Új privát üzeneted érkezett!

Kata! Megnézetem a képeket! Boldog lehet az a baba, akinek ilyen sok szépet vettek és így várják!! :)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


dkata,
szorítunk mára! :)

katyerina,
hol van pontosan az a Könyves Kálmán krt-i bolt? Meg tudod mondani? (Nagyon beleszerettem az egylábú hintalóba! :roll: )

nviki,
valami bővebb beszámoló magatokról...? :wink:

orsi,
milyen versenysport?

melcsi,
a zabszemek hamar kiesnek. Te csak légy optimista! :)

Tegnap olyan hiszti volt rajtam. Nem tudtam megmondani, mi bajom, egyszer csak rámtört és baromi feszült voltam egész délután. :evil: Vagytok ti is így ezzel néha?

KépKép
pompomlány
 
 


nem reklám, csak hátha valaki kap az infón:

Február 8-án, csütörtökön du. 5 órakor a Lőrinci Nagykönyvtár (Bp. XVIII. Thököly út 5.) vendége lesz Czeizel Endre.
Biztosan lesz valami közönség-beszélgetés, ahol lehet kérdéseket feltenni.
A link: http://www.fszek.hu/?tPath=/konyvtarain ... e_id=29946

KépKép
pompomlány
 
 

 
 

Pompi :)
atlétika, majd vitorlázás 7 éven keresztül (a comb-hát kombinációra inkább ez hatott :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ja, és a belépés díjtalan.

KépKép
pompomlány
 
 


orsi,
az szép, az szép. :)
Te tornáztál valamit (vagy toznázol most) a terhességeid alatt? Vagy karbantart a fiúk utáni szaladgálás?

KépKép
pompomlány
 
 


[quote="pompomlány"]o írta:pompomlányrsi,
az szép, az szép. :)
Te tornáztál valamit (vagy toznázol most) a terhességeid alatt? Vagy karbantart a fiúk utáni szaladgálás?

az ikerterhesség alatt el voltam tiltva, napi 1 óra séta és ennyi. Most meg lefárasztanak már a fiúk + meló, így nagyon nincs is kedvem.
Úgy gondoltam, hogy majd Picúrral fogunk baba-mama tornára járni :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Dkata Wish :D
Gyönyörű gyermekek :D Csoda ez a 4D!

Hajni
Tényleg csini pocak!

Melcsi
Ha UH-n minden tökéletes, akkor tényleg nincs mit izgulni

Nagyon örülök, hogy dícsérgettétek Ferenczy dokit! Ő az orvosom immár 3 éve. Keresgéltem egy darabig, de aztán végül megtaláltam, és odavagyok érte! :lol: Első UH-nál kiszírta az endó-gyanút, amit előtte 5 évig kutya nem vett észre, ő műtött és hozott rendbe, biztos sok múlott ezen is, hogy a lombikom sikerülhetett.

Kicsit fura most nekem, hogy 3 és fél hétig nem látjuk a babát. eddig 2-2,5 hetente megcsodálhattuk.

Egy picit aggódom a 4 markeres miatt, de mikor megnézem az istenhegyis DVD-nket, egy gyönyörű, egészséges gyermeket látok. 10 éves unokahugom volt tündér, hétvégén megmutattuk neki a felvételt: azt mondta, ez egy egészséges kislány és az anyukájára hasonlít :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Pompi
Tegnap este én is pityeregtem egyet, de úgy, hogy közben röhögtem magamon... Nem volt semmi bajom, csak jól esett a sírás (kb.3x-4x történt ilyen eddig)

Kép
Kép
emma1976
 
 


hajni,
láttam egy eladó Peg Perego-babakocsit 85-ért:
http://elado.slando.hu/budapest/277281.html

emma,
hát igen, nehéz hozzászokni a ritkuló UH-hoz, bár nekem így is elég sűrű volt a 12. hét körül: doki magánrendelőben és kórházban is megnézte, genetikai tanácsadó, 4D-s felvételek a Praxisban...
A sírás talán még jobb megoldás, én szegény férjemet szekáltam. Minden idegesített. Még jó, hogy ő nem hagyta magát felidegelni. :?

orsi,
nekem megengedte most legutóbb a dokim a terhestornát (a Krizsa nem javasolta), mennék is, de most csak halogatom... Bár fájnak a (leépülő) izmaim a használaton kívüliségtől. Neked nem? Itthon meg 5 lábemelés után megunom a dógot... :oops:

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok!

