Új privát üzeneted érkezett!

Prüntyi,
köszi, de nekünk pont a csütörtök nem jo ezen a héten. :( Szerda? :lol:

Natasa,
aranyos vagy, szivesen átmegyek megdajkálni Szonját :D amig még elfér az ölemben az egyre növekvö pocakomtol :lol:

Depis olyankor szoktam lenni, ha szinte napokig nem találkozok senkivel a férjemen (meg a bolti eladokon) kivül.... Hiába megyünk sétálni, itt olyan kihalt minden, hogy nagyon ritkán futunk össze az utcabeli gyerekekkel meg anyukákkal :( és mire ideköltöztünk (3 éve), addigra már kialakult, hogy ki kivel van joban. Pl van 2 anyuka, akik rendszeresen együtt sétálnak a gyerekükkel, irigylem öket....

KépKép
fibi
 
 


Fibi, gratulálok én is a kisfiúhoz, és csatlakozom egyben Natasa véleményéhez: a kiscsajszik is rosszcsontok... szóval ebből a szempontból mindegy. Sőt ha Manóka nem rosszalkodik, akkor valami gond van...

Köszi Prüntyi a meghívást, szívesen. Nekünk jó a csütörtök is, meg a szerda is.
hugó
 
 


Fibi

A depresszióddal nem vagy egyedűl én is napokig csak a párommal találkozom és a négy fallal ezért örülök ennek a topiknak és nekem is az a véleményem nem könnyű ismerkedni, habár a koripályán veresen amíg a párom próbálkozott egy 8 éves tündéri kislánnyal beszélgettünk mindent kikérdezett Barbikáról , de a gyerekek ilyen közvetlenek, még őszintén célzott a Párom fantasztikus koritudására is, pont akkor vizsgálta a gödröket közelebbről. A séta és a bevásárlással próbálom a napi monotonítást megtörni, meg néha meglátogatjuk a Dédikét, vagy Hugomékat de ők eléggé messze laknak.
carly74
 
 

 
 

Lányok, a szerda is jó, de csak du 1-2 közt-től, mert de. ramazuriban vagyok 11. ig aztán alszik Tüncsi, de ha jó nektek...jöhettek akkor 1-2 közt is...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!
Te jó ég, folytassátok ezt a depis sort és húzok vissza Pestre :? Mondjuk, én ott is magányos voltam, mert a sok siető ember mellett egyedül voltam. Az én barátaim ugyanis vidéken vannak :( És hiába dolgoztam Pesten a cégnél nagyon vigyáztak, hogy pusztán munkakapcsolat legyen :x

Prüntyi, nekünk a csütörtök jobb lenne, mert szerdán jön a festő meg a függönyös,....
Egyébként nagyon gondolkodom, hogy meg kellene a Ringató mellett nézni ezt a zenebölcsit is, de a 9:30 nekünk korai, mert Szonja mostanában 9-kor ébred vagy ha előbb is 9-kor reggelizik,... Persz, láttam, hogy van hogy később is van. Majd egyszer felébresztem,....tüsszentek egy nagyot :oops: /Bár ha jobban belegondolok a ringatóra is 9:45-re megyünk és az Káposztáson van./

És mivel ma készült íme nektek egy friss kép a "jó kislányról": Kép

Meg még egy fürdős is: Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, csütörtökön valamikor du. van zenebölcsi...de mi az a ringató?

Lányok, közben ma belénkjött egy tata hátulról, megyek kocsiügyben intézkedni...tegyük át jövő hétre...mehet a licit a napokra... :lol: ...nekem a hétfő, kedd csütörtök jó bármikor...értem ezalatt a reggel 10- du 5-ig terjedő időszakot....a szerda meg csak du. jó ...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Lányok, a Fő térre, a Baba-mama klubba nem jár senki? Az kedd-csütörtök 10-től van elvileg...Mi lehet, hogy csütörtökön lenézünk.

