Új privát üzeneted érkezett!

Megann!

Köszi!

Most már csak annyit kérdeznék, hogy az Árkádban hol? Kreatív bolt, papír bolt, vagy ott a játékboltban, kb. a h&m-mel szemben??

Kép
kuha
 
 


Király...Lénának hőemelkedése van...37,8 popsiban :(

Kuha!
A h&m el szemben.....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Totka, Kuha,
Nekem van biciklim, sőt gyerekülés is rajta. Tavasztól megyünk is majd állandóan. Beni jön a sajátján, mi meg Danival repesztünk. Imádtam már Benivel is így bicajozni. Ez olyan ülés, amit előre kell (lehet?) szerelni és így szinte átölelem, ahogy fogom a kormányt. Amúgy is zavarna, ha mögöttem ülne és állandóan lesném, hogy mit csinál. :? :? Ősszel még pici volt Dani hozzá, de tavasztól nyeregbe pattanunk. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

Megann,
Szegény Léna! :) Kúráld gyorsan! :oops: Vagy hívod a doktor nénit?

Kuha,
Sajnálom, hogy így kiborultatok a bezártságtól. Remélem, tavasszal már sokat ki tudtok mozdulni. Ez a buszos történet nagyon durva! :twisted: :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Csak helyettes dokinéni van, ezért mi megyünk 3 után..... :(
Igen én is azon gondolkodom hogy hogyan lehet gyorsan kúrálni, de sajnos ennek tudtommal csak egy módja van....az antibogyó.... :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


MEgann!

Hát ez tényleg király!
Vuduzd meg szegény kiscsajt, remélem, mire mentek, rendbe jön.
Tényleg, mikor is mentek? MÁr holnap, igaz??
Gyógypussz-gyógypussz!!!!!!

Ja, és köszi az infót! Asszem, pénteken én is rázizzenek a filctollra!


Benianyu!
Hát ez komoly?? Tényleg van olyan is, amit előre szerelsz, nem hátra??
Hűű, egyre jobban tetszik nekem ez a dolog...

Köszi, én is a tavaszban bízom.
Mondjuk télen amúgy is hajlamos vagyok ilyen szar állapotba kerülni.
ÚÚÚtálom a hideget, a bezártságot, a szelet, a havat, meg hogy korán sötétedik...

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Mi kaptuk ezt az ülést Apa barátjától, nem volt új, nem volt rajta szerelési útmutató, de valahogy úgy adta ki magát, hogy előre raktuk fel. Lehet, hogy nem szabályos :oops: :oops: , bár már láttam ilyet, nem egyszer. Sőt, olyat is láttam, hogy elől az egyik gyerek, hátul a másik. Azért az elég merész. :wink: Meg aztán nem is száguldozunk és a járdán bicajozunk. :)

Megann,
Még ne gondolj antibigyóra, az még nem biztos. Kis hőemelkedésnél még nem indokolt. Lehet, hogy lekűzdi a szervezete magától, Léna erős kiscsaj. Bár, tudom, hogy most még sürgősebb. De az antibigyót legalább 5-6 napig kell szedni. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Csajok!

Az iwiw-en nézegettem a fórumokat, és megütötte a szemem a következő fórum cím: "Hiperaktív a gyerekem".
Pusztán kíváncsiságból belenéztem, és teljesen le voltam döbbenve.
Olyan anyukák, akiknek hiperaktív a gyerekük, azt írják, hogy azoknál, akik a szülés alatt oxytocint kaptak, nagyon gyakori, hogy hiperaktív lesz a gyerekük.
És azt írják még, hogy ez főleg lányoknál érvényesül, a fiúkra kisebb részben van kihatással.

Érdekelne, hogy Ti is hallottatok-e már erről. Pusztán kíváncsiságból kérdezem, egyrészt, nem nagyon értek én ehhez, másrészt, okom sincs rá (remélem), hogy érdeklődjek.
Csak kíváncsi vagyok...

