Új privát üzeneted érkezett!

Helló Anyukák !!!

Szinti: elszomorító amit írsz !!! Az eber hall ezt-azt de titkon reménykedik,hogy azért jobb a helyzet ! :?
De amikor a saját szemeddel láltod az szivenüt minden jóérzésű embert !!! :cry: :oops: :x
Kérdésem csak annyi, milyen emberek a dadusok ???
Minek mennek ilyen helyre dolgozni ha nemszertnek a gyerekekkel foglalkozni ???
Miért nem ellenörzi őket valaki ??? Végülis kisgyerekekre vigyáznak !!!

NEM SEMMI !!!!
babi24
 
 


Sziasztok!

Szinti: rendesen összeszorult a szívem, amikor olvastam a bölcsis tapasztalatodat, és megkönnyebbültem, hogy mégsem látogattunk el ebbe a bölcsibe (bár sokan ajánlották jó szívvel a játszón).

Mint korábban olvashattad a mi életünk úgy alakult, hogy kicsi fiam 1 hónapja bölcsis. Mivel fenntartásaim voltak alapból az állami bölcsikkel kapcsolatban, ezért egy alapítványi bölcsibe járunk. Bár igen húzós az ára, elég nehezen gazdálkodjuk ki, de mindent megér az, hogy tudom, hogy jó helyen van a picur. Teljesen probléma nélkül beszokott, nagyon szeret járni. Reggelente magától veszi a kis játék bőröndjét, megkeresi a kedvenc tigrisét, beáll az ajtóba és kiabálja, hogy "babá" - ami annyit tesz, hogy menjünk a babákhoz.

Ezt csak azért gondoltam megosztani veled, hogy azért van remény, vannak még jó fej gondozónők, és bízom benne, hogy nemcsak az alapítványi típusú bölcsikben. (De sajnos alapítványisról is hallottam már borzasztó történeteket.)

Szóval kitartás, remélem sikerül megtalálni az optimális megoldást!
ankia
 
 


Sziasztok,

én is haraszti anyuka vagyok, egy 8 hetes kisfiú anyukája. Régóta olvasgatlak Titeket de eddig még nem írtam.

Érdekes dolog történt velem a napokban. Megjelent egy hölgy nálunk, aki baba fotókat készít. Ajánlásra kapta meg a címünket de, hogy kitől azt nem tudta pontosan megmondani. A lényeg a lényeg, hogy azonnal kellett volna dönteni és megrendelni a képeket, arra, hogy esetleg átgondoljam vagy megbeszéljem a párommal nem volt lehetőség (csak ma csak most). Kicsit furcsa volt nekem ez az erőszakos hozzáállás illetve, hogy valóban honnan tudta, hogy baba van a háznál..mert az ajánlás nem volt túl meggyőző..

Titeket is kerestek meg ilyen formán?

Üdv,
Lesta
lesta
 
 

 
 

Sziasztok!

Lesta: azt hiszem találkoztam már a csajszival, mert egyszer odajött hozzánk a játszón ugyanezzel a szöveggel. Volt egy anyuka, aki hajlandó volt vele szóbaállni, és mint kiderült horribilis összegért dolgoznak. Egy másik anyuka pedig mesélte, hogy hozzá is becsöngetett otthon, és hasonló stílusban adta elő a "fantasztikus" ajánlatát.

Szóval sajna ismerős a dolog, és valóban valahonnan megszerzik a listát, hogy az újszülött kisbabák merre laknak. Nagyon gáz!
ankia
 
 


Ankia, nagyon örülök, hogy kicsi fiadnak ilyen könnyen ment a beszokás, és ilyen nagy örömmel megy a bölcsibe. :-)
Nekünk most ajánlottak két állami bölcsödét Erzsébeten, megpróbálkozom ott is a bejelentkezéssel, bár gondolom ott is túljelentkezés van, ráadásul a területi illetékesség miatt sincs sok remény, de hátha.
Megnéztünk már egy családi napközit is, de ami útba esik, nem volt szimpatikus, és annak már irreális az ára is.
Érdekelne ez a magánbölcsi, ahová Ti jártok, ha gondolod priviben, megadnánd a címet, ja, és hogy mennyibe kerül?

