Új privát üzeneted érkezett!

Vicus!

De jó!!! :lol: :lol:

rólam: Még nem jött meg , persze szedem az Utro-t, de ez nem volt kifogás a múlt hónapban, mert akkor a 29. nap körül jött meg Utro mellett.
Ha nem szerzek be egy pozitív tesztet, akkor kell mennem újabb kivizsgálásokra, + laparra.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok.
Kata. :cry:

Lara,kitartás. :wink: Remélem legközelebb már két csíkos lesz a teszted.
De ha megtudod hol lehet beszerezni a kétcsíkosat.Légyszi szólj nekünk is. :D

Kamilla,sajnálom.
Azért én még reményíkedek. :wink:

Vica,nagyon aranyos Ati baba.Ebböl is látszik mennyire életerös babuci.

Angel ti most,hogy álltok?

Kép
Kép
meliz
 
 


Lara, nagyon drukkolok, remélem csütörtök óta még mindig nem jött meg!+++++++++

Kamilla sajnálom. :cry:

Beu,még meg sem kértelek, ha lesz majd időd javítsd át a táblát, mert sajna megjött csütörtökön! :cry: Kicsi fiad hogy van? Nálatok is esik a hó, mert itt Pesten zuhog!

Kép
kata05
 
 

 
 

Kata!

Még mindig semmi, de ezt okozhatja simán az Utrogestan.

Kép

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Akinek hiányoztam, üzenem még élek. Semmi nem törpént velem, csak dolgozom, mint a hülyegyerek. Azt sem tudom, hányadik napon vagyok, azt sem tudom ki vagyok én. De utánna néztem a maca gyógynövénynek. Most árakat keresek mert az ajánlott maca vebe a legdrágább. Nem is tudtam, hogy ennyi mindenre jó, és még nekem is érdemes szednem nem csak a párocskának. Bár most a libidónövelő hatása nem fogl jól jönni, de ennyi mellékhatást el lehet viselni :).

Na megyek is, mert kell valami ebéd mára is.

Puszi mindenkinek és bocsi, hogy megint nem tudok senkiről semmit. Egyszer majd csak lesz sok időm.
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Megint csak bekuk!!

Ennyi rossz hírre jönni....:(!!


Kamilla,!
nagyon sajnálom,de azért még ne add fel !! :( :(

Gaby!
Boldog szülinapot!!!

Vica!
Édes kisfiad van.irigy-irigy vagyok én is
:D :D :D :D :D :D :D !!

Angel!
Nekem is leirod ,hogy neked a doki miért nem ajánlotta a Rojal Jellyt?Csak kiváncsi vagyok mert én is pár hete iszom az ampullát,de most vettem lágyzselatin kapszulába mert ugy olcsobb!!És azt irja hogy néha szünetet is kell tartani.Bocsi de sokat én se tudok rola ,csak ami a papirjára le van irva!!

Lara!!

Nagyon drukkolok ++++++++++++++ a görbe nagyon szép,!
Szerintem várd meg a 14 dpo-t és tesztelj még egyet (nem akarok okoskodni :oops: )Druk +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!

Ma megint megyünk a keresztlányomékhoz,ott alszunk majd csak holnap este jövünk haza
:D :D !!
Nagyon jo volt az esküvöt visszanézni nagyon jo lagzi volt !!
Ja megujult a weblap www.nosoft.hu a pároknak van lehetösége megnézni hogy mikorra van még szabad videos ,nagyon tetszik nekem is!!A szuperinfoba benne volt a hirdetés ,azota jelentkeztek még ,annyira örülök neki,lesz a páromnak munkája!!Persze nem akarok senkit ezzel fárasztani ne haragudjatok!!
MOst mennem kell !!

Puszi mindenkinek!!
Vendég
 


Szia Hajny!!

Én azért drukkolok neked :wink: :wink: :wink: ,örülök,hogy néha azért be nézzel!! A sok munka mellett pihizz is!!

Puszi!!
Vendég
 


Keditke!

Nem lehetett a 22. napon pé-m, mert a 11. és a 18. napon kaptam Choragont, és az első Choragon beadásakor volt érett nagyságú a petesejtem. A másodikat azért kaptam, h biztos legyen ez a terhesség. Másrészt, csak a 11. cn-t lőttük körbe. :? :shock: Remélem az max. beágyazódási hőesés ott a 22. napon.

Kép
lara26
 
 


Lara, mikor tesztelsz legközelebb ha nem jön meg??

Kép
kata05
 
 


Holnap tesztelek. De ez nem fog változtatni a helyzeten. Nincs értelme tesztelni!!!

Kép
lara26
 
 


Sziazstok!

Nem volt vmi nagy írosgatás a hétvégén.
Ez remélem azt jelenti mindenki a családjával töltötte és ez jó! :lol:
Én holnap megyek a kórházba.Ez már biztos.Délután írok,ha gondoljátok.

