Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocs,de nem tudok visszaolvasni!Csak egy gyors kérdés:

ma vettem észre,hogy Olinak olyan furcsa szagú a pisije!Szerintetek mi lehet ez?

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Móni,
nagyon-nagyon gratulálunk a kis pocaklakóhoz!! Tényleg hamar sikerült :D Kisfiút v. kislányt szeretnétek? Ki a dokid?
Alvásügyben passzolok, a fél kezem odaadnám ha a Máté egy kis simitől elaludna. Nekem van a legrosszabbul alvó kölköm :).

Lola,
a szőllő azért jobb :). A Tescoban van egy csomó jelmez (az újság szerint) lehet hogy ott is találtok jót. Mondjuk elég kommersz nem? :)

Edit,
sajnos nem tudok segíteni a pisiügyben... Ammóniaszagú?
Nem lehet, hogy kevesett ivott? Sokat pisilt ma?

Ági,
nagyon ügyes a Dorka! Állítólag akkor produkálnak igazán, ha nem látjuk őket :D A Máté is akkor állt fel először, mikor a szobában sem voltam.. :lol:

Erika,
mi holnap nem megyünk a CS-S-be, mert egy kicsit folyik az orrunk. Igazándiból csak reggel meg este, de elég sűrű, nem tudom mi ez. Láza nincs, de nem is fogas orrfolyás. Ezért ma elhalasztottuk a 15 hós oltást :( Hívtak is a rendelőből, hogy hol vagyunk :lol:
Ráadásul ma késő délután elesett a motorral és felrepedt a szája.
Úgy megijedtem, nagyon vérzett neki :oops:. De már kutya baja.

A könyvnet-en is 25% engedmény van, bele is tudsz lapozni néhány könyvbe - ott megvan az Anya taníts engem. Nyilatkozni még nem tudok hogy milyen, mert még nem jöttek meg a könyvek amiket rendeltem :cry: .

Edi,
ügyes a Kata nagyon! Olyan jó, hogy megint van egy ilyen kisbaba közöttünk!!

Cirmike,
kellemes pihenést kívánunk, a gyerkőcőknek meg jobbulást!

Zsuzsi,
nektek is jobbulást kívánunk! Majd írj , hogy mi van a kislányoddal!

Íme itt egy pár kép a hétvégénkről. A Közlekedési Múzeumban voltunk, a Máté nagyon élvezte.

Apával
Kép

Enyhén kialvatlan Anyukával :wink:
Kép

De jó ez a vonat!
Kép

Kép

Apával néztük a terepasztalt..
Kép

És nézzétek mit kapott a Máté :D
Kép
Igazándiból már nem akartunk venni neki kutyust, de mikor meglátta a "tutyut" akkor annyira akarta (mindig odament, mutogatta), hogy megvettük az Auchan játékboltjában. Angika, kérdeztem ,hogy van-e még 1 esetleg a Julcsinak, de sajna nem volt :cry: .

Ma voltam beiratni a Mátét a bölcsibe. A sárberkibe, holnap meg feliratom a Módszertaniba is, hátha az egyik nem jön be. Fájt a szívem nagyon... még mindig nem tudom, hogy szeptemberben kezdjük-e vagy novemberben, vagy januárban...

Csajok,
a közműv házban lesz egy "okosbaba" szeminárium.
Bővebb info:
www.okosbaba.hu
Az ára 8000Ft / család (ide jöhet uncsitesó, apuka stb.)
Úgy néz ki mi megyünk a Gangival (mint egy család, úgy olcsóbb :)) ha valakit érdekel csatlakozzon hozzánk! Ha kérdésetek van szóljatok.

Eldugultam!
sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


ja és az Edi által felvetett témához.
Nekem már 15 hónapja, hogy nem jött meg. Konkrétan szülés óta semmi. Ez gáz? Igaz a Máté még mindig szopik (még 1-2 hónapig tervezem), de sohasem volt elegendő tejem. Szerintetek?

na tényleg lépek
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 

 
 

Zsanett!
Furi tényleg ez a mensi megjövetel, mkinek tök más. Nekem Kata napi 9-10x eszik , a min.7 volt és látod mégis 4,5hós korában jött meg.
(ugye csak szopik, eleinte fejtem, fagyasztottam és mégis már 8.héten volt vmi...)


Azt szeretném kérdezni, hogy a pénteki klub 10-12ig van? Van-e lehetőság pelenkázásra, szoptatásra? :shock: (mert ha nem akkor úgy intézem a kajaügyet Katával)
Van ott külön helység, de nem tudom lehet-e használni. + kell vinni inni-ennivalót?
Vagy csak plédet, játékot a gyereknek?
Köszi a felvilágosítást. :D

Na megyek aludni, éjfél van.
Edit/Edi78

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Edit:
Nem akarlak megilyeszteni,de Dorkának is furin büdi volt a pisije amikor vesemedence gyulladása volt,és kórházba kerültünk.Már 2 napja gyanus volt a pisje,de azt hittem valami erősebb kaját evett azt azért,de estére belázasodott.,Még akkor sem ilyedtem annyira meg ,mert épp fogzott.Másnap elviitem pisimintát a vesegondiba,és egyből ott fogtak minket.Gennyes volt már neki.Vért is vette,és 7 napig napi 1 infúziót kapott.
Amikor pisil Oli akkor milyen a pisije?H anem szép átlátszó és látod hogy fáj neki,akkor minnél elöbb vidd el dokihoz,mert ha baj van akkor a vese is károsodhat nagyon.Nálunk a háziorvos is le tudja centrifugálni,náltok nem tudom hogy lehet e?Ha nem akkor az ügyeleten megnézik,vagy a kórházban is .De remélem semmi komoly.

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Ma mi sem voltunk klubban,és nagyon úgy néz ki,hogy holnap sem megyünk,mert Vikinek az éjjel 39 C-os láza volt,délelőtt is 38,2-t mértem neki :evil: :cry: :cry: :cry: /ez nem a levont érték/
Voltunk ma védőnői tanácsadáson és ő azt mondta,hogy mivel más tünete nincs szerencsére várjunk az orvossal holnapig.
Viki ebben a hónapban hízott 15 dkg-ot,így 10500 gr :lol:

Zsanka
megnéztem azt a könyvnetes oldalt,hát nekem nem igazán tetszik,mert amiket én keresek az nincs ott sem :cry:
Az okosbaba lehet,hogy minket is érdekelne,bár majd csak most fogom részletesebben elolvasni a honlapjukat.
A szeptemberi vagy a novemberi kezdés szerintem esélyesebb mint a januári,legalábbis abból kiindúlva,hogy aug-ban még van bőven hely,mert sok gyerek megy szept-től oviba.
Jók a képek,mint mindig :lol:
Szerintem nem gáz,ha még nem jött meg neked,de erről inkább az orvosodat kérdezd meg.

Gangi
igen,mikor múltkor olvastam Zsuzsinak a hsz-át,rájöttem,hogy ugyanazt a fogyit csináljátok :lol: amúgy én is regisztráltam,de minek azt nem tudom :oops:
a fogyis honalpon én még nem találtalak meg,de majd megnézem azt a rangsort :lol:

Lola
sikerült már eldönteni,hogy minek fog Soma beöltözni?Kaptatok már valami jópofa jelmezt?Intersparban is van jelmezkínálat,tegnap láttuk.

Edi
igen, a pénteki klub 10-12-ig van.Amint azt már olvashattad,mi sajnos nem tudunk menni :cry:
Egy nagy szónyeg van leterítve,de ajánlatos vinni valami plédet a baba alá,meg pár db játékot.
Szoptatni,etetni ,pelenkázni nyugodtan lehet,vannak körbe székek és asztalok.

Most már megyek,remélem,hogy Viki jobban lesz hamarosan!
Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Hello mindenkinek írnék pár sort.

