Új privát üzeneted érkezett!

Ja, a Tajti számomra az antipatikus szomszéd, aki mindig üvöltött valamiért.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola!

Most már áruld el de gyorsan, hogy hogy csinálod, hogy ennyit beszél Julcsi.... :roll: :roll:
Sokat foglalkoztál Julcsival????

Kész vagyok tőle.. :D :D

Léna ma sztrájkba fogott....még arra sem volt hajlandó válaszolni hogy mit mond a kutya.... :evil:
Nemtom mi tört rá.....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Mostmeg azon agyalok, nehogy beszédhibás legyen Panna!!!!!!


ÁÁÁ, mentem is szemet kivenni, fogat sikálni, utánna csicsikálni, mielőtt túlkombinálnék...
Jó éjt Nektek!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

 
 

Totka!

Szivből gratulálok Neked...
Nagyon ügyes vagy :D :D :D :D :D :D

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Fene, eltűnt amit írtam. Elölről...

Megann
Marci sem játszik egyedül a bedobóssal,csak ha mellette vagyok és segítek. És találomra pakolászná be és erővel Ő is :lol: Szerintem még picik ahhoz, hogy ezt végig gondolják, bár lehet, hogy Julcsinak megy már! :lol: :lol:

Majola
Kezdem egyáltalán viccből mondani,hogy Julcsi tényleg Zseni. Fogadjunk,hogy 4 évesen már zongorázni fog....
És nem vagy semmi, hogy még melót is bevállaltál a kettő apróság mellé.
:shock:
Mea

Livi nagyon édes! Sajnos nem tudom, hogy hol lehet ilyen csúszdát venni. Mi is az Auchan-ban vettük.
Milyen baba-mama csoportotok van?

Duda
Ez durva lehetett. Baba kizárva?
Biztos a front. Marci is érzékeltette ma velem,hogy front van :?

Nyúlné
Jó lesz vigyázni Kisnyuszira! Még valaki bedugja a zsákjába..
Nagyon édesek lehettek Nyulaid ma este! :P

Benianyu
TAjti
Azért Dani szókincse sem semmi. Mi Marcival csak nézünk nagyokat amikor Dani elkezd dumálni :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Szóval Majola
Kezdem egyáltalán NEM viccből mondani.... :oops: :lol:

Totka
Én is gratulálok! És ne viccelj már! Beszédhiba :shock: :lol:
Ja és azonnal mond meg, hogy mi lett a hepped! :lol:

Benianyu
Pedig de bizony.... Én sem vagyok már 20 éves :lol:
Amúgy már 14 évesen is volt a lábfejemen. Bosszantó. És az évekkel csak gyarapodott ez a szexepilem :?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ja és Roki
Neked írtam még az elöbb.
Szóval 10 körül leszünk a Központban.
Péntek du még nem tudom, hogy itthon leszünk e, de megoldjuk a dolgot valahogy! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Totka,
Most látom, hogy Zsuzsa már írta, hogy ilyen korban ez még egyáltalán nem baj!
A bicajozás jó mulatság! :)

Barbi,
Te viszel még Leonnak babakocsit, ha buszoztok, vagy játszóztok? Tudsz úgy menni a fiúkkal, hogy fogod a kezüket és ők jönnek?
Danival ez kivitelezetetlen. Ő arra megy, amerre számára érdekes dolog van és kész. Aztán, ha sietünk felkapom, ha nem, akkor meg totyogunk utána. :)

Nyúlné,
Tényleg elég meredek, hogy Kisnyuszi elmenne bárkivel, aki jófelé megy!
Dani is néha túl barátkozós, majd összedugjuk a fejünket, hogy hogyan mentsük meg őket a cukros bácsiktól. Persze tudom, hogy ez nem vicces. :oops:
Viszont nagyon édes lehetett a kis kopinger, ahogy udvarolt a kislánynak a rendelőben! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu
A Jeigernek olyasmi íze van, mint az Unicumnak. Csak az Unicum sztem karakteresebb.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


jóestét :)

Megann, jó utat, érezzétek jól magatokat és rengetegnél is több képet kérünk!!! én is nagyon vágyom rómába!

Andi, nekem most fáj marhára a fejem, apának egész nap fájt. délután 14 fok volt, sztem ez tuti front. szörnyű :(
hű de szar lehetett ez a hányásos délelőtt :( :( :( én sem vagyok hányós, úgyhogy együttérzek. jó, hogy olyan nagyot tudtatok aludni, és Nati meg egy tündérke :)

kütyüt nem tudtunk venni. egy helyen találtam (margit krt), de azt mondták, hogy ez nem orrszívó, hanem váladékszívó, és nem is lehet orrszívós valamit csatlakoztatni hozzá, és ez is 46e volt :shock: azért most már a végére járok.

