Új privát üzeneted érkezett!

Már tegnap este átcuccoltuk az ágyakat!!!Szoni elég hamar elaludt bár azért próbálkozott, de ugye nagyon fáradt volt, mert egész nap nem szunyált!!!3 körül felébredt odamentem és megvártam míg nagy nehezen elaludt!!!Zsombi a szokásosat nyomta hajnalban 1x-2x kelt aztán 6kor kipattant a szeme!!!
És úgy élveztem, hogy ekkora hatalmas ágyunk van!!!!!Még apával sem találkoztunk össze alvás közben!!!! :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Elromlott a mikrohullámú sütőnk!!!! :evil: :evil: :evil:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Nagyon szép kislány Szandi, és mekkorát nőtt! Nagyon vagány a karácsonyi szerkója!

Márti!
Nagy-nagy gratula a csemeték külön szobába költözéséhez. Ti meg élvezzétek a nagy ágy előnyeit. :)
Mikró :evil: Menthetetlen? Nyáron a miénkről letörött az egyik tekergetős bizbasz, amelyikkel az időt lehet állítani, vagyis bekapcsolni. Én már az újon gondolkoztam, de Zsolti megszakértette, azóta is működik.

Barbi!
Akkor a kóbor cicából is szép lassan házi kedvenc lett? Hogy jönnek ki, kutya-cica együtt?

Nálunk most alvás van, el is húzódott kicsit, mert reggel elég későn ébredtek (már majdnem 8 volt), meg a szomszéd kislány is volt itt játszani. Legalább kicsit elfáradtak. :)
Marci már egyre ügyesebb, már megy 3-4-5 lépés egyedül, és néha sikeredik felállni. Alakul a csemete. Flóra még az állást tökéletesíti, ő nem olyan bátor és elvetemült, még lépkedni nem nagyon mer.

Andi
Kép
zsandi
 
 

 
 

Ja, Márti! Köszi az infót zokni ügyben, akkor ráállok a Bp-i Kenguru Goldokra. A nagykanizsai egy nagy sz@r.

Andi
Kép
zsandi
 
 


De ügyi a Marci!!!!!Lassan rohanhatsz a Flóra után is!!!! :wink:
Majd ráolvasok a mikróra, de szerintem kilehelte a lelkét, eddig csak nem világított, de most bekapcsolni sem tudom!!!!Lábasba melegítettem a kávémat is!!!! :shock: :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

MA én lettem volna az első, ha nem esik le a net, mire megírom a szöveget! bemásolom, mert még érvényes! :roll: :roll: :roll:


Sziasztok!

NA, hazajöttünk az este, és egy nagyon szép napunk volt a tegnap. Jól éreztük magunkat, lagalábbis mi :P, de gondolom, Meliék is, akiknél voltunk. Tünde is egy nagyon mosolygós, aranyos kislány. A két baba nagyon jól kijött egymással, eljátszottak egymás mellett is, de együtt is. Nagyon örülök, hogy elmehettünk, és egy jót beszélgethettem egy volt évfolyamtársammal (elég ritkán találkozom velük :( )

Edit, nagyon sajnálom Virág lebetegedését, kívánom, hogy minél hamarabb meggyógyuljon! :)

Julcsi, sajnálom a sok herce-hurcát. De hátha mégiscsak hamarosan intéződik most minden, és a vásárló is megértő lesz. Nem lenne jó a kétszeri költözködés, valóban. Szorítok nektek!

Zsuzsi, gyönyörű a babócád, és én is a hajpántos fotóra szavazok! :wink: :wink: :wink: Én is arra gondoltam, hogy vehetnék most már Krisztának vagy egy kis masnit, csatocskát, mittom én még mit, mert már szépen nő a haja, és szokja egy picit az "accessories"-eket!

Zöldbabot Kriszta még nem kapott, de csak azért, mert mi sem esszük túl gyakran. István egyáltalán, ezért magamnak ritkán főzök. De a múlt héten kapott szemes babot. Nagyon jól át volt főve, és szerette is. Problémája sem hiszem, hogy lett volna tőle. Szerintem most már olyan korban vannak a manóink, hogy zöldség-gyümölcs téren szinte mindent megkóstolhatnak. (Aprómagvas gyümölcsök azért nem, és szerintem is a padlizsán is ilyen. Na nem gyümölcs... :roll: :roll: :roll: )A padlizsánnal egy kicsit még várok, mert az savas.

Évi, nem csoda, hogy csípi a nyelvedet, éppen a savassága miatt teszi. Akkor én vagyok az első, akitől ezt hallod. Megnyugodhatsz, nem a te nyelveddel van a baj! :P :P :P :P :wink: :wink: :wink:

Barbi, a fokhagymás ételek nálunk is nagyon jól "csúsznak" és a csirkemellhez mindig hozzáfőzök egy cikk fokhagymát! Én eddig csak így párolva adtam. Te hogy készítetted el?

MAi kaja: hamarosan tízórai: joghurt mandarinnal és kukoricapehellyel. (Az este kapott Kriszta először natúr joghurtot, azt hittem nem fog ízleni, merthogy savanykás, de nagyon tátogott neki. :) ) Ebédet még nem tudom pontosan. De azt hiszem, valami spenótosat fogok készíteni.

Estére jönnek sógornőmék, megyek, hogy rakjak rendet a lakásban!

Puszi mindenkinek!

Azóta viszont lejárt az ebéd, és "Finomvegyes" volt: répa, petrezselyemgyökér, krumpli, spenót, paradicsom, vaj. Nagyon ízlett Krisztának!