Prüntyi, sajnáljuk a koccanást...reméljük nem történt nagy baj.

Mi lehet, hogy elutazunk jövő héten, de ha nem, akkor próbálunk alkalmazkodni.
hugó
 
 


Hugó, csütörtök lehet , hogy lenézek, ha nem jön közbe semmi...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Hugo,
köszi :) mi abban a baba-mama klubban voltunk párszor, de azota mindig közbejött valami. Amugy tetszik :wink:

Carly,
megértelek, hasonlo a szitu nálunk is.

Natasa,
én is azt hallom anya-társaimtol, hogy télen Bp-en sem könnyebb, ott is szürkeség van, rosszidö, sok betegség, és sokszor kevés társaság. Pedig sokszor nekem is megfordul a fejemben, hogy ha visszaköltöznénk, akkor lehet hogy könnyebb lenne. Mondjuk, nekem van több barátnöm/ismerösöm Budán. Az igazi barátnöm nekem is vidéken (vagy külföldön) él :(
Szonja nagyon édes és huncut :D

Prüntyi,
remélem, koccanás semmi komoly gondot nem okoz!!!!!
Mi lebetegedtünk megint, ugyhogy jobb is a jövö hét. remélem, addigra Bálint meggyogyul....

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Barbi i biztos rakoncátlan lesz, mert már most olyan rafináltan mosolyog ránk ha valamit el akar érni.

Prüntyi

Az autós dolog megoldódott???

Mi még semmi betegséget nem kaptunk el eddig, /most ezt gyorsan lekopogom/ amitől tartok az az orrszívó még nem használtam.
carly74
 
 


Sziasztok!

Írtam már régebben nektek ,Csomádra költözzünk 10,-én! :P
Ha nem bánjátok írogatnék hozzátok!
Röviden: 29 éves vagyok egy 9éves, egy 6 éves fiúcska és egy másfél éves kislány anyukája!Lili 2006.06.22.-én született. :P

Mindenféle programban és sétában benne leszek csak legyünk túl a költözésen! :P


Remélem nem haragszotok ,hogy csak így befurakodtam!

Rita

rita77
 
 


Szia Rita,

persze, gyere csak amikor akarsz!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Szia Rita !

A közös programokban én is szívesen benne vagyok, egyébként én is eléggé új vagyok a topikban.

Prüntyi

Milyen volt a szerdai foglalkozás, érdemes rá járni?
carly74
 
 


Carly, jó volt, szerintem igen...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi, nem jöttetek :cry: Amúgy jó volt, Manóka élvezte...bár azt nem mondhatnám, hogy kifárasztották az élmények, itt randalírozik mellettem :lol: Na sebaj, ebéd után elmegyünk sétálni, hátha akkor elalszik.
hugó
 
 


Mi sem tudtunk menni baba-mama klubba, mert én is lebetegedtem :(

Rita,
szia, üdv köztünk! :)
fibi
 
 


Hugó, igen, bocsi, de kárfelmérésre vittem a kocsit...reggel 9-re

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Fibi, jobbulást! Majd legközelebb, mi szerintem fogunk járni, kell egy kis kimozdulás...
Prüntyi, persze, semmi gond.
hugó
 
 


Hugo,
köszi :) jövö hétre most már csak meggyogyulunk :) és nekem tetszett az a foglalkozás, meg Bálintnak is kell a társaság.

