Új privát üzeneted érkezett!

Búzaszem!

Szívből gratulálok Dorián érkezéséhez!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok

Hajnaltól próbálok üzenetet írni, de amikor el akarom küldeni, rögtön kidob a rendszer.

Én is Búzaszem kisfiának érkezését próbáltam elküldeni, de nem sikerült.

Gartulálunk és jó egészséget kívánunk mi is!!!

Sziasztok

Zsuzsa

Kép
nzsuzsa
 
 


Búzaszemnek és Doriannak óriási gratula!
Kép

anicsn
 
 

 
 

Én is gratulálok a kis Dorián villámgyors érkezéséhez.
Amilyen sokat váratott magára, olyan ügyesen bújt elő.
Sok egészséget, és sok tejcsit kívánok!!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

A kis Dorián érkezéséhez én is gratulálok, nagyon jó egészséget kívánok!
Csak nem a szél fújta ki ilyengyorsan? :lol: Kép

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok.

Búzaszemnek és kicsi fiának nagyon sok boldogságot,egészséget,tejcsikét!!!!! :D :D


Mi pedig köszönjük a gratulációkat!!! :D
Remélem mi is ilyen ügyesek leszünk,mint ezek a csajok!!!!! :D :D :wink:

ancsi26
 
 



Búzaszem!

Szívből gratulálunk a nagy babához. Neked pluszba még azért is mert ilyen ügyes voltál. Nagyon szép nagy baba lett :P

Marika és családja

marika
 
 


Sziasztok!

Búzaszemnek szívből gratulálok Doriánhoz, mekkora vasgyúró lehet!! :D

Marika, köszi szépen! és vajon honnan vagyok ismerős? :lol: tőzsgyökeres miskolci vagyok egyébként, az összes sulit itt jártam ki, azóta is itt dolgoztam, szóval sok helyen összeakadhattunk akár...

Koda! hát akkor tényleg mondhatni szomszédok vagyunk! mi a 8 szám alatt lakunk, az tőletek a második négyemeletes épület a belváros felé... na ha lesz bármikor kedved szomszédolni, vagy együtt sétálni, játszóterezni, csak szólj, én örülnék! :D

Anita, én is úgy szeretném, ha 1-2 év lenne csak köztük - de így a pici manó mellett még el nem tudom képzelni, több gyerkőccel hogy lehet boldogulni!!! komolyan, mióta szültem, nagyon tisztelem azokat az anyukákat, akik több gyermeket fel tudnak nevelni, most már tudom, hogy nem olyan egyszerű feladat! :D

Dóri Kép
mdori
 
 


Sziasztok!

Hú jó sokat irtatok, és csatlakozok a lányokhoz hogy:


DAVALLIA, ÉS BÚZASZEM NAGYON NAGY GRATULA!!!!!!!!!!

sok pihizést, és sok tejcsit kivánok az egész családom nevében.

Ma délután megyek a nőgyógyihoz, majd irok, hogy mi volt.

puszika mindenkinek lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Búzaszem!
Gratulálok a kis Dorian érkezéséhez! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!
Kép
Fény!
Köszi az angolhoz a címeket. Már be is jelentkeztem a Helen Doronra, csütörtökön délután elviszem ádámot egy próba órára.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehet.Magamrol annyit hogy van egy 16 hónapos kislányom akit Nórának hivnak.Nagyon kis virgoc fruska.Én jelenleg GYED-en vagyok szeptemberbe szeretnék vissza menni dolgozni.A kislányomat pedig bölcsibe adnám.Davallinak és búzaszemnek sok boldogságot kivánok kisbabájuk születéséhez.Üdv mindenkinek Brigi
drevibrigi
 
 


Sziasztok!

Búzaszem!

Látod!? A végén nektek is szerencsétek lett a szülés időtartamát illetően :lol: Milyen nagyra nőtt odabenn Dorián!Igazi kis vasgyúró lehet.Nagyon ügyesek voltatok, mindketten!Rengeteg egészséget, tejcsit és boldogságot kívánunk nektek!

Brigi!

