Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk már a Zsombornak is megy a hasa, úgyhogy fasza :cry: .

Éjszaka jól alszanak, de a napi 6-7 pelusozást ők sem bírják túl jól. A Panci szinte semmit nem eszik, alig iszik - a Réka (B unokatesója a Bethesdában doki) azt mondta ha így folytatja beköt neki egy infúziót :? - na az inkább nem.

Zsombor egyelőre többet eszik, de korántsem annyit amennyit szokott. A délutáni alvások katasztrófálisak.
Maguktól nem alszanak el, hosszasan kell altatni, már ha sikerül, de addig a másik álatlában üvölt, ettől a másik nem mindig tud elaludni. A Panna alig alszik és van hogy felkelti a a Zsombort, aki ha elalszik egyszer végre tök sokat aludna.
Nekem sírógörcsöm van nap mint nap - ma már bőgtem is, kicsit, nagyon kivagyok.

Normaflore-t kipróbálom, köszi.

Kép
diane
 
 


Dia, hogy vannak a Gepárdkák? Cincinek esetleg sok cici? Tegnap kerestleek skype-n, h megvígasztaljalak.

Eszti, tök ügyi Bence! Félórát az öledben? Ez nem menne Hannának :D ! Na meg a kajálás terén is volna mit behoznia :wink: :lol: ...

Kép
seriff
 
 


Ági, Boldog Névnapot!

Kép
seriff
 
 

 
 

Ági, BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Pussykám, írtam neked mailt.

Serif, Istennő vagy, csak így tovább! Látod én még nem merészkedtem el ilyen hosszú időre éjszaka! :wink:

Kata, jó hogy itt voltatok, Balu másnap állandóan emlegette, hogy megyünk hozzátok. Petyával jó haverok lesznek. Édesek voltak, ahogy beszélgettel. :D Blanka remélem aztán jól kialudta a fáradalmait a kocsiban meg éjszaka is.

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi,nahát ennyi volt, 4 nap :( .(igaz eddig a 20hónap alatt öszesen volt ennyi,most meg 1 hét alatt megint) A mai éjjel már pocsék volt, elaludni sem akart 11ig, aztán meg több,mint másfél órát volt fent éjjel.....

Babszy, hátöööö én sem gondoltam,h ilyen sokára jövök meg, de nagyon jól éreztük magunkat(másnap annyira nem :oops: :roll: )! Bog, visszakaptam 2 terhes pólót és egy szabadidőnacit, eluttasssam vhogy?

Dia, hogy vagytok?

Ági,mit kaptál?

Kép
seriff
 
 


Köszi a névnapi köszöntést!

Először is Dia, abszolút megértem, hogy kivagy. Amit Te csinálsz végig két gyerekkel az elött le a kalappal. Nekem csak egy Julcsikám van, de amit a délutáni alvás fronton tud művelni időnként, az embertelen. Kitartás, és hidd el én csodállak! Remélem a fosika már múlt idő, és a picilány nunikája is rendbe jött.

Orsi, én nem kaptam digitális mérleget. De kaptam magasszárú csizmát és csizmanacit. És 4 db csini felsőt. (Ezek már olyan utcára is felvehetősek, nincsenek lebüfizve, összekenve, mellrésznél jól kinyújtva apró kezek által.) Kezdem a ruhatáramat felkészíteni a szeptemberi munkakezdésre. Nem szeretnék úgy járni, mint a Született feleségekben a nő.

Kép
agianyu
 
 


Ági, szuper jól csinálod, én is beleestem a Promod kínálatába a múltkor :oops: :roll: :D !
Szülfelt nem láttam.

Kép
seriff
 
 


Ági, nagyon boldog névnapot kívánok én is! :D :D

Serfi, buli nagyon jól hangzik. Klassz hogy van kivel elmenned, és h Győző bevállalta Hannát, sőt még kétszer vissza is altatta. :lol: :lol:

Képek az építkezésről:
Ez a kert felől készült. Jobb oldalon a hálószobánk terasz ajtaja látsik. Tőle balra az kettő pedig a gyerekszobák teraszajtajai.

Kép


Ez pedig az utcáról készült. A lámpaoszloptól balra az étkező, majd a konyha ablakok látszanak.

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

Ági, boldog névnapot! :)

Kata, hűűű, de halad. Ez a jó idő azért jó nektek az építkezéshez, így halad a munka. :) Bizti nagyon klassz lesz ez a ház. :)

Dia, hogy vagytok? Remélem már jobb a kedved.

