Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok, Asszonyok!
Megjöttem én is. Kint van az összes fogunk végre és nyugodtan alhatunk, Marci is és mi is.

Képzeljétek
Marci péntek óta egyedül áll és vasárnap megmutatta, hogy tud ő járni is és elindult.
Rettenetesen büszke vagyok rá. :oops: :lol: :oops:
Mostanában rájött a szómenés és egész nap be nem áll a szája, ami meglepő, hogy értelmes szavak is kijönnek a kis száján. Mindenre mutogat, rámnéz és magyaráz.
A szép, jó, nem, anya, apa, mama, kuty, dabd=labda, nyami ,ez mind megy.Tudja, hogy melyik testrésze a pocak, orr, szem, fül, láb, persze azt tudja a legjobban, hogy kuki. :oops: Nem értem mért vonzza annyira a kis kezét a kukaca mikor fürdik?! Mindíg rá kell szólni, hogy ne piszkálja, mert rossz nézni is ahogy tépkedi.Rólunk ennyi.


Vica
Remélem minden rendben veletek. Nemsokára itt a nagy találkozás pillanata. Még pár hét és összekacsintotok. :wink:

Mindenkit puszilunk az újjakat is ám! :lol:

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, tényleg nagyon rossz, hogy ennyi idő után kell rájönni, mi is a baj. De a lényeg, hogy mostmár begyorsulhatnak az események. :) :)

Lara, sajnálom, de igazad van, fel a fejjel!!!!! :wink: :wink: :wink:
ha én is egyszer tudnék venni egy kétcsíkos tesztet, akkor elárulom a márkáját.

Móni:(Nem jó hírek! Vigyázz nagyon magadra, ma itt küldjük a pozitív energiákat, hogy minden rendben legyen.

Incike!!! Gratula Nektek! Marci nagyon ügyes!!!! Kuki dolog: ezt már nagyon sok helyről hallottam, biztosan nem gond, csak érdekes nekik. :)

Hát én is nagyon ki leszek borulva, amikor piri meglátogat. Most a gyogyival meg a kétnaponta akcióval azért eléggé reménykedek és nagyobb lesz a csattanás. De az lebeg a szemem előtt, hogy még egy ilyen hónap és ha nincs eredmény akkor nyomolunk inszemre. Előbb-utóbb sikerülnie kell!!!!!!!!!!!
pihi
 
 


Beu, Boti nagyon édes! És nagyon sokat változott!:)
pihi
 
 

 
 

Sziasztok!

Kép
Na , ne fotózzatok már!
Kép
nagy kópék vagyunk mi ketten apával
Kép
ő az én játszótársam, csak tudnám mért menekül folyton mikor meglát?!
Kép
lebuktam, hogy csenem a tejet
Kép
őrzöm az álmát, ne , hogy valaki ellopja
Kép
nem is vagyok huncutka annyira
Kép
ugye?
Kép
na hát ekkora fát még sosem láttam,ilyen közelről

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!!

Vica!!

Sokat gondolok rád olyan izgi!!!!

Beuka!

Nagyon édes kis Boti. Szerintem is rád hasonlít! :D :D :D

Moni!
Ezek nem jó hírek.Pihenj nagyon sokat,most ez a legfontosabb.Nyugi,minden rendben lesz.

Reni!
jobbulást a párodnak.


Lara! :(
sajnálom, de igazad van, fel a fejjel!

:wink: :wink:


Incike!!

Nagyon aranyos Marci fiad,és milyen ügyi!!

Gaby!!
De jo az én párom is kamerás (nosoft filmstudionál),elötte meg kamionozott csak berágott és felmondott ,de én nem is akarom hogy kinnt dolgozon(pedig megfordult a fejében),de mindjárt itt a március és lesz sok-sok esküvö :D :D :D az orgász egész területén :D :D !!Alig várom ,mindig küldenek sütit (lagzibol) én azt nagyon birom!!

