Új privát üzeneted érkezett!

sZIASZTOK!

Kellemes hétvégét mindenkinek.Már rég jártam felétek, bár olvasgatni próbálok, de reagálni már nem bírok.Nálam most durvulnak a rosszullétek, tegnap még a reggelim is viszontláttam :oops:

Kandi!
Sajnálom ami veletek történt, még szerencse, hogy nem lett bajotok, bár ez is épp elég.

Lara!
Azért még egy teszt nem árt, hátha...

Csakegy!
Megnéztem ezt a hiper-szuper kocsit :lol: .Hát egyeseknek elment a maradék is...

Kavics!
Drukkolok a Kaálihoz.Az ikrek már ott várnak rátok türelmetlenül.

Lányok,dokinénik!
Hozzá tudnátok szólni az eredményemhez?Tegnap lett meg az első vérvétel és vizelet eredmény, a vérvételt egész tűrhetőnek láttam,bár referencia értékek nincsenek, anyu egy régebbi véreedményének ref. értékei alapján ref. tartományon belül van,
DE a vizelet aggaszt:
Vvt üledékben:+
T. vizelet ubg:+
Vizelet ph: 7.0
T. vizelet fajsúly 1.015
Fehérvérsejt üledékben :+
Mikroszkóposan ellenőrizve,4-6 vvt 8-10 fvs/lt, laphámsejtek.

Szóval ez a sok + aggaszt, meg a vvt, fvs.Szerintetek ez mit jelent?

Aki ért hozzá segítsen, mert nem tudom mi ez.Előre is köszi.
ezoterike
 
 


Zsizsik,
akkora hátast nem dobott, amikor voltam nála. Vagy csak jól leplezte ;)

Anyooka, jaja, nem gondoltam, hogy ezt is felül lehet múlni. Remélem Lafead, hamar rendbetesz téged is a metformin!
Úgy tervezem, hogy a februári mensi után telefonálok a nyőgyógyimnak, és megbeszéljük, hogy mikor, hol adja oda a beutalót. És megvárom a márciusi mensit, 2-5. nap megyek valamikor. Ha sikeresen levették a vért, akkor bejelentkezem Tűűhöz. Úgy számolok, hogy ez kb március vége, április eleje lesz. A teljes adag gyógyszer és a vérvétel között 2,5-3 hónap fog eltelni. A kezdéstől a vérvételig pedig kb 4,5 hónap. Mire Tűűhöz időpontot kapok, az lehet, hogy csak április közepe, vége. amilyen felkapott lett mostanában! ;)

Rejó, gyógyulgassatok!

Mir, csini a pocid!

Kavics, édes vagy! Te is kapsz: :D És hajrá a kaálizáshoz ;) összejön az a baba nem sokára, érzem!

Backa, úgy sajnálom, annyira bíztam egy +-ban! :( De ha ez nem jött össze, akkor a lombik összefog!

Lara, hétfőre +++++++
mamint
 
 


vvt= vörösvértest (megfázástól van talán a vizeletedben)
fvt=fehérvérsejt

Kép
lara26
 
 

 
 

ezoterike
A fvs lehet a hüvelyből is ha a vizeletsugárból közvetlenül pisilés kezdetekor vettél mintát.No,jólmegmondtam.Érted?
Az UBG normálisan is jelen van a vizeletben.Neked ezzel azt akarták írni,hogy fokozott,vagy hogy jelenvan?Bár én az előbbire tippelek.Majd Kavicska,vagy Rambóka elmondja mitől lehet,én most képtelen vagyok gondolkodni.

Lara
Úgy sajnálom! :( :( Remélem a hétfői már csíkos lesz!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na még kieg.A vizelet fajsúlya,Ph-ja az elfogyasztott folyadék mennyiségétől,és a táplálék összetételétől függ,és tág határok között mozog.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok !

Fúú, mennyit írtatok 1 nap alatt :shock: sajnos csak röviden tudok reagálni :oops:

Lara, bárcsak hétfőn már kétcsíkosod lenne.. :!:

Okr, nagyon szép a görbéd !! Gratulálok a vizsgádhoz !