Szia!Üdvözöllek itt!Máris van köztünk közös!Mindketten szeptemberben kezdjük a munkát :!: :lol:

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Szia Köszönöm a szivélyes üdvözlést nagyon aranyos vagy.Óvodába akarod adni a kislányodat?Nem sok kor külömbség van a kislányaink között.Szeretnétek majd másikat? Puszi mindenkinek Brigi
drevibrigi
 
 


Sziasztok!

Búzaszem!
Mi is gratulálunk :) !
Kép

Marika!
Ez még mindig jobb, mint valami vírus :) , meg aztán milyen egyszerű kezelni :D ! De mi hajtotta meg: az alma vagy a banán :roll: ???

Brigi!
Én is üdvözöllek :) ! Hova mész vissza dolgozni? Választottál már bölcsit?

Emese!
Majd meséld el milyen volt az angol!

Koda!
Voltál terhesgondozáson? Remélem ma nem ismétlődött megt a múltkori!

Panka!
Meggyógyultál? Tegnap rajtam is kitört. Már egész héten éreztem, hogy van valami, aztán tegnap már se nyelni, se enni... A fejem is fáj, az izmaim... Áááá... Tényleg, lehet még algopyrint vény nélkül venni vagy mikortól nem lehet?

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok:)

Brigi:)
Üdv itt:)

Betti:)
igen voltam....sajnos megint gyors volt a baba szívhangja....kicsit jobb volt mint múltkor, de azért gyors volt. Mondjuk melegem is volt, ideges is voltam. Meg izgultam a vérképem miatt is, meg hogy nincs -e elleneanyag a véremben, (Rh negatív vagyok) mert sokat vérezgettem. Szerencsére a vérkép jó lett:)
Az én pulzusom se volt kutya: 125. A dokinak ki is kerekedett a szeme. A babának kb. 160. Mondta is a doki, hogy látja rajtam a feszültséget, idegességet. Nyugtató teát ajánlott. Úgyogy nem is csodálkozott a baba szívhangján. Mondta is, ha ideges a mama, gyors lesz a szívhang. De legalább nem küldött romamentővel sehová. Azért a dokimat felhívtam, de ő is mondta nyugi, nincs semmi gond.
Én sem vagyok jól. Fáj a torkom, nehéz nyelni, ég a szemem, kótyagos vagyok. A Bioparoxot fújkálom a torkomba, azt mondják azt lehet terhesen is.


Búzaszem:)
Nagyon gratulálok a "kicsihez" :)

Lusti:)
Nagyon várom én is a híreket! Ki az orvosod?

Dóri:)
Szívesen meglátogatlak, ha bármikor ráértek:) Legalább babázok egy kicsit :) Csak ez a nyavaja múljon el és akkor összefuthatnánk:)
A kép tündéri! Nagyon édes baba!

Most megyek, mert sajna ennyire volt kapacitás. Mintha káposzta lenne a fejem......

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok köszönöm az üdvözlést mindenkinek.Koda gyógyulj meg minél hamarabb.pihenj sokat és ne idegeskedj.Betti Diósgyőri kórházba megyek vissza dolgozni ápolónő vagyok.Bölcsödét már kinéztük az Avason a Hajós utiba akarjuk adni.Remélem fogja szeretni a gyerköc.Na megyek mert álmos a gyerköc és engem óhajt.Brigi
drevibrigi
 
 


Betti!
Úgy látszik bekaptunk vmi vírust. Bence nurofen után két órával 39,3, Dorottya 38,5 :cry:
Holnap nem megyünk..........

Koda!
Megkaptam holnap írok. Remélem lesz annyi időm. Most ketten ugrálnak rajtam.
Gyógyulj meg te is.

Brigi!
Bocs most csak egy üdv-re telik.

marika
 
 


Brigi!

Valaha, még középsulis koromban sokat jártam a Vasgyári kórházban.Oda jártunk gyakorlatra.A Ferenczi S.eü-ben tanultam.Netán Te is? :lol:
Még egy közös info :lol:

Mi nem megyünk bölcsibe.Itt sajna nincs rá lehetőségem.A helyi óvodában dolgozom, ide megyek vissza az új tanév kezdetével.S majd jön velem Bogi is a kiscsopiba :lol:
Kicsit aggódom, de bízom a legjobbakban :roll:

Nórid mikor született és hol?Bogink 2005 03.22-én a Semmelweisben.

