Új privát üzeneted érkezett!

Húúú Mir ez gyönyörű, kerek, és hatalmas!!!!! :lol:

Kikka pü ment!

Lányok mi nagyon szarul vagyunk, tegnap este Johanna is meg én is influenzásak lettünk, lázasak vagyunk, torokfájás, orrfolyás, szegény Johinak taknya-nyála folyik, már kapott egy lázcsillapító kúpot, fáj a fejem, az izmaim, végtagjaim, szörnyű.

megyünk is vissza az ágyikóba.

Asszem én meg káposztás kockát csinálok akkor !

Kép

Kép
rejo
 
 


Mir

csodálatos a pocid !!!! Istenem, szinte látom Vincét, ahogy ott bent várja a nagy utazást ... !!

mniki
 
 


Rejo, gyógyulgassatok, jobbulást !

Én meg azért vagyok szarul, mert kiderült, hogy már begyulladt a férjem orrában az implantátum körül.. Most szedi az antibigyót, doki szerint 2 hét alatt úgy is eldől... csak már annyit szenvedett. Ahh!!!

Na, a másik off.. Tavaly nagyon el akartuk adni a mocinkat. Senkinek nem kellett, gondoltam egyet, meghirdettem hétfőn újra. Erre 2 nap alatt annyian hívtak, hogy csuda és ma el is vitték a drágámat :cry:
pedig már nem is akartuk eladni :lol:

mniki
 
 

 
 

Mire, uramisten, mekkora poci...... :shock: :shock: :shock: De eléggé fent van még, nem ? végül is van még a gyermeknek vagy 5 napja hátra, nem ? Nyugi, szerintem néhány nap kérdése, és megláthatod őt...!!! :lol: :lol: :lol: Juj de irigy vagyok !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Rejoka, szegénykém, jobbulást mindkettőtöknek !!!
zsizsik
 
 


Dinnyécske!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rejo!

Jobbulást nektek! Én filóztam, h. szopi mellett beoltassam-e magam, de lehet, h. mostmár késő lesz?????? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hi!

Szerintetek? :lol:

Kép

Kép
lara26
 
 


Majd írok holnap, többre most nem...

de Lara, szerintem van egy zebrád csak szívatsz minket. :wink:
Vendég
 


Még nem teszteltem!!! :shock: Komolyan nem!!
Bolcsi ez a ferty. :lol:
Holnap tesztelek!

Kép
lara26
 
 


Lara!

Szedsz most progipótlást?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Espero, nagyon aranyos pocid van! :D

Mir, a Tiéd is nagyon szép gömbölyű - és hatalmas! :lol: És már hamarosan kibújik a lakója! :lol:

Dimet, tök jó az az oldal!

Rambóka, a járókeret-ötleted hihetetlen! :lol: :lol: :lol: Olyan jót nevettem rajta :D

Girland, Tűű nekem is azt mondta hogy ha pozitív tesztet alkotok akkor azonnal hagyjam abba a metformint.

Lafead, nagyon magas az inzulinod!
Mamint, le vagyunk körözve elég rendesen, a mi 116-117-ünk sehol nincs ehhez képest! :wink: Te mikor mész vissza, mikor telik le a 3 hónapod?

Rejo, jobbulást Nektek, gyógyuljatok meg gyorsan!

Lara, mit csinál ez a ferti?! :wink: Hát nem látja a zebrát?! :lol: :lol: Nagyon drukkolok Neked a holnapi teszthez!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Rambóka!

Igen mindig kapok a stimukhoz: Utrogestan-t 3*1 -et és eszek vasat is: Ferro-Folgammát (2*1), + elevit vitamint.

Kép
lara26
 
 


Lara,

ne haragudj, hogy lemaradtam, de milyen kezelésben részesülsz, inszem vagy IVF???

Rejo,
Válaszoltam privát üziben

Mir,
Szuper jól néz ki..... :lol:

Ginuska!
Hogy (hol) vagy?
kikka
 
 


Akkor attól ilyen szép magas a hőd!
De bíztató, h. még tovább emelkedik!
Holnap kiderül!
De ugye az X-ek később is voltak? :oops: (Már ha azt jelentik, amire gondolok! :wink: )
És mik a H-k? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Igen a progitól megy ennyire az egekbe.
Ja, azokat nem jelöltem amitől elpirultál. :)
DE szorgosak voltunk a 10.- től 13. cn -ig.
x= merional injekció
h=Choragon injekció (a 11. napon 1*2 majd a 18.cn-n 1*1 -et kaptam).

Ezt most azért kezdtem el így részletesen jegyezni, mert eddig csak 1* kellett beadatnom Choragont a repesztés napján.
Még a 18. nap előtt voltam magánrendelésen és megmutattam az UH eredményt is (a vizsgáló orvos ráírta a szurikat, h mikor mit kapjak meg) az MR -rel együtt.

Kép
lara26
 
 


Kikka!

Spontán próbálkozós stimulálás. :D

Kép
lara26
 
 


De miért kaptál a 18. napon mégegy Choragont?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Azt mondta a vizsgáló orvos, h adassak be még egy choragont, és akkor mégtöbb esély lesz a terhességre. Legfőbb képpen ezért mentem el a magánrendelésre megtudni, h kell e ez nekem.

Kép
lara26
 
 


Hát megdobta a hődet, úgyhogy lehet, h. igaza lesz!
Ki volt a vizsgáló dokid?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!
Hazaértünk végre!Vizsgáim sikerültek! :D :D

Mniki-azt reméletm zebrás hírre jövök! :( sajnálom!

Andika
-Úgy sajnálom! :( :( :( Ilyen egy bunkót!

Lara-Nagyon szép görbe!Drukkolok a holnapi teszthez+++++++++

Mir-Csodaszép a pocakod! :) :)

Visszaolvasni holnap fogok,és bővebben írni is,mert ma már reménytelen a dolog!
A görbémet felteszem azért! :oops: A ferty képtelen berakni a p.é. időpontját,így én beírtam kékkel!Buta program! :twisted: :D
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok! :lol:

Egyszerűen hihetetlen dolog történt itthon: 1,5 hónap várakozás után végre ideért a netszerelő. :twisted:

Mir ez aztán tuti pocak!!!! :lol: :lol: Szép a bőröd!
Olyan jó hogy egyre többet vagy jelen a fórum életében!

Csakegy! Pont tegnap kaptam egy könyvet, direkte csicsóka miatt. Olyat ír, hogy krumpli helyett ezt nyugodtan lehet fogyasztani. Meg még egy csomó mindent ír ez a könyv, ha gondolod készítek belőle egy kivonatot. Meg pár receptet is találtam ebben a könyvben.

Okriszti gratula a vizsgádhoz!

Norka neked meg a Figyelős cikkhez gratula! Büszkén mutattam itthon a zzuurraammnak! :lol:

Kandika ...hm... jó nagy a tolerancia szinted! :roll: Én hangosan szidtam volna a csajszit!

Zsizsik te szexistennő! :lol: Van 5 heted arra, hogy a legtutibb pozitúrát megtaláljátok pároddal! :wink: S most akkor meló nuku??

Elolvastam a termést. :lol: Hát nehéz lenne már így utólag reagálni.

Velem: voltam doktornéninél. Felemelte adagomat 2*850-re - ezt az inzulinomat látva emelte. Viszont mehetek vámpírkodni febr. elsején, s 26-án újra hozzá. Hátha felemelné 3*850-re.......
Kandika Neked könnyebb követhetőség szempontjából megírom pü-be.

No és hogy-hogy nincs egy zebrácska sem????????? :roll:

Pá-pá!

Bee
beebeey
 
 


Naná hogy visszatérek - szokás szerint. :lol:

Csakegy! Minden elismerésem! ÉN nem lennék képes szúrni magamat! :roll: Tűfóbiám van, s már nagy hősként éltem meg az 5 pontos terhelést is......
beebeey
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Lara!
Istenbizony babás vagy!!!! Ez gyönyörű!
Tutti terhes vagy!

Jajj, annyira szeretném, hogy terhes légy! Kép


Kriszta :D
Gratula vizsgáidhoz! Nagyon ügyi vagy! :D
Fantasztikus, hogy ilyen gyorsan helyre állt a szervezeted!!! :D
Hogy telt anyóséknál?
Jövő héten mi is megyünk anyósékhoz!
Fel kell töltődjünk. Ott mindig sikerül :)

Mir!
Hogy neked micsoda pocakod van! :D Isteniii! :lol: :lol: Nekem is ilyen kerek nagy poci kell. Persze gyerekkel a közepében!

Zsizsik!
A gipszedet nem irigylem :? , de a pihenőt igen! :lol:

Beebeey!
Mostmár van netetek, akkor értsem úgy, hogy mostmár minden nap leszel???
Meglátod segíteni fog az emelt dózis! :)

Rejoka!
Annyira sajnálom az állapotot, amiben vagytok. :cry: De meggyógyultok, fel a fejjel. Ez a ronda időjárás. Az ember szervezete azt hiszi tavasz van és közben mégsem :?

Anyoooka!
Mi van veletek????
Az én inzulinom 100-as nagyságrenddel magasabb mint a tétek, csak nem ugyanaz a mértékegység! Kép

Rambóka!
Hogy van a kistökös????
Mostnaság a gyerekes hölgyek keveset vagytok :roll:

Mniki!
Gyógypuszi a férjednek. Kép Az segíthet!
Egy moci eladás is válthat ki érzelmeket??? :lol: Ez is jelenti, hogy szentimentális lélek vagy! :)


Rólunk.
Megismételtük a párom sperma vizsgálatát. Eredmény: ugyanaz!
Úgyhogy semmi kétség, hogy KAáli és több, mint valószínű inszem. :roll:
Tegnap beszéltem a nőgyógyászommal. Ő is látta az eredményt. Ugyanezt javasolta. Elmondtam, hogy megyünk a Kaáliba. Tök aranyos volt. Azt mondta, hogy jól tesszük, hogy oda megyünk, mert ugyan ők is csinálják, de közel nincs olyan nagy tapasztalatuk, mint a Kaálisoknak.
Ma voltam rákszűrésen, plusz még egy csomó olyan vizsgálatot megcsináltatott, ami nekem sosem volt. (csak nehogy kijöjjön valami :shock: :lol: :lol: )
Jövő héten lesz eredmény.
Még kedden a HIV és hepatitist kell megcsináltassam és akkor minden vizsgálatom kész! (a pármonak már megvan és minden rendben :) ).

Még visszaolvasok és reagálok.

13cn.
Vendég
 


bee: megköszönném a csicsókás dolgot :)))))

Annyi jót olvastam róla a neten, hogy rá fogok szokni :) (csak nem tudom, hogy tavasztól honnan lehet szerezni)

Szúrkálás... a férjem ma meggyanúsított, hogy már annyit szurkálom magam, hogy biztos élvezem... marhára... de ma olyan gáz cukorértékeket produkáltam, hogy kénytelen voltam... (a reggeli utáni 8,2 lett... pedig csak 20 CH-nyi kenyeret ettem a megszokott zabkorpa helyett... na ha ezt a kórházban produkáltam volna akkor inzulin lenne... még akkor is, ha ezzel elég annyit csinálni így terhesség alatt, hogy szigorúan betartom a zabkorpás reggelit ami mellett alig mocorog a cukrom...)... szóval csoda, ha már minden kaja után azonnal tesztelek? (az alma se viszi fel hála a jó égnek...)

Úgyhogy már készül a tiltólistám:
- reggelire csak extra lassú szénhidrát, tilos a kenyér (a teljes kiörlésű is!)
- a rizs abszolut tabu...
- a krumplival nem is merek kísérletezni...
- Ha hidegfront van akkor keményebb diéta mert magasabbak a cukorértékek...

Ebben csak az az ijesztő, hogy a sima PCO-s IR is pont ugyanez... csak még kicsiben... tehát simán lehet, hogy ha kikísérletezné az ember, ezerszer hatékonyabb lenne a metformin kezelés is... (diéta nélkül is ... )
Vendég
 


Bee
Remélem most már gyakrabban leszel!Emelt dózis :D

Kavicska
Mi is leszünk jövő héten is,péntektől hétfőig.Még van egy anatómia vizsgám szombaton aztán kész!Esetleg ha ti is ott lesztek talizhatnánk?! :oops: :D
Vizsgálatokért együttérzésem :x ,én mindig rettegek nehogy kijöjjön vmi,ezért félek tőlük,de gondolom mindenki így van ezzel! :oops:
Remélem egy inszem egy baba lesz az eredmény!

Regenerálódás:Sztem ettől csak rosszabb lesz :( ,most le volt minden blokkolva majd 5 hónapig. :wink:

Rambóka
Éreztétek a szelet?Ada mindig nyűgi volt előtte.

Rejo
Jobbulást kívánok!Egyetek sok C-vitamint.Először Te,aztán Johanna a tejből! :lol:

Csakegy
A fehér risz,és a krumpli valóban a legtöbb CH-t tartalmazza!
Egyél barna riszt inkább!
A szurik miatt nem irigyellek! :(

Zsizsik
Nálunk a mensi nem gond !Ezért műtétet még nem halasztottak el sosem!
Gipszel nagyon kreatívak lesztek majd ! :D :D :oops: :oops:

Többet képtelen voltam megjegyezni!Asszem jegyzetelni fogok,máskor már bevált! :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta!
Akkor ezt megbeszéltük. Anyósod számát tudom! :lol:

Kikka!
Megértem, hogy a bicsak majdnem kinyílt a zsebedben. Az a baj, hogy ez a vizitdíj, megint oda vezet, hogy az fizet, aki eddig fizetett. Csak mostmár nem kétszer, hanem háromszor verik majd le az adófizetőn. :roll: (bocs a saját véleményért)

Mamint!
Neked egy mosoly jut :) De az jó széles! :) :) :) :) :)

Kandikám édes!
Merre vagy????
Nem kell lelkiekben a toppon legyél ahoz, hogy nekünk írj! Jó nekünk a haragos elkeseredett KAndika is!
MAjd felvidítunk :wink: Vagy kitudja :shock: :lol:

Gabika!
Mi van veled!
Mingyá szülsz! Már lassan csak egy hónap. Ha kész a babakuckó kérünk képeket!
Nagyon kíváncsi vagyok! :)

Espero!
Veled mizujs???

Csillagfény!!!
Verona!
Vöcsök!
Almodo!

Alice!
Én nem tom, itt volt e vihar (állítólag igen), de mi a párommal lazán átaludtuk az egészet! :lol:

Csakegy!
Nagyon hős nő vagy! :) Ez az ujjbegy szúrkálás! :?
Első éven (életem első ujjbegy szúrása - nem magamat), úgy sikerült, hogy a kolleganőmnek egy hétig nyillalott az ujja! :shock: :shock: Folyt is a vér! :lol: :lol:

Lassan elmegyek lebebelek!
Vendég
 


Kavicska
Akkor O.K! :D :D Férjuram is várja! :D
Ha esetleg anyós telefonját nem veszi fel senki (furán viselkedik mostanában,szelektálja melyik hívásra csörög ki)elküldöm priviben apa számát.Neki van roomingja! :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta!
Azt szokták mondani, hogy nincs egészséges ember, csak rosszul kivizsgált beteg! Kép

(méhnyakrák szűrés, clamidia, trihomonas, ureoplasma, baci és gomba tenyésztés), meg még sorolt a doki valamiket. :shock:
Hát ha kijön valami, tökön szúrom magam! :shock:
Vendég
 


Rambóka!

Dr. Mánfai Z. vizsgált.

Kavicska!

Mit jelent az, h lebebelni? :roll:
A párom sem tudja mi az. :shock:
Drukkolok, h hamar legyen babátok!!

Kép
lara26
 
 


Kavits!

Feszültség = feltöltődés???? :lol: (már anyóséknál!)
Sajnálom a párod eredményét. Nem tört le nagyon? És te? :cry:
Én akkor is ikreket érzek! :wink:
Akkor ezek szerint nem csak én vágtam bele a csoporttársam ujjába a tűt élettan gyakorlaton csontig? :lol: A fene gondolta, h. ilyen könnyen belemegy! :oops: De nagyon sajnáltam!!! :cry:

Mniki!

Milyen antibigyót kapott a párod?
Remélem nem lesz baj és csak a normál mértékű gyulladás zajlik!
Bíztatásként annyit, h. amikor anyunak fogászati implantátumokat raktak be, annyira begyulladt a csontpótlása, h. genny jött a membrán alól. :( De az antibiotikumos kezelést követően csodaszépen meggyógyult és azóta is tökéletesen funkcionál! :D

Csakegy!

Bírsz még fogni? :shock: Nekem két hete meózta a körzeti a cukromat, de még másnap is fájt az ujjam! :evil:

Kriszta!

Csak nagyon halkan kérdezem, h. ilyenkor nincs fél év parkolópálya?
Csak mert annak a csajnak a házban, akinek 20 hetesen meghalt a babája és meg kellett szülnie, fél évet várnia kellett. :shock: Bár ők lombikoznak. Ez a baba a 4. lombik eredménye volt. :cry:
Már csak 1 lehetőségük van, és az sem sokáig! :evil: :cry:

Éreztük-e? Fél éjfélkor volt az utolsó szopi. Ennek ellenére a gyerek kelt: 2.30 , 3 , 5 , 7 –kor. :evil:
Ma meg olyan volt, mint akit agyonvertek. Hulla fáradt volt, alig bírt elaludni, volt hiszti, volt 1 óra alvás után hisztizve ébredés, szopi idejére meg alig bírt felébredni, csak nyüglődött egész nap! :cry:

Lara!

Akkor oké! Ő csak tudja! Ez a szakmája! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jó éjszakát kívánok mindenkinek! Én már nem bírom tovább.

Kép
lara26
 
 


Okr: nem fehér rizs volt... ez benne a durva.. hanem barna... viszont pelyhesített aminek sajna emiatt sokkal magasabb a GI-je mint a sima barnának... talán azért ütött ki... (vagy a rápakolt feketecsoki?) Otthon nincs is fehérrizs vagy fehérliszt... csak frissen őrölt teljes kiörlésű :) (bár mára kenyértémát sem értem...

Egy nagy kalappal a vizsgákhoz!!!

Ja... egyébként trükközök... a kisujjaimból csapolom a vért :) Azzal nem kell gépelnem és a fogáshoz se kell :) Így nem olyan gáz... az ujjamban meg majd szépen lassan kihalnak az idegek és akkor nem lesznek ilyen gondjaim :)

Holnap megyek szüléselőkészítőre...
Vendég
 


Ja... ide ígértem egyszer TK kenyérreceptet?

Fél kilós kenyérhez kell (a férjem süti nálunk a kenyeret, ez az ő hiper-szuper receptje:):

180ml víz
1 kiskanál méz (az élesztőnek kaja!)
1 kiskanál só
150g frissen őrölt tönköly + 150g rozs
1/6 kocka (vagy kevesebb) friss élesztő
kömény (emészthetőség miatt)
2 EK sikér

Ez be a kenyérsütőgépbe, az megdagasztja (sima dagasztóprogramra állítjuk)
Utána kézzel átdagasztani
Megformázni
20-30p kelesztés
be a 225 fokos sütőbe (amit azonnal le kell tekerni 175 fokra)
Kb. 40-50p. sütés (amikor nagyjából jó addig)
Végén 10 percre feltekerni 225-re, hogy aranybarnára süljön...
Vendég
 


Rambóka
Akkor nem csak mi vagyunk ilyen "szelesek"! :D Jobbak a gyerekek időjáráselőjelzésben,mint a meteorológusuk! :wink:
Együttérzésem a nemalvásért!Ada sem aludt jól! :(

Volt aki fél ,volt aki 3 hónap "pihenőidőt" javasolt.Mivel fizikailag abszolút nem viselt meg a dolog,és abból kiindulva,hogy van aki 9 hónapnyi babavárás,és szülés után rögtön teherbe is esik,és kihordja....szóval sztem nem kell várakozni!Sőtt,most működhetem a legjobban hormonálisan,hiszen közel 5 hónapig le volt blokkolva a petefészkem működése.Persze lehet a dokim következő ciklusra nem fog clostyt adni :oops: ,de majd szép könyörnyő tekintetem bevetem. :lol: Vagy felíratom apával :oops:

Csakegy
Hát akkor nem tudom! :(
Azt azért mégsem lehet,hogy nem eszel semmi CH-t.

Lara
NAAAAAA,teszteltél már???????????Drukk hegyeket küldök+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kavicska
NHekem is ez a tenyésztés lett volna szeptemberben,de megúsztam(akkor),aztán lehet majd kell! :wink:
Szorít-szorít,hogy ne jöjjön ki semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!

Lara!
Hajnalban illik ám tesztelni!!! :evil: :lol:
Nem bírom én már az ilyen izgalmakat! :lol:

Persze nincs időm, Győrbe kell mennem!
Bezzeg tegnap egész délelőtt próbáltam jönni, de nem engedett be! :evil:

Helyzetjelentés:
Tegnap lezuhant a hőm, mára szépen megjött! :lol: Ismét 28-as ciklus, nem tudom mi volt ez a két hülye hónap ezelőtt!
Szóval : juhéjjj! :lol: Holnaptól stimu! :lol: Most hívtam a Kaálit, beférek a februári listába! :lol:
Apró bökkenő : nem váltottam ki az injekciókat!
Most rohanok Győrbe, mielőtt bezár a patika, aztán boldogan fizetek 85 ezret, első körben! :evil:
Azért benézek Lara zebrája miatt, mielőtt elindulok! :wink:

Kép Kép
backa
 
 


Jó reggelt! :D

Lara!
Lebebelni = alukálni Kép (ez már több mint a szunya!) :lol:

Rambóka!
Őszintén.
Egyáltalán nem vagyunk elkeseredve.
Tisztában vagyunk vele, hogy spontán is lehetne babánk, csak kissebb eséllyel, de mi a "biztosabbra" akarunk menni! :)
Egy picit viszont betojtam a Norka cikkétől, hogy ki vagyok e rendesen vizsgálva?? Mert nem lesz könnyű.
Szóval elkeseredve nem vagyok, csak van bennem egy természetes félelem az egésszel kapcsolatban. Ami több komponensü:
1., hogy fogadják a meló helyen (mert ezt sokáig nem lehet majd titkolni) - bár Backa viszonylag "megnyugtatott"
2., hogyan oldom meg a pesti kiruccanásokat?
3., hogy fogom összeegyeztetni a melóval? (rengeteg feladatom van)
4., anyagilag hogy fogjuk bírni? (bár bízom benne, hogy kevés hormon elég lesz, mert a ciklusaim kezdenek közelíteni egy "egészséges" nő ciklusához - többé-kevésbé Kép , szóval sokkal nagyobb az esélyünk egy év metformin szedés után, mint egy évvel ezelött)
5., esetleg lelkileg nem e fog megviselni?

No, nem nyavalygok tovább! :) A tény, hogy engem ez most nagyon foglalkoztat. Nem kifejezés, hogy mennyire nagyon!
De nagyon optimista vagyok, a párom mint minden hasonló helyzetben, roppant segítőkész és bizakodó! :D

Nálam az időfaktor már nem számít! Tavaly még hittem abban, hogy a 2006-os évben babás leszek. Nem így lett! Most már nem "cél" a 2007-es babásodás. Jöjjön amikor jönnie kell!!! Kivárom. De minden eszközt be fogunk vetni, hogy gyerekünk legyen.

Többet erről nem írok! :? Nem idegesítelek vele benneteket! :?

Mostmár a peteérés sem foglalkoztat különösen :? márcsak azért sem, mert holnap én, hétfön a párom dolgozik.
De azért dobog nektek egy görbét! :P

Kép

14cn.
Vendég
 


Ó Backa!
A fene vinné el! :(

De ez a LOMBOK! AZ A LOMBIK! :)

Lara! :)
Kell egy pozitiv teszt! Tőled!
Ne verj át minket! :D

Rambóka!
Írtam püt
Vendég
 


Kavicska!

Nem mondom, hogy ne aggódj, mert hülyeség lenne! Az a normális, hogy foglalkoztat!
Én is bízom benne, hogy a két év metformin lassan használ, remélem olcsóbban megúszom, mint eddig! Nálad pedig még jobb a helyzet, nem beszélve arról, hogy az inszem egy nagyságrenddel olcsóbb! :)
Az, hogy lekileg hogy viseled, csak rajtad múlik!
Én a kezdeteknél megfogadtam, hogy nem teszem emiatt tönkre sem magamat, sem a házasságomat! Akkor, mikor a Kaáliban sírdogáló lányokat, meg ideges férjeket láttam. Na, mondom, ezt nem! És be lehet tartani! Persze nem könnyű, de muszáj! Különben is, melyik baba akar egy idegbeteg anyukába betanyázni? :lol:
Aztán meg : így is úgyis baba lesz a végén, akkor már várhatom jó hangulatban is! :wink:
Az utazgatás elég gáz! Még nekem is, pedig csak 40 km! De Neked nem kell majd olyan sűrűn járnod! :)
Szóval csináld csak szép türelmesen amit mondanak, bízz bennük, megérdemlik! Ha már elkezdődik, sokkal könnyebb! Meglátod! :wink: :)

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!

Andika
Nagyon sajnálom az autótokat,de lényeg h nektek nem esett bajotok...azt a picsát én tuti kiszagattam volna az kocsiból! :oops: :roll: :lol:

Espero,Mir
Csoda szép pocitok van! :wink: :D

Kavicska
Vagyok..szoktam olvasni,már én is várom h kész legyünk,csak egy bőkkenő van,nem találják a kiságy csavarjait :twisted: ,na már most addig nem tudjuk összerakni,,,amig nincs összerakva,nem tudom mit hova rakok a falra,+a hugom sincs kész a sablonokkal ...szóval rajtam nem múlik..áldozat vagyok! :lol: :lol:
Nagyon kiváncsi vagyok,mit mondanak a Pesten,remélem minél hamarabb csinálnak gyereket! :wink:

Okrisz
Grat a vizsgákhoz, ügyi vagy!

Backa
Hajrá Február!!!! :lol:

Lara
??????

Rambóka
Húú,szegénykéim jól kivagytok merülve,h tud egy gyerek ennyit sirni????De tényleg, ezt soha nem értettem,,,úgy sajnálom őket,,na majd nem soká rájövök :shock: :lol:


Bocsi akit kihagytam!
Szép hétvégét!
Vendég
 


Hi!

Don't worry about me! Kedvesek vagytok.
Sajna nega lett, de hétfőn még megismétlem a tesztet. Párom mondta, h tegyem félre ezt a tesztet és köv. hónapban vegyem elő.
Szegényem besokalt. :shock: Mondtam neki egyszer csak + lesz az a nyavajás teszt. :wink:
Kedden megint zaklatom az orvosunkat, ha nem lesz tesztügyileg változás.

Kép
lara26
 
 


A nap hirdetése (először azt hittem kamu... de ez túl durva ahhoz, hogy az legyen :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )

http://www.vatera.hu/csecsemo_tarto_kocsi_18191049.html
Vendég
 


(lombik - inszem ügyben pedig az illetékeseknek akkora kalappal, hogy 9 hónapig ki se másszatok belőle :) :) )
Vendég
 


Sziasztok!

Backa!

Sajnálom! Pedig annyira jó lett volna! :cry:
De majd most, kis rásegítéssel!!!! :wink:

Kavics!

A meló legyen az utolsó dolog, ami beleszóljon!
Az anyagi dolgok már nehezebbek!
A lelki meg a legnehezebb!
De szerintem elsőre össze fognak jönni az ikrek, úgyhogy nem lesz semmi baj! :wink:

Ella!

A gyereksírás nem olyan borzasztó, ha tudod, h. semmi baja! Olyankor inkább fárasztó.
Az a rossz, amikor tudod, h. vmi gond van és nem tudod, h. hogyan segíts!
De neked szelíd manód lesz, nem ilyen kis akaratos, mint a mienk! :lol:

Képzeljétek este 11-kor volt szopi. Hajnali 5-kor ébreszt a párom, h. megetettem-e 3-kor a gyereket? Nézek rá álmosan, h. nem, nem etettem, mert nem ébresztett! Összenéztünk, lemeóztam, h. él-e még, aztán gyorsan visszaaludtunk! :lol:
Még egy órát kummantott a ded!
Aztán 8-kor is megéhezett, úgyhogy kapott még egy kis repetát, ha már ilyen szépen végigaludta az éjszakát!!!! :lol:
Talán kezdünk helyrerázódni!

Lara!

???

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lara, a fenébe... :(

Most először kaptál a luteális fázisban HCG tartalmú injekciót? Csak mert az bizony nagyon megdobja a hőt, és semmi értelme a hőmérőzésnek, totálisan megtéveszt. :( Nem maga a HCG nyomja meg, hanem az ugyanúgy, mint a terhességben, további és fokozott működésre sarkallja a sárgatestet, ettől terhestüneteket produkál a test, és a mensi sem jön egy jó darabig.
Számomra érthetetlen, hogy terminált együttlétes akciónál miért van erre szükség. Hiszen még lombikokkor sem mindig alkalmazzák ezt a fajta orrba-szájba hormontámogatást a beültetés után.
Annál is inkább fura nekem, mert elmondásod alapján már rémlik, hogy egy NLC-s (nem aktívan fórumozó lány) is ugyanebben a protokollban részesült eddig (PCO-s), valszeg ugyanaz a dokitok. És neki sem jött még össze így, holott spontán ciklusaiban szép pé-je van...

Nagyon remélem, hogy esetleg ez még bezebrásodik, de hidd el, ha mégsem, a következő ciklusban lesz magától pé-d és talán több foganatja lenne így a próbálkozásnak, minthogy agyonszurkálnak. Saját tapasztalat, hogy a felpörgetett hormonos ciklusok után még 1-2 ciklusig mindenképp van utóhatásként is pé magától is. Talán ki kellene ezt használnod.
Vendég
 


Kavics!

Csatlakozom Rambókához!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Kép
lara26
 
 


Norka!

Még csak most kaptam ezt a Choragont pluszban.

Kép
lara26
 
 


Csakegy!

Te nagyon meglepődnél a pécsi Klinikán! :lol:
A csecsemőosztályon ugyanis vannak ilyen kis kocsik. Azért, h. pl. a császáros anyukáknak ne kelljen a friss sebbel a 4 kilós gyereket cipelni az őrzőből a szobáig! Én is használtam első nap!
Egyébként nem olyan borzasztó ötlet:
Sűrű a rácsozása, tehát nem szorul be a baba feje!
Kilát belőle és ez megnyugtató/ szórakoztató lehet neki!
Magasabban van, így anyuka is jobban rálát, miközben mondjuk főz v. kertészkedik, nem kell folyton odarohanni megnézni, h. él-e még a gyerek! (Majd meglátod, hányszor fogsz odarohanni a mózeshez/kiságyhoz, mert gyanúsan csönd van! :wink: )
Könnyebb tologatni, mint a mózest cipelni!
Nem másznak bele a csípős bogarak, mint a földre rakott pokrócra. A szúnyogok és csípős legyek ellen meg csak letakarod egy darab tüllel és mégis jól szellőzik!
Nyáron jó a szellőzése, nem tud túlmelegedni benne a baba!
Jóval olcsóbb megcuppantani a Tecsó parkolóból :twisted: , mint 16.000-ért megvenni egy utazóágyat, ami ráadásul jóval nehezebb is és bonyolultabb összerakni! :lol:
Persze onnantól, h. fel tud ülni/állni már nem biztonságos!
De onnantól állítólag a szabvány járókában sem marad meg! :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: na de ennyiért? :) 20-100 Ft között is hozzájuthat az aki nem fél, hogy elkapják :) :) :) "kicsit" drága... (akkor már inkább egy extra babakocsi csak az emeletre a mózesnek:)
Vendég
 


Sziasztok,

Mir, most komolyan, jol latott a dokid az uh-n :shock: ...nem ikreket varsz veletlenul :?: :wink: Ekkora gyonyoru szep poci, en mar akkor el sem tudom kepzelni a Kavicska ikres pocija mekkora lesz majd :wink:

Kavicska, sajnalom, hogy nem javultak az eredmenyek, de orommel latom milyen bizakodoak vagytok :lol: es a parod is milyen kedves, hogy mindenben segit :lol: . Az utazashoz szolnek hozza...Mi olyan termekenysegi kozpontot valasztottuk, ami egy oranyi autoutra van tolunk. Az itteni dokim ugyanis jol ismerte oket es ezt ajanlotta. Az utazast ugy oldottuk meg, hogy a laborokat, meg az uh-kat a lombiknal az itteni doki csinalta reggelente, es minden eredmenyt, az uh-s kepeket faxolt. Kozvetlenul az ebedszunet utan hivtam a termekenysegis dokit, aki pedig a receptemet faxolta a legkozelebbi patikaba, es este hazafele menet beugrottam erte, a parom pedig beadta. Igy a lombiknal csak harom talalkozom volt megbeszelve a termeknysegibe. Egy a hcg szuri elotti uh, a punkcio es a visszaultetes. Nem igenyelt az egesz kulonosebb szervezest es igy elkerultuk a minden masnapi utazast az uh miatt. Az inszemek is ebbe a rendszerbe mentek es a mhelyen nem volt feltuno. Reggel a munka elott labor, vervetel. Ebedszunetben uh (addigra a dokinak a labor faxolta az eredmenyeket) es este hazafele patika. A kollegaim csak annyit jegyezhettek meg, hogy minden masnap nem eszem bent, de szabi meg hianyzas nem volt.

Okr, gratulalok a vizsgakhoz!!! :lol: Nagyon ugyi vagy!!! :lol:

Niki, a ferjednek remelem megmaradnak az implantatumok. Az egyik kollegamnak is volt ilyen, hogy rogton az mutet utan begyulladt, de egy antibiotikum kuraval vegul megoldodott a dolog.

Rejoka, nektek mihamarabbi gyogyulast!!

Backa, Lara, nagyon sajnalom, pedig olyan gyonyoruek voltak a gorbeitek...

Norka, anyos mar elment?

Ramboka, ez a jarokeretes otlet nem rossz...jot nevettem rajta. :lol:

Zsizsik, sajnalom a szalagszakadast :cry: ...Nem lehet egyszeru a gipsszel kozlekedni...

Vegre szombat!!! :lol: Most megyek meg visszaolvasni...

Mindenkinek jo hetveget!

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!

Itt a csicsóka. Kedvenc receptkereső helyemről is másoltam be néhány recepet. :lol: csicsója

(remélem sikerül csatolnom....)

Kellemes hétvégét!

ui: Kavics ühüm. :lol: :wink: Bár lassan már elő kell jegyeznem magam, hogy leüljek firkálni pár sort, mert a párom nagyon rákattant a szörfölés rejtelmeire. :lol:

Bee
beebeey
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?