Kavicska, szerintem Krizsa nagyot fog nézni, hogy milyen felkészülten mentek, eredményekkel megpakolva. Ügyesen kihasználtátok az időt, remélem, hogy februárban már meglesz az inszemed ! Egyébként ha szerencséd van, akkor max.closit fogsz kapni, meg tüszőrepesztőt és progit :lol:
Olyan jópofa emotikonokat tudsz betenni, az az imádkozó nagyon édes !!

Norka, mi van a mensiddel, rendesen megjött vagy csak ímmel-ámmal ?

Rambóka, az uram 500 mg-os Tavanic-ot kapott. Remélhetőleg elég lesz. A szentem elfelejtette milyen orrspray-t javasolt neki a doki, így most anélkül kell átvészelni a hétvégét, mert sima orrcseppet nem adhatok neki és hát lövésem sincs milyen orrspray-t lehet műtét után adni. Patikában sem tudták, dokit meg nem tudtuk elérni :roll:

Backa, gratula a 28 napos ciklushoz, de egyben sajnálom, hogy megjött ! :( Most fogod kezdeni a szurikat, vagy fogigátlót kapsz ? :oops: Bocsi, de nem emlékszem milyen protokoll szerint stimulálnak..

No, most megyek be apa mellé az ágyba, a változatosság kedvéért nem sokat aludtunk az éjszaka. Hulla vagyok :?

mniki
 
 


Az orvostudomány rövid története

Fáj a torkom!

Kr.e. 2000: Tessék, edd meg ezt a gyökeret!

Kr.u. 1000: Az a gyökér pogány dolog, mondj el egy imát!

Kr.u. 1850: Az az ima babonaság, idd meg ezt az elixirt!

Kr.u. 1940: Az az elixir kigyoolaj, nem tesz jot, nyeld le ezt a pirulát!

Kr.u. 1985: Az a pirula hatástalan, vedd be ezt az antibiotikumot!

Kr.u. 2001: Az az antibiotikum nem természetes! Tessék, itt egy gyökér.....

cuppp.
14cn.
Vendég
 


Sziasztok!

Kavicska, ne félj, minden eredményed rendben lesz! :wink: És aztán hajrá az ikerbabákért!!! :wink:

Lara, sajnálom :( De azért én még reménykedem picit, hátha... Drukkkkkk!!!!!!!!!!!!

Backa :cry: De majd februárban! :wink: Az nekem is bejött! :)

Rambóka, nagyon ügyi Gergő hogy végigaludta az éjszakát! Reménykedjünk hogy nem csak egyszeri alkalom volt! Az olyan rossz amikor arra riadsz fel hogy mi is van a gyerekkel, miért nem kelt fel enni?! Dorka még mindig kel éjjel egyszer és ha véletlenül mégsem, én tuti hogy fent vagyok és várom hogy szóljon már...

Rólam: Szedem a metformint, holnaptól már 3x250-re emelem, eddig nagyon nem kínzott meg. Próbálok diétázni is, de ez ma nem annyira ment - vendégségben voltunk és bizony elcsábultam... :oops:
Egyébként iszonyú dühös vagyok: párom haverjáéknál voltunk du., 3 gyerekük van. Reggel anyuka felhív, hogy a legkisebb, a 9 hónapos picit köhög de amúgy semmi, menjünk nyugodtan. Odaérünk, mindhárom gyerek köhög, 2-nek folyik az orra... :evil: De akkor már nem fordulhattunk vissza... Ha Dorka is beteg lesz nagyon morci leszek... :evil:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


sziasztok, csak röviden. szüleimnél vagyunk "vidéken"uuuuutálom ezt a szót)
ezo: nekem is ez lett, (meg magas karbamid, de az valszeg elírás), én megismételtettem. hétrfőn lesz eredmény. vagyis nekem is volt vvt és fvs a vizeletemben. lehet rosszul adtuk a mintát, vagy enyhe felfázás. nekem tünet nincs, hétfőn majd kiderül.
többiekenk üdv

