Új privát üzeneted érkezett!

Szia And!
Még nem olvastam vissza, csak reméltem, hogy még itt talállak. :)
Semmi küli, csak egy félelmetes filmet nézünk, nem bírom idegekkel és emberi hangra vágytam.

ayse
 
 


az emberi hang azt súgja, máskor bele se kezdj ilyen filmbe, hanem rögtön huppanj ide közénk :wink:

KépKép
KépKép
and
 
 


én meg szerda este még megnéztem apával a szökést (felvette, mert asszem meccs volt), és én is jól összeizgultam magam. kár, hogy nem a jövő héten tettem, mert akkor lesz az uccsó rész. halleluja!!!! már nagyon utáltam.

eszembe jutott egy kérdés: most adom Esztinek a joghurtot, túrót, kefirt. próbáltam gyümölcsös-túrót-joghurtot adni neki, de nem ízlett neki.
ti hogyan adjátok? vagy simán gyümijoghurtot adtok? adjatok már jó ötletet!

KépKép
KépKép
and
 
 

 
 

And!
Egy kis cukor? :oops:
(végül is a gyáriba is tesznek.
Vagy ha van házi lekvár, akkor azt (is) beletenni.

Eddig ANdrisnak egy iszonyú kis dobozos ehrmann joghrtot adtam, azt nyelte, mint kacsa a nokedlit. Az ehrmannban valahogy magbízom.

ayse
 
 


ja, azt nem is mondtam, hogy ma volt a gyógytornász nálunk, és megint fogja kezelni Eszti lábát :( valami elektromos kütyüvel is megkezeli a jövő héten, mert az egyik oldalon gyengébbek talán az izmai. azért szóltam neki, mert nem csak, hogy csámpi volt, de elkezdett lábujjhegyezni is. és az nagyon csúnya!!! :( :( azt mondta a gyógytornász, hogy lehet, hogy nyúlt és azért is.
viszont Eszti egy hős volt! szót fogadott, pöedig nem szokott egyhelyben sokat ülni, de együtt kibírtuk. volt hasalás is, akkor odahasaltam mellé, és csak akkor kapta meg a slusszkulcsomat, ha ő is hasalt mellettem. egyelőre működött :) imádom a csajom :D :D :D

KépKép
KépKép
and
 
 


házi lekvárból csak eper van, mert én lusta voltam a barackról héjat húzni :oops: azt meg ugye még nem lehet adni.
egyébként lekvárt tettem bele, és nem ízlett neki. nem tudom mi az ehrmann, de majd megnézem a boltban. köszi :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Juci!
Nem derült ki, hogy mi a végleges megoldás. Valószínüleg napközizni kell, mert nem jön ki az óraszám :(.

Davallia!
Nagyon szép kislányaid vannak! A szülés meg eszményi!

Közben leakadt a dvd. Már nem először csinálja, de most éppen nem bánom!

ayse
 
 


és ez a danonino, amit reklámoznak, az milyen? én nem ismerem, csak, mert ezt tolják állandóan a képembe, ha kinyitom a tévét, azért kérdem...

KépKép
KépKép
and
 
 


Szegény Eszti!
És ebből még mennyi lesz?

ayse
 
 


Lili azt eszi. Imádja.

Szerintem az ehrmann jobb ízű és olyan joghurtosabb, ha lehet ilyet mondani. Biztos láttál már, van például üveges sztracsatellája.
Persze gyümölcsösök is.

ayse
 
 


azt mondta a nő, hogy pár alkalom, vacilált, hogy egyáltalán kell-e, tőlem kérdezte... azért megbízom annyira benne, hogy csak a pénzért nem kezelné az Esztit, eddig is mindig ő kezdeményezte, hogy hagyjuk abba, nem egyszer. tényleg elgondolkodott, hogy mi lenne neki a jobb. egy párszor megkezeli, aztán meglátjuk, hogy hogyan alakul, mert egyébként meg nem feszesebbek az izmai azt mondta. megint úgy vagyok vele, hogy nem ártunk az biztos.
engem rémiszt, ahogy ilyenkor tartja a lábát, olyan mintha mozgássérült lenne :(
és veszek 3 csatos cipőcskét is, mert ezt a tépőzáras játékot kezdem unni...

KépKép
KépKép
and
 
 


Mert kikapcsolja?

Asszem megyek, mert Apa fogatmos
én meg a félelmől fogok mogatf.sni, ha egyedül kell lennt maradnom...és még a mosogatógépet is bekapcsolom, mert az én konyhám még péntek este is...sőt a nappalim még éjszakára is...de van felmentésem: tanítottam.