Kép
kuha
 
 


sziasztoooook!
megjártuk doki néninket!
nyuszi belerántott(Hallod Megann!!!!!!!!),360at hízott egy hónap alatt,ilyen utoljára bébikorában volt!
:lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Thomasanne-kat megelőztük és azon gondolkodtam,hogy remélem nem hapoltuk el előlük vagy Barbiék elől a jegyeket,mert akkor természetesen átadjuk!nyuszi így is csoda lesz,ha végigüli(ez így lehetettlenül is hangzik)

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


visszatérve így most 9300-at nyom,átléptük a bűvös 9 kilót,sőőőőt! :P
észre is vettük,hogy (magához képest :wink: )meg is erősödöt,vastagodott és persze nehezedett!anyum is panaszkodott,hogy hirtelen alig bírja el!hát ezért!
és képzeljétek,nyuszim csajozott! :P :P :P
ott volt egy másfél éves szőke csajszi és nyuszim teljesen kifordult önmagából!nekiállt izmozni,illegni-billegni és le sem vette róla a szemét!szerencsére a csajnak is bejött nyuszim így nagy volt az öröm!még sírni sem lehetett(pedig nagyon ijesztő dolgok történtek,mint mindig :lol: ),mert a csajszi kint tipegett!aztán meg dobálták a puszikat egymásnak és mant a nagy pápá!mivel mi érkeztünk később,ők mentek elöbb(micsoda ész vagyok)és nyuszimat folyamatosan le kellett tennem zokniban rohangászni,mert az utolsó pillanatig izmozott!ami azt jelentette nála,hogy az emelkedős lejárón föl-le tiport nagy csatakiálltások közepette!a lány meg bazsajgott! :P :P :P
nagyon édesek voltak!
remélem Majácska nem veszi zokon,mert a szivűnk azért az övé,no de flörtölgetni azért lehet!és Majácska is kacérkodik rendesen ki tudja merre felé! :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


naaaaa,hol vagytok????? :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Szia Emese, mindjárt írom, hol voltunk :lol: :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ma extra korán indultunk itthonról, mert 10-re a Nyugatiban kellett lennem. Mármint nekünk extra korán, mivel 1/2 9-kor keltünk és 1/2 10 után már úton is voltunk.......kutyákat megsétáltattam, 2 gyereket megreggeliztettem, felöltöztettem, kifestettem magam, szóval úgy érzem szuper gyors voltam.
Gabi elvitt minket odafelé, Nyugatiban átvettem egy iszonyat szuper next pólót Leonnak, majd dobok róla képet. Utána villamossal és busszal elmentünk a Keletibe, ahol meg magamnak vettem át egy szintén szuper farmert.... :P
Utána busszal el a Kosztolányi D. térre a dokinénihez, Leon megkapta a 15 hós oltást (lassan vihetem a 18 hósra, kicsit elcsúsztunk... :oops: ), nem sírt semmit, oltás után vigyorgott és rohangált ezerrel.
Itt is volt egy kislány, a két fiú versengett a kegyeiért, odaadták neki az egyik mozdonyt is. Észrevettem, ha Nolcsinak megtetszik egy kislány, Leon rögtön rohan és udvarol, mosolyog, bújócskázik neki....lesz ebből még később probléma :?

Megann!
Ilyen kis hőemelkedésre nem kell antibigyó, meg lehet nem is használ, mert vírusfertőzése van Lénának.
Sok-sok gyógypuszi neki! Akkor nem kell az orrszívó? Vagy gondolom nem tudtok már eljönni érte....

