Új privát üzeneted érkezett!

Megnéztem, hát a fene tudja...
Mikor ide csatlakozott régen, volt kép a profiljában. Azt nem merem mondani, hogy vmelyiken nem ő van, de nem u.az a kép volt! (mondjuk esküvőiből mindenkinek van egy rahedli)

Meddig kell otthon maradnod?

Ja, ez csak egyfajta szuri... Egy stimu 100-300e között van, és az egész ilyen arányban változik :roll: Én még a szerencsésebb vagyok, mert nem kellett olyan sok.
angel37
 
 


Angel te jó ég ennyire megemelték a hormon készitményeket?

Kép
Kép
meliz
 
 


Febr 12-én kell menni a 6 hetes kontrolra,addig tuti itthon leszek,aztán majd meglátom.De ha ilyen jó ütembe gyógyulok,akkor úgy gondolom,hogy febr közepén már talán dolgozhatok is,de csak finoman,óvatosan.

Hát akkor kész vagyon,nem is tudom,hogyan gondolták,mikor megemelték a gyógyszer árakat.
És még hol a vége,még csak január 16-át írunk.. :shock:
csanita
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Én jól vagyok máér semmi érzés, semmi barni. sőt túl vagyok az első sexen is!!
:oops: :oops: :oops:

Lassan peteérek!:)

Eliza téma: aki fenn van az iwiw-en az meg tudja nézni!! vannak fenn UH és pocakképek is!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Meliz,
(bocs csajok, kicsit off)

"egyes hormonkészítmények és egyéb, bennünket érintő gyógyszerek EOP általi támogatottsága 50-ről 25 %-ra csökken, ami a gyógyszerek jelentős mértékű drágulását eredményezi.

Egy-két gyógyszer jelenlegi és 2007. január 16. utáni körülbelüli ára:

Puregon 300 NE-s patron: 15.432,- helyett 24.973,-
Menogon (10-es kiszereles) 8944,- helyett 13.417,-
Menopur (10-es kisz.) 26.043,- helyett 39.065,-
Ovitrelle (tüszőrepesztő inj.) 4741,- helyett 7112,-
GONAL-f is ugyanilyen mértékben emelkedik.

(mára ugye ezek az árak már biztosra kialakultak) :!:

A nem támogatott készítmények (pl. Decapeptyl, Cetrotide, Choragon, Profasi, Superfact, Orgalutran, stb.) ára nem változik.

Anita,
akkor még egy hónap otthon!

Majd látod, hogy érzed magad :) , de úgy vettem észre, hogy egy komolyabb műtét után valóban kelleni szokott az a 6 hét...

Zsuzska,
hajrá!!! :wink:
angel37
 
 


Angel na akkor most jól ki vagyok akadva. :(
Amikor jan.4-én voltunk lombik konzultácion akkor megkérdezte a dokim,hogy emelkednek-e ezek a gyógyszerek amiket felsoroltál.

Neki azt mondta a gyógyszr ügynök,hogy ezek nem fognak változni.
Mondtuk jó.Akkor ráérünk februárba kiváltani.
Erre tessék!
Ha ezt tudom akkor már 5-én kiváltottam volna.Na én ezt,hogy adom be a páromnak?? :cry:

Kép
Kép
meliz
 
 


hát ezek a gyógyszerárak! Remélem nem kell lombikra mennünk. :(

Anita, miért írtad, hogy csínnyán a clostival? Én is tartok a cisztáktól. Erre gondoltál?


Beu, Te milyen adagban szedted? Hány hónapig?Akkor is szedted mikor babás lettél?Nekem a 2. naptól kell szednem a 6.-ig. 2 tablettát naponta. Azt nem is tudom, hogy egyszerre kell bevenni, vagy 2*1-et. Tudja esetleg valaki?

Anita Bromót nem kaptam. Hát nem tudom. Most bízok nagyon a dokimban. Úgy gondoltam, hogy megvárom ezt a 2 clostis hónapot és ha nem jön össze, akkor megkérdezem, hogy nem folytathatjuk e inszemmel. Nagyon sok az a két év már. De ezt ő is mondta. És azt is, hogy az lenne a következő lépés. Mármint az inszem. Remélem nem kell sokat clostiznom.