A házam még fut, mert Kriszta kemény 50 percet volt hajlandó aludni délben, de most visszaaludt egy másfél órás séta után. remélem, lesz időm végezni. Legyetek jók, és kellemes hétvégét mindenkinek, ha nem tudnék jönni!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Csak jöttem nagy unalmamban, hogy beszámoljak, nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen napunk, talán pár hónapos korukban, vagy még akkor sem.
Ébredés majdnem 8-kor. Délelőtt ugye játék a szomszéd kislánnyal, aztán alvás 11-majdem 1-ig. Fél 2 fele jöttek anyukámék, akkor ugye nagyizás volt. Kb. 20 perc séta ebben a hidegben, aztán elaltatták őket kb. 4-kor. És még mindig alszanak. :shock: Én meg malmozok. Nem nagyon merek semmit csinálni, nehogy zajt csapjak. Apró szépséghiba, hogy belegondolni sem merek, hogy fognak elaludni este. Sejtésem szerint sehogy, ennyi alávás után. :?

Kaja: ebéd a tegnapi, uzsi meg joghurt lesz kukoricapehellyel, ha egyszer szándékoznak majd felébredni.

Edith!
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a tegnapi napotok! Akkor a padlizsánt hanyagolom még, majd elkészítem magunknak, bár a Zsoltinak talán nem kéne megmondanom, hogy mi az alapanyag, mert tuti nem fogja megenni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:szerintem fognal aludni, néha azért ők is szeretnek sokat aludni!!!! :lol:

Ma elugrottunk délután a Julcsiékhoz.
Ahogy a Dorina megy, az nem semmi!!!!!Olyan profi hogy csak na!!!!Simán felállt kapaszkodás nélkül, elindult, irányt változtatott!!!! :shock: :shock: :shock: Én csak kamilláztam!!!!Livi édes kis mosolygós volt, de ő nem mutatta meg a tudományát! :(
Kicsi fiam kipróbálta a csajok összes cumiját és a saját uzsija után még sorba ült a Julcsinál kajáért!!!! :shock: :lol: :wink: Szonó meg haza sem akart jönni!!!!! :wink: Úgyhogy jó volt nagyon!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Itt vagyok.
Nálunk voltak a barátnőmék egész nap, megint belekóstólhattam a kétgyerekes napokba.
Összességében jól éreztük magunkat, jót pletyiztünk, de baromira elfáradtam. :wink: :lol:
Már az sem volt semmi, ahogy elindultunk sétálni, pedig itt két gyerekre két anya jutott. Az Ádámnak tetszett, jól elvolt a Bencével. Tulajdonképpen a Bence is aranyos volt, puszilgatta, ölelgette, egyszer véletlenül jól kupánvágta valamivel, egy másodpercre félrefordultunk és már az Ádám sírt is. De a Bence olyan aranyos volt, bocsánatot kért tőle.
Na meg két gyereket lerakni egyszerre aludni?!
Már azt hittem alszanak, nagy volt a csend a szoba felől, erre bemegyek, az Ádám a rácsnál kapaszkodik és koketál a Bencével. Aki pedig magyaráz neki, erre az Ádám röhög és nem alszanak.
Végül mi győztünk, elaludtak.
Azt mondanom sem kell, a lakás romokban, de sebaj! Jól éreztük magunkat.

Edith, én megfőztem a fokhagymát a zöldbabbal együtt. Fini lett.

Andi, kíváncsi vagyok hogy alakul az estétek ennyi alvás után. Bár nálunk az a tapasztalat, ha sokat alszik nappal (ami mostanában ritkán fordul elő) attól még este időben elalszik és elég jól éjszaka.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Hűha, mindenki dejózik, szobát, lakást költöztet?

Márti!
Szupi, hogy ilyen jól éreztétek magatokat Julcsiéknál. Néha irigykedem kicsit, hogy ti át tudtok egymáshoz ruccanni, viszonylag egyszerűen.

Barbi!
Jó kis élmény lehetett neked is, meg Ádámnak is ez a barátnős nap. Gondolom, azért csak kellemes fáradság volt az a nap végén. :)

Tegnap esténk azért nem volt sima, bár nem nagyon tért el a szokásostól sem. 8-kor kezdtük altatni őket, 9 körül dőltek ki. De legalább nem ébredtek éjjel.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Apukám megvizsgálta a mikrohullámút, a biztosíték ment ki benne!!!De egész véletlenül a héten kapott egy használtat, mert a kollégájának már nem kell!!!!Kész szerencse!!!! :wink:

Pakolunk ezerrel, törpék a mamáéknál, most még az unokatesó is itt van, úgyhogy leamortizálják tutira a nagyszülőket!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Reggelre jó nagy hó esett, örömködtünk, hogy végre kipróbálhatjuk az Ádám szánkóját.
De mire felébredt őfelsége a délelőtti szunyából majdnem minden hó elolvadt. Azért kimentünk egy körre és én olyan jól szórakoztam!
Először is, az Ádám ahogy ült a szánkóban, állandóan lecsúszott és így félig feküdt. A keze kétoldalt mint akit kifeszítettek. Leszögezhetjük, hogy baromira nem élvezte, mi annál inkább.
Nézzétek meg.

Kép

így kellett volna ülnie, de folyton lecsúszott
Kép

ez már a vetkőzés, nem tudom látszik-e, de olyan kis édes volt, piros arcocskával
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám:az a lényeg, hogy TI jól szórakoztatok!!!!! :wink: Mire az Ádám belejön a szánkózásba addigra ti nem fogtok örülni az egész napos fel-le rohangálásnak a szánkó előtt!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi, jók ezek a fotók :) Jót nevettem ezen a szánkózáson :)
Ma mi is voltunk Samuval - nem szánkózni, de sétálni: apja vitte hordozókendőben, Samu meg folyamatosan kurjongatott - tetszett neki a hó.
Most csak ennyi voltam, megyek vacsit adni Samunak, igyekszem még bekukkantani
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Barbi!