Anginak azalatt a két nap alatt több vizsgálatot csináltak mint az egy év alatt. Meg is van az eredménye na kezdjük az elején mind a két veséje károsodott a betegségétől a bal nem funkciónál miíg a jobb ugyan funkciónál de nem teljesen, a folyadékot a szövetek közés vezeti így folyadék van a bal tudőben meg a szív tájékon, a másik megittatak vele 24 óra latt 3 l folyadékot és csak 250 ml pisilt 24 óra alatt a szervezete elraktározza a vízet ödémásodik tegnap a búgyiját le kellett vágni róla mert nem tudtuk levenni, és két nap alatt 1kg 90 dkgot hízott ami víz ennyivel több v íz van a szervezetében. Egyernlőre nem bííztatatnak semmi jóval de azt mondták, el sem akarank keseríteni. Egyenlőre ez a helyzet. Rossz lett a vesae funkcója is amit már 2 napon belül 3szor néztek. Most ez a helyzet. Ha lesz valami majd írok.

A betegeknek jóbulást kívánok majd jelentkezem.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Hello mindenkinek írnék pár sort.

Anginak azalatt a két nap alatt több vizsgálatot csináltak mint az egy év alatt. Meg is van az eredménye na kezdjük az elején mind a két veséje károsodott a betegségétől a bal nem funkciónál miíg a jobb ugyan funkciónál de nem teljesen, a folyadékot a szövetek közés vezeti így folyadék van a bal tudőben meg a szív tájékon, a másik megittatak vele 24 óra latt 3 l folyadékot és csak 250 ml pisilt 24 óra alatt a szervezete elraktározza a vízet ödémásodik tegnap a búgyiját le kellett vágni róla mert nem tudtuk levenni, és két nap alatt 1kg 90 dkgot hízott ami víz ennyivel több v íz van a szervezetében. Egyernlőre nem bííztatatnak semmi jóval de azt mondták, el sem akarank keseríteni. Egyenlőre ez a helyzet. Rossz lett a vesae funkcója is amit már 2 napon belül 3szor néztek. Most ez a helyzet. Ha lesz valami majd írok.

A betegeknek jóbulást kívánok majd jelentkezem.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Bocsi, hogy kétszer küldtem el.

Gangi

Ha jönne a könyvklubból a könyvünk át tudnád venni és maj d rendezem veled ha egyszer haza jutunk.
Köszi szépen előre is.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Sziasztok

Na mi sem mentünk babaklubba mert Timinek is folyik az orra. Pályáznék én is a legrosszabban alvó gyerkőc anyukája címre. :( . Én nem tudom mi van a Timivel de borzalom mostanság amit éjjel művel. Tavaly még mertem simán azt mondani hogy á mit nekünk éjszaka,de mióta volt ez az orrdugulásos totokgyulladásos kötőhártyás betegsége azóta szinte minden órában felsír. Most a matracán alszik csak amit kiraktunk az ágya mellé,így legalább hamar elalszik este,de van úgy hogy felsír bemegyek hozzá és keresnem kell hol van mert nincs a matracon.Van úgy hogy áll a szoba közepén és sír,de ha visszafektetem meg alszik tovább.Lehet alvajáró is egy kicsit. Szerintem a foga is közbe játszik mert abban a pózban alszik amiben akkor szokott ha fáj a foga,de még nem látok sehol sem fogat. Nem tudom meddig lesz ez így mert nagyon nehéz így napközben frissnek és kitartónak bizonyulni.De gondolom ezt már páran sajna megtapasztaltátok.

No meg a másik Anya kiteszi érte a nap 24 órájában a lelkét, és mégis Apa a minden,Anya le van tojva,meg magyarázhatok neki mindent.

Na bocsi hogy kicsit panaszkodtam ,de kicsit ki vagyok. Meg asszem megyek majd én is beiratni bölibe,igaz én csak februárban gondoltam visszamenni.

Mindenkinek jobbulást,Zsuzsi neked meg kívánom a legjobbakat,reméljük megoldódik a gondotok.

Na most nem reagálnék semmire bocsi mindenkitől majd hétvégén összeszedem egy kicsit magam.

Üdv Lívia

Ja azért írok pár jó sort is Timiről. Pár napja jön mutatja a wc ajtót vagy a bilit,és ha kérdezem hogy kell pisilni v kakilni akkor bólogat . A baj az hogy pucér popóval fél a bilin is ülni meg a wc szűkitőn,így ott tartunk hogy simán mellépisilt :D .De nem erőltetem neki majd csak megbarátkozik vele,lehet hideg a popsijának. :D

Fincsi a turórudiKép

próba
Kép

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!
Tegnap este írtam egy csomót és mire elküldtem volna valami error lett a babaneten és nem küldte el :twisted: Kicsit mérges lettem,na!

Lívia!
Timi nagyon ügyes,hogy pisilne,kakilna:) Hol vettétek a wc szűkítőt? Mennyiért? Én is ilyet szeretnék majd Julcsinak.
Ne légy elkeseredve! Julis is mindig apázik,ha itthon van. Tök szépen mondja,hogy 'apa' ha kell-ha nem. Anyát meg csak,ha épp valamiért hiszti van. Amúgy mindig apán lóg. Ez azért jó is,mert olyankor levegőhöz juthatok egy picit.

Zsuzsi!
Angelikának sok erőt és mihamarabbi gyógyulást kívánunk!!!

Zsanett!
Nagyon jók a fotók:) Tényleg látszik mennore kipihent vagy! :lol:
De jó,hogy tudtatok venni kutyát!!!! És aranyos,hogy kérdezted nem jut-e Julcsinak is egy :) Menyi volt ott? Reménykedem benne,hogy itt lesz a szülinapján egy olyan kuty. Tegnap megkérdeztük a konzumos játékboltba és azt mondta a nőci,hogy kedden mennek árúért és megpróbálnak hozni! :D

Edit!
Olival mi lett?

Ági!
Tegnap A lépcsőn lefelé úgy sírt már a csajszi mintha merülne az elem. Aztán mikor feljöttünk és kivettem a kocsiból vetkőztetés közben elaludt a kezembe. Aludt is 1órát. Szegénynek nem javult a köhögés. Elmentünk ma dokinénihez. Kapott orrcseppet,kalciumot .eg a köhögésre is valami cseppet. Piros a torkincája,de a tüdeje szerencsére tiszta.
Milyen a pelus?

Megyek szusszanok egyet. Szép napot nektek!

Erika!
Hogy van Viki? Neki is küldünk gyógypuszikat!!!
angika
 
 


Sziasztok!

Hát ma sajnos le kellett mennünk a doktornőhöz,mert Viki tegnap du. is és séjjel is jó kis lázakat produkál :cry: 39-39,4 C :cry:
A diagnózis kezdődő tüszös mandulagyulladás :evil: :evil:
Viki tegnap már vacsizni sem igazán akart darabosat,sőt még bébiételt sem,csak tejet ivott meg cicizett.
Reggeli közben fájlalta a torkát aztán meg a combját :cry:
Kaptunk kanalas gyógyszert és majd vissza kell mennünk kontrollra.
Előbb amikor lefektettem megint kezdett melegedni a homloka meg a kezei :cry:

Zsuzsi
borzasztó lehet amin most átmentek,szegény Angelika!!!!!!!! :cry:
Nagyon drukkolunk nektek,teljes szívből kívánunk mielőbbi teljes gyógyulást!!!!!!!!!!!!
Szabolcs hogy van?
Kitartást és sok puszit nektek!!!!!!!!!!!!!!