Zsuzska, tudod, most nagyobb az esély! HAJRÁ!!!! :)
Jól emlékszem, hogy Te is szedted a clostit?
pihi
 
 


Ja Beu, Ma 1 cn.
pihi
 
 


Sajnos lemaradtál... :(
Aki csak tudott, tegnapig felíratta, kiváltotta, vki jó előre. Én se léptem, de egy május-júniusi lombikkal nem is nagyon akartam.

Gonal-t nem tudom, kapsz-e, a legnagyobb falat ugye az :?

Jópofa a gyógyszerügynök :roll: Nehezen hiszem el, hogy nem tudta, pláne gyogyós berkekben... elég régóta dől a médiából is.
angel37
 
 


Pihi,
ez a sok szer nemcsak a lombikosokat érinti, inszemhez is kb ezek vannak, sőt sztem egyéb stimuhoz is, ami nem closty... :(
angel37
 
 


Angel az utrogestan-nak nem tudod az árát?
Abból is kell majd 8 dobozzal. :(

Kép
Kép
meliz
 
 


Az a vicc,hogy 4-én nálam voltak a receptek.Ha okosabb lettem volna nem a dokimra hallgatok.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sajnos az Utrot nem tudom...

Az eddigi ár másfélszeresét vedd, legfeljebb kiderül, hogy mégse emelkedett. Úgy emlékszem az Utro nem volt olyan nagy tétel, egy doboz egy ezres körül :oops:

Sztem ha felhívsz egy patikát, megmondják!
angel37
 
 


Pihi!

Igen én is szedtem már kétszer is.
2*1-et, azt kétszer, reggel és este kell bevenni.
Én szedtem 3*1-et is..eredménytelenül sajnos.
Nekem sem volt semmi mellékhatása. De eredménye sem.

Mikor lesz az UH??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angel, igen azt tudom, de a lombikhoz kell a legtöbb gyógyszer és annak az árát már mi sajnos nehezen nyögnénk ki. Legalábbis jelenleg. De ha kell hát majd azt is megoldjuk valahogy. Az inszemhez való gyógyszermennyiségre és árára már lelkileg felkészültem.

Zsuzska, köszi az infókat! Nem megyek UH-ra, csak vérvételre kétszer. Ebből tudjuk meg, hogy mit okozott. tudom, biztos jó lenne UH-n látni. De nem mondta a doki. Végülis PÉ-m eddig is volt mindig. Csak egy kis erősítés kell.Meglátjuk.
pihi
 
 


Pihi!!!

Azért Én a helyedbe egy uh-t közben kikönyörögnék.Clostit szerintem uh mellett szabadna szedni.Velem is szedette annó a doki,nem is nézett uh-val,csak vérvételek voltak,lett is cisztám,amit aztán ugye F.dokinak meg is kellett műteni.De Én mint Zsu is eredménytelenül szedtem,de csak napi 1-et kellett.

Zsuzska!!!

Te haragszól rám??? :oops:
csanita
 
 


Csanita!! dehogy!!!! miért gondoltad???

Remélem jól vagy, és jöhet a projekt!!

Puszi!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Pihi,
ja, értem.

Azt még hadd írjam le, hogyha a kormány agyament ötletei megvalósulnak, akkor mindehhez hozzájön az eddig TB által finanszírozott összeg (a 3. alkalomtól) - potom 300ezer zsebből :twisted: :(

Anitával egytértek UH ügyben, szt ellenőrzés nélkül nem szabadna stimulálni! A vérvétel nem mutatja pl a cisztát.
angel37
 
 


Zsu!!

Akkor oké,már megijedtem.Van msn-em,neked???Régen dumáltunk!!! :wink:
csanita
 
 


Sziasztok!

Pihi,segítségképpen írom, hogy mi mikor kötöttük az internetet a T online-nál akkor interneten keresztül kötöttünk szerződést. A hugimnál volt internet és úgy, és mivel így kötöttünk, ingyenes volt a beszerelés! Remélem érthetően írtam! :oops:
Sajnálom, hogy megjött!