Nagyon jók a szánkós képek, jó buli lehetett. Nálunk ma verőfényes napsütés volt, most viszont kb. 1 órája szakadni kezdett a hó. Kiváncsi vagyok, mi lesz belőle reggelre.
Dettó ugyanilyen overallja van Marcinak is.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Julcsi,Árpi:nagyon boldog szülinapot kívánok kiscsaládom nevében a lánykáitoknak, sok-sok puszit küldünk nekik és persze nektek is!!!!!!! :lol: :wink:

"A nap az égen is Neked ragyog,
Hisz ma van a születésnapod.
Rövid ez a pár sor, de benne van a lényeg,
Senki sem szeret úgy, mint mi szeretünk téged!



Azt kívánjuk mindnyájan e szép napon,
Ragyogjon rád napfény, legyél boldog nagyon.
Szíved sose féljen, bánat sose érjen,
Minden utadon szerencse kísérjen.


Legyen egészséged, tudjál boldog lenni,
és a szívedet soha ne bántsa meg senki!
Születésnapod is legyen örömnek napja,
kívánjuk, hogy a sors ezeket megadja!"

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A gyönyörű Dorinának és Livinek nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!
Először is köszönöm szépen a köszöntéseket! Nagyon arik vagytok.

Barbi, nekem nagyon tetszett Ádám a szánkón. Főleg a lecsúszós képen. :lol: De a legjobb mégis a vetkőzőse, mert az a sapi szerintem tök jól áll neki. Szépen kiemeli a pofiját. Még mindig helyes minipasi. A csajaim szerint is. Megmutiztam nekik a képet rohantak ide mutogatva és BABA-zva. Na jó, a nagy rohanásban a Livi még kétszer orraesett.

Márti, mizújs a pakolással? Kész vagytok már? Szoni azóta is ügyes nagylány?

Nálunk a lakás szétverve, szinte teljesen ki van csomagolva. Tegnap és ma hétvége lévén tudtak jönni segítő kezek. Én ma valszínű itthon leszek a gyerekekkel. Már eléggé megviseltek. Tegnap nem akartak elengedni, amikor látták, hogy készülődöm nyafogtak és másztak rám. Persze ez amint kiteszem a lábam tuti elmúlik. Legalábbis még egyszer sem hívtak fel, hogy üvöltenek, jöjjek., A szülinapjukra kapnak egy szép új lakást. Ahogy szét lett verve az egész a falakon és ablakokon kívűl, tényleg minden új lesz. Ja és megvettem a gyerekszoba függönyét. Igaz, hogy még nincs kész a lakás, bútoruk sincs, de van függönyük. :lol: Most volt akciós. Szóval haladunk. Igaz, hogy a végére az adósok börtönébe kerülünk... :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Edit, gyerekek hogy vannak?

Andi, szánkóztok?

Ja és azt nem is írtam. Kaptunk Mártiéktól csudszép ajándékot. Egy nagy képkeretben, felnagyított kivágott képek a csajokról és rólunk. Annyira jó!!! Sajna nem tudom lefényképezni, mert átmentettem anyuékhoz, nehogy megsérüljön a költözésnél. Anyu egyből ki is tette a nappali falára, így aki belép a lakásba egyből rálát. De valóban nagyon jól sikerül. Szóval Mártiék KÖSZÖNJÜK!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Livi, Dorka! Nagyon boldog első szülinapot kívánok nektek!
Julcsi, neked meg sok kitartást a költözés körüli hercehurcában!
Ezek szerint már az új lakásban vagytok? Vagy a nagy dekonstrulálás és újraépítés idején még az előzőben? És kiváncsi vagyok az ajándék fotómontázsra a csajokról + rólatok - biztos tök jól néz ki! Szóval ha egyszer odajutsz, tényleg fotózd le!
Edit, hogy vagytok? Gyerköcök gyógyulgatnak? És te hogy vagy?
Zsuzsi, tnyleg gyönyörű szép és ügyes lánykád van. Nagyon tetszenek a szemei!
Márti, ti végeztetek a lakás átrendezéssel?
Edith, jó sürü vendégjárós programotok van mostanság! Ha minden igaz (és nem győz a lustaság), akkor mi is megyünk délután a gyerköcös barátokhoz!
Kajcsi tegnap Samunak: csirkemáj hagymával almával és krumplival. Nagyon csipázta.
Szép vasárnapot mindenkinek!
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


JULCSI!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Nektek!

Kitartás, megéri a szép új lakás!

Barni jól van, már csak taknyizik egy kicsit. Virág még köhög, taknyos, hőemelkedése van. Nem bír aludni, így egész nap csak bömbizésből áll. Én is dögrováson.

Jó hétvégét!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:Kitartást!!!!!! :( Akkor te is elkaptad????Szegénykém, gyógyuljatok meg !!!!Sok gyógypuszit küldök!!!!

Évi:a bútorok már átkerültek, most meg van erősítve, ami "gyengélkedett" már "csak" takarítani kell és rendezkedni!!!!
Kellemes időtöltést a barátoknál, Samu legalább jól kijátsza magát!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Andi: én is Kenguru Goldba vettem csúszásgátlós zoknit 990 Ft volt.
Nagy gratula Marcinak a járáshoz!

Barbi: nagyon jók a képek!

Julcsi, Árpi: boldog születésnapot a lányoknak!

Edit: jobbulást!

Nekünk nagyon nyugis hétvégénk volt. A Szandi majdnem végig a nagyszülőknél volt. Csak aludni jött haza, azt délbe már ment is.
Így volt időm mindenre. A lakás ragyog, mindent kimostam, rengeteget olvastam és pihentem. :lol:
Ráadásul elveimet feladva a Szandit hajnalba beteszem magam mellé az ágyba, ma pl. 6-kor hoztam át, 8-kor reggelizett és aludtunk tovább 11-ig. :oops: Nem akarom rászoktatni, de valahogy mellettem előbb visszaalszik, ha tudom visszaviszem az ágyába, de ma nem jött össze.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Julcsi, Árpi!
Nagyon-nagyon boldog első születésnapot kívánok a két menő-manónak!

