Új privát üzeneted érkezett!

Petra, boldogságos 1. születésnapot!!!
Vendég
 


Petra! Boldog szülinapot!!! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Valamiért nem lett nagy betű ... :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Petra, ne keseredj el! Azért jól tartod magad!!

Kép Kép
coolasa
 
 


Petra!Boldog első születésnapot kivánunk! Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Ilba, nekem meg a szín nem jött össze, pedig nem gyászolok ám...
Timi, nem ér ilyen speciális effekteket bevetni, amikor nekünk itt alapvető tecnikai sirámaink vannak!!!

Kép Kép
coolasa
 
 


Inkább szedd össze gyorsan, miket kérsz a lakkok közül, mert a többiek, akik jelezték az érdeklődést, már elküldték színes vágyálmaikat a mailboxomba.

Vanília, kérdezed, hogy legyen a fizetés. Hát szerintem úgy, hogy én előre kifizetem a lakkokat postaköltséggel együtt, ekkor feladják a pakkot a címemre, a kacajklubbig van is esély, hogy megérkezzen., és ott rendezzük. A lakkok árán kívül még a postaköltség esik majd egyenlő arányban mindenkire, de mivel ha Novum is beszáll 5 felé osztódik, szerintem így is engedményesen szépülünk a bolti árhoz képest. És nem, nem kapok jutalékot a cégtől a beszervezett emberek után.. :wink: :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Petrababa! Isten hozott az 1 évesek táborában! Boldog szülinapot!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Petra, boldog 1. születésnapot kívánunk!

Kép
mancs
 
 


Petra boldog elsőt!!!

Dia jó a csütörtök, mert szerdán én is tornázni szeretnék. :lol:

Most csak ennyi, mert gyerek nélkül vagyok és illik tevékenykedni. :lol:

Kép
vanília
 
 


Képzeljétek! Beni este fél10-től aludt 3ig. 2 perc szopi és aludt 7ig!!! Rövid reggeli szopi és meg se mozdult 3/410-ig! Juhhé!

Kormi,
ha visszaolvasol, Beni is óránként kelt még 1-2 hónapja, én is totál kivoltam, persze mivel álmos voltam, én is a legegyszerűbb megoldást választottam, cicit neki. :?
És semmit, de semmit nem csináltam másképp és egyszercsak elkezdett 2 óránként ébredni, majd 3-4x, most 1-2x ébred, de ez így már nagyon jó.
Nna, ezt csak biztatásnak írtam. :wink:
Illetve az este tejcsi előtt kap egy kis gabonapépet. De nem mindig eszi meg.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!!!!!!! Te csak itt vidám tanácsokat osztogatsz, miközben minket földig aláznak kacajanyuka-társaink a tökéletes színű és méretű szülinapos felkiáltásaikkal? Minket frocliznak! Én személy szerint fel vagyok háborodva!!! Kérlek, csinálj valamit!!!!

Kép Kép
coolasa
 
 


:twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:

Cool,
majd megtanítom Neked (és Ilbának) a nagybetű-szín kombináció használatát :twisted: :wink: :lol: :twisted: :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 


Cool:

Küldtem mailt!!!Nekem két cimed van meg,de ezt a gmailre küldtem.,remélem oda kellett!

Kép

Kép
novum
 
 


Timi, megkaptam! Bármelyik címre írhatsz amúgy, át van irányítva a gmailre. Akkor senki többet, harmadszor?

Mancs, édes vagy, majd Ilbával megtanécskozzuk, hogy tanfolyami formában élünk-e nemes felajánlásoddal... :wink: Amúgy a képzés akkreditált?

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool felteszed nekem az oldal címét, ahol a kozmetikai cuccok vannak, nincs időm visszakeresni, ígérem még a mai nap válaszolok, ha kell valami.
Köszi
Túléltem az éjszakát és már nem dáthás, csak "simán" náthás vagyok, bár a tüdőmet még mindig kiköpöm a sok köhögéstől.
Na megyek ebédelni, rám fér egy kis táplálék.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!!!
(a kis, nagy, fekete és színes betűseket is :lol: )

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
http://forteam.hu/koromlakk.html
baloldali menüből más kozmetikum is választható, mint lakk
70%kal olcsóbb - állításuk szerint - mint bótban.

Kép Kép
coolasa
 
 


Dia,
azt írtad, hogy fél 3-3-tól jó nektek. Akkor mehetünk 3-ra?
Mariann, Timi nektek hogy jó?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
várj a rendeléssel légyszi, fél óra és küldök mailt!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nokika újabb kalandjai...
a kiságyas fotóknál a baldachin-lakberendezés lányom ízlését dicséri...