Évi!
A fiúk is nagyon hisztisek mostanában, mi tegnap a szélben is elmentünk sétálni és a játszótérre, ahol rajtunk kívül egy, azaz egy db kisfiú volt..... :shock:
De muszáj, mert megőrülnek a lakásban......
Mi is sokat bkv-zunk, pedig itt áll a kocsi a ház előtt, tele a tank, de a belvárosba nem megyek be kocsival, úgyse tudok parkolni, meg sokkal több idő is. Nem utolsó sorban Nolcsi imád busszal, de főleg villamossal menni. :wink:

Emese!
Flörtölő Kisnyuszi édes lehetett, remélem szombaton akkor talizunk, Szilvi vett nekünk jegyeket, legalábbis a telefonon beszéltünk :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


:roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Kicsit hosszú lett :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


ja,már meg is előztél!
jó kis napod volt...eddig!
úgylátszik tombolnak a hormonok fiainkban! :lol: :lol: :lol:

nyuszi is hisztisebb,mert úúúúúúútálja a szeles időt és nem élvezi a sétát,otthon meg szintén megőrül egy idő után!de most sétáltunk alvás elött! :wink:
akkor jó,ha maradt jegy!huhh!és dejóóóóóóóóóó,hogy talizunk szombaton! :P :P :P

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


holnapra is kéne valami progi!valaki??????

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Én szívesen mennék, de elvileg a dédi bevállalta mind a két fiút :roll:
Én már előre félek egy kicsit, hogy azért lassan 80 éves, de mostanában jár valami lávaköves masszírozós ágyba kezelésre és szuper jól van tőle. De komolyan, az összes viszér elmúlt a lábán, jobb a lába mint anyumnak :shock:
Ragaszkodik hozzá, hogy mind a két fiúra vigyázni akar. Reggel átviszem őket és Gabi munka után megy értük. Ha gáz van, 5 percre lakik gyalog, átugrok bármikor. Én meg takarítok :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


nekem is azt kéne,de anyum Bécsben! :?

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


megvan!
Kisnyuszit is átdobjuk dédidhez :twisted: :twisted: :twisted: ,először kitakarítunk nálatok,aztán nálam!fordítva,hátha tényleg nem bír már ennyi gyerekkel a dédi! :twisted: :twisted: :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


viszont ez a lávaköves bigyó érdekelne,illetve anyumat,mert neki tényleg borzalmasak a lábai!valami infót?akár priviben vagy mélben?????

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Szerintem meg a takarítás részt hagyjuk ki és menjünk el valahova :lol:
Pl. a széchenyibe fürcsizni, áztatni a seg...-t a kinti meleg vízben :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


na jó,meggyőztél!és inni fini baleys-es kávékat és nem kávékat! :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Hát nem tudok túl sokat, de nagyi ingyenes kezelésre jár, jóóóó sokat kell várni sajna :(
Nem is tudom, hogy van-e fizetős, majd megkérdezem.
Lávakövek masszíroznak végig a gerinceden, be lehet állítani a hőfokot, meg közben valami infrasugarak is vannak, ami méregteleníti a szervezetet. De komolyan működik, nagyi táncol a fiúkkal, olyan energiája lett :shock: Körtáncoznak a szobában, komolyan csak lestem....
Ja és ezt az ágyat meg is lehet venni, potom 600 E forintért :roll:
Majd holnap kérdezek még részleteket.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


oké,köszi!
lehet ilyenkor is gyerekvasutazni?
vagy valami ilyesmi?
gondoltam holnap elviszem nyuszit valami ilyesmire!hova lehet?

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Gyerekvasút szerintem megy egész évben megy, de itt minden le van írva

http://www.gyermekvasut.com/

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na itt a kép Leon pólójáról, 700 Ft volt :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


köszike!
hm..,lehet most csak fogaskerekűzni fogunk!kocsit kicsit feljebb,anyumék felé leteszem(díjmentesen),lebaktatunk és fogaskereküzünk nyuszimmal kettesben!ki tudja,lehet anyum egyszercsak megérkezik és akkor őt is megklátogatjuk!de jó kis nap lesz holnap...remélem! :roll:
nyuszim jól kidőlt :P ,pedig már illatozik a fini husi leves!úgy örülök,hogy így imádja!csak főzök neki fini tésztát hozzá és habzsolhat kedvére!