Tesót?Persze, akarunk majd.Úgy tervezzük, hogy amikor Bogi nagycsopis lesz, azon a tavaszon jönne a tesóbaba.
Ti terveztek ilyen téren?

Hello!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Apropó!

Marika!Koda!

Jobbulást mindannyiótoknak!!! :!:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


hhhghgfhgfh
nzsuzsa
 
 


Sziasztok

Úgy terveztem, hogy holnap bemegyek Búzaszemhez a korházba és lefényképezem a nagyfiút, hogy láthassuk...............
Sajnos délután kaptam Timitől egy sms-t:
"Elvitték a koraszülöttre, mert szapora a légzése, mindenféle vizsgálatot csinálnak, holnap bemehetek hozzá, de szoptatni, csak ha a doki kienged akkor mehetek"

Próbáltam megnyugtatni Timit, de mindannyian tudjuk, mit jelenthet az, ha elviszik mellőlünk a kisbabánkat. :cry:

Biztosan nem lesz semmi probléma, lehet, hogy túl gyorsan érkezett világunkra.

Most beszéltem Timivel, az is szerepel a leleten, hogy fájdalmasan reagál az ingerekre.

Kinek van esetleg az ismerősei között ilyen tapőasztalata? Lehet a babák mellett ágyat kérni?

Bármilyen ötlettel, ha tudtok légyszi segítsetek.

Nem szoktuk, de megadnám a mobilját: 20/517-1868, ha esetleg bármilyen jó tanáccsal tudtok segíteni.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Anita én először a Korányiba jártam ott is érettségiztem.Majd szakositot tettem le ott.Biztos hamar be fog szokni a kislányod.Már az is nagyon jó hogy ott dolgozol abban az óvodában.Nórim a Diósgyőri kórházban születet,2005.09.30-án.De megmondom öszintén nem szülnék ott többet nem voltam megelégedve a kórházzal.Most a Semmelweisbe járok.mi is akarunk hozzá tesót.Majd ha Nóri középsös lesz óviba vagy majd ahogy alakul.Te kihez jársz nőgyógyászhoz.Meg voltál elégedve az orvosoddal a terhességed alatt.Puszi mindenkinek Brigi
drevibrigi
 
 


Zsuzsa!

Írtam pü-et!

Brigi!
Most ki a dokid a Semmelweisben?
Nekem Pócsi Tamás volt.A terhesség alatt minden oké volt, csak a 37.héten jött a grimbusz.Toxémia,sürgős császár... :cry: A doki pedig sehol.Állítólag nem tartózkodott az országban. :evil:
Végülis a műtétet Lőkös Béla csinálta, de vele is teljesen megvoltamelégedve.Most egy ideje nagyon gondolkoztam az orvosváltáson, de azt hiszem mégis maradok.Végülis ez bármelyik dokival előfordulhat, hogy pont akkor nincs elérhető helyen :(

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok

Anita
OLvastam. Reggel beszélek Timivel, majd beolvasom a telfonba amit írtál. Köszönöm szépen, hátha kérdése lesz. Este azt mondta Timi, talán van lehetőség a baba mellett ágyra, természetesen fizetős lehetőség, de persze most ez sem számít.
Amúgy nem értem, hogy miért nem biztosítanak helyet az anyukáknak a babák mellett. Szerintem nagyon sokan támogatnák is, ha meghírdetnék, hogy ehhez kellene pénz.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Koda, Marika, Betti és minden betegeskedő!
Jobbulást kívánok nektek!

Brigi!
Üdv közöttünk! Ha az avasi bölcsibe mentek, az Avason is laktok?

Nzsuzsa!
Ha beszélsz Búzaszemmel, mond meg neki, hogy mindanyian nagyon szurkolunk nekik, és jöjjenek minél előbb haza!

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, érezzétek jól magatokat nálunk! :)
Zsuzsa! Mondd meg Timinek, ne hagyja magát lerázni, maradjon a pici mellett, amennyit csak lehet! Drukkolok nekik!

Betti :)
Szerintem ne is kísérletezz a melóval, nem akarsz te annyira visszamenni dolgozni:) Gyógyulásszál :)

Emese:)

Majd meséld már, milyen volt a Hele Doron! Én még nem léptem ez ügyben semmit, először le akartam tudni a vizsgáimat.