Lara!Gyere ide is a teszt eredményével!Drukkolok,bár már biztos tudod.
breni
 
 


Sziasztok.
Hétvégén mindenki nagyon elfoglaltt volt láttom. :D

Lara,remélem már teszteltél.Egy ++++++++++++++-at. :D
Szerintem szép a görbéd.Olyan babás.

Breni vigyázz magadra.Remélem minden rendben lesz.
:D

Hajni örülök,hogy jöttél.Ha ritkában is. :D Azért a sok munka mellett pihenjél is. :wink:

Kata sajnálom,hogy megjött. :(

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz!

Biztos hogy minden rendben lesz,ez tuti! :)
Veled mizu?
breni
 
 


Sziasztok!!!

Reni!!!

Drukk a holnaphoz!!!Egy kalappal,és hát persze,hogy gyere mesélni!!!! :wink:

Pihi!!!

DE jó,hogy van már netetek!!!!

Lara!!

:?: :?: :?:

Beu!!!

Boti ma 3 hónapos!!!!!!Sok Boldogságot!!!


Hát csajok itt olyan szél van,azt hittem leszedi még a redőnyünket is!!!Nem vagyok valami jó passzab,szerintem ez az össze-vissza idő,megviseli a sebemet is,mert nagyon húzódik és hát a derekam is fájdogál!!Vagy legyen jó idő vagy legyen hideg,de ez nem klappol.
Szombaton kimozdultunk egy kicsit,elmentünk barátnőmékhez,nagyon jó volt,de hogy Én mennyire elfáradtam..

Na megyek is,vigyázzatok magatokra ebbe a nagy szélbe!!!!
csanita
 
 


Reni.
Velem semmi különös nincs.Várakozó állásban vagyunk párommal.Várjuk az új törv.,hogy még beleférünk a régibe v. már az új (2 lehetösségel)megyünk.
Febr.-ba megyünk a köv. lombikra.Addigra remélem babásodok.
Ami nálunk nagy dolog.A hétvégén a párom beleegyezett az örökbe fogadásba.Úgy,hogy szépen lassacskán elinditjuk a papírok intézését.Szerintem ez lesz megint legalább félév.

Neked most hysteroskopos mötéted lesz úgye?Bocsi nem tudtam vissza olvasni. :oops:
Reélem azért jól emlékszem.
Párod,hogy van?

Kép
Kép
meliz
 
 


Csanita!
Hát persze,hogy elfáradtál,azért nem egy kis műtét volt nálad.Meg hát le vagy gyengülve.Szépen lassan megerősödsz.Az nagyon jó hogy mászkáltok egy kicsit legalább nem vagy a 4 fal között.

Meliz!
Nem is tudom mit írjak.Mihez kivánjak sok erőt és kitartást?
Mindenhez kívánok,ami nektek a legjobb az sikerüljön.Nagyon nagy dolog ez amin most végig fogtok menni.Nagyon drukkolok nektek. :)
Igen hysterescopos műtétem lesz,a sövény távolítják el.Úgy tudom egy pár perces beavatkozás.Jól van a párom,szerdán már megy dolgozni,kivették a varratot is.Szépen lassan gyógyul.Csak sajnos no szex, még egy hétig. :evil:
breni
 
 


Sziasztok!!

Lara!!!

Bocsi :oops: látszik,hogy ritkán jövök,nem emlékesztem!!
Druuk+++++++++++++++++++
teszteltél?

Most nincs idöm irni ,bocsi a többiektöl,kaját kell készitenem ,csak gyors bekukoltam,Lara miatt!
Vendég
 


Reni,ami késik az nem múlik.Pároddal. :D
Megcsinálják a beavatkozást és pár hónap és már babás leszel.Én nagyon Drrukolok nektek. :D

Köszi a biztatást.
Szerintem lassan be kell látnom a megváltozthatatlant. :(
Nem fogjuk birni ezekel az árakkal tovább csinálni a lomb.-ot.
Fáf,sz@rul esik.De ez van. :cry:

Csanita,nagyon örülök,hogy már jobban vagy.Azért vigyázz magadra és a nagy sétákkal.Pihenj sokat. :wink:

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Boti egyre kevesebbet alszik napközben, ezért jövök ilyen ritkán.

Kép

Anita! köszönjük szépen! :)
jaj sajnálom, hogy nem vagy jó passzban :( nem csodálom, hogy emgvisel az idő, itt annyira szép idő lenne, de ez a sz@r szél megint fúj :evil:

Reni! Nagy nagy drukk a kórházhoz, de főleg a hystero-hoz.