Tegnap néztük a S&NY-ot, még mindig jó, ezek most új részek. :) Borozgattunk is, én teljesen feldobódtam, alig bírtam elaludni, úgy a lábamban volt a boogie, mentem volna Serfi módjára ropni egyet. Aztán mégiscsak elaludtam... 8)

Pussz mindenkinek

Ancsa, rakhatnál egy-két thaiföldi képet, hogy vidámabbak legyünk ebben a kaka időben... :)
Vendég
 


Űristen mekkora ház!!! :lol: Klassz lesz nagyon! Kénytelen volt bevállani Hannát :wink: :lol: !


Esztikém, azé hétfőn bulizni???? :P

Kép
seriff
 
 


Nem engedett fel napok óta a rendszer...

Ági én is nagyon boldog névnapot kívánok, így megkésve is.

Kata, nem látom a hálószobák ablakát. Csak az étkezőnek van? :P

Serfikém, irigy vagyok. Idejét sem tudom már. Pedig még csak alig 3hónapos a bébim. Ma elmegyek fodrincshoz, de már most izgulok, hogy tényleg képes-e levágni a hárémat két szoptatás között. Néha úgy el tudja húzni az időt, plusz odakerülnek közben egyéb emberek, akiknek levágja a haját. Szoptatás és melír szerintetek mehet? Még nem merem, de úgy hiányzik egy kis szőkeség.

Ancsa, te már meg is jártad Thaiföldet?
Élménybeszámoló nuku?

Kicsit aggódom, az összes könyv szerint ilyenkor 3hónaposan már néznie kellene a kezét, de még abszolút fel sem fedezte, hogy van. Ez gáz szerintetek?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Hahó!

Ági, boldog névnapot, a 8 napba még vígan beleférek. :)
46 nap szabi :roll: :roll: ezt megkönnyeztem. :roll: az én kis 22-23 napommal, ami gyakorlatilag semmire sem elég!!!!!

Orsi, megjártam Thaiföldet 1-2-szer, de nem most, Eszti úgy gondolta, hogy azok a napos képek nem válnak elavulttá még így hónapok, évek múltán sem! És igaza van!
Nem hiszem, hgy itt bent a gépemen van bármilyen fotó is, de azé mingyá szétnézek.

Kata, olyan ez a házikó (ami persze annál sokkal nagyobb), mint egy nagy legó! De egyáltalán nem rossz értelemben, csak elsőre olyan! Szép nagy lesz, asszem lehet benne majd szaladgálni (és sajnos takarítani :()

Serfi, én is örülök, hogy ilyen jót sikerült bulizni, biztos valami kis spontán buláj volt, mert a nagyon nagy rákészülésnek mindig megvan az eredménye: félresikerült buli. Nem?
Akkor Győző másodállásban vágást is vállal? :lol:

Eszti, el tudom képzelni, milyen kafa érzés, amikor a gyerekek így egyre több mindent értenek, meg kapcsolják valamihez. A szomszéd kiskölök, aki 15 hónapos, olyan cuki, most az a heppje, hogy olvasni kell vele, benthagyni az ujjadat vagy a kezedet a könyv lapjai között, ő meg hirtelen rácsukja! És persze meg kell ijedni, meg úgy csinálni, mintha fájna! Olyan cuki! Persze ha az ő ujjára csukod a könyvet, az má nem olyan buli! :)

Bogi, hogy vagy? Egyetértek, anyósi felajánlás mindig jó, az időzítés :roll: fő a szándék. Lehet hogy má elfelejtette, hogy ennyi idős terhesen mit csinált, hová ment, stb. Na. Legyél mán hálás. :wink:

Dia, remélem, kiskrapekok már rendbejöttek, úgy sajnálom őket, amikor betegeskednek! Minden picurt!
Hová szokott az urad leginkább utazni?

Edó, már régen írtál. Vagy csak nem láttam? Biztos van elég dolgod most a munkában.

Na nekem is van, úgyhogy megyek is, csak kicsit kikapcsolódtam.

Puszi mindenkinek!
anniecoe
 
 


Hahó!

Ági, boldog névnapot, a 8 napba még vígan beleférek. :)
46 nap szabi :roll: :roll: ezt megkönnyeztem. :roll: az én kis 22-23 napommal, ami gyakorlatilag semmire sem elég!!!!!

Orsi, megjártam Thaiföldet 1-2-szer, de nem most, Eszti úgy gondolta, hogy azok a napos képek nem válnak elavulttá még így hónapok, évek múltán sem! És igaza van!
Nem hiszem, hgy itt bent a gépemen van bármilyen fotó is, de azé mingyá szétnézek.