Ancsa, sajnálom hogy fájt a varratszedés! Lelkileg hogy vagy?

Anita, örülök hogy javulgatsz, remélem megkaptad a pü-met, amit még hétvégén küldtem?!

Képzeljétek pénteken megyek esküvői ruhát nézni! Már nagyon várom!

Kép
kata05
 
 


Kata!És milyen ruhát szeretnél?
Nálunk a hétvégén lesz esküvői kiállítás.Debrecenben.
Mi ilyen rendezvényen intéztünk el mindent.Egy fél nap alatt.:)
breni
 
 


Breni, hát van elképzelésem, de nehéz leírni minden esetre a "mellemet" kéne hangsúlyozni, mert a popsim, meg a lábaim nem annyira formásak! Kinéztem egy Demetrios ruhát majd megpróbálom nektek felrakni és megmutatni!( holnap) Nálunk jövőhéten lesz a kiállítás itt Pesten.

Kép
kata05
 
 


Kata, nálunk nincs T-com, T-online. kis kábelszolgáltató cég van és náluk akarjuk. PR-Telecom a nevük. Ki is voltam akadva, mikor mondták, hogy be kell mennem személyesen. De ez van.

Lányok, tudom, jó lenne az UH. Azt hanyadik napon szokták????
lehet, hogy önszorgalomból bemegyek a kórházba és megnézetem. Én is úgy nyugszom meg.
pihi
 
 


Csajok!!

Csak bekuk ,bocs hogy most nem reagálok,de ezt az emailt ma kaptam!!


s.o.s


Az elkövetkezendő napokban E-mail útján képeket küldhetnek, melyen Osama Bin-Laden vagy felakasztva látható, vagy elfogása látható.

Ha ilyen E-mailt kap(sz), ezt a mellékletet nem szabad megnyitni, mert a merevlemezt azonnal, menthetetlenül tönkreteszi, leégeti.

Kérem, küldje(d) tovább ezt az üzenetet mindenkinek, aki az E-mail listá(do)n van! Inkább kapjuk meg ezt a veszélyt jelző üzenetet 100xszor, mintsem tönkremenjenek a legfontosabb adataink a számítógéppel együtt.

Ha olyan üzenetet kap(sz) amelynek címe: ?Invitation" ? függetlenül attól, hogy ki küldte, azonnal ki kell törölni, mindenhonnan, lomtárból is, és a számítógépet le kell állítani!

Ez a vírus, mely világszerte kering, eddig minden más vírusnál kártékonyabb. Ennek veszélyét a CNN tette közzé.

Vattay Szabolcs


bocs ha valakit zavartam vele!!!

Sziasztok!!
"reggel jelentkezem"


:D :D :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Moni!
Augusztusban meg a bal oldalam atjarhato volt,most meg mar mindketto teljesen zart!Ezert csak lombikbabank lehet!
Ti meg mostanaban mentek majd 18.heti genetikara ugye???

Pihi!
En is szedtem kb.8honapig a Clostyt!Minden honapban volt UH-os kovetes es kaptam melle repi szurit is!Nekem jo volt mert igy minden honapban volt PE-m,es kiszamithato volt a ciklusom is!
Koszonom az infokat!Most a SOTE-n gondolkodom nagyon!A Szabolcs utcairol meg nem talatam infokat,a Baross utcainak meg van foruma azt olvasgattam ma!Eddig jonak tunik! :?

Reni!
Szoritok nagyon hogy jol sikeruljon apa mutetje!!! :wink:

Angel!
Koszonom szepen hogy felajanlottad a segitseged!!!!A Kaali nekunk nagyon messze van!!! :( Majd a folyamatokrol biztos fogok erdeklodni!! :wink: KOSZONOM!!!!

Meliz!
Koszonom a drukkokat!

