Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!köszönöm a gartulációkat!aranyosak vagytok, hogy szorítotok nekem!
számomra is hihetetlen hogy én lettem az erőtadó a topikban,és akitől borsódzik az ember lányának a háta.mármint am történt velem attól.
lola29
 
 


Sziasztok!

Judit, én is nagyon féltem a szuritól, ezért a férjem adta be nekem. Kis csípést éreztem csak. Én most azon idegeskedek, hogy fáj a fejem és a torkom, remélem, pár nap alatt ki tudom kúrálni magam...
Mi Sopronban lakunk, ti hol?

Lola, én is gratulálok, így ismeretlenül, nagyon vártam már, hogy valakinek sikerüljön itt a topicban!

Mesi
mesi27
 
 


Loooooola,
csak most olvastam a nagy hírt :lol:
Nagyon örülök neked/nektek!
Vigyázz magatokra és jelentkezz azért még itt is :D

Nálunk minden változatlan, stresszmentes időszak... 8)
A wellness 7vége nagyon szupi volt, teljesen feltöltődtünk, haza sem akartunk jönni :roll: Talán épp erre volt szükségünk, majd elválik. A gáz, hogy az időpont épp nem volt jó - tehát csoda lenne, ha... :wink:
Olvasgatlak titeket rendszeresen, csak olyan lusta vagyok írni :oops: - meg így félévzárás előtt sok dolgom is volt.
Jók legyetek!
wandrea
 
 

 
 

Sziasztok!

Utlojára zaklatlak Titeket a szavazással. Köszi mindenkinek, aki szavazott a Mátéra. Jelen pillanatban a második helyen áll. Még 10 nap van hátra a szavazásból, ha tudtok, akkor egy utolsó hajráként szavazzatok még minden nap egyszer.

www.jatekfutar.hu
Ref.szám: 00776

Köszönjük!
Máté és Zsani

------------------------------------------------------------------------

Jucmuc
Én is a Bogához járok....szerencsére:)
Tegnap vettem be az utolsó gyogyit, most várom, hogy megjöjjön.....elvileg 10 napon belül. Aztán jöhet az orrspray.

Lola
Mikor mész uh-ra?

Jó délutánt mindenkinek!

Zsani
Vendég
 


Mesi! :D

En Padova mellett lakom. De a lombik idejere hazamegyek egy honapra Györbe. Akkor Te is eleg közel laksz Györhöz.


Wandrea! :D

Orülök, hogy jol telt a welness hetvege! Csak igy tovabb mar ami a lazitast illeti!

Zsani! :D

De jo, hogy egy az orvosunk. Nekem nagyon szimpi. Az orrspray-t nem ismerem, de mintha mar olvastam volna rola. Milyen erdekes, hogy mindenkinek teljesen mas a kezelesi semaja!

Ez hanyadik lombikod lesz? Mindig a Boga dr.-hoz jartal?

Most megyek szavazni! :wink:

Backa, Dezsike, mi ujsag? Jol vagytok? :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Wandi,
nekem sem a félidőben fogant a kicsi!!! :D
Ne legyen ez a mérvadó!
Az a gyermek akkor jön amikor neki éppen a legmegfelelőbb az időpont.
Nekünk valamikor menzi után sikerült. Szóval az 'időpont" nem épp a félidőm volt. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

LOLA!
MEGÁLL AZ ESZEM! GRATULÁLOK!
:lol: :lol: :lol:
Annyira örülök! Látod, egy kicsit lazítottál a dolgokon és már sikerült is! Nagyon vigyázz magatokra!!!
Nem tennél fel egy képet a + tesztről? Imádok olyat nézegetni! :lol: :lol: :lol:

Zsani!
Szavazok ám minden nap a kis tündérbogárra! Remélem nyertek!
Meg azt is remélem, hogy hamar megjön! Akkor még össze is futhatunk a dokinál!
Nekem volt orrspray-m, a fagyis visszaültetés előtt!

Wandrea!
Csak tessék szorgalmasan spontánkodni! :wink: Ártani nem árt, az biztos, és újabban divat lett itt a topikon "csak úgy" teherbe esni! :wink: Előbb Hajnóca, most meg Lola... :lol:
Akarsz Te lenni a következő??? Én megszavazom! :P
(azért jöhetnél picit sűrűbben is! :( )

Jucmuc!
Mikor jöttök haza? Bocs, ha esetleg már írtad, elfelejtettem! :oops:
Tök vicces, egyre többen vagyunk a Boga doktornál innen a topikról!
Már sokszor leírtam: én is nagyon bírom!