Lívia
nem akarlak elkeseríteni,de amikor jön a foguk,de még nem is látszik,nekik akkor is nagyon fájhat,mert ahogy a helyére illeszkedik az sajnos némelyik gyereknél nem fájdalom mentes :cry:
Alvással kapcsolatban sajnos nme tudok tanácsot adni,mert nálunk sem sokkal jobb a helyzet,mint azt te is tudod :roll:
Most a két alvásos könyvben leírtakat kezdtem vegyesen használni,vagyis a suttogósat és az aludj jól gyermekemeset.
Röviden:este cici után adok Vikinek két jó éjt puszit,majd elbúcsúzok tőle,mondom neki,hogy anya megy a másik szobába apa mellé aludni,nekem ott az ágyam,neki meg itt kell aludni a kiságyban.
Együtt leellenőrizzük a maciját és a cicáját akikkel alszik.Elindulok az ajtó felé és közben mondom neki,hogy ott marad a kiságyban,nem fog sírni,és hogy reggel találkozunk.
Útközben puszit dobok még neki,integetek és elmondom,hogy mennyire szeretem.
Ez a rituálé mindig ugyanaz,és csak én teszem le aludni,hogy nehogy összezavarodjon,ha esetleg apja mást mondana neki.
Szóval nálunk így zajlik hétfő este óta,lekopogom elég eredményesen.
A lényeg,hogy érezze,hogy határozott vagy és nem ő irányítja a dolgokat.
Ha meg kijön a szobájából akkor visszakísérem és ugyanúgy teszem le aludni mint este.
Nálunk Viki inkább anyás,mondjuk ez a cicizés miatt is van,de nem bánom,csak néha fárasztó,amikor nem akar az apjával játszani vagy sétálni menni.
Nemhogy örülnél,hogy van egy kis szabadidőd amikor a férjed otthon van! :lol:
Én úgy hallottam,hogy a gyerekek ahhoz a szülőhöz ragaszkodnak inkább aki ritkábban van velük,mivel te otthon vagy vele egész nap,jó hogy apját hiányolja jobban :wink:
A lányok amúgy meg inkább apásak :lol:
Nagyon ügyes Timi hogy elkezdett a szobatisztaság felé érdeklődni!
Hol vettétek a wc fellépőt és mennyiért?
Mi wc szűkítőt vettünk párnásat,de Viki fél egy kicsit a wc-n még.


Edi
voltatok a klubban,milyen volt?

EDit
Oli hogy van?
Jó pihenést nektek!!!!!!!!!!!!

Angika
köszi a gyógypuszikat!!!!!!!!!!!
Nektek is viszont kívánjuk!!!!!!!!!

Betegeknek jobbulást!
Jó hétvégét mindenkinek,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy Ti is örültök a babának!
Szerencsések vagyunk mert tényleg az első hónapban "összejött"!!! :lol: Dóri tudja a kezdetektől és már beszélget a kistesóval a köldökömön keresztül! Nagyon Édi! Voltak kicsit nehezebb napok, meg kellett tanulnom, hogy nem emelem! Ez nehezen ment mindkettőnknek, mert 4.en lakunk! Felfele nagyon ügyesen ment, de lefele volt, hogy fél órát mentünk! De most már nagyon ügyes! Felfele már nem kapaszkodik és szépen mint a nagyok ( már nem egymás mellé, hanem fokrol, fokra teszi a lábát ) ugy megy, és nagyon boldog!!

Livi!
Dóri is nagyon apás! De nem bánom! Eleinte amikor pici volt, olyan 2-3 hónapos egyszerűen nem maradt el az apa kezében! akkor kicsit nagyon szomorú volt a párom, de most meg imádják egymást! Ha felkel első szava: Apám!! Ha erre nem megy akkor jön az Apucikám!
Először az apát modta, majdnem 3 honap mulva mondta az anyát, igaz anyucit mondott!! :D
Mostanában egy kicsit jobban bujik hozzám! Átöleli a a hasam, simogatni kell a hátát!

Képzeljétek igazi kislány lett!!! Odaáll a tükör elé és azt mondja: anyucikám csini vagyok! Minden ruháját meg kell dicsérni, csak akkor veszi fel!
Legjobb beszolásai: Formás popom van
Kérök szépen ( Ez kb 2 napja )
A kakaot ha megkostolta: ez pont jo!
Hát elkezdtem irni a mondásait! Sokszor nem tudom honnan veszi őket, de nagyon aranyos!

Edit!
Remélem Olinak nem lett semmi baja és nyugodtan el tudtok menni pihenni!
Az alvásnál nem az a gondom, hogy simizni kell a hátát, hanem az, hogy mellettem nem alszik, csak játszik, a kiságy meg hát elég mélyen van! Van, hogy 10 percig is simizem! Nem tudom mikor és hogy szoktatom át a nagyágyába! Biztos megszenvedünk majd vele vagy nem!!

Na megyek! Kihasználtam a szabadidőmet! Apával sétálnak!
Mindenkinek jó hétvégét!

Zsuzsi!
Remélem hamarosan meggyogyul az Angelika!!!

Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Íme a Líviás talis album,mégsem kell februárig várni rá :P
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=12082

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Erika
Nagyon jók a képek,mint mindig.Bár az utolsót nem tudtam megnézni,nem nyitotta meg.Vikinek jobbulást.Alvás ügyben Timi még nemigen érti meg ha ilyeneket mondok,vagy legalábbis nem akarja megérteni.Sokszor ha mondom neki hogy Anya most kimegy akkor rázendít.Mondjuk az elalvással annyira nincs gondunk inkább az éjszakai felkeléssel.

Móni
Nagyon jókat nevettem a Dóri aranyköpésein.Tényleg érdemes őket felírni. Helyesek lehetnek mikor már így tudnak beszélni.

Akit kutyus érdekel még láttam itt a dózsakerti sportboltba,de drága nagyon mert itt 11ezer valamennyi,szerintem inkább a 12 ezer felé hajazik.
A wc-re a lépcsős szűkítőt a kikából hozták nekünk és 4990 ft. De lehet itt is rendelni a neten,csak már nem tudom az oldal nevét,de úgy rámegy a postaköltség is. Jobban tetszik a Timinek mint a sima wc szűkítő.

Na mentem jobbulást a betegeknek,jó pihit Editéknek
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

A Zsanihoz lenne egy kérdésem:
Valamelyik képen láttam, ami nálatok készült, hogy burkolatnak parafa van lerakva.Nagyon ég óta tetszik nekem is, de most talán megvalósíthatom.Úgy néz ki sikerült egy dózsakerti 3 szobásra elcserélni a mienket, és majd oda gondolkodom ebben.Leírnág róla a tapasztalataidat, hogy ki rakta le, hol vettétek,kb mennyibe van, drágább e mint pl a járólap,meg ami eszedbe jut.Előre is köszönöm.

Zsuzsi!Mi még nem beszélgettünk, sajnos nagyon ritkán tudok jönni, de így ismeretlenül is mihamarabbi gyógyulást kívánok a lányodnak.Nincs is ennél szűrnyűbb mint mikor a gyermek beteg.Szurkolok nektek!

Erike!Sajnálom a vikit, Bálintnak csak szimplán torokfájása volt, de ő sem akart enni semmit.Nektek is mihamarabbi gyógyulást.


Lilla!Tartom a számat, becs szó!És szurkolok is közben ezerrel!

Móni,nektek pedig nagy nagy gratula!Én is júliusban szültem :)


Angi!Én múltkor még csak úgy olvastam, hogy Lackót lehet hogy műteni kell.Lemaradtam valamiről, már biztos a műtét ténye?

Livi!Tök jó az az ülőke.Amikor ti használjátok a wc-t akkor el kell onnan venni, vagy maradhat?Bocs ha hülyeséget kérdeztem.


Megyek, mert nem sokára itt vannak a csere vevőim, és most dől el hogy akkor 100% a dolog, vagy sem.Szorítsatok, nagyon szeretném!

Ági

Kép
maguskaa
 
 


Angelikának sok boldogságot és mihamarabbi gyógyulást kívánunk névnapja alkalmából!!!