Koda:)

Nyugi, nyugi! És ha már nem vagy káposzta, dobj egy mélt:)
fény
 
 


Zsuzsa!

Oké!
Igen, igazad van!A lehető legjobb megoldás az volna, ha ma baba mellett lehetne az anyukája.Remélem, találnak megoldást az elhelyezést illetően!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


SZIASZTOK!

HU LATOM IGENCSAK FELGYORSULTAK ITT AZ ESEMENYEK!

DAVALLIA, ÉS BÚZASZEM , SZERETETTEL GRATULALUNK!! :)

Remelem Buzaszem hamar minden a legnagyobb rendben lesz! Drukkolok.....


Betegek! jobbulast!

Sajnos engem is elkapott valami nyavaja.. Meglatszik, itt mar a 12 fok is olyan hideg, hogy sikerult megfaznom, remelem nathan kivul nem lesz mas!
Rebeka hal`Istennek meg nem kapta el.

Brigi
Udvozlet :) Elmeletileg en is szeptemberben kezdenem a munkat, otthon. Meg meglatjuk mi lesz addig...

Panka
Ne haragudj a multkori kerdesem miatt :(

Betti
Mar teljesen bizonytalan vagyok, hogy mikor tartjatok! De ha januarban :) , akkor Isten eltesse sokaig Gerdat nevnapja alkalmabol! :)


Most ennyi! megyek aludni....

delice
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Üdv! Az én kislányom (a legkisebb) Dalma, Luca 10 és fél hónapos.
Merre laktok?
Mi Szirmán.
Én a 3. gyerkőcöt szültem a Diósgyőriben Kádárnál, a kórház, az osztály igazán tökéles volt (alapítványi szobában voltam).
Az első kettő a Semmelweisben született, hát ott nem voltam megelégedve.
Hiába nem vagyunk egyformák, de ez így helyén való, szerintem.

Emese!
A Helen Doron tapasztalatokra én is kíváncsi vagyok.

Nálunk is felütötte a fejét vmi vírus, Dani fiam ma reggelre beteg lett , durva nátha, torok és hasfájás, köhögés.
Remélem mi többiek nem kapjuk el.

Néhány kép a legkisebbről:
Kép

Kép

Kép

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok

Most beszéltem Timivel. Kérte Timi a dokiját, hogy segítsen ágyat szerezni a Babucija mellett. Azt mondta neki, hogy ma még nem, de holnap majd meglátják. Egyenlőre a Kicsi infúziót és oxigént kap.
Átadtam az üzeneteket. Mindenkit üdvözöl.

Ági
Írtam Neked e-mail-t még ha jól emlékszem decemberben. Megkaptad?

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Marika!
Gyógyuljatok meg gyorsan :) ! Szombatra mindenképpen, mert a gyerekek egymáshoz képest tudják a koreográfiát :D ! Nekem is ilyen vírusom lehet.

Koda!
Te is gyógyulj meg gyorsan :). A bioparoxért minden tiszteletem a tiéd, nekem leginkább hánytatónak jó. Ahogy Panka írta a múltkor, én is lenyomnám valakinek a torkán, leginkább azoknak, akik kitalálták. Kitartás, már csak két alkalom :)! Mikor mész legközelebb?

Zsuzsa!
Sajnos nekem saját tapasztalatom van. Az anyaszállás a kora mellett van, én viszont nem javasolnám Búzaszemnek, hogy oda bemenjen :!:
Most zavarban vagyok, de melyik kórházban is szült? Ha a megyeiben, akkor mi az akadálya a szoptatásnak??? Ha nem a megyeiben, akkor értem. Egyébként három óránként lehet bemenni szoptatni egy órára: 8, 11, 2, 5 és talán 8 órakor, éjszaka nem. Sajnos csak a szülészet bababarát, a kora a GYEK-hez tartozik, és az nagyon nem az. Mi érdekelne még? Mostanra már biztosan mindent tud. Meg hátha kiengedik hamarosan a kicsit. Ha mégis tovább kell bennmaradnia, mint Búzaszemnek, szerintem sokkal jobb, ha inkább bejár, és nem az Anyaszálláson kér helyet.
Ha változott a dolog az utóbbi időben, akkor bocs', de sajnos nem nagyon hiszek benne :( :evil: , mármint a változásban.
Én is jobbulást kívánok a kicsinek, Búzaszemnek pedig erőt, kitartást :) !