Meliz Nektek meg nagyon szorítok, hogy minél előbb elindulhasson az örökbefogadás! (nem is tudtam, hogy már ilyenben kell gondolkodnotok :( :()

Lara???

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka megkérlek légyszi beírod a táblázatba,hogy febr.-ba lombik.
Nehezen fogadtam el én is ezt a dolgot.De nem tudjuk majd fizetni a sok kezelést+zsebbe is kell adni.
Annyit beszélgettünk párommal azon,hogy végül is nincs olyan bajom ami miatt ne eshetnék spontán teherbe.De még sem sikerül.
Mindig azt szoktam mondani,hogy semmi sincs véletlenül.Mindennek meg van a miértje.
Nekünk lehet ez van meg írva.
Bocsi a lelkizés miatt.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?

Beu!
Boti babának boldog 3. hónapos szülinapot :)

Breni!
Drukk megy holnapra!!!

Lara!
Mizumizumizu?

Anita!
Itt a melóhelyen leviszi a szél a tetőt :? emelgeti az álmenyezetet!
Pihengess, gyógyulgass! Kell kontrolra menni?
Babaügyben nálatok most mi a helyzet?

Nálunk semmi extra.
Vérvételek, vizsgálatok, aztán 1-2 hét és eredmények.
Úgy érzem minden rendben lesz, aztán max pof.ra esünk! :?
sonjus
 
 


Sziasztok !

Régen nem voltam itt, azóta sem jöt össze a baba :(

lusy
 
 


Sziasztok!

Az én tesztem negatív lett. Látjátok? Én megmondtam. Ma már nem fogyasztom az Utro-t.

Kép
lara26
 
 


Lara, pedig olyan szép magasan van a hőd!!!! Mi más lehet ez akkor! :cry: :cry:
A fenébe, gondoltam Rád pedig ezerrel!!!
pihi
 
 


Kamilla, mi a helyzet, miért nem jelentkezel?????
Angel, tudsz Kamiláról valamit??
pihi
 
 


Pihi!

Ez mind azUtro hatása. Én mindig ilyenkor (stimuláláskor) le szoktam vonni a hőből 1-2 tized fokot.

Kép
lara26
 
 


Pihi & Lara sziasztok :D

lusy
 
 


Lara, még akkor is jó lenne, ha levonunk 1-2 tizedet. Már Ti is elég régóta próbálkoztok, nem gondolkodtok még az inszemen??
Én még egy stimus-spontán hónapot adtam magunknak. Utána szeretnék kicsikarni a dokinkból egy inszemet. De remélem, nem kell csikarni. :)

Szia Lusy, Te nem vagy a táblában, nem tudom mi a helyzet Veled!
pihi
 
 


Pihi 2001-óta szeretnék babát .
A páromal tavaly nyáron kivizsgáltatuk magunkat, és a vizsgálat sok mindere fényt deritet :roll:
Most megoldást nekem és a páromnak a lombikprogram adna. :)
Hát ennyi amit rólam tudni szeretél volna :P
De azért spontán is probálkozunk, igy még esélyesebb a dolog :D

lusy
 
 


Lusy, írtam Neked a másik topicba!!! :wink:
pihi
 
 


Pihi!

Nem tudom mi lesz mjd a köv.lépés. az orvosom múlt héten mondta, ha nem sikerül a baba akkor csinálunk egy lapart. :?
Lehet, h ez után küld inszemre? Tavaly márciusban volt az első laparom átjárhatóságival.

Kép
lara26
 
 


Szia lara.

Tavaj csináltak neked lapart.És lehet,hogy most is csinálnak egyett?
Bocsi én ezt vettem ki.

Kép
Kép
meliz
 
 


Lara, ez furi. De biztosan tudja az orvos, hogy mit csinál. De ha a laparod óta nem volt semmi panaszod, gyulladás, vetélés, méhenkivüli, ciszta, stb.....akkor nem értem, hogy miért kell mégegyszer. Szerintem mondd meg neki, hogy Te már szeretnéd az inszemet. Vagy ő nem csinál ilyesmit? Mert akkor azért toporog, nem akar máshoz küldeni?????? Nem lehet ilyesmi? Ha már volt lapar, hormonvizsga, átjárhatósági és spermavizsgálat, és stimu, akkor szerintem mostmár itt az inszem ideje, ha Ti is úgy érzitek. Végülis, ez egy 5 perces fájdalommentes beavatkozás. Annyi mint egy nőgyógyászati vizsgálat.Nem akarlak én rábeszélni, csak már én is alíg várom, hogy a tettek mezejére lépjünk. Nem akarom, hogy hónapokig stimuláljanak, aztán meg előlről kezdjük a vizsgálatokat.
pihi
 
 


Lara szerintem Pihi-nek van igaza.De én nem szeretnélek befolyásolni.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Reni!
Drukkolok holnapra nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vicanak mar csak 3het van hatra! :shock: Hihetetlen... :shock:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Reni, mára egy nagy kalappal!