Hajni!! szuper ügyesek vagytok!!!!! nagyo örülök, hogy sikerült!!!! így kell ezt csinálni!

ma voltam vásárolni, és vettem végre magamnak is 2 blúzt. és egy csomó bodyt és pizsit az Esztinek :) meg egy cipőt neki féláron a zarában. először bizonytalan voltam, de mivel bőrcipő volt, rendes sarokkal, és lapos belsővel!, normális színben, tépőzárral, mindezt 4 ezerért, ezért megvettem. pont jó rá, még lehet, hogy kicsrélem eggyel nagyobbra..
ja, és mivel tegnap olyan sikeresen elintéztem apa utálatos dolgait, cserébe én azt kértem ma, hogy segítsen nekem vásárolni, amit ugye utál :twisted: :twisted: először próbálkozott szájhuzival meg nyűgösködéssel, de aztán jól leteremtettem, és a végén engedélyt kért a próbafülkétől való eltávolodásra :lol: :lol: :lol:

a szökés felháborító!! :) basszus direkt megnéztem apával, hogy akkor együtt6 tévézünk összebújva, de amikor vége lett én olyan idges lettem, hogy hogy lehet ilyen sorozatot nézni! legalább kapták volna el őket és ekkor szökhetnének meg újra márciusban, de így....

KépKép
KépKép
and
 
 


ehh Jager

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!
Vigyázunk! :wink: :)

Nyúlné!
Nati egy anyám asszony katonája, igaz Andrea?
Mégis nem 1x előfordul séta közben, hogy számára szimpi idegenekkel sarkon fordul és elindul a számára kedvezőbb irányba, ahogy te is írtad!
Ja, és kutyások előnyben! :lol: Legutóbb megfogta egy idős néni kezét, aki épp a fehér édi-bédi, bongyor szőrű kutyáját sétáltatta. :shock:

Totka!
Beszédhiba??? :shock: :shock: nemár!!! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Marcit aztán nem viszi el a zsákosbácsi....
Nála gyanakvóbb és flegmább babát nehéz találni szerintem :lol: Baromira megválogatja a társaságát. :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Andrea!
Tegnap is akartam már mondani, hogy a ti Apátok is egy angyal, és a mai napotok után ez még tutibb! :D
Miénk Apa is nehezen viseli, ha vásárolok :cry:
Sajnálom a fejfájást! :(
kütyü :?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Ja és Megann
Kellemes pihenést és jó utat Nektek!
És Lénának jobbulást!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


And
Akkor jó termékeny napod volt!
Ezek a pasik... Árpi nagyon aranyos (ilyen szempontból :wink: ). Tényleg szó nélkül megy vásárolni, csak vigyázni kell vele, mert képes egy csomó haszontalan dolgot a kosárba tenni, cserébe amit kérek azt szelektálja :lol:
Szegény csak cipekedni utál. Olyankor mindig elmondom Neki,hogy én Marci rengeteg kilóját + a holmik rengetegét cipelem föl-le naponta többször. Így NEM érdekel a síralma...

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Morzsi ma nagyon édes volt. Marci séta közben elaludt én megpihentettem egy padon fáradt :lol: tagjaimat.
Erre Morzsika az út közepén hagyta a lasztiját és lefeküdt a babakocsi elé a lábamhoz :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Köszi lányok....aranyosak vagytok..

Juci!

Nem az a baj hogy a bedobálóssal nem játszik egyedül...hanem hogy SEMMIVEL nem játszik egyedül....
Ha eltűnik mellőlem, már keresem mert tudom hogy úgyis rosszban sántikál...pl lentfelejtettem elérhető helyen a távirányitót, kipakolja a cd-s dvd fiókot...babrálja a virágot..., vagy nyitva maradt a lépcsőfeljáró esetleg beszabadult a wc.-be a wc kefét macerálni :lol: :lol: :? :? :evil: :evil:

Ha meg mellettem van, akkor engem macerál, még véletlenül sem játszana valamivel...
Húúúúúú de kiboritó.....
:evil: :? :?
M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann
Átérzem. Marci is mostanában hanyagolja az önálló játékot legnagyobb bánatomra. Ha csönd van én is vagy a székről szedem le, amin ujjabban ácsorog, mert az annyira izgi(tegnap Nyúlné vadászta le, én észre sem vettem. :oops: ). Vagy kipakolta már a DVD-ket. Ez utóbbit már hagyom. Addig is van pár percem. Aztán vágtat oda hozzám a boritókkal és követeli,hogy mondjam meg ezredszerre hogy mi van a tokon. És a Buksi, meg a Cicamica, meg a Süsü, meg a királyfi.....Ha nem mondom meg akkor rikoltozik, hogy de azonnal!!!!!
Szóval néha még elszerszámozik a sátrában, vagy könyvezik, de az utóbbi hetekben nem ez a jellemző..

