Új privát üzeneted érkezett!

Vuka,
ketteske nem lehet, épp megvan. Meghát az maga lenne az orvosi csoda, ha én spontán teherbe esnék. :lol:
Oké, de én nem szoktam 3 kilókat fel/le ingázni, hacsak nincs komoly oka, de tudtommal nincs, ezért csodálkozom.
Figyejmáááá, csak 3 betűvel több! :wink: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, a hétvégével kapcsolatban akartam még kérdezni, hogy 5 babaágyat tudnak adni. A kérdés nem ez :lol: , hanem az, hogy hányan kérünk? Mert ha kicsúszunk az 5-ből, akkor elkezdek felhajtani addigra egy utazóágyat.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Helló evribádi,

még mindig próbálok gyúrni arra, hogy hétvégén mi is mehessünk veletek, Bubek köszi az összefoglalót. :)

Gabi, ha mégsem megyünk, akkor az utazóágyunkat szívesen felajánlom Livicseknek. :)

Vanília, ti sem lenni házasok?? Ezt sem gondoltam volna... :)

Képzeljétek, mi nyáron lehet, hogy.....mármint, hogy lehet, hogy összeesküszünk. 8)

Benyófi köszöni a köszöntéseket.

Natasa, hát neked is sok boldogot. :)

Olyan furcsa, hogy már Natasa is és Vuka is nemsokára a ketteskére gyúrnak, mi még biztosan nem. Én még nem vagyok rá felkészülve, egyáltalán, nekem még Benyó is olyan picike.
Egyébként nálunk ha fiú lesz újra, akkor nemtom (nekem nagyon tetszik a Barnabás, Bálint, de asszem Petinek ezek nem jönnek be), és ha lány, akkor tutira Petra!!! :) Ezt biztosan tudom, bár megérzésre úgy gondolom, hogy nekem két fiam lesz, ne kérdezzétek, honnan érzem ezt. :)

Nálunk Benyó azonnal érkezett, hogy elkezdtük "gyártani", kíváncsi leszek ketteskénél is így lesz-e?

Bubek, 35 fölött és főleg 2. gyereket simán!!! :) Szóval hajrá! :)

Na mennem kell, Benyó felébredt, töltök be egy kis rizstejet. :)
Vendég
 

 
 

Gabi, nagyon jó a vonalzód, az aláíráson nevettem egy órát. :)
Vendég
 


Sziasztok!
Eszti, úgy gyúrjál, hogy gyertek!
Vuka, nekem a Barnabás, Barna a kedvencem! De mivel kettent döntünk a Milán előbb lenne befutó. A Balázs is tetszik nekem meg a Soma.
Bubszi, ha a gen. tanácsadóba mégy akkor az első gyerekhez a 31-re is tekergetik a szemüket. De, remélem az is feldob, hogy nekem mind a 3 unokatesóm 35 felett lett anyuka/apuka és nem rágódtak rajta (Svédo) Meg szerintem máshogy áll egy érett nő a gyerekhez mint egy nagyon fiatal, bár mi már nagyon nem abba a kategóriába tartozunk :roll:


Ja, női névnél nálam az Anna vitte a pálmát! Aztán megnéztem a gyakoriságát és egyből törölve lett :wink: Én már csak ilyen vagyok. Nem szeretném ha a gyereket Eufrozinának hívnák, de azért ne szaladgáljon minden második ua a névvel :!:

Apa dolgozni menne de még alszik. Szonja is. Én meg nem kelltem fel őket! Gonosz vagyok? Á nem, csak netezni akartam :D

Mancs, a tonora kértél babot :shock:
Ildicsi, a virtuális Quacamole-ra kapsz még egy kis Mancs küldte babos pizzát is. A babot tutira :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba, küldtem meglepit e-mailen. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak ennyit:

Bubek!Nagyon köszi az intézkedést!Remélem,hogy tényleg tudunk menni!Nagyon szeretnénk!


Ja és ne félj 35 éven felül babát vállalni!Ltod Szilvi is milyen jól sikerült baba lett!

:D

Kép

Kép
novum
 
 


Vuka, szerintem a Földes barna tökély név, mi a gond vele?

Bubek, egyetéretk Natasával (hogy-hogynem? :wink: ), akinek a 35 fölötti késő az anyasághoz, annak már a 31-32 is....

Gabus, tényleg jó a vonalzószöveg, én észre sem vettem volna ha Eszti nem hívja fel a figyelmet rá, olyan Gabusos, ezt nem is elemezném tovább 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa, :) a Bence a leggyakoribb, de engem még ez sem tántorított el tőle. :wink: Ja, amúgy nekem még a Botond nagy kedvencem. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Liviteddleazonnalt én vettem észre leghamarább. :twisted:

Gabi,
ha az ember nagyon szeretne kisbabát, akkor a szervezete felkészül rá. Tudat alatt. Én is híztam 3 kilót anno (hihető vagy sem sovány voltam :D ), pedig még csak beszéltünk róla. No meg nem kezdtél el szedni vmit? A vitamintól is lehet.

Hányadék idő van! :evil: Oda a séta. :(

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na itt vagyok újra!

Szilvit visszaaltattam,mert 7-kor már aktivkodott,de mivel megyünk ma szurira pont akkor lesz fáradt mikor indulnikell.Ugye érhető voltam? :D

Tegnap voltunk játszóbölcsibe,ahol összesen 5 gyerek+anyuka volt.Igy nem volt tömeg nyugisan lehetett játszani.Igaz Szilvit csak a csúzdázás érdelekte,most már teljesen egyedül megy fel és csúszik le.Mikor először megláttam éppen a terem másik részén tartozkodtam és már csak azt vettem észre,hogy csúszik lefelé.

Különben az éjszakák már sokkal nyugisabbak,csak 1x max. 2x kel,de nem kap cicit,igy egy kicsit sirdogál,de hamar elalszik.

Kormi.

Amit Dia irt a vegyes csoportról teljesen egyetértek vele.Inkább több a hátránya mint az előnye.Szerintem ez csak akkor jó,ha a testvéreket egy csoportba szeretnéd tenni,mert igy a kicsi hamarabb beszokik,ha valami baja van a testvére meg tudja vigasztalni.Perzse kérdés ez mennyire jó a nagynak :wink:


Ezek a középiskola bezárások jól bekavartak nekünk!Persze a Lengyel Gyulát szemeltük ki első helyre amit a bezárás fenyeget.

Natasa:

Boldog szülinapot bakkocska! :D

Eszti:

Benyófinak is minden szépet és jót kivánunk!

A kirándulással kapcsolatban:babakocsit visztek?Mert akkor az még egy csomagot jelent.Ez különösen azért számit nekünk,mert nincs kocsink és ha valakihez be tudunk kerülni az még plusz elpakolni való.Szóval még mindig szeretnétek,hogy menjünk? :D

Gabus:

Jól van na, nem hasonlitotok most már! :D Mármint a barátnőddel egymásra.

Kép

Kép
novum
 
 


Ja igen!

Bubek még neked akartam irni:

Biztos jó mobilszámot hivtál tegnap,Én ugyanis be voltam kapcsolva és nem jelzett hivást a telcsim!

Kép

Kép
novum
 
 


Ja igen, babaágyak. Gabus! Nehogy te kérj már kölcsön utazóágyat. Te mindenképp kapsz kiságyat, mi Ilbával csak úgy jeleztük kiságykérelmünket, hogy "ha jut", ez direkt így szerepel a táblázatban is. Mert a mi utazóágyunk pl járóka+kiságyként funkcionál a nagyszülőknél, tehát könnyebb az élet, ha nem kell szétszerelni meg összeszerelni 2 nap alatt 4x, de az sem nagy ügy, ha mégis. Szóval gondolom, magunktól vonjuk meg a kiságyat legelőször, nekünk ez csak amolyan luxus igény...

Kép Kép
coolasa
 
 


Timi, nem Bubeknéni hívott téged tegnap mobilon, hanem Gabusnak szólt, mert csak az ő számát tudta, aztán Gabus próbálkozott nálad.... vagy valami ilyesmi fondorlatos sztorira emlékszem tegnapról... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Igy alszik Szilvi az ágyában: :D Kép Kép

Lábmosás: Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Hahó,

Köszi a váalszokat a szülésre, egyre inkább megnyugtattok...és ez jó. :D

Kérdés: Megkaptátok a maileket? A talis képekre gondolok...nem jött vissza egy hibaüzenet sem, pedig az éjjel kiküldtem vagy 20 szép nagy mailt. majd írjon aki nem kapott meg valamit.

Az alábbiak szerint mentek:
Timi 3
Cool 1
Natasa 4
Vuka 1
Ilba 4
Vanília 3
Gabi 2
Kormi 2
Eszti 2
Mancs 1
Zsódajumam 1
Sajti 2

Mi is viszünk utazóágyat, ha kell valakinek, mert az tuti, hogy MArci velünk alszik majd...

Cool,
Én tényleg Timit hívtam tegnap, mert Gabi elküldte nekem a számát... :wink:

Timi,
ezek nagyon édi képek! Ismerős ez az alvási póz...bár egyre többször szoktam visszatessékelni MArcit az Ágyába, és így egyre ritkábbak nálunk az ilyen pozitúrák... :lol: Látom ti is jó alacsonyan alszotok.

Gabi, 3 kilóóóóó??? Nem is látszott rajtad...
(bezzeg rajtam majd 10 kiló felesleg van...már nagyon várom, hogy Marci egyszer csak azt mondja, hogy ő nem akar szopizni...pedig nem nagyon akaródzik neki...akkor aztán tényleg tuzti leadok pár kilót. Nem érzem magam jól így, azaz igazság. félóra séta után már fájnak egy kicsit a lábaim, nem tudok úgy futni, mint azelőtt, sokkal hamarabb elfáradok, és leginkább azt utálom, hogy nem ehetek azt amit akarok, és annyit amennyit akarok...illetve megtehetném, csak akkor egy--két hónap még és lehet 80-90 kiló lennék... :? :evil:
Szóval most megállj van a kilóknak, aztán ha már nem lesz szopi, akkor lemozgom a felesleget.)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Cool,
én nem találtam a profilban semmilyen linket arra utalva, hogy összes hsz-om...biztos rosszul néztem...hol van ez? Köszi.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Cool, megoldottam, nema profilban, hanem a taglistában rákeresek magamra, és ott van a link.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


de nem értem...... Bubek, most akkor hogy van ez? Tényleg ennyire alkati kérdés, hogy van, aki szopi alatt kimondottan fogy, míg mások csak szopi abbahagytával? Heeeeelp.
(persze, megkaptam a képeket, köszönöm, rendben átjött!)

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek,
profil (Marci vonalzója alatti!!!) - Bubek összes hozzászólása

Lábmosó Sziszkó csúcs!!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek:

Igen!Köszi megkaptam a képeket!

Szilvi is mindig vissza van tessékelve,és amióta nincs rács az ágyán szivesebben alszik rajta!

Én meg azt vettem észre,hogy szerintem sokkal dagibb lennék,ha nem szoptatnék.Mert annyi édességet eszem de nem hizom.ÚÚgyhogy ha abba hagyom a szopiztatást és továbbra is ennyit kajálok randa dagi leszek.

Na megyünk tanácsadásra.Puszi mindenkinek,azoknak is akik most ébrednek..... :wink:

Kép

Kép
novum
 
 


randa dagi.... Timi, ez a szóösszetétel aranyos... bár el kell keserítselek, hozzád semmi köze! Te tipikusan anorexiás alkat vagy a tisztelt híztam-3-kilót barátnéddal egyetemben :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek,
nekem is átjött, köszi! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


jaja, Bubek, Ilbánál a pont, mert a hsz-ek alatti profilban kell kotorászni, egyszerűbb, mint a taglistában, az fix..
Ilba, mikor lesz a következő kézimeccs? Most már megnéznék 1et...

Kép Kép
coolasa
 
 


Én úgy vagyok a hízással, hogy amíg kismama nem lettem, addig akkor és azt ettem amit akartam, és úgy ahogy akartam, mert max 1-2 kiló mozgás volt a súlyomban, de az 2-3 nap alatt le vagy fel ment. az átlagos súlyom 48 kg volt ( :!: :!: :!: )
Szóval 20 kg-ot híztam terhesség alatt, aztán Marci amikor megszületett visszacsökkent 54 kg-ra,, és ez tartott addig, amíg Marci el nem kezdett mást is enni, nem csak tejcit. És a nyár 2. felében, ill. ősszel sokszor ettem fincsi dolgokat, mint pl. zsírosdeszka, meg kóbász, meg csokihegyek, meg a tök tudja még mennyi jó kis hízlaló cuccot, és hopp, a kilóim száma rohamosan megnőtt minteg +5-6 kilóval... :evil:
Hát most így állunk. Lassan egy hónapja sokkal kevesebb hízlaló cuccot eszem, és sokkal több zöldséget, meg salátát, meg gyümölcsöt. Így megállt a gyarapodás, azthiszem, és azért nem akarok drasztikus fogyásba átmenni, mert nem akarom a tejcit drasztikusan csökkenteni. MAjd ha MArci nem kér - már most is sokkal kevesebbet szopizik, szóval egyre csökken az igénye- majd akkor nekiállok rendesen mozogni, bicajozni, meg még egészségesebbeket enni.

Cool,
ezek után gyanítom, hogy alkati adolog, mert ha én terhesség előtt ettem volna mindazt, amitől most ősszel meghíztam, akkor a súlyom maradt volna ott, ahol előtte.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!!!

Jó étvágyat az ebédhez, akinél aktuális!

Köszönöm szépen az utazóágy felajánlásokat, arik vagytok!

Nem szedek semmit, ahogy írtam tegnap, minden ugyanúgy van, ahogy eddig, kivéve a 3 kiló plusszt. Még három jöhetne, akkor elégedett lennék. :wink:

Bubek,
megkaptam a képeket, köszönöm!

Lábmosó Sziszkó nagyon vagány! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool,
Holnap estefelé. 18.00h és 20hh-kor is a középdöntők Sport1. De olyan csatornátok nektek nincsen is...vagy rosszul emlékszem?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek: Nem, tökéletesen emlékszel, de lehet, hogy bekéreckedem a nagyszülőkhöz, ők TV csatorna-nagyhatalom...

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
TV csatorna-nagyhatalom :lol: (vizuális típus vagyok...)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Az okés, hogy ti megkaptátok a képeket, de én mikor fogok talis Marcusképeket látni az inboxomban?????? Persze ez csak annak szól, aki csinált róla képeket... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


48 kg???? Én ennyi szerintem az általánosban voltam utoljára.... :wink:
Én már a bűvös 5-össel kezdődő kilókat is elfogadnám, de ha mindkét számjegy ez lenne, az szuper jó lenne nekem. De addig még sok víz le fog folyni a Dunán, ahogy nézem....

Hihetetlen, hogy van olyan ember, aki hízni akar.....ezt sosem értettem meg... :D :D :D
Vendég
 


Peszti, ez tényleg scifi... :wink:

Bubek, most küldözgetem..

Kép Kép
coolasa
 
 


Eszti,
én nyolcadikos korom óta annyi vagyok, amenniy most. Kilóra, centire, mellbőségre. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Imerősöm, aki kb szintén 47-48 kg volt terhesség előtt - most 4 hónapos a kislánya, és már megnint 47-48 kg. A tejcije viszont bánja, mert nincs túl sok neki.... :cry:
Eszti, látod, ő is inkább hízni szeretne...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Én áltisban 36 kg voltam...16 kiló voltam 6 évesen, amikor elsőbe mentem-alig akartalk felvenni, mert 20 kiló volt a határ, de mindent tudtam és mindent megcsináltam amit kellett - matek-testnev tagozatos suli volt...jó mi? kicsike, és soványka voltam, állítólag nagyon rosszul ettem, bár ezt ma már nem nagyon érzem... :evil: 8) :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Ádusz most aludt el a délutáni szunya remélem sokáig fog tartani. Az éjjel aludt tíztől fél hétig, aztán szopi és alvás nyolcig. Ez tök jó, csak nekem kellene hamarabb ágyba keveredi mint éjfél.
Az idő nagyon pocsék ma nem tudom, hogy de le kellene menni. :cry:
Ha megyünk akkor nekünk is kellene utazóágy, bár attól függetlenül még Ádusz lehet velünk aludna. De ha nem jut az sem baj. Sajna nekünk még nincs, de szeretnék egyet, de nem a 60 cm széleset. Az annyira keskeny.

Én is fogyni akarok, csak az elhatározás hiányzik hozzá. meg egyedül nincs is kedvem ugrabugrálni. Sajna, de utálom magamat így ezért a kis ördög bennt lakozik, csak ki kell engedni. :D

Gabus! Meg sem látszik rajtad a plusszocska, de a barátnőd a képeken nem hasonlít korábbi önmagára. De viszont mint a hamvas barack. :lol:

Timi nagyon ari Szilvike, remélhetőleg nem lesz baj a szuritól.

Bukek megkaptam a képeket. Köszike.

Kép
vanília
 
 


Marci már megint 1,5 órája alszik. Hőemelkedése volt de, de azért elvittük a pisit a laborba.

Képzeljétek újfajta szállítmányozási módszert alkalmazunk Marcival. A hátamon vittem tegnap is meg ma is. A kenngurut egy kcist átalakítottuk, és így úgy lehet benne vinni Marcit, mintha egy hátizsákot cipelnék. Tök jó, csak az a bibi vele, hogy nem érem el Marcit, ha kell. Meg nem is látom. De mindenesetre könnyebb volt így bkv-zni mint babakocsival, vagy csak úgy, ha ölben vittem volna. És ő is évezte, mert nézelődhetett. Előre ezért nem teszem már a kengurut, mert csak szembe tudom beletenni - ha kifelé néz, akkor előredől nagyon - és akkor nem tud úgy nézelődni, és csak izeg-mozog, kényelmetlenül érzi magát. Az meg hozzátartozik, hogy a kengurura az volt írva, hogy 9kg-ig, de a boltban aszonták, hogy 12 kg-ig nyugodtan használhatom, mert jó erős, és csak a biztonsági előírások miatt írták rá a 9kg-ot. És MArci van olyan kis cingár, hogy a kezesklábasában is belefér, sőt még útközben egy abonettet is elrágott, amit csak úgy a hátam mögé nyújtottam, és valaki el is vette... :P :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi Lívi nagyon cuki, nekünk is van olyan pingvinünk a kádban. Bi bi bííííííííííííí :lol:

Kép
vanília
 
 


Kép Gabuskának alvós Ádusz Kép Szerelő Ádusz

Kép
vanília
 
 


Bubek, Cool köszi a képeket!

Na kezdünk ma is magunkhoz térni, kikeltünk az ágyból, megebédeltünk, rendet raktunk. Ma is sokáig aludtunk, így már csak egyszer fog Petra aludni, vagyis el tudunk menni a baba-mama tornára. Ebben az évben még nem is voltunk, szóval már igencsak itt az ideje.

Nagyon aranyosak a képek :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Anya add oda, én is fényképezni akarok!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mariann,
az a kék izé, az elefánt, bibibííííí! :lol:

Cukik a képek! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, Beni is alszik végre.
Halat kapott ma, olyan büdi volt, hogy jujj! Gondoltam is, ha ma megint lehányja a cickót altatás alatt, akkor kivételesen visszakapja :lol: , mert rám is rámjön. :mrgreen:
De megúszta. :wink:

Ma azt játszottuk, hogy felhúztam a gatyáját és felváltva puszilgattam a lábszárát. Ebédeltem, beraktam a járókába, feltűnően nagy csend. Nézem, ő is felhúzta a gatyót és felváltva puszilgatja magát. :D Kicsit önimádó. :lol:

Szopi: én soha életemben nem ettem még ennyit, mint most. Édeset, utána sósat, azttán még egy kis édeset ... :oops:
Tegnap délután óta például megettem 3/4 tepsi süteményt. :shock:
Ha abbahagyom a szopit, nagyon gyorsan nekem is mozognom kell és odafigyelni, mert lassan 7-sel fog kezdődni a súlyom. :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek,
Csak hogy én is hozzászóljak. :D Nekem is több ismerősöm szült 35 felett, sőt, van aki 40 felett, egészségesek mindannyian. Amúgy mi is (legalábbis a többség) a 30-as korosztályt képviseljük, így nem leszel egyedül, az tuti. :wink: Én is 3 gyerkőt szeretnék, kb. másfél év múlva a másodikat, és utána több korkülönbségel a harmadikat. Hogy a két „nagy” már tényleg nagyobb legyen, ovi-suli szinten. Na addigra én is a 40 felé fogok tartani. De azt elhatároztam, hogy a másodiknál is már elmegyek a markeres vérvizsgálatra.

Vanília,
Egész hasonlóak a tetszetős neveink. :wink:

És tök jó, hogy mindenki leírta! :)

Eszti,
Kösssszzziiiii! :wink:

Képek, videó szuperek, még!!! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hú az Eurosporton a Műk. és Jégtánc eb van. Imádom Menni kell. :lol:

Kép
vanília
 
 


Képeket én is küldtem.
Kormi!!!! Törölj!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,

Tök édi a lábmosó Sziszka :lol:
Meg persze mindenki. :lol: :lol: :lol:

Zsófi nem eszik :cry:
Jön a hátsó foga.
Tényleg nem eszik szinte semmit.
De én nem olyan anyuka vagyok, hogy panaszkodom és közben akkora a gyermekem feje mint egy 6-os futball labda :lol:
Túró rudi, tejszelet, kölesgolyó tápszer. ennyi.
Barinőm megvigasztalt, hogy az ő lánya ugyan ezt csinálta majd visszatért az étvágya.
Már várom.

Én is világ életemben 46-49 között mozogtam.
Amielőtt terhes lettem 52 kg voltam
Most 55-ről indítottam :oops:
Kiváncsi vagyok mi lesz a vége :roll: :lol:
De utána ha vége a szülésnek, szopinak irdatlanul visszafogyom.
Legalábbis ezt tervezem :lol: :lol: :lol:

Gabi, jó a vonalzód :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap néztünk egy filmet. Tök jó volt.
Két fiatal összeházasodik és a férj legjobb barátja odaköltözik egy időre hozzájuk.
Az esküvőnél mondja a férjem, hogy reméli Zsófinak is jó lesz majd stb.
Tósztot mondott a lány apja. Aztmondja a férjem, tényleg majd neki is kell tósztot mondani. El is kezdi megírni :lol: :lol: :lol: :lol:

Remélem majd jó férjet választ, de ez az amibe majd nem lehet beleszólni :lol:
vagy :roll:
vagy :shock:
vagy :cry:

Kép

Kép
sajtine
 
 


banyek fönt vagyok a csúcson :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!

Mi egy kicsit megáztunk, de inkább én, a babakocsira ráterítettem az esőkabátomat, ami nyár óta a csomitartóban figyel, ha esne az eső. Livibaba alszik, ebédeltünk fincsi zöldbabfőzit egy fél kiflivel.
Bespejzoltam az életveszélyes algopirinből 2 dobozzal, 40 db, az 2-3 évig elég nekünk. Aszonták, akik értenek hozzá, hogy már évtizedek óta fontolgattyák, hogy be kéne szigorítani algop. és társai ügyében, mert káros meg miegymás és most végre bátrak és meglépték. Akkor viszont évtizedekig veszélyeztették az egészségünket azzal, hogy korlátlanul hozzá lehetett jutni? Amerikában lennénk, ezrével perelnék be az illetékes szerveket. Sztem. :roll:

Sztem is tök jó, hogy leírtuk a neveket és hogy ki kb. mikor prezentálja a kövi babát. :) És mindenki tök jó neveket írt szerintem, úgyhogy ezért is megdícsérem magunkat! 8)

A talis képeket én majd most kezdem el küldeni. :oops:

Petra, atyaéééég, még egy hét és 1 éves vagy! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba, köszi a képeket.

Gabus, azért nem mindenki írta le a névötletét, én pl lapítok, mint .... a fűben (na, erre Sajtinak biztos lenne valami rothaggyak-meg-szatyorban típusú népies fordulata), mivel nekünk fura nevek tetszenek. Ki hitte volna, ugye. Fiúnévként rögtön itt van a Zoárd..... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?