KépKép
fibi
 
 


Itt áruljuk a házikonkat. Ha tudtok vevöt, légyszives szoljatok! Köszi :)

http://www.expressz.hu/ingatlan/lako/cs ... 339,1.html
fibi
 
 


Fibi, elköltöztök?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
hát tavaly március ota áruljuk a házunkat, és még mindig nem jött komoly vevö, ugyhogy nem biztos hogy lesz ebböl költözés :? amugy szeretnénk, igen. de ha nem sikerül továbbra sem eladni, akkor marad a bövités (mert kinöttük a házikot), csak attol félek, mert macerás. meg szeretnénk a szocpolt is felvenni a (majdnem) 2 gyerekre.
fibi
 
 


Lányok, ha most csütörtökön van kedvetek átjönni, szivesen várlak titeket!!!! mondjátok, kinek milyen időpont jó...nem tudom ki hogy alszik...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
mi csütörtökön megyünk elöször találkozni a szülésznömmel, pont aznap nem jo :(

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltűnten ismét.
Szonja betaknyosodott,..már pont kezdtem izgulni, hogy hol fázhatott meg akkor látom, hogy jön a foga. És már nem is olyan dugult az orra!
Mi a hétvégén anyóséknál voltunk. Így azt hiszem minden vidám dologban benne vagyok csak a szél el ne vigyen minket. Ma reggelre már lebontott egy részt a kerítésből :twisted:
Rita, 3 gyerek???? Emelem kalapom!

Mondom itt, hogy így megyünk,meg úgy megyünk aztán eddig még a zenebölcsiben se voltunk. Jól fenéken kellene engem rugdosni :P

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok !

Mi is eltüntünk egy kicsikét , Barbi Dédikézett a hétvégén, most meg Hugomékhoz készülődünk . A baba - mama klubba lehet hogy jövőhéten lenézünk de nem tudom milyen kortól lehet oda babát vinni mert még mi csak három hónaposak vagyunk.
carly74
 
 


Én pár napja tiszta nátha vagyok, szóval nem tudom mikorra sikerül kilábalnom belőle...
A fogacskák Manókát is nagyon megviselték, volt már minden: hasmenés, hőemelkedés, orrfolyás stb. És állítólag a hátsó fogak még nehezebben jönnek ki...
hugó
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Hugo,
jobbulást!!++

Natasa,
fogakhoz kitartást! hány db bujt már ki?:)

Van kedve ma délután valakinek a Kincsbe jönni? jo hely, de multkor is csak egy gyerek volt Bálinton kivül.... Mi nagyjábol meggyogyultunk :)
fibi
 
 


Fibi, Köszi!
Nálam még mindig tart a nátha, úgyhogy mi távol maradunk :cry:
hugó
 
 


Asszem mi sem tudunk menni, mert Bálint még mindig nem alszik :( ki tudja, mikor fog elaludni :roll:
fibi
 
 


Sziasztok!
Szonja ma korán kellt és tiszta nyűg :twisted:
Fibi, tuti volt már róla szó, de hol van a Kincs? 7 komoly fogunk van :D

Jobbulást mindenkinek!

Szupi idő van odakinn! Én kertészkedtem, gyerek aludt a kocsiban. Ez ritka dolog, nemnagyon megy neki a levegőn való alvás.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ugy döntöttünk, hogy MOST indulunk Bajára, a kocsiban legalább aludni fog B.....

Macs,
sajnálom, igy a holnapi minitali is ugrott :(

puszi Mindenkinek!!!!
fibi
 
 


Sziasztok lányok,

Fibi, jó utat!

Tüncsinek kibújtak az alsó szemfogai is...

betegeknek jobbulást!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!
Kicsit bejelentkezem a pakolás és az ügyintézés mellet! :?

Depressio: Pesten is ugyanaz sajna.. :? ......vannak napok hogy nem szolok senkihez a családon kivűl! De vigasztaljon benneteket itt még sétálni se lehet egy jót.........mert minden kutya....kaka!/szeretem őket de borzasztó/!

Barátnő: Nekem szerencsém van 1 hónap különbséggel költöznek a legjobb barátnőmék Veresre igy közel lesznek! :P :P :P :P

Natasa!
Három gyerkőc ......hát igen de egy percig nem bánom olyan jó hogy vannak nagyon jó testvérek!
Természetesen konfliktusok vannak főleg a 2 fiú között de ez teljesen normális!
Már ők is nagyon várják hogy ott legyünk!