Kép Kép


Mindenkinek Kellemes hétvégét,jó szánkózást,hóemberépítést,hógolyózást! :lol:

Kép Kép


Erika!
Nagyon jók lettek már megint a képek! köszi! :lol:

Ja! Február 1-től a corában 5990lesz a kuty:) Remélem kapunk majd!
angika
 
 


Sziasztok!


Végre esett egy kis hó!
Remélem,hogy mindenki kihasználta és elmentetek szánkózni!!!!!
Viki reggel nagyon boldogan lépett ki a házból,és mindent megnevezett amin havat látott :lol:
Délelött vettem neki egy szánkót,amit a délutáni alvásnál ki is próbáltunk.Nagyon élvezte alig akart hazajönni :P
Minden gyerek örült a hónak? :wink:
Íme az album az első szánkózásról:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=23045

Angika
nagyon édes a Julcsi a képen amin egyedül van!!!!!!
Drukkolok,hogy sikerüljön kutyát vennetek!!!!!!!

Máguska
drukk,hogy sikerüljön a lakáscsere!!!!!!!!!!!
Majd gyere ám a hírekkel!!!!!!!!!

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


egy kis javítás :oops:
a délutáni alvás után próbáltuk ki a szánkót :roll: :oops:

cseriviola
 
 


Sziasztok!



De jóóó, hogy esett a hó! Mi is nagyon élveztük (főleg a nagypapa, aki már reggel 9kor itt volt a szánkóval 8) ) a Mátét elhúztuk Dózsakertig, szinte mozdulatlanul ült végig :) aztán meg mutogatott, hogy merre menjünk :) szuper volt tényleg.

Kép

A többi gyerkőc, örült a hónak?

Zsuzsi,
Angelikának mielőbbi gyógyulást kívánunk, neked meg kitartást!

Mázsa,
igen ez parafapadló. Székesfehérvári barátunknál láttuk meg először, és mindenképpen ilyet akartunk majd ha költözünk. Sikerült is a net-en találni, Portugáliából hozták (majdnem 2 hónapba került mire ideért). 2 fajta van:
az egyik 4mm vastag (ezt csak teljesen sima padlóra érdemes letenni, és neked kell még lelakkozni) ez kb 5000ft/m2
a másik (ilyen van nekünk) olyan stílusú mint a laminált padlók, összepattintós és 11mm vastag. Ezzel nem kell csinálni semmit. Ez kb. 8500ft/m2
ezek 2 évvel ezelőtti árak. Amúgy nálunk mind2 szobában ilyen van, és nagyon elégedettek vagyunk vele. Praktikus mert könnyen tisztítható, és ha valamilyen bútort elveszel róla, akkor az ott keletkezett lenyomat pár hét alatt visszaemelkedik - szóval rugalmas, nem úgy mint a laminált padló. Ja és nem kopog. Tényleg csak ajánlani tudom.
Mi van a lakással, sikerül cserélni?
Mi van a játékfutáros szavazással?

Angika,
remélem lesz kutyusotok! A Máté is szereti nagyon, minden ébredés után rámutat, hogy játszunk vele, én meg küldöm, hogy vigye át az apjához! :D :D

Lívi,
tényleg szuper a WC lépcső. Én is gondolkodtam rajta, de majd meglátjuk , lehet nekünk elég lesz a fellépő is. Máté elég magas. Nem lóg ki nagyon a WCből? Nekünk nincs sok helyünk. Én még nem kezdtem el a bilizést, de lassan.. lassan... :)
Szerintem se szomorkodj, mert a Timi apás, hiszen ezeknek a kölköknek az a jó, hogy apa a "játékos" hazajön. Mi már uncsik vagyunk nekik :) Mondjuk a Máté inkább anyás volt, mostanában kezd apázni, és olyan jó őket nézni! Főleg mikor a Máté a szoba végéből nekifut az apjának és ráugrik a mellkasára!! :D :D :D

Pénteken voltam a Módszertani böliben is, ott a 71. helyet csíptük meg, és körbevezettek. Hááát nekem nem nagyon tetszett, eléggé lepukkant szerintem. Bevittek egy csoportba is - elég sötét képű dadák voltak ott - aranyosak voltak a gyerekek. A Máté egyből rástartolt a játékokra :). Egyik kislány sírt nagyon, mondták hogy ő új. Elég rossz volt, nyeltem egy nagyot... :cry:
Inkább a sárberkire szavazok, ott csak a 39.-ek vagyunk :)
És azt hiszem novembertől kezdjük, azért az a 2 hónap is sokat számit, szerintem. Januárban szeretnék visszamenni dolgozni.

Csajok azt szeretném kérdezni, hogy egybőll 8 órában kezdtétek a bölit, vagy 4 órával? Ezt sem tudom eldönteni :(.

Akit érdekel egy 6kgos bébike:
http://velvet.hu/poronty/2007/01/26/hat ... #more31176

Na eldugultam...
jó éjt
(holnapra is mondanak havat :D )
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Bocs Máguska,
téged akartalak írni, csak siettem... :(
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Most végre vége (ki tudja meddig) Kata lustaságának. Tegnap hasra fordult megint egy jópárszor a játszószőnyegén. Előtte tologattam neki egy ilyen zenélő teknősbékát, nagyon figyelte. Utána háton is leste, kereste hol van. Hasra fordult és direkt fellökte (többször is odatettem és ugyanúgy hasra fordult és fellökte). Utána meg nagyon nyújtózkodott és próbált odamászni érte, de persze még nem tud. Kiváncsi vagyok ma mit fog produkálni. :)

Lívia!
A pénteki baba talin Kata is nagyon nézelődött, ugye ő volt a legkisebb, de érdeklődő volt a tekintete. :) Legközelebb is megyek. Szerintem is jó hatással lesz rá, főleg, hogy nagyobb babák voltak.
A máltaira ott azt mondták, hogy nagyobb gyerekek vannak, szóval azt vettem le, nem kellene még mennünk?
Jobbulást Timinek!
Timi nagyon édes a képeken, főleg ahol nevet a Wc-n. :D

Lola!
Neked Soma miért hányt az ágyba szoktatásnál?

Ági!
Amikor megjött neked, rögtön elment a tejed, vagy utána lassanként?
Minden hónapban kell mennetek a vesegondozóba?

Angika!
Kata nem érezte meg a mensi megjövetelt, szerencsére. :) Evett napi 8x. :D
Nagyon aranyos Julcsi a rózsaszín szerelésében. :D

Angi!
Kiderült vmi a műtéttel kapcs? Sikerült talizni a dokival?

Edit!
Oli pisijével kapcs. van vmi fejlemény?

Zsanka!
Láthatóan Máté (és ti is :)) élveztétek a múzeumi látogatást. :D
Csak ott voltatok vagy beugrottatok még máshová is?
Jó a szánkós kép. :)
6kg-os bébi nem semmi…:shock:

Erika!
Jobbulást Vikinek!
Köszi, jól éreztük magunkat a klubban. Volt ott 8,9,10,11,17 hós baba. Egy fiú volt. Örülök, hogy ott volt az a kedves védőnő, aki a kismama klubban is résztvevő volt. Bánhidán védőnő. Kata szépen nézelődött, elvolt hason, háton. Mondta a védőnő is milyen egy nyugodt baba. :) Aztán sír, aludt picit, evett és mentünk kicsit sétálni. Várom már a köv. talit. :) Remélem jöttök.

Ági! (Maguskaa)
Mi a helyzet a lakáscserével? Sikerült végül?

Na megyek, mert főzni is kell (apával együtt), meg megyünk Ikeába. :D
Edi/Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Péntek de. én is írtam, és nem küldte el ez a nyavajás... :twisted:

Erika!
Köszi a jelmezötletlet, mi is láttuk az I.S-ban, de hát meg akarom próbálni először megalkotni, ha nagyon nem megy, akkor még mindig tudok kölcsönözni, vagy venni.
Vikinek jobbulást!