Kata, olyan ez a házikó (ami persze annál sokkal nagyobb), mint egy nagy legó! De egyáltalán nem rossz értelemben, csak elsőre olyan! Szép nagy lesz, asszem lehet benne majd szaladgálni (és sajnos takarítani :()

Serfi, én is örülök, hogy ilyen jót sikerült bulizni, biztos valami kis spontán buláj volt, mert a nagyon nagy rákészülésnek mindig megvan az eredménye: félresikerült buli. Nem?
Akkor Győző másodállásban vágást is vállal? :lol:

Eszti, el tudom képzelni, milyen kafa érzés, amikor a gyerekek így egyre több mindent értenek, meg kapcsolják valamihez. A szomszéd kiskölök, aki 15 hónapos, olyan cuki, most az a heppje, hogy olvasni kell vele, benthagyni az ujjadat vagy a kezedet a könyv lapjai között, ő meg hirtelen rácsukja! És persze meg kell ijedni, meg úgy csinálni, mintha fájna! Olyan cuki! Persze ha az ő ujjára csukod a könyvet, az má nem olyan buli! :)

Bogi, hogy vagy? Egyetértek, anyósi felajánlás mindig jó, az időzítés :roll: fő a szándék. Lehet hogy má elfelejtette, hogy ennyi idős terhesen mit csinált, hová ment, stb. Na. Legyél mán hálás. :wink:

Dia, remélem, kiskrapekok már rendbejöttek, úgy sajnálom őket, amikor betegeskednek! Minden picurt!
Hová szokott az urad leginkább utazni?

Edó, már régen írtál. Vagy csak nem láttam? Biztos van elég dolgod most a munkában.

Na nekem is van, úgyhogy megyek is, csak kicsit kikapcsolódtam.

Puszi mindenkinek!
anniecoe
 
 


Katus, ez a ház bazi nagy! :D Csak el ne tévedjetek benne, de nagyon kafi lesz, már nagyon kíváncsi vagyok végső formájára. Nem beszélve a csodás üvegtéglás zuhanyzóról. :lol:

Serfi, nincsenek csodák alvás terén, ezt már tudjuk. :( Mostanában Balinál sikerül elérnem, hogy csak bemegyek hozzá, megsimizem, és kijövök vagy nyitva hagyom az ajtót. Hát ez is valami, legalább nem gubbasztok ott a földön nagy pocakkal.

Orsi, Balit se nagyon izgatta fel a kezecskéje úgy emlékszem, biztos másra gerjed Luca is. Balázs a mosolygós arcokat szerette nagyon, cica, napocska meg ilyenek, ja és a gömbölyű lámpabúrákat. :roll:

Kép

Kép
babszy
 
 


Kép Csak Maldívról találtam, de szerintem megbocsájtotok :) Kép Kép
anniecoe
 
 


Ancsa,megszakad a szívem! Mennyire gyönyörű ez a hely! A buli annyira spontán volt, h 8kor találtuk ki.....

Orsi, nyugodtan melíroztathatsz, nem fog átjutni a tejbe, vagy miért kérdezted?????A könyvek csak arra valók, h beparáztassanak! Egy tól-ig időtartam a lényeg, Hanna sem akkor kezdte nézni a kezét, sőt hamarabb hasrafordult, minthogy a kezeit bámulja.....

Bog, most 2 napja 5kor ébred először, vagyis egyszer, de akkor 1óra amíg visszaalszik.....

Kép
seriff
 
 


Anikó, ha nagyon rosszmájú akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy ezek egy prospektusból vannak felrakva. Annyira tökéletesek, és sehol egy lélek. Egyébként én néha már vágyom egy olyan helyre, ahol pár órát úgy tölthetnék el, hogy sehol senki, csak a néma csend. Olyan nagy kérés ez?

Kép
agianyu
 
 


Igen, Maldív az a hely! Nem tömött tengerpart!!!!
Kicsi sziget, de az emberek képesek rajta elveszni. Mármint úgy, hogy nem kell mindenkivel megosztani egyszerre a tengerpartot. Na. Érted. :) Lefáradtam, vagy mi. Sok vót a táblázat :)
anniecoe
 
 


Csajok, ma este 6 órától olyan hisztis volt Julcsi, hogy legszivesebben ki tettem volna a folyosóra. Ti mit csináltok akkor, amikor látszólag semmi oka nincsen, mégis olyan hisztériát vág? Egy agresszívebb szülő már biztos meglegyintette volna.

Még mindig nem nagyon beszél, illetve folyamatosan jár a szája, de nem mond még igazán szavakat. De hétvégén Szolnokon voltunk, és többször kimondta, hogy Vera (tesóm neve). Azóta itthon is néha elsüti. Mennyivel egyszerűbb ez a szó, mint az anya?

Ja az apát is gyönyörűen mondja!

Kép
agianyu
 
 


Hello csajok!!!

Teljesen meg vagyok ám hatódva, hogy ennyien felhívtatok... majd rendszeresen kiborulok ezek után 8) .

