Új privát üzeneted érkezett!

25????
az nagyon jó

Kép

Kép
sajtine
 
 


nincs kép most
video felvétel lett volna, de mésem vette fel :evil: :evil: :evil: :evil:
gondolhatod, hogy szatyroztam :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
sajtine
 
 


25e az télleg nagyon jó ár Zsódajumam!

Sajti, 7 centi, és már mindene megvan! hajh, már tök jól nézhet ki az uh képeken! :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

 
 

amúgy az UH nagyon cuki volt, de sajnos a férjem meg a Zsófi nem látta :cry:
Pont elmentek liftezni mikor behívtak

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti a 25 tényleg kevés, de a reggeli + vacsi nagyon drága. :evil:
Ilba vizet tényleg vigyetek sokat, mert innivalót sehol nem adnak ingyen, amúgy meg drága. Legalább napközben ne kelljen venni. Mi is hoztunk el Petrának üveges kaját. Vacsinál kibontottuk és Petra nem ette meg, így elhoztuk, ez ellen még csak nem is szólhattak.

Nagypapi kijött a kórházból, holnap hazarepülhet. :!:
A változatosság kedvéért Petra is elkezdett egy kicsit köhögni. :evil:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


de megbeszéltük majd elmegyünk 4D-re mindenképp

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,
szégyelld össze magad, hogy még nem tettél fel képet Babatyról :lol: :lol:
Tök jók a Zsófibabatyos képek. Az ilyen nosztalgia-fotóknak mindig örülök.
Kilókkal ne törődj :wink: Rühellem ezt a napjainkban "divatos" témát, hogy a kismamák minél kevesebbet szedjenek fel terhesség alatt. OK, ne zabáljon az ember összevissza, de ami jól esik, annak nem szabad nemet mondani.
Na.

Mondom ezt én, aki a vége felé reggelire hideg, csípős chillisbabkonzervet evett kiflivel, utána meg Nutellát :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


a kaját külön kell fizetni???
azt hittem benne van :shock:
milyen naiv vagyok :roll:

Kép

Kép
sajtine
 
 


A szobaár, most ha gyerekkel megy az ember és a felesége, akkor 10 e valamennyi, ebben benne van a kaja. 0-3 évig asszem 2000 körül van.
A szobákhoz jár fürdőköpeny, a bioházhoz nem.

Bubek, nekem is a jajaistenem...csávó tecc nagyon.
szegény, jól megnézte a cipősszekrényt :(

Így álltak tegnap sorba a mézesüvegen a hangyák az adagjukért:
Kép
Volt aki nem bírta a feszültséget és belehalt :( (ott középen a mézcseppben)
Kép

aztán lemostam őket, bödön meg ment a hűtőbe :)
jumam
 
 


Vuka,
jó az új vonalzó!!!!!

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
akkor tehetek fel én is párat? :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


nem is tudom, hogy teszek majd fel képet, mert a scannert elrakta a férjem, mert nem hozzá se nyúltunk egy ideje
majd lefényképezem :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Natasa,
tessék! Ha nem is vér, de undi!

(A hangyákról van szó.) :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabics, igenigenigen!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


bár én nem Mancs vagyok ugye... :oops:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Hisztipanka :lol: :lol: :lol: Most vettem észre.

Én ma Petikét kicsit lefröcsköltem vízzel. Miután rohangásztam vele kézenfogva a lakásban, kicsit meg akartam pihenni. Leültetem a földre, abban a pillanatban hanyatt vágja magát, és elkezd sikítani. Úgy behomorított, hogy csak a feje búbja, meg a sarka ért le. Mint az Ördögűzőben a kiscsaj :lol: :lol: :lol: Pont bent volt nekem 1 pohár víz, belenyúltam és kicsit rápöcköltem a vizet. Abbahagyta a hisztit, és mintha mi sem történt volna, ment dolgára :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Hisztipanka :lol:

Gabi akkó tegyed pont most akartam menni aludni, de inkább megvárom :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


a hangyák meg nem undik! csak szeretik az édeset... :wink: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabus,
iiiigeeeen!!!!

Kép
mancs
 
 


A lába meggyógyult már Marcinak?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Jajistenemmileszvelem csaj: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajti,
köszönjük kérdésed, nagyjából, a seb már nincs már csak a folt, de az sem lila már inkább olyan szürkés már cak. és már nem fáj neki szinte egyáltalán.
A szeme meg már mára is sokkal szebb. szerintem viszket neki, ahogy gyógyul, mert időnként odakap és dörzsölgeti...olyankor egy kcisit könnyezik is...szegény, mostanság egy kcsit rájár a rúd....kéne valami párna a gyerekre tekerve, akkor talán nem verné így össze magát... :evil:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mancsi, ezt én is csináltam már, mikor nem tudtam tőle mosogatni és mellé sikított, mintha nyúznák. Bejött. Meglepődött a lelkem. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi, Livi is a tündérmanó!!!! hátkomolyan mondom, valahogy megdumálom az uramat mostmár... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Pont 1 éve:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


hihetetlen, hogy most születtek és már kész nagylányok, nagyfiúk :D

Zsófi is elesett a távirányítóval és még mindig meglátszik a helye :shock:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Bubekem, ne tudd meg, mikor Barinőmet kísértem. Utána elvittem az Istibe is, mert ő még nem volt ott, hogy megmutassam a labort. Felvittem az osztályra is, megmutattam hol feküdtünk. Most is tiszta libabőr vagyok.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajti, nagyon édi, picizsófi!!!!!!!!!!!