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Jézusom, késő van :oops: ujjabban :shock:
természetesen újabban

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Jó éjt lányok!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Andi, Nati nem is anyámasszony katonája, csak megfontolt :wink: először figyel, aztán gondolkozik, hogy merje-e :) és közben meg sem moccan :D

édes lehetett Kisnyuszi, ahogy becsrkészte a kiscsajt :D
Eszti is próbált ugye egy nagyobb fiúval flörtölni a rendelőben, de az ügyet sem vetett rá, őedig az nagyon elvarázsolta Esztit, ahogy bemászott a pelenkázó alatti polcra :lol:

az a naptár tényleg nagyon tuti lett Nyúlné! nagyon jó minőségű lett! és igényes. majd jövőre...
illetve idén

Juci, apa szerencsére utólag nem szelektál, cserébe viszont a képembe mondja a véleményét, ami a nyers őszinteség (ma pl voltam töltött galamb, vénasszony, saját öreganyám, stb :lol: én ezt már értem, hogy mire gondol ilyenkor :)), úgyhogy csak azt veszem meg, amire rögtön rámondja, hogy tetszik :)

ja, és az Eszti kapott az anyukámtól egy sötétkék esprit sortot. 92-es. most volt leértékelés, úgyhogy így megfizethető volt. annyira dögös, hogy csorogni fog majd minden férfigyermek nyála, ha meglátja!! :) :)

na nem múlik a fejfájás, úgyhogy megyek aludni, sziasztok!

KépKép
KépKép
and
 
 


Megann
Jó utat nektek, érezzétek jól magatokat.
Brigi sem akar mostanában egyedül játszani. Illetve dehogynem. Lépcsőt mászni (ma vagy 4-szer hoztam vissza a lépcső feléről, ami 17 fokos), WC kefével játszani (nálunk is nagy sláger) WC papírt gurigáról lehúzni, WC-be bedobálni, konyha szekrényből kipakolni és még sorolhatnám. A formadobálós játékok közül a vizilovat szereti a legjobban, amelyik kiköpködi a formákat. Azt már szinte egyedül pakolássza. Viszont a FP csigánál már csal, mert felemeli a tetejét és úgy dobálja bele a formákat.

Mea
Régióban karácsony előtt még láttam ilyen csúszdát.

Totka, Benianyu
Már alig várom én is a tavaszt, hogy tudjak menni a Brigivel biciklizni. Bár itt nálunk elég sok kicsinek nem mondtható domb van, de legalább megmozgatom magam.

Kép
Kép
maresz
 
 


Én még visszanéztem egy kicsit, de olyan jó volt a forró vízben ücsörögni egy újsággal! :)

Duda,
Sajnálom a mai napodat, szörnyű sz@r lehetett, de legalább aludtál angyal Natival egy jót! :)

Juci,
Marci tényleg nem fog elmenni a zsákos bácsival! :wink: :wink:
Unicumot sem kóstoltam még, persze ismerem mind a két piát, csak nem vagyok egy nagy alkoholista. :oops: :wink:

Megann,
Dani sincs ám el egyedül a játékaival. Ha csend van, akkor vagy kakil, azt kb. 2-3 perc nyugalom, vagy felmászik valamire. Odatolja a kisszéket (ha épp elfelejtem feltenni a pelenkázóra) az ablakhoz, hátha kilát az utcára és kiabál, hogy epüj-epül (repül, mármint a galamb vagy repülő) esetleg buuuu (mert busz is jár ám itt :) ). Vagy ledobálja a polcról az összes játékot, az még nagyon megy. Aztán együtt rendet csinálunk. :wink: Mert az meg nekem megy nagyon. :wink:

And,
De jó napod volt! Éljen a sok új cucc neked is és Esztinek is az új kiscipő! :)
Apa nálunk sem egy vásárlós típus. Néha lemegy a Sparba bevásárolni, viszi Benit, mert ő mindennek ismeri a helyét. Viszont ilyenkor hoz nekem finom francia Camembert-t, amire én nem adok ki olyan sok pénzt. :oops: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Maresz,
FP csiga dettó, Dani is felemeli a tetejét és úgy csal, viszont remekül zenélteti. :)

And,
Én is szoktam saját öreganyám lenni. :) Apának jó az ízlése, én is rá hagyatkozom ruhavásárlásnál (már, ha ott van ő is) és ha tetszik neki valami cucc, akkor az jöhet. :)