Szóval köszi az együttérzést. Pont Orsinak mondtam, hogy asszem most lett a legnehezebb, (eddig bennem volt a simán bevállalom a harmadikat érzés, de most...) és gondolom ez innnetől csak durvább lesz. De sokat gondolkodtam és egész máshogy kell hozzájuk állnom, másra van nekik is szükségük most, már. Ja és megtanultam 10-ig számolni magamban - ez jó :lol: , szóval óriási türelem kell (pl. mikor az egész ebédet kiveri a kezemből, mondjuk véletlen mert épp legyintett egyet- csak röhögök).
Ha valaki hallana minket a folyosóról egész nap - sikítozunk, kiabálunk, kacagunk, rohangálunk, motorozunk :oops: , kergetőzünk, üvöltünk, sírunk és persze "ezt nem szabad", "NEM NEM", stb.
Ha néma csönd van akkor könyvet lapozgatnak - mindenki a sajátját, komolyan olyan átéléssel teszik, mintha értenék, pedig 50%ban fejjel lefelé tartják :D . Ha leülnék egy percre - pl. a reggeli tejeskávémat meginni, már le is támadnak, hogy "anya, anya" és hozzák a könyvüket hogy olvassak, ki-ki a sajátját, mondják "ide, ide" csapkodva a térdemet, hogy oda ülnének és persze azonnal összevesznek, hogy kinek a könyvét olvassuk. Ez utóbbi rendszeres, főleg a Pancinál - elég hisztis lett, remélem csak ezek a betegségek miatt, szóval lassan rendeződik ő is talán. Mindig ugyanaz kell...
Amúgy fosi javul, most épp nátha van, de már az sem vészes, a popsija rendbe jött - végén már a bőr is lejött róla, durva. Persze a pelusozás gyötrelem azóta, harc, hogy bekenjem, mert nagyon fájt neki. Remélem ez is elmúlik, mert ez így gyötrelem.
Zsombor étvágya kezd visszaállni, Panci kevesebbet eszik azóta is, ill. kapásból nemet mond mindenre, küzdelem, hogy megkóstolja, aztán persze megeszi. Bevetettem a mindenki kap egy kanalat és egyen egyedül történetet mikor nem akartak enni, ezt sajna azóta is nagyon szeretik, szval gondolhatjátok milyen csatatér van egy kaja után. Apropó! Érdemes olyan kanalat venni? Tudjátok, ami el van hajlítva, mert ezzzel nyílván nem talál be a szájába....

A szókincsünk gyarapszik, a Panci még mindig bőszen harapdálja a Zsombort :? , de különben imádják egymást. Alvások után az első szavuk : Pammi. (Panni is Pamminak hívja a Zsombort :) )

Az alvás Zsombor részéről OK, alszik szépen, sokat. Még persze cicivel alszik el, de erről most nincs erőm leszoktatni. Panninál befuccsoltam teljesen: a legújabb, hogy az ölembe veszem és ott alszik el. 2 napig 2 órát ültem vele a kanapén a teljes zsibbadásig, ma leraktam, de egy óra múlva felkelt, azután az ölembe vettem és megint elaludt. Érteni nem értem, de így legalább tök sokat alszik. Remélem ez szintén csak átmeneti, mert így sok szabadidőm nincs. Persze most átjön segíteni anyós, hogy amíg az egyiket altatom lefoglalja a másikat. Nyílván ez nem lesz mindig így, szval jön olyankor az újabb őrület. Na itt tényleg meg vagyok lőve. Egyet még elaltok de kettőt. HA berakom őket az ágyba, azt nem akarjátok tudni mit csinálnak... Mindegy, majd lesz valahogy.
Na bocs ha hosszú voltam.
Ja a héten én is iszogattam egy kicsit. Szülinapoztunk a szomszédoknál, hát jól beuncsiztam - jól is esett 8) .

Ági, bocsánat, hogy így megkésve, de boldog névnapot kívánok. Kösz az együttérzést :) . Új ruhák király!!! Néha én sem tudok ellnállni, bár nekem még mindig nagyon fogynom kéne... Az 5 évesen is ciciző gyerekre gondoltál? :lol: Az vicces volt. Julcsi miket csinál elalváskor (helyett?)?

Ancsa. Brutálisak ezek a képek, ide most úgy elmennék. Jól esne. Az uram sok helyre megy: Szlovénia, Horváto., Szerbia, Lengyelo., Ausztria, Németo. - ez utóbbi kettő ritkábban.

Orsi. Én is melíroztattam, lehet. Ne vedd készpénznek amik le vannak írva. Az én gyerekeim totál egyforma körülményekhez képest, totál különböző időben produkáltak mindent.

