Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Reni
Tök jó hogy mostanság tudsz többet jönni.Remélem akkor ez azt jelenti hogy megoldódott a "dolog". Nagyon jó játékaitok vannak.Lenne is pár kérdésem ,pl a hintalóval kapcs. hol és mennyiért vettétek,meg a hangszereket?Lehet hogy én vagyok a béna,de én mindenkinél tök jó játékokat látok,de sehol nem találok olyan helyet ahol hasonlók lennének. Benedek nagyon nagy fiú lett,helyesek a Vikivel együtt :lol: . Te meddig maradsz otthon? És milyen tanfolyamra jársz?(bocsi ha már írtad de nem emlékszem). Ha tudtok gyertek ti is a talira,bár még sokan nem reagáltak rá.
Ha jól emlékszem nektek is fuji finepix 3500-ös fényképezőtök van.Nektek nem volt vele semmi gondotok?A mienk most szervízben van mert se kép se hang.

na mentem akkor a talit azért hozzuk össze.
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


Erika, Reni
nagyon jóók a képek. Reni szuper a gyerekek szobája. Nagyon megnőttek a gyerekek, érdekes mikor előző héten találkoztam a Vikivel, nem tűnt ilyen nagynak :) a srácokat meg még nyáron láttam 8)
Erika, én csak D vitamint adok a Máténak hetente 1x, amióta kevés a napocska, kivéve mostanában :)
A Gangi ad a Lackónak vmi homeopátiást. Egyszer írta azt hiszem.

Ági,
Dorkával mi van csak nem lett beteg?
A Máté is elég nyűgi volt ma, egyfolytában szopizni akar ("ana, nyanyanya" idézem):) remélem nem kapott el semmi nyavaját :)
1et alszik már a Dorka? Mennyit? Mert ő ugye nagyon sokat szokott aludni.
A Máté kb. november közepe-vége óta alszik csak 1-et, de akkor 2,5 órát :) általában segítek neki, nehogy rosszat álmodjon :) :)

Lívi,
Gratula a vizsgádhoz, a Timi már jobban van?
mit vigyünk a bulira?

Velünk minden rendben csak egy kicsit fáradtak vagyunk. Befejeztük a Máté kisházát, itt a képecske:

Kép


Kép

Kép

A többi kép, itt van:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=22662

A Máté nagyon élvezi, egész nap ki-be járkál benne. Jó, hogy lehet nyitogatni-csukogatni az ajtókat, ablakokat. Elég sokat dolgozunk vele, éjfélkor tapétáztunk (kérdeztem anyut, nem csuklott-e :) ) 2 napig dekoráltam .Elégedett vagyok, vele kivéve a tetőt, oda nem tudtunk mást kitalálni. Kiváncsi leszek, mennyit fog bírni. :)
Az apja is azt mondta, jó, de többet ne csináljunk ilyet :)
Azért nagyon jó látni, hogy a Máténak ennyire tetszik.

azt hiszem megyek aludni :)
Mindenkinek jó hétvégét!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Zsanett:
Nagyon jó lett a kisház! Ügyesek vagytok. Nálunk is volt már több ilyen doboz-házikó, de nem dekoráltuk ki.
Köszi, amit a szobáról írtál, igyekszünk, de még nincs kész, sötétítő függönyt szeretnék, meg az ikeás hálós tárolót sem tettük vissza.

Lívi:
Köszi a meghívást, még nem tudom, hogy meg tudom-e oldani, átgondolom, és privibe írok neked.
A hangszereket a www.fakopancs.com oldalon megtalálod, a hintalovat nővéremtől megkérdezem, tőlük kaptuk.
A fényképezőnknek eddig még nem volt baja, szerencsére. Úgyis elég sok műszaki cikkünkkel van baj. A házimozinkat már harmadszor cserélték újra, a mosogépünk is tönkrement, a kerámialapos tűzhelynél kiégett valami.
Nem tudom, mikor megyek vissza dolgozni, a gyes 25e. forintja nekünk se nagyon elég, márciustól már ezt kapok. De Benedeket még nem szeretnénk bölcsibe adni. Nem járok tanfolyamra, nem tudnám megoldani a gyerekfelügyeletet, itthon tanulom az angolt. Valami itthon végezhető munkát szeretnék, de sajnos nagyon sok az átverés. Angol-német fordításra, gépelésre gondoltam. Ha esetleg tudtok ilyesmit, szóljatok.


Ha megyünk a talira, a babakocsit tudjuk valahova tenni? Mert tudom, hogy Te is cipeled a negyedikre. Ha nem, akkor mehetek a kicsivel is, azt össze tudom csukni.

Sziasztok
Rena

KépKép
renáta29
 
 

 
 

Sziasztok!

Már nagyon régen nem voltam itt sajnos és nem is tudok sűrűbben jönni.

Utólag is boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

Kaptam Erikától egy e-mailt, hogy lesz babatali, szerintem mi is el tudunk menni, Virág hál istennek már meggyógyult, ma már nem is kellett egyszer sem bekenni a szemét (hál istennek, mert elég nagy tortúra volt, bár a végén már hagyta, nagyon ügyes volt)

Egész jól megszoktuk már, hogy ott lakunk, tetszik nagyon a dolog
:D Azért még nem teljesen érzem úgy az a haza, de egy kis idő múlva már biztos. A férjem a két ünnep között és utána is itthon volt egy kicsit, úgyhogy nem voltunk Virággal egyedül, jó volt. De megkezdődtek a dolgos hétköznapok neki is, nekem a suli és lassan persze a munka is.

Most mennem kell sajnos, Virág lassan hiányol.