Fibi!
És maradnátok arra? :?:


Prüntyi! :P
Te a Rókival egy topikba írtok /írtatok ugye?
Onann vagy ismerős!?
Mert én meg a 2005 nyáriakhoz írtam csak költöztünk a családira!


Lányok veresen vásárlási lehetőség....közért, piac stb.........?
Vagy mindenki cora.......meg pesten?
:roll:

Pusz nektek Rita

Leggközelebb hozok képeket is!

rita77
 
 


Rita,

Igen, Ismerem Rókit....van sokminden veresen,...de attól függ mit szeretnél venni...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Rita,
Piac szerdán és szombaton van Veresen. Csomádhoz legközelebb a Termálfalu mellett lévő CBA van, elég nagy, és viszonylag nagy választékkal. Más: én főleg a Csonkást tudom - kozmetikus, masszázs, fodrász (nem tudom milyen), jó cuki, gyógyszertár ilyenek...Tőletek kb. 5 perc kocsival.
hugó
 
 


Rita,
Baján a szüleim laknak, azért mentünk oda a hétvégére :)

Natasa,
a Kincs az uj Innovácios központban van, tudod a Coop mellett, ahol a szökökut is épült :) szerdán lehet hogy megyünk. Ti? :wink:

KépKép
fibi
 
 


Lányok,
Valakinek van kedve valami aktivitáshoz a héten? Nekünk a szerda vagy a csütörtök lenne jó.
hugó
 
 


Hugo,
nekünk szerda jo :) miféle aktivitáshoz? :)

KépKép
fibi
 
 


Fibi,
Konkrétum nincs...időjárástól függően - séta, játszóház, bármi. Mi pl. nem voltunk még a Ramazuri játszóház részében sem...
hugó
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem nem haragszotok, ha néha benézek hozzátok. Igaz mi Erdőkertesen lakunk, de abban a topikban sajnos nincs élet. :cry:
Nekem már van egy 2 éves kisfiam, és a pocimban egy 6 hetes babuci.
Mi már voltunk a Ramazuriban, sajnos a Kincsben még nem, de már szívesen kipróbálnám.

Én is szívesen mennék úgy, hogy nem csak mi vagyunk ott, és Bencinek van kivel játszania, de nekünk csak a szerda délután /3-4-től/, vagy a csütörtök délelőtt lenne jó.
Vendég
 


Hugo,
oké. mi sem voltunk még a Ramazuriban. ott is van játszoház rész? és ott mennyibe kerül?
fibi
 
 


Fibi! 900,-Ft/óra, tehát jóval drágább mint a Kincs, :cry:
Vendég
 


Szia Little!
Akkor menjünk szerda délután :) az nekünk is jo, 4 után (ha felébred Bálint) :) Akkor legyen a Kincsben?
fibi
 
 


Nekünk tökéletes a szerda délután, addig majd még egyeztetünk, hogy pontosan hánykor. Egyébként ott hol lehet parkolni? Van esetleg külön parkolója?
Jön még valaki??????
Vendég
 


Little,
én a Coop parkolojában szoktam megállni a kocsival. onnan 5-6 lépés a játszoház bejárata :)
pontos idöt nem tudok mondani, ha Bálint felébred (4 körül szokott), akkor tudunk indulni majd.
fibi
 
 


Bár korábbra gondoltam, de akkor megpróbálunk mi is lemenni. Akkor szerdán olyan 1/2 5 körül?
hugó
 
 


Sziasztok lányok!

Jegyzeteltem....és ha tudunk mi is lemegyünk...még nem 100 %

Little, gyere nyugodtan, Isten hozott!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Köszi Lányok!

Nekem 1/2 5 is jó, de Hugó ha gondolod mehetünk előbb, és Fibi meg majd jön, ha Bálint felébredt, max akkor mi 1 órával tovább leszünk.
Prüntyi gyertek ti is ha tudtok!
Tök jó lenne egyből személyesen is találkozni mindenkivel!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?