Fény!
Hát sajnos nincs szerencsém, még a héten szabadságon vagyok, mire mennem kell dolgozni már nem lesz semmi bajom...

Ági!
Küldhetnél abból a 12 fokból :) ! Nem, nem most, hanem szeptemberben, de azért köszönöm, elteszem :) !

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok köszönöm az üdvözléseket.

Emese!
Az Avason lakunk a városközpontba itt is van óvoda de nekem a hajós uti szimpatikusabb.

Ritaa!
Nagyon tündéri a kislányod!
Mi az Avason lakunk,szeptember körül akarjuk majd eladni és nagyobbat venni.Én a Diósgyőribe Peleskei főorvosnál szültem.A kórházzal semmi bajom csak az orvosommal volt.Na de mindegy ugy ahogy mondod nem vagyunk egyformák.

Gani!
A Semmelweisbe Vrastyák Péter doktorúrhoz járok a védőnőm ajánlotta eddig meg vagyok elégedve vele.

Az anyaszállásrol nekem sincs jó tapasztalatom.Elég rideg egy hely.Búzaszem ne izguljon tudom könnyű mondani.Nem lesz semmi baja a babának meg fog hamar gyógyulni.Nekem is volt bent a kislányom szivzörejjel azota miota haza hoztuk semmi baja.Neki sem lesz semmi baja majd meglátod.Szoritunk érte.
A betegeknek pedig jobbulást! Puszi mindenkinek Brigi
drevibrigi
 
 


Brigi!
Én is Vrastyáknál szültem, nekem nagyon bejött, kedves volt, ott volt amikor kellett. Persze ez már 3,5 éve volt, de azóta is hozzá járok nőgygyászati vizsgálatra. Még a városban is rámköszön, meg mutogatja a kisfia képeit. Szerintem szimpi, de pl. Kodának nem jött be.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Képzeljétek, Ádám azt mondta, hogy Őnem akar angolra menni.
Én azért egy kicsit erőltetném méh, mert egyenlőre nem is tudja, hogy mire mond nemet, de ha az első alkalom nem jön be neki, akkor valószínűleg nem forszírozom tovább.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Hahó!!

Először is Búzaszemnek kitartás!!!Biztos minden rendben lesz,bár átélni gondolom nem olyan egyszerű!! :(

Szia Brigi.

Nekem a kislányom is 16 hónapos múlt és szeptember 9-re várjuk a következő babát!! :D
Én Meli a Semmelweisben szültem.A kórházzal nem volt bajom,de orvost váltottam és igy most a megyeiben fogok szülni Sándor Zsoltnál!!

Lányok!!!
Tud valaki segiteni??
A terhesség alatti adókedvezmény az jár még??Ha igen akkor mit kell csinálni??
És ugye a pocaklakó szept.9-én fog elvileg születni és nekem Melivel szept.11-én jár le a gyedem.Most akkor mit fogok kapni és mit kell intéznem??
Ehhez olyan béna vagyok!!! :oops:

Köszi aki segit!!

ancsi26
 
 


Sziasztok! Voltam tegnap a Megyeiben Berkőnél kézi tapintással megmondta, hogy 6 és fél hetes terhes vagyok. :wink:

Csütörtökön megyek uh-ra először, és holnap reggel megyek a fül-orr gégészetre, mivel lehet, hogy kapok gyógyszert, dalacint vagy mit, amit lehet terheseknek is szedni, hátha segit a náthában. :evil: mert már nagyon unom.

Persze van rosszullétem is, de még rosszabb, az hogy náthás vagyok, ha nem lennék náthás szerintem fel sem venném a rosszulléteket.

Ti hogy vagytok pocisok, mamik? :wink:

Búzaszemnek üzenem nehogy az anyaszállásra menjen, az nagyon lepusztult hely. Nekem is volt Ákos a KORA-n mivel besárgult, és jártam hozzá a Megyeiből etetni, 3 óránként. Inkább járjál át, mint az anyaszálláson lakjál.