Pussykám! 32. hét? Jujj. :shock: 8) Akkor vasárnap?

Fú Katus, jó nagy ház lesz, hála az égnek elférünk majd benne néha mi is :lol: :lol: . Jól halad!!!

Eszti. Bence is rákattant a könyvekre, tök jó. Nálunk asszem már túl sok is van (de mindig veszek újat. a legújabb a: Luca cica :lol: :lol: ) Imádom egyébként ahogy kommentálják a látottakat. Sziszegnek a kígyón, huhognak a bagolynál. Az olvasást azzal kezdik, hogy lerámolják az egész polcot, mindent, majd ráülnek a kupac tetejére és hosszas gondolkodás után - szinte tényleg mintha tudatosan választanának kivesznek egyet. Vicces. Mondjuk lehet el kéne pakolnom a 3/4ét. Mondjuk hova???
Szex & Ny nagy kedvenc, bár én már ezeket a részeket ezerszer láttam sajna :oops: -de bármikor megnézem megint.

Most továbbra is Született f,. és az HBO-n van egy nagy kedvenc, a Weeds, aminek az abszolút kretén: Nancy ül a fűben címet adták, ezért sem néztem sokáig, majd kb a 10. részt véletlen láttam azóta rákattantam. Vicces.
Pussykám, Gilmoreékat is adja megint a viasat.

Na hát röviden ennyi velünk. Jövök ha tudok.
Csók.

Kép
diane
 
 


Ági, nálunk a hiszti nehéz, mert ketten vannak és figyelnem kell, hogy ne tegyenek esetleg kárt egymásban (harapás, dobverővel a másik fejének ütögetése, stb.) - bár gondolom az igazi hiszti az szólóban megy, szóval - ha már minden befuccsolt én totálisan ignorálnám, majd abbahagyja.
Vagy nem :roll: ?
diane
 
 


Visszatérve. Katus. Persze a Grace is, csak most szünetel és egyszer a 24, ha megkapom :wink: - bár asszem időm nem lesz rá...
diane
 
 


Kép

Kép

Kép
diane
 
 


Serfi, hajrá ma éjszaka!!!
diane
 
 


Hi,na mit szóltak babukák és nagyobbak a hóhoz????

Kata, emlékszel,amikor ideköltöztetek Peti 2hónapos múlt,és még heteken át rosszidő volt, hideg sötét,havas, azt hittük, sosem lát napsütést,most meg Blanka épp fordítva!

Dia, nagyon édesek Gepárdkák a képeken, reggel mindig vissza kellett ide ülni,és megnézni "Paaancit éééés SSSoooombit"!És persze Minnie egeret is rögtön kiszúrta Hanna (csórikámnak csak egy műanyag van, tele tusfürdővel :oops: ). Az éjszakát hagyjuk, bár már 10előtt elaludt (a Szülfel elejét még együtt néztük :oops: :roll: ), de 3/4 1kor felébredt,és hiába vártam,h magától visszaaludjon,nem ment, én kellettem vagy csak a cici?? :shock: , de így 7ig nyomta, na akkor megint megpróbáltam a nemveszekrólatudomástésvisszaalszikmég-et, hát keserves ordítás lett belőle, így aztán felkeltünk,minthogy cicit nem akartam adni,ha már 25napja reggel nincs, h visszaaludjon. De tőlünk teljesen szokatlanul fél9után 5 perccel már kint voltunk a hóban-a szomszéddal együtt,és szánkóztak a csajok....
Kanállal egyedül királ, nálunk is úszik az asztal a levestől aborsófőzeléktől, áhhh....de reggel 2.5pohár danonino is becsúszott, bezzeg egy csepp sem ment mellé....
Az a kanál, nem tudom, nekünk van hasonló, de csak a fém teáskanál kell, a klassz dizájnos,babás műanyagoknál: "nem veszzük azt ki, nem azzal eszünk" c. visítás van...
Tejeskávéból nem engedek, csak egyedül a kanapén.... :)

Szóval Nancy jó? Még csak az újságban láttam, el sem tudtam képzelni milyen.

Ági, de mit csinált Julika? Gondolom semmi sem hatotta meg,hiába próbálkoztál, talán tényleg a legjobb ráhagyni, nem tudom.Nálunk nagyon durva még nem volt szerencsére, elég volt az átölellek- megpuszikállak-nincs semmi baj- gyere olvassuk a mikulásos könyvet(az aduász :D ).

Kép
seriff
 
 


Fersike, milyen hó???? Mindjárt sírva fakadok! Szánkó??? :shock: Itt bazi hideg és orkán szél. Hó nuku.
Most csak ennyi, írok még - ma szupi jó alvásos napunk volt, jövök panaszkodni sűrűbben!!!
Puszi Fersike!