Ayse,
Még tegnap akartam neked írni, csak elmaradt :oops: :oops:, hogy tényleg kissé hanyagság van nálatok az oviban. :( Nagyon csúnya dolognak tartom, hogy 3 gyereket kihagytak a programból, mert még kisebbek voltak. Ha a fél csoport megy, a másik fele marad az még talán oké, de így nem. Van hátránya is a vegyes csoportnak.
Nálunk elég ritka a programváltozás, az ágyneműt szigorúan minden második pénteken lehúzzák, pizsamát minden pénteken kiteszik, hogy haza lehessen vinni kimosni.
Így közel 36 évesen, én is nagyon örülök a fiatalító bókoknak! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Jó éjt! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Látom nem vagyunk kirivó eset.....
De úgy látszik csak én tűröm ilyen rosszul :( :( :(

Komolyan mondom egy gombot kellett ma felvarrnom apa ingére, de ez az egyébként 5 perces művelet fél órát tartott...mert Léna folyton kilopkodta a tűket, ha nem a tűket, akkor a cérnákat, ha azt sem akkor a gombokat..majd elkezdte rángatni a vasalózsinórt...és még sorolhatnám.....

Csak én vagyok ennyire ideggyenge???? :cry: :cry:
Nekem nagyon nehéz ez az időszak, úgy érzem...pláne hogy viszonylagos házfogság van..... :? És hogy férj reggel 7től este 7 ig sehol... :(
Azt hiszem hogy én tuti benevezek tavasztól a bölcsiben a felügyelet nevű dologra...

Hallod And....a 16 kerben is van egy ilyen dolog 250 ft/óráért és szintén lehet kaját kérni....
Legalább feltérképezem majd hogy melyik gondozóhoz is kerüljön a Lénám... :roll: :roll:

Még mindig And!
Jó csúszást nektek...remélem mostmár jobb lesz a hóhelyzet :)
És persze fotózni fotózni fotózni :D

Jó éjt, hulla vagyok nagyjából....

Megyek alukálni, mert azért reggel időben fel akarok kelni még Léna előtt, hogy ne kapkodás legyen az utolsó percben....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt, ma én vagyok az első :P :P

Léna jól aludt, még mindig alszik...picit langyos a homloka...de max hőemelkedése lehet... :P

And!
Még azt akartam irni, hogy minket is csak az mentett meg sieléskor, hogy a tetőboxunk elég nagy, igy a lécek és sibakancsok mellé befért még hótaposó, Léna utazóágya, ágyneműje, törölközők, sioverálok, és még 2 sprottáskányi ruhanemű. :P
Különben mi is szivtunk volna pedig nagy kocsival mentünk, sógi A4esével, aminek aztán van csomagtere, de hülye batár bergon babakocsi elfoglalta a csomi 3/4-ét... :evil:
De azért Lénának kényelmes volt :P
Szóval érdemes sprottáskába csomagolni, mert az jobban formálható és gyömöszölhető...bár ezt nagy sielő lévén, Te is biztos tudod :wink: :wink:

Most kel a család :shock: :shock: ,hogy lesz ebből időben indulás??? :shock: :shock: :shock:
1kor megy a gép :P

Ha nem jönnék, akkor pusz mindenkinek...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt lányok!

Apa ma elment Osztrákiába...csak vasárnap érkezik haza. :cry:

Megann, érezzétek jól magatokat!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


halihó!
hát minket megint majdnem elvitt a szél!kimerészkedtünk Kisnyulammal,nem kellett volna,alig tudtam visszahozni a babakocsit ,tolóskocsit és nyuszit!magamról nem is beszélve!még szerencse,hogy járok tornázni,így eszeveszett erős vagyok! 8) :wink:
az erkélyünk romokban,a kifeszített vászon "szélfogó"( :lol: vagy mi)cafatokra szakadt és össze-vissza lobog,persze jó hangosan!hurrá!mondjuk nem volt rendesen odarögzítve,abba meg bele sem kezdek,hogy miért,mert eldurran az agyam!késő! :evil: eldurrant!kiborítanak ezek a férfiak! :evil: :evil: :evil:
ma mégis kihagyom a fogaskerekűt,mert nyuszi nagyon nem viseli ezt a szelet,állandóan eldől és bömből,én meg nem akarom,hogy teljesen kiboruljon majd mindig a széltől!végül is már dög dáradt volt,le is tettem aludni!
és inkább megyünk anyumhoz,aki már otthon is van és ma van a szülinapja,az egyik.....ez hosszú történet ,nem megyek bel!.....lényeg,hogy viszünk valami kis ajándékot és akkor lesz nagy öröm,mert szerintem azt hiszi elfelejtettem,mert nagyon nem hozom szóba! :twisted: :twisted: :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné,
Mi le sem mentünk, mert mikor Benit vittem oviba, már éreztem, hogy ez nem igazi sétaidő. :( Dani sem szereti a szelet (ki szereti :oops: )

Dani ma kapta meg a 15 hós oltást. Kihívtam a doktor nénit és itt adta be neki. Nem volt kedvem elmenni, várni, levetkőztetni a 20 réteg ruhából és utána sírva vissza. Így sokkal egyszerűbb volt. Max. nincs lemérve Dani, de az étvágyával nincs baj, növöget szépen. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Nyúlné!!!