Mesi!
Szia! :)
Te hol tartasz most?
(Bocs, de előnézetet kértem a piros betűk miatt, így meg már nem tudok visszaolvasni írás közben! :oops: )

Rólam:
Ma vagyok a 2. cn-on, és elkezdtem a stimut! :lol: :lol: :lol:
Reggel 150 egység Gonal F (ezúttal toll!), este lesz egy dupla Merional!
Annyira jó, hogy már benne vagyok! Szerdán uh és vérvétel!
Holnaptól táppénz!!!Király!!!
Üröm az örömben, hogy reggel megyek vérvételre a házidokihoz (a punkciós altatáshoz kell), aztán "lejárt" a HIV és hepatitis eredményem (tavaly januáriak), most azt is meg kell csináltatni! Pár hete próbáltam, de akkor nem sikerült összehozni! Olyan tetűk ezek ott az ANTSZ-nél, hogy hihetetlen! Meg lehetne őket operálni meló közben! :? :lol: és még fizetni is kell érte, 5800 Ft a hepa, a HIV talán megmegy ingyen, mert a 3. próbálkozásig ingyenes a csaj szerint. Az uramat meg el kell zavarnom vért adni, mert ott ingyen megkapja az igazolásokat.
Szóval kell is a táppénz, annyi elintéznivalóm van még!

Ja! Még annyit, hogy a jövő héten egy pesti doki fog helyettesíteni a Kaáliban, mert nem lesz egyik dokink sem! Kíváncsi leszek!

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!

Backa!

Köszi kérdésed, én a 3. cn-on vagyok, Gonal-F (nem toll). Csütörtökön megyek UH-ra, vérvételre.


Judit!

Miért itthon lombikoztok? Ott sokkal drágább?

Mesi
mesi27
 
 


Mesi!
Nekem ez a 3. stimum, az első kettőnél fecskendős Gonal-t kaptam én is. Az is baromi drága, hármasával kaptam. Ez a toll meg 75 ezer volt, fele el is fogy 3 nap alatt. :roll:
Kár, hogy nem egyszerre megyünk, de ami késik, nem múlik! Lehet, hogy a következő pár hétben összeakadunk!

Andrea!
Az előbb annyira akartam írni Neked, aztán a szita agyam... :oops:
Hogy vagy?? Pihensz sokat?? Dolgozol?

Kép Kép
backa
 
 


Backa! :D

szijo!!! 8.-an megyünk haza, 9.-en megyünk ellenörzö uh-ra, az lesz a 25. cn. aztan amikor megjön indul a stimu. Mennek a drukkok!

Mesi! :D

Otthon fizetösre megyünk most, mert meg nem vagyok jogosult az eü. szolgaltatasokra. Hat honap TB. fizetes utan valik valaki jogosultta. Itt ingyen is mehetnek, de az itteni törvenyek miatt nem akarok itt lombikozni.
Itt pl. max. harom petesejt termekenyithetö meg. Ha osztodik jo, ha nem nem. Meg persze mas finomsagot is tartalmaz a törveny........

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit!

Így már értem! :)

Backa!

3. stimu? Mi történt az első kettőnél? Én most attól félek, hogy meg vagyok fázva és le kell emiatt állítani.
S a Gonalnak nem volt mellékhatása?
Mi nem Győrbe járunk, tehát sajnos :( nem futhatunk össze.

Mesi
mesi27
 
 


Sziasztok Lányok!

Lola!
Gratulálok! Te leszel a húzóerő! Ezen túl mindenkinek pozitivat kell tesztelnie! :D Aztán nem ám eltünni! Folyamatos infókat szeretnénk!

Mnzsani!
Szerdán kezdek long protokollal. Akkor kezdem a Decapeptylt. Klassz, hogy megint együtt indulunk neki. Csak tényleg most SIKERÜLJÖN ZSINORBAN MINDENKINEK!!!

Backa!
Tényleg együtt vagyunk megint egy páran!

Mesi!
Üdv! Én most kezdem a 2.-at. Az első nem sikerült :cry:

Jucmuc!
Hétvégén nem vagyok net közelben, csak azért hallgatok :?