És a tegnapi sorozatok.
Először jól meg kellett vizsgálni nem maradt-e teregetnivaló:
KépKépKép
KépKép
jumam
 
 


Vuka,
asztaaaaaa! De jó, hogy Te is nosztalgiázol!!!
Ő az a kedves csecsemősnővér, aki mindig mosolyog és nekem baromi sokat segített a szopinál.

Kép
mancs
 
 


hát ez a terhesség, szülés, gyerek a világ legcsodálatosabb dolga :P

És a hülyék most akarják az öt lombikot 2 -re redukálni mármint a támogatottat :evil:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Vuka,
nézd meg Livi ruháját az utolsó képen és Petráét. Nem ugyanolyan? :shock:

Az uccsó előtti képeteken már akkor is olyan jót nevettem, mintha a hűs szobában borogatná a homlokát egy 40 fokban lejátszott teniszparti után. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


igen ő az a kedves csecsemős nővér :D
nekünk ő volt éjszaka mikor szültünk és annyiszor bejött, segített, tanított minket
nagyon hálás vagyok neki

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabuska valóban mindkét rugi fehér :lol: , más hasonlóságot nem láttam (más a passzéja, hímzése).

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sajtiné,
aszongya a H. Ágnes, hogy ha nyugaton meg tudják másodikra csinálni a lombikot, akkor itthon miért nem? Normális ez? Szerinte az orvosok meg a házaspárok direkt húzzák a 4., 5. alkalomig? Ez egy állat!
Ez még az asztmához nem kell jó levegő, vannak gyógyszerek kijelentését is übereli. Hülye picsa!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


vizsgálodó Julcsi nagyon édi :lol:
nem pakolja le a könyveket?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Vuka,
nekem a hímzés is gyanús volt. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Igen-igen. Bele se gondolunk, hogy mennyi mindent köszönhetünk nekik. Mert ha akkor és ott nem mutatják meg, nem segítenek akár 30-szor is, gyanítom, nem lenne ennyi szoptatott babuc a topikunkban :roll:

Ez a lombik dolog szemétség, hallottam a híradóban :evil: :evil: :evil: Pusztulnának meg. :evil: :evil: :evil:

A GYES és GYED alatti ingyenes tanulást is elvették. Fizesd a tandíjat, úgyis sok pénzt kapsz állambácsitól :evil: :evil: :evil:

Kép
mancs
 
 


egyébként akinek nem kellett küzdeni a babáért annak fingja sincs, hogy milyen érzés ez.
Várni minden hónapban, hogy sikerült-e :roll:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Na, lányok, most hagyjuk abba! Ne bőszítsetek fel lefekvés előtt, mert nem fogok tudni elaludni...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="gabuska"]S írta:gabuskaajtiné,
aszongya a H. Ágnes, hogy ha nyugaton meg tudják másodikra csinálni a lombikot, akkor itthon miért nem? Normális ez? Szerinte az orvosok meg a házaspárok direkt húzzák a 4., 5. alkalomig? Ez egy állat!
Ez még az asztmához nem kell jó levegő, vannak gyógyszerek kijelentését is übereli. Hülye picsa!


Ez az eü államtitkár nő? Mert azt nem csípem.
Hogy lehet ekkora hülyeségeket mondani????? :evil:

Kép
mancs
 
 


Már nem ingyenes a tanulás a gyes, gyed alatt?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Most már van okom, hogy miért ne szerezzek 2. diplomát. Ha támogatták volna akkor esetleg belevágok, bár tanulni már nincs sok kedvem, de így már végképp feladom.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Na mostmár teljesen belémültettétek a kismanót... 8) pedig még nem kéne annyira...vagyis kéne, de....ehhhh....hát most kezek újra egy kis itthoni melóba a cégemnek....haj-haj...(megint jöm majd bárcskbubek, azt nézhettek... :wink: :lol: )

Vuka, Petra is tündérmanó! Egész tündérmanó bagázs van itten! :wink:

Julcsi meg pont úgy vizsgálódik, mintha nem hinné el, hogy ott téllegnincs semmise... :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


talán nyugaton nem olyan stresszesek az emberek és több pénzük van

Kép

Kép
sajtine
 
 


Azért, ha tök őszinte akarok lenni, én csodálkoztam, mikor hallottam anno, hogy 5 lombikot támogat az állam, mert általában a 3. sikerül, de gondoltam, hurrá, milyen jó, hogy ilyen nagyvonalúak. Erre most leveszik 2-re. Mert a 3-at még úgy ahogy megérteném, ha a statisztikát veszik alapul, de a 2 sehogyse jön ki.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A februári Kismamában írták ezt a tandíj dolgot.

Nekem be kéne fejezni végre a sulit. De amíg egyedülálló voltam, akkor se ment vmi fényesn. Mostmeg... Hajajjj....

Kép
mancs
 
 


Nekünk van egy ismerősünk, náluk nem jött össze ötödszörre sem a lombik.

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
ahhhhát. Államtitkárnő. (Nő?)
Ezeket a dumáit nem hinné el senki, hogy ilyen létezik, ha nem adta volna le a tévé.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


hát nekem se lesz 2 diplomám az tuti :lol:

viszont a gyes mellett lehet dógozni 8 órában. Azt hülyeség lenne nem igénybe venni

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ezek a megszorítások teljesen elmebetegek egyébként...mindegy is, nem is akarok gondolni rá (a 14 e ftos villany, és a 11e ftos gáz számlánk mellé... :evil: )

Mancs, akartam én is helyeselni, nálunk is volt már hasonló hiszti! nem is egyszer...én is fröcsköltem, csak én az ásványvizes palackból.... :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?