Rena!
Mostmár csak SZŐLŐ akar lenni (eza a jele) Soma, úgy néz ki ez marad! Bálinté olyan igaz kisfiús-jelmez lesz akkor!

Zsanka!
Már annyiszor akartam kérdezni, hogy hol veszed Máténak a kendőket, én szeretem tavasszal-ősszel sál helyett, volt is nekünk is többszín, de elhagyogattuk, már csak 1 van, de kéne még több szín is. A centrumnál alul a néninél csak zöld van mindig!
Jó drága volt az a parafapadló, nem mondom!
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a sárb. bölcsi szegényesebb, mint a Módszertani. De ettől függetlenül jó. Csak az öltöztetés-evés körülményekben látszik. Sárberkibe 2 csoport szokott indulni, a Módszertani viszont több, nem? Mert akkor a sorszám nem biztos hogy mérvadó. Játékokon nem látszik a pénztelenség, mert azok vannak egész modernek is, csak a sárberkibe az udvaron SEMMI nincs. Viszont úgy tudom a Módszertaniba az időn felül kemény óradíjat kell fizetni. (Ha csak 4 órára mész vissza melózni, az igazoláson szerepelnie kell és akkor max. 5 órát lehet ott a gyerek, tehát fél-fél óra van a buszozásra..., a Sárberkiben csak munkáltatói kell, nem nézik, hogy hánytól hányig dolgozol...) Szerintem jó,ha eleinte csak ebédig marad, mi így jártunk több mint egy évig és tök jó volt, hazamentünk, összbújva aludtunk és egész du. együtt voltunk!
Röviden ennyi, kérdezz nyugodtan. Tudod már melyik oldalra, melyik csoportba fog járni? Mikor tudod meg, hogy mikor szoktathatod.
Aranyosak, de különböző habitusuak a g.nénik. Tudok néhány tanácsot adni hozzájuk esetleg.

Jók a Lívis talis képek, főleg mikor háttal sorba állna a lurkók az ágynál, biztos valami érdekeset, vagy kaját raktatok oda nekik!

Edi!
Azért hányt, mert annyira sírt és hát ugye próbáltam következetes maradni. Na nem vagyok egy kegyetlen anya, de mindig próbáltam hosszabbra húzni az időt, amíg visszamegyek hozzá. Persze nem szidtam meg, csak ágyat húztam, megvígasztaltam. 1-szer fordult csak elő, az is lehet, hogy a sírás annyira kaparta a torkát és csak visszajött kissé a gyomortartalom. De Cirmike is írta akkor, hogy tudnak ilyet produkálni is, hogy felhívják a figyelmet, meg hát akkor tuti hogy bemegy az anya!

Na elküldöm, mert hátha elvész...

lola77
 
 


Na még annyit, hogy mi is örültünk a hónak, egész szo. du. kinnt szánkóztunk, Soma élvezte, nekem kis testmozgás volt! Egyedül csúszott a sárberki szánkózó dombon, tök ügyes volt. Én párszor felborítottam, de nevetett, szerencsére akkor még tök tiszta volt a hó.
Kár, hogy nem esett elég utánpótlás, 1 hétig még elviseltem volna...

Lívi, MÁguska!
Nekünk is olyan létrás szűkítönk van, nem olcsó, de Soma még a kakihoz most is használja, 2. szülinapjára kapta. Szóval megéri. Amúgy fel kell hajtani a wc-deszkát, úgy kell rátenni, tehát ha a felnőtt megy slozira, akkor el kell venni. De könnyű takarítani is!

Zsuzsi!
Bocsi a nicknév miatt, a gyerekekre emlékeztem, de a nevedre nem! Boldog névnapot Angelikának!

Moni!
Tényleg édes lehet Dóri, ahogy dumál a kistesóhoz! Majd jelentkezz ám, ha van uh-kép meg ilyenek. Nemét szeretnétek tudni, vagy meglepi lesz?

Angi!
Édes a Julcsi a hóban, látszik, hogy csodálkozik... Olyan más vagy a képen, mint a nicked alattin. Nincs albumotok v.hol? Edi nektek? Olyan rossz így, hogy csak a gyerekekről tudlak megjegyezni, arcotok meg nem kötődik hozzá...

lola77
 
 


Sziasztok!

Figyelmetekbe ajánlanám aki esetleg nem látta az itthon újság hátoldalán a hírdetést,nyelvtanulás hatékonyan:
http://www.kreativnyelvtan.hu/

Viki már jobban van,láza péntek du.óta nincs szerencsére!
Lekopogom elég sokat alszik mostanában,éjjel 10,du.2 órákat,de ma du.sikerült neki 3 órát aludnia :lol:

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Csak gyorsan annyit írnék Áginak,hogy az intersparban láttam kalapálós játékot,igaz nem olyan mint atescos de a lényeg ugyanaz. Nekem tetszett az is.

Na gyorsan csak ennyi lenne mert másra sajna most nincs idő.

Sziasztok jó éjt
Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Hát sajna az orvosnál nem jártunk sikerrel, mert nem volt kinn a sérve és addig nem csinál semmit amíg nem látja kinn. Gondoltam rá hogy felhívom egy fürdetéshez :lol:

Nálunk sajna nem volt túl nagy szám a hó elég hamar le akart szállni a szánkóról, csak azért maradt fenn mert az apja faralgatott vele meg kicsit gyorsabban ment. Most nem akarja hogy húzzák amikor meg majd nagy cula lesz majd húzhatom :lol:

Erika!
Szerinted a könyvek alkalmazása miatt alszik a Viki???

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!


Hát szomorúúúúú vagyok!Nem sikerült! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

A lakás tulajdon joga úgy van, hogy fele a faszié, a másik fele a 2 lányáé.Az emberrel már minden le volt zsírozva,már azt egyeztettük, hogy melyik nap megyünk az ügyvédhez,erre szombaton lejött az egyik lánya pestről, és megvétózta az egészet,mondván hiába fáj az apjának a lába,akkor is nagyobb érték a lakás, mint egy 2 szobás+pénz.A bácsi nehezen megy fel a 4.re,így neki nagyon jó lett volna,meg nekem is.

Hát ezzel a ténnyel nem sok mindent lehet kezdeni,így keresgélek tovább.

Zsanett, azért köszi az ismertetőt,még utánna néztem a neten is.Találtam is, hát az ára most sem valami kedvező.A pattintós olyan mintával ami tetszett 8000/m2.

Mindegy most már úgy se aktuális.Azért köszi, nagyon gyors voltál!

Megyek, apázok egy kicsit, ritka alkalmak egyike, hogy még nem alszik ilyenkor a fáradtságtól.

Puszi mindenkinek!
Ígérem a vonalzómat is "megjavítom" valamikor!

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok!

Mindenki böliben adja a gyerkőcét :?: Mi lesz így jövőre a babanettel :lol: Én sajna ha akarnám sem tudnám bölibe adni Dorkát a veséje miatt.Sőt azt is mondták,hogy lehet,hogy oviba sem :cry: Pedig oda nagyon szeretném,kell neki a közösség.

Livi:
Köszi,hogy írtad,láttam én is szombaton,de nem vettem meg ,mert olyant szeretnék amilyen nektek van.De sajna nincs a tescóban :cry: Az is jó volt,de a tietekben az tetszett,hogy ha belekalapálta,akkor elöre mennek a golyók,és fel tudja rakni egyedül.Tehát egyedül játszik vele.A wc ülőkére mi is beruházunk :lol:

Edi:
Nagyon ügyesen halad Kata.Édi lehetett ahogy mindig feldöntötte a játékát.Sajna minden hónapban kell vinni vesegondira minimum 3 éves koráig.Addigra növi ki nagyjából a betegségét.De utánna is nagyon kell óvni a felfázásoktól,és sajna ezért nem biztos hogy mehet oviba,mert ott biztos hogy nem nézik,hogy na Dorkán mindig legyen pl:zokni...