Jó éjt!

ayse
 
 


ezt tegnap előtt művelte a lányom. apja rendelt magának egy tál somlóit, és ott felejtette a trambulinon a maradékot, én meg csak a nagy csöndre lettem figyelmes, de akkor már atomjaira lett elemezve :lol:

Kép

KépKép
KépKép
and
 
 


igen, szép en kinyitja tépőzárat, és ügyes nőies mozdulatokkal lerúgdalja mindkettőt a lábacskáiról :D

én is megyek apa mellé horkolni. jóéjt :)

KépKép
KépKép
and
 
 


And
Kóbor macskákra is van ötletem. Nagyobb állatkereskedésekbe lehet kapni macska, ill. kutya űző spray-t. Még nem használtam, de állítólag hatásos.

Ayse
Látom te sem bírsz magaddal. Én azt a filmet, amire alulra a 16-os karika van kibiggyesztve, meg sem nézem. Ha mégis, el sem mozdulok Férj mellől.

Kép
Kép
maresz
 
 


And
Jól áll a trambulinnak a somlói :wink: :lol:
Az baj, ha pipiskedve járnak? Brigi is csinálja pár napja.

Kép
Kép
maresz
 
 


Mielőtt megint sormintáznék, megyek aludni. Jó éjszakát mindenkinek !

Kép
Kép
maresz
 
 


itt ragadtam, mert fényképet imélezek, és még nem ment át :evil:

Maresz, a spray apukámnak nem jött be, és tekintve, hogy közel laknak, én meg sem próbáltam. mert nálunk nagyon ravaszak a macsekok ám :evil:

nem baj, ha pipiskedik! azt mondta a nő, hogy az a lényeg, hogy többet járjon normálisan, mint lábujjhegyen. még Eszti is többet járnormálisan szerencsére, de amikor lábujjhegyen jár, akkor még befelé is fordul a kis lábfeje, tényleg csúnya :( :( olyan kis suta. majd megpróbálom lefotózni..

tényleg, még Évinek sem fotóztam a gumitalpat :oops: :oops:
Évi, apa megoldotta már a feladatot? :)

trambulin&somlói: amikor megláttam, csak annyit bírtam ordítani, hogy apa, azonnal gyere le. ő meg nagy dühöngve lejött, de aztán egy szót sem szólt, csak takarított :lol:
én már megszoktam, hogy emmit nem rakok szekrénymagasságnál lejjebb, még este sem, mert úgyis ott felejtem, és tuti, hogy a kis csibész találja meg először.

KépKép
KépKép
and
 
 


na végre elküldte a fotókat.
mentem, pá :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Jó reggelt lányok,

Kiskakas korán kelt, és még csak át sem aludta az éjszakát... :?

Ja, lányok a 15.hós oltás után mikor lehet számítani a tünetekre? és milyenekre?

Maresz, sajna erőt kell venni magamon...most hogy apa 20 kilót fogyott és szép izmos a teste...nekem is össze kell szednem magam.... :wink: :roll:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


:mrgreen:
na végre!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Jóóó reggelt!

Á, mi is kuvikolunk fél 7 óta, persze Gergőt megzavarta, hogy nem hoztuk át 5-kor hozzánk (Apa csak 7-kor ment dolgozni), hanem fél 7- kor, amikor felébredt.
Persze, hiába adtam neki a tápszert, utána már nem volt hajlandó visszaaludni...

Ayse!
Ehrmann nálam is nagyon bejön, és épp a múlt héten bukkantam rá sztracsatellásra!!! :lol: :lol:
Nyam-nyam, isteni fííííííínom!!!!

Film :twisted: :twisted:
Én is para vagyok, még csak azt sem engedem meg, hogy ha mondjuk a számítógépnél ülök, akkor nézzen ilyen filment Robi.
Mondtam neki, hogy kéthetente, amikor anyuméknál vagyok, nyugodtan kiélheti eme vágyait, és annyi ilyen filmet néz nem, amennyit akar.
Egyébként régebben még meg-meg néztem, de akkor is úgy, hogy nyakig be voltam takaródzva, és csak akkor, ha már elintéztem minden dologmat, hogy film után ne kelljen kimenni a szobából.
Robi meg külön élvezte, hogy ilyen fosós vagyok, és az olyan jeleneteknél, amikor a fejemre húztam a takarót, akkor röhögött rajtam, és mindig lerántotta azt a fejemről, hogy nézzem én is... :twisted: :twisted: :twisted:
Tiszta gyagya, esküszöm!