Meliz aranyos vagy , de a mensit kezdem megszokni hogy mindig megjön, nem voltam összetörve annyira ( gondolom azért mert még kevés ideje próbálkozunk)!

Lara sajnálom nagyon!!

Beu Botinak tényleg Boldog negyedéves szülinapot! :lol:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok.

Kata én már hallottam olyan történetet ahol összehozták a babucit rövid idön belül. :D Pl.:Melincsi is.
Kívánom,hogy ne késlekedjen az a baba olyan sokáig mint másoknál.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Kamilla írt tegnap sms-t, hogy 2.cn :( :(

Velem annyi, hogy otthon vagyok, jól meg vagyok fázva :roll: , és most 1-re megyek a Kaáliba konzultálni, megtudom, hogyan tovább...

Bocsánat, nem írok senkinek külön, vissza se olvastam, csak beugrottam egy kicsit egy hüle munka miatt, meg Kamilláról hírt adni.
angel37
 
 


Haho!!!

Merre vagytok? :(

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Reni híradó


Megvolt a sövény eltáv. jól van nem fáj semmije!
majd holnap jön és mesél!

puszi Mindenkienk!

Angel jobbulást!

Kamilla ezt nem hiszem el :cry: :cry: :cry:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska
Légyszives szavazzál a kisfiamra, csak egy fél pillanat az egész, és talán megnyerhetjük a szavazást.

www.jatekfutar.hu/2006.html
Referencia szám: 2006_00776

Köszönjük
Máté és Zsani
Vendég
 


Sziasztok!!!

Angel!!!

Fenébe ezekkel a fránya vírusokkal!!!Gyógyulgassál és jobbulást!!!!MI volt ma adokinál???

Kamilla!!

Hogy az a... :cry: :cry:

Ancsa!!

Nem ér ilyen rövidet írni!!Hogy vagytok??Voltál dokinál??

Pihi!!

Ritkán írsz!!!Gondolom bentről nem nagyon tudsz.Otthon milyen a net??

Reni!!

Örülük,hogy jól vagy!!Gondoltam ma rád!!!

Sonjus!!

Babaügyben mi a helyzet??Várunk rürelmesen... :wink:

Melíz!!

Hidd el,ha megnyugszik a lelked,jönni fog a baba.Értem ezt az örkbefogadásra. :wink: Drukkolok nagyon.

Beu!!!

:?: :?: :?: Írtam sms-t is,de nem jött válasz. :( :( Puszi Boti bébinek!!!!Juj de megtudnám harapdálni. :wink:

Pussz mindenkinek,annak is akinek esetleg nem írtam.
csanita
 
 


Sziasztok!!!

Zsuzska, köszi a híreket!!!

Reni, jó hogy túlvagy rajta, várunk!!!!!!

Anita, bentről keveset lehet, de tegnap is aktív voltam. : :lol: Ritkán jössz Te is!!!

Életemben most először van görbém, úgyhogy felteszem: Kép
pihi
 
 


Anita, csak nem késik??? :lol: Lehet, hogy buta kérdés mütétes ciklusban. :shock: :shock:
pihi
 
 


Kamilla, a fene egye meg, úgy sajnálom!!!!! :(
pihi
 
 


Kamilla!

:( A francba!!!!!!! :(

Angel!

Drukk a konzihoz! És gyógyulj meg.

Reni!

Örülök, hogy túl vagy a dolgon.

Beu!

Botinak utólag is boldog hófordulót!

Ági!

Petikének boldog 8 hónapos fordulót.

Betti
betti73
 
 


Ági!

Úgy néz ki, hogy a jövő héten bemegyek a munkahelyemre Bendivel. Összefutunk?

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Bocs a betolakodásért, csanita, engem érdekelnének a baby holmik. Főleg a párna.
Küldenél róla képet?
Címem:
babzsak27@freemail.hu

Előre is köszi:
Bea

Bea

KépKép
babzsak27
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkolást.Jól esett,hogy gondoltatok rám.:)
Jól vagyok,már dolgozom,vagyis úgy teszek. :lol:
Minden simán ment,azt leszámítva hogy 9-re kellett bemennem és 14 óra után vittek be a műtőbe.Ez egy kicsit kikészített.
Utána 4 órát pihennem kellett és mehettem haza.Egy picit vérezgetek,de nem vészes.

Beuka!Ha gondolod átírhatod a megjegyzést hogy minden rendben,majd javítunk ha még sem így lenne.
Ciklushosszt is írd már át 30-35 napra.Hátha így maradna.:)

Kamilla!Sajnálom :(

Angel!Mi volt tegnap a konzultáción?Pihenj sokat.
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?