Képzeljétek,holnap esküvös dvd-t nézünk ahol szeptember 16-án voltunk ,Katával (unokatesommal),a lagzis részét szerettem valahogy jo kedvem van a zenétöl!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tudom,hogy ritkán jövök,de ma is kereszlányomnál voltunk (ha fogom a kezét akor már szépen megy de olyan édes ,pedig 9 hónapos ,de 1 éves korára menni fog,fél percig nem marad meg ,állandoan mászik .Nagyon pörgös csajszi !!Szerintem sportolo lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Barátok köztbe mi lesz szerintettek?Ugye megmarad a Timi baba?Ugy sajnálom ,majdnem sirtam de tudom hogy jo lesz a vége "remélem"

Puszi Mindenkinek!!


Sziasztok!!
Vendég
 


[b]Sziasztok!!![/b]

Lara!!!

Sajnálom,de előre a két csíkosért!!!!! :wink:

Melíz!!

Köszi a hiányolást,jól vagyok,de nehéz ülni,nagyon hamar elfárad a gerincem és inkább csak tényleg ahhoz kelek fel,ami nagyon szükséges.De azért minden nap bekukkantok,csak már írni nincs energiám.Olyan jót nevettem az első mondatodon:Beuka pedig már olyan jó dögönyözni való. :lol: :lol: Nem tudom Beu örűlne-e neki?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Incike!!

Marci milyen nagy már!!!És milyen ügyes!!!!

Pihi!!

Nem leszünk szomorúak,ugye???? :wink: Sikerűlni fog!!!!

Editke!!

Ritkán írsz,mondom Én. :roll: Keresztlányodról nincs friss kép??? :wink: Vasárnap nálunk is itt voltak barátnőmék,és olyan nagy már a Keresztfiúnk,mintha most született volna,és márciusban 2 éves lesz.Megy az idő.Én is nézem minden nap a barátokat,és remélem meggyógyul Nóra babája.Kiváncsi vagyok Maja gyereke Mikié-e??

Jól látom,hogy Hajnit nem látom??????

Moni!!!

Hát ezek nem jó hírek,de tessék sokat pihenni,és akkor tuti biztos nem lesz baj!!!!

Kamilla
:?: :?:

Ennyi volt a jó idő???Olyan @ar idő van,itt esik egész nap az eső.Állítólag még hó is lesz a héten.

Levettük a kötést vasárnap,már érheti víz a sebet,jó volt így tusolni,hogy nem kellett rá vigyázni.Ja és tudok már egyedül fürcsizni!!!Tegnap sikerűlt!!!De azért Apa ott figyelt,nehogy elessek vagy elcsússzak.És már azoknit is feltudom húzni,szóval Mi most ilyeneknek örülünk.

Pussz mindenkinek!!!
csanita
 
 


Kata!!

Írtam mélt,meg kaptad????
csanita
 
 


Sziasztok!

Csanita, köszönöm megkaptam és igyekszem írni!!

Moni, sokat pihizz és biztos nem lesz semmi baj!!

Keditke, jó dvd nézést holnapra!

Én most sem várom mikit, pedig szerintem jön! :cry:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Keditke, ez a babázás biztosan jót tesz. Legalábbis hallottam már ilyet. Tegnap én is elmendtem meglátogatni a barátnőm kifsiát (1 éves), de végig aludt a kis csibész. Pedig ott voltam több mint 2 órát. Hagyott minket beszélgetni. :)

Anita, nagyon durva, amiket írsz. Mármint, hogy egyedül fürdés meg zoknifelhúzás. Eddig bele sem gondoltam milyen rossz lehet. :( De a lényeg, hogy szépen gyógyulsz és már ezek is mennek maguktól. :) :) Kitartás! Tényleg, és a munkahellyel mi újság?

Kata, hát ne jöjjön!!! :wink:


Holnap kötik be az internetet!!!!!! :lol: :lol: :lol:
pihi
 
 


Jó Reggelt!!

Pihi!!

Most táppénzen vagyok febr 12-én lesz a 6 hetes kontroll,aztán meglátom,hgy megyek-e dolgozni vagy maradokmég itthon.Hát igen,nehéz volt,de most már ügyes vagyok. :wink:

Hú de jó,hogy lesz netetek!!!Akkor este is betudsz nézni. :wink: Milyen lesz?
csanita
 
 


Sziasztok.

Csanita igazad van. :oops:
De mentségemre legyen Boti babának címeztem. :lol:
Bocsi Beuka ha félre érthetö lettem volna. :oops:
Csanita gyógyúlgas,hogy minnél hamarabb a régi legyél!