And!
Sajnálom, hogy Eszti bulizott az éjjel, azért remélem, sikerül kipihennetek magatokat...

Szökés :lol: :lol: :lol: :lol: Én imádom!! És ha nem tudom megnézni, akkor is felveszem. (Illetve, mi mindig letöltjük a netről, mert Apa kiírja DVD-re)
Volt olyan, hogy 4-5 részt nem láttunk, és mikor betegek voltunk, egy nap megnéztük DVD-n egyhuzamba mindet.

Egyébként el kell, hogy keserítselek, hamarosan jön a következő évad!! :lol: :lol:

Csakúgy, mint a Lost-ból is! NÁlunk, az RTL-en mégcsak a második évad megy, de az AXN-en kb. 2 hét múlva kezdődik a 3. évad...

Kóbor macskák :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Bocsánat minden macska-szertőtőtl, de el kell, hogy mondajm, én nagyon nem csípem őket.
Egyébként lehet kapni ilyen jeladót, vagy mi fenét, amit fel kell szerelni a kapura, villanyoszlopra, vagy valam magasabb helyre a kertben, pont a kóbor kutyák - macskák miatt.

Majd megpróbálok utána nézni neked, de azt hiszem, anyuéknál láttam, valamelyik hirdetési újságban...

Kép
kuha
 
 


Nyúlné!

Megkérdezhetem, hogy Te minek örülsz???
Egyébként meg honnan szedted ezt a zöld fejű emotikont???
NEkem nincs ilyenem!

Kép
kuha
 
 


Ja, megvan!!!
De nagyon cseles ám, mert "azt mondja", hogy a TÖBBI emotikon megtekintése, aztán van ott még kettő, ami ide nincs kirakva... :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


Ja, még valami!


Eszti nagyon édes, ahogy rárontott a somlóira!!!!
Apa mit szólt??? Gondolom, azért nem volt annyira kiakadva, mivel ő hagyta ott!! :lol: :lol: :lol:

Na, látom sikerült megint jó sok hibát ejtenem... :oops: :oops:

Kép
kuha
 
 


Na hol vagytok???

Kép
kuha
 
 


Akkor

Kép
kuha
 
 


csináljak

Kép
kuha
 
 


Nektek

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Szerintem a hónak örül Nyúlné! :mrgreen: Ugye? :) Mint Beni is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


sormintát

Kép
kuha
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: BEnianyu!!!!!

Bakker, így már értem, gyorsan szaladtam a redőnyhöz, felhúzni......

Neeeeee mááááááárrrr!!!!

Így már értem!!

Na, most lebuktam, akkor most elárum, hogy itt ülök egy szál hálóingben, még a fürdiben sem voltam. És a redőnyöket sem húztam fel.... Eddig.... :oops: :oops:

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Neked is lehet zöld szmájlid, van egy olyan, hogy a többi emotikon megtekintése, ott van a zöld. :mrgreen:
Mentem reggelit csinálni. Éhes a banda. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sorry csajok, de én baromira nem örülök!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Gondoltam, délután csavizok egyet, és elmegyek a Buy-Way-be.
De hát így én egyedül nem vezetek, az hét szentség!!!!

Kép
kuha
 
 


MI lesz a reggeli???
Még én sem tudom, mit csináljak!!

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Bocs, hogy bezavartam a sormintádba. :wink:
Nálunk nincs soha lehúzva a redőny! Ennyi előnyöm volt! :)
Ráadásul én már fent vagyok jó rég, már az ebéd is majdnem kész. Bibibiiiiii
Itt nálunk a műv.házban bábszínházi előadás van ma délelőtt. Megyünk Benivel, Apa meg Danizhat kedvére. :wink:

And,
Az a somlói kép szuperédes! :) Remélem, ma jobban aludtatok! Én beleőrülnék, ha éjjel 3-4 órát bulizna valamelyik gyerkőc! :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Kuha,
Reggeli: sonka, sajt, piritós, paradicsom. :)
Menjetek hóembert építeni, meg lovacskákat nézni, a mai csavargás helyett! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Na, szerencsére azért akkor hó még nincs, hogy hóembert építhessünk...

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

HELP!

Nem találom a homeos füzetemet...

Tud valaki segiteni????

Orrfolyásra milyen szert is kell adni, és hogyan?????Léna eléggé taknyol..
Esetleg náthára?????

Köszi ha valaki tud segiteni..
Délig még nyitva van a patika..

M.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!!

Léna + taknyi! :twisted: :twisted:
De sajnos én nem tudok segíteni, ne hari!

MIlyen volt a vacsi tegnap??

Na, most már végleg lépek, legalábbis egy jó időre.