Nagyon csúnya fekete hófelhők vannak Kecskemét fölött :( és Pest felől jött. Arrafelé esik a hó?!

Wish - nagyon gyönyörű a babócád! Láthatóan jól érzi magát Anya pocakjában mert nagyon békésnek tűnik. :lol:

DKata - Nagyon szép a baba is és a babaszoba is. Klassz babakocsit találtatok, hol lehet ilyet kapni ha szabad megkérdezni?

Kép
potykamanó
 
 


[quote="pompomlány"]n írta:pompomlányekem megengedte most legutóbb a dokim a terhestornát (a Krizsa nem javasolta), mennék is, de most csak halogatom... Bár fájnak a (leépülő) izmaim a használaton kívüliségtől. Neked nem? Itthon meg 5 lábemelés után megunom a dógot... :oops:

nekem a nőgyógyim sem engedte meg :shock:
az én izmaimat a séta elég jól karban tartotta, meg mivel azt mondták, ne tornásszak az otthoni torna fel sem merült.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ismét egy példa, mennyi mindenben eltérőek az orvosi vélemények.
icsilya,
rád ismertem az index fórumon! (szül.nőgy.UH) 8)
Mán megin egész nap web-lapokat böngészgetek-rendezgetek. :roll: Egy csomó hasznos infót találtam, főleg használt babacuccok-ügyben. El is kezdtem összeírni, mi mennyi lesz.

KépKép
pompomlány
 
 


potykaM,
nálunk csak a szél töri be majdnem az ablakokat! :shock:

KépKép
pompomlány
 
 


:lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok :)

bejelentkeztem a Praxisba,Hajdu doktornőhöz :) 18-án 12:20-ra van időpontunk :)
Lányok,a külön szolgáltatások mennyibe kerülnek?
Azt ugyanis elfelejtettem megkérdezni :oops: :oops: DVD,kép stb...

Orsi,a II nőin van szívultrahang?
Azért kérdezem,mer ta tanácsadóban az orvos adott időpontot feb.12-re egy szív Uh-ra, biztos ami biztos a lapon ,de ha van a II nőin akkor oda mennék inkább és nem az I-re!

Lányok ezek szerintnem csak én vagyok néha depis hangulatban!?
A hétvégén néha elpityeregtem magam,de vasárnapra már minden Ok volt!
Valószínű az idő is befolyásolhatja az ember hangulátatá+ a sok idegeskedés az elmúlt pár napban.

Orsi :),ha nyúlik a hasamon a bőr,akkor az járhat piros apró pötyökkel,viszketéssel?
Mindennel kenem,hogy ne nyúljon meg a bőr,de lehet,hogy a babás kamillás olajra vagyok érzékeny??? :shock:

babák nagyon mocorognak,már éjjel is érzem Őket többször is :D :D :D :D

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi :D
szív UHt mindig a sote Ien szoktak csináltatni... nem tudom, miért, talán mert ott job felbontású a gép.
Nagy dologra nem kell gondolni, mert a lényege ugyanaz, mint amit megcsinálnak pl. a praxisban és az istenhegyin is, hogy megnézik a szívben áramló vér útját.

a bőröd meg fog nyúlni, ha nem lesznek nagyon koraszülöttek a babák... kenheted... de kinyúlik. Az, hogy reped-e ill. csíkos lesz-e meg alkat kérdése... nem a krémezésé (én pl. semmivel sem kentem és nem repedt és csíkos sem lett, a bnőm kente mindennel és csíkos repedt lett a bőre, pedig 1.5 héttel korábban szült mint én - terhességi kort nézve-)
a kamilla viszonylag irritatívabb ill. elég sok embernél okozhat allergiás reakciót, próbáld meg, hogy elhagyod.

