak akkor kell mennunk a kov.megbeszelesre!Augusztusra vagyunk a 9-es sorszamuak a lombik program kezdesehez! :(
Akkor nektek most nagyon-nagyon sok drukkot kuldok!!!!!!!!!!!! :D :D :D

A homerosbe is tag vagyok,de engem nem fog csoda erni! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Augusztus?Te jó ég.De majd meglátod milyen hamar eltelik.És hipp-hopp már mehetek is.Tudom azt hiszed könnyen beszélek én,de hidd el nekem sem könnyű ezt írnom neked.:( De csak így lehet a másikba tartani az erőt.Legalábbis megpróbálom.
Köszi,ránk fér egy drukkolás.Egy kicsit izgulok is,meg ideges is vagyok.Vajon minden rendben lett nálunk és talán sikerülhet a baba.Nekünk most kezdődik az igazi babaproject.
breni
 
 


Koszonom Reni!Nagyon aranyos vagy! :D
Es tenyleg nagyon-nagyon szoritok nektek!!!!!! :wink: :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hajrá csajok!!!

Élesszük már fel a topicot, hátha ez hoz szerencsét és babásodunk!!!! Én most nagyon optimista vagyok!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy kiderült a baj és hogy orvosoljuk és ha nem elég, akkor belevágunk az inszembe!!!!! MOSTMÁR EBBEN AZ ÉVBEN POCAKOSODNI KELL MINDENKINEK!!!!!!!!ugyanis már 2005-ben is azt írtam, hogy Karácsonyra hárman kell lennünk, aztán 2006-ban sem jött össze. De erre a Karácsonyra KÖTELEZŐ!!!!
pihi
 
 


Reni, gyerünk, Rád is Rád fér egy kis optimizmus, hiszen mindent orvosoltatok. SIKERÜLNI FOG MOSTMÁR, MERT SIKERÜLNIE KELL!!!!!

Ancsa, én nem megyek vissza a Forgácsba, csak ha lombik kell.
A tanárúr megkért, hogy csináltasssam meg máshol a HSG-t, mert a sok beülti miatt már nem nagyon van idejük. Elmentem egy dokihoz , vagyis A DOKIHOZ, akit a babaneten ajánlottak. És annyira bejött, hogy maradok nála. Ő a SOTEII-n dolgozik és így TB-re ment a HSG meg az inszem is arra fog. Nem kell várni (bár inszemre azt hiszem a Forgácsban sem) A Forgácsban az inszem azt hiszem 45E. Ráadásul ez a doki alaposabb hormonvizsgálatot csinált nekem mint amilyet a Forgácsban csináltak és így ki si derült a baj. És meg is kaptam a leletet. Amit amott csináltak azt nem is láttam, csak azt mondták, hogy oké.
Ettől függetlenül nem akarom én bántani a Forgácsot én mindig szívesen 8már amennyire lehet)mentem oda.
pihi
 
 


Sziasztok!!!

Hajni!!!

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!


Majd holnap jövök és írok,de ma nagyon nyűgös vagyok!!! :cry: :oops:
csanita
 
 


Sziasztok!

Csanita
köszönöm szépen, édes vagy hogy eszedbe jutottam. Ma nem győzök meghatódni, meg sírni :).

Képzeljétek, tegnap sikeresen elindultam a dolgozómból éjjel fél 1-kor. Ügyi vagyok mi? Olyan furi volt ma normál időben hazajönni, első meló vége aztán hazajönni pihizni, főzőcskézni.

Meséltem, hogy minden nap lent vagyok a szülészeten és írom fel a babák anyakönyvéhez az adatokat? Furi kérdéseket kell feltennem, ötletem sincs hogy minek. Ráadásul látom azt a sok kis kópét. Mintha a szívemet facsarnák. Legszívesebben hazahoznék egyet-kettőt. Simán elférnének a táskámban :).

Na jó nem magyarázok annyit, megyek inkább aludni, mert leragadnak a szemeim.

Puszi mindenkinek

Bocsánat, hogy még mindig nem vagyok képben, de .....


Hajni
vkhajni
 
 


Sziasztok!!

Még élek,csak nem volt idöm jönni!!

Angel!!

Még nem irtál nekem a royal jellyröl :( ,kiváncsi vagyok!!"gondolom el is felejtetted "

Hajny!!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Jaj de irigyellek a sok kisbaba mellett :lol: :lol: :lol: :lol: !!Remélem az anyai ösztön beindul,és babás leszel nemsokárra :wink: :wink: !!



Pihi!!
Igazad legyen ,szivböl kivánnom mindenkinek ,már nagyon régota probálkozunk!! :D :D :D

Jaj majd elfelejtem,ugye nem baj ha a kapu játékon ajánlottam (akinek megvolt az email cime)? Köszi annak aki megnézte ,igy kicsit emelkedett a pontszámom!,és bocsi akit zavartam vele
:oops:

Tényleg kihallt a topic :(
Csajok merre vagytok!!

Vica? Kamilla?? és a többiek

Sziasztok!!
Vendég
 


Hajni!Boldog szülinapot!!!!!! :D
Hajnal fél 1-kor kell munkába indulnod?Te jó ég?Hogy bírod?
Nem csodálkozom,hogy facsarodik a szíved a sok baba láttán.Tegyél már nekem is zsebre egy babát :lol:

Pihi!Általában optimista vagyok,most is. :D
Most érzem azt hogy eljött a mi időnk a párommal.Izgatottan várom a következő heteket-hónapokat,de remélem nem éveket.

Keditke!Mi újság veled?
breni
 
 


Merre vagytok?????????? :cry:
breni
 
 


Hajni BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Reni, akkor jó! :)

Hajni én irigyellek a szülészetért!! :lol:
pihi
 
 


Ma is van egy zebra a hőmérősben!!! :) Ezt az évkezdetet!!!! Jó sok zebra!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
pihi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?