A kis betegeknek mielöbbi gyógyulást+++++++++++

Angika:
Ha a héten is ilyen szar idő lesz,nincs kedvetek feljönni hozzánk játszani?A szerda nem biztos hogy jó,de a többi nap nekünk megfelel.
Szegény Julcsi nagyon kifáradhatott ha elaludt vetközteteés közben :lol: Remélem már jól van.Édi a képen ,olyan anyátlan a másodikon :lol: vagy csak nagyon le van döbbenve :lol:

Máguska:
Sajnálom,hogy nem jött össze a lakáscsere.De ez kísértetiesen hasonlít a miénkhez.Anyuék Szölösön néztek egy házat,meg volt beszélve a bácsikával,hogy akkor csere lesz,már az ügyvéd is jött amikor megjelent Pestről a lánya és kiakadt,hogy nem lesz itt semmi házeladás...

Egy körkérdés:
Ti mennyi ideig szoktátok a gyerkőcök fogait mosni?Nálunk van amikor a Dorka egyedül rágcsálja a fogkefét,aztán átmosom énis,de ez csak pár másodperc ,mert nem igazán hagyja.

Livi:
Még eszembe jutott,hogy mútkor írtad,hogy Timi nagyon nem jól alszik az éjjel.Valószínű,hogy a foga jön?!Dorka is akkor nem alszik éjjelente,amikor a foga jön.Múltokr én sem láttam semmi jelét,hogy jönne,de nagyon nyafi volt.Nem ivott,evett.El is vittem vesegondira,hogy nem e beteg,és ott mondták hogy fennt kibújt 2 rágófoga.Lehet hogy Timi is ezért nem alszik éjelente.

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Ági!
Én még nem szoktam Julcsi fogait mosni,csak ő mossa magának.
Julcsi úgyis megint nagyon utálja a szelet. Ma már meg se próbáltam kivinni. Valószínű végig bőgött volna :(
Felmehetünk játszani! Csütörtök ,péntek jó nekünk! De még meglátjuk Julcsi hogy lesz. Már csak ritkán köhög és kicsit folyik a nózi. Addigra talán meg is gyógyul teljesen! :lol:
A hó láttán tényleg nagyon ledöbbent. OLyan kis megszeppenten állt,de aztán sétizett picit. Sajnos akkor is nagyon fújt a szél és az nem nagyon jött be neki :(

Lola!
Van itt a babaneten és a babaszobán albumunk (Józsa Júlia ... néven) Ott megleshetsz :wink: Ja és iwiwen is! Már bejelöltelek!

Máguska!
Sajnálom,hogy nem jött össze a lakáscsere! De bizots nemsokára találtok egy még jobbat!!!

Erika!
NAgyon aranyos Viki a szánkón! Látszik rajta mennyire tetszett neki! Remélem még talán februárban újra szánkózhat!

Edi!
Kata nagyon ügyes,hogy így pörög-forog! Én is mindig játékokkal bírtam rá Julcsit,hogy fordulgasson. Most meg jobban szeret flakonokkal,telefonnal ,távirányítóval,kanállal játszani,mint a játékaival. :lol: :lol:

Zsanka!
Máté milyen kis hóember lett! :lol: Nagyon aranyos! :D

További szép napot nektek!
Kép
angika
 
 


A felmehetünk játszani után gomdoltam a Julcsi megint utálja.... mondtatot:) így van értelme is :lol:
angika
 
 


Sziasztok!

Edi
az a védőnő aki a klubbokat szokta tartani,Marika az a mi védőnőnk szerencsére.Nagyon aranyos elejétől fogva rendes és nekem is ő volt anno a védőnőm :lol: :lol:
Az az igaszság,hogy mi már elég nagyok vagyunk ehhez a klubbhoz,de majd még 1-szer azért elmegyünk.

Köszönjük mindenkinek a gyógyulást elősegítő jókívánságokat!
Ha minden jól megy akkor az antibiotikum csüt-re elfogy,és ha nem jön közbe semmi akkor megyünk a CS-S-be :lol:

Máguska
sajnálom,hogy nem sikerült a lakáscsere,de ne add fel,legközelebb biztos több szerencsétek lesz!!!!!

Ági
mi sem sokáig mossuk Viki fogait,csak amikor kinyitja akkor gyors végig sikálom neki,napközben vizes fogkefével,este fogkrémessel.
Ha be van dagadva az ínye akkor Viki sem szokta hagyni,sokszor elhúzza a fejét amikor a fájó részre érek neki.
Szerencsére már csak 4 tejfognak kell kibújnia :lol:


Angika,Ági
nincs kedvetek lejönni a CS-S-be csütörtökön babaklubba??

Ha lenne még valakinek felesleges pampers vonalkódja akkor legyen szíves rám gondolni,köszönöm!!!!!!!!!!!
Vikinek kinéztem a fecsegő telefont :lol:
Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Igérem nem zaklatlak többet Titeket a szavazással! Már csak 2 nap van hátra és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható. Légyszives még mindenki szavazzon, ma - holnap - holnapután! Esetleg buzdítsátok az ismerőseiteket is néhány kattintásra.

www.jatekfutar.hu
fotópályázat, szavazóportál - Máté Ref.szám: 2006_00776

Köszönöm mindenkinek a szavazást

Zsani


Jaaaa....és a Máté is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Sziasztok

Ági
Én odaadom Timinek a fogkefét és ő mossa magának.Ha úgy látom hogy kell neki segítség akkor gyorsan átsikálom neki,és az nem tart csak pár pillanatig.Igaz Timinek még mindig csak 6 foga van :D .Használunk fogkrémet is a Gabisat,általában mindig van rajta de csak egy leheletnyi,mert ügye látja hogy én is rakok valamit a fogkefére így az ővére is kell tenni. :D .Alvás ügyben már alakul,de bizti közrejátszik a foga is mert abban a pózban alszik még mindig,amiben akkor szokott ha fáj a foga.Hason ,popó fel,lábak maga alatt. De látni nemigen látok semmit.Majd 2 hét múlva ha viszem oltásra akkor a dokinénit megkérem nézze meg,ő jobban érti hogy mit is kell néznie. De pl most éjjel csak 2* volt fenn,de az is szerintem azért mert állandóan lemászik a matracról,hiába pérnáztuk körbe és a szőnyegen annyira nem tetszik neki :D

Mázsa
Drukkolok nektek nyerés ügyben.

Ma voltunk mi is bölibe feliratkozni.Timi rohangászott össze vissza.Én mondjuk februárra iratkoztam fel,de nem sok jóval kecsegtetett a gondozónő.Szeptember a nyerő,de én akkor még nem szeretném beadni,pláne hogy még gyesen sem leszek,és nem is szeretném a gyest csak majd ha tényleg 2 éves lesz. Úgyhogy lesz ami lesz.Majd beszélek a melóhelyemmel is úgy nyár végén.

Na mentem üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Lívia

Köszi rendi vagy....már csak ma és holnap lehet szavazni.....minden szavazat számít:)

Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Mázsa:
Rajtam nem múlik,szavaztam Mátéra többször is :lol: Ha lesz időm holnap is megteszem.

Angika:
Oks,nekünk jó mind a két nap.Majd még pontosítunk.Csak helyre jön addig Julis.Ha jönnétek akkor délelött,mert akkor nem alszik egyik csajszi sem.

Erika:
Mennénk a családsegítőbe,csak nem biztos hogy lesz kocsink.Annélkül meg eléggé macerás buszozni.

Livi:
Timi,hogy hogy matracon alszik már?Nem marad el a kiságyába?

Fogmosás ügyileg akkor megnyugodtam.Dork ais szokta magának "mosni",bár inkább csak rágcsálja.Én fogkrémet még nem tezsek rá,majd lassan veszek neki.De nálunk is röv9d ideig tart a fogmosás.Aggódtam hogy elég e neki ennyi idő.Kicsit talán a felső kettő foga mintha sárgás lenne,azt azért aggódom.
Jaaaa és írtam már hogy eszik DARABOS kajákat???
Mindent megeszik amit mi.Jön azt kunyizik ő is :lol: :lol: :lol:

Na léptem,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Ági

Neked is nagyon köszönjük a szavazatot!