Ahogy olvastam a soraidat, még a mondat végére sem értem, de már tuti biztos voltam benne, hogy NagyNyúl lehet a ludas abban, hogy nem volt rendesen kikötözve a szélfogó!!! :lol: :lol:
És nyertem!!!
Ismerős... :twisted: :twisted: :twisted:

Jó (egyik) szülinapozást anyudnál!!!

Benianyu!

Dani hogy vislete "otthoni" környezetben az oltást??
Csak azért kérdem, mert jövő hónapban, Gergő életében először, itthon fogja kapni az oltást. Az új doki ugye kijön házhoz...
Számít szerinted az otthoni környezet??

Ja, erről jut eszembe,

Barbi!

Akartam már mondani, hogy nem siettétek el a 15hós oltást!!!
Védőnötök úgy látom elég rugalmas!!!
Az enyém bezzeg azt sem engedte, hogy áttoljuk új évre, ragaszkodott hozzá, hogy még karácsony előtt megkapja.
Áhh, el sem mesélem, hogy reagált tegnap, mikor felhívtam, és elmondtam, hogy akkor mostantól az a szitu, hogy Gergő taj-kártyája marad a régi dokinál, de egy teljesen más dokihoz fogunk járni, és ő fogja beadni az oltásokat is , meg mindent, és majd szépen mindig lesétálok, és bediktálom a védőnőnek az adatokat.
Természetesen rögtön vágta, hogy ki az új doki, név szerint rákérdezett.
Én meg rögtön kérdeztem, hogy akkor gondolom, nem mi vagyunk az elsők.
Hát nem, és nem is a a másodikat, sőőőőőt...
De ettől függetlenül foggal-körömmel ragaszkodott az eredeti dokihoz, és nagyon nem tetszett neki a felállás.

De hát nem igazán érdekel...

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!
Megjártuk a madarász-kiránduást, mindketten nagyon élveztük! :)
Sok érdekeset beszélt a madarász bácsi a madarakról, meg is etettük őket. A legjobb volt a sirályokat etetni, mert a levegőben is elkapják a kenyeret. Kérdezte is a madarász bácsi, hogy ki ez az ügyes, aki ilyen jól beletalál a sirályok szájába? (én voltam :oops: ).
Ez az északi végén volt a Szigetnek. Utána Lilivel lesétáltunk a másik végéig (Andrisra anyukám vigyázott a munkahelyén). A teljesség igényével megnéztük a romokat és egy nagyot játszóztunk. És a játszótéren találkoztam az egyik legjobb barátnőmmel, akivel gimi óta eltávolodtunk egymástól. De ugyanolyan jól beszélgettünk, mintha mi nem telt volna el tizeniksz év. Ő is Lilijével volt, csak az a kislány már 10 éves.

Duda!
Nekem is megfájdult a fejem, a Sziget közepétől gyakorlatilag csak vonszoltam magam és még hol voltunk attól, hogy Andrist összeszedve hazaérjünk? Szerencsére itthon elaludt, így én is egy algoval kibélelve és úgy ébredtem, hogy elmúlt. Én a mai napi hidegfrontra fogom.

Benianyu!
A férjem szereti a szelet. :shock:

Hajni!
Éljen, hogy marad a gyerekorvos!

Kuha!
Én is parázok a vezetéstől. Mármár azon voltam, hogy csak itt a faluban a buszig megyek le, de annyian írjátok, hogy ide-oda autóztok, hogy összeszedtem magam és lementem a Hűvösvölgyig (tovább nem érdemes, mert onnan kezdve parkoló övezet van, nincs az a pénz és kétóránként nem is tudtam volna ugrálni bedobálni). De egész reggel sík ideg voltam. Pedig jól vezetek szerintem, csak állatira frusztrál, hogy betartom a szabályokat, és pl. 60-nal megyek a 60-as táblánál és akkor érzem a hátamban, hogy az utánam jövők elkívánnak a p..itlibe. De én akkor se megyek többel, mert ezek a táblák nem viccből vannak kinnt.

