Új privát üzeneted érkezett!

Vica, hát már kezd izgi lenni! Március 31-én lesz és az már csak 2 hónap! Van még egy pár elintézni való addig!( cukrász, Petinek ruha, zenekar...) Szóval nem unatkozom, de élvezem!!! A polgárink amúgy márc.24-én van, de arra nem kölcsönzök ruhát, egy köstüm lesz rajtam!

De neked is kezd izgalmas lenni?! Nem sokára itt van Ati baba! Félsz a szüléstől?

Kép
kata05
 
 


Vicus!

Uf és nem "kellemetlen" néha? Úgy értem amikor rugdalózik a pociban, vagy éppen elhelyezkedik abban a pici babalakban amit már lassan kinől?

Kép
lara26
 
 


Amúgy a hőm miatt el vagyok keseredve! Volt egy egyértelmű + lh tesztem, de a hőm lapos volt eddig mint a sivatag!
Beszúrom nektek is hátha ti tudtok vmi okosat mondani:
Kép

Kép
kata05
 
 

 
 

Sziatszok!
Az előbb írtam, és eltűnt :cry: :cry:

Móni! Örülök, hoyg minden OK!!! Kislány! de jó :)

Kata! Gyönyörű ez a ruha!!! (az uszály lecsatolható?) Nagyon kíváncsi vagyok miylen menyasszony leszel!!

Emese! EZ az UH-kép hihetetlen jó! Annyira édes!!!

Editke! Örülök, hoyg anyukáddal minden OK!

Pihi! Érdekes ez a vérzésmegállás! Nem tudom, hogy lehet-e a clostitól, ilyen hamar reagált volna rá szervezeted??

BEtti! Bendi fóka! annyira cuki!! ez komolys, hoyg egy féléves bébi mindig ilyen maszatosra eszi magát :?: :lol:

Nolina! Örülök, hogy jelentkeztél!!! Én is sokszor voltam egyedül az első napokban (és azóta is) és letojtam a takarítást, meg a többi házimunkát. Jól elvoltunk, de persze ehhez kellett Boti "jósága" is. De ahogy hallom Ervin baba is nagyon jó! ANnyira édes! Nagyon szép fiúcska!! Látom egyforma a kiságyunk :) anyukád fürdet?
Sok sok tejcsit kívánok nektek továbbra is!!! Pihenj amikor csak tudsz :)

Breni! túl vagytok, és sikerült! Ez nagyon jó! AKkor még a sövény kiszedés, és hajrá! NAgyon drukkoloK!!!!

Lara! Izmosabb gyógyszer :( :( teszt :( de leht, hogy még korai volt! NAGYON DRUKKOLOK!!!!!

Vica! Igyekszem válaszolni!! Sokat gondolok Rátok!!

MEgyek, mert még picit kimegyünk. További szép délutánt!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Lara!
Én se éreztem semmit előtte, és mégis itt van Ati. Hát megmondom őszintém, mikor keresztben akarja szétfeszíteni a kuckóját Ati, akkor az elég húzós tud lenni. Olyankor mindig mondom neki, hogy óvatosan, mert ez nekem fáj, és akkor vissza is húzódik, olyan aranyos.
Amúgy mind a mai napig felfoghatatlan nekem, hogy egy kicsi ember nől a pocakomban, és ott rugkapál, meg iszik, pisil, nézeget, csuklik, és hamarosan a karomban lesz. Hiába rugdos most is, akkor is felfoghatatlan. Talán ha évekig itt lenne, már felfognám. De már előre hiányzik a kis mozgolódása. Hidd el, neked is hamarosan részed lesz ebben.

Reni!

A sövényt akkor nem is altatásban csinálják? Ja, már emlékszem, mintha azt írtad volna, hogy kb 15 perc az egész, vagy az nem ez volt?
Drukkolok, hogy a párodnak megszaporodjanak a kiskatonái!