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba, várok, holnap is pont olyan jó leadnom a rendelést, mint ma....

Kép Kép
coolasa
 
 


Petra baba
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Na, Mamac, ez már bosszúért kiált! Ugye Ilba? Szólj már valamit!!

Kép Kép
coolasa
 
 


Mamac, de ráérsz színezgetni! :lol: :lol: :lol:

Nokicsek, egyre édibb leszel! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Képzeld Cool... én is agyalok, hogy esetleg egy szempillaspirálra beneveznék... bár a férjem kifejezetten utálja ha kifestem magam... de azért bizonyos alkalmakra szoktam.....
Csak azt nemtudom, hogy a pénzt hogy jutatnám el hozzád amilyen sűrűn mi talira járunk...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


hűűűű a fiam apja hajó rajzait pakolja és gyűri :oops: :shock:
lessz nemulass...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...én meg ahelyett hogy elvenném tőle veletek közlöm a jó hírt! :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Cool,
régebben vettem pár Manhattan cuccot, és elnézegetve az oldalt, valóban sokkal jobb áron vannak mint pl. a dm-ben. Nekem nem kell semmi az oldalról. Kár, hogy nincs vmi hiperszuper szemránckrém vagy zselé jó áron. Arra vevő lennék.
Nokicsek így térdel az ágyikójában? Hűűűha! Meglátod, pár nap, és ácsorog! Itt az ideje leszedni a baldachint. Nálunk is a zacsiban figyel már vagy 2 hónapja :D

Mamac sárba tiporta a színes és nemszínes betűs köszöntések szerzőit :lol: :oops:

Kép
mancs
 
 


Heee, mi ez a pangás??? :roll:

Jumam,
segítek, ok? Ne válogass tovább, rakd föl az összes képet! :D

Cool,
megkaptad? Persze megint A. fiókjából ment. :oops:

Képzeljétek Beni fél óra után megébredt a délutáni szunyából, de az én ágyamon tovább aludt. Aztán itt voltunk a nagyszobában és egyszer csak megjelent. Kijött miután felébredt! Kis ügyi! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nokedli már kezd Noémi lenni. :wink:
Tök ari!
És az ágyat is lassan lejjebb tehetitek. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Eszti,
kukkeroltam odaát :lol: :oops: , hol vetted ezt Benyónak és mennyiért?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, nem kell Noémi-ígyaranyos meg Noémi-úgyaranyosozni, mert megkaptam rendben a mailedet, és már 2 percen belül rendelem is meg a lakkokat meg miegymást, csak összesítem, hogy ne hulljon ki a kedves kereskedő haja, mire áttekinti a kéréseket :wink:
Amúgy többiek, Ilba A. postafiókjából küldte a rendelését, mégpedig azzal a szöveggel, hogy "nem én akarok nőiesedni, hanema húgomnak lesz".... gondoltam magamban, hogy ez okos elképzelés egy férfitól... de aztán láttam, hogy Ilba írta alá a levelet, szóval nem A. kitárulkozásának lehetek szemtanúja még így a nővé operáltatása előtti percekben... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nem tévedés, és szeretném ha ezentúl Eufrozinának hívnátok.

:wink:

Benipapa

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Az Eufrozina kissé hosszú, de talán szólíthatunk simán "Frozi"nak? Könnyen megnevezhető, frappáns név...

Kép Kép
coolasa
 
 


Petra:
Hogy én sem maradjak ki a sorból, nagyon boldog első szülinapot kívánunk Neked.


Vuka:
még egyszer felteszem a kérdést, ünnepelünk a Kacaj klubban? Vigyek fincsi csokitortát???? :lol: :lol:

Cool:
asszem nekem is kellett vóna valami, de egyszerűen nincs türelmem végigböngészni a színeket, stb. úgyhogy újfent lemaradok valamiről a lustaságom okán :oops:
Noki ezeken a képeken egyértelműen tiszta apja. Cukkkiiii :lol:

Natasa:
de mit értesz azon, hogy gabonát adsz neki? de mit? konkrétan, márkamegnevezéssel kérem szépen.

csajok, ha tudom, hogy ilyen fárasztó idegörlő ez az etetés, szerintem 5 éves koráig szoptattam volna a kölket. isten bizony minden alkalommal azon parázok, hogy most mivel is foglaljam le őkelmét.... nehéz na.
Vendég
 


Tücsi, bár már elküldtem a rendelést, de addig úgysem történik semmi, amíg át nem utalom a pénzt az eladónak (és még várom a visszajelzését a poston összegről), szóval beférsz még időben is. És ha megnézed a honlapot, amit belinkeltem, hát olyan sok lehetőség nincs, amiből válogatni lehet, szóval ezt pont az ilyen elfoglalt anyukáknak találták ki.... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Segítsetek már léci!