Lara sajnálom.Ez már biztos? :(

Incike,nagyon aranyos a fiad. :)

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz!!

Ugye nem bántottalak meg???Csak viccből írtam le!!De tényleg olyan jót nevettem rajta. :wink:
csanita
 
 


Sziasztok!

Anita,
apró kis örömök :D , de milyen mérföldkövek ezek ilyenkor! :wink:
Ügyesek vagytok! :)

Mi történik itt közben? Beu meg lesz dögönyözve? :lol: :lol:
angel37
 
 


ANita,
kábeltévés lesz, mert nincs vezetékes telefonunk és 2048/768-as, úgyhogy remélem elég gyors lesz.

Kamillával mi lehet? Nem tud róla senki semmit????
pihi
 
 


Pihi!
Nekünk is kábel tv-s van és nagyon gyors. :) Biztos jó lesz.DMCC-s.
breni
 
 


De,hogy haragszom.
Ahogy viszaolvastam,mit írtál.Azonnal elolvastam mit is írtam.
Azt itt kuncogttam magamba,hogy mennyire okosat írtam már megint. :oops:
A többiek meg nem értik mi olyan nevetni való egy hitel birálaton. :lol: Ez van.

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz, szóval bankos vagy! Én is.:)
pihi
 
 


Sziasztok!

Itt ülök egyedül, és röhögök, persze csak lábujjhegyen, nehogy Boti felébredjen :lol: :lol: :lol:

Anita, Meliz: ez teccett!!! :lol: :lol: :lol:

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN MINDENKINEK a bókokat. Aki úgy gondolja, nem látta még az apukát, mert inkább rá hasonlít :) :wink:

Lara! SAJNÁLOM :( :( :(

Móni! Jaj pihenj sokat!! Nem túl jó hírek ezek! NAGYON DRUKKOLOK!!!

Inci! gratulálok!!!! kuki, hát minden férfi azt fogdossa :lol: :lol:

PihI! elhiszem, hogy rosszul esne... NAGYON DRUKKOLOK!!!
Net: éljen!!!!!!

Anita! Ügyes vagy a fürdéssel!!!!

tényleg, mi van HAJNI-val??????

KAMILLA!! NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Szóljatok, ha valami nem jó!!!

Bogi, Reni????

Kép
Kép
beuka
 
 


Pihi, valami olyasmi.Családi válalkozásban vagyunk.A párom a fönököm.

Kép
Kép
meliz
 
 


Beuka!Nekem jó.Még nem jött meg.
breni
 
 


Sziasztok!
Nem tudom ismeritek-e a Forever Multi-Maca-t? Ennek segítségével több reményét vesztett párnak született természetes úton babája. Ha esetleg Téged is érdekel, a megadott e-mail címen több információt is tudok írni róla.

agi10@citromail.hu

Kép
agianyu
 
 


Szia agianyu.
Kösz de én már 1 éve szedem.Ez úgye az Aloe Vera-s termék?
Én is azt szedem.A peteérésre is nagyon jó hatással van.Nekem azt mondta a tanácsadó hölgy,hogy úgy érdemes ha Berry Nectart íszik az ember hozzá akkor jobban ki tudja fejteni a hatását.
Nekem nagyon jól bevált mind a kettö termék.
Bocsi ha valami hü...et írtam volna.

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz igazad van. Nekem egyébként a Berryt a lányom is nagyon szereti. Isteni finom édes is.
Te egyébként miben érzed a hatását? Én a Maca-t nem szedtem, mert rögtön teherbe estem, de szeptemberbe megy a kicsi a bölcsibe, és nem szeretném, ha sokat betegeskedne, ezért isszuk a Berrys Aloét.

Kép
agianyu
 
 


Beuka!
Írd át légyszíves, hogy ma vagyok a 1.cn-on.Szerintem azt is átírhatod,hogy 30-35 ciklushossz.Megjegyzésbe meg átírhatod,hogy férjecském műtéte oké,nekem meg hogy histerescopia jövőhéten.Ha befér.

Köszike :)
breni
 
 


Kamilla!!!! mizu van Veled?

vagy valaki nem tud róla infót?? nagyon nagyon nagyon nagyin drukkolok!!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Gaby!!!!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!
csanita
 
 


Gaby!