Kata!
Tök jó ez a szervezés. Milyen zenekart szeretnétek? Modern vagy régebbi zenéket?
Nem félek a szüléstől, inkább izgulok kicsit. A kórházi cuccomat pont most pakoltam bele a táskába, mert sztem 15-e körül ki fog bújni (feb.20-ra vagyokkiírva), ha nem haramabb. Jobb a biztonság.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica, régebbi magyar zenéket! Azt szeretjük. Nagyon drukkolok nektek!

Kép
kata05
 
 


Vicus!

Én tudom, h mindenkinek része lesz benne!! :D

Kép
lara26
 
 


A finish tényleg nagyon izgi. Ügyi vagy, h így előre bekészítetted a pakkot. :D

Kép
lara26
 
 


Szia Beu!
Jó sétálást Nektek!

Lara!
Ámen. :wink:

Kata!
Köszi!:)

Most már hazamegyek, feltakarítok, aztán pihi. Jövő kedden valószínűleg megyünk CTG-re, majd utána jelentkezem, hogy mi volt.


Sok pusza Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Sziasztok!

Mivel van még egy vizsgám, így cak gyorsan átfutottam a termést, és előre bocs, ha valakit kihagyok! Nem szándékos! :wink:

Nolina!
Ervin baba nagyon helyes, és nem is kicsi! Előbb utóbb majd kialakul a napirendetek!

Kata!
nekem is uszályos Demetrios ruhám volt! Igaz 13 évvel ezelőtt... Majd teszek fel képet! Tetszik a kiválasztott ruha! Én is iylesmit szerettem volna, de mivel csapottak, és rövidek a vállaim, így lebeszélt a kölcsönzős, meg lényegében mindenki. ÍGy lett az ami lett.

Vica!
Én már a 3.-at várom, de uyganolyan csodaként élem meg az egész várandosságot, mintha most várnám az előst! Hihettelen, és felfoghatatlan az egész, hogy két mikroszkópikus kis sejtecskéből egy tökéletes ember lesz, aki odabenn rugdos, hall, érez... stb. Imádom ezt az időszakot!

Szoni!
Lányomnak mindegy volt, így örül. Fiam fiút várt, így egy kicsit elszontyolodott. De bízom abban, hogy sikerül majd rávennem apát a 4-eskére, és ő fiú lesz!! Fiú kezdi, és fiú zárja majd a sort, ugyanis többet nem szeretnék. Férjem ugye meg 3-nál megállna. Majd kiderül. Igaz még nem 100%-ra mondták. Majd 24. héten megyek 4D-re, akkor remélem majd úgy fog feküdni, hogy látni is fogjuk!

Breni!
Drukk a műtéthez! Párocskádnak jobbulást!

Lara!
Neked meg drukk a + teszthez!

Akinek nem írtam név szerint, azoknak sok puszi!

moni
 
 


Nolina,
Ervin baba nagyon szép. Peti baba is folyton aludt szopi helyett, ez 2 hétig tartott, aszittük sose lesz vége, aztán hipp és hopp.

Móni,
4eske??? Szuper. Vagy ikrek, hihi.

Vica,
nekem a legvlgén a rekeszemet dolgozta, az kemény volt néha.
Nekem még a műtőasztalon is eszembe jutott, hogy te jó ég, felnyitnak, és nem lesz ott senki. Vagy esetleg egy kiskutya. :lol: Pedig én álatokkal sose.
Hajráhajrá.

MSE,
ketteske annyira aranyos, nosztalgiázom. :wink:
potter_76
 
 


Sziasztok!
Volt valakinek olyan, hogy késett és barnázott kicsit?
31 naposak a ciklusaim, és ma vagyok a 36. napon. Egy hete teszteltem negatívat, és már nem tudom, mit gondoljak, hogy most késik, vagy baba van... Fáj a cicim, görcsöl a hasam, mintha megjönne, és néha nem érzem jól magam, de mostanában sok dolog történt, lehet attól is van ez...
A barnázás...éppen nincs semmi, csak mikor wc-n voltam, a papíron láttam...Nem értem.
Járt valaki hasonlóképpen?
Amúgy van egy 20 hónapos kislányom, és mikor vele terhes lettem, éreztem, hogy valami nincs rendben, most nem érzek semmit...
Segítsetek!