Húsleves:
És kölün is eszitek a dolgokat a leszűrés után?
Mert én csak a húst szoktam kiszedni, hogy a leves után tormával (marha esetén egyéb szószokkal) együk, egyébként zöldség, lé és tészta egyaránt van a levesestányérban. A tészta természetesen cérnametélt.

Amit én annyira szeretek, hogy egyszer annyira megjelent a lelki szemeim előtt, hogy milyen is lesz a májgombóc leves, hogy a vendélőben véletlenül azt mondtam:
- Egy cérnametéltet kérek!
Megnyugtattak, hogy lesz benne! :lol:

Gryllus-koncert:
a dolgok jelenlegi állása szerint hétvégén festik Andris szobáját, már ha veszünk festéket.

Fáj a bal hónom alatt valami. Nem tudom mi lehet az, nem érzek csomót. Bár gondoltam arra, hogy lehet, hogy amiatt van, hogy valami tejecske beszorulhatott, mert Andris váratlanul végigalussza az éjszakákat a többszöri szopi helyett. Vagy lehet, hogy meghúztam, de nem emlékszem ilyesmire. Szerintetek mikor menjek orvoshoz?

ayse
 
 


visszaolvastam,de nem jegyzeteltem,így jól el is felejtettem mindent,pláne,hogy pár elmebeteg ismerősőm állandóan zaklat a méljeikkel! :twisted:
majd igyekszem valamikor pótolni a hiányosságaimat!

azt azért megjegyezném(mert megjegyeztem),hogy
Mea
Livi tényleg igazi nőci lett!nagyon helyesés nagyon vegyes szerintem!te jutsz először az eszembe róla,de aztán beugrik párod és akkor azért vegyes!szerintem! :roll:
Totka
az úúúúúgy volt,hogy én indig úgy hívtam páromat,hogy Nyúúúúúúúúl! :lol: ,vagy nyúlgolyó vagy nyuszpuncs :oops: :lol: ,ilyenek és akkor jött a
terhesség és valahogy nem akarta az Emese nevet elfogadni a babanet,engem meg nagyon nem becéznek,így maradt a Nyúlné és akkor már teljesen egyértelmű volt,hogy Kisnyuszi a Kisnyuszi! :P :wink: hát így lettünk mi a nyulak,de én azért csak itt vagyok Nyúlné!
párom viszont amúgy is Nyúúúúúúúúúúl! :twisted: :twisted: :twisted:
Duda,And
naptár :oops: :P ,köszönöm!
és kiskopasz nyuszi dicséreteket is köszönöm! :P
és hozzászólásokat is köszi ,ari,hogy mindenki viccelt a dologgal,de mindenki hozzátette,hogy persze ez nem vicc! :wink: :lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Kuha,
Kétszer sírt Dani, először mikor meglátta a doktor nénit, hogy a táskájához közelít a kezével, aztán meg amikor szúrta a tűvel, de ez összesen kétszer 5 másodperc volt. Emlékezett rá, mert kb. másfél hónapja kapta az agyhártya gyulladás elleni oltást.
Viszont olyan szempontból, hogy nem kell várni, öltözködni, stb. sokkal jobb volt és persze kényelmesebb.

Ayse,
Éljen a madarászás! :) Apa szörfös, hogy szereti a szelet? :)
Imádom a májgombócot! Jaj, de ennék most egy májgombóclevest! Nem küld valaki? :)
Remélem, a csomó nem lesz komoly! Szerintem még korai orvoshoz menned, lehet tényleg tejcsomó.

Nyúlné,
Mi macizzuk egymást apával! Lehettem volna Medvéné? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


sziasztok :)

ma meggyömöszölte az Esztit a gyógytornász, én meg már 2x brutál orrszívásnak tettem ki, hát nem csoda, hogy úgy kidőlt. bár már délelőtt is elég nyűgös volt, ömlik a nyála, sokat táncoltunk ma, ami azt jelenti, hogy sírt és nagy nehezen tudtam megnyugtatni a kezemben. remélem kialussza a fájdalmait.

Ayse, nektek is milyen jó napotok volt tegnap! én is úgy várom már ezeket a programokat!
szerintem is várhatsz egy picit a hónalj fájdalmaddal. vegyél be valamit, masszírozd, hátha segít.

most beszéltem az ausztriai berátnőmmel, jönnek hozzánk február közepén, aztán meg úgy néz ki megint megyünk hozzájuk ki egy hétre! jajj de jó kedvem lett tőle :)

még akartam valamit... na majd este :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Ayse!

Nem fogod elhinni, de nekem is fáj a bal hónom alatt!!!!!
Ma reggel tűnt fel, és olyan elég érdekesen fáj, időnként bele-bele nyilal a fájdalom...
Most lehet, hogy hülyén hangzik, de pont a karom, és a testem találkozásánal...

