Új privát üzeneted érkezett!

Uxi, az én kislányom Fedina Lauránál született, Istvános orvos, és nő is (ki hinné…). Én abszolút meg voltam vele elégedve, de ez ugye szubjektív… ha kéred az elérhetőségét, ezer örömmel..

Ilba, mi ez a “megmaradok”? Lemaradtam….
És mi ez a pampers kódok 3 pontos eltévelyedés? Nem elvesztek azok a neveletlen vonalkódok a lakásban? Meddig kell pótolni? Mert ha legközelebb veszünk pampers pelust (nemtom, mikor megyünk naygboltba), én minden további nélkül felajánlanám a nemes célra, de az lehet, hogy cask 2 hét múlva lesz…
Ha már válaszoltál ezekre, nehogy ismételd önmagad, majd megtaláloma megfelelő szövegrészeket...

Visszaolvasok, senki ne mozduljon....

Kép Kép
coolasa
 
 


na megyek aluszkálni lassan, reggel ébreszt az ordító oroszlán :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Persze, sajnos van ilyen, de az állami támogatást valamihez kell igazítani, kell egy határt szabni. Ha azt mondják, hogy nézzük meg hányra jön ki országosan az átlag, és annyit támogatnak, az még erkölcsileg oké. De hogy csakazértis alámennek, az gusztustalan.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

jajistenemdegyönyörű babákok

Nekem is ő volt a kedvenc csecsemősöm és hála Istennek ő volt benn első éjjel... képzeld bejött éjjszaka többször is megnézni minden rendben kinek mire van szüksége... egyszer hajnal fele azt mondja "voltam itt pár órája néztem, hogy olyan édesen alszanak"
Azt hittem elolvadok... :)
Utólag arra gondoltam neki kellett volna valami kis ajándékot adni... :(

Én ma már ettől a nagy magyar helyzettől teljesen ki voltam holnap írok róla most meg megyek aluszka mert ki vagyok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sajti várj, a gyed mellett nem lehet dolgozni? Mert uyge Diának le kellett mondania a gyedről...ugye Diia?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


És ez, hogy meddővé tetetheti magát, aki betöltötte a 18. életévét! Felfoghatatlan.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


hát én tudnék mesélni az eü-ről

már megbocsássanak , de azok az alkoholisták akiket már 3-szorra hoznak be nyelőcső vérzéssel és megússza, mert szerencséje van, utána az első útja a kocsmába vezet :evil:
Ezt mért kell támogatni????
Meg kell neki mondani:
Józsibácsi ha nem hagyja abba a piálást akkó sajnos ott tetszik megrothadni szatyorban a kocsmában és ennyi.
Egyből több pénz jutna a lombikra vagy más értelmes dologra.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Amikor sírnak, hogy elöregszik a magyarság, nem lesz, aki eltartsa a nyugdíjasokat!
És akkor a kis 18-19 éves gyereklányok megműttetik magukat, hogy 8-10 év múlva a metró elé ugorjanak, hogy mekkora barom voltam, nem lehet gyerekem, akkor minek éljek?
Egyszerűen nincs érv emellett a marhaság mellett egy sem. De itt nálunk be lehet vezetni. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


a gyed mellett nem lehet dolgozni

Kép

Kép
sajtine
 
 


[quote="gabuska"] írta:gabuskas ez, hogy meddővé tetetheti magát, aki betöltötte a 18. életévét! Felfoghatatlan.


Ez a legundorítóbb.
De ha belegondolunk: nagykorú, cselekvőképes magyar állampolgár, élhet a jogaival...
Nem tudom, hogy van ez, hogy milyen indokokkal kell alátámasztani a meddővé tételt. Ha mást nem, legalább egy kőkemény pszichológiai meg szociológiai véleményt tutira kérnék a műtét feltételeként... :roll:

Kép
mancs
 
 