maga a nyúlás nem jár pöttyökkel és viszketéssel annak biztosan más oka van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


dkata még nem ért haza a dokitól?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pompika - a sötét fellegek innen is elvonultak, de itt is bődület szél van! :roll:

Orsi - olvastam hogy "otthondolgozós" leszel majd. Én is örülök egy picit, hogy haza is tudom hozni a melót. Egy kicsit így előnyét is élvezhetem a számítógépes munkának. Bár néha elegem van a sok ücsörgésből. Ma éppen megint kezdtem dolgozni itthon, mert tök jól vagyok és egyelőre úgy tűnik, bírom! :lol:

Napszemcsi - valahol én is azt olvastam, hogy a hasnyúlás ellen, meg a repedezés, csíkosodás ellen nem érnek semmit a kencék. Legfeljebb nem lesz az ember bőre száraz, de egyebet nem lehet velük elérni! Ha valaki nem hízik túl sokat talán "szebb" marad a pocija kencék nélkül is. Valamelyik gyógyszertári ingyenes újságban olvastam.

Kép
potykamanó
 
 


Mindekinek, akinek AFP-je nem tökéletes, most főleg Melcsinek idemásolom egy eüis, váradós topiktársam hozzászólását:

"Az AFP önmagában egy lelet, annyit ér, mint mondjuk a testsúly. A genetikai, tehát a fejlődési rendellenességeket szűrő programnak egy borzasztó sok fölös idegeskedést okozó kövülete.
Az AFP értékét általában nanogramm/ml-ben szokás megadni, de mivel szintje több tényezőtől is függ, ezért egy átláthatóbb meghatározása terjedt el a terhesszűrésben. A MoMk érték egyrészt a terhesség pontos ultrahangos korához (12. heti ultrahang szűrés fontossága!) és az anya folyadéktereihez (ezt a testsúly megadásával becsüljük ) viszonyítja a magzatban megtermelt és az anyai vérbe átkerült (!) alfa-fötoprotein mennyiségét. Sajnos ez az utóbbi tényező (a folyadéktereket a testsúly alapján modellezik) az egyik nagy bizonytalansági tényező. A MoMk értéket adott terhességi héten 0,7-2,5 között tekintjük a normál tartományba esőnek. A ng/ml-ben megadott AFP érték általában 20-100 ng/ml közé esik.
Tapasztaljuk, hogy az AFP magasabb értéke többször fordul elő olyan esetben, amikor később a magzati fejlődés károsodását (méhen belüli elhalás avagy később a fejlődés visszamaradása = retardáció) észleljük. Nem a magas AFP az ok, az egy jel.
A baba pedig bármilyen AFP érték mellett lehet egészséges.
A méhen belüli diagnosztikában ma a legjobb eredményességű az ultrahang."

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok :)

Orsi :) Manó :)
Azt hittem, azért valamit érnek a krémek csíkosodás ellen. Bár nekem egy kamaszkori hízás miatt már csíkos a hasam, úgyhogy nem is tudom, hova erőlködök :)
Azért mindenképpen jó, hogy nkem a terhesség eleje óta rémsen száraz a bőröm, és így legalább nem viszket a szárazságtól.

Napszemcsi :)
Én sokszor elsírom magam mindenfélén. Néha depisen, néha meg meghatottan (vagy az is a depitől van?). Hétvégén pl vettünk pelust a tescoban, mert akciózva volt, és akkor azon bőgtem el magam, hogy nahát tényleg mi most pelenkát veszünk a gyerekünknek. Pedig olyan kilátástalannak tünt ez a dolog még pár éve. A férjem pesze racionálisan megvígasztalt, hogy csak azért veszünk pelenkát, mert olcsó, egyébként még ráérnénk megvenni :D

wish
 
 


[quote]K írta:öszönöm, én is ismerem, de a jane matrix töréstesztje minősíthetetlenül rossz (a BBC creatis 5*os, ez meg 1-t kapott )... így szóba sem jöhet nálunk.