erről jut eszembe!
Roki!
készíthetsz Zsuzsának mindenféle tésztákat!akár rakottan,akár simán valami szósszal és azt tudja csipegetni,sőőőőőt!vannak mindenféle formás,szines,játékos tészták! :P :P :P
Annamaminak is csináltam anno minden nélküli tésztát és nagy sikert aratott!serpenyőben kevés olajon pároltam hagymát,cukkinit,spenótot,borsót,paradicsomot(ez különösen jól jön ilyenkor,mert finom szaftot csinál)és amilyen zöldség éppen van!jól megfűszereztem(só,bors,friss zöldfűszerek,esetleg fokhagyma és így tovább),majd kifőzöm a tésztát(nekik tojás nélküli,teljesőrlésű bio tésztát főztem),lehetőleg ilyen csavart vagy csőszerű legyen és jól összekeverve beleöntöttem egy kis tepsibe!jól megpirítottam,ilyenkor különösen fini(mivel se sajtot,egyebet nem önthetünk rá)ha paradicsom akrikákat szelünk a tetejére és azok istenien megsülnek!persze lehet még husit,tonhalat smiegymást belecsempészni! :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


hűűű,de menő! 8)

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Hm , BArbi, micsoda jó kis progik!!

Pláne, hogy a végén mindig csurrant-cseppent valami... :wink: :wink:
Írok is mindjárt ezzel kapcsolatban egy privit Neked!

Azért tök dícséretes, hogy a dédid vigyázni fog a fiúkra.
EGyrészt azért, hogy ő bevállalja, és főként azért, mert te rá mered bízni.
Nyilván Te tudod, hogy mit mersz bevállalni, bár ahogy korábban említetted, nagyon jó karban van a dédi.

Nyúlné!
Neked aztán vannak ötleteid!!! El tudom képzelni, amint előbb Barbiék, majd a Ti lakásotokat takarítjátok.. Ha-ha-ha!!
Röhög a vakbelem....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán meg jól beadnátok itt nekünk, hogy csillog-villog a lakás, mi???
Közben áztatjátok magatokat valahol, meg Bailey's - t szopogattok...

Akartam már kérdezni Tőled, látom, Te nagy "béjlíszes" vagy:
a Mozartot nem szereted???
Én imádom, korábban én is csak a B-.t ittam, aztán egyszer az egyiptomi reptéren volt egy valag időnk még + egy valag elköltetlen pénzünk (nem is tudom, hogy esett meg ez velünk..), és ott vettem.
Na, azóta azt vadászom, nagyon finom, a fehér csomagolású a legfinomabb szerintem...


Egyébként mi is most jöttünk be, voltunk kint vagy másfél órát.
Gondoltam, megint megnézzük Gergővel a pacikat, de hát hiába nyihogtam neki, nem érdekelte, de olyannyira, hogy háromnegyed órán keresztül a ház előtt, az utcában bóklásztunk.
Ezt már egy kicsit untam, közben bementünk a szomszéd néni udvarába,(hiába, nekünk ma se nem szőke, sem nem fürtős kislány nem jutott, csak egy öregasszony) mert Gergő kiszúrta a cicát.
Aztán inkább bejöttünk, és a kertben bóklásztunk egyet, de Gergő ott is a kerítésen lógott egész végig, és kiabált kifelé...

Kép
kuha
 
 


Ma nálunk is husileves volt az ebéd :wink:
De már a vége volt, estére kell valamit főzni......na ez a nagy kérdés, de mit?????? :roll:

Ja husilevesről jut eszembe

Ayse!
Talán Te írtad, hogy a krumplitól más ize lesz a levesnek másnapra, nem?

Én mindig főzök bele krumplit, de ha kész a leves, leszűröm az egészet, külön edénybe a zöldségek, külön a husi, külön a lé és a tészta is.
Így nem lehet krumpli íze a levesnek.....vagy más nem szokta így leszűrni? :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jut eszembe!

Nyúlné!

Nagyon
finom volt a babos-tonhalas-mozarellás tésztád, amit ugyan Juciéknál ettem, és tőle kértem el a receptet.
Gergő (komolyan) két pofára ette, és két kézzel tolta be a tésztát a szájába!!

Barbi!!