18 évesen meddővé teheti valaki magát?????
Ezt nem is hallottam

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabi, ne csináld, mert tényleg nem alszunk...olyan felháborítóak ezek a dolgok...az a legrosszabb, hogy nem is tehetünk igazán semmit. Aláírást gyűjthetünk, meg petíció, meg sztrájk, de akkor is az lesz amit ők mondanak...és miért kell nekem elmennem sztrájkolni, meg aláírást gyüjten, hogy normális életet élhessek. vagy hogy elmondhassam, megpróbáltam azt, hogy elérjem a normálisabb életet. (tesóm nagyobbik kisfia szepemberben ment suliba, nem kis utánajárással került be a kerület egyik legjobb sulijába. és most azt is be akarják zárni... :evil: és mit csinálok? aláírást gyűjtök én is, meg az egész család... :evil: :evil: :evil: elképesztő!!!!! Na jó ennyit mára ebből, mert tényleg idegesítő...)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


[quote="sajtine"]
írta:
sajtineJózsibácsi ha nem hagyja abba a piálást akkó sajnos ott tetszik megrothadni szatyorban a kocsmában és ennyi.
Egyből több pénz jutna a lombikra vagy más értelmes dologra.


Ámen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Sajti,
én az ittasan balesetet szenvedőket/okozókat is saját költségen látnám el, akit megsebesített, azt szintén az ő kontójára.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


evvel a meddővé tételről amúgy se értek egyet semmilyen korban
nem lehet azt másképp megoldani???
gyógyszer, óvszer, vagy nem csinálom :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mancs pszichológiai vélemény kell, nem is egy, félévente, mert a kérelem után csak 1 évvel később hajthatják végre a dolgot, ennyi a gondolkodási idő, ha jól hallottam.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


én is ámen... :lol: :lol: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mancsi,
eddig így volt, ahogy írod, egészségügyi okokból lehetett, de már csak az a feltétel, hogy betöltsd a 18. életévedet!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ahhoz mit szóltok, hogy az "extrém" sportot űzőknek nem fizeti (majd, vagy már most) a kórházi ellátását a tb? Mármint amikor sportolás közben sérülnek le.

Pl. a vízisí meg a jetski is extrémnek számít. De a bringázás az nem.
Hát én inkább mennék 1 kört jettel, minthogy végigmenjek a körúton biciklivel... :evil:

Kép
mancs
 
 


ezt a meddővé tételt én sem hallottam még... :shock:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Na most már megyek aludni, mert megterhelő volt a mai nap, fáj is a fejem rendesen.
Holnap du lenne a fogászati ínyműtétem, de azt hiszem kihagyom, vagyis csúsztatok.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Czeizel prof magyarázott valami olyasmit egyszer az Estében, hogy van olyan műtéti eljárás, amit vissza lehet csinálni, de nem figyeltem oda, csak fél füllel hallottam. Állítólag nagy a kockázata. Mármint annak, hogy milyen lesz a terhesség utána.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


hűűűű de gyorsak vagytok, valami gyorsítót vettetek be, vvagy mi van máááá!!!! :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabus,
ezt hihetetlen. Ennyi? Bemegy a fruska, hogy csókolom, nem akarok a narkódíleremtől teherbe esni a diszkó parkolójában, légyszi kössenek el? Ezt nem hiszem.

Kép
mancs
 
 


Kicsilivi, Kicsipetra is nagyon aranyosak!!!!
Nosztalgia ... :)

tegnapi képek folyt.

volt egy nagy kaki egy része kifolyt :? , át kellett öltözni, és következett a bűvészkedés.

Csak a kezemet figyeljétek, mert csalok!!! (külön figyelmet érdekelnek a különböző kéztartások, mindezt folyamatos morgással kísérte!!)
KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép
Kép

Na most annyi képet raktam fel, hogy fél évig befoghatom a ... mit is kell befognom, hogy ne tegyek képet???
jumam
 
 


Holnap reggel lesz is anyázás a korán fekvőktől, hogy mennyit írunk :lol: :lol:
Eszti, ezer bocs! :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Hűha elszaladt a ló a témában... akkor én is

Én ma azon akadtam ki, hogy képesek bezárni 150 éves iskolákat... a legjobban működőket, maximumon kihasználtak... ez az egy az oktatás ami még megmaradt nekünk már mindent eladtak tönkretettek...
És persze hogy nem azt nézik, hogy melyik hogy működik hanem melyik hol fekszik, melyiket lehet jobban értékesíteni... (az értékéhez képest fillérekért elherdálják mint amire már mennyi példa volt)