Madarász kirándulás jó lehetett, bár Te a fájós fejeddel biztos kevésbé élvezted.
De legalább Lilinek tetszett.

Barátnő :lol: :lol:
És most újra felveszitek a kapcsolatot???

Cérnametétl... ?)

Szóval ez nálunk változó, mert én utána egybe eszem a húsit a levessel, meg a zöldséggel.
De ritkán van, hogy külön, előbb a húsit, szintén valami szósszal...


Nyúlné!!
Miféle ismerősök ?? És miféle e-mailekel zaklatnak?? Szabadíts rájuk valami jó kis vírust, aztán tuti, hogy törölnek a címlistájukból... :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Benianyu!

Köszi!
De hát legalább tényleg megkíméli az ember magát ettől az öltözködős macerától.
Végülis, ha fog sírni Gergő, ha nem , teljesen mindegy, a rendelőben eddig mindig sírt, úgyhogy + egy sírás ide, vagy oda...
Viszont nekem mindenképp kényelmesebb, az tuti!

Medvéné... :D :D :D

Na, úgy néz ki, az egerünk tuti bedöglött attól a kb. fél liter teától, amit egy óráva ezelőtt löttyintettem ide a számítógép asztalra.
Kapott a billentyűzet, az egér, meg egy-két ma érkezett csekk is.
Sebaj, legalább nem kell befizetni... :D :D :D

Kép
kuha
 
 


Hahó!!

Háááát ma sincs jobb napom!! :( :(
Alig vártam,hogy Meli menjen aludni és én is kidőltem itt az ágyon!! :?

Visszaolvastam,de nem biztos hogy jól emlékszem mindenre! :oops: :roll:

Totka.
Még nem gondolkodtunk neveken....vagyis igen,de még semmi konkrét nincs!!
Gratulálok a szervezőképességedhez!!!!
És éljen,hogy marad a doki!! :D :D

Egyébként nyáron mikor Anyuméknál voltunk mi is sokat bringáztunk Melivel!! :D
Minden nap mentünk nagymamámhoz aki finomabbnál finomabb kajcsikat csinált nekünk!!! :D :wink:

Benianyu.
Melivel nem voltam rosszul egyáltalán!!
Egyszer hánytam vele,de akkor is azért mert befaltam egy lángost!!
Úgyhogy mindenki azt mondja ez FIÚ lesz!! :shock: :shock: :roll: :D

Majola.
Te kérél husileves receptet?
Leirom én hogy csinálom:
Odateszem hidegvizbe a husikat(farhát,láb,nyak...),aztán ha felfőtt leszedem a habját,bele 3 leveskocka,só,bors,pirospaprika,ételizesitő
Aztán bele a zöldségek:sárgarépa,fehérrépa,karalábé,petrezselyemzöld,egész paradicsom,paprika,hagyma.....majd ezek után a tölteléket.
És persze mikor már jól összefőtt kóstólgatom mi kell még bele.
Mikor a hús puha akkor teszek krumplit is bele és ha az megfőtt kész!!!!
Mi külön esszük a levest,majd utánna husi-tölti-zöldségek-savanyúság!!!NYAMI-NYAMI!!!! :D :D
Én általában kocka vagy csiga tésztát főzők....bár szeretem a cérnametéltet is de azzal macerásabb Melit etetni!! :oops: :wink:

Mea.
Tényleg nagyon vegyes ez a Livi!!!És nagyon szép!!! :D :D :wink:

Megann.
Bár te már repülsz oda ahova minden út vezet,de azért érezzétek nagyon jól magatokat!!!

ancsi26
 
 



na ez az, amit akartam :)
Évi!
a védőnőd mondjon, amit akar! még Eszti sem kapta meg a 15 hós oltást, pedig vasárnap lesz 16 hónapos. először azért, mert apa övsömörös volt, nehogy mégis kijöjjön rajta útközben a bárányhimlő, aztánm meg a betegség miatt. védőnőnkkel tök véletlenül beszéltem, és akkor mondta, hogy mindenképp szóljak, mert állítólag őt is nyüstölik, de majd szólok és kész. a dokiváltásról is gondoljon, amit akar, nyílván van oka, mert nem egyedi eset, úgyhogy inkább ezen kellene elgondolkozni! miért legyen lelkiismeretfurdalásod, amikor végre jó kezekben van Gergő?? inkább lenne megértő.. komolyan, úgy dühít az ilyen. Gergő megkap minden oltást, meggyógyítják, ez a lényeg, nem?