Máté és Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Mázsa
jópofa a leveled Máté által írt része :lol: persze,hogy szavazunk,remélem,hogy sikerül nyernetek!!!!!!!!!
Ha igen akkor ugye majd kipróbálhatjuk a szuperjárgányt valamikor nyáron? :P :wink: :roll:
Kenyérsütéssel hogy álltok,sikerült????????

Edit
milyen volt az üdülés?Fiúknak biztos hiányoztatok,ki vigyázott rájuk addig?

Ági
de ügyes Dorka,hogy eszik darabos kaját!!!!!!!!!örülök,hogy nem válogatós!

Zsuzsi
mi újság nálatok?Hogy vannak a gyerekek?
Ha jól olvastam a csíkajitokon,akkor Angelikának mostanában van a szülinapja,ugye?
MIkor is pontosan?És Szabolcsnak?
Boldog szülinapot kívánunk Angelikának!
Kép Kép Kép

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!



csak annyi, hogy csütörtökön nem lesz babaklub a CSS-ben. A kötvetkező jövő héten lesz.

többit holnap

sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Erika

Köszi Neked is a szavazatot.
Ne hari, de majd holnap írok bővebben, mert már nagyon fáradt vagyok, és még több helyre kell írnom a szavazással kapcsolatban.

Zsani
Vendég
 


Sziasztok!
Van itt valaki?
dinuci01
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Nagyon kihalt a héten a topikunk!!! :?

Dinuci
üdv köztünk!
KIcsit mesélj magadról!!!!!!!
Engem Erikának hívnak,29 éves tatabányai anyuka vagyok,kislányom Viktória Lili márc.27-én lesz 2 éves.

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Lackó beteg lett :( először csak egy kis köhögés semmi más másnap jobban köhögött, harmadik nap már az orrunk is folydogált aztán délutánra be is lázasodott. Sajna ez van, viszont végigaludta az éjszakát, szóval egy kis öröm az ürömben végre kialudtam magam :shock:

Tényleg elég kihaltak vagyunk!
Edit tessék jelentkezni, ha csak részletekben is (mondatonként) akkor is írj valamit, annyira kiváncsi vagyok, hogy meddig volt pihentető a gyerekek nélkül. Én legalábbis úgy vagyok, hogy először amíg ki nem alszom magam addig jó utána meg hiányzik ez a kis szarzsák :lol:
képzeljétek el annyi mindent mond, épp a múltkor bekakilt, azt mondom neki hogy gyere Te bűzbomba erre vissza nekem hogy bomba én annyira röhögtem, mutattuk a védőnéninek is és csodálkozott, hogy miket tanítok a gyereknek hogy bomba??? Mondom neki igen a bűzbombából alakult :D
megmértük 79cm és 11kg felett van (már a nagymérlegen méreckedünk!!) szóval most hogy kinőttük az össze cuccunkat szerintem ráment a dumára.
Megyek is mert már most is dumál :lol:
Mindenkinek kellemes napot!

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok

Mázsa
Gratulálok az első helyre.Akkor Eredményes volt a vég előtti hajrá. :D .Biztos nagyon fog neki örülni a Máté. Megnéztem a weboldalatokat,nagyon tetszett.Nem semmi amin ti is végigmentetek. És akkor ha szeretnétek második babaát akkor ugyanezt végig kell csinálni?Na mégegyszer garatula

Angi
Jobbulást Lackónak.Ha nagyon orrdugulós lenne akkor tudom alyánlani az Euphorbium comp heel orrsprayt.Ez egy homeopátiás szer,de nagyon jó,bár elég drága(1500 ft) de megéri.Én is kipróbáltam mert én elég sokszor használok orrcseppet ,mert eldugul este az orrom,de mióta ez van nincs ilyen gond.Mondjuk orrfolyásra is jó,mert Timinek múltkor elkezdett folyni befúlytam neki és 2 nap alatt elmúlt.

Iszonyú szél van kint.Nem is tudom hogy ki merjek e menni Timivel. Volt már valaki kint?Szerintem a babkocsi repülne,a gyerkőc tuti.

Na mentem üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


először a gyors ANGIKA!!!!! ÉS MIDNENKI AKI SZERETNE KUTYUST MÁTÓL AKCIÓS A CORÁBAN!!!!! 5990,-FT MOST LÁTTAM A HIRDETÉST A BABASZOBÁN

Lívi!
Mi voltunk kinn igaz gyalogosan, hát szegény Lackót feldöntötte amikor lépett volna fel a járdára, úgy megijedt szegénykém. Különben kb 10 percet voltunk lenn, hálistennek már nincs lázunk és a köhögés is eléggé lecsökkent.

Mázsa!
Akkor "nyertünk"??? gratula!

Puszi Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!


Ne menjetek ki, mert elfúj a szél :D :D
Mi voltunk délelőtt anyuéknál, hazafele már a Zoli hozott. A Máté csak pislogott :).

Lola,
köszi a tippeket a bölivel kapcsolatban. A módszertani azért nem tetszett talán (mert gondolkodtam rajta mi volt unszimpi benne), hogy egy kicsit sötétnek találtam (az ablakok felül vannak, gondolom biztonsági okokból). Nagyon filózok rajta. A Soma oda járt? Mondjuk még az jó, hogy a módszertaniból még a nyáron a sárberkiből meg aug.ban küldik a meghívót. Így lesz idő dönteni. :)
Azért mesélj még ha tudsz! A nevelőkről stb. Végül is az a lényeg, hogy milyenek a dadusok nem?

Mázsa,
gratula a fődíjhoz! Majd egyszer hozd el talira, kíváncsi vagyok rá! Tök jó, hogy nyertetek!

GAngi,
"bomba" nagyon jót nevettem rajta. Jobbulást kívánunk a Lackónak. A könyvet mikor tudom visszavinni? Vigyem át, vagy mentek mostanában (pld hétfőn) klubgyűlésre? :)

Edi,
hallom vettetek szőnyeget a hétvégén. :D Milyen lett?
A múltkor elfelejtettem válaszolni neked arra a kérdésre, hogy honnan a házikó. A Zoli találta ki, hogy jó lenne. Fénymásolóvoltak benne, azért ilyen nagy. Szerintem azóta anyázott egy párszor... :)

Edit,
kérjük a híreket! Reméljük tudtatok pihenni. A héten megcsináltam a halas receptedet, nagyon nagy sikert aratott!

Mi tegnap voltunk 15 hó oltáson, volt egy kicsi panaszkodás, bőgés :). Lemértek minket is: 14,6 kg (pelusostól, bodistól) és megdícsértek milyen jól néz ki a Máté. Már azt hittem fogyóztatnak minket : :lol: :lol: . Nem mintha megcsinálnám... Érdekes pedig nem kap semmiféle hízlaló kaját. :) Kérdezték ki volt ilyen nagy a családban... Mondtam a Zoli nagyapja. Illetve egy jó barátunk nagyobbdarab (2m-es)esetleg még ő jöhet szóba. :D :D :D

na megyek teszek egy kis rendet.

kukk ide ha érdekel:
http://velvet.hu/poronty/2007/02/01/bab ... #more32695
tényleg fizus lett a felsőoktatás gyeseeknek is?


csövi
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok

Kedden kiengedtek bennünket a kórházból, kiderült Angikának veleszületett krómoszoma hiánya van, 6 db 7mm nagyságú eppeköve, a balvese egyáltalán nem működik a jobb meg 70 %-os. felkerült a transzplantációs listára de nem sűrgőségileg mert próbálják megmenteni a jobb vesét és akkor le is kerül a listáról most gyógyszereket szed, hogy erősítsék az érrendszerét mert így nem műthető meet nagyon vékonyak az ér falak és műtétközben elvérezhet, az epét mindenképpen műteni kell neki.