Lesta, üdv a csapatban! :-)
Minket is felkeresett egy hölgy, mikor Biankám alig egy hetes volt, a mi címünket a kórházból kapta meg, ahol szültem. Nekem sem tetszett, hogy azonnal kellett volna dönteni, rettentő erőszakos volt a nő, ráadásul az iszonyú ár (18.000,-Ft) felét azonnal oda kellett volna adni, és majd a gyerek fél éves korában jött volna vissza a nő fényképezni. A másik, hogy írtó régi, rossz minőségű képeket mutogatott a nő ajánlásként. Én végül elküldtem, de más kismamáktól hallottam, hogy volt aki fizetett neki, aztán nem jött, és mint utóbb kiderült, csaló volt. Már rendőrségi eljárás is indult ellene. Nem is értem hogyan lehet pici babás embereket így átverni. Aztán elnézést, ha valakinek pozitív tapasztalata van ezzel a fényképezősdivel, gondolom többen is foglalkoznak ilyesmivel, és nem biztos, hogy mindenki csaló.

Most már lassan felfedeztük az összes játszóteret, csak még azt a Liget mellettit nem sikerült, az hol van pontosan? Valami utcanevet tudnátok mondani?
szinti
 
 


Helló Mindenki!

Remélem,hogy mindenki jól van.
Csajok:Akit érdekel a Helen Dooron módszerű angol tanítás,az hívja fel a tanár csajszit hogy tudjon eggyeztetni,a bemutató óra miatt.Ez egy ingyenes óra itt megnézhetitek,hogy tetszik e nektek és a gyerekeknek.Érdemes kipróbálni,mert veszteni nem lehet semmit.Nekünk nagyon tetszik.A tanár neve,és teefonszáma:
Marica Éva. 06-20-311-6648. Kíváncsian várom,hogy ti mit mondotok majd.
Puszi:Erika
szherika
 
 


Helló!

Mi van veletek csajok? :cry:
Merre vagytok? :cry:
Vagy már mindenkit elkapott a karácsonyi láz??? :wink:
IRJATOK!!!! :roll:

Erika.
szherika
 
 


Sziasztok !!!

Mit szóltok a kórházi ,,reformhoz" be lesz osztva ki hol szülhet és társai?! :oops: Azért ez nemsemmi !!!

Erika : köszi az angol infót !!!! :D
Én már megvettem mindent 2 hete ! Nem szeretek a tömegben harcolni !!! :D
Már csak 1-2 apróság hiányzik és kezdődhet a sütés főzés maraton !!!! :D :D :wink:
Ti jól vagytok ???
Sisékről tudsz valamit ? Jól vannak ?

Többiek veletek miujs ???

Üdv.: mindenkinek jó készülődést és kellemes ünnepeket !!!

Dani és Judit
babi24
 
 


Helló!

Én teljesen elvagyok képedve,hogy 2006-2007.ben ilyet lehet csinálni.Nincs jogom orvost választani?!Tiszta röhej.Re,éllem lesz valami megoldás.
Babi,akkor te ügyi vagy bevásárlás terén.Én holnap indulok,a bevásárló körutamra.Lili a mamáéknál,megpróbálom gyorsan lerendezni.Ma még valami támpontokat összeírok magamnak,de igazán majd ha látok valamit akkor társítom,hogy kinek lenne jó.
Köszi jól vagyunk.Sisék is jól vannak.
Többiek,hogy vagytok?
Üdv:Erika. :P
szherika
 
 


Sziasztok!

Tehát egy szélhámosba botlottam.. legalább nem csalt a megérzésem, így el is küldtem (utána már nem volt olyan kedves a hölgy :D )

Ankia: bár nekünk még nagyon-nagyon messze van a bölcsi de csak kíváncsiságból..elküldenéd nekem is az alapítványi bölcsi címét és hogy mennyibe kerül?
lesta@gportal.hu

köszi,
Lesta
lesta
 
 


Helló!

Hogy van mindenki? :D
Volt mindenkinél,a télapó?Gyerkőcök élvezték?Nállunk nagy sikere volt.Lassan elkezdődik,a Karácsonyi visszaszámlálás is.
Azért a találkozó ötletét nem vetettük el teljesen ugye csajok?? :lol:
Na pusza mindenkinek. :wink:

Erika
szherika
 
 


Helló! :lol:


Hogy vagytok?
Senki nem jár erre? :cry:
Erika
szherika
 
 


Sziasztok !!!