ZSIZSIK!!!!!! jóó légy és vigyázz magadra a kórházban, és csak ügyesen!!!!
dimet
 
 


sziasztok!
A Segítségetek szeretném kérni: a 3. napi véreredméynem a következő lett :((
T4 50,76
Tsh: 0,006
LH: 7,78
Fsh: 5,58
Csak a jövő héten megyek dokihoz... tudtok addig írni valamit ezekről az adatokról. Mennyire rosszak??? baba kérdést sokáig el kel napolnunk????
köszönöm a segítségetek így előre is!!!!!
nincs-is
 
 


Szió mindenkinek :D

A héten volt kis gond a netünkel,meg munka is volt,de gondoltam most benézek hozzátok..jó forgalma volt a topiknak :P (sajna nem teljes a visszaolvasásom) :oops:

Lara gondoltam rád,azért még én is bizakodom és drukkolok hiszen ti is régen várjátok a gólyát.

Mir csudiszép a pocid! Hogy vagy??


Nincs-is mértékegységeket is írj!

Betegeknek jobbulást!!! Kitartást és babásodást lányok!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszike a segítséget.A rövidítéseket tudom, hogy mit jelentenek, csak azon aggódtam, hogy ez nagy baj-e.
Dimet!
Lehet, hogy jó lenne nekem is megismételtetni, majd beszélek a dokival.Az elképzelhető, hogy megfáztam, itthon nagyon rossz fűtésünk van, idén korszerüsítjük, meg a derekam is sokat fáj.
Elmentem patikába, ahol egy patikusnő nagyon ért a homeopátiához, elmondtam neki, mit találtak a vizeletben, erre mondta, hogy lehet, hogy mivel már volt vesekövem, hajlamos vagyok megint rá és a derekam is ettől fájhat, és adott bogyókat,és képzeljétek, derékfájást estére elfújták.Vesémre is most szedek ilyeneket, aztán meglátjuk.Nekem ezek mindig használnak, meg kaptam egy kis füzetet, a várandósság összes nyavajájára vannak benne szerek.
Pl. a vajúdás lerövidítésére.Mondtam is páromnak, majd viszem a kórházba, aztán ha senki se látja, kapkodom a bogyókat, és szülök én is villámbabát :D
Meg keményedésre is kaptam valamit, bár ezt az érzést még nem ismerem, nem is tudom milyen lehet :shock:

Nincs-is!
Üdv nálunk! Jó a neved :)
A magasabb Lh-d pco-ra utal, de meg kéne a petefészkeid is nézetni hüvelyi(!!!) UH-al, vannak-e ciszták.
A t4-hez és tsh-hoz nem tudok hozzászólni(majd a dokinénik), mert nem akarok hülyeséget írni.
Meg még egypár hormont meg kéne nézetni majd ciklus végén is, de gondolom , úgyis megnézeti a dokid.
De mindenre van gyógyszer (és nem műtét :evil: ), és helyre lehet hozni szerintem pár hónap és jöhet a bébi.
ezoterike
 
 


Nincs-is!

Itt nézheted meg a hormonokat + egyéb hasznos infókat! :wink:

http://www.pcos.hu/show_faq.php?question=68

A TSH alacsony(ha ebben a mérte.-ben van) a T4 sztem sok..
Az LH FSH arányának 1/1 nek kellene lennie , de azért ez nem nagyon gáz még!
Milyen vizsgálataid voltak még? Mióta vagy Pcos?
Vendég
 


sziasztok!
köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hüvelyi uh-n voltam de más okból, de ott nem láttak cisztákat. Aztán több hónap sikertelen próbálkozás után gondoltam úgy, hogy kezdődjön meg a kivizsgálás, s ennek első állomása volt ez a vérvétel. A doki annyit mondott, hogy elsőzör mindenképpen menjek el pajzsmirigy ambulanciára. Beutalóm már van, holnap reggel derül ki, hogy mikorra kapok időpontot.
ezen az LH/FSH arányon lehet vmi gyógyszerrel segíteni?

köszi még egyszer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nincs-is
 
 


Nincs-is!