Wandrea!
Már hiányoltalak! Remélem minden jól megy Nálatok! Nekem is kéne egy kis relaxáció, de képtelen vagyok nyugodt lenni. Iszónyúan félek a megszorításoktól!!!

Hajnoca!
Hányinger, meg ilyesmi?
dezsina
 
 


Andi!

Majdnem lehagytalak (pedig a "szomszédom" vagy :lol: )
Mi újság Veled? Remélem tudsz pihenni és nem idegeskedsz?!
dezsina
 
 


Szia Dezsina!

Már a türelmetlen szakaszba értem! :D
andrea23
 
 


Andi!
Relaxálj, ne figyeld a híreket, koncentrálj a babákra!!! :) Pozitiv gondolatok!!!
Nagyon drukkolok Neked :!:
dezsina
 
 


Backa! Szióka! Nem dolgozom,erre a két hétre itthon maradtam táppénzen. illetve már csak ezen a héten maradok itthon.

Dezsi! Köszi! Hát remélem,hogy betudom bizonyítani Neked,hogy másodszorra sikerülhet! :wink:
andrea23
 
 


Hajra Andi!!!!!!!!! Sikerülni fog!!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Dezsi! Írtam Neked priviben,hogy persze,hogy felvehetsz! De még nem vettél fel!

Jucmuc! Ámen! :lol:
andrea23
 
 


Sziasztok!

Backa
Köszi a szavazatokat, már csak 8 nap és tényleg minden egyes szavazat számít!:)
Már szombat óta nem szedem a gyogyit, remélem hamar megjön. Szeritem kb. február közepén megyek Győrbe. De majd úgy is írok elötte.

Jucmuc
Igen, mindig a Bogához jártam. Nagyon rendi.
Nekem 3 inszemet kellett végig csinálnom, ami nem sikerült. Megjegyzem nem is bíztam benne, már alig vártam, hogy leteljen és jöhessen a lombik. Abban nagyon bíztam. És sikerült is elsőre. Még abból a leszívásból maradtak a fagyibabák, amikből most lesz a visszaülti. Mondta a Boga, hogy azért az ritka, hogy egy leszívásból 2 terhesség legyen, de én úgy vagyok vele, hogy Ők is a mieink, nem hagyom Őket ott. És még ikrek is lehetnének pár év eltéréssel:)

Andi
Mikor mész uh-ra?

Na most megyek ebédelni, mert lassan ébred a Matykó.

Zsani
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kérek szépen egy drukkot holnaptól! Kezdem a második lombikot :!:
dezsina
 
 


Zsani! :D

Elöször is gyorsan nyomtam egy szavazatot Matera! :wink:

Nagyon biztato, hogy elsöre sikerült a Boga dr.-nal!!! Es lehet, hogy Te leszel az a ritka eset akinek sikerül egy leszivasbol ket terhesseg!
Irok privit is.

Dezsike! :D

Nagyon-nagyon drukkolunk holnaptol Neked!!!

Andi! :D

Hogy vagy? Mar nincs olyan sok hatra! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


helló!
ma voltam vérvételen!!!993,3 béta hcg!
juhhé!
az uh még semmit nem mutatott ki!ez természetes,hétfőn megyek újra!
lola29
 
 


Lola!

Szuper!!! En mar olvastam a hirt a masikon is! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Dezsi,
ki kell hogy ábrándítsalak. :?
Nekem semmi ilyesmi nincs. Legfeljebb annyi, hogy a hagymát, az uborkát (csemege) és a káposztát annyira most nem szeretjük. :cry:
Azonkívül sokat van 'csőtörésem", sokat vagyok álmos és éhes. Szerencsére eddig nem sokat híztam, de .... :D
Néha én is elgondolkodom azon, hogy tényleg nem vagyok egyedül? Aztán rájövök, hogy tényleg nem amikor éppen éhes leszek vagy mennem kell, mert sürgetnek. :D Kezdek nem beleférni a bőrömbe és a nádrágjaimba. :wink: :D :D
Ja és éjjel, ha nem kelek fel 3szor pisilni, akkor 1szer sem. :? :shock:

Amúgy más egyébbel most nem tudok szolgálni. :D :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lola,
lombikoztatok? Eléggé magas a HCGd.
Ez jelent valamit. Ugye tudod?
:wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lola- ilyen hírre érdemes idejönni, és megnézni titeket!!!!!!!! Hurrrrráááááá!!!!!!!! Vigyázz nagyon a pocakodra, meg a lakókra is ám!!!!!!!!! Tudod: simogatás-beszélgetés-apa uh-os szemei...... :D

Mindenkinek babásodást kívánok, nagyon sokat gondolok rátok!!!!!!!!