Huhhh, ezt nem tudtam. Így már tényleg nem is olyan szimpatikus. Köszi az infót!! :P
myra
 
 


[quote="myra"][ írta:myraHuhhh, ezt nem tudtam. Így már tényleg nem is olyan szimpatikus. Köszi az infót!! :P

nincs mit.
az osztrák ADAC oldalán van fenn.
(pedig maga az ötlet tényleg nagyon szimpatikus, hogy egy hordó, amit dönteni is lehet)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok!
ma voltam ultrahangon!
petezsák mérete:7 mm.
Alakja:szabályos
helyzete:fundusban
juhéé!!!!mindketten sírtunk a meghatottságtól!annyira csodálatos,nagyon féltem.
kérdés:hogy lehet ezt a lilypie vonalzót feltenni ide a babanetre?csináltunk nekem is!
lola29
 
 


http://www.adac.de/Tests/Kindersicherun ... ID=130822#

és itt középen van egy olyan, hogy
"Alle Ergebnisse auf einen Blick"

ott összefoglalva látod, de alatta egyenként az üléseket is.

ill régebbi tesztek eredményei is itt vannak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P köszi a választ,valószínű,hogy a kammilás J&J termék a bűnös :? ,mert ma nem kentem be magam vele zuhanyozás után,csak valami egyszerű E-vitaminos testápolóval és a pöttyök eltüntek+ a viszketegség is elmúlt :P
Pedig direkt olyat választottam amit babáknak ajánlanak :shock: ,mondjuka védőnő azt mondta,hogy ne vásároljak a babáknak mindenféle kencét,mert a legjobbak a patikában kikutyult krémek :wink:
A szív Uh-nak nem nagyon örülök,hogy vissza kell mennem mert semmi kedvem azon a nem bizalomgerjesztő helyen a babáimat megnézetni.
Reménykedtem,hogy van a II-en is Uh,mert a 12.héten a szonográfus valamiféle hőérzékelős dolgoggal is megnézte a babák szívét :D akkor színessé vált a kép és hallottuk az Édik szívét:)
Azért,kellett,mert az egyikük aludt és allítólag nem szertik ezt a pisztergálst :)

Wish,majd talán kinőjük a pityrgős korszakunkat :P még az a szerncse,hogy a férjeinknek ilyen sok türelmük van hozzánk :roll:
Aztán azért fogunk meghatódni,mert a babáik csuda dolgokat fognak produkálni :D :D :D :D :D

Emma,nagyon jó ez a leírás,amit az AFP-ről bemásoltál :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


Lola!!!
SZUPER!!! Gratulálok a jó eredményhez!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lola gratulálok a 7mm-es petezsákhoz :D :D :D :D :D ,növeszgesd csak tovább :P :P :P :P :P
http://lilypie.com/
itt tudod elkészíten a vonalzót 3 lépésben.
az url-es kódod bemásolod a segdletek alatti profilba.Van ott egy nagy ablak,ahova betudod rakni,aztán az elküld és elviekben jónak kell lennie :wink:
Lehet,hogy valaki más jobban elmagyárazza :D de próbáld meg:)

KépKép
napszemcsi
 
 


[quote="napszemcsi"] írta:napszemcsiJ&J termék a bűnös :? ,mert ma nem kentem be magam vele zuhanyozás után,csak valami egyszerű E-vitaminos testápolóval és a pöttyök eltüntek+ a viszketegség is elmúlt :P
Pedig direkt olyat választottam amit babáknak ajánlanak :shock: ,mondjuka védőnő azt mondta,hogy ne vásároljak a babáknak mindenféle kencét,mert a legjobbak a patikában kikutyult krémek :wink:

a J&J termékeket NAGYÍVBEN kerüld el! Anyukám bőrgyógyász és nagyon-nagyon sok allergiás reakciót okoznak!
a patikai krémek tényleg nagyon jók!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Babaimádó! Hazaértem, csak nem volt áram... :cry: Szerencsére jókor voltam a dokinál, mert aztán ott is kimúlt az áram... :cry:
A doki csinált NST-t, áramlásvizsgálatot, mindkettő OKÉ!!! Mondtam a dokinak, h ez kb. 2 napig kitart, aztán újra azon sakkozok majd hétfőig, h minden rendben van-e. :lol: :lol: :lol: A bébi "óriásméreteket" öltött, BPD:90mm, AC:311 mm, FL:74mm, Mérete szerint 36 hét + 4 naposnak felel meg, a számított 34+4, sztk szerint 33+4. Kicsit nagy a különbség, nem? A feje eléggé lent van, úgyhogy meg is beszéltük, hogy hogyan érem el a dokit, ha szülök. A méret alapján ismét feb. 22-t írt a papírra. A jövő héten is megyek, addig is fekvés minnél többet, mert a baba úgy érzi jól magát. A Streptococcust is levette, remélem mielőbb lesz eredménye. És ha már így lendületben voltam, a védőnőhöz is elmentem, aki megállapította, h ismét fogytam 1 kilót. Így azt hiszem, nekem a terhesség alatti hízás most már 4 kg körül marad. :lol: Ami persze nekem nem baj, a bébi az utóbbi 2 hétben majd' 40 dkg-ot hízott. Én meg iszom a cukros teát, eszem a mogyorókrémet meg a csokit - ahogy rendelte a doki. :lol: Úgyhogy most madarat lehetne fogatni velem, de nem lehet, mert fekszem!

Azért van még egy kis aggódnivalóm, a baba mindkét veséjében van egy minimális tágulat, amit majd ellenőriztetni kell. :cry: Állítólag picike, nem is mérték meg, de figyelni kell rá a születése után is, úgyhogy egyből vese uh-gal kezdünk majd.

A babakocsit Mezőkövesden vettem... Pestieknek nem esik útba... Én a legtöbb holmit egyébként Miskolcon vettem, megérte Egerből átmenni, főleg az ünnepi 20%-os árengedmény miatt.

Babaimádó! Aranyos vagy, h így vártál! És mindenkinek aki szorított: köszönöm!

dkata
 
 


Lola! Gratulálok a petezsákhoz! Növesztgesd csak szorgalmasan, a köv. uh-n már az embriót is látni fogod! :lol:

dkata
 
 


Lola
Nagyon örülök nektek!

Dkata
Gratula a nagy bébihez!
4 kg??? Én most tartok 3 nál :oops:

Kép
Kép
emma1976
 
 


sziasztok
Nincsenek még Zsebibaba képek?!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kata,örülök,hogy jók az eredményeid :D :D :D
4kg?????hogy csináltad????????
Diabos doktornő felhívta a figyelmem,hogy iker babákkal is max.12 lehet hízni, 8) én most tartok félidőnél,és 5kg van rajtam :oops: a babák még csak 290gr-k :D és figyelek a kajára,mi lesz később :?: :?: :?: :?: :?:

KépKép
napszemcsi
 
 


Kata :)
Örülök, hogy rendben van minden! Nagy és erős babának tűnik, reméljük nem lesz semmi baj, még ha kicsit elöbb bújik is ki. De persze inkább maradjon még pár hetet!

Lola :)
Gratulálok a petezsákhoz :)
Na ugye, hogy minden rendben van :) Legközelebb már a szíve is dobogni fog :)

Emma :)
Ne aggódj a kilók miatt. Igyekezz egészségesen étkezni, de ha hízol, hát hízol, nincs mit tenni úgysem ellene.
Nekem bevált, hogy nem nagyon eszem kenyeret, többnyire csak reggelire és a húsokat is inkább salátával eszem, mint krumplival, vagy rizzsel. Uzsira, meg tízóraira inkább gyümölcs, vagy natúr joghurt, kefír. Persze azért néha eszem pizzát és hamburgert is, meg tortát és ilyesmit csak igyekszem minimalizálni.
Ja és azt mondják, hogy aki eleve vékony az többet hízik, mert jobban tartalékol a szervezete. A nádszálvékony unokatesóm 20 kilót hízott, de arányosan és mivel magas, nem látszott rajta hogy kövér lenne. Inkább végre normális volt és nem csak a csontjai zörögtek :)

wish
 
 