Kép
diane
 
 


Ilyen ni!(már elolvadt) Kép

Kép
seriff
 
 


Hi, még alszik, este 10óta,és 6.52-kor volt egy próba nyekenek-kettőthátha kiveszel, de megmoccanni sem bírtam,és télleg visszaaludt :D !

Kata, Edó akarom kérdezni már régesrég, h vannak-e szerelmeik a fiúknak az oviban?(Katám nem azé kérdem mert én leszek az anyós-inkább most tombolja ki magát :lol: )

Orsi, jól sikerült a fodrászolás? Kibírta Luci is? Nagyszülő-téma rendeződött?

Ancsa, ott is eléggé be..sz színe van a tengernek!

Kép
seriff
 
 


Fersi, írigy erre a kis hóra is. :) Nagyon cukik a szánkón. Hát ez a Hanna, többet kell vinni anyósékhoz, biztos jól lefárasztják, nagyon ügyi, mondd meg neki. Tényleg, elalszik náluk délutánonként??

Ancsa, köszi, minden oké, Ádám egy nagy ficánka, összevissza forgolódik, na persze, főleg este és éjszaka. Én már kicsit fáradok, fáj a derekam estére, de nem panaszkodhatok.
Ezek a képek engem is megihlettek, jó lenne egyszer elmenni ide. :roll:

Pussykám, szuper édes képek továbbra is. :)

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogo, tegnap konkrétan velem volt egésznap :P :D ! Egyébként elalszik ott simán, főleg ha jókor kapják el a pillanatot,akkor secperc alatt, de mondtam már Nekik, ha nem alszik nem alszik, nem kell túlaggódniuk! Végre asszem megértették :D !

Kép
seriff
 
 


Csak ígérték a nagy havat. Itt semmi. Mondjuk én nem bánom. A hó csak vidéken élvezetes, itt meg megbénul tőle a város.

Ancsa valld be, hogy kiretusáltál tíz-húsz fürdőzőt. Miért nemvagyunk ott? Olyan rosszul tűröm a hideget.

Szuper a hárém. Persze még két fej valahogy bekerült elém, de turbó gyorsan dolgozott, hazaértem időben. Legközelebb már melíroztatok is. Még mindig megdöbbenek barnaságomon. A lelkemben szőkenő vagyok. :lol:

Tegnap Luci kinyúlt valami felé. Izgatottan várom a folytatást, összekapcsolja-e dógokat.

Gratula Serfikém a nagy szunyákhoz. Sajnos Luciferkó elvesztette azt a tulajdonságát, mostanában mindig megébred éjszaka. Ma is kettőtől 3ig ment a cicaparti.

Hú, most mennem kell.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi cicaparty vagy ciciparty? :P :D Hanna is egyébként 3hónapos koráig simán aludt 5-6-7órákat éjjel,és akkor egyik-napról a másikra leszokott róla! :(
Hű de nem bánnám,ha minden éjjel ilyen lenne,mint a mai!

Kép
seriff
 
 


Nálunk meg 7 hónaposan kezdődtek az éjszakai cirkuszok.

Hancika egy kivételesen szerencsés gyerek. Ő már szánkózhatott idén. A mi gyerekeink (itt a kisebbekre gondolok), még nem is láttak havat, de lagalábbis úgy istenigazából. A tavalyit még szerintem nem fogta Julcsika.

Az én gyerkőcöm mint mondottam mindenkivel sec perc alatt elalszik akár délután, akár este. Csak velem csinálja a feszkót. Ma is az apja altatta délután, én nem voltam itthon. És mikor hazajöttem még aludtak. Bementem a másik szobába, ott olvasgattam. Aztán azt hallom, hogy Julcsika mondja: CICI! MAMA! MAMA! Olyan kis édes volt! Tökre meghatódtam. És mostanába annyi puszit ad. Jaj és annyi teát iszik, hogy óránként szétázik egy pelenka, meg persze az egész ruházata. És imádja a mandarint is.
Éjszaka is át kell öltöztetnem, mert tiszta pisi. De végülis örülök, hogy két liter folyadékot simán becsűr.

Kép
agianyu
 
 


Ezek a mai pelenkák :roll: Hogy áznak ezek szét? Nem azt mondják a reklámban, hogy milyen kafa, mert nem jön ki semmi? Erre tessék. Már a reklámokban sem lehet megbízni :wink:

Itt most esik a hó, minden gyerek kint van az udvaron a szülőkkel. Nem veszélyes, csak 1-2 centi, de mégiscsak hó. Én valahogy többre nem is vágyom. Utána csak a sár van, meg minden. meg közlekedési fennakadás.
De nyugodtan leszavazhattok :)

Orsi, tudod ki a szőke nő? Annácska. Kelemen. Te biztosan nem :D
Szerintem.