Ági

Szeretném megkérdezni a Dorkának milyen vese próblémája van ha akarsz válaszólsz ha tólakodonak tartos akkor ne válaszolj.

Viola

Angelika holnap lesz6 éves, a Szabi pedig november 8-án 3 éves.

Minden jó kívánságot köszönünk szépen. Angelika nagyon örült a névnapi és szülinapi köszöntéseknek.

Most megyek, majd később írok.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk kint és tényleg jó erősen fúj a szél! Mi sem mentünk messzire csak Ágiékhoz! Játszottak a csajszik. JUlcsi teljesen otthon érezte magát! Kicsit kutyázott,de aztán hozzánőtt Dorka dömperéhez :) :lol:

Angi!
köszi, most hívtam a corát és van náluk kutyus!!! Remélem este 6ig marad még 1 nekünk. Ez a hiányzó csont érdekes amit ottt írtak a babaszobán! Tényleg lehet azért akciós?! De az csak villog nem? Ha nem lesz rajta azért valószínű nem fog hiányozni.

Mázsa!
Én is szavasztam Mátéra minden nap!!!
Nagyon örülök,hogy nyertetek!!! Biztos szuper az a quad:) Gratulálunk! :lol: :)

Dinuci!
Üdvözlünk téged!

Ági!
Köszönjük szépen a vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat! Julcsi durmol :) Rendesen kifárasztotta a dömper :lol: :wink:
Ebédelni megint nem nagyon akart,de azért egy picit legyűrt.

Zsanett!
Én nagyon szomorú vagyok,hogy fizetős lett a fősuli. Most akartunk jelentkezni sógornőmmel valahova. De így valószínű nem fogok. Sok pénz lenn,ha meg megint megbukom kidobtam egy csomó pénzt az ablakon :(
Te is továbbtanulnál?

Zsuzsi!
Angelikának továbbra is jobbulást kívánunk!

Edit!
Milyen volta gyerekek nélkül a pihenés?

Megyek hajtogatni :(

Szép napot mindenkinek!!!
angika
 
 


Sziasztok!

Hát én biztos nem viszem ma ki Doreszt.

Angika:
Hogy értetek haza?Remélem nem fújt el a szél titeket.Dorka evett és jól bealudt.Ja és persze a dömperét még meg kelett vizsgálni,hogy minden megvan e rajta :lol: Zolti kapott kutyust?
Tök fincsi a fánk,köszönjük szépen már bevágtunk belőle eg ypárat :oops:

Zsanett:
Máténak adtál oltás után lázcsillapítót?Nem mondták,hogy belázasodhat?Hát hallod nagyon jó súlyban van a kislegény.Dorka 14hósan volt 9880g,és 78cm.Pedig nálunk az apa 194cm magas :lol: Hála az égnek,hogy nem olyan magas a kiscsaj,de már most látszik,hogy olyan hosszú lábai lesznek,mint az apjának.Ezt biztos élvezni fogja a későbiekben :wink:

Gangi:
Ne semmi Lackó,hogy mér ennyi mindent mond,na mostantól kell vigyázni miket mondasz elötte,mert ilyenkor szokott előfordulni,hogy a boltban úgy beégetik az embert :roll:
Tényleg mi van Lackó műtétével??
Most akkor mi van ,mégis műtenek Tb-n??
Ja és persze jobbulást Lackónak++++++++++(ezek a gyógyenergiák)

Edit:
vÁRJUK AZ ÉLMÉNYBESZÁMOLÓT,NAGYON!!!
Olinak mi lett a büdi pipijével?Voltatok dokinál?

Mázsa:
Gratula az első helyre,bizot s nagyon örül majd Máté az ajándéknak :lol:

Zsuzsi:
Dehogy baj ,hogy megkérdezted,sőt akartam is írni neked.
Szóval röviden Dorkának veleszületett rendelenessége van.16hetes terhesen derült ki,hogy baj van mindkét veséjével.Sotéra jártunk 4 hetente,a végén meg 2 hetente.Volt magzatminta vétel is meg Downkór is szóba jött,meg az is hogy lehet hogy meg sem tarthatom :cry: Volt hogy a jobb veséje hekyre jött,volt hogy a balról meg lemondtak,hogy csákveséje van.Ez attól függött,hogy az uh elött mikor és mennyit pisilt.Pyelon plasztikával műtötték,másfél hónaposan,ez azt jelenti hogy a veséből a hugyhólyagba nem tud a pisi átfolyni,mert a kettőt összekötő vezetéknél szűkűlet van,és pang a vizelet a vesében.Ezért sajna roncsolódott is mindkét veséje.A bal(a műtött)43%-os ,a jobb pedig 53%-an működik,sajna :cry: Ezért kell rá nagyon -nagyon figyelni nehogy felfázzon,mert akkor ő vesemedence gyuszit kap ,és az még tovább roncsolhatja a veséjit.
Nálatok is gondolom az a baj,hogy a jobb vese sem 100%-os és így nem távolíthatják csak úgy el a balt.Sokan azt mondták,ha az egyik vese teljesen okés,akkor akár 100évig is elélhet 1 vesével az ember.Azt mondták,hogy ez a vesebetegség nem örökölhető,de érdeke a bátyjámnak is ugyanez a baja,őt is mütötték.Nekem ez akkor is nagyon gyanus.Ekkora véletlen egybeesés van?
Nálatok pontosan mi a baj a vesével aha megkérdezhetem?Volt izotópos vizsgálat?Kihez jártok?

Kép
Angelikának BOLDOG SZÜLINPAOT KÍVÁNUNK!



Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Hát nem semmi ez a szél! Én már nagyon kezdem unni! Ennél még a száraz hideget is jobban elviselem, mert ruhát, sála4, kesztyűt fel tudom venni és lehet sétálni, de ez a szél azért már tulzás!!!!!
Olyan jó volt tegnap du. sétálni, hogy fél 5-től este negyed 7-ig kint voltunk!

Zsanka!
Hát hallod jó sulyban van a Máté! A Dóri sem piskóta: Ő decemberben 22 hónaposan volt 13,5 kg és 93cm! A védőnéni azt mondta, hogy az ovodába is simán felvennék! Mit mondanának a Mátéra? ( bár Én azt mondom, hogy jobb egy massziv gyerek, mint a sovány, olan jol meg lehet csikizni....)

Zsuzsi!
Mikor tegnap talákoztunk, hallod nem is látni az Angelikán, hogy beteg! Jó kedvű, mosolygos ! Bár szegény a Dórival nem tudot játszani, mert a Dóri egy gyalogkakukk! Csak rohan, sétálni nem tud!
Azért jó, hogy végre előbbre léptetek!!!

Dóri legjobb mai beszolása:
Pattogatott kukoricát csináltam és gondolom ezt nehéz kimondani és pattantó kukorica lett belőle!
Megállapitotta 2 napja fürdés közben, hogy a Dórinak formás popoja van, anyának is formás popoja van, apának nincs popoja, apának kukija van! Hát majd kifeküdtünk a nevetéstől! Mondjuk Dóri eddigi életében 3x fürdött velem! 3 hónapos kora ota az apával fürdik, ha valamiért nem ér haza apa akkor keresi őt és ugyanugy a kád elején fürdik csak!!

Sajnos a Dóri is náthás, bár csak a hangja, cseppentek só oldatot a nozijába de nem jön ki semmi! Lehet, hogy allergia lesz belőle!

Már csak 2 hét és megyek a 18 hetes UH-ra! Nagyon kiváncsi vagyok, hogy megmutatja a nemét!

Na megyek mert el kell mosogatnom!

Sziasztok!
Remélem nem fog holnap fujni a szél!

Kép
Kép
moncsi76
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?