Illetve a kórházak... ezek teljesen elmebeteg hazaáruló senkiháziak... bezárják a kórházakat Kisbér Komárom Mór... 100 kilométeres körzetben nem lesz kórház :shock: mehetnek Székesfehérvárra vagy Győrbe agyrém... hogy fognak ennyi kórházban annyi rengeteg embert ellátni... vagy arra játszanak, hogy a 100 kilométer alatt majd csak meghal vagy megszül az a szerencsétlen nem lesz vele több gond... (gondolj bele ha neked 100 kilométert kellett volna utaznod a szülőszobáig) neeeem!!! arra játszanak, hogy külföldi kézben legyen az egészségügy... olyan megszorításokat csináltak a dokiknak, kódokat meg nemtudoménminyavaját-hercehurcát kell végezni egy-egy beavatkozás előtt... csúsznak a műtétek a dokik csak pislognak...

A szinházak meg már csak hab a tortán ahhoz, hogy túléljék 130%-os jegy áremelés lesz... de már így is egyharmaddal kevesebb fizetést kapnak bizonyos színházban a színészek, hogy valahogy túléljék...


Én már sokszor aludni sem tudok... mi lesz ezzel az országgal??? mi lesz a gyerekeink jövőjével???

no megyek is aludni bár már jól fel vagyok húzva... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


én is be tudnék vezetni 1-2 szabályt, hogy annyi pénz folyna be , hogy csak na.
Pl. szemetelés stb.
Kőkemény pénzbírság. És persze nagyon szigorúan betartatnám. leszoknának róla 1-2.
M. o-n mindig az van, hogy valamiért megúszzák a birságot börtönt, vagy egyéb büntetést.
Itt pl. amerika, nem csinál (mindig) kivételt ha híres színész akkor híres, de megbüntetik.

Nálunk van ez a szar ember császár előd
ez, hogy úszhatta meg????? már másodjára, hogy elütött valakit és ráadásul meg is halt.
kábítózott is a köcsög
és az volt a legnagyobb bánata, hogy tönkretették a karrierjét rohadék!!!!!!!!!
Úgyis megfogja verni az isten majd egyszer.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Zsódajumam,
nagggyonkirály!!!!!! :lol: :lol: :lol: ne fogjál be semmit!!! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mancsi,
ezzel az extrém sportos dologgal valamennyire kibékülnék, de ki dönti el, hogy mi az extrém. :roll: Jetski, vízisí nálam még nem az, de pl. a síakrobatika, meg az a hogy is hívják, mikor gumicsónakkal mennek a gyors folyású vízeken, az már az. Őket nem látnám el a többi ember pénzén. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A kis narkós két balesetet is csinált? :roll: Én csak a rendőrt tudtam.

Kép
mancs
 
 


én is jól felhúztam magam :evil:

ezeken fogok agyalni :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabus,
ez az, hogy ki dönti el. Mert kinek ez, kinek az az extrém. A vízisí meg jetski nálam sem az. Na jó, a freestyle-jet már elég gáz.

Hagyjuk is, mert én is felhergelem magam.

Szép álmokat Nektek!

Cool,
kérek engedélyt lelépni :lol:

Pá!


8)

Kép
mancs
 
 


én mondta...bár mostmár én is jó dühös vagyok... :? (de legaéább MArci alszik 9h óta!!!! Juhhééééééé!!!!! (kopkopkop)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi,
vadvízi evezés, azaz rafting :wink: Öcsém szereti :oops: :shock:

Na csá!

Kép
mancs
 
 


előtte is elütött valakit, de az nem halt meg és akkor gyorsan helyet cserélt a barátnőjével mintha a csaj vezetett volna.

Már csak ezért sem engedtem volna a büntetésből, mert másodikra ez nem lehet véletlen.

Be a börtönbe aztán had csinálják meg a rózsáját :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


[quote="sajtine"]
írta:
sajtineBe a börtönbe aztán had csinálják meg a rózsáját :lol:


Sajtiné,
Te állat!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Bocsi :wink: :lol: Itt röhögök :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


mármint én mondtam....hogy a végén nem alszunk...na jó megyek én is, mert fázik a lábam és még fogat kell mosni, pedig most kordult egyet a pocakom.... :? :evil: :roll: :oops:


Jó éjt nektek, ne gondoljatok a messzi jövőre (a környezetvédők úgyis aszonták még 10 év, ha nem csinálunk addig valamit, akkor menthetetlenül elpusztul a Föld :shock: :evil: ), mert a lényeg:
Carpe Diem!!!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Cool,
én is kérek engedélyt lelépni :lol:

Mindenkinek jóéccakát

Kép

Kép
sajtine
 
 


inkább röhögjünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


sziasztok :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Képeket is látom ám közben, Julcsi is kajolnivaló!!!