Ja, én ezen nem aggódom. :lol: Biztosan kisgömbőc leszek :lol:
Egyáltalán nem zabálok, csak napi 3x régi mennyiségeket eszem, max. gyümölcsöt még délelőtt. De én baromságnak tartom ezeket a meghatározásokat, hogy 1 babával 10 kg, kettőnél 12 kg!!!! Persze nem akarok 20at hízni, de ha hízok 15öt, akkor nem fogok kétségbe esni. Remélhetőleg (meg szülőkből kiindulva) lesz egy 3,5-4 kg -os babám, magzatvíz, vér -és víz , meg cickók, szerintem ez min. 6 -7 kg, szóval csak a többi a hájlerakódás :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Próba

Kép


Lola! Szívből gratulálok! Komolyan mondom, most babaeső van. ÉN IS AKAROK ÁZNI!!!:)

dkataT Nagyon örülök a jó eredményeknek. Biztos nem lesz semmi gond, ne aggódj!!Egészséges lesz, mint a makkkkkkkkkk!!Jó nagy baba!!Pihenj sokat, mert nemsokára itt a bébi!!Hurráááá!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szia Lányok!

Sikerült feltennünk a vonalzómat!!!!!!

Kép


napszemcsi :D
ez a 12 kg hülyeség.... én 11 kg-t híztam és ezzel 5 kgval voltam kevesebb a szülés után, mint előtte...
szóval ha nem akar belefogyni az ember, akkor szerintem ikrekkel olyan 15 kg a "kívánatos".

mondjuk én még 1 gr-t nem híztam..... pedig a melleim már 2 számot nőttek... most kellett konstatálnom, hogy kinőttem a 75Cs melltartóim :lol: :shock: :shock:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata :D
örülök, hogy minden OK :)

Csajok :D
ma megint babakocsikat kukkoltam a neten... és megint elcsábultam a régi BBC felé - nekünk ugye ilyen volt a fiúkkal, ikres és sima 1es is - olyan szépek a színei :lol: :lol:
csak az a abjom, hogy aminek kicsi a váza, annak kicsi a kereke, aminek méretes a kereke ide hozzánk a földes utcába, annak meg óriási a váza....
és bár a kocsim sem kicsi, azért ha 5en el akarunk indulni vele minden mm számítani fog szerintem.
Apa autóját meg csak télen használjuk családi autónak, mert az nagyon limuzin, kisebb benne a hely.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish
Hol is voltatok nászúton?! Mert anno láttam a képeket, és nyárra oda tervezem, csak nem emlékszem a nevére...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


lányok!
örülök hogy örültök!
hogy tetszik a vonalzóm?

Kép


köszi a segítséget!

Kép


Megjöttem a Praxisból, és jelentem, befejeztük a további vizsgálódást és aggódást.
Győrffy is mindent rendben talált, megfelelő, kb 1 héttel nagyobb és arányos mértekkel. A végén rákérdeztünk jövetelünk egyik okára, megmutattuk a leleteket is. Azt mondta, az AFP eredményén ő nem csodálkozik, és minden egyéb tökéletes. Ő nem tenné ki ennek a beavatkozásnak a feleségét, szó szerint ezt mondta. Down kórnál a fej jóval-jóval nagyobb a számitott kornál, a végtagok meg sokkal rövidebbek, és nem is mozog ugy a gyerek.A négy szivkamra vagy mi is tökéletes,nincs miért izgulnunk.
Igy aztán hazafelé eldöntöttük Dezsővel, hogy tovább nem vizsgálódunk. 2 friss UH lelet, a 12.heti Hajdu dr.nő által készitett tarkóredő, meg az Istenhegyi vizsgálat mind-mind jó volt, ugyhogy ez a gyerek egészséges és kész!
No és kisfiu lesz! Ha lesz még táblánk valaha, bekékülhet, a Lukács Dés névvel illetve a babát :D
Már ideje volt lezárni ezt az ügyet, ma éjjel rémálmaim voltak, torzszülöttről meg nem is tudom milyen gyerekről álmodtam.