Erika: mi jól vagyunk jelentem :wink: !!!
Remélem ti is !!!

Állandó jövés-menésbe vagyunk !!! :?
Készülödünk a karcsonyra takarítok,pakolászok ilyesmi !!! :D
A gyerköcöm is pakol utánnam ezerrel ami nem lenne baj ha nem szét pakolna mindent !!!! :shock: :roll: :D

Na puszi !!!!

Judit
babi24
 
 


Sziasztok! :lol:



Mindenkinek nagyon Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánok! :wink:

Erika és Lili
szherika
 
 


Sziasztok Anyukák !!!

Mi is Kellemes Karácsonyi ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek !!!!

Üdv.: Dani és Judit
babi24
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk Nektek!


Egyelőre be kell érnetek ennyivel, de ne aggódjatok, ha lezajlik ez az átok költözés, újult erővel tér vissza a Sisotris hurrikán :D:D:D

Addig is lássátok, ki a legszebb a vidéken (nekem) :) :roll:


Kép


Kép


Kép


Kép



Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok! :lol:


Reméllem,hogy jól telt mindenkinek a Karácsony!!
Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!
Aztán,az ünnepek után,mindenki dobja be magát csajok,pörögjön ez a topik...

Üdv:Erika.
szherika
 
 


Sziasztok!!!

Bújjék mindenkinek!!!!! :D:D:D

Cimbi pár évvel ezelőtti szövege: Boldog Új Éveeet!! BoldogÚjjj, ahogy tucc... -tácc-tu-tucc-tucc-tácc :D:D:D:D

Félretéve a viccet:


Mindenkinek nagyon boldog új évet, és gigamegalol bulit, legyen az ereszdelahajam, vagy akár tollasbál
:wink:


Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok !!!!

Mindenkinek minden jót kívánunk erre az évre !!!!!!! :wink:


Üdv.: Dani,Judit
babi24
 
 


Sziasztok!

Ma bukkantam rá erre az oldara, és nagyon tetszik, hogy lakóhely szerint is lehet beszélgetni. Mi egy fél éve költöztünk Harasztira, a kisifam Botond most fél éves.
Olvastam több helyen is utalást egy zenebölcsire, de konkrétat nem nagyon találtam. El tudná valaki mondani, hogy pontosan mi is ez, és hogy mennyi idős kortól lehet járni?
Érdekelne, mert a Boti nagyon szereti a zenét.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

üdv.
Edit
medit
 
 


Helló !!!

Medit: üdv. közöttünk !!!

Sajnos a zenebölcsi témában nem tudok segíteni! :shock:

Többiek ??? Miujs veletek ???

Üdv.: Judit
babi24
 
 


Sziasztok!

BÚÉK mindenkinek!

Medit! Zenebölcsi a squash clubban van keddenként. 10-től a kb. másfél - két évesek járnak, fél 11-től a picurik, 11-től pedig a nagyobbak. Szerintem klassz, élvezni szokták a gyerekek!
A dunaharaszti.lap.hu-n a sport rovatban megtalálod a linket és ott térkép is van feltéve, hogy merre van. (Egyébként a Baktay tértől egyel a centrum felé lévő utcában.)

Jó zenebölcsizést nektek! :-)

Üdv.,
Ankia
ankia
 
 


Sziasztok!

Ankia, köszi az infót szerintem kedden elmegyek megnézem.

üdv.Edit
medit
 
 


Sziasztok!!

Hogy van mindenki?? :roll:
Edit üdv köztünk!!Ti merre felé laktok??Gyere minnél többet!!
Nállunk,nagy az izgalom, mert Lili hétfőn kezdi az óvodát!!
Kíváncsi vagyok,hogy fog neki tetszeni.Az első hét a beszoktatás.Majd meglátjuk...
Kinek hogy telt a szilveszter??
Pusz:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!Boldog Újesztendőt mindenkinek,bocs már ezer éve nem jártam erre!

Erika milyen oviba jártok?A fiam februárban tölti a három évet,de szóba sem álltak velünk itt Harasztiban, mert még nem töltötte be ,"félidőben" pedig nem lehet kezdeni.Igaz,hogy itthon vagyok a hugicájával,de már nagyon nehezen tudom lekötni,hiányzik a társaság neki,igazi kukac.Játszóház még nem indul Harasztiban,vagy valahol a közelben,nem tudtok róla?
Pusz mindenkinek!Kriszta
bibir
 
 


Kedves Fórumosok! Anyukák és Apukák! Tartsátok nálunk, a Szülők Házában fórum találkozótokat és egyéb családi rendezvényeiteket (szülinapi buli, stb). Kétszáz négyzetméteren, óriási játéktéren, sok-sok játékkal, beszélgetős és kávézós sarokkal, óriás csúszdával várunk titeket! Címünk: XI. kerület Eleven Center, Rétköz utca 7. Előzetes bejelentkezés alapján árainkból 10% csoportos kedvezményt adunk. Állandó programjainkat a http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_programok.html honlapunkon olvashatod. Amennyiben csak Ti szeretnétek aznap játszani, az egész játszóházat is kibérelhetitek, sőt, még szakértői, illetve egyéb programokat is szervezünk nektek.
szulokhaza
 
 


Sziasztok!!!

Hogy van mindenki? :)
Nagyon elvagytok tűnve!!! :roll:
Mit szóltok,ehhez a szélhez?? :cry:
De legalább nincs nagyon hideg!!
IRJATOK!!!!!! :wink:

Üdv:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Mi épp betegeskedünk, vírusos torokgyulladás+kötőhártya gyulladás+tegnap elesett és felrepedt meg bedagadt a szája szegénynek!

A szél nagyon durva, hajnalban mindannyian felébredtünk rá, ma meg még ki sem merészkedtünk.

Tegnap találtam rá, hogy Szigetszentmiklóson van valami játszóház. Volt már valaki esetleg? Tud róla valaki valamit, hogy milyen?

Üdv.
szinti
 
 


Edit, voltatok végül zenebölcsiben?
szinti
 
 


Szia Szinti!

Nem, nem voltunk talán majd februárban elnézünk, most keddenként nagymamizás van:)

A szél nagyon durva volt, Boti többször is felébredt ,nagyon nem szereti a vihart.

Ismeri valamelyikőtök az Aludj jól, gyermekem c. könyvet?
Mi kipróbáltuk és az elején nagyon bejött, most vizsont megint fel-felébred éjszakánként. Van valakinek valami hasonló tapasztalata?
medit
 
 


Szaiasztok.

Az én információim szerint, nekem a védőnők mondták, hogy a fotósnak a babák címét az önkormányzatnál adják meg.
2005 novemberében született a kisfiam és előre figyelmeztettek, hogy elképzelhető, hogy egy fotós fel fog keresni.
Szerencsére nem tette, egyébként meg fényképész a szakmám tehát lett volna mire hivatkozni és elküldeni.
Most a második picit várjuk áprilisra, remélem akkor sem jön.

Ez a bölcsis sztori engem is felháborít és sajnos nem ez az első eset, hogy ilyesmiről hall az emer.

Más:
Avon termékeket forgalmazok, egy kis kiegészítés a gyed mellé.
Be tudok léptetni embereket ha valaki szeretne ezzel foglalkozni (nem igényel sok időt) szívesen elmegyek hozzá viszek katalógust, megmutatom a termékeket.
Így 15-30% kedvezménnyel lehet olcsóbban hozzájutni. Nincs belépési díj és házhozszállítják a termékeket ingyen.

Azonban ha valaki csak vásárolni szeretne őt is szívesen kiszolgálom.

Ha valkit érdekel irjon.

Köszi




:roll:

Csilla
fehérné csilla
 
 


Helló!

Üdv köztünk Csilla!
Ok ha valami kellene az Avontól akkor szólok.Néha szoktam vásárolni.Viszont,ha van új katalógus az érdekelne.
Többiek?
Szinti már meggyógyultatok?
Medit:Nem jól alszik a kicsi?Én aztán igazán ismerem a problémát.Nekem Lili 2 éves koráig nagyon rosszul aludt.Kész rémálom volt.Ha érdekel majd mesélek.
Várom mindenki jelentkezését.
Puszi:Erika :wink:
szherika
 
 


Erika, köszönjük kérdésed jobban is vagyunk, meg nem is. Torokgyulladás rendben, a felrepedt, bedagadt száj is gyorsan rendbe jött, és a kötőhártya is meggyógyult, de vélhetően csak átmenetileg. Sajnos a szemészeten fogalmuk sincs mitól újul ki mióta megszületett gyakorlatilag folyamatosan. :(

A szigetszentmiklósi játszóházban akkor senki sem volt még, vagy nem hallottatok róla semmit?
szinti
 
 


Szia Erika.

Irtam neked egy privát üzit.

Csilla
fehérné csilla
 
 


Sziasztok!

Csilla:Ment válasz!!

Szinti:Hol voltatok szemészeten?Nekem is van ilyen jellegü problémám,Lilivel.Karácsonykor volt kötőhártya gyulladása.Az elmúlt,viszont azóta már 3 volt begyulladva,a bal szeme.Hétfőn voltunk itt harasztin a magán szemészeten,szerintem nagyon profi a doki.Vizygálta is Lilit,vagy 40 percig.A szemével minden rendben van.Ez nállunk valami allergia!!A nagy kérdés,csak az hogy mire!
Soha nem volt még allergiás semmire...
Szóval most megy a nagy találgatás, eggyenlőre.
Többiek merre vagytok?
Üdv:Erika :lol:
szherika
 
 


Szia Erika!

Igen érdekelnének a tapasztalataid, mielőtt elkezdtük a könyv szerinti módszert voltak éjszakák ,mikor 20 percenként felébredtünk, mióta csináljuk elég gyorsan elalszik magától ,de 9-től éjfélig vagy 1-ig többször felébred. Az éjszakai evést már régen elhagytuk most 9kor eszik utoljára. Volt egy időszak kb. másfél hétz amikor 9 kor leraktuk és reggel 7 ig aludt. aztán történt valami, nem tudom mi, hogy megint felébred.

Ha van kedved és időd, írj veletek, hogy volt.
üdv. Edit
medit
 
 


Erika,
na ettől tudok kiakadni, de nagyon! Lehet, hogy allergiás, csak nem tudják mire. Én röpke két évig jártam folyamatosan a Margit Kórházba fül-orr-gégészetre, mert folyton folyt az orrom, de nagyon durván, mire végül hónapokig úgy el volt dugulva az orrom, hogy egyáltalán nem kaptam levegőt, minderre persze folyton az volt a válasz, hogy allergiás vagyok, csak épp sosem találták mire. Egyik gyógyszer írták a másik után, egyik orrsprayt a másik után, hiába mondtam, hogy semmit sem használnak. Végül a doki maga mondta, hogy már hatóanyagot illetően végigpróbáltatták velem a teljes repertoárt, még ekkor sem esett le, hogy esetleg más is lehet az ok. Persze a legkönnyebb megoldás volt az mondani allergia, ahelyett, hogy körbejárták volna a témát. Érdekes, hogy végül elmenetem magándokihoz, és csak egy ct vizsgálat kellett, máris kiderült mi a baj, persze eddigre már meg kellett, hogy műtsenek. Bocsi, hogy így belemerültem, csak a frász kerülget, ha egy doki ezzel jön, hogy allergia, de arról már fogalma sincs mire, és azt sem tudja megindokolni, hogy miért tart télen-nyáron, és miért mindig ugyanolyan az intenzitása. Legyen az orr, szem...
Kérdésdre válaszolva, egyébként a Heim Pálban voltunk szemészeten, ott már ismerték az előzményeinket, végülis több okot kizártak, és kaptunk néhány tippet merre induljunk tovább.
szinti
 
 


Sziasztok!
Most találtam meg ujra ez az oldalt. Lassan 1 éve lakunk harasztiban és van egy 21 honapos kicsi fiam.
Lenne egy kérdésem: mit tudtok az itteni fogorvosokrol?
Segitséget elöre is köszönöm. :)
nike80
 
 


Sziasztok !!!!

Üdv.: Nike80 !

Mi az Árvai Katihoz szoktunk menni (körzetibe) régebben a Havasi Mónikához jártam (magán) ő is jó szerintem!!!!!
Merre felé laktok?

Ha ilyen idő lesz lassan mehet a babatali megint !!!

Reméljük minndenki jól van !!!!

Puszi mindenkinek !!!

Dani,Judit
babi24
 
 


Sziasztok!

Sajnos én még nem vagyok anyuka, de dolgozunk rajta!:) Másfél éve költöztünk ide.

A segítségeteket szeretném kérni:
nem tudnátok ajánlani takarítónőt Dunaharasztin???Jöhet priviben is!

Nagyon szépen köszöünöm és elnézést, hogy idepofátlankodtam. :oops:
pihi
 
 


Sziasztok !!!!

Üdv.: Pihi !!!! :D Jó,hogy jöttél az a jó ha minél többen vagyunk !!!!!!!
Takarítónő ügyben utánna kérdezek !!!


Üdv.:Judit
babi24
 
 


Babi, köszönöm, kedves vagy!!!
Elég kihalt a topic. De gondolom, hogy babák mellett nem sok idő van internetezni. :)
Mi már nagyon régóta szeretnénk kisbabát. :(
pihi
 
 


Sziasztok! :lol:

Végre,sikerült kilábalnunk a betegségből.Lili kezdte,majd jól elkaptam én is.Teljesen kivoltam már nyúlva.Hogy van mindenki?
Pihi,ti merre felé laktok?
Nike80:Én a Havasi Mónihoz járok!De nagyon dicsérik mostanság,az Erdey Katit is.Ti merre laktok?
Mit szóltok ehhez a télhez?Szerintem az idő miatt is van nagyon sok beteg... :cry:
Valaki volt már megnézni Angol bemutató órát?
Na most mennem kell,este még bekukk!!
Pusz:Erika.
szherika
 
 


Sziasztok!

Erika, mi a Széchenyi közben lakunk.

Rémes az időjárás. Szakad az eső februárban!!! Nagyon csúnya. Nem is vágyok ki a szabadba.

Pihi
pihi
 
 


Helló!

Mi pedig a Honvéd,és az Andrássy sarkán.Akkor nem is vagyunk olyan messze egymástól.
Én már nem bánnám,ha lenne igazi tél.Igy nem valami jó.A hangulatom,ma amúgy is a béka feneke alatt van...
Pihi, te dolgozol?Ha igen mit?

Erika
szherika
 
 


Szia Erika,

én bent dolgozom a városban. Budán. Egy hitelintézetnél. De már jobban szeretnék babázni!:) :)
pihi
 
 


Erika, egy babátok van? Mennyi idős?
pihi
 
 


Sziasztok !!!

Erika : Elszomorrító,hogy nem tudtunk szánkózni ezzel a fiucskával !!!
SZINTE NEM IS LÁTOTT HAVAT :cry: !!
Összehozhattunk vona egy szánkós baba- mama talit is :wink: akár!!!

Többiek ,hogy vagytok ???

Pihi: ami késik nem múlik !!!!!!! :wink: :wink:
Mostanában sok pártól hallom ,hogy nehezen akar jönni a baby !!!! Kitartás !!!

Üdv.: mindenkinek !!!!

Judit
babi24
 
 


Helló!

Hát igen a szánkózást én is megígértem Lilinek,de abbol már nem igen lesz semmi. :cry:
De ha jön a jó idő elkezdhetjük a talikat szervezni!! :roll:
Pihi neked sok kitartást kívánok,és bizti jön majd az a nagyon várt babóca! :wink: Nekünk egy kislányunk van Lili.Ő 3és fél éves.
Én is vártam rá majdnem 2 évet...
Üdv:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Gyeden lévő anyuka gyermekfelügyeletet vállal Dunaharasztiban. 26 éves vagyok, óvodapedagógus végzettséggel rendelkezem, 13hónapos kislányommal vagyok itthon. Otthonomban vigyázok gyerekekre, szívesen várjuk gyermekét játszani,énekelni, mondókázni.Minden hétköznap reggel 8-tól du 4-ig ,de akár pár órára is rámbízhatja gyermekét, esetleg hétvégén is megbeszélés szerint, illetve a későbbi órákban is. Tel.: 06-70 3221789 Szemánné Gál Edina
edusso25
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?