Anita!
Akkor meg van idod boven gyogyulgatni!
Igen,olvastam hogy eleg hamar kapott idopontot Sonjus,de az csak a konzultacio!A beultetesre viszont varni kene legalabb 6honapot! :(
Nolina remelem mihamarabb jelentkezni fog!En is aggodom ertuk... :(

Beu!
Sajnos holnaptol mar romlani fog az ido! :( Biztos jo nagyokat alszik kint Boti! :D
Koszonom a drukkot is meg a tablaban a javitast is!!!
Marci sokkal jobban viselte mint vartam,pedig ket nappal kesobb is jottem haza!Igertem neki egy jatekot es megemberelte magat erte! :wink:
En is szeretnem minel elobb elkezdeni,de olyan zur-zavar van a fejemben hogy meg nem tudom hogy hova,kihez,mikor....!Nehezen tudok donteni es altalaban el is kapkodom a dolgokat!Ezt most szeretnem jol csinalni!

Zsuzska!
Drukk a PE-hez!!!!! :D

Kata!
Lelkileg?Meg nem tudom!Neha jo,neha meg ketsegbeesett vagyok!
Ez az utobbi van tobbszor! :(
Agyilag is szetszort vagyok!Multkor a szilvasgomboc helyett egy torta szeletet tettem be a mikroba,a kave fozot megpakolom es elfelejtem bekapcsolni...De majd csak helyrejovok! :D
Remelem megtalalod almaid ruhajat!!! :wink:

Editke!
Koszi az infot!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!!

Ancsa!!

Szegénykém nagyon drukkolok ,és most már sikerülni kell !!Nem csoda ha szétszort vagy,ezen nem lepödtem meg!! Én az 1 cn -en mindig az vagyok szerencsére 1-2 napig tart :lol: :lol: !!

Pihi!!

Lesz a Vivanetnél márciustol olyan internet amihez nem kell elöfizetéses telefon :lol: nekünk most mikronet van de a sebeséget nem akarja növelni mint a többi szolgáltato és ugy néz ki márciusba gyors netünk lesz :lol: :lol: :lol: :lol: !!

Beuka!!

De jo hogy benéztél
:D :D !!Biztos jo nagyokat alszik kint Boti fiad!!

A gyogyikhoz nem tudokhozzászolni ,mert már kész vagyok az emelés miatt is!Na meg doboz dij :evil: :evil: :evil: !! Na inkább nem irom mert csak felhuzom magam,csak tudtnám minek fizetjük a tb-t??? :roll:

Megyek mert a párom mindjárt hazaér ,anyut vitte be a korházba fél 8-ra kivizsgálásra ,pár napig be kell feküdnie :( Csak azért vagyok már itt ,amugy 9-ig is eltudok aludni!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!Remélem semmi komoly baja nincs anyukádnak!

Ancsa!Köszi szépen.
Nagyon sok erőt küldök neked,ahoz hogy megtaláld a heyles utat.Próbálj meg benne bízni.
Én a műtét után voltam/vagyok ilyen szétszórt.Nem tudom mit nyomtak belém.
breni
 
 


Huhaa csajok ,Eli beteg most olvastam aba a topicba??
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Breni!!

Roszul volt és ezért kell kivizsgálni aztán kiderül,tudod véralvadásgátlo gyogyszer miatt mindent nem szedhet be,gondolom azért fektetik be.Nemsokárra kiderül!!

Jajj nem is mondam még jövö hét keddtöl szabin leszek :lol: :lol: :lol: :lol: 1 hétig ,unokatesom(Kata) hobbija a maszász "van rola papirja"és alig várom hogy jöjjön hozzám,már annyira rám fér!!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!
De jó dolgod lesz.Egy kis kényeztetés.Rám is rám férne. :)

Én sem leszek pénteken és hétfőn.:( Ennek most nem örülök.
De ide jövök beszámolni,ahogy tudok pénteken.
breni
 
 


Breni!!

Meghiszem azt alig várom :lol: :lol: :lol: ,csak ajánlani tudom !!Az a baj hogy apa is tudná ,csak nekem az ö keze erös !A Kata meg tanulta a fogásokat és nagyon érti a dolgát!! :D :D
A párom még nincs itthon ,kiváncsi vagyok bement-e egyedül a tescoba hazafelé ,modtam neki pár dolog kéne!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa,
kérdezz bátran! :)
És ismét javaslom, ne várj sokáig! Amint el tudod fogadni a gondolatot, vágjatok bele! :wink:
Jelentkezz be vhova konzultációra két hónapra előre! Én is azt tettem, mire elérkezett a nap, már nagyon vártam! :oops: Addig alakulgat majd benned a dolog, de közben van egy biztos pont!
És ha közben meggondolod, akár le is mondhatod.