NAGYON SZORITUNK, HOGY MINDEN RENDBEN LEGYEN, ÉS MEGGYÓGYULJON!!!!!!!!!!!

de biztos, minden rendben lesz, fel a fejjel! puszika mindenkinek majd még jövök. lusti

Ancsi26: irtam privit, és a gyes-t már lehet most is igényelni nyugodtan, voltam bent megkérdeztem. puszi lusti



:wink:

Kép
Kép
lusti
 
 


sziasztok!

Koda, okés, ha meggyógyultál, bármikor szívesen veszem, ha meglátogatsz minket, vagy sétálunk egyet :) Jobbulást! és a többi betegnek is! rendesen arat a járvány itt a topikon is...

Búzaszemnek kitartást kívánok! a szülés után Áront is el akarták vinni a megyeibe, mert hurutos lett, csak a dokim közbenjárásával sikerült ott maradnunk a Semmelweisben, egyedül egy kétágyasban a beteg picivel... nekem a szülés remek volt, de a tíznapos bentlétet jó darabig nem tudtam elfelejteni, hogy a gyerekorvos, és néhány csecsemős nővér hogy beszélt velem :( :evil: volt is rendesen baby-blues... Akkor nekem is mesélte a dokim, hogy rémes az anyaszállás, a közelébe ne menjek...

Rita, tündériek ezek a képek Dalmáról!

Dóri
mdori
 
 


Bocsánat mindenkitől előre is :) !

Marika!
Beszélnünk kellene, de nem tudlak elérni telefonon! Remélem olvasod, hívj fel!
B.
kbetti
 
 



Marika!
:D :D :D
Azt így szokták?
B.
kbetti
 
 


Ancsi, gratula a terhességhez!!! Ezt még csak most vettem észre :oops: :oops: :oops:

Lányok, honnan szeditek ezeket a tök jó gifeket, képeket?

Nagyon belehúztatok az irományokba, decemberben (?) mikor csatlakoztam, alig volt hsz. Most meg nem győzök olvasni, és megismerni nagyjából az embereket :D

anicsn
 
 


Sziasztok!

Hú mennyit írtatok, de jó :)
Üvegmatricákat kellett gyártanom Beninek, ezért hanyagoltam egy picit a topicot.

Ma azzal fogadtak az oviban, hogy Beni lázas, 37,4 volt a hője. Mondom akkor holnap nem jövünk, utána majd meglátjuk, hogy hogy lesz. Erre az óvónéni kijelentette, hogy a héten már ne vigyem, és az orvosi igazolást el ne felejtsem. Hazafele irány dokinéni, aki szerint semmi baja a gyereknek. Így most a héten egy kis kényszerpihenő Beninek. Ja és a kaját ki kell fizetni holnapra, mert már nem tudják lehúzni, nem tudom mit szólnának ha beállítanék, hogy jöttem a Beni részéért. Na jól kipuffogtam magam. :evil: :)

Dóri :)
Babaúszásról ha lesz egy kis időm írok privit, jó?
Korkülönbség: nekünk a 2 év nagyon bejött.

Marika :)
Én is a minőségbiztosításról írtam, csak az élelmiszeriparban. De megbántam utólag, hogy ezt választottam. Nekem is a belső konzulens teljesen mást akart kihozni a témából minta én. :evil:
Van egy ismerősöm aki nyíregyen tanít és ő csinálja a suliban a minőségbiztosítást. Esetleg ha úgy gondolod beszélhetek vele.
Norbifutár elvileg szállít Szikszóra.

Rita :)
Milyen nagy már ez a csaj :)

Betti :)
Most írt a dokim AB-t, Amoxicillin B-t, már be is szedtem, szerencsére hatott is :)
C - vitamin után nem volt még időm menni, meg most van még a Cetebe-ből, az is csak jó valamire. :)
Pezsgőtabletta: annyit jegyeztem meg a dologból, hogy minél kevesebbet belőle. Van benne egy anyag (ha jól emlékszem valamelyik vivőanyag) ami lerakódik a vesében és vesekő lesz belőle. Persze ehhez biztos sokat kell inni, de ha lehet inkább elkerülöm.
Algopyrin: már nem lehet vény nélkül. Én bevásároltam belőle :)
Jobban vagy már?

