Új privát üzeneted érkezett!

Prüntyi
Megann síel, szánkózik!!De jó neki!!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka, köszi, Pannika szeme hogy van?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Julcsi mindennap eltüntet a lakásban legalább 2 tollat. Ha egyszer előkerülnek, tollkereskedést fogok nyitni.

Totka, a zenészcsalád túlzás, én botfülű vagyok :cry: Julcsi viszont leül 1-1 percre zongorázni, nagyon édes. Igen, apa zongorázik, nem egy sztártipus, de nemzetközi szinten a szakmában ismert zongorista.

KépKép

KépKép
majola
 
 

 
 

Prüntyi
köszi az érdeklődést Panni szeme felöl:hááát, semmivel nem jobb, tiszta piros, duzzadt, kenjük, +kamillával mosogatom neki.Azt mondták, kb.egy hónap :shock: is lehet a gyógyulás! :cry:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Prüntyi, megoldódott már a casco körüli problémátok?

Kuha, ha nem esik akkor mi is megyünk és kb 11-re mert kelünk, öltözünk megyünk...

Ancsa, nagyon szép Pannak és jó a video. Ez olyan kukkolós :)


Benianyu, grat, hogy túlvagytok a műtéten. Ügyi Beni és sok finom fagyit neki :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Jaj, az nagyon vicces volt, hogy többen telefonáltak, hogy hallották a rádióban Anna születését: a Ki nyer ma c. műsorban köszöntötték és apa zongorázott. Nagyon büszke voltam :)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Egy hóóóóóóónap???? Nanemár :shock:

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola
Azta, micsoda JulcsAnnaApu!!!!!!!!!!
Nálunk is fogyóeszköz a toll, firkál velük Panni ezerrel, és imádja enni is!!! :D :shock: :? Ezért nem kap még zsírkrétát, gondolom bejönne neki nagyon, de az összeset megenné szerintem!!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Majola
"Bejglisütő Dédinknél" mindíg szól délidőben a Ki nyer ma!!!Nagyon sajnálom, hogy ma nem voltunk ott!Tényleg nagyon jó érzés lehetett!!!!!!!!!! :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka, ez 1-jén vagy 2-án volt, még a kórházba telefonáltak.
Ja, igaz is, valaki kérdezte, nem egy napon születtünk Annával, én január 2-án.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Megann, de jó neked! Gondolok rád a sormintám gyártása közben, hogy milyen jó lehet a sipályákon :)
Ja, és nem válaszoltam az öreg szülős kérdésedre sem, pedig nem bántódtam meg, sőt! Csak baromira szétszórt vagyok. Jókor irok neked, amikor itt sem vagy :lol:

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ayse, bocsássuk szavazásra a kérdést: szerintem fehér alapon fekete :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola
sajna, akkor sem voltunk! :(
tényleg jókor írsz Megannak!! :lol: :lol: :lol:

Azt hiszem, mennem kéne aludni!
Jó éjt Nektek!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Zebra:
hmmm:szerintem fekete alapon fehér! :lol: :lol:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


én is a fehér alapon feketére szavazok.... :lol: :wink:

Csikken...ááááááááá... csak nem borítom ide a dolgot...kiküldtek egy rakás csekket a váltózár után...de az ugye nem jó...mert utána lett a rendes riasztó is berakva...és akkor már más összegű csekk van...az Eurorisk cég (akinél kötöttük az Aegon Casco-ját)azt mondta nem kell befizetni, majd csak az új kötvény csekkjeit...de még jó hogy felhívtuk az Aegont is...mert ott azt mondta a nőci, hogy sos fizessük be a csekket (negyvenakárhányezer), mert pár nap és elveszik a Casco-majd kiküldik a különbözetről az elszámolást...

szóval befizettük... :oops: azt meglátjuk mi lesz...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


sziasztok!

először is: fekete alapon fehér :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ma délutáni programom megint a wc és az ágy jegyében telt, jöttek azok a dög vörösök, de legalább nem holnap! :D
egész este meg a sógornőmnek nyomtattunk, úgyhogy csak most ülök ide :)

hát van benne valami, hogy miért ülök itt ennyit, egyszerűen észre sem veszem, hogy már megint eltelt egy óra, de majd visszafogom magam, igazatok van! :wink:


CLEO, PÜ-T ÍRTAM! nem mélt, mert lusta vagyok a másik gépre átnevezni. örülök, hogy jöttök!
egyben nagyon sajnálom, aki nem tud, de majd legközelebb :)

11 óra tökéletes, addigra elmegyek bevásárolni, mert most állni sem tudtam, ezért nem voltam.
úgyhogy csak olyat hozzatok, amit megesztek/megisztok!
víz, valami rostos lesz, veszek reggel gyümit is, van ikeás keksz és kölesgolyó a tiniknek :wink:

Rokica, mindjárt olvasom a cikket :) :) én már csak ilyen rosszindulatú vagyok a nőgyógyászokkal, látod :wink: (meg a sebészekkel, de legalább beismerem)
az ikeás keksz meg az a virágalakú gyömbéres, de az a másik is fincsi lehet. (múltkor elfelejtettem válaszolni)

Zsuzsa,
jó, hogy megnézte más is! :)
olyan érdekes, ahogy a ti fotóitokat nézem, mindig arra gondolok, hogy majd, ha a gyerekek nagyok lesznek és nézegetik a fotókat, milyen jó érzés lesz az nekik. mert valahogy árad róluk a szeretet, nem tudom jól megfogalmazni :oops: az én gyerekkori képeim jutnak eszembe róluk, de nem tudom megmagyarázni, hogy miért :oops:
na ebbe jól belegabalyodtam :lol:

Hajni, az egy hónap az nagyon sok :cry: :cry: :cry:
az én nagyapám is mindig hallgatta a kinyermát :) (testvére zeneszerző volt egyébként)
és még a hofi féle kinyerma is eszembe jutott, mindig olyan jót röhögök rajta :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Benianyu, meg olyan, mint a nagy testvér :lol:
örülök, hogy ilyen jó a hangulat a műtét után!

KépKép
KépKép
and
 
 


Juci, Marci hogy van??

Viki, remélem, mire írom, Peti már jól alszik! sajnos lehet ettől az oltástól kb egy hét múlva pöttyök és láz.

Ayse, köhögéssel hogy áll a család?
azt meg nem lehet tudni, hogy Lili hogyan vészelte volna át.

na megyek aludni, akkor holnap :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Eredményt hírdetek: fehéren fekete, vagyis mint betűk a papíron! :D

And!
Köszönöm kérdésed, egész jól. Kábé 2-2 x köhögtek, pedig még köptetőt is kaptak. Igaz akkor nagyon rondán :( !

ayse
 
 


Vörösök :(

ayse
 
 


Télleg, ha dolgoztok, hogy oldjátok meg?
Engem szerencsére nem szokott megkínozni ez a dolog. Viszont az első szülés óta mintha 2 nap alatt akarna kifolyni minden :evil: . És ez a tanári katedrán állva nem annyira kellemes. :evil: Ezért is gondolkodom a mirenán.

ayse
 
 


Ancsi
Brigi is tiszta Apa :wink: . Bár az én rokonaim szerint egyre többször hasonlít rám is pl.: mozdulatok.

Ayse
Jó, hogy ez lett a végeredmény, mert szerintem is fehér alapon fekete :P .

Totka
Pár napot nem olvastam :oops: mi történt Panna szemével?

Lányok
Brigi jövő héten kapja a 15 hós oltást. Mi az a homeopatás csodaszer, amit három napon keresztül kell adni és nem lesz semmi baja az oltás után? A fogával nagyon szenved szegény, ne legyen már beteg is :?

Kép
Kép
maresz
 
 


And
Annyira élveztem azt a több mint egy évet, amíg elkerültek a vörösök :?

Majola
Ki nyer ma :lol: :lol: :lol:
Nagymamám is minden nap hallgatta régen. Ma is a fülemben van a szignálja.

Kép
Kép
maresz
 
 


Bodza
Veletek mi újság?

Nyúlné
Minitalis képek megint könnyfakasztóak :lol:

Kép
Kép
maresz
 
 


Sziasztok!

Sajnos most csak villámlátogatásra van időm itthon, David csak 1-2 órát tudott bevállalni kórházban ma délelőtt.

Zsuzsának tegnap este is volt hőemelkedése, 37,9 popsiban, de nem adtunk neki semmit és nem ment feljebb! Már ez is valami. Most azon aggódom, nehogymá hazaengedjenek minket holnap (nekem semmi se jó) ráadásul a tini doki néni nem tartja indokoltnak a kontroll mellkasröntgent, ehelyett mindennap jól meghallgatja a tüdejét amiben eddig se lehetett hallani semmit. :evil: Nem tudom, szülő igényelhet-e ilyen vizsgálatokat, de én nem szeretnék hazajönni kontrollröntgen nélkül. Fülét se nézik ma, azzal a felkiáltással, hogy alig ürül már a bal füle, a jobb pedig meggyógyult. Hát nem tudom. A kontroll nem azt jelenti, hogy vélt egészséges állapotban is ránéznek, hogy biztos minden rendben van?!?!?

Azt remélem, bent tartanak a hétvégére és akkor valami tapasztaltabb szaki dönti el, hogy hétfőn mi legyen. Inkább bent vagyok még egy hétvégét, de tuti fix egészséges legyen mikor hazajövünk... bár első utam valószínűleg az új doktor bácsinkhoz fog vezetni vele...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Talizóknak meg nagyon jó talizást, remélem a következőn már mi is ott leszünk és végigpusztítjuk a muffinkészletet!!! :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica!
Szerintem is ragaszkodj a mellkasröntgenhez!
Ez elképesztő!!! Mi az, hogy majd jól meghallgatja, amikor eddig se hallotta????? Itt már én is elveszíteném a fonalat...vagy ha így akarnak kiengedni, ragaszkodj hozzá, hogy kerüljön rá a zárójelentésre, hogy milyen kontroolvizsgálatok után engedtek ki! Vagy beszélj a főnökével! Barmok!

Talizóknak jó talizást!

Ancsi!
Erre a gyerekre tényleg rá lehet mondani, hogy csak az apa biztos! Nagyon helyes kiscsajszi!
Hol volt ennyi hó????? :shock: Vagy ez porcukor?

ayse
 
 


A gyerekeim nagyon érzik a közelgő vihart: tombolnak. Főleg Andris, sikítozik, vinnyog, semmi se jó :(:(:(.
Na mindjárt ki is megyünk, még talán tudunk egyet sétálni a szép napsütésben.

A férjem munkahelyén ma mondják meg, hogy ki az az 5-6 ember, akinek a munkájára jövő tanévtől nem számítanak. Meg azt is, hogy ki milyen órákat kap majd. Nagyon kell sakkozni, mert annyira lecsökkentették a gyerekek óraszámát (a tanárokét meg felemelték), hogy egy földrajz-biológia szakosnak sincs ki a jötelezője. Most izgulnuk azért is, hogy ne kelljen napközizni (már ha maradhat). :evil: :evil: :evil:

Ancsi!
Remélem nem haragudtál meg a kis tréfámért, rám is ezt szokták mondani (csak apukám a biztos).

ayse
 
 


Rokica,

Latod en itt bedobnam ugyanugy mint Ayse a fonalat. Egy ilyen meretu betegsegnel, amit a kislanyod atelt, nem szolvan a sok elcseszett idorol, mire rajottek milye is van, akkor meg nem is ellennorzik szerintem gazdasagi okokbol, hat :twisted: :twisted: :twisted: Ragaszkodj a rontgenhez, a fene egye meg az ilyen lelkiismeretlen, fiatal kis kezdoket, bar szerintem o is kotve van szabalyokhoz es hat mivel meg kezdo nem igazan vallal felelosseget! Kerdezd meg mennyibe kerulne sajat szamlara!
Szerintem gondolkodas nelkul meg kellenne csinalniuk!

Ayse,
Feher-fekete csikos, alap nelkul :lol:

Ancsi
Gyonyoru ez a lany :lol:

Majola,
Jol tetted, hogy kikerted mas orvos velemenyet is!!

Jucc,
Nagyon jok a kepek es a fiuk szuper aranyosak

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Halihó!

Sajnos a taliról mi is lemaradtunk! :(
Számítottam rá, hogy ez előfordulhat, de azért nagyon sajnálom!

Tegnap Apával Bécsben voltunk, Nati pedig hajnalban felébredt és miután nem volt szopi, nem is aludt vissza.
Igy pont akkor dőlt ki, amikor indulni kellett volna Andékhoz. :?
Egyébként minden simán zajlott, Nati megint nagyon jól érezte magát a Nagyszülőknél! :)
Ugyhogy Juci, bátraké a szerencse! :D
Mondjuk Nati egyébként is elég nyüzsis csaj olyan terepen, ahol már otthon érzi magát! :D

Benianyu!
De jó, hogy túl vagytok az egészen! :) Remélem Beninek nem fáj most nagyon! :?
Dani gondolom örült nektek, ugye?

Rokica!
Szerintem is légy erőszakos!
Végre, hogy jobban van Zsuzsa! :) Nagyon örülök neki! :)
Annyit gondolok arra, hogy hogy fog viselkedni majd Zsuzsa, ha végre otthon lehet. Mennyire viselte meg a kis lelkét ez a kórházasdi. :( Mesélsz majd erről?

Zsuzsa!
Annyira nagyon szépek vagytok a képeken! :)

Ancsi!
Meli tényleg tiszta Apja! :lol: :shock:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Ayse!
Megy a drukk Apának! :? :?

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Hahó!!

Köszönjük a bókokat!! :D :D :oops:

Ayse.
De bizony haragszok!! :twisted: :twisted:
Jajj,dehogy is!! :lol: :lol: Igy legalább tényleg tutira tudják,hogy ki az apja!!! :lol: :lol: :wink:
Megy a drukk apa munkahelyével kapcsolatban!!

Edina.
Nem jöttetek dúdolni!!
Jajj,de hülye vagyok...hát gondolom a betegség miatt!! :oops: :oops:
Látom megint nem birtál aludni!! :wink:

Rókica.
Semmiképp ne hagyd magad lerázni!!
Igenis csak teljesen egészségesen engedjék ki szegény Zsuzsát,ha már ezt átkellett élnie!! :(

Duda.
Ügyes ez a Nati lány,hogy ilyen jól elvolt nagyival!! :D
És miket vettetek Bécsben??

Melit egy órája tettem le aludni,de már nyöszörög.. :? lehet ő is érzi a vihart?? :(

Úgy megkivántam a húslevest,hogy már itt illatozik a lakásban!! :lol:
Nyami-nyami!!! :D :D

ancsi26
 
 



Sziasztok!

Itthon vagyuk, Beni egész jól van. Nagyon nehéz neki nyelni, de azért próbálkozik. Evett is egy kicsit, meg iszik is. Nagyon hősiesen viselte, nem lehet egy szavam sem. :wink:
Most még egy pár nap nyugiban, még kb. 10 nap oviszünet, aztán mehet vissza "dolgozni" :).
Dani örült nekünk, de csak egy pillanatig, aztán ment vissza játszani, mert fontos dolga volt. :) Nagyon jól elvolt nélkülünk, evett, aludt, ahogy szokott, jó kedve is volt. Én meg már úgy vártam, hogy átöleljem. :) De ez a jobbik eset, sokkal rosszabb lett volna, ha két és fél napig sír utánunk.

Este megpróbálok visszaolvasni, remélem, lesznek már talis képek is. Most még pakolok, mosok stb.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ancsi,

En is fini husi-levest foztem tegnap, jo kis disznohusbol!

Duda,
Jaj de szerencses vagy, egyreszt mert anyukad vigyaz ra, masreszt meg, hogy jol mukodik a dolog. Igy legalabb van idotok egy kicsit kettesben is maradni :lol: Milyen volt Becsben, talaltatok valami erdemlegeset vasarolni?

Ayse,
Megy a drukk a ferjednek! Nalunk is allandoan sztrajkolnak a tanarok, mert nagy leepiteseket akarnak!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Benianyu :) Nagyon ügyes fiacskáid vannak! Örülök, hogy minden klasszul ment!

Maresz :) A homeo bogyó neve MMR, homeopátiás gyógyszertárakban beszerezhető, nem mindenhol kapható! Úgy rémlik, ezres körül van az ára. És nem mondtam, hogy nem lesz baja az oltástól, csak nagy valószínűséggel megelőzhetőek a szövődmények. Az oltást megelőző napon, aznap, és másnap kell 1-1 szemet beadni belőle.

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Benianyu,

Orulok a jo hirnek, hireknek :lol: :lol: Beninek gyors gyogyulat es egy kis hos!!!! Dani meg, hat biztosan aranyos volt, ahogy ment a dolgara :lol: :lol: Latod, minden rendben volt :lol: :lol:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Benianyu.

Jajj,de jó hogy jól viseli Beni!! :D
Amúgy szeret munkába járni?? :lol: :lol:
Dani is nagyon ügyes,hogy igy elvolt nélkületek!! :wink:

Jucc.
Képzeld én it Miskolcon venni akartam a homeós gyógyszertárban ilyen bogyót Melinek és azt se tudták miről beszélek!! :shock: :shock:
Még nem is hallottak ilyenről!! :evil:

ancsi26
 
 



Sziasztok!

Benianyu
örülök, hogy minden símán zajlott, és hogy ilyen ügyi fiacskáid vannak!
Beni milyen időközönként igényli a fájd.csill.-t,Megkérdezhetem melyiket kapja?
Duda
éljen Bécs!
Rokica
szerintem ragaszkodj ahhoz, hogy legyen cont.!De jó, hogy jobban vagytok picit!!!
Ayse
akkor a zebracsik megoldódott!!! :D (pedg már akartam javasplni, hogy hívjuk fel a Főv.Állat-és Növ.ker szóvivőjét-Hanga Zolit, Ő biztos tudta volna a tutit!!!!) :lol: :lol: :lol:
Csírákkal mizujs??

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka,

Mi van veletek?
Hogy van Panna szeme, javul azert egy kicsit??
Munkaval kapcsolatban?
Egyebkent kepzeld el is felejtettem irni, hogy szoval voltam a Kigyo Patikaban Oroshazan es hat rakerdeztem a babatejre, egy idosebb no volt benn, valoban nagyon aranyos, csak ugy erzem abszolut nem tudta mirol beszelek :lol: :lol: Vegul is 3-as tapszert vettem. De az a dragasag, ami ott van peldaul a Tesco-ban :roll: :roll: :roll: a Pampers pelenka dragabb volt otthon, mint itt nalunk.
Sajnos nem voltam benn a kozpontban vasarolgatni, mert ez a hulye virus kicseszett velunk, ezert nem is tudtam kapcsolatba lepni veled, meghat nem is igazan akartalak zavarni. De majd egyszer, ha jobb-melegebb idoben megyek haza es nem unnepekkor nagyon szivesen megismernelek am!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is, And!

Nagyon-nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat!
A lakásotok nagyon tetszett, igazán ízléses, és nagyon-nagyon otthonos!!
Sajnálom, hogy ilyen hamar el kellett jönnünk, dehát ugye Robihoz kellett igazodni, mondtam is neki, hogy egy kis progit csinálhatott volna még magának. :lol:
Gergő hazafelé a kezemben elaludt, ugyanis most Robi a céges nagy autóval jött értünk, abban meg ugye nincs gyerekülés.

Íme a képek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Benianyu!

Örülök, hogy Beni jól van, és főleg,hogy jól viselte a dolgokat! Biztos nagyon sokat jelentett neki, hogy ott voltál vele! És az is tök jó, hogy Dani ilyen szuperul vette az akadályokat!

Duda!
Kár, hogy nem jöttetek ma, de hát megértem.
Milyen volt Bécsben???

Szét is néztetek Bécsben, vagy inkább az áruházakat látogattátok csak?

Ayse, Majola!
Én azért arra szavaztam volna, hogy a zebra fekete alapon fehér csíkos.
(Bár, most megkérdeztem Robit, szerinte fehér alapon fekete csíkos)

Totka!

Szerintem még nem írtam, csak akartam, hogy úgy örülök, hogy így áll a volt főnököd a problémádhoz. Az alapján, amit leírtál, én szinte biztosra veszem, hogy ha úgy adódna, biztos tudna neked segíteni valamiben.

Nőgyógyi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ancsi!

Meli nagyon szép kislány, de szerintem is tiszta apja!!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!!!

And, köszönjük a meghívást Rolival! Hazafelé Roli is kifeküdt :)

Nálunk megérkezett a szél :(

Ime a talis képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 108.06.jpg[/img]
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Jó estét! :) :) :)

Fiúk az ágyban! Szerintem, mind a kettő perceken belül alszik. Jó fáradtak, Dani ma korán aludt délelőtt, Beni meg érthetően kimerült. :)

Köszönöm a kedves fogadtatást, meg a drukkokat is. Olyan kedvesek vagytok! :) Még nem volt időm visszaolvasni, igyekszem majd, bár én is hulla vagyok.

Pár szóban leírom a tapasztalataimat, mert elég pozitívak és mostanában elég sok rosszat hallottunk a kórházakról.
Egy gyerekszobát kaptunk, ami azt jelenti, hogy felnőtt osztályon voltunk, de csak gyerekeknek és szüleiknek fenntartott szobában. Egy 9 éves, nagyon aranyos, barátságos kislánnyal voltunk együtt. Az ő anyukája csak a műtét napján aludt bent, előtte nem, de napközben elég sokat ott volt ő is.
A nővérek mindannyian nagyon kedvesek voltak, bár behozták reggel 6-kor a lázmérőt (ez minden kórházra jellemző), de nem kellett felkelteni a gyerekeket és megmérni, ők szerencsére fel sem ébredtek a zajra.
Minden orvos barátságos volt a gyerekekkel, ha épp aludtak, nem keltették fel őket. Ha játszottak, akkor sem kellett rögtön vigyáz állásba vágni magukat, türelmesek voltak és ez nyugatóan hatott a gyerekekre. :)
Szóval tényleg jók a tapasztalatok. :) Pedig én is úgy mentem, hogy olvastam Rokica szörnyű történeteit arról a bánásmódról, amit ők kaptak.
Még egy érdekesség! :oops: :oops: Bejött egy új jogszabály a napokban, hogy fizetni kell annak a szülőnek, aki befekszik gyermekével a kezelés idejére. Mint utóbb kiderült, 16.320 forintot kellett volna fizetnem, két napra, ha már meg lett volna a kórháznak a megfelelő formanyomtatvány! Normális dolog ez? :? :? Szerencsére megúsztam, bár ha ma a kasszához küldtek volna, biztos kiverem a balhét, mert ezt illik az elején közölni. Ha még napi 2-3 ezer forintról van szó, azt elfogadom, de napi 8 ezernél is több, az nonszensz.
Gyorsan írtam is Rokicának egy sms-t, hogy kérdezzen utána, nehogy váratlanul érje, ha kap egy számlát egy égigérő összegről. :? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Még az lemaradt, hogy köszönöm a kedves érdeklődő sms-eket, nagyon jól esett, hogy gondoltatok ránk! :)

Ancsi,
Beni nem annyira szeret munkába járni, de azért elvan az oviban. Itthon mégis jobb neki, de most már olyan rég volt, hogy hiányzik neki a saját korabeli gyerekek társasága. :wink:

Totka,
A kórházban algopirin injekciót kapott, infúzióban. Itthon Nurofent adtam neki, de csak délután, amikor láttam, hogy nagyon szenved. Estére már jól volt, nem is kapott. Holnap is csak akkor adok neki, ha látom, hogy fájdalmai vannak. De már tudott enni, finom puha vajas kalácsot és egy kis habos fagyit. Az ivás nehezebb, de abban szigorú vagyok, mert tudom, hogy az a legfontosabb.

A talis képek nagyon jók! :) Mint mindig! :) Észrevettétek, hogy majdnem minden gyerkőc csíkosban van! :) :) :) Olyan nagyon már! :) És olyan helyesek! :) Látszik, hogy jól érezték magukat!:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Nagyon jók a talis képek!!!!!!

Kuha, mennyire nagyfiús lett Gergő!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Benianyu!
Ezek jó hírek :D:D:D. Seccperc alatt elmúlik a fájdalom is :D!
Kórházi számla :shock:
Komolyan, meg vannak bolondulva, erre már nem lehet mit mondani!
Akinek nem futja rá, mert kenyérre, fűtésre is alig jut, annak a gyereke csinálja végig egyedül???? Akár hetekig is????? Ilyenkor nagyon aggresszív leszek és nagyot tudnék rugni valakibe! Bocsi!

Talis képek nagyon jók! Olyan tündériek ezek a gyerkőcök! Esztin látni vélem a házigazda magabiztosságát. :)

Azért izgulok, mert anykám Brüsszelben van és több járatot is töröltek az orkánerejű szél miatt. Nem is tudom, miért izguljak jobban, hogy haza tudjon jönni ma vagy ne?

ayse
 
 


Csíráim alakulnak. Kidugták a kis szarvaikat a magokból. Valahogy gyorsabb menetre számítottam, dehát nem a sebesség a lényeg, hanem a méret! :lol: :lol: :lol:

ayse
 
 


Hát a hülyeségnek nincs határa...

A Berlini Szabadegyetem (FU) meteorológiai intézete adta a Kirill (Kyrill) nevet a ciklonnak, amely csütörtökön érte el Európa északi részét, és hurrikánná változhat át. Ez az egyetlen olyan németországi intézmény, amely jogosult arra, hogy a légköri jelenségeknek nevet adjon. 2002 óta lehetőség van arra, hogy adott összegért cserébe valaki nevet adjon a légköri jelenségeknek: 199 euróba kerül egy ciklon, 299 euróba egy anticiklon elkeresztelése, mert az anticiklonok hosszabb ideig tartanak, tovább láthatóak. A mostani ciklont, amely az elmúlt húsz év legerősebb szélviharának ígérkezik egy Kyrill Genow nevű, Berlin közelében élő német állampolgár tiszteletére nevezték el. A férfit három gyermeke lepte meg ezzel az "ajándékkal" 65. születésnapján.

ayse
 
 


Megnéztem a tegnapelőtti Nyuszi-bulis képeket is! :) Azok is milyen jók! :P :P Nagyon tetszik kisnyuszi új sérója! :) És látszik, hogy profin van levágva! :) Az a kis farkinca hátul nekem is bejön! :)

Barbi,
Nolcsi maga-választotta csíkos pólója nagyon nagyon jól néz ki és a ráncait kisimított Leon is nagyon csini! :) Milyen hosszú a fiúk haja! Nekem tetszik így, ugye általában rövidebb szokott lenni. :)

Csibb,
Fanni is olyan helyes, tényleg hasonlít And Esztijére! :) Drukk, hogy ne kelljen többet mennetek gyógymasszírozásra! :)

And,
Köszönöm a kedves bókot a nagy testvérről! :)

Ayse,
Lili ismeri a Madagaszkár című rajzfilmet? Abban is benne van a fehér alapon fekete vagy fordítva probléma. :) Bár, ez nem az ő stílusa. A duma viszont nagyon jó a filmben. :)
A hülyeségnek tényleg nincs határa ............

Azért is kiakasztó ez a fizetős szülői befekvés, mert az, hogy ott a szülő nagyon sokban megkönnyíti a nővérkék és egy kicsit az orvos helyzetét is. Igaz, így én is foglalok egy ágyat, (bár nem volt telt ház) ami pénzbe kerül, ezt is megértem, de nem hiszem, hogy ennyibe. 8000 Ft-ért Hévízen is kapok szobát szinte....
Belegondolok, hogy Beninek egyedül kellett volna ezt végigcsinálnia, megszakad a szívem. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?