Eszti már olyan régen jelentkeztél. Mi a helyzet?

Minden kép olyan cuki! Azé huncut gyerekek ezek, kicsit sem látszik hogy szeretik a fotózkodást :wink:

Most puszi, megyünk könyves polcot nézni ide-oda, mert annyi a könyvkészletünk, hogy mán nem fér el.

Aztán hétfő hajnalban elutazom, oszt majd csak szerdán kerülök elő, de azután meg csütin megint megyek, persze ha a hó nem tréfálja meg a reptereket :)

Szóval puszi! Napsütéses szép napot!
Ancsa
anniecoe
 
 


Hi, hogy vagytok?

Diácskám mit kaptál a szülinapodra?

Bogo, Ádi bébi ficánkol ezerrel? Balunak tetszik ahogy hullámzik a poccakod? Bírod még vagy már unod nagyon?

Kata, hogy viselitek ezt a borzasztó nagy szelet? Blanka mászik?

Ági, Te milyen teát főzöl Julikának? Azt hittem, h már Nálatok is csak este van cici :wink: :) . A mandarin Hannánál is nagykedvenc, csak épp le kell hártyáznom :shock: ....

Edó, Peti hogy van? Remélem elkerülnek a betegségek azóta!

Orsi, Lucival sétáltok sokat? Mikor lesz suli?El ne felejtsd megint :wink: :P :) !

Eszti, készültök a Benyó szülinapra? Mit fog kapni???

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, csajok. :)

Itt iszonyú szél van, Benyónak fél órába telt, mire elaludt, és éjszaka is 3x fent volt, holott ő már nem szokott. Elállhatna, mert ki kéne menni boltba, de így elvisz minket. A fák a kertben totál meghajlanak. :( brrrrrrrrrrrrrrr :roll:

Serfikém, készülődünk, készülődünk, keresek épp olyan tortareceptet, amit Benyófi is ehetne, sütnék, de nem nagyon találok, vagy amit lehetne, az meg olyan ízetlennek tűnik és gagyinak, hogy inkább nem. Szóval lehet, hogy marad valami fincsi torta.
Csattogó szárnyú lepkét tutira kap, mert egy barátnőmnél nagyon rá volt kattanva, ezen kívül még apróságokat, könyvet, ilyesmit. Kerestem volna kis csúszdát, de olyat, ami elférne a lakásban, nem találtam, esetleg ha tudtok valami lelőhelyet, szívesen venném, mert nagyon szeret csúszdázni. :wink:
És képzeljétek, két napja már megszólít engem, igaz még konkrétan azt mondja, hogy nyenye, nene, enenene, de ez már tuti, hogy az anya akar lenni, és csak rám és nekem mondja. Gondolhatjátok, hogy repdesek ilyenkor. Amikor felkel, akkor is már így szólít be, hogy nene, enenene. :) Kész vagyok persze. :)

Orsikám, örülök, hogy jól érzed magad az új séróval, jót is tesz bizony. Én az első melíromra (az én fodrászom is hasonlóan túlvállalja magát) Bencével és Petivel mentem, és ott szoptattam meg Bencét a kozmetikában. :wink: 6 hetes volt. :oops:

Bence pénteken este lázas volt, még reggel is hőemelkedése volt, azóta semmi. Remélem csak egy gyors kis valami volt, és már rég tovaszállt.

Diám, hogy sikerült a szülinapi hétvége? Miket kaptál, volt nagy buli, vagy valami?

Ancsa, jó utazásokat neked, és ha találsz még, szívesen veszek ilyen Maldívos képeket is, jajjjjjjj, de szeretnék most ott lenni. Jövő télre tutira beterveztünk az urammal egy ilyen téli kiruccanást, Benyófival természetesen. Már alig várom. :wink:

Bogus, sikerült faliújságot venni? Hogy van Bali?

Serfi, és van még hó, vagy már elolvadt? Hogy vannak az éjszakák?
Vendég
 


Nemmondjátok, hogy el fog romlani ez az alvás dolog! Két hónaposan kezdte átaludni és még egy éves kora előtt elveszti ezt a jótulajdonságát? Huh.

Diám, Isten éltessen, nagyon boldog szülinapot kívánok! Nem vagy egy tipikus bak, vagy ez már nem az? Ez mi is?

És Kisbenyófinak is közeleg az egy éves évfordulója! De jó! Esztikém, hogyan foglalnád össze az elmúlt évet? Elröppent?