A lelkiállapotod megértem, hasonlóan érzek...

Meliz,
itten van az Utro:

http://www.dr.info.hu/drinfo/pid/0/medi ... 15BE75DB93

És a többi gyogyó is megtalálható a dr info oldalon :roll:
angel37
 
 


Merre vagytok?????
breni
 
 


Sziasztok!
Most jövök a dokitól.Fiamtól jól elkaptam a náthát,egész éjjel alig aludtam valamit.
Megjött a vérvétel eredményem is.Gondoltam az majd megmutatja miért jött elöbb ez az 1 napos menszi. :?
Kíváncsi lennék mit szóltok hozzá.
3.napos:
Prolactin:69.67 norm.tart.:29.50-513.00
A többi mind rendben van a paríron.

21.napo:
Progesteron:11.2 norm.tart.:-1.5

Felhívtam a dokim aszisztensét és ö sem tudott mit mondani.Mert be van állitva a gyogyom.Azt mondta szerinte ö elmenne venni egy tesztet.Amiben én nem nagyon hiszek.De azért ma még meg csinálom.
Angel köszi szépen az infot.

Kép
Kép
meliz
 
 


Én úgy látom, a prolaktinod is jó :wink: , nem?

A progidat nem értem, így ebből, ahogy leírtad! :oops:
Milyen mértékegység? ng/ml-ben 10 fölött jó!!!
angel37
 
 


sziasztok!

Lassan letelik ez a nap is!

Meliz!-1.5??? minusz?
De neked sztem jó.

Breni! egy kalappal a párodnak!! rendben lesz minden!

Pihi! sztem is menj egy UH-ra, veszteni nem vesztesz. a 11-13. cn-on szoktak menni.

Pussz Mindenkinek!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska,
nagyon közelednek a nyuszijaid! :lol:
Sőt, már beléptek az esélyes zónába! :wink:
angel37
 
 


A prolaktinom csiszes majd nem határ érték allatt van.Igaz az még bele fér.A progesteron szintemet meg igy írták le.De a dokim aszisztense is azt mondta,hogy ez magas.De most gyors elö kerestem a régi vérvétel erdményeimet.
Sorolom a progesteronmind 21 napos:
2.14
5.8
5.86 ide nincs írva semmilyen norm.tart.
Igazából nem tudom ezek mit jelentenek. :roll:

Kép
Kép
meliz
 
 


Angel most olvasom,hogy 10 fölött ez jó?Akkor mit magyaráz nekem itt a nö!!Majd a frász jött rám,hogy megint egy gyogyo emelésem lesz.Igen ng/ml.Bocs :oops:

Kép
Kép
meliz
 
 


A prolaktinod nagyonis jó, az a rosszabb, ha emelkedett! :wink:

Ez a 3 progiérték, amit leírtál, ciklus 2. felében sajnos elég alacsony... DE azért nem teljesen mindegy, hány napos volt az a ciklusod, PÉ után hány nap telt el... :?

Biztos nincs ott egy mértékegység???

ng/ml-ben:
http://www.oviklub.hu/betegeknek/3tabl.htm

más mértékegységhez megnézheted a www.pharmindex.hu -t, ott vannak normál laborértékek!
angel37
 
 


De írtam az elöbb ng/ml-ben van megadva.Csak elöször tök voltam.Elfelejtettem oda írni. :oops: Bocsi.
De most meg is nézem azon amit ki raktál értéktáblázatott.
De jó,hogy neked ilyenek táblázataid vannak!!!!!
33naposak a ciklusaim.
Most úgye 25.dik napon vérezgettem másfél napot.Lehet,hogy ez kutyult be.Nem tudom.