Hűű, nagyon tuti ez a poló!! És az ára....!!!!!!
Ez most komoly???

Nem is írok privit, inkább megkérdezem itt. Szóval, múltkor mondtad, hogy van ez a NExt oldal.
Így szól: www.next.com??? MErt nekem itt nem jön be semmi.
Publikus annak a lánynak az elérhetősége, akit ezzel kapcsolatban említettél??
Egyébként ez a póló is onnan van??
Engem is érdekelne egy-két dolog (főleg, ha meg is tudnám nézni a honlapot), Gergő tök le van amortizálva, semmi nem jó rá.

És még egy kérdés:
Hogy van az, hogy mindig ilyen tuti kis dolgokat tudsze levadászni??
Tudom, a gyakorlat... És ezen kívül?

Kép
kuha
 
 


Barbi!

De-de!!! IGen, én is mindig leszűröm a húsi levest!!!!

Kép
kuha
 
 


na tudtam,hogy nem jól írom,de lusti voltam kimenni a konyháig! :oops: :wink:
nem értelek Kuha,biztosan hatékonyak lennénk és simán csillogna mindkét lakás míg mi pancsiznánk!lehet ezért még C.Sifit vagya valamelyik topmodell hugát is jól megfizetnénk! :wink:
persze szigorúan hétköznep,amíg párjaink dolgoznak jóóóóó messze! :twisted: :wink:
én is szeretem,de tényleg nem terem minden sarkon,így marad a másik!még a benzinkútra is kirohanhatok akár egy kis üvegért vészesteben! :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


BArbi!

Én ma bepácoltam azt a pizonyos csirke-húsit, amit majd gyorsan kirántok estére, és csinálok hozzá mézes-mustáros-Jägermeister-es mártást.
Nálunk ez lesz, gyorsan megvan, és... (és kíváncsi leszek, hogy milyen lesz :lol: )

Kép
kuha
 
 


én nem szűröm,mert nem teszek bele krumplit! :oops: :roll: és pici lábosnyit főzök,azt meg nem osztom csészékre! :roll:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
C. Sifi :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Barbi!
Egyébként némi infó engem is érdeklne, erről a lávakövezésről. Jobban mondva szintén anyumat.
Tíz évvel ezelőtt kihúzigálták neki a visszereket, de tavaly megint megjelentek, és már most nagyon csúnya megint a lába...

Kép
kuha
 
 


Pici lábosnyi húsleves???

Látnád, hogy én miben főzöm... Röhögnél egy sort, a pici lábosból kiindulva, nektek egy évig elég lenne!!!
Egy hatalmas-hatalmas fazékban főzöm, kb. 6-8 sárgarépával, 3-4 fehérrépával (azt kevésbé szeretjük), karfiol, krumpli, zeller, karalábé, sok-sok pipi hús, gomba (azt is Robi miatt).
Komolyan mondom, ez az egyetlen kaja, amit soha, de soha nem kell kivinni a kutyáknak.

És nem tudom, ki hogy van vele, de én másodki, meg harmadik nap jobban szeretem a húslevest, amikor már melegíteni kell....

Kép
kuha
 
 


Kuha!
az a jó,hogy rengeteg féleképpen lehet elkészíteni és mindig finom! :P
én még spenótot fogok készíteni,ilyen lájtos Nyúlnésan!szinte nem is készítek hozzá habarást vagy rántást vagy mit(bocsi csajok,de én orosz konyhán nőttem fel és anyum ráadásul nem túl sok főzeléket főzött,azt is sajátosan....de én imádtam)
szóval max.kis tejet vagy csak kis tejfölt vagy egyiket sem teszem hozzá,hanem simán fokhagymásan a pürét megfőzöm és kész!nyulak miatt azért néha nagyon kevés olivaolajat,lisztet és tejet elkeverek elötte,de csak ,ha látják! :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


na igen,nekünk addigra nem marad! :lol:
és nekünk pont a répákból van sok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vajon mért is lettünk mi nyulak :?: :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jaj,de jó kedvem van tőletek!főleg most tőled Kuha! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Na jó, én egy akkora lábossal főzök, van vagy 20 literes......Azt muszáj leszűrni :lol:

Évi!
Mindjárt megkeresem a pontos oldalt. Egyébként ez a póló nem onnan van, a babaszobán vettem, de ez használt. Ami nem látszik....ezért is ennyi az ára

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


http://next.co.uk/

Hogy kitől lehet rendelni, azt nekem is elő kell ásnom, de majd estére, oké?! :wink:

Évi!
Na akkor mi hasonló képpen főzzük a husilevest, én is kb. így. És amióta mondtad a szerecsendiót, azt is rakok bele.
Ja és két féle tészta hozzá, mert Gabi és öcsém a metéltet szeretik, a fiúk meg a kis csigát.....
Mondjuk nekem öcsém és párja is bejön a képbe, mert ha lehet úgy főzök, hogy nekik is jusson.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


na a szerecsendió stimmel :wink: :P :P :P

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Barbi!

:oops: :oops: Én le sem mertem írni, hogy mekkorával főzöm, nehogy hülyének nézzetek...
De most felmásztam a spejzban a polc tetejére, és megnéztem: 18 literes...
Semmi mást nem főzök ebben a fazékban, csak a húsilevest, direkt emiatt kaptam anyumtól, mert panaszkodtam, hogy minden kotlim kicsi ehhez...

Nyúlné!
Örülök, hogy jókedvre derítettünk!!!

Hopp, Gergő most a nyakamba ugrott, mert bekapcsolta a porszívót, ami kivételesen be volt dugva, és úgy megijedt, hogy csak na!

Kép
kuha
 
 


Kuha,
ezt nyuszi is rendszeresen eljátsza4olyan kis lüke ,vagyány,beszariak! :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Barbi !

Köszi!!!

Hát nem értem, én is mindig a babaszobát böngészem, de ilyen cuccost még nem fogtam ki!

Igen-igen, a szerecsendiót ne felejtsük el. És én teszek még bele egy egész hagymát, az íze miatt, meg nagyon sok fokhagymát egészben, mert imádom!!
És jó sok feketebersot egészben szintén.

Tészta ügy: én vagyok a család tészta matyija, én úgy eszem a húslevest, hogy megáll benne a kanál a sok tésztától.
(Nem is látszik rajtam, ugye??? :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: )
Nálam csak és kizárólag a cérnametélt játszik a húslevesbe, maximum a sodort csigatészta még. De inkább a cérnam.
És nagyon imádom benne a májat, a szívet, a nyakincát.
És most rázizzentem a csirke lábára is, igaz, én nem teszem bele, mert Robi kivágna, de anyum imádja, mindig tesz bele, és legutóbb megkóstoltam, és tök fincsa!

Kép
kuha
 
 


:oops: :oops: :oops:
Nyúlné!

Most lehet, hogy azt gondolod, hogy szenya vagyok, de megmondom őszintén, hogy egy kicsit önző módon, direkt dugtam be a porszívót, mert unom, hogy ki-be kapcsolgatja. És nem is ez a baj, hanem , amikor porszívózásra kerül a sor, akkor ugye nem tudom, hogy be van kapcsolva, csak bedugom a konnektorba, és kiugrok a bugyimból, amikor megszólal... :lol: :lol: :lol:
Na, ebből merítve az ötlete, gondoltam, hogy Gergő is jól meg fog ijedni, és majd szépen leszokik róla, hogy az anyját ijeszgesse.. :lol: :lol:

Kép
kuha
 
 


Évi!
Na, az enyém is hasonló lehet, írtam is hogy van vagy 20 liter.
Én se főzök benne mást...... :P
Egyébként a babaszobán a csevegőben ha rákeresel a next szóra, kidob egy csomó topicot, ahol ilyet árulnak, lehet mazsolázni bennük. Én is ezt csinálom, ha Gabi dolgozik egész este mazsolázgatok, így van esély jó cuccokat kiszúrni. :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?