Én is kívánok nagyon boldog szülinapot!! :)
breni
 
 


SZiasztok!

Meliz, Ágianyu,

Berryt én is szedegettem, most is van egy küblivel.

Azért túlzásokba ne essünk, rettentő utóíze van, u.olyan, mint a sima gélnek :shock:

Nagy elkeseredésemben most rendeltem a Forevertől a Royal Jellyt, pedig a dokim nem igazán ajánlja a méhpempőt... majd az újabb akcióra készülve szedegetni fogom :)

Kamilla,
tényleg beugorhatnál egy netcaféba! :wink:
Inszem+14nap! ++++++++++++++++++++++

Reni,
akkor ezt az 1cn-t most kivételesen nem sajnáljuk! :)
angel37
 
 


Angel! :lol:
breni
 
 


Sziasztok.
Agianyu ,nekem a dokim ajánlotta a Maca-t és a Berry-t + Royal Jellyt is kellene de az már túl sok nekem 1 hónapra.
Ezzek igy együttesen kifejezetten nögyógyászati dolgokra + emésztési bélkeringési(ami pocak)dolgokra van.
Amikor elkeztem fogyasztani a készitményeket teljesen más lett az emésztésem.Annak idején nem ehettem bizonyos dolgokat (kukorica.hüvelyesek,hagyma,fogkagyma,stb...)na most nincs ilyen problémám. :D
Egyébként neken azt ajánloták,hogy legalább 3 hónapig szedjem a Forever dolgokat mert annyi idö kell mire elkezdi kifejteni a hatását.Most tartunk az 1 évnél.
A hormonháztartásomat is sokban kijavítgatta.És ami nagyon fontos.Nem vagyok annyira beteges.Erösödött az imunrendszerem.
A férjecskémmel mi úgy hívjuk a Berry Nectart,hogy TRÚTYI.
Szerintem borzasztó az állaga,a szine,az íze. :shock:
De a babáért mindent!!!!!! :D


Angel,neked a doki miért nem ajánlotta a Rojal Jellyt?

Kép
Kép
meliz
 
 


Gaby elfelejettem ,bocsi. :oops:
Nagyon Boldog Szülinapot. :D
Kívánok egy szép babucikát szülinpi ajándékba. :wink:
Párod rendbe jött?

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz,
inkább pü-t írtam! :)

A Maca meg a méhpempő együtt sztem már sok... :?

Trutyi! :mrgreen: Hát az! Eszement műanyagízzel! :shock:
angel37
 
 


Kamilláról hírek!!!

Sajnos nem biztatóak :( Még ugyan nem jött meg neki, de cicileeresztés, hőleesés, nega teszt :(
angel37
 
 


De ez még nem biztos eredmény.
Hátha még csak korai a teszt.
Azért drukkoljunk még neki!!!!!
breni
 
 


Reni,
jó volna, de sajnos eléggé biztosnak tűnik :(

Inszemhez képest eltelt 14 nap, a tesztnek illene jeleznie, és az ember már ismeri a szervezete jelzéseit - sajnos régi motorosok vagyunk már a próbálkozásban :roll:
Bocsánat, hogy Kamilla nevében pofázok, de dettó ugyanígy van mindig nálam is... :roll:

Természetesen nagyon örülnék, ha nem így lenne, de fölösleges áltatásnak értelmét nem látom.
angel37
 
 


Oké.Csak reménykedtem,hátha még is. :cry:
breni
 
 


Sziasztok!

Sajna 1 cn! :evil:

Most akkor megpróbálok az esküvőre készülni, hátha elterelem a figyelmem!

Kép
kata05
 
 


A gyerekeknek még nincs "elrontva" az ízviláguk. Az én Julcsi lányom például a teát is simán megissza ízesítés nélkül, amit mi az apjával el sem tudunk képzelni. Persze szép lassan rá fog jönni, hogy jól megcukrozva sokkal finomabb. Az ásványvizet is jobban csípi, mint a Hippes leveket.

Nem baj, hogy közétek pofátlankodtam?

Kép
agianyu
 
 


Engem nem zavar,hogy ide jöttél hozánk. :wink:
Egyébkén én is üresen iszom a teát.Nekem úgy ízli. :D
Ha választani kellene,hogy kóla kontra natur ásványvíz.
Nem tudom melyik oldalra állnék.Mind a kettöt nagyon szeretem.Igaz vízböl többet iszok.De csak azért mert tudom,hogy nem egészséges az a FINOM kóla. :P

Kép
Kép
meliz
 
 


Reni,
persze, azt mindig szabad! :)

Nem feltétlen az én realista felfogásom a követendő! :oops:

Jéé, már a régi elvem is alig jutott eszembe, hogy amíg nincs miklós, addig van remény... :wink:

Kata,
1 cn, sajnálom :(

Ágianyu, Meliz
én is minden gyógyteát natúr iszom! :D
Gyerekkoromban utáltam a teát, egyedül a napközis tea figyelt be, agyoncukrozva, citromozva (v. pótlózva) :lol:
angel37
 
 


Kamilla, nagyon sajnálom! :cry: Pedig úgy szorítottam!!! :?
Azért egy halvány reménysugarat még én is megtartanék.:)
Egyébként natur inszemet csináltak eddig, vagy stimu is van? Csak mert ha jól emlékszem nem találtak Nálatok semmit.


Reggel bekötötték a netünket!! :lol: :lol:

A teát nem bírom citrom és méz nélkül :lol:

A Berrynek peig iszonyú sz@r íze van!!!!!!!

Kata. :(

Reni, mikor derül ki, hogy belefér-e???
pihi
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
:cry:

Pihi!
Szerintem Reni a tablaba gondolta hogy belefer-e a megjegyzesbe! :oops:
GRATULA a nethez!!!!!! :D


Kép
Kép
ancsa81
 
 


Pihi,
bocsi, ma én vagyok Kamilla szócsöve :D
Volt neki stimu!

Akkor te a napközis teát iszod! :wink: :lol:
angel37
 
 


Pihi!
Igen Ancsa jól írja,a megjegyzésre gondoltam.

De azóta változott.Beszéltem a dokival.Holnap megyek laborba,vérvétel,pisi.
Aztán kedden vagy szerdán kiveszik a sövényt.Ezen is túl leszek.És milyen hamar. :)
Egyébként iszonyatosan fáj a hasam. :evil:
breni
 
 


Huuuuu Reni!De jooo!!!!!!! :DAkkor mar a PE-re keszen is lesztek!!!!! :wink:
Nem szokott enyire fajni mensikor?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
Én azért még bízok!++++++++++++++++++++++++++

Reni!
Ez szuper! Gyorsan megszabadulsz tőle, és már semmi nem állhat az utatokba! Illetve a Baba útjába. :wink:

Pihi!

Irígy-irígy az otthoni net miatt. :P

Gaby!
Boldog szülinapot!!!

Kata!

Basszus! No, de előtteg az esküvő, ne hagyd hogy beárnyékolja, ez örök emlék, legyen szép. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ja, lemaradt, hogy ma voltunk CTG-n, szinte semmi fájást nem mutatott a gép, de szerintem nem is érezte volna, ha lett volna is, mert Ati-baba kezelésbe vette a vizsgáló korongot és azt ütötte verte, rúgta. Néha majd meg süketültem, mert ki volt hangosítva a kis szívhangja, és mikor belerugott, iszonyat hangosan reccsent a gép is.
Szóval rémes is volt, meg vicces is.
1 hét múlva mehetünk megint.
Ja, és Apa is bejött, ott őrizte a kis feleségét, olyan édes, úgy imádom!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Ennyi rossz hírre jönni.... :(

Reni!
Jó, hogy ilyen hamar túl leszel rajta!

Angel!
Napközis tea király!

Vica!
Édes kisfiad van. Lehet, hogy kickboxoló lesz belőle?

Beu, Inci!
Mindkét gyerkőc csudaaranyos pofa!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Vica! Én is irigy-irigy Rád! ( Te jól tudod, hogy miért!:)) meg mindenki más is tudja! :lol: :lol: :lol:

Ati baba lehet hogy igazi kis jéghokis lesz! Mármint hogy a korongot ütötte, rúgta!

Reni, nagyon jó, hogy ilyen hamar túlleszel rajta! A dokid nem totojázik! Hálistennek, ez nagy pozitivum!

Angel, napközist bizony! :lol: :lol:

Ancsa Veled mi újs? Döntöttetek?
pihi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?