Kata!
Csak igy tovább, pihengess, és marad még pár hetet meglátod!
Lola!
Gyönyörü petezsákod van, látod minden szuper!
Emma!
Köszi! Én is igy gondolom, normális orvosok véleményével alátámasztva.

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi :D
örülök, hogy minden OK!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na, eddig meg az internet nem ment, kész katasztrófahelyzet van itt a környéken...

Melcsi! Persze, h semmi baja! És kisfiú! Szép teljesítmény, felváltva! De klassz! Gratulálok! Itt vigyorgok magamban.

Ma még az exférjemmel is jót beszélgettem-vigyorogtam telefonon, amit pár éve el se tudtam volna képzelni...

Köszönöm a velem örömködést, olyan jó, h megoszthatom veletek. És azt kifelejtettem, h a bébit 2886 gr-ra becsülte a drága doktor úr. (Orsi, csendben levonom a 10%-ot, és szép lassan 2500 fölé kerülünk akkor is... megkérdeztem, akkor nem teszik be a koraszülöttekhez, csak még egy kis idő.)

Én az első gyerekkel is csak 6 kilót híztam, csak akkor közben vészes hányás miatt fogytam 11 kg-t, utána szedtem fel hatot. Akkor még vékony voltam, most meg eleve vastagon kezdtem. :lol: De én nem figyeltem mit eszek, illetve figyeltem, de nem kalória szempontból. Pedig most nem is hánytam, de féltem tőle, és tömtem magam (bár csendben megjegyzem, h közben eladtam és összecsomagoltam a lakást és vettem egy házat, ahová a csempétől a bankkölcsönig és bútorokig mindent én intéztem - talán erre mentek el a fölös kalóriák). De most legalább csak melltartókat kell majd vennem. :lol: :lol: :lol: Az ember biztos örül majd! :lol:

Anikóról nem tudtok valamit?

dkata
 
 


Kata :D
HA (!!!!) véletlenül msot azonnal megszületne és 2500 gr felett lenne, akkor is előfordulhat, hogy kicsit intenzívebb ellátásra szorul... szóval HA... akkor ne érjen sokként.

enyémfiaimnak 87 és 89 volt az uts. mért bpd-je (2 nappal a születés előtt), a többi méreteiket sajna már nem tudom... ők 2300 grammosak voltak.

enyémember már most örül... olyan édes, mert ő anno nem volt mellmániás... de az ikrek szoptatása óta ő is máshogy áll a dúsabb keblekhez :lol: :lol:
(csak sajnos a mellem megsínyli ezt az óriási méretváltozást... a fiúkkal 75Bből lett szopira 75D/E.... 103cmes mellbőség volt a legnagyobb mért - mondjuk akkor tele tejjel- szóval ez a szopi után "kicsit" meglátszott rajtuk)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Tudom, amit írtál, azért írtam még oda, h a felénél tartunk, kb. megvan a méret, most még IDŐ kell. (Mert én itt azért féltem a babát, ez nem egy koraszülött központ, sőt :cry: )
Hát, a szoptatást megsínylik a mellek, de én emlékszem, h annak idején egy kirakatban rácsodálkoztam a szoptatós melleimre, h az ott mind az enyém?! :oops: Nekem most 75b-ből ment át 85D-be, de ez még nem a szoptatós méret. :lol:

dkata
 
 


Sziasztok

Melcsi
örülök hogy minden rendben!
És hogy FIÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
akkor most jó nagy a boldogság (persze mindegy hogy fiú v. lány csak egészséges legyen, de hát ügye a fiú az fiú)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?