Kép
Kép
meliz
 
 


Mire írtad az ng/ml, közben gyártottam az előző hsz-emet! :wink:

Na pl. egy 33 napos ciklusnál 19. napon van kb a pé, tehát ott egy 21. napi progi nem biztos, hogy mérvadó! Az oviklub is asszem pé+7 napot ír! :wink:
A biztosság kedvéért sok doki nézi 2x (vagy 3x is) egy lutheális fázisban!
Annak idején a 18. napi 13,3 ng/ml tökéletesen jó volt (11. napi PÉ-vel, véletlenül épp kijött a 7 nap :) ), 22. napon u.abban a ciklusban már 20.2-re felment! :)
angel37
 
 


Akkor nekem lehet,hogy nincs is rendes peteérésem?Nincs a tüszöben petesejt?Bocsi a tudatlanságom.
És ha a dokim tudja a ciklusom napját miért ilyen balf@...,hogy mikor kell azt nézni.Ebböl az egész orvostudományból kezd elegem lenni. :shock:
És még milyen jó,hogy te tudod.Ki tudja mikor tudtam volna ezt is meg ha nem írogatnék nektek.Bocsi csak most egy kicsit elkeseredtem. :cry:

Kép
Kép
meliz
 
 


A progesteron ng/ml.

Kép
Kép
meliz
 
 


Naaa, ne keseregj! Semmi szörnyűségről nincs szó! :wink:

Hogy pontosan mit takar egy elégtelen peteérés, azt nem tudom :oops: Valszeg nem elég nagy a tüsző, nincs benne petesejt v. nem tud kiszabadulni... ezt tényleg nem igazán tudom.

Az alacsony prog. következhet elégetelen peteérésből, de normál pé mellett is előfordulhat...

De hát UH-val már néztek PÉ idején, és volt, nem? :)

Ja, egy stimulált ciklusnál meg úgyis mindegy, csinálnak ott minden körülményt, ami kell! :wink: :)

Azért azt mondom, ne hallgass rám feltétel, nem vagyok nőgyógyász :oops: , én is csak a próbálkozós időszakban néztem utána dolgoknak, azok alapján írom ide az okosságokat! :oops:
angel37
 
 


feltétel=feltétlen :roll:
angel37
 
 


Angel nagyon szépen köszönöm amit írtál.
Most legalább tudom,hogy miért nem jön össze 4 éve.
Ha a tüszöben nincs petesejt(vagy elégtelen)-akkor nincs baba.
Nézik minden hónapban a peteér. uh. de ott csak a tüszö látszik.A petesejt annyira kicsi,hogy nem látják.
A doki azt szokta mondani,hogy "na most van peteérés mert bevérzet a tüszö".De ö sem látja a petesejtet.
De ezen clostival nem lehetne segíteni?

Kép
Kép
meliz
 
 


A petesejtet nem látni, tényleg mikroszkópikus, de egy szép, érett tüszővel nagy valószínűséggel rendben a van a pé! :)

Ja, és attól, hogy esetleg egy ciklusban vmi nem teljesen oké, attól még a többivel nem biztos, hogy gond van! :) Lehet, hogy egy kivételes eset volt.

A bevérzést nem értem... :shock:

Tüszőrepedés után keletkezik némi folyadék, amit az UH lát, de az tudomásom szerint nem vér... :oops:

Szoktak clostyval rásegíteni a PÉ-re, és ha szükséges akkor még progipótlás. Énmagam sose clostyztam, de lányok itt többen is, épp ma v. tegnap is szóba került! :wink:
angel37
 
 


Angel köszi a sok infot!!! :wink:
Még vannak jó emberek. :)
Most újból át gondoljuk a dolgokat a drágámmal.Már egy ideje beszélgettünk az örökbefogadásról.
Meglátjuk.
De ezek szerint már nem mostani a dolog mert több hónapon keresztül nem jók az eredményeim.Azon agyalok,hogy az orvos mikor megnézi csak ránéz és azt mondja oké minden rendben.
Közbe nem is jók az eredményeim.

Kép
Kép
meliz
 
 


sziasztok, feldobom a weblapunkat véleményezésre
http://web.t-online.hu/best2/

Kép
gaby25
 
 


Szia gaby.
Nekem tetszik.Az árak sem vészesek.

Kép
Kép
meliz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?