Mi azért még odébb vagyunk a szülinaptól, de ma este Apával a fürdetést végig nosztalgiáztuk, hogy hogy is volt aznap, hogy zajlott le a két törpekommandósunk világra jövetele. Gondolom ez nálatok sem maradt ki ma.

Edit!
Sajnálom a betegséget, így meg még nehezebb lehet, hogy te is elkaptad.

Zsuzsi!
Jól hangzik ez a hétvége. Irigyellek is! Nem is emlékszem, mikor volt könyv a kezemben, azért néha hiányzik, de energiám az nincs rá. Én is bepakolnám magam mellé a gyerekeket reggel, ha cserébe 11-ig aludnának. :wink: De náluk ez valamiért nem működik, asszem lenyeltek egy órát, és tudják, hogy reggel van.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én sem biztos, hogy felismernék már egy könyvet!!!!Rég volt, hogy a kezembe vettem!!! :(
Zsuzsi:akkor takaríthattál kedvedre!!!! :wink: Az jó, hogy sikerült kikapcsolódni, legalább a nagyszülők is élvezhették a Szandi társaságát!!!! :lol:

Zsombi meg az ébredés!!!! :roll: Már nem sokszor kel fel éjjel, ma is csak 1x hajnalban, de hogy minden nap 6-kor kidobja az ágy!!!!!! :shock: Épp a Roland öccséjék mondták, hogy a fiuk az egyik nap milyen korán kelt:7-kor!!!! :roll: Apa meg csak kamillázott, hogy ő már annak is tudna örülni!!!!!Főleg, hogy szombaton fél 6kor kelt!!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Itt a hétfő, és hétvégén hozzánk is megérkezett a tél! Hurráááá, pedig abszolút nem így képzeltem el, hogy ezerrel fog majd fújni a szél! :evil: :evil: :evil: Különben gyönyörűen havazik. Már nagyon vártam!
Tegnap azért voltunk kinn egy félórácskát, bár csak babakocsival és nem szánkóval (végül még nem vettünk, mert nem volt hó, és plusz bazár nem hiányzik a mi garázsunkba sem!), de szerintem én jobban élveztem a sétát, mint Kriszta. Alig tudott moccanni a sok gúnyában, a havat meg nem találta olyan érdekesnek! MAjd jövőben, gondolom, nagy sikere lesz! :roll: :roll: :roll:

DORKÁNAK ÉS LIVINEK UTÓLAGOSAN IS NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KVÁNUNK!

Örülök, hogy másnak is jól telt a hétvége (Zsuzsi, Évi, Barbi, Andi) vagy legalább néhány napja, órája :roll: , és nagyon sajnálom a betegeskedőket. Edit továbbra is jó gyógyulást nektek, neked pdig kitartást! Nagyon megüli a házatokat ez a betegség! Elhiszem, ha ki vagy nyiffanva!

Márti, nem tudom, én lemaradtam a lakásátrendezésetekből! :shock: Mármint nem emlékszem, hoyg olvastam volna, hogy erre készültök. Akkor nálatok is volt "dejózás". Érdekes, hoyg Zsombi megébred olyan korán és nem alszik már vissza. Pedig jó tenne mindenkinek, ha még aludna. Most ezt nem heccből írom, de Krisztaát 3/4 8-kor etettem meg, és azóta is alszik, pedig még kb. másfél-2 hónappal ezelőtt én sem képzeltem, hogy lesz ilyen. Hátha egyszercsak a te fiacskád is rájön, hogy de jó! későbbig aludni!

Nem akarom elkiabálni, de Kriszta 5 éjszakát mindenféle ébredés nélkül aludt át, az éjjel meg egyszer keltem hozzá fél 5-kor. Amióta kibújt az egyik rágója (a 7. foga) ennyire lenyugodtak az éjszakái. Igaz, nem hinném, hoyg sokáig, mert a 8. is útban van, de jót tett nekem ez a "hétnyi" pihenés. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kellemes hetet kívánok mindenkinek! :)

Még annyit, hogy tegnap Kriszta szemes babot evett csirkehusival és vajjal. Múltkor, amikor babot evett, egész éjzaka nem aludt, és azon agyaltam, vajon emiatt-e? Hát ezek szerint nem.

NA, a kaputelefonnál csengettek és a csajszit felriasztották. pedig csak valami számlákat hoztak, nem is hozzánk jöttek! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:nagyon nem terveztük előre ezt a szobacserét, csak a kisasszonyt szerettük volna a saját ágyába átrakni, mert még mindíg velünk aludt! :oops: És a gyerekszoba kicsi is volt ehhez, meg nem is akart ott aludni, így átpakoltuk és most tök jó!!!!Bár mikor apa elaltatja mesével és hajnalban felkel , akkor megkér hogy én is olvassak , de pikk-pakk visszaszunyál!!!!
Zsombi alvása:a kiscsaj sem valami nagy alvó, max. 7-ig nyomja...szeretném ha tovább szundizna a Zsombi , de ez van.Nem tudok vele mit csinálni, neki ennyi elég. Van , hogy csak dél körül tudom elaltatni!!!! :?

Kicsi fiam új mániája!!!!:Kijön a konyhába, kihúzza a fiókot, kidobja belőle a zsömléket és beleül!!!!! :shock: :lol: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Olyan szél fúj, hogy majd' elviszi a házat. A fejem meg hasogat. Szupi.

Zsuzsi, nem is mesélted, hogy vált be az új esti kaja Szandinak? Látsz valami változást alvásügyileg?
Én is beraknám az ágyamba a kiscsávót, ha ettől aludna sokáig.
De pár napja, ha lefekszem vele délután a nagyágyban alszunk, összebújva. Illetve én csak szeretném, ha összebújva aludnánk, ő már fordul és ott sincs.

Edith, de jó, hogy Kriszta már jó pár napja alszik rendesen éjjel. Legalább tudsz te is pihenni.

Évi, mentetek végül tegnap? Milyen volt?

Márti, és mikor lerakod őket aludni nincs semmi alkudozás? Csak mese és már alszanak is? Az tök jó!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsombi a kaja után szokott kidőlni :lol: , Szoni meg a mese alatt alszik el!!!Amúgy is imádja a meséket!!!Fürdés után még kicsit nézi a Barátok köztöt, de ő szokott szólni, hogy aludni szeretne, vagy ha volt olyan bátor 8) és nem aludt nap közben, akkor úgy kell összekaparni valahonnan(szőnyeg vagy a kanapé) , mert bealudt a szentem!!!! :lol: :lol: Ja és szombaton a kiscsaj fél 8ig aludt ami nála rekord, már nézegettem is , hogy most mi van!!!???? :shock:
Szóval bevált ez a külön szoba, de mondjuk a Szoni ilyen amúgy is; a tápiról is egyik napról a másikra leszokott, akkor is azt hittem, hogy tovább fog tartani, de nem!!!! :wink: Hamar túlteszi magát a változásokon!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Barbi: a tápi nem vált be, mert meg sem eszi a drágám. Pedig nagyon finom, de azt hiszem az a baj, hogy édes és a Szandi nem szereti az édes dolgokat.
Én körbebástyázom magunkat az ágyban, így nem nagyon tud merre menni. De szeret hozzám bújni, mert sokszor magától csinálja.
Nekem is hasogat a fejem, egyedül a terhesség alatt nem viselt meg az időjárás.

Márti: tők jó, hogy ilyen könnyen veszik a manók a változást. Gondolom ti is jobban alszotok, hogy csak a tiétek a szoba és az ágy.

Edith: én olvastam valahol, hogy a fogzásban vannak hosszabb - rövidebb szünetek, és akkor a babák is visszaállnak az alvással.
Remélem sokáig tart nálatok ez a nyugi.

Szandinak a legújabb szokása, hogy a hajamat birizgálja. Nagyon élvezi, én már kevésbé, mert néha annyira beleakad a kis kezecskéje, hogy gyökerestül tépi ki.

Szerintem mi azért is alszunk tovább, mert később fekszünk. Fél 9-kor fürdik, 9-kor eszik, de általában csak 10-kor alszik el. Ráadásul, nálunk reggel nincs mozgás, mert a Ferkónak sem kell menni dolgozni. De lehet, hogy ezeknek semmi köze a dologhoz.

Ma éjjel arra jöttem rá, hogy a kiscsaj nem szereti, ha becsukom a szobája ajtaját. Este még elalszik így, de ha éjjel kel, elringatom, lerakom az ágyba, egyből kipattan a szeme, ahogy becsukom. Ezért ma mindig nyitva hagytam és már csak akkor zártam be, amikor elég mélyen aludt.
Most vagy a bezártság zavarja v. a sötét. Lehet, hogy éjjelre égve hagyom neki a kislámpát.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Nem ment eddig a net. :evil: :evil: :evil:

Márti, örülök, hogy most jól elfértek, és hogy Szoni is szereti a külön ágyat! :)

Zsuzsi, Kriszta is 9 és 10 között alszik el valamikor, én nem is nagyon akarom, hoyg hamarabb elaludjék. De ez első perctől így volt nálunk, mégsem aludt régebb 7 óránál tovább. Az elmúlt 2 hónapban egyetlen foga sem jött Krisztának, mégis meg tudom számolni a két kezemen, hány éjszakát aludt át. Szerintem sok minden szóba jöhet. Én mindig nyitva hagyom éjjel a Kriszta szobájának az ajtaját, csak nappal csukom be. És próbáld meg a fényt is, de szerintem nem a legjobb ötlet. A babák alapjában véve nem félnek a sötétségtől addig, amíg valamilyen más negatívummal nem társítják, és lehet hogy felborul az éjszaka-nappal megítélése is nála. Van egy rossz tapasztalat is nálunk a családban: sógornőmnek a 7 éves fia éjszakai fényhez volt szoktatva, és mos is, ha éjjel megébred és nem lát egy kis fényt, ordít magából kikelve. Most hétvégén meg egy elég fájdalmas következménye lett ennek. Kiugrott az ágyból és nem tudta, hogy nem otthon van, és beugrott egyenesen a kaktuszaim közé. :shock: :shock: :shock: :shock: Következő éjjel az anyjáékkal aludt és akkor is visítva riadt fel, pedig akkor még néztük a tévét.

Végülis megpróbálhatod, mert lehet, hoyg ez a baj, de ha több évig tart amíg majd leszokik róla, én nem vágnék bele.

Remélem, elküldi...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Zsuzsi, én is hallottam, hogy nem túl jó dolog, ha hozzászoktatod az éjszakai fényhez.

Az Ádám legkésőbb 8-kor alszik, de legtöbbször már 1/2 8-kor. Mégis alszik reggel 1/2 8-ig. (ha éppen nem 2 óránként szórakoztat)

Engem kicsinál ez a szél, megőrülök. :evil:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Hú, szerencsére hozzánk nem ért ide (még) a nagy szél, gyönyörű idő volt ma, 2x is voltunk sétálni, a másodiknál Flóra be is ájult a babakocsiba, de szerencsére át tudtam csempészni a kiságyba, úgyhogy most alszanak mindketten. (Marcit persze hurcolni kellett, de már ő is jól le volt fáradva, pár perc volt az egész.)

Márti!
Nagyon cuki lehet Zsombi, ahogy ül a fiókban a zsemlék helyén.
Lehet, hogy majd ő is áttér egyszer a későbbi kelésre, nálunk régebben óramű pontossággal 6-kor ébredtek fel véglegesen, most egy ideje ez fél 8. Persze vannak kisebb-nagyobb elérések. Szóval, van remény. :wink:
Örülök, hogy jó sikerült a szobacsere.

Zsuzsi!
Mi is csak nappal csukjuk rájuk az ajtót, éjjel nyitva van résnyire, hogy hamarabb meghalljam, ha riadó van. Nappal pedig a zaj miatt csukom, így talán nem hallják annyira, ha jövök-megyek.
Az éjjeli fénnyel szerintem is érdemes vigyázni, rá lehet szokni rendesen. Bár egy időben én is kacérkodtam vele, de miután rájöttem, hogy az összes konnektor kb. fél méter magasságban van, sőt mindegyik előtt van valami bútor, így nem is érvényesülne. De talán jobb is, jobb, ha tudják, hogy éjjel van = sötét van.

Nálunk este 8-kor kezdődik az altatás, van, amikor 5 perc múlva már alszanak is, van, amikor csak kb. 9-re sikerül lenyomni őket. Reggel meg átlagban fél 8-ig alszanak. Én már nagyon korán elhatároztam, hogy max. 8-kor a gyereknek az ágyban a helye, és ettől nem is vagyok hajlandó eltérni. Egyenlőre ezalól nincs kibúvó, pár év múlva esetleg a szilveszter, vagy egy-egy jelesebb alkalom kedvéért szeretnék csak eltérni ettől. Én már az iskolára gyúrok, ahol majd jobb lenne napközben nem elaludni, mert még 11-kor is rohangálnak előtte este. Na meg persze nekem is nagy szükségem van a 8 utáni kis időre, amíg esetleg apával is tudunk nyugiban dumálni, stb.

Julcsi!
Hogy telt az első szülinap? Ha lesz időd, dobj majd pár képet, biztos tündériek voltak a csajok.
Lakáshelyzettel mi újság?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Persze egy-két dolgot kifelejtettem. :oops:

Szóval, Marci napról-napra ügyesebb, most már félve ki merem jelenteni, hogy jár. Már gondolkodás nélkül elindul, van amikor jó hosszú távra el is jut, van, amikor csak 3-4 lépés sikerül. Flórának még a lépegetéshez sem jött meg a kedve, folyton álldogál, de egyenlőre egyhelyben.

Marci fiam 3 fogú lett, megvan a felső jobb oldali is. Flórának továbbra is protkóra gyűjtünk. :)

Mai kaja: a múltkori nagy sikeren felbuzdulva ma is cukkini+husi+krumpli+reszelt sajt volt a menű, most is nagyon zabálták. Ez valamiért nagyon csúszik. Holnap is ezt kapják, de akkor anyukámék tálalják majd nekik. :D
Az uzsi gyümilé+sinlac lesz ma, holnap valamilyen joghurt.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Nem tudom, hogy ma tudok-e még jönni, de holnap tuti nem, úgyhogy előre is boldog 9. hónapfordulót kívánok Szandi babának és anyukájának!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edit, sajnálom, hogy ramatyul vagytok. Mást nem tudok írni, mint hogy tarts ki. A gyógymanókat postáztam!!!

Zsuzsi, nálunk születésük óta ég a kislámpa. Illetve már előtte is, mert a terhességem végén a nagy nemalvásban uncsi volt a fekteséget nézni, így legalább megszámolhattam a fűrészporos tapéta összes rücsökjét. Hát még így sem sikerült elaludnom... De az új lakásban majd ha már megszokták az új helyet le akarom szoktatni őket a fényről. Eddig is igazából nekem volt segítség (éjszakai etetés, pelenkázás, na és persze, hogy ne a szárítón keressem a gyereket... :lol: ).

Andi, gratula az egyik tipegődhöz. Nálunk úgy volt, hogy Livi elleste a technikát a járáshoz. Szerintem Flóra is az ötleteket gyűjti.

Márti, akkor már teljesen készen vagytok? Mármint a szobapakolgatással?

Edith, és babot mennyit adtál Krisztának? Vagy nem is nézted már a mennyiséget? Ha majd legközelebb főzünk babot akkor kapnak, de mi ritkán eszünk szárazbabot.

Első szülinap:
Hát igen. Képzeljétek el. Mi szülők voltunk olyan bunkók, hogy torta helyett csempét, parkettát meg ilyen "hülyeségeket" vettünk. A nagy szervezkedésben a torta lemaradt. Viszont Mártiék személyében jószívű megmentőket kaptunk. Ugyanis meglepiből beállítottak egy szép nagy csokitortával. A gyertyát a Dorka olyan lazán elfújta... Mutogatott rá és nagyban BÖ-BÖ-zött (ez a mi ez? lehet nála) és ahogy kiejtette a szavakat véletlenül elfújta a gyertyát. Aztán ettek is belőle, és örültek a plüss tevének (vagy minek) amit kaptak(ikeás). Azzal fel alá rohangáltak. A tortaevésről nem lett igazán jó vidi, mert folyton belelógtam ahoyg pakoltam a szájukba, viszont a totyogásról itt vannak vidik. Akit érdekel nézze meg. A második végén Livi bemutatja milyen a bébicigánykerék... Nem öltöztettük csini ruhába őket, mert így is minden csupa csoki lett rajtuk...

http://videa.hu/play.php?v=e6sMT7Q8pzL1syH3

http://videa.hu/play.php?v=7Ze9iZM346FUyD64

KépKép
kgiulia
 
 


Kép
Az első gyertya...

Kép
Tortamaszatosan

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi, Árpi:édesek a szülinapos csokis csajok!!!!És hogy mennek már, nem semmi!!!!!Mindannyian megcsodáltuk őket!!! :wink:

Zsandi:gratulálok a Marcinak a fognövesztéshez és a járkáláshoz na és neked is, hogy mindezt végigaszisztálod!!!! :wink: :lol:

Lámpa:most mi is égve hagyjuk a gyerekszobában a sólámpát, mert Szoni valóban fél a sötétben, egyedül nem is akar olyan helyre bemenni ahol korom sötét van!De azt hiszem ez életkori sajátosság...csak elmúlik egyszer! :wink:

Nekem sosem voltak terveim, hogy hánykor aludjanak a gyerkők, ez így alakult, de mindenkinek jó ez:fél 9 körül fürdés és 9-fél 10 max. az elalvás(Szoni néha bírja ilyen sokáig).

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Julcsi!

Hű, nem semmik a csajok! Baromi ügyesek! Ezennel visszavonom azt a könnyelmű kijelentésemet, hogy Marci fiam elindult. Ezért ő még messze nem itt tart.
Egyébként gyöngyörűek a kis egy éveseid. Asszem nem kérdés, hogy egy- v. kétpetéjűek-e a képeket nézegetve.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Megnéztem az első szülinapos videóklippeket - a gunsandroses (ha jól ismertem fel) zenéjével aláfestve :) Huh, csak lestem, milyen ügyesek a csajok! A cigánykerék tényleg nagyon jó! Én a tevét nem ismertem fel, de ez inkább rólam szól...

Andi, Marcinak gratula az újabb foghoz! És biztos tök ügyesen lépeget már ő is... Samu egyelőre még mindig az önálló állást gyakorolja, de elég kezdetleges a technikája: terpeszállásban nyomja, és még meglehetősen ingatag, de egyre hosszabb ideig megy.

Tegnap mégsem mentünk sehova: barátnőm hívott, h a középső gyerek hányós-náthás, és a kicsi is kezdi (szóval fertőző fajta) - így inkább maradtunk a seggünkön. És délután Samu durván hasmenéses lett (de nagyon durván), ezennel meg is állapítottam, hogy eddig nem volt hasmenése. Jó nyüszi is lett, iszonyú sokszor cseréltem pelust. Most délutánra kicsit jobban van (legalábbis a pelenkacserék számából kiindulva), szerencsére láza nincs, bár étvágya sem nagyon (ezt mondjuk értem). Hívtam a dokit, azt mondta, nehogy levigyem a rendelésre, mert akkor tuti benyal valamit, ha holnap este is hasmenéses ilyen nagyon, akkor hívjam újra... Addig sok tea, rizs, répa, alma - szóval a szokásos diétás cuccok.

Zsuzsi, nálunk is van éjjeli fény, egy lávalámpának csúfolt cucc bocsátja ki, Samu szereti nézegetni. De ez inkább az én kényelmem, mintsem az ő igénye.

Körkérdés: mik a kedvenc játékok mostanában a babóknál? Samunak vettünk egy helikoptert (lehet forgatni a propellert), ezzel iszonyú elmélyülten tud játszani. És bürrög hozzá...
Megyek, a héten valószínűleg nem leszek már babanet közelben. Szép hetet kivánok mindenkinek!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Zsuzsi:boldog hófordulót a lánykádnak!!!!

Zsandi:több mint valószínű, hogy a csajok sem így kezdték!!!!Ők is pár lépéssel indultak neki , és most már rohangálnak a zsiráfba kapaszkodva!!!! :wink: :lol:
Jó csatangolást mára neked!!!! :wink:

Zsombinak mostanában nincs konkrét játék ami tetszene neki!Ő a felmászást imádja és a bemászást, fiókba, ruháskosárba, dobozba bármibe!!!!Meg mondjuk a zenélő dolgok lekötik, de más nem igazán.Megnézegeti az ismeretlen dolgokat és rohan tovább! 8)
Évi:akkor most utaztál el???? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsi, Szandikának nagyon boldog hófordulót kívánunk!!! :P

Julcsi, fantasztikusan ügyesek a lányok. Itt gyönyörködtünk bennük, mutattam az Istvánnak is mennyire aranyosak. A maszatos egyévesek is tündériek.
Tök aranyosak a Mártiék, hogy nem hagytak benneteket torta nélkül. :wink:

Andi, gratula Marcinak az újabb fogacskához! És jó tekergést mára.

Évi, remélem Samu már jobban van.
Játék: sok mindene van, de hosszú távon nem köti le egyik sem, inkább cserélgeti és hol ezzel-hol azzal játszik.
Mostanában inkább olvas, a dohányzóasztal aljából a magazinokat, apró darabokra. :lol:

Ma megyünk mázsálásra 10-re, hosszú listám van, amit meg akarok kérdezni a dokicsajtól. Megkérdezem ezt a füloltást is, ki kaphatja. Kíváncsi vagyok.
Utána anyuhoz megyünk, a hugomnak ma van a születésnapja, úgyhogy szerintem megvárjuk, amíg hazaér a suliból.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Most ez a kedvenc képem, éppen kukucskázik és hangosan nevet amikor megtalálom
Kép

Itt pedig újságot olvas
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsuzsi, Szandinak boldog hófordulót!!!

Andi, jó vásárolgatást és feltöltődést!!! Nyugi a Livi még mindig ilyen totyogó szinten van, de Dorka tegnap lenyomott egy rohanást. Csak pislogtunk. Úgyhogy a Marcit is sorold csak a tipegőkhöz, csak még bele kell jönnie.

Barbi, hugodnak boldog szülinapot.

Évi Samu hogy van? Remélem már jobban.

Edit? Még biztos nem vagytok rendben, mert nem jelentkezel, de remélem már jobban vagytok napról-napra.

Márti, apukám annyit gyönyörködik a képben amit kaptunk, hogy majd jól meg kell érte verekednem. Anyu meséli, hogy sokat ott gyönyörködik. Szóval nagy sikere van. Majd ide is fel a akarom ám rakni. :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Ádám is kis értelmiségi lesz, mert falja a könyveket, újságokat... :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Sajnos nálunk megint beteg Hanna.Az a kis nátha ismét ráment a fülére.Most reggel megint felszúrták neki,mert folyott belőle a genny.Teljesen tanácstalanok vagyunk.Lehet,hogy kap egy tubust a fülébe,ami el tudja vezetni a váladékot.