KépKép
KépKép
and
 
 


Kuha!
Hát nem hiszem. Én nem tudnám követni azt a tempót. Ő nagyon sokat jár el bulizni, kultúrális esemémyekre stb. Szegénynek eléggé rendezetlen amúgy az élete, csak annyit, hogy egyedül neveli a két lányát és nem ez a legrosszabb... azt hiszem én túl hétközmapi vagyok hozzá, ezért sem tartottuk napi szinten a kapcsolatot. De most, hogy már olya általános dolog az internet, azért szóba jött már osztálytalálkozó, ezaz. Ezzel a barinőmmel is pár nappal ezelőtt jelöltük be egymást az iwiw-en. Milyen véletlenek vannak!

Benianyu!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nem szörfös, csak perverz.... :lol:

And!
Szegény Eszti! Majd csak túllesztek rajta.

Nekünk tolódik az oltásdolog lealább egy hónappal a barik miatt :(:(:(.

ayse
 
 



Ancsi!
Milyen tölteléket teszel a levesbe?

Szerintem is fiú! :wink:

Én fánkkal ünnepelem a farsangot! Már ki is sültek :D:D:D

ayse
 
 


Andris meglátott egy pókot. Túl gyorsan elszaladt, pedig meg akarta fogni, ezért most így szólongatja:
- Héj, Te!!!! (minket is szokott így) :lol: :lol:

ayse
 
 


Ayse,
Andrisszáj :) :) :)

Ancsi,
Szerintem is fiú! :)
Nagyon jó a bicajos kép! :) Alig várom a tavaszt. Bár szegény bicajt rendbe kéne tenni erősen, mert az erkélyen lakik és már két éve nem használtam, de majd szépen lecsutakolom, stb.

Kuha,
A védőnőd egy hülye, kötekedő. Ne is törődj vele! Az a lényeg, hogy Gergő végre tényleg jó kezekben lesz!
A mi védőnőnk meg semmit nem csinál. Nem kéne neki figyelmeztetnie az oltásra, ha már két hetet csúszúnk? Ő nem tette, de sz@rok rá. Lusta egy csaj és kész.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Kuha!
Úgy látszik Nyúlnésodom! :wink: Kimaradt az enter! Úgy értettem, hogy milyen véletlenek vannak, hogy ugyanott fáj! Mert nekem is azon a helyen!
(de az is jó véletlen persze, hogy a barinőmmel épp most találkoztam)

ayse
 
 


Ayse.

FÁNK!!!! :shock: :shock: :roll:
Egy terhes nőnek ilyet irni!!! :twisted: :twisted: :lol:
Receptet leirod???

Töltelék:
kis fej hagymát lereszelni,3 tojás,1csomag petrezselyemzöldjét apróra vágni,2 evőkanál olaj,só bors,delikát,pirospaprika.
Jól összekeverni,2db beáztatott zsömlét (ha nincs kenyeret teszek bele) jól kicsavarni,rámolzsolni az egészre és simára keverni.
FOLPACK-ba csavarni és bele a levesbe!!!
IMÁDJUK!!!
BÁR EZ AZ ADAG LEHET KEVÉS EGY 4 FŐS CSALÁDNAK!! :D :wink:

ancsi26
 
 


Halihó!

Ma is megjártunk egy orvosi rendelőt.. :(
Natit levittem a dr. néninkhez, mert még mindig csúnyán köhög.
Meghallgatta a tüdejét és hallott valami zörejt, de nem egyértelmű a dolog.
Azt mondta, kedden vigyem vissza, ha akkor is így köhög még, elküld bennünket egy mellkas röntgenre.
Szerintetek indokolt? (eddig nem kapott antibigyót sem, csak rhinatiolt, fluimucilt)

Ancsi!
Háát, a tegnapi napom után nagyon együttérzek veled! :?
Remélem gyorsan túl leszel ezen!
Melike édi a képen!
Miért kell a tölteléket folpackban tenni? :roll: Hogy ne essen szét? :oops:

Ayse!
De jó kis programotok volt tegnap! :)
Sajnálom, hogy neked is fájt a fejed! :( Tényleg biztos a front lehetett, mert ma semmi bajom!
Andrisszáj :lol:

Lányok, olyan husileves receptet nem tud valaki, amibe nem kell leveskockát tenni? :roll:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda.

:lol: :lol: :lol:
Elég érdekes lenne ha csak úgy tenném bele a töltit,mert ez egy lágy valami és a levesbe keményszik meg!!! :D :wink:

Amit leirtam azt is csinálhatod nyugodtan kocka nélkül!!!

ancsi26
 
 


HELP!!!

Segitsetek már,hogy-hogy tudok tenni avatar képet??
Meg a vonalzón se tudok cserélni!! :oops: :oops:

ancsi26
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?