Már nekem is rotyog a húsi leves...

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Vacsi állati jó volt... 8)
Nagyon fincsi borok...még finomabb ételek...exkluziv környzet(Corintia Royal Hotel)...egy 3 tagú vonós csapat komolyzenét játszott.
Nagyon jó volt a társaság, már el is határoztuk hogy megyünk a pincészetbe is Szekszárd mellé, kastélyszállóba, lehet rendelni disznótort, vadfőzést...stb...minden kaját ott termelnek meg...csorgott a nyálunk ahogy a pincevezető invitált minket és ecsetelte hogy mi vár ránk, ha lemegyünk 8) 8) 8) 8)

Lénát anyósom vacsiztatta fürdette....próbálta letenni..
Nos aztán felhivott, hogy nem akar aludni és sir ha beteszi az ágyba(tudom, mostanáb an ezt csinálja) meg stb...és hogy mindig az ajtóra mutogat :cry:
Na akkor könnyes szemmel bevágtam magam egy taxiba..de mire hazaértem elaludt anyós vállán...

Úgyhogy összeségében nagyon jó volt...és első alkalomhoz képest ügyes volt anyós is...

Legközelebb már lehet hogy nekem sem lábad könnybe a szemem, ha meghallom a telefonba hogy Léna azt mondja, hogy:agyaty=adjad

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hurrá, nálunk is esik a hó. Én már nagyon vártam. Kiváncsi vagyok Brigi mit fog szólni hozzá.

And
Köszi a macskás infót, akkor azt nem is veszek. De az érdekel amit Kuha mondott. Nálunk a szomszédban 4 macska van :evil: . A szemeteseket rendszerint szétszedik, mindent lepisilnek. Elegem van már.

Megann
Én az oxicoccolium (azt hiszem így kell írni) adom Briginek a taknyolásra is, de mindjárt megnézem neked a homeos füzetemet.

Kép
Kép
maresz
 
 


Maresz!

Lekötelezel :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Basszus, eltűnt a homeos füzetem. Nem adom fel a keresését, ha megvan leírom

Kép
Kép
maresz
 
 


:lol: :lol: :lol:
Megann!

Nem valami rossz vudu következménye lehet, hogy sem Te, sem pedig Maresz nem találja a homeós füzetet??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hűűű, az anyját, ez a vacsi nagyon jól hangzik!!
Meg az a Szegedi dolog is!! Ki ne hagyjátok!!
Bár, megmondom őszintén, hogy a vadat nem nagyon szeretem, de a jó kis disznótoros bármikor jöhet.

Sajnálom, hogy így ért véget a vacsid, de hát végülis Léna csak elaludt.
Megmondom őszintén, könnyen lehet, hogy én így így reagáltam volna, ha hallom a telcsiben a gyerekem síró hangját.

Kép
kuha
 
 


Maresz!

Most már tuti biztosra emlékszem, hogy anyuméknál láttam egy újságban a kutya - macska riasztós hírdetést.
Jövő hétvégén megyünk, és megnézem Neked újra. (Valami heti hirdetési újság volt, úgyhogy biztos megtalálom...)

Hát igen, baromi idegesítő, amikor a kóbor ebek és miáúk szétszedik a szemetet.
Meg egyébként is, bepofátlankodnak a kertbe, stb-stb.
Szerencsére macska ügyben egyet értek a kutyáinkkal :lol: :lol: :lol:
Volt már rá példa, hogy megfogtak néhány macskát, persze egyik sem élte túl.
A szomszédnak is kinyírták vagy két macskájukat (sajnos még mindig van nekik).
Ezek pont a nemszeretem szomszédok, és nekünk panaszkodtak, hogy eltűntek a macskáik.
Mi meg persze nagyon sajnáltuk őket, és mi is mondtuk, hogy jééé, pár napja tényleg nem láttuk. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
kuha
 
 


És arra nem emlékeztek, hogy ki is irta ide legutóbb a taknyis kórságra való homeoscuccot?????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kuha!

Csak nincs ilyen rosszakaróm :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Nekem úgy rémlik, hogy Jucc volt! De nem 1000% !

Kép
kuha
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops:

Szegedi dolog = szegedi dolog, természetesen...


Megann!
Ááá, nem hinném, hogy lenne rossz akaród!!
Csak elgondolkodtam, hogy micsoda véletlenek vannak!

Interneten nem tudsz valahogy utána nézni??
Vagy esetleg a patikában mennyire segítetének??
(Bár, ha nem kimondottan homeós patika, akkor el tudom képzelni...)

Kép
kuha
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?