KépKép
be.bea
 
 


Szasztok!

be.bea

A barnás folyás nekem mindig menses közeledtét jelzi,sajnos.
Mostanában nem csak előtte,hanem utána is 3-4 napig van,sőt a ciklusom közepén is felbukkan 1-2 napra.

Valahol azt olvastam,hogy a sárgatest elégtelenségére utalhat.

Ha valaki tudja mi ez pontosan,kiváncsi lennék rá.
Üdv mindenkinek!
móni28
 
 


Sziasztok!

Kata!
Ez a ruha egyszerűen álomszép. Férjemnek is megmutattam, neki is tetszett.

Reni!
Párodnak gyors gyógyulást vagy mit is kívánjak?! Jó, hogy túl vagytok rajta.

Lara!
Sztem szép a hőd, bár tudod én csak olyan laikus hőmérőzős voltam. Nagyon drukkolok a holnapi teszthez!!!

Vica!
Te pedig pihenj amennyit csak bírsz, mert ha Ati kint lesz, visszasírod még ezeket a nyugis napokat! A következő uh még 3 hét, de már nagyon várjuk...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Köszi Móni!
Nekem a lányommmal is volt barnázásom, mikor beágyazódott, de már nem emlékszem milyen is volt, hiszen már 2,5 éve.

A barnázás amúgy a progreszterin miatt van. Állatólag nem termel eleget a szervezet...ez okozhatja azt is, hogy a baba nem tud beágyazódni és újra megjön a mensi...nálunk is ez volt múlt hónapban sajnos...de bízom benne, hogy most másképpen van.

Nekem sosincs barnázásom...de sokan írják, hogy mensi előtt 2-3 napig van. Orvoshoz kell ezzel fordulni!!!

Egyéb vélemény?

KépKép
be.bea
 
 


kata! Nagyon szép lesz a ruhád!!!! Megkukucskáltam!

KépKép
be.bea
 
 


Sziasztok!

Potter Agi,B.Agi!
NAGYON SOK BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK NEKTEK!!!!!!!!!!!
(tegnap elfelejtettem,bocsanat :oops: :oops: )
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ági!

Boldog névnapot!!!!!


Vica!

Jó, hogy jöttél. Jaj, de izgalmas most már ez az időszak. Bármikor bármi történhet. :) Én is összekészítettem jó előre a kórházi cuccot, aztán csak vártam, vártam..... :) Az utolsó napok voltak a legkeményebbek, akkor már tudod, hogy hamarosan már történnie kell valaminek. :)

Zsuzska!

Küldök fotót!

Nolina!

Édes Ervin baba. A képen nem is látszik olyan picúrnak. :)Sok boldogságot nektek.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon szép hetet kívánok.

Ágneseknek!
Nagyon Boldog Babás Névnapot Kívánok.

Nolina olyan cukorfalat Ervin baba.Nagyon drága.

Kata láttam a ruhádat.Nagyon szép leszel.Biztosan megilletödik majd párod mikor megpillant.

Vica pihenj sokat.Ha Ati baba megszületik akkor nem ud piheni már.

Beuka megkukucskáltam Boti baba képeit és mekkorát nőtt!Látom egy vidám kis baba.Olyan édes.

Kép
Kép
meliz
 
 


SZiasztok!

Reni,
gratula párodnak, sok sikert a továbbiakhoz! :)

Vica,
neked már nagyon izgi lehet! :D :D
És milyen jóóó! :oops:
Ati biztos idekint is engedelmes kiskölyök lesz! :)

Kata,
tuti a ruha! :)

PotterÁgi,
ma kicsit lassú vagyok, nehezen esett le a kiskutya! :oops: :lol: :lol:
A békánál mindenképp jobb! :D

Üdv az újaknak!

Barnázás:
egyáltalán nem biztos, hogy progeszteronelégtelenséget jelez, csak ha hormonvizsgálat is igazolja!
angel37
 
 


Jó reggelt!

CSak egy tábla + LARA!!! NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


SZiasztok!