Backa- dezsina: MOST TI KÖVETKEZTEK!!!!!!!!!!Ezerrel megy a drukk!!!

Próbálok pocakos képet feltenni ,talán sikerül! 20+4 naposak az ikrek a pociban

Kép
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokat, átjöttek :D
Elkeztem a második lombikot, long protokollal!

Julika!
Istenien nézel ki!

Lola!
Gratula a Hcg-hez! Csak igy tovább!!!!
dezsina
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés.

Tegnap este megjött és elkezdtem ma én is a kezelést :)

Jucmuc
Olvastam a privid, holnap írok én is!
Nekem február 7-re van időpontom. De bizti megyek még utána is, igy nem kizárt a tali.
És ismét köszi a szavazást....már első a Máté, igaz csak 46 szavazattal vezet.

Jó estét mindenkinek!

Zsani
Vendég
 


Hahóóóó.......hova tünt mindenki???
Vendég
 


Ma voltunk uh-on!!!!!!!!Azóta röpködök ide-oda
Súly: 367 g 377 g - a többit nem gépelgetem most be.

Ez azt jelenti, hogy a pici behozta a nagy súlyelőnyét szinte teljesen! Hurrrrrááááááá! A négy hét alatt 1 kg-ot híztam, tehát most a kezdeti súlyomnál 6 kg-val vagyok kevesebb. DE dr. bácsi megnyugtatott, szép a pocim, gyönyörűek a babák. Aztán kicsit poénkodott, mert panaszkodtam az éjszakáimra, hogy egyik oldalon sem megy az alvás, na erre kiderült, hogy mindkettőnél valahol oldalirányban (Egyiknek bal oldalt, másiknak jobb oldalt egészen alul) van a feje, s hát ki bírná ki, hogy egész éjjel a fején fekszik mami a tesóval együtt.....
Haskeményedésre Diaphyllin-t meg Terbutalin-t kaptam, mindkettő okozhat erős panaszokat dr. bácsim szerint, akkor mihamarabb jelentkezzem Aztán kaptam Maltofer rágókapszulát - ez a vas? ha jól tudom.....
Azt gondoljuk terpeszpozícióból - csak az egyik tette szét a lábát - hogy az egyik gyermek fiú lesz......apa és dr. bácsi zacskót, meg kis golyókat látott, majd himbilizni is látott valamit, de biztos majd csak legközelebb lesz, a herék a 23. héten szállnak le biztosan, csak akkor meg nem biztos, hogy uraság meg is mutatja. Lehet, hogy mi csak majd a végén ismerjük meg őket igazán......
Kaptam beutalót 24 hetes vérvételre is, ez a 2 dl tej, egy zsemle, meg még néznek egy halom dolgot nálam. Azt hiszem ennyi, a dr. bácsi kedves "szólásait" meg majd közben adagolom, nagyon jól mulattunk, de mindent nem írok így le egy huzatra.....
Rekordidőt döntöttünk: 65 percet voltunk benn nála, iszonyú sokat lettek, mire kijöttem, kicsit szégyelltem is magam, de mindenki kedvesen mosolygot, talán dr. bácsi is szégyellte kicsit, mert mondta, hogy mindkét babára tessék sokat vigyázni, így aztán a legmérgesebbek is somolyogni kezdtek, hogy nahát, ikreket várok...... Nagy előny ez, azt gondolom!!!!!! Remélem mindenkinek olyan klassz napja van, mint nekünk!!!!!!!!!!

Backa-dezsina - ezerrel megy a drukk!!!!!!!!! :D :D
julika79
 
 


Sziasztok!

Szeretnék valamit kérdezni: stimuláció során lépett fel valamilyen mellékhatás nálatok?


Mesi
mesi27
 
 


SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

12.napi vérvétel: 397 hcg

puszi

ja! amúgy el sem hiszem! :oops: hihetetlen,hogy terhes vagyok!

:lol: :lol: :lol: Juuuuuuuhéééééééééééééééé!
andrea23
 
 


Andi! :D

Itt is gratulalok Neked! Szuper!!! Bocsi de nem emlekszem ez hanyadik volt neked?

Julika! :D

Orülök, hogy a babokkal minden rendben jo, hogy neha jelentkezel es elmondod mi van veletek!

Nemsokara kezdünk mi is! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

A második lombikra sikerült nekem.

De Neked természetesen drukkolok,hogy elsőre sikerüljön! :wink:
andrea23
 
 


KOSZONOM!!! :D :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Andrea,
gratula! Jönnek sorra a jó hírek. Ez nagyon klassz :lol:
Pihengess és vigyázz a pocaklaó(k)ra.
Többet sajna nem tudok írni, rohanok a dolgaim után :roll:
wandrea
 
 


Sziasztok!

Mesi
Nekem annyira fájt a hasam, hogy már alig tudtam leülni. Le is kellett állítani a kezelést, mert túlstimuláltak. Remélem nem ilyesmi mellékhatásod van.

Andrea
Én is gratula, nagyon szuper! Remélem sokan fogunk követni most téged. Mikor mész uh-ra?

Backa
Az orrspary után gyogyit, amit kintről kell rendelni, azt neked is Euroban kellett utalnod? És a recept fénymásolatát kellett küldened? Hány nap alatt hozta a futár? Ha netán benézel, akkor légyszi irj!

Zsani
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Andi!
Nagyon gratulálok!!! :lol: Öröm volt olvasni!!!!
dezsina
 
 


Sziasztok!

Andrea! Sok szeretettel gratulálok!

Zsani! Köszi a választ! A tünetek: fejfájás, émelygés, s felfázásszerű-érzés. :(

Mesi
mesi27
 
 


sziasztok!ma voltam ultrahangon!7 mm-eres peteszákot láttunk!

Kép


Andi,
millió egy gratula. :D :lol:

Nem csak az hihetetlen, hogy babás vagy te is, hanem az, hogy végre beindult a zebrásodás. :D

Nekem néha - így a 11. hét körül is - hihetetlen még, hogy várandós vagyok. :)
Pedig már csak 2 nadrágom jön rám.!! :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Köszönöm Csajok,hogy velem örültök!Nagyon aranyosak vagytok egytől-egyig! :lol:

13.-án megyünk UH.-ra. akkor már megmondják hány babym van,egy vagy kettő. Nagyon kiváncsi vagyok!mindig van miért izgulni... remélem,hogy minden rendben lesz!

Lola! szupi! Ügyi vagy!!!!!!!!!!
andrea23
 
 


Lola! :D

Gratulaaaaaa!!!

Andi! :D

Minden rendben lesz 13.-an!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Igérem nem zaklatlak többet Titeket a szavazással! Már csak 2 nap van hátra és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható. Légyszives még mindenki szavazzon, ma - holnap - holnapután! Esetleg buzdítsátok az ismerőseiteket is néhány kattintásra.

www.jatekfutar.hu
fotópályázat, szavazóportál - Máté Ref.szám: 2006_00776

Köszönöm mindenkinek a szavazást

Zsani


Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Zsani! :D

Azzal kezdtem a napom, hogy szavaztam Matera! :D
Irtam Neked, de a mail cimedre! A masik az nekem tul lassu.

Szep napot lanyok! :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Mnzsani!

Szavaztam a kisfiadra! Nagyon tündéri!!!
andrea23
 
 


Sziasztok Lányok!

Mnzsani!
Szavaztam....
dezsina
 
 


Dezsina

Köszi Neked is....minden szavazat számít! Holnap vége, nem nyaggatlak majd Titeket:)

Zsani
Vendég
 


Zsani!

Bevallom, szoktam olvasgatni a topikotokat (bár szerencsére nem vagyunk érintettek), és nagyon drukkolok mindenkinek, hogy mielőbb pocakos legyen.

Most úgy látom, elég jól beindultatok lányok :wink: :lol: Gratulálok minden újdonsült kismamának, kitartás a próbálkozóknak. (Tessék követni a többiek pozitív példáját!! :wink: )

Ja, és már többször szavaztam Mátéra. Az előbb meg is néztem, most Ti vezettek :lol: :lol: Szorítok !!!

Andi

Kép
gandi75
 
 


G.Andi! :D

Köszönjük szepen!


Zsani! :D

Nyomtam egy szavazatot! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?