Hanyadik oldalon tárgyaltátok, hogy kinek mennyit és mit eszik a gyereke?

Kösssszi.
Vendég
 


O.k. Cool, lehet hogy megnézem, de nem az a sok idő, hanem eldönteni mit akarok. Jó vásárló vagyok. :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

PETRA BOLDOG SZÜLINAPOT !!!!!!
Vuka,
neked meg a nagypapinak jobbulást.

Nagyon cukik a gyermekek :lol:
A haj szerkezetek :lol: :lol: :lol:
Tényleg, hogy nőnek mint a gomba.
Noki már térdel :shock: Petike fogas :shock: :lol: :lol: :lol:

Gabi,
jaj de szupi a csizmi.
Ha nem gond egy 20-ast kérnénk.
A Clostit csak pont szedtem volna :lol:
Szóval érintetlen a doboz.
De amit szedtem a terhesség előtt az az E vitamin volt.2 naponta, de csak 1 hónapig, mert az felszaporodhat, nem ürül ki.
Mindkét terhességnél bejött :lol: :lol: :lol:
Ill. a másodiknál csak pár szemet ettem.
Azt is tudok vinni ha kell, mert egy dobozban vagy 100 db volt.
Már egy csomót elajiztam.
De van még és már nekem nem kell :lol:

Szombaton megyek fodrászhoz.
Ha elb......ák a hajam akkor baseball sapiban leszek :lol: :lol: :lol: :lol: kedden

Kép

Kép
sajtine
 
 


Tücsi, remélem, a többiek konkrétan emlékeznek, hányadik oldalon tárgyaltuk ki az evési szokásokat, mert én súlyos amnéziában szenvedek e téren....

Kép Kép
coolasa
 
 


én is amnéziás vagyok :lol: :lol:
én amúgy is egy csomó mindenre nem emlékszem, mit mikor hol :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba, itt vettem a Visegrádi úton, egy fajátékokat forgalmazó boltban (bár ez nem fa :roll: ), és 11e.
Vendég
 


Tücsi én sem emlékszem, de újra leírom Benyó adagját.

reggel 2 dl rizstej
tízórai 2 dl gyümi, vagy egy banán + kenyér
ebéd 3-4 dl főzi
uzsi ua. mint a tízórai
vacsi 4 dl főzi

Hogy tetszik nektek a felső sorban a balról harmadik?

http://www.splendor.hu/html/Kiserogyuruk.htm
Vendég
 


Tücsi én pl. konkrétan a Holle-nak a babamüzlijét etetem Bencével (ez van ráírva, hogy babymüsli :wink: ), de a Milupa 7 gabonás pépje is szuper (kék dobozban). Bár nem Natasa vagyok, de megpróbáltam konkrét lenni. 8) :wink:
Vendég
 


Eszti, biztos szép az a gyűrű nagyon, de én el lettem rontva/kényeztetve az utóbbi időben ezzel: www.ekszerstudio.hu . A barátnőm férje az ékszerész, a fotók meg magukért beszélnek. Ha találsz valami neked tetszőt (de egyéni álmokat is szívesen megvalósít), akkor megadom majd a pasi nevét/mobilszámát (most költözött el a Páva u-i címről, így az már nem érvényes..), hátja csurran-cseppen valami kis diszkont az ismeretség révén... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


jó a cucc Peszti :D
ilyen lesz neked?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Tücsi,
biztosan tudni akarod mit és mennyit esznek ezek itten? :D :shock: :lol:
Szerintem én leírom, mi esszük a legkevesebbet azt hiszem.
- 7:00 körül reggeli szopi (van, hogy 3 korty, van, hogy 3 perc :) aztán alvás tovább
- 10:00: tízórai: általában 1 doboz Frutapura, esetleg 1 Danonino, vagy 1 Baby Yogo banános, de van, mikor csak pár kanál megy le
- 13:00: ebéd: 1 tányér főzelék hússal, vagy tojással, alváshoz szopi
- 17:00: uzsi: 1 tányér gyümölcs turmixolva, de van, hogy csak pár kanál kell
- 20:00: vacsi: gabonapép (Milupa A-Z-ig gabonapelyhek) 3-4 evőkanálnyi+160-200 tej
- fürdés után szopi, van, hogy 3 korty, van, hogy 3 perc :)

Ezen kívül esetleg 1 kiflicsücske a sétálás alatt, vagy 1-2 buláta. Ja, és pár korty víz. Ennyi.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?