Ha a T4 mmol/l-ben van megadva, akkor az normális, ha mg%-ban, akkor rengeteg! Ha esetleg nem is T4, hanem FT4, akkor megint más az eset!
Ha a TSH mNE/l-ben van megadva, akkor igen kevés!
Ezért lenne fontos tudni a mértékegységeket!!!!
Másrészt milyen tüneteid vannak?
Mi nem vagyunk távgyógyítók és 4 hormonérték édeskevés a diagnózishoz is.
Ha esetleg leírnád, h. mi is a problémád, többet tudnánk segíteni!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Az FT4 50,76 pmol/l, a TSh pedig 0,006 mIu/ml
Lh 7,78 mIU/ml
FSH 5,58 mIU/ml
Tudom, h nem vagytok távgyógyítók, de bizonytalan voltam és jól esett, hogy rögtön válaszoltatok!!!!!
Egyelőre annyi volt, hogy nem sikerült a baba itöbb hónapja már illetve a mens. alatt 1 nap nagyon-nagyon fájdalmas görcsim voltak.
nincs-is
 
 


9 47-kor ezt az SMS-t kaptam: 3400 gramm, 53 centi, Vince gyönyörűm. Mir.

Kép

Kép
rejo
 
 


Bocs! Csak most tudtam jönni, mert a Gyöngyöm reggel óta balhézik!

Nincs-is!

Ha a TSH alacsony, az FT4 pedig magas az általában hipertireózisra (hyperthyreosis, pajzasmirigy-túlműködés) utal.

Vannak ilyen jellegű tüneteid?:
- szapora pulzus, magasvérnyomás, hőemelkedés,
- hasmenés
- golyva a nyakon
- kidülledő szem, látászavarok
- kézremegés
- hirtelen kimelegedés, rossz melegtűrés, állandó izzadás
- hiába eszel sokat nem hízol
- hajhullás, töredező körmök, alsó végtagi ödéma
- álmatlanság, depresszió, pánikbetegség

Ha pajzsmirigy túlműködésed van, akkor ezt kell elsősorban kezelni, a metformin nem megoldás. Keresd meg Babancsot priviben v. az eggyel felettünk lévő topikban!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mir, hatalmas nagy gratula! Hosszú, boldog életet a kicsi Vincének! Nőj nagyra, babóka!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Mir!

Gratulálok!! :D Minden jót kívánok nektek! :D

Kép
lara26
 
 


Mir
Hatalmas gratula!Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!!!!!!!!


Kép

Rejo
Jobban vagytok már???

Kincs
Privi ment! :)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Rambóka!
nagyon köszi a részletes választ.
ezek közül nekem csak a hirtelen kimelegedés szokott lenni. A többi nem jellemző. Írtam babancsnak is.

nagyon hálás vagyok a segítséged/segítségetekért!!!
nincs-is
 
 


Mir, gratulálok!
Ha még egy napot vár Vince baba, akkor a névnapján születik :D
Nos lányok, ki a következő? Csillagfény, hogy vagytok? :wink:
espero
 
 


MIR: HATALMAS GRATULA :))))))
Vendég
 


hali!
Tényleg, espero? nem is néztem a naptárt. Azt viszont láttam, hogy Vilmoska pont a névnapján született!

Vöcsök direkt volt, hogy azt a neved adtátok neki, amelyik napon született, vagy véletlen? De nagyon jól megy Álmoshoz! Álmi, Vilmi! :wink: :lol:

mir! Ti észrevettétek? Szegény gyerekek... :D

Okr!
Hát, még köhög, hörög, taknyol, hurutos mindenki. Én jobban vagyok. Apa most mászik belefele.

Kép

Kép
rejo
 
 


Viszont lenne egy kérdésem, hátha van valakinek valami tippje erre:

Szerintetek lehet összefüggés a kettő között?

Ma jó sokáig húztam a lóbőrt (a szokásos 7:30 helyett 10-ig), utoljára éjfél körül kajáltam.. (vagy 11-kor?) lekvároskenyeret (a megengedett mennyiségben persze :) )...

Reggel éhgyomorra 4,4-et mértem ami nálam eddig abszolut rekord, ilyen alacsony még soha nem volt az éhgyomri cukrom...

Aztán megettem a szokásos reggelim ami normálisan max. 5,7-re szokta felvinni a cukrom... Ehhez képest ma fél órával később már azt éreztem, hogy gyengülök, akkor mértem egyet és 6,6 volt (akkor mitől gyöngültem?) .. a 60 percesem pedig 7 lett...

Ezen most jól meglepődtem ...

(mondjuk kómás vagyok napok óta az időjárás miatt... az tény sajna... de tegnap is az összes létező értékem 5,8 alatt volt pedig majdnem az összes kajálás után megmértem... most meg pl. ebéd után 7,5 lett! OK, most (bio:) zacskós levest kajáltam amiben a keményítőn át a cukorig -gondolom minimális mennyiségben- de minden volt - igaz, CH-ban meg sem közelítette az ebédre engedélyezett mennyiséget... de minőségre elég gáz volt... a bio cuccokat legalábbis olyan dolgokkal gyártják amik normálisan egészségesek de diéta szempontjából húzósak)

Para ezerrel... ha holnap is ilyen magas lesz a cukrom inzulinra fognak... az pedig gáz lenne mert normálisan (a mai nap kivételével) az 5,1-5,7-es tartományban ingázik a reggeli cukrom... és inzulin mellett valszeg gyönyörűeket hipózgatnék ... egyszerűen nem értem a mai napot... az összes értékem magas...)
Vendég
 


Sziasztok!

Mir!

Hatalmas gratula Nektek!

Isten hozta kicsi Vincét! :D


Rejoka!
Jobbulást Nektek! :roll:

Rambóka!
Én is balhézós kedvemben vagyok! :lol: :lol:

Kincs!
Amint időm jobban engedi írok privit! :)

Nincs-is!
Üdv köztünk! :)

Mindenkinek kellemes vasárnap du-ánt. :)

Csók! :)

Kavics
15cn.
Vendég
 


Kép
Sziasztok!
MIR!!!!!Hatalmas nagy gratula a gyönyörűségedhez!Vince babának boldog életet!!!........-sógornőd kocsija,nem semmi....nem cserélnék....elég az Én kocsim törése Nekem....gyerekeket megviselte????

Mindegyikötöknek nagyon köszi a vigasztalást!Remélem elnézítek,hogy nem reagálok mindenkinek...táblázat miatt csak nagyjából átnéztem.....miket írtatok!
Hamarosan tesztelőknek nagy-nagy drukk!
Csillagfény-Espero-Gabika ....vigyázzatok nagyon magatokra....ezek a frontok! :?
Kavicska!Hidd el,nem számít a Kaáliban a db-szám,itt is csak 1-2 kell 1-2 babához.....Apát nyugtasd meg!
Krisztinke!Okos vagy nagyon!Gratula a vizsgákhoz!
Többieknek nagy-nagy pusza!Bébiknek is külön és a betegeknek jobbulást!
Holnap megtudom a rendőri jelentés részleteit állítólag....majd jövök elmesélem,ha nagyon rossz ....akkor tudjátok,hogy miért nem jövök! :?
Sziasztok!!!!!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


MIR!

HATALMAS GRATULA VINCÉHEZ!!!!
SOK-SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ EGÉZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT!!!!

Ezo
ezoterike
 
 


Mir!!! Gratula!!!! Várom/várjuk a szülés élményeit!!!!!!
dimet
 
 


Mir!

Gratulálok!!!!


Nincs-is!

Pü. ment!

Kép
babancs
 
 


Vince üdvözlünk!! Jó egészséget sok boldogságot!!!

Milyen sok kismamink van,minden héten érkezik majd egy baba a topikba :P

POCAKFOTÓT KAPHATUNK???? SZERETNÉNK!!!
még Mir is megmutatta utoljára :)

Lányok kinek polocisztásak még a petefészkei a metforminszedés ellené????
Vendég
 


Kincs
Mondjuk nekem !Már válaszként a kérdésedre :D :lol:

Csakegy
A vc. 6-ig jó,így sztem nem túl kiugróak az értékek.Bár ugye én kismamák leleteit sosem nézegetem,de ilyen értékkel nálunk operálnak,simán! :lol: -mondjuk nem egy kategóris a kettő,az tuti! :D
Étkezés után 2 órával kell lemenjen a vércukor 3,2-6 közé,így az 1 órával étkezés után a 7 sztem jó!
A sztem kihangsúlyozva!

Babancs
Hogy vagytok?

Rejo
Bújjatok össze apával ,és elkerüli a nátha!A légúti vírusok ellen ez a legjobb,már a saját tapasztalatom alapján! :oops:
Kép

Kavicska
Csak nem a szél teszi?Ahogy Ada mondaná Kavicska szeretne megnyugodni!

Andika
Holnapra nagy drukk++++++++++++++++++++++++++++++++
A tábla nálam hibátlan,mint mindig! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kincs!

Nekem még sima a petefészkek felülete a lapar miatt, meg most a Merkformin is szervizeli. :)

Kép
lara26
 
 


MIR, szivol gratulalok Vince babahoz!!! :lol: :lol: :lol:

Varjuk a kepeket meg amint lehet szulestortenetet.

Most kapcsoltam be a tevet, de a heti hirmondonak az osszefoglaloja volt, amibe egy lombikos megszoritasokrol szolo riportot harangoztak be...
alice27
 
 


Andi!

Győzzön az igazság!! Csak a Te pártodat foghatják!!!

Én holnap majd csak délután tudok jönni a teszt eredménnyel, mert megyünk Pécsre temetésre. :cry:

Rambóka!

Megvenném a fölös stimus szereidet (habár még nem tudom, h szükségem lesz rá 100% -an). Én a következőket kaptam: Merional injekció, Clostilbegyt,Choragon és Utrogestan.

Kép
lara26
 
 


Okr pedig te is egy éve szeded a metformot,én is ..és az uh-n láttam a cisztákat :( :? ezek nem akarnak kitirhulni??
Mikor fogsz tesztelni?? Már 10.dpo!!
Akkor értekezünk majd a jövőhéten! :wink:

Lara holnap dokihoz is kell menned,vagy csak otthoni teszt??
Valakinek nem tudsz sms-t írni??? tudod nem bírjuk az izgalmakat :shock:
Temetést sajnálom!
Laparod mikor volt?

Kandika legjobbakat holnapra!
Vendég
 


Kincs!

Csak otthoni teszt!! De bárkinek tudok sms-t küldeni. (pl. neked?) :wink:

Volt ált. isk. tanárnőm temetése lesz, aki ráadásul a párom búvároktatójának az anyukája.

2006. március 23.- án volt a laparom.

Kép
lara26
 
 


Szép estét, sziasztok!


Mir gratula Neked, és a Gyönyörűségednek!!! :lol: :lol:

- szeretek ilyen hírre bejönni - :lol: :lol:

Kincs nekem is cisztás. Remélem az emelt metformin egy kicsit rendezgeti ezt is. :roll:

Csakegy nekem Petrányi azt írta, hogy étkezés után 2 órával 8 alatt kell lenni. Nem terhesen.

Bee
beebeey
 
 


Kincs
Nem tudom még mikor tesztelek.De ha megcsinálom,megírom az eredményt.
Hát igen,egy éve szedem a metformint némi kihagyással,tudod a baba. :( De december 20-tóűl ismét.Igaz,már UH-n régen nézték a petefészkeimet,de asszem most erre is sor kerül. :oops:
Jövő héten remélem már tudunk talizni! :D

Lara
Teszthez drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++Temetést sajnálom! :(

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

MIR!
HATALMAS GRATULA!

Én meg még ott tartok, hogy épp a szép pocidat akartam dícsérni! :lol: Hát akkor : nagyon szép VOLT a pocid! :lol:

Kandika!
Annyira figyelmes vagy, hogy már át is írtál a táblában! Köszi! :) (Elfelejtettem pü-t írni! :oops: )
Remélem, holnap jó híreket kapsz! :roll:

Csakegy!
Hogy vagy? Hát, én nem bírnám ezt a cukor-mizériát! Úgy sajnállak! Szülés után helyreáll, ugye?

Rejo!
Gyógyuljatok már meg! Kalap-kúra??? :wink:

Mindenki!
Köszi a bíztatást!
Ma kezdtem a stimut! Antagonista protokoll. Reggel 150 egység Gonal F (pen), este dupla Merional. Ez keddig, szerdán vérvétel+uh. Akkor mondják a többit!
Eddig picit más volt, de a lényeg gondolom ugyanaz. Nálam eddig is mindig short protokoll ment, állítólag pco-nál majdnem mindig ezt alkalmazzák. Remélem, bejön nekik! :wink: :lol:

Kép Kép
backa
 
 


Közben megint lemaradtam! :roll: :oops:

Lara!
Hőd hogy áll? Én annyira bízom!!! :) (a helyedben nem vennék stimus "felszerelést"! :wink: )

Kincs!
Nekem fogalmam sincs, vannak-e. Csak annyit szoktak mondani, hogy már nem tipikusan pco-sak a petefészkeim. Tehát gondolom, csak "egy kicsit" pco-sak! :roll: Régen azt mondogatták, hogy tipikus kerékküllő meg gyöngyfüzér szerkezet...Hát, azt se értettem sokkal jobban... :roll:
Két éve szedem a bogyót, két hét óta már 3,5x850-et. önhatalmúlag és titokban! :oops: :wink:

Okr!
Remélem nem a petefészkeidet fogják uh-n nézegetni! Mindjárt tesztelhetsz! Izgi! :)

Kép Kép
backa
 
 


Backa!

Lehet, h úgy működne mint az esernyő szindróma. Ha van nálad esernyő akkor többnyire nem esik, ha nincs akkor viszont annál inkább. :D
Kép

Kicsit nevetséges. Nem?

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Hát egy kicsit nem vagyok és máris fennforgás van????? :lol:

Mir!

Gyanúsan csöndben voltál, úgyhogy sejtettem!!!!!
Nagyon nagy gratula a kismanódhoz!
Pedig tényleg a minap történt h. élő egyenes adásban közvetítetted a zebrádat! :lol:

Kavics!

A gyerek, ma minden képzeletet felülmúlt! Felmerült a garanciális csere, mint megoldás! :lol:
De aztán inkább leadtuk anyuékhoz délutánra, h. nyugodtan rendberakhassuk a lakást. Mire érte mentünk, már megint ordított, mint a sakál! :twisted: Most a párom fürdeti, remélem utána beájul egy kicsit!


Kandika!

Remélem ez volt az utolsó kellemetlenséged az elkövetkezendő öt évben!
Hogy áll a kivizsgálásod?

Kincs!

Ezzel ne foglalkozz, nekem 9 nappal a teherbeesésem előtt még policisztásak voltak! És a NLC-n is jártak így páran, úgy tűnik a teherbeesésnek nem feltétele a ciszták felszívódása.
A terhesség alatt elmúlnak! :wink:

Lara!

Remélem neked is szerencsét hoznak!
2 ampulla Choragonom van, 1 doboz Clostim és 5 doboz Merionalom. Szólj, h. mikor tudsz értejönni! Ingyen a tiéd.
És tudod: Nehogy megköszönd!!!!! (akkor nem használ! :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lara!
Hülye ez a ferti! :roll: Ez tök lépcsősen megy felfelé! Nem ezt hívják 3fázisúnak? :shock:
Ja, ha esernyő, az más! :lol: Akkor vedd csak meg, végülis annyit megér, nem? :wink:

Kép Kép
backa
 
 


Holnap megoldható?
15:00 körül vagyunk Pécsen.
De ez így nem jó!! Nem egy forint volt!!!

Kép
lara26
 
 


Backa!

Gyógyszerek nélkül ez már biztos az lenne egy 100%- os nőnél. De én rosszul vagyok összerakva. :lol:

Kép
lara26
 
 


Rejo!