Luci is nagyon nehezen viseli ezt a szeles időt, tök nyűgös tőle. Már hallom hogy kaffog odaát.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Eszti, sztem nem érdemes túlparázni ezt a torta dolgot, Hanna alig akarta beledugni az ujját, nemhogy megkóstolni a tortáját....amit meg sajátkezűleg készítettem csak joghurt és gyümölcs felhasználásával az megint csak nem kellett.
Hanna csúszdája nem túl nagy sztem, a jatekcity.hu -n meg is tudod nézni.
Ma éjjel is elég jó volt, fél10kor már aludt, 5percig ébren volt fél12-kor, de aztán 9-ig nyomta.
Édesek,amikor beszélni kezdenek!

Orsi,nem minden gyerkőc veszíti el éjszakaátalvó képességét :) !(Dia meg vízöntő :P )

Kép
seriff
 
 


Serfi, köszi, megnézem. :)
Benyó is elvesztette a jó alvókáját, 3 hós korától újra ébredt, de most újfent visszaállt, 1 hónapja, most 12 órákat nyom egyben, szóval ez tuti jó. :)

Akkor nem viszem túlzásba, rendelünk egy tortát, oszt kész. :wink:

Serfi, az szuper jó, akkor egy csomót aludt. Alakul ez, úgy látom. :wink:
Vendég
 


Hi!

Dia, hallgattam Rád, nem rohantam,és 2x is csrirpelni próbált Hanna, de magától visszaszunnyadt....Eddig miért nem próbáltam ki :roll: :oops: ????Köszi!

Eszti, sztem a klasszikus csokitorta megteszi, h jól bele tudjon nyúlni,ha akar,és össze-vissza maszatolja a kis arcát! :wink:

Kép
seriff
 
 


Hol van már mindenki????????????????

Kép
seriff
 
 


Itt vagyok.
Orsi, nálunk csak reggel meg este van cici. Csak az este 4 órakor kezdődik és fürdésig tart. Ez időben korlátlan fogyasztás van. :wink:
Tea. Elsősorban a gyógyszertárba vásárolt Naturland csipkebogyó teát issza Julcsi. Nem tudom, hogy alakult ki pont ez. Másodsorban, minden másmilyet, ha nincs az előző.

Képzeljétek, már nem sír fel éjszaka, hanem egész egyszerűen átsétál hozzánk. Ez azért egy kicsit aggaszt, hogy a tök sötétbe bóklászik egyedül, de most mit csináljak?

Kép
agianyu
 
 


Ági, hát akkor jó hosszú téli estéitek vannak :wink: :D !
Sztem semmit ne csinálj, odabújik és kész,legalább nem kell átmenni Hozzá :) !

Kép
seriff
 
 


Helló Serfikém, te vagy itt a legszorgalmasabb.
Luci megint tök jókat alszik, ma este 9től 9ig.
És már elkezdett csapkodni játékok felé. Ugye nálatok is volt még ilyentájt is hogy alaposan orrbavágja magát? Szegényt tökre sajnálom ilyenkor.

Kedden meg elmentünk baba-mama jógára. Tök jó fej volt. Meg az összes bébi is nagyon jó formában volt, mert nem volt egy sírás sem, csak boldog nyálcsorgatás, ahogy emelgettük öket.

Csajok, ti hova jártok lazulni, ami elég baba-barát?
Voltatok páran (Dia? Kata? Serfi?) Várgesztesen, az milyen?
Meg Bogi, ti valahol Ausztriában nyáron. Az milyen hely és hol van? Tervezem a kiruccanásokat. Ajánljatok már egy párat.

Luca ma három hónapos. :P

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Éljen a 3hónapos Luci! Mi elég későn(7hónaposan) voltunk először wellness-ezni, Felsőtengelicen a Hotel Orchideában. Katáék vagányabbak, még tök pici volt Blanka,amikor Siófokon pihiztek, talán 2 hónapos.
Igazából, sztem addig lehet,h könnyebb,amíg csak cici van....

Kép
seriff
 
 


Alsópáhok, Kolping hotel szintén nagyon jó, és minden van a babáknak meg a mamáknak is! Bár Lucának még csak a cickóra van szüksége.

Kép
agianyu
 
 


Balinak és Bazsának boldog névnapot kívánunk!
Vendég
 


Igen, éljenek a Balázsok!!!

Kép
agianyu
 
 


Tegnap mocskos nagy buliba voltam. Olyan utószilveszter féle. Volt tánc, karaoki, meg pia is. De én nem lettem részeg, de a fejem fáj. Ma este meg színházba megyünk. Jaj csak el ne aludjak!

Kép
agianyu
 
 


Ági, esetleg kávé?
Egészségedre a bulit! Azé a fejed csak fáj :P :wink:

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: