Új privát üzeneted érkezett!

Gabi, remélem hamar kiderítik az orvosok, hogy hol lehet a gyulladás. Ahogy leírtad tényleg mindent néznek nála, biztos megtalálják az okát!! Ha tudsz pihenj, használd ki, ha alszanak a gyerkőcök, mert sok erőre van szükséged!!
mira80
 
 


Jó reggelt!!

Gabi, jó hogy jöttél, de az nagyon nem, amiket írtál!
Szegénykém! Amint van valami eredmény mondd, mert nagyon drukkolunk a férjednek! Meg neked is, nagyon hősies és ügyes vagy, hogy így tartod magad! Nagyon becsüllek Gabi, és kívánom szívből, hogy mielőbb rendbejöjjetek!

((Nagyon restellem, hogy én semmi bajjal így keseregtem tegnap, itt csak Gabinak van most erre oka. BOCSÁNAT!!))

Mira, átérzem a helyzeteted, annyi különbséggel, hogy egyéves korukig egyetlen éjszakát sem aludtunk át. :) Ez elég horror, de hamarosan vége lesz nektek is. A délután miatt ne aggódj, próbáld meg természetesnek venni, hogy nem alszik el, ha álmosnak látod tedd az ágyba, de ne görcsölj azon, mikor alszik el. Ha fél óra, akkor annyi, ő dolga. :wink: . Lényeg, hogy elalszik. És szerintem nyugodtan hagyd ott, nem fog nagyot esni. Bár ezt te látod legjobban. Nem beledumálni akarok ám, csak úgy hangzik... :)

Tegnap este találkoztam a barátnőimmel, egykor jöttem haza, ma össze kell kapnom magam, hogy ne aludjak el ültömben... :) Vagy vasalás közben, az van kb három órányi. :?

Gyertek ti is, ma itthon leszek és fecseghetnékem van! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Gabi! Iszonyú kemény időszakon mentek át, nagyon sajnálom és nagyon drukkolok! Az nagyon jó hír, hogy ismét javul Zsolti, de az nem, hogy nem tudják a dokik, hogy tulképp mi is a baj. Igazából az is arra utal, hogy a fertőző osztályon fekszik... Kicsit úgy hangzik, mint valami trópusi betegség, amit keresgélnek, hogy mi is lehet ez. Egy kollégámnak volt hasonló, de ő járt Szenegálban előtte, a te férjed pedig ugye nem túrázgatott. Mindenesetre szorítok, hogy mielőbb derüljön ki a pontos diagnózis és egyre jobban és jobban érezze magát az urad! Neked pedig ismét energia+++++++++++.
Anyukádék rendesek, hogy mellettetek vannak, gondolom, hogy ez nagy segítség.

Tali: ez az újpesti játszóház neked is jó lehet, hisz közel van!

Motiot! De jó :wink: Gratula :lol: :lol: És az is tök jó, hogy előbb indultok, így kicselezitek a havat :D Ha lesz egyáltalán persze. Remélem, hogy valaki tudja a telszámodat, mert én nem :oops: Egyszer beírtad ide régen a topikba, az jó még?

Rita! Gratulálok a vizsgádhoz, és fel a fejjel! Anyám mondta tegnap, hogy dupla fronthatás nehezíti az életünket, biztos téged is ez nyomasztott. Remélem, csak ez :wink:

Mira! Az a baj, hogy ebben a helyzetben tök jó lett volna Miksának, ha nem foglalkozom vele, hiszen épp azért hisztizett, mert foglalkoztam vele, kajálni hívtam, a játékot meg be kellett fejeznie. Én azt szerettem volna, ha eszik, amíg meleg a kaja. És egyébként is. Ha én azt mondom, hogy vacsi, akkor vacsi. Ő vevő volt arra, hogy leült puzzle-t kirakni, én meg ott álltam füstölgő fejjel... :evil:

Egyébként a kölyök mostanában nem ilyen, mióta kigyógyult a sorozatos fülesbetegségekből, azóta egy kezelhető kispasi, csak most hosszú volt szerintem a hétvége. Egész vasárnap nem mentünk sehová, mert örültem, hogy nem kell, meg takarítottunk az urammal mindketten végre. Ő lent és fent. Miksa meg unta a banánt kicsit.

Bea! Fejbeverés a padlóba ismerős, Miksa is csinálta :wink: De csak olyan egyévesen, aztán utána sokáig egész tűrhető volt a kölyök. Most meg a dackorszak ugye....
Megkérdezhetem, mit dolgozol, hogy Marcell már bölcsis?

Ildi! Mit szólsz a mesevárhoz?

Márti, gyere már :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

MÁRTI!!!!

MI VAN A VIZSGÁVAL?????

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szia Szirom!! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szia Rita! :lol: Szaladok a dógomra, keltem a kölket meg csinálom a kajáját, aztán majd ha hazértem, benézek! Vasalni nekem is kell, bár tegnap nagyon sokat vasaltam, tegnap megint kijött 3 adag a mosógépből...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hát a mai napom sem úgy alakul ahogy elterveztem. Marcellel mentünk volna babaklubba,helyette orvoshoz kell mennünk,Kyra reggelre csúnyán el kezdett köhögni. :(

Mira!
Tegnap délelőtt fogyi teát ittam édesítővel és korpovit kekszet rágcsáltam. Délután pedig Norbi kenyeret Norbi párizsival,vacsira narancsot ettem.
Most is korpovit a reggelim és persze az elmaradhatatlan kávé.

Motiot!
Örülök,hogy minden rendben a pocaklakóddal!
Jó utat Nektek!

Gabi!
Szörnyű lehet ez a bizonytalanság. Elég szomorú,hogy manapság nem tudják megállapítani,hogy mi a baja.
Gyors javulást a férjednek,Neked kitartást kívánok!!!
Sajnos be kellett adnom Marcellt bölcsibe,mert vissza kellett mennem dolgozni az üzletünkbe /Kodak fotólabort üzemeltetünk/
Igaz csak fél állást vállaltam be,így nincs minden nap a bölcsiben.Hétközben 2-3 délelőtt dolgozom,hétvégén viszont egy napot egész nap.
Szeret ott lenni, a gyerekekkel játszik már. Nincs vele gond.

Szirom!
A Te kérdésedre is válaszoltam.

Bocsi most mennem kell,indulunk a dokihoz.

Szép napot Nektek!

Itt szakad az eső :(

Bea
beátab
 
 


Gabi, rettentően sajnálom, ami veletek történik.Nem is tudok mit mondani, csak mielőbbi felépülést az uradnak.
Tegnap este próbáltalak a skype-on(csak üzit írtam), de aztán gondolom nem értél rá.


Jó hely a mesevár, csak én odáig nem megyek el kocsival,meg baromi húzós ára van szerintem.

(Gabi, most jött meg a tegnap esti üzid(köszike)) :D

Szóval két gyerekre, legalább 3 órára simán fizetek egy ötöst.
Bocs, hogy itt anyagiaskodom, de szerintem ez sok. :?
De ha más nincs,akkor megyünk oda.
Hozzánk még mindig lehet jönni :wink: :wink:

Rita, ügyi vagy a vizsgával!!! :D

Sajna, most csak ennyit bírtam írni, majd du. jövök
vas
 
 


Bocsi Ildi, nem szoroztam föl az árát :oops: 10 gyerekünk nem lenne? Csoportkedvezményt lehetne kapni 500Ft/óra/gyerek.

Nekem jó nálatok, sőt, nagyon jó, de Ritáéknak és Gabiéknak lehet, hogy nehézkes. De ezt inkább ők mondják meg.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


nem gond Szirom :wink:
Csak tényleg durva, hogy a 10 hónapos gyerkemere is ugyanannyit kéne perkálnom, mint a többire.
Három gyerekes családi kedv. az van, láttam.(de csak kettőt viszek :lol: )
Csoportokat szerintem úgy gondolták, hogy ovi, vagy suli. :?

Meg ismerem a helyet, tudom, hogy hol van, de ott annyira barom kis urcák vannak, meg én az Árpád út-Szentmihályira se megyek ki kocsival.
Max.leparkolnék valahol, aztán bkv.

Pláne ha hó lesz...............................

Gabi?Rita?????
Vélemény?????
vas
 
 


Azért próbáltam olyan helyet keresni, ami a város szélén van, hogy neked/nekem is jó legyen kocsival, és a tömegközlekedők is viszonylag könnyedén elérjék.
Nálatok: lehet, hogy Anikó szívesen jönne, és akkor ki tudná hozni Ritáékat kocsival. Ők nincsenek messze egymástól. Én elvileg el tudnám hozni Gabiékat, odáig simán, aggódás nélkül bemegyek, de három gyerekülés nem fér be a Lanciába. Az uram kocsiját elkérhetném, de mostanában keveset megyek vele, és úgy bevállalni, hogy három gyereket viszek, attól tartanék egy kicsit.
Besztinek van még nagy kocsija, de ő nem biztos, hogy kimozdul a pici Simonnal.
Ha hó van, akkor szerintem egyikünk se megy sehová :wink:

Nem hiszem el, hogy nem találunk megoldást :lol: :roll:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom, írtam privit :D
Mi a barátnőm kocsijában úgy szoktunk ülni, hogy hordozó elöl, és én két gyerekülés közt szorongok hátul(307 peugeot) :lol: :lol:
vas
 
 


Akkor a helyszínen én is töröm a fejem, oké??
Nekem csak tényleg az a bajom, hogy rövid a délelőtt, és Ildi, hozzátok kiutazni az nekem nagyon sok. Pedig szívesen mennék, láttam, hogy nálatok a talik jól szoktak sikerülni. :wink: :) (Tudod, kukkolok... :) :) )
Az Árkádban nincsen játszóház?
Ildi, neked a Szentendrei út felé nagyon durva lenne elmenni?
Mert arra is vannak nagy bev.kp-ok, lehet hogy ott is lehetne találni valamit.
Na, gondolkodjunk :) ! Végülis Motioték is itt lesznek sokáig, nem kell kapkodni, nekem is csak jövő héttől jó.

Lányok, úgy leeresztettem, mintha túllennék mindenen :oops: . Jó érzés, csak szomorú lenne emiatt megbukni éppen az utsó vizsgán, úgyhogy megyek is tanulni. :?

MÁRTIVAL MI VAN???????

(Ildi, fellelkesültem a te kis akciódon, holnap én is megyek soppolni a barátnőmmel. Jaj de jó lesz!! Úgy döntöttünk, hogy megérdemeljük... :D DE TE MIT VETTÉL??????? :) )

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi! Azért a Lancia kisebb autó ám, mint a 307-es. De tény, hogy így még sose próbáltuk :wink: .
Én úgy látom, te nagyon azt szeretnéd, ha nálatok lennénk :wink:

Rita! Akkor törd te is a fejed!
A Szentendrei út azért odébb van Ildinek, ahhoz át kell küzdenie magát a Hungárián meg az Árpád hídon.

Mit szeretnél venni holnap? :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Mindegy!! :lol:

Vagyis a gyerekeknek kéne ez-az, rólam - szó szerint - leszakadt a csizma, tavaszra sincs cipőm, bár az még odébb van... Szóval van mit, csak ezt még az uramnak is meg kell magyaráznom... :)

De főleg a csavargás vonz, meg a különleges nap. Ha semmit nem veszek (nem bírom ugyan elképzelni :D ) akkor is jó lesz... :D

De most irány tanulni!!! (Mármint nekem...)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Én meg húzok vasalni most már tényleg :?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hagyjatok már.................. :lol:
Egyetlen egyszer bevezettem az ikeáig, és máris a Szentendrei útra akartok küldeni??? :shock:
ráadásul jött mögöttem kocsival a sógorom, (ő volt a védelmezőm hátulról)
Azért mondtam, hogy a Régifótiig be bírok csattogni (Fót fele minden oké), aztán az meg egysávos, tehát az megy.
Végülis mindegy, csak talizzuk már ki.
És Rita, neked nem tudja valamki elhozni Maját, és Bernátot ovi-suliból???
(ja, a nálam lévő bulik jók szoktak lenni) :wink:

Hoyg mi vettem?
Egy új szemüveget, de azt már írtam, egy itthoni szabadidőnacit, (womans secret) meg egy piros táskát ugyanott.
Meg a Buy-way-be az S'oliver-be 2 pólót.Ennyi.
De előtte héten már ugyanott vettem 2 pulcsit, 2 kardigánt, meg egy szoknyát, és ezért fizettem összesen 10 ezer ft-ot. :D
Az uram meg már kivág a táskáimtól.Múlt héten is vettem egyet, meg most is :roll:
Hát, függő vagyok, bocsi :wink:
(meg cipő is)

Ja, Dunakeszi auchan-ig is eltudok menni, mert ott is van egy játszóház, de Ritáéknak szerintem tök mindegy, hogy Gödöllő, vagy Dunakeszi :wink:
Népstadiontól jön busz is ide, M3-on, fél óra alatt itt van, ki is tudnánk menni eléd :wink:

na, jó döntsetek!!!!
ja, Árkádban nincs játszóház, közben én megtaláltam a Pólusét
www.kolyokpark.hu
de ez inkább csak golyós.
Az újpesti meg kisbébiknek is ideális.


NA?????? :wink: :wink:


megfestettem kettő képet:
nem ér röhögni: :wink:
Kép Kép

vas
 
 


szerintetek nem gáz kirakni őket a nappaliba??? :shock: :shock:

vagy inkább a garázsba kéne? :shock: :wink:
vas
 
 


Miközben én festettem, Olivér így aludt el a konyhaasztal alatt(de azt mondta, hogy nem álmos :lol: :wink: )

Kép

Kép
vas
 
 


az a gáz, hogy mindketten alszanak, tök aranyosan, mélyen , nem akarom őket felébreszteni, de most kéne indulni a suliba.
Úgyhogy lehet, hogy Leventét az apja hozza haza, de így fél órát kell lennie az ügyeletben.
De már tegnap is felébresztettem őket.
Úgy sajnálom őket . :cry:
De szerintem ma nem fogom. :)
vas
 
 


felmegyek kicsit ruhákat pakolászni, mire lejövök, írjatok ám sokat!!!
Rita, azt mondtad, ma írhatnékod van :wink: :wink:
vas
 
 


Így is van, csak ez a francos fonetika... :?

ILDI, EZEK BAROMI JÓK!!! Most délután alkottad??? Neked ez ennyi?? Atyaég! :D :shock:

Min kéne röhögni te??? Persze, hogy ki kell őket rakni!!

Én éppen ma néztem, hogy milyen kis sivár a gyerekek szobája (vagyis a kisszoba, vagy hogy is mondjam). Képeket fogok én is venni, vagy csinálni mert kell egy kis barátságos valami így télen...

Lakberendezési vágy kapott el... :D Az uram rosszul lesz, ha megtudja... :D

Nehogy felébreszd a gyerekeidet!! Olivérnek is kényelmes így, vagy áttelepítetted valahova??
Adél is aludt majdnem 3/4 4-ig, pedig 3-kor fel szoktam kelteni. Igaz tegnap meg nem fektettem le, ma azt hozta be biztos. De ma észre sem vettem, hogy elszaladt az idő... :)

Jó kis soppot rendeztél az utóbbi időben te is! Akkor biztos megértesz, ugye?? :wink:

Tegnapi szomorúságomhoz az is hozzájárult, hogy annak dacára, hogy érzésem szerint odafigyelek, csak felfelé mászik a mérleg... Aztán végiggondoltam, miket is ettem, háááát... még van mit finomítani. Most elhatároztam, pár napig nem állok rá a mérlegre (mostanában napi 8-10 volt a minimum... :oops: :? ), és odafigyelek, aztán meglátjuk. Ha nem stresszelem magam biztos jobb lesz. A kedvem legalábbis...
Na, bocsánat, megint itt tartok...

Ildi, vagy még??

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Még fonetikázgatok egy kicsit, aztán vár a vasalnivaló...
A gyerekek vukkot néznak, éppen most hal meg a paparóka... Tiszta gyászban vagyunk mindannyian...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Vukkot néznek... bocsánat

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


vagyok, mert Olivér közben ráfeküdt egy zenélő izére, és le kellett szaladnom...........
vas
 
 


behoztam a nappaliba, mégse aludhat a konyha kövén :roll:

tényleg nem csúnyák???
van még egy vásznam, meg egy mintám is, majd holnap.... :wink:

én 100%-osan megértelek a soppolás miatt :wink:
nekem is már oylan mehetnékem volt, és tök jó volt, hogy két pulcsi megkukkantása között nem kelltt rohangáló dedekre figyelnem

8-10-szer állsz mérlegre egy nap???? :shock:
Rita, annyiszor nem kéne :wink:
én reggel-este, de van, hogy vacsi előtt is, aztán majd a mérleg eldönti, hogy ehetek-e :lol: :lol: :lol:
(ezt hívják mérlegfüggőségnek) :lol: :lol:
vas
 
 


fennt hagytam a félig szétválogatott bugyikat-zoknikat(ott figyuznak most az ágyon :lol: )

Nagydarabokat már elraktam a szekrénybe, meg bele a vasalnivalós kádba, hadd telljen :lol: :lol: :lol:

Nem ébresztem őket, apuci megy Leventéért, már szóltam neki.
vas
 
 


na, elpakoltam :D :D :D

Nálunk nemcsak a gyerkszoba sivár, most, hogy átpakoltuk a szobákat, be kéne lakni őket.Képek a falakra, festés, új bútorok....stb.
De majd ha jövő héten eljöttök( :wink: ), úgyis meglátod :D
vas
 
 


Natka felébredt, uzsi van, halihó!!!! :D :D :D
vas
 
 


Jó-jó, kezdek hajlani rá, úgyis ráveszel minket!! :wink: :)
Lehet, hogy benthagyom akkor őket délután, végülis egyszer egy héten tettem ezt az utóbbi időben a tanulás miatt, és így hogy nem általános, kifejezetten élvezik.

De én is szívesen látnálak titeket, de azt is lehet, hogy most nálad, aztán ha te leszel az utak ördöge, betéptek ide hozzánk, oké?? :D
Mert én nem leszek az tuti, soha... :wink:
Maximum a HÉV ördöge... :D

Bugyik-zoknik nekem is vannak lavórban, két napja... :? :)

Kicsit lehet, hogy én is mérlegfüggő vagyok, belátom. :oops: De most szakítottunk... :)
Még egy elhatározásom van, ezt még elmondom, aztán leszállok a témáról. Írni fogom, mikor mit eszem, hátha leírva jobban kiderül, mit nem csinálok jól. Hülyeség ezzel ennyit foglalkozni?? :oops: :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Mármint a nagyokat az isiben-oviban hagyom bent...

ILDI, AKKOR NEKED TÉNYLEG NEM TEHER, HA MEGSZÁLLUNK TITEKET???

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, hogyan lenne teher????
Múltkor 7 anya volt, 7 bébivel, 2 apa, 1 tesó+Oli, Nasa, Én.Számold ki :wink:
20 ember.
Elfértünk, és nem volt semmi gáz.

Nem lesz nehéz a szakítás???? :wink: :wink:
vas
 
 


Tényleg megyek, Olivér is nyöszörög.
Natika meg két perc alatt belökte az uzsiját(most meg Olivért zaklatja :D
vas
 
 


ja,a mérlegfüggőséget magamra gondoltam :lol:

de a 8-10 alkalmaddal lepipálsz :wink: :lol:


tényleg húzok..............................
vas
 
 


Ildi!!
De, még nehéz, de majd mindkettőnknek könnyebb lesz... :lol: :lol:
Most egy pár napig nem találkozunk, akkor talán nem fáj annyira... :lol: :lol:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok Csajócák!

Emlékeztek még rám. Tudjátok az a győri csaj aki egy talira sem volt még képes elmenni. És azaz a sanda gyanúm, hogy még erre sem.

A vizsga jegyézt még nem tudom, min. 3-as tutti, a 4-esre is van esélyem, az 5-ös meg a legszebb lányregénybe illő sztori lenne.

Ma sütöttem meg még csak András ovis szülinapi bulizós tortáját.

Holnap fodrászhoz viszem Andrást de este megpróbálok jönni kicsitt töményebben. Most senkihez nem szólok, max. annyi, hogy szewrintem is szuperek Ildikó képei. (rendelést is fogadsz?), ja és Oliver még mindíg írtó írtó jóképű srác.

Márti
mártus
 
 


Sziasztok!

Napközben nem jutok ide :( Na de most!!!

Apa jobban van, minden nap javulgat :):):) Köszönjük a drukkokat! Most már éhes is, meg unatkozik :D Ezek a legjobb jelek! Hazajövetelről egyenlőre szó sincs sajnos :( De a fő, hogy gyógyul! Csak tudnánk, miből...

Csajok, ez a mérlegfüggőség nem semmi :D Én egy nap max. 1x állok, vagyis inkább álltam régebben, mostanában sokkal ritkábban mérem magam :D

Én is úúúúgy mennék soppolni! De nem akarok, mert még nem értem el a régi formámat, nagyobb cuccokat meg nem szeretnék venni.

Rita, a torna dvd-ket még nem is adtam oda!!! Kéred még őket? :)

Ildi, nagyon jók a képek Oliról! Hogy bírt a kövön elaludni?! Nem semmi :D És nagyon szépeket alkottál!

A mi gyerekszobánk (ahol most mindnyájan alszunk) is elég sivár... Van ugyan falvédőnk már és képünk is, csak még nem tettük ki.

Én is kitaláltam ám valamit: szeretnék callanetics-oktató lenni :) Mit szóltok? :D

Tali: mi nagyon szívesen mennénk hozzátok, Ildi, de ahhoz kell a férjem is, ő meg ugye egyenlőre nem elérhető... És ha hozzánk jönnétek mindannyian? XIII. kerület??? Szirom bizti idetalál, Rita is el tud bkv-zni, de Ildi, te hogy jönnél? Őrs vezérről a 32-es busz majdnem itt tesz le...

Ja, holnap havat mondanak, vagyis csapadékot: havaeső, eső, hó, akármi lehet :(

Most megyek, fáj a fejem :( Biztos az időtől. Puszi mindenkinek!

pgaboka
 
 


Most látom: Ditrói Mária (a callanetics bemutatója a dvd-ken) 55 éves...

pgaboka
 
 


Gabi, igen, ha lehet kérném, jó?
Már Rubint Rékát is elővettem, jövő héttől sportwoman leszek... Remélem...

Most megyek a dolgomra, gyertek!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Jó reggelt!

Andris alszik, 9kor aludt el, remélem nem ébred fel egy darabig. Már 7-kor kukorékolt, azért dőlt ki ilyen hamar.

Rita, mikor lesz a fonetika vizsga? Mit szeretnél vásárolni? Hát, Andris nem aludt sokat, hallom, h. felébredt... Most itt van a kezemben, azért próbálok írni amíg hagyja. Lakberendezési láz, de jó!!! Bár, már mi is ott tartanánk... Kb márciusban kezdjük építeni a házunkat...

Ildi, jók a képek amiket festettél, én kiraknám! :D Nagyon édesen aludt Olivér a konyhában!

Most ennyit tudok írni, mert Andris is billentyűxczne... Később jövök! Szép napot! :D
mira80
 
 


Hahó!

Csak pár sor gyorsan, hogy ne higyjétek, hogy elvesztem. Festjük épp a lépcsőházat, Miksa oviban, én meg főzöm életem első csülkös bablevesét.
A hőm olyat produkált, amit sose, zuhant 4 tizedet. Nem nagyon értem, mert amikor megjön, akkor 1-2 tizedet szokott csak esni, beágyazódási esésnek meg nem nagyon stimmel. Majd kiderül.

Pussz!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


GABI, BUNKÓ BAROM VAGYOK!!!! :oops:

NAGYON ÖRÜLÖK, HOGY JAVUL A FÉRJED, MIELŐBBI TÖKÉLETES GYÓGYULÁST KÍVÁNOK NEKI!!!!!

Márti, akkor megvagy mindennel, nem??? :) :)

Semmi hejehuja???? :)

Mira, ez nem jelent semmit, csak a láz van meg, de nem hinném, hogy valami nagyszabású változtatást eszközölnénk a lakásban a közeljövőben... Érted ezt a klassz mondatot, ugye? :shock: :)

Fonetika pénteken, de úgy csinálok, mintha lenne egy hetem... Vagyis szinte semmit. Zavarjatok el innen!!! :)

Szirom, de jól hangzik, finom lett?? :P

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Gabi! Ez nagyon jó hír, hogy jobban van az urad! Csak így tovább :wink:
Callanetics-oktató: nekem tetszik :wink:
Meg a taliötlet is, de Ildi is nyilatkozzon! :wink:

Rita! Aha, finom lett :wink: Én is ettem belőle :oops: De mentségemre szóljon, azért ma csináltam, mert az uram és a nagybátyja festettek, aztán áthoztam a családot is, és nagy kajálás volt. Füstölt csülök meg füstölt császárszalonna volt benne, milyen is lehetett volna? :lol: :roll: :wink: :oops:

Ildi! Jók a képek, tényleg klasszak, ügyes vagy!
Tali: dunakeszi Auchant azért nem írtam, mert az ezer froncsi fölött van óránként és csak két kis kávézóasztal van, azt tudom :wink: Meg gépi kávé :oops:
A Pólusban én különben nem erre gondoltam, meg írják is, hogy ez új. A régi az állatkerti játszó kihelyezett tagozata volt, hangulatos, fajátékos, viszonylag kicsi (már az állatkertihez képest), és sose volt nagyon tele.
Olivér szenzációs a konyhakövön :wink:

Márti! Gyere, nagyon várunk már!
Mesélj a fodrászról, nálunk ez most kardinális kérdés. Miksa géppel nem hagyja levágni a haját, ollóval csak tüzet oltani lehet, amikor meg a fodrászt említettem, akkor tökre beparázott, kb. úgy kezelte, mintha doktorhoz akarnám vinni :roll: :lol: Pedig már muszáj lenne vele valamit csinálni.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Gabi!

Férjed? Javul? Le tutok utazni hozzá vhogyan.? mit mondanak az orvosok? Jelntkezzél légyszi!

Szirom!

Nálunk a hajvágás nem kardinális kérdés, mert a barátnőm fodrász és jól ismeri, szereti. Mor műtötték a Csajt gerincsérvvel. Tulajdonképpen ez most egy beteg látogatás volt, de mivel otthon van az üzlete és az alkalmazottja viszi a bizniszt a másik Csajjal nyirattam meg. Simánt ment az is. Valszeg a fehér ruha teszi szegény Miksánál a fóbiát. Amin kerszetülment szegény kukac ügyben, semmin ne csodálkozz. Sokszor eszembe jut ám a sztoritok.

Anat jegy még mindíg nincs fent. Mára ígérte a Tanárnő. Ahhoz képest, hogy 26-án pótvizsga van kiírva még senki sem tudja, hogy egyáltalán neki álljon-e tanulni. Én nem izgulok, mert tuttira sikerült, csak hát jó lenne már tényleg tudni az eredményt.

Ha minden jól megy a jövő héten talán eltudok menni műtétre. Szerintem holnap úgy iazából beindul a mensi, eltart úgy hétfő-keddig. Aztán talán csüt.-péntek körül ha tud fogadni én már nemmék is. Olyan jó lenne már tudni, hogy mit tud nálam még elérni. Vagy ránk is a Kaáli intézet vár. Az modnjuk nagyon kemény lesz. Úgy lelkileg, mint időben, meg anyagiakban.

Na megyek alukálni.

Puszi Mindenkinek: Márti

ui. Mira! Szetintem is írtó csini voltál az esküvőn és Tesókád is
Rita! Igen, ez volt az utolsó vizsgám (mármint ebben a félévben)
mártus
 
 


Márti! Akkor gratu a félévhez! Én úgy veszem, hogy megvan :wink:

Műtéthez drukk! Majd mondjad, hogy álltok, hogy továbbra is rendesen tudjunk szorítani, jó?

Hajvágás: nem nagyon lehet a fehér köpeny-para, mert a gyerekdoki sosincs köpenyben, hanem normál utcai ruhában rendel általában, a másik meg, hogy Miksa még sose látott fodrászt :lol: Eddig a faluban nem is volt, pár hónapja viszont nyílt egy. Gondoltam, hogy beviszem megmutatni, hogy milyen csodaklassz hely, hátha megtetszik neki, de az az igazság, hogy nem merem, mert a hentes és a zöldséges szomszédságában van, és ha beparázik, akkor majd oda se akar menni a közelükbe. Pedig oda napi szinten járunk.
Nem is nagyon értem, mert 10 hónapos kora óta géppel vágjuk a haját, és soha semmi baja nem volt vele. Olyan fél éve látta meg egyszer, hogy lepottyant a haja, akkor sírt, hogy ragasszuk vissza, de azért végül engedte levágni. Következőre már futtában, hiszti közben vágtam neki, utána meg már csak ollóval, mert rálógott a fülére :roll:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Gabi, majd csak sikerül mindenre válaszolnom... :oops: Szóval a callanetics szerintem is szuper ötlet!!
Tudod mit kell hozzá végezni, meg hol??
Kereslet mindig lesz rá, gyerek mellett ideális, szuper!!

Szirom, ne aggódj, szerintem egyszer, ha a fodrász felé jártok kukkantsatok be, nahát, mi nyílt itt, nézzük meg... Hátha akkor nem fog félni, ha nincs célja a bemenetelnek!
De minden gyereknél vannak ilyen magmagyarázhatatlan félelmek, körömvágástól, hajmosástól, fürdéstől már nálunk is volt... El fog múlni.
Hogy az anyukámat idézzem (sok mindenre igaz): Biztos nem fog úgy leérettségizni, hogy sír a hajvágástól... :)
((Persze, tudom, könnyű mondani, de nehéz megérteni, meg türelemmel kivárni.))

Mi elmegyünk most Adéllal Diridongóra (ez lett a tücsökzenéből...), meg folytatjuk a tegnapi soppot (nem vettem semmit, én vagyok a férjem öröme... :) )

Pussz!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Jó reggelt!!!

Szirom, aha, emlékszem, az állatkerti játszó- féle Pólusos j.házra.Akkor ezek szerint nincs meg. :?
A másik meg tényleg nem jó.
Az auchanos meg ilyen drága??? :shock:

Gabiéknál végülis jó, de én nem biztos, hogy bemerek odáig menni.
gabi, egy pontos címet priviben küldenél, hogy betudjam azonosítani, hol laktok?
Hátha, mégis.................
Ha nem ,akkor marad a 32-es busz :wink:
De akkor a kiskádat nem tudom elvinni.
Sajnos, ahogy gondoltam, nem jut el(ezért nem is fejtettem ki komolyabban)
De nem zavarunk, ha odaállítunk csapatostól???
Mert azért lennénk páran :wink:
Az urad mikor jön haza???
Örülök, hogy jobban van. :D
De azért tök érdekes, hogy nem tudják megállapítani, hogy mitől van ez szegénykének :?

Már csak egy időpontot kéne találnunk. :)
Kedd-szerda??????(ha hó lesz, nem megyek sehova :wink: )

Hú, Márti, már itt lesz az idő a műtétre???? :shock:
Drukkolok nagyon!!!!!!!!!

Örülök, hogy vége az első félévnek!!! :D
Rita, neked is már csak egy van hátra, ugye??? :D

köszi, hogy mindnekinek tetszettek a képek :oops:

Valaki le tud kicsinyíteni nekem egy képet 6 kb alá, hogy fel tudjam rakni az avaratba?????
Akárhogy is próbálkozom, 8 alá nem tudok menni, de az meg már olyan kicsi így is.
Szirom, te nagy mágus vagy ilyenekbe :wink:

MA jön újból az electrolux-os pasi(már a tököm kivan tőle, hogy lassan egy hónapja nem jó az a nyomorult mosogatógép), csak várom a sz*r alaktrészeket, meg rendelgetjük folyamatosan.Ha ezzel se lesz jó, akkor rendezek egy nagy balhét, aztán követelek egy új gépet!!!
Ja, emellett besz*rt a kávéfőzőm is(2 éves volt).A kazán megint nem melegített(az is két éves volt)-azt már tegnap kipucolták, kisavazták nyócezerért, aztán meg karácsony előtt a sony kamera dölött be (na, az már 3 éves lesz)
Szóval, annyira durva, hogy minden új készülék elromlik :evil:

mennem kell, Olivér balhézik a konyhába(pudingot akar reggelire :lol: )
vas
 
 


Lehet, hogy mi sehova sem megyünk, Natuska orrából zöld fika ömlik. :? :roll:

Rita, jó diridongózást :D :D

mehetek kakcsit pucolni(ma már másodszor :wink: )
vas
 
 


Hahó!

Ildi! Szegény Natasa :( :roll: Viszed a dokihoz vagycsak fölhívod?

Képet küldjed át, megpróbálom. De persze nem ígérek semmi, nem vagyok én akkora mágus :oops: Az uram, na ő igen, de ő most dolgozik. Ha végképp nem boldogulunk, akkor este megkérem, jó?

A fene a pofájukat tényleg ezeknek a gépeknek. A férjem azt mondaná, hogy ez azért van, mert már mindet Kínában gyártják. A wokot tartja egyedül indokoltnak :lol:

Rita! Érezzétek jól magatokat! És vegyél már valamit :wink:
Fodrász: persze, járunk arra, csak épp ezen nyavalygok, hogy mit hoz ki belőle. Lehet, hogy már szalad is, ha tényleg meglátja a köpenyt, ollót :lol: Vagy megtetszik neki a tükör, nem tudhatom :wink:
Érettségiig akkor csak a füle fölött vágom, kisollóval :roll:

Lányok, én töredelmesen bevallom, hogy leálltam a diétával és a tornával. Több napja végtelenül szarul vagyok, mármint fizikailag, tegnapelőtt este olyan rosszul lettem, hogy le kellett feküdnöm (az uram tette le a gyereket). Azonkívül ha nem eszem, a rosszullét határán járok, kicsit hányigerem is van, és mielőtt bárki is felsikítana, hogy nem attól-e, hát nemtom, de remélem :wink: Érdekes most a görbém, de még nem merek tesztelni, mert később lehetett pé, mint ahogy korábban látszott. És nagyon tartok egy halvány pozitívtól, mert eddig azután csak negatív jöhetett...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ja, Rita, vegyél már valamit!!!! :D :D

Szirom, mikor kell megjönnie akkor ebben a hónapban??? :wink:
Akkor várj mégegy kicsit a teszttel :wink:

Én se diétázom, most tartani próbálom a 62-t.(ez se túl egyszerű)
Tegnap előtt tornáztam, de tegnap nem volt kedvem.Pedig kéne.
De olylan baromi lusta vagyok :oops:

Akkor átküldöm a képet (át is küldtem), szóval, akkora kéne, hogy be tudjam rakni avatarnak.Vigyázz, baromi nagy :wink:
Köszike a próbákozást

Ja, sok köcsög kínai sz*r!!!! :evil:
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?