Jobbulást nektek!
Akkor sűrűn használjátok az orrszívó-porszívót. :( Johanna hogy viszonyul hozzá?
Én is megvettem a porszívós verziót, mert a legutóbbi takonykergetések során állandóan letüdőzte a Pesztonka a trutyit a gumicsőbe és rohanhattam kipucolni, miközben a gyerek üvöltött az ágyon és csak az egyik orrlyuka szelelt! :evil:
Erre még aznap varázsütésre elmúlt a takonykór! Ez is a Lara által említett esernyő-elv bizonyítéka! :lol:
Úgyhogy nem tudtuk kipróbálni, de direkt nem rakom el, ott figyel a gyerek komódján és távoltartja a takonymanót! :lol: :lol: :lol:

Miért nem raksz képeket? Annyira kíváncsi lennék a kis vizimanóra!
A nagy haja megvan még? Gergő már kopik, hátul egy sávban már csak a töve van meg a pihéknek, a feje tetején viszont még hosszú, elöl kétoldalt meg anyu szerint már az új haja nő. Hát elég lassan!

Anyu egy hete megmutatta a kis csirkefogónak, h. van lába is. Azóta azt gyakorolja, h. hogyan lehetne az új végtagot is eljuttatni a szájáig, így már nem lehet bodyban és zokniban hagyni, mert állandóan lehúzza a lábáról a zoknit! Kíváncsi vagyok mikorra tudja megcsócsálni a nagylábujját? Nagyon dolgozik az ügyön! :lol:

Gyógyuljatok, h. mire jöttök már mindenki egészséges legyen!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!
Most volt a Duna tévén egy műsor, amiben a Figyelőnetes cikkben foglaltakat taglalták.
nem láttam, mi volt benne, de felvettem és makd elújságolom, de ha sikerül, felteszem nektek, hogy nézzétek meg, mármint akit érdekel.
Jó éjt

UI:jaj már megint hétfő, munka munka és munka és korán kelés...
Vendég
 


Sziasztok!

Látom rendesen megbojdult a topik a születés hírre! :)

Jó is ez. :)


Lányok, egyáltalán van olyan csajszi még a topikban aki a mensire gyúr???
Asszem az már rég a múlté, pedig egykoron.....

Lara!
Akkorát röhögtem a görbéden!
FEnomenális! :)
Hülye a ferty! :lol: :lol: :lol:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Backa!
Amiket nekem sorolsz a lombikoddal kapcsolatban, teljesen kínai. Sőt minden ami hormon! :)
De remélem nagyon hatékonyak lesztek! :)
Gyöngyfűzérszerű... bizony, ezt hívják tankönyvi PCOS petefészeknek :? :lol:

Kincsecske!
Az én petefészkeim is polycisztásak! Mint a tankönyvben! :)
De ez már nem érdekel, hiszen van mellette peteérésem.
Rambókának gyereke :wink:
Olyan édes lökött malaszkád van! :lol: :lol: Ránézek és röhögnöm kell.
Most amúgy is olyan vidám a kedvem!

Nem is értem miért! :) :lol: :lol: :lol:

Lafi!
Brrr... hétfő! :)
Sosem szerettem.
Péntek a kedvencem. De főleg a szombat, amikor sokáig lehet aludni! :)
Mint ezen a hétvégén, ami most következik! :) :) :) :)

Rambóka!
Most hallgattam az időjárás jelentést.
Legalább 6 fokkal hül a levegő, dupla front hatás.
Szegény terhes nők, gyerekek, kisbabák, idősek és betegek.
És hát szegény egyész társadalom, mert mindenkinek van valamilyen korú rokona! :lol: :lol: :lol:

Kandika!
Még van energiád a táblázat vezetéséhez! :) Az igen! :D Köszönjük szépen.
Holnap csak olyan hírt hallj ami neked a legjobb.:)

Gabika!
Te, én mostanság sokat gondolkodtam. :roll:
Kb egy hónap múlva jön a gólya hozzátok, küld azt a drága szárnyast felém is! Tudod, csak itt lakunk a szomszédban. :lol:
Útba esek! :) :lol: Mond meg neki, hogy fogok neki békát. Hát azt most nehezen. :roll: Veszek neki olajos halat, de ha diétázik, akkor kaphat paradicsomosat!

Tudom, hogy hagytam ki embereket, de bocsesz érte! :oops:

Szia Babancs! :)

Mamint, Anyooka, Monyoka!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?