Sajti,
ugyanez a lakótelepeken a lépcsőház szájában parkoló autókra is. Ha mindet megbüntetnék, aki tilosban parkol, annyi pénz összejönne, hogy még gyf. sem látott annyit egy helyen.
Császár előd most nyomul a Cool csatornán, hányok tőle. De ő nem saját magától???? :shock: Mikor kimenekült Angliába lemezlovasnak, gondoltam, na, legalább ennyi gerince van, hogy itthon nem rontja a levegőt. Hát mostmár igen.

Fábrynál meg volt múlt héten a Soma. Kiakadt Los Angelesre, hogy ott nem lehet alkoholt fogyasztani az utcán, meg cigizni, ha jól emlékszem. Meg még felsorolt egy pár dolgot, konkrétan nem emlékszem. Mondtam Zolinak, irígylem a problémáit.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


húú, ti itt nagyon komoly dolgokról írtok én meg bele a közepébe Julcsit :oops:
Mikor elkezdtem, még semmi se volt...

Leírtátok az én gondolataimat is.

Császár előd második balesetét nem tudtam én sem, mikor volt?
jumam
 
 


Ja, és az volt a "bosszúja", hogy telepisálta L.A. utcáit. Kultúra...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Soma telepisálta LA utcáiiit?????????????????????????
jumam
 
 


Mancsi,
igen-igen, rafting. Nem baj, ha szereti, de ne az én pénzemen gipszeljék havonta. Csak jelképesen persze, dehogy kívánok Tesódnak ilyet. :wink:

Jóvanna, én is abbafejezem és behagyom, megyek csicsizni.

Bár röhögni nincs kedvem. :?

Sziasztooooooooook!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Picur alszik fél 11 óta, Laci még mindig küzd Benedekkel.

Ti aztán jól belehúztatok, csajok!

Vuka,
gyógyulj gyorsan, meg kényeztesd egy kicsit magad. Amiatt meg ne legyen lelkiismeretfurdalásod, hogy a többnyire cudar időben nem juttok ki sétálni. Holnapra megint nagy szelet mondanak.
Klasszak a nosztalgiázós képek! (meg a bulizósak is) Kár, hogy anno nem készült kép Leventéről uabban a kiskádban, ahol Petra fürdőzik, tök jól szórakoztak rajta a csecsemősök, hogy hát nem nagyon fért bele... :wink:

Marci képek is (meg a többieké is) tök jók. Én is fotóztam ma, majd valamikor megnézem, hogy topikképesek-e a képek.

Dia,
ebből a menüből Benedek a következőket enné meg:
H: tejberizs (bár volt, amikor rámhányta)
K: gyümölcs
Sz: tészta, kizárólag az a része, amihez nem ért szaft
Cs: petr. rizs, bár lehet, hogy a petrezselymet lepiszkálná róla
P: gyümölcs.

Abban bízom, hogy vannak olyan rosszevő gyerekek, akik az oviban egyszercsak elkezdenek normálisan enni. Hátha Benedek is...

Páromnak biztos lenne pár hozzáfűznivalója a ma esti témákhoz...
Ma meggyötörte a fogorvos, pár napig fájdalomcsillapítokon fo gélni. Viszont holnap vesz a telefonomba 512 Mb memóriát. Meg el akarja adni a régit.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


szegééény cool, mennyit kellet visszaolvasnia !!! :wink:
jumam
 
 


Kriszta,
aha. És le is fotóztatta magát. Nagyon guszta volt. Jól megbosszulta, most egész Amerika depibe esett emiatt biztos.

Livi is szeret(ne) a popsitörlővel játszani, de mindig szopogatja. Brrrrrr.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jé, lapteteje! S lassan az 500 hozzászólásom is érik :)
A mai napot 5 oldallal arrébb kezdtük. Szegény visszaolvasni kényszerülők!

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?