Julcsi,
BOLDOG SZÜLINAPOT A LÁNYOKNAK!
Kép

Nagyon édesek a képen!És nagyon ügyesek ami a mutatványogat illeti. :lol:

Zsuzsi,
BOLDOG HÓFORDULOT SZANDINAK!

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Julcsi, hű de ügyesek a lányok! És olyan édik mind a képeken, mind a videókon! :) NAgyon sok egészséget és boldogságot kíváok nektek (még egyszer)!

A babból kb 5 kanálnyi pürét adtam Krisztának azt vegyítettem csak egyszerűen egy kis husival és egy pici vajjal. Mi sem eszünk túl gyakran, kb. havonta egyszer babot. Annyiszor szerintem neki is elmegy, bár én fagyasztottam is le kis adagokban.

Timi, ez nem lehet igaz, hogy HAnna ismét beteg a fülével! :cry: :cry: :cry: Hogyan lehetséges? Mit mondanak a dokik. Hát elhiszem, ha már teljesen tanácstalan vagy! Mindig akartam kérdezni, de elfelejtettem: a férjed orvos? Vagy legalábbis ő is egészségügyben dolgozik? Mert akkor két műszakos egy családban biztos nem a legjobb! Már a gyerekek szempontjából!

Évi, kriszta is játszik a játékaival...5percet. Sokkal inkább érdeklik a radiátorok, Istvánnak a zenészfelszerelése (a dobozok, bőröndszerű akármik) azoknak a fogantyúi, az erkélyajtó kilincse (pillanatnyilag), a kuka, a szemétlapát vagy a többi konyhai felszerelés. és persze telefonok, távirányítók, stb. A játékai nagyon kevés időre kötik le. Azért van, amikor eljátszadozik 10-15 percet a szobájában, és olyankor mindig meg vagyok lepődve.

Andi, gratulálok MArcinak a fogacskához és a járáshoz! Jó kiruccanást mára! :)

BArbi, Hű, de tudós fiacskád van! :wink: :wink: :wink: Bár itt asszem minden baba az! :roll: :roll: :roll: Kriszta már tanulta befelé a szájába az én egyetemi jegyzeteimet is! :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzsi, nagyon boldog hófordulót Szandinak!!!!!!

Tegnapi menü: krumpli, brokkoli, hagyma, máj+pici vaj. NAgyon ízlett Krisztának. 3 adagot főztem, és le is fgyasztottam. a maradékot.

Ma még nem tudom, mi lesz, tízóraira joghurt volt beleaprított kenyérbéllel. Valami rizseset tervezek délre.

Kellemes napot mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Julcsi:már miért lennétek bunkók????
1.kisebb gondotok is nagyobb most a torta vásárlásnál
2. és nem vasárnap tartottátok a bulit!!!!
Mi is csak a bulira szoktunk tortát venni, de Roland anyukája vesz aznap mikor a kiscsaj valóban született!!!! :wink: Akkor mi is bunkók vagyunk???? :lol:

Timi:nagyon sajnálom ezt a dolgot, hogy ismét a fülecskéjére húzodott!!!!! :( :( És akkor ez a tubus tutira jó????Vagy ez is csak lehet, hogy segít????Őrület, hogy a műtét nem segített!!!!

Évi:jobbulást a Samunak, lehet hogy csak a fogacskák miatt ment a pocija????????????? :shock:

Barbi:jó szülinapozást és boldog szülinapot a hugodnak!!!!
Ez a kép van az MSN-en is nem????Ez az etetőszékes már sasoltam ott, de így jobban látszik a szépszemű vigyori manód!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Julcsi:persze , hogy gyönyörködik benne apukád, hisz szépséges kis család vagytok!!!!!! :wink: :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntést!

Julcsi: nagyon tetszettek a videók, nagyon édesek a lányok.
Már nagyon kíváncsi vagyok a Mártiéktól kapott fotóra, remélem majd megmutatod.

Andi: gratulálok Marci új fogacskájához! Jót csavarogtál?

Évi: remélem Samu már jobban van. Valamelyik nap nálunk is volt egy hasmenés, de aztán semmi. Pedig nem is evett semmi újat.
Szandinak nincs kedvenc játéka mostanában, mindennel játszik egy kicsit. De amióta áll, nem köti le semmi jobban, pl. az asztalterítő lehúzásánál.

Márti: nagy csibész a fiad. Elképzeltem, ahogy bemászott a fiókba. Nagyon cuki lehetett.

Barbi: nagyon jók a képek! Milyen méretei vannak most Ádámnak? A képeken olyan hosszúnak látszik.
Milyenek az éjszakáitok? Nekünk borzalmasak, most ott tartunk, hogy igazán semmi nem kel neki, csak hogy bemenjünk. Pár perc alatt elalszik, de 1 óra múlva már újra ébred. :cry: :cry:
Most van egy tervem, de csak akkor mondom el, ha bevált.

Timi: nagyon sajnálom, hogy Hanna megint beteg. Az orvosoknak nincs is ötletük, mitől lehet? Remélem hamar meggyógyul.

Meggyőztetek az éjjeli lámpával kapcsolatban. Azt hiszem ezt már csak végső elkeseredésemben találtam ki.

Szandi 9 hós méretei: 69-70 cm és 8420 g.

Túrót, joghurtot, sajtot már adhatok? Minden könyv mást ír! :shock: Ezt is úgy kell kezdeni, mint a többit, először csak egy kicsit?

Ma csináltam ebédre gesztenyés krumplit hússal. Már egyszer vettem üvegeset és nagyon ízlett neki. Az enyém nem volt olyan édes, de az egészet megette.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?