Davallia :)
Nagyon édesek a gyerkőcök, azért ha van egy kis időd, gyere írjál nekünk.
Mintha Molli születését olvastam volna :)

Dodus :)
Hú, ezt a kalciumot most olvastam valahol, de már nem emlékszem rá miért is írták. Nekünk is mindig mondja dokinéni.

Ani :)
Milyen honlapot szerkesztel? Saját? Vagy ezzel foglalkozol?

Gyöngyöske :)
Ezt a doktornőt nem ismerem, én egy másikhoz jártam, de nagyon nem szerettem.
Hátihordozó: nekünk egy ezeréves Chicco van, még az enyém volt :) Semmi extra nincs benne, fém vázas, vászon az anyaga. Szerintem vásárlás előtt próbáljátok ki, hogy kényelmes-e Zalánnak na és persze nektek. Talán ezen a képen látszik, hogy milyen a miénk:
Kép

Brigi :)
Üdv itt :)

Koda :)
Mikorra is vagy kiírva?
Torkod jobban van?

Zsuzsa :)
Mi is nagyon drukkolunk Timinek, írj ha tudsz róluk friss infókat.

Ági :)
Itt törtem a fejem, hogy milyen kérdés miatt ne haragudjak. Biztos Molli hajára gondolsz. Ugyan miért haragudnék. :D

Ancsi :)
Terhesség utáni adókedvezmény már nem jár. Ha még fennáll a munkaviszonyod akkor szerintem úgy jársz a legjobban, ha szept. 11.-ig Gyeden leszel Melivel, szept. 12-től pedig Tgysre mész pocaklakóval, ha ez lejár akkor pedig Gyedre. Így elvileg a szerződés szerinti béred lesz a Tgys, Gyed alapja, de maximum a minimálbér kétszerese.

Megyünk fürdeni.

Puszi,

panka
 
 


csak egy próba, hogy sikerült-e jól beállítanom az időt, már úgy idegesít, hogy nem jól mutatja

panka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

Bármilyen infót megtudsz Búzaszemről és a pici Doriánról, jelentkezz kérlek.Szerintem nem csak én, de a többiek is aggódnak érte.

Koda!

Rendben vagy már?

Brigi!

Melyik osztályon dolgozol a Vasgyáriban?Bocsi, de nekem már Vasgyári marad a Diósgyőri :lol:

Dittát régen láttam itt!Tudtok róla valamit?Remélem nem valami baj miatt nem tud jönni és jól vannak. :!:

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Panka, a honlap, amit szerkeztek/tettem egy másik fórum topicnak a honlapja, végül is saját :D

anicsn
 
 


Sziasztok!

Búzaszem!
Gondolom a fertőzésveszély miatt nem lehet bent aludni a mamának a korán. tudom,hogy kintről is bevihető bármilyen baci...Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Panka!
Köszi, ezt a fotót láttam az iwiw-es fóid között is. Közben már nézegettem a hátihordozókat, és vannak igen komolyak is, de azok nem a babaüzletek, hanem a túrafelszereléses üzletekben. Nekünk egy egyszerűbb is megfelel, csak legyen teteje is.

Marika, Rita!
Íjátok már le, a kicsik egy napi menüjét (mikor mit kb.). Bár 3. gyerek, néha nem tudom,hogy jól csinálom-e. Kenyeret, pékárut adtok már a gyerkőcnek? Zalánnak mostanában szoktam reggelire, és ma mondta a védőnő, hogy 3-4 éves korban allergiát okozhat, és most csak gluténmentest abból is, vagy kukoricalisztből készültet.
Mennyit szopiznak még? Mostanában Zalán éjjel 2 óránként, de most nappal is egyre többször igényli.

Lányok!
Mi járunk a 2 lánnyal Helen Doronos angolra, 1,5 éve. Akit érdekel írjon privit a hangacica kukac vipmail.hu -ra, mert a másik most nem működik.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

NZsuzsa
Nem, nem kaptam toled emailt. :(

Panka
ok :) megnyugodtam!

lepek, mert mindjart vege a mesenek! :)

delice
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?