Vica, nagyon jó ám Nektek!!!!! elhiszem, hogy várod, hogy a karodban tarthatsd a picurt, de nagyon jó érzés lehet az is, hogy bent mocorog a pocidban.Apa beszélget már hozzá???

Kata, nagyon szép ruha!:)

Ági, animalsex
:lol: :lol: :lol:
Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!!!

rni, ez nagyon jó hír!!!! Mostmár biztosan nem kell sokat várnotok a bébire!!!!!

Lara, remélem az újabb teszt pozitív!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Móni, jajj én is úgy szeretnék négy gyerkőcöt!!!! olyan szép a nagy család. A párom 2 párti. :( De szerintem meggyőzhető. csak a végén kifutunk az időből. :(

Tegnap befejeztem a clostit. Mától akcióba lendülünk. :lol: :lol:
pihi
 
 


Potter!Boldog névnapot!!!

Köszi mindenkinek a jó kívánságokat.Már nagyon jól van a párom.
breni
 
 


Az előző hszemben a "rni" Reni lett volna. :oops:
pihi
 
 


Sziasztok!

Kicsit önző leszek, és csak magamról írok.
Szombaton nagy lépésre szántam el magam. Elmentem Moni dokijához Szhelyre.
Vittem minden papírom. Az orvos nagyon kedves, és nagyon alapos is. 40 percet voltam benn.
Elmondtam az „élettörténetem”, és megállapította, hogy PCO-s vagyok. Ránézett a vérvételeredményemre, és rögtön rávágta. De mondta, hogy UH még megnézi. De igaza is lett, mert ott volt a sok apró tüsző. Az igazság az, hogy sok mindenre már nem emlékszem, mert mikor kimondta PCO, én tudtam mi az, és csak ez lebegett előttem. Nem vészes fázis, még gyógyiról, laparról sincs szó. Nagyon sok vizsgálat vár rám. Pénteken már lesz is.
Összegezve: Nem félek, nem ijedtem meg a diagnózistól. Kicsit tartok attól hogy, szhelyre kell járnom, ami 80 km-re van. Ja és gratulálni tudok a sok (4!!!) dokinak itt P-n, aki ezt eddig nem vette észre. Ha valaki megnéz egy 3. napi vérvizsgálatot, és megnézi a FSH/LH arányt nagyjából már sejthető. Ja magas volt a prolaktinom, amit eddig sem mondott senki. Hiába szedtem a Clostilt, ezért nem volt eredménye.
Most ez van velem, remélem minden eredmény hamar meglesz, és annak tudtában mehet tovább a babaprojekt.

Bocsi ha hosszú lett.

Zsu

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Sztem ez tök jó, hogy kiderült, hogy mi a bibi, így rendesen leszel "kezelve" és hamar jönni fog a Babuci, meglásd! Jól tetted, hogy váltottál.

Lara!
Mi ez a nagy csönd???

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Zsuzska!

Örülök, hogy most már jó kezekben vagy!!! Meglátod, hogy hamar meggyógyulsz és jön a bébi!

Pihi!

Ügyesen akciózzatok! :wink:

Kata!

Gyönyörű a ruha. Nekem sajna kicsit egyszerűbb lesz. Mán egy kicsit koros vagyok egy ilyen szép ruhához. Meghát a gyerök is megvan már. :)

Nálunk is három gyermek a terv. Apával éppen tegnap beszélgettünk erről, hogy szívesen bevállalnánk akár négyet is, de sajna már eléggé későn kezdtünk bele. Egyszerűen nem tudunk betelni Bendivel. Remélem, hogy azért majd a három belefér az időnkbe. Persze egyelőre annak is örülnénk majd, ha ketteske simán összejönne. Remélem,hogy még az idén nekiesünk ketteskének.

Betti
betti73
 
 


köszi Mindenkinek!

én is ebben bízom!! mindig ha valami történik írok!! :) :)

Pénteken is megyek vizsgálatra, aztán ha megjön 3. napi vérvétel, de nagyon részletesen. csak győzzem vérrel:)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska,
szóval PCO :?
Remélhetőleg gyorsan meglesznek az eredmények, és a lehető leghamarabb rendberázható lesz a probléma! +++++++

Durva, hogy ezt eddig ennyi orvos nem vette észre :shock:

Lehet, hogy könnyen beszélek, de az eredményért a 80km távolság nem nagy ár! :wink:

Néha nem semmi itt bp-n belül is eljutni vhová :roll:

Pihi,
akcióóó! :) +++++++++++
angel37
 
 


Zsuzska sajnálom a PCO-t, de legalább most kivizsgálnak alaposan!

Pihi, mindent bele az akciókba! :lol:

Lara, mizu???

Bettike, tudom már biztos írtad, de én nem emlékszem mikor lesz az esküvőd???? De egyszerűbb ruhában is bizti csinosan fogsz kinézni! :wink:

Bea én is megnéztem Boti képeit, még anyumnak is megmutattam, mert egyszerűen gyönyörű baba!

Lányok, mindenkinek köszönöm a dicsérő szavaitokat a ruhával kapcsolatban, naggyon jól esett!!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!!!

Kata!!

Nagyon szép a ruha,iagazán csinos leszel benne!!! :wink: Tudom-tudom igyekszem írni... :oops:

Zsu!!

Igaz már írtam ma ezt,de legalább tudod mi abaj,és lehet orvosólni.Amúgy ezeken a dokikon kivagyok.. :roll: :?

Betti!

Hajrá ketteske!! :lol:

Lara!

Tessék jelentkezni!!!

Reni!!

Örülök,hogy a Férjed jól van!!!Jobbulást neki!!

Pihi!!
Hajrá!!!

Ja és a lényeg:

Ági!!

Boldog névnapot!!
csanita
 
 


Zsuzska,
örülök, hogy kiderült mi a gond, máris közelebb vagy a bébihez. Én is durvának tartom, hogy az előző dokik nem vették észre.

Pihi,
ha apuval átlagoljátok a kívánságokat az is 3! :wink:

Betti,
koros vagy a ruhához????? Nahallod... :roll:
Mit mondott Z szülhetsz még nemcsaszival?

Lányok, köszi a köszöntést. :oops: :D :D :D
potter_76
 
 


Sziasztok!

ÁGIK!!! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!picit elkéstem, bocsi :oops: :oops:

Kata! Boti apukáját, is úgy hívják, mint a Te leendő babád apukáját :wink: :wink: :wink: köszönjük a dícséretet :)

Vica! Gyere ám a CTG hírekkel!!!!

Móni! 4 baba! tök jó! Ja jut eszembe, nem is mondtam még, tessék ám a kiscsajt felkészíteni, hogy itt a topicon rengetek kisfiú várja már :lol: :wink: :wink:

Ági! micsoda gondolatok a műtőasztalon :) :lol: és milyen kiskutyát szerettél volna :?: :lol: :lol:
még ki sem fejtettem, hoyg micsoda gyönyörű szeme van a kisfiadnak! annyira cuki! és hogy Te is milyen vékony vagy! :)

MEliz! köszönjük a bókot, én nem is veszem észre annyira, hogy nő :)

Pihi! Ne mondj már ilyet, hogy kifutsz az időből :) hajrá akció!!!!

Zsu! végre egy normális doki!!!!! jól döntöttél, hogy váltottál!

Betti! sok bébi, de jó!! :) neked ugye már megjött?

Kép
Kép
beuka
 
 


HELLÓ CSAJOK!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, h csak most jelentkezek, bármi meglepő a teszt negatív lett.
:) Nem tudok mit csinálni. Ez van. De idővel szert teszek egy másikra ami dupla csíkos! :lol:

Kép
lara26
 
 


Beuka!

Cukipofa a kis Boti. Szerintem rád hasonlít! :)

Nekem már megjött egyszer, kíváncsi vagyok, hogy mikor fog megint megjönni. Már a 23. napon járok és nem érzékeltem még pé-t.

Ági!

Nekem Z. aztat mondta, hogy elvileg szülhetek majd rendesen a csaszi ellenére.

Lara!

:( :(

Mocsok egy idő van itt, nem tudom, hogyan fogunk így sétálni. :( Gyerek meg nyűgös.

Betti
betti73
 
 


Zsuszka!
Most már jó kezekben és ez most a legfontosabb.
Nemsokára meggyógyulsz és jöhet a baby.

Beuka!Nagyon édes Boti baba.Egy tünemény. :)
breni
 
 


Sziasztok!

Először is minden név és szülinaposnak sok boldogságot!

Semmi jó hírem sincs! Itthon vagyok, és már maradok is. Ugye másfél hete pénteken begörcsöltem. Táppénz, pihi. Csüt.-ön voltam UH-n, pénteken meg behívott az orvosom hogy megnézne, nem nyíltam-e ki. Írt Diaphillynt biztos ami biztos alapon, mert tudta, hogy a héten vizsgázom, kétszer is megyek Pestre. Na ebből nem lett semmi... Vasárnap ebéd után a szép időben lementünk sétálni. A lakótelepig épp eljuttunk(hogy érezzétek a távot, normál lépésben 10 perc), mert oylan rosszul lettem, görcsöltem, hogy lépni is alig tudtam. Férjemnek haza kellett jönnie az autóért. Bevettem egy Diaphillynt azonnal, és aludtam egyet. persze utána meg migrénre ébredtem... Beszéltem az orvosommal, és mondta, hogy hétfőn hívjam, megnéz. Tegnap bementem, és hát semmi jót nem mondott. A méhlepény eléri a mészájat, így szigorú ágynyugalomra vagyok ítélve, vizsgázni se tudok menni, 4-5 hétig pihi, pihi, pihi. Benn volt aki csinálta a 18 hetes UH-t múlt héten, és finoman mondta neki az orvosom, hogy miért nem írták rá a papíromra ezt... Mert gyakice bármikor bevérezhetek. Így dolgonzi sem tudok menni, végérvényesen itthon maradok. 2 hét múlva kontroll.

Beu!
Boti helyes baba nagyon!

Hát igen, jó sok srác megelőzi az állítólagos csajomat! :lol: Még nem élem bele magam, majd csak akkor, ha tutira mondják!

moni
 
 


Moni!
Ezek nem jó hírek.Pihenj nagyon sokat,most ez a legfontosabb.Nyugi,minden rendben lesz.Csak pihenj!!!!!!!!!!!!!
breni
 
 


Sziasztok.
Beuka pedig már olyan dögönyözni való!!!! :P
Szomszédba van egy 8 hónapos kiscsaj.Úgy megszoktam dögönyözni.Csak úgy síkitozik.
Olyan édesek.
Ilyenkor mindig az jutt eszembe,hogy milyen szép az élet. 8)

Reni jobbulást a párodnak.

Zsuzska nem semmi hallod milyen dokik vannak. :evil:
Most már biztosan összejön a babuci. :)

Nálunk múlt héten derült ki,hogy miért is nem jön össze az kistesó"4 éve".Szerdán elmentem a vérvétel eredményemér azt a neten a csajoknak feltettem és nincs sajna nálunk se rendben sok minden.Úgy,hogy ma megyünk a dokihoz"szembesitésre".
Nem is értem,hogy lehet ilyen dolgokat elnézni.Nállatok is.
Már lehet mind a ketten babások lennénk. :D

Pihi akcióra fel. :D

Betti hajrá keteske! :D

Csanita mizu veled? :D

Nálunk most van pé. Jól elkaptuk.Tegnap mintha megéreztem volna.
Azon gondolkoztam ha 30-33 naposak a ciklusaim,hogy lehet az,hogy 10-11 napon van pé.-em?

Kép
Kép
meliz
 
 


SZiasztok!

Beu,
nagyon édes Boti baba! Eddig fos kedvem volt, de ahogy megláttam máris jobb! :D

És sztem is hasonlít! :wink:

Lara,
:(
Most már ki kell deríteni, hol osztják a kétcsíkost!

Móni,
szegény, biztos meg vagy ijedve :(
Remélem nem lesz semmi baj!!!
A szigorú fekvést tartsd be, bár gondolom ezt teszed.
angel37
 
 


Moni pihenj sokat.Nem lesz semmi gond.Most az a fontos,hogy ne idegeskedj.
Mikor én voltam a fiammal kismama folyamatosan szednem kellett a görcsoldokat.36 hétre szültem.De szerintem elszámoltak valamit. nálunk.:?

Kép
Kép
meliz
 
 


sziasztok!

Moni, pihenj sokat!
Beu ! édes nagyon Boti!


meliz! mi lett az eredmény? nem tudod feltenni?


ja én még nem fejeztem be a szombati "sikerstorymat". este elmentünk bowlingizni. én mivel először csináltam, olyan ügyetlenül nyúltam a golyóért, és pont akkor jött vissza a golyó amit eldobtam hogy pont az ujjamnak ment. most be van dagadva+kék-zöld, és fáj, remélem nem tört el.

szóval most nem valami szerencsés korszakomat élem. de bízok benne hogy lesz ez jobb is :lol: :lol:

Lara :( még mindig nagyon magas a prolatinod?

zsuzska80
Szombathely
 
 


De feltehetem. :wink:
3 napos eredmény.
FSH 6.48 IU/l
LH 7.19 IU/l
Ösztradiol 31.00 pg/ml
Prolactin 69.67 uIU/ml
Tesztoszteron 1.24 nmol/l
Inzulin 10.00 uIU/ml
TSH 1.540 uIU/ml

21 napos eredményem.
Progesteron 11.2 ng/ml

A Prolactinre szedek Bromot mert irtó magas volt 2 éve mikor kiderült.
Most viszanéztem a régebi eredményeimet.Van közöttük olyan eredmény amit nem hiszem,hogy nem vette észre a doki mert v. nagyon magas v. nagyon alacsony.
Férjem azt mondta,hogy szerinte ez az orvos társadalom egy egész futoszallag.Szerintem igaza van. :?

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz,
ellenőrizd le a tábliban, amit a múlkor belinkeltem! :wink:

A prolaktinod valóban magas... A lombik előtt közvetlenül nekem is 50 volt, de a kontroll már jó. De attól függetlenül mehetett volna ám a stimu, csak ha a kontroll se lett volna jó, akkor napi fél bromóval! :wink:

A többi első ránézésre jónak tűnik! :) Az inzulinhoz nem értek.
angel37
 
 


Kösz angel.Múltkor meg kukantottam mikor beírtad.Nagy segítség volt.
A prolaktinnak kivételesen rajta van a papíron a norm.tart. 29.50-513.00.
Az azisztens hölgy azt mondta,hogy az inzulint szeretik ha 10 allatt van.Ebbe még bele csúszok.Pedig nagyon nézem mit eszek és mikor(mindig).
Leírom az elsö véreredményemet.2004.06.
3 napos.
Prolactin 514.24 uIU/l

21 napos.
Prolactin 686.94 uIU/l
Progesteron 2.14ng/ml
Azért nézték 21 naposan is a prolctinomat mert túl magas és hogyan ingadozik.
Ezekhez az eredményekhez képest szerintem egész jól beállitottak a Bromora.
A progesteronom az nagyon alacsony szerintem.

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz köszike!

Az LH és FSH jók. az arány is. sztem az inzulin is jó. a prolatin magas, de a többi jó, nem?? nem néztél valamilyen táblázatot a neten?

zsuzska80
Szombathely
 
 


Ja bocsi elfelejtettem a Bromo adagom reggel 1/2 este 1.

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz,

Bocsi, hülye vagyok, a prolaktinom más mértékegységben volt, ott 25 volt a felső határ (tehát dupláztam!!!)! :oops:

Persze, vmelyik nap is néztük, az neked most jó! :)
angel37
 
 


De jó.Ennek örülök.Valami azért akkor rajam is jó. :D
Azt néztem,hogy a dokiknak is összevissza vannak a mértékegységek.Múltkor én is összenéztem valamit. :oops:

Kép
Kép
meliz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?