Sajnos visszaolvasni nincs túl sok időm, majd szerdán akivel talizunk, tudok egy-két szót is váltani.

Addig is mindenkinek szép napokat!

Sziasztok!

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Egy körkérdés mindenkihez
Van valakinek kenyérsütője otthon? Ha igen, akkor milyen és elégedett e vele? Most akarunk venni, de jó lenne valami tipp, hogy milyet. Esetleg valami jó kenyér recept? Köszi, ha valaki tud segíteni.

Mázsa - Zsani

Kép
mázsa
 
 


Sziasztok

Csak egy gyors beugri

Reni
Már tudjátok hova rakni a babakocsit.Muszáj volt kiharcolni.Csak majd mindig le kell szaladnom,de nem gond kell egy kis mozgás :D

Zsani
Nagyon tetszik a házikó.Sokkal jobb mintha vettetek volna.(no meg persze olcsóbb is). Szerintem a szokásos megoldás jó a bulival kapcs.

Na mentem

üdv Lívia

Úi.:vettünk bilit.Ruhában elüldögél rajta kb 5 percet,de pucér popóval nem marad el csak max 5 másodpercet :D

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk, csak egésznap rohanunk!

Livi!
Köszönjük a meghivást, de sajnos nem tudunk menni! Szerencsére nem vagyunk betegek, csak a Dórinak olyan nagy a mozgásigénye, hogy muszály vele kimenni de. és du., hogy elfáradjon! Újév első napján esett az eső, nem tudtuk lemenni, este majdnem 1 óra alatt aludt el! Az itthoni futás, játék nem fárasztja ki!

Nem tudom, akinek nagy a babája és tud beszélni este mennyit beszél??? A Dóri végig kérdezi, hogy mindenki alszik-e? Énekel, verseket mond, puszikat dobál, egyszoval nagyon nehezen alszik el, pedig régen max. 10 perc alatt elaludt! Fog ez még javulni?

Megyek pihenni!
Mindenkinek jó éjt!
Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Ilon!
Mi vagyunk tataiak,de inkább e-mailben írnám meg a véleményem.Ide hosszú lenne,a többieket felesleges vele untatni! Ha dobsz egy e-mailt a nyedit@freemail.hu-ra,akkor válaszolok!

Lányok!
Én is megkaptam az Erikától a mélt a taliról,de ne haragudjatok,én most önző leszek. Apával kettesben Sárvárra megyünk 26-28-án és nem szeretném ha a fiúk valami nyavalyát addig összeszednének.Mivel a Beninek és a Marcinak is jön a foga (meg amúgy a Dávidnak is :P - "fogzik" a fél család),az immunrendszerük ilyenkor amúgy is legyengül,ezért fogékonyabbak a bacira. Ezért mi most nem megyünk,köszönjük a meghívást!!!!

Szép estét!
Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!


Mázsa,
nekem van kenyérsütőm , Trion márkájú- azt hiszem :) szóval nem egy márkás darab. Én rendszeresen sütök, mivel nem szeretem a bolti kenyereket, mert egy csomó minden olyan dolog van benne, (ízfokozó, tartósítószer stb) amit nem szívesen adok a Máténak. Így legalább tudom mit eszik. :D
Én szeretem nagyon, igaz arra fel kell készülni, hogy nem ugyanolyan kenyér lesz belőle, mint amit a boltban veszel. Sokkal tömöttebb szerkezetű, és nem annyira ropogós. Sok praktika van, ésáltalában amit a kenyérsütő géphez adnak recept nem jó. Én is az interneten találtam jókat (kívéve az 50 kenyérrecept című oldal, az vírusos, tapasztalatból mondom :) :) )
Alapreceptet tudok adni ha gondolod.
Igazából nem ismerem a márkákat, de szerintem az olcsóbb is jó. Az igazán jók már nagyon drágák.
Ti jöttök a Líviékhez? Akkor vihetek kenyeret, ha még nem kostoltál.


Lívi,
végül is csak a tapétát fizettük. Az 1500-ft volt. Ennyibe volt a ház. :)
Én is gondolkodtam már a bilitémán, de szerintem még várunk március-áprilisig. A Máté még nem éreklődik a "végtermékek" iránt :D , így nem is erőltetem.
Én itt olvastam többek között a bilizésről.
http://www.babaszoba.hu/topics?id=23


sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Mázsa
nekünk is van kenyérsütő gépünk,én is megvagyok vele elégedve,a márkája Nethaus.
Nekem is van jópár kenyér és kalács meg egyéb benne készíthető receptem,nekünk az is jó ami a könyvében van amit kaptunk hozzá.
Ha gondolod szívesen kölcsönadom őket,de itt is jókat találsz:

http://www.fogyipatika.hu/pekmuhely.html

http://medwe.hu/recept/kenyer.htm
Amúgy a kenyérsütésről ugyanazt tudom mondani amit Zsanka,így nem ismételnék :lol:

Zsanka
eszméletlen jól néz ki a Máté-lak!!!!!!!!!!!Nagyon ügyes vagy!Lehet,hogy én is kedvet kapok hozzá :lol: esetleg dobozt tudtok majd nekem is szerezni?A készítés részleteit a talin megbeszéljük :wink:

Edit
de jó,hogy eltudtok szabadulni kettesben a férjeddel,már rátok fér egy kis kikapcsolódás!!!Jó pihenést!!!!!!!!
A fiúkra ki fog addig vigyázni?
Sárvár az nagyon jó hely!
Azért hiányozni fogtok,de majd csinálunk szokás szerint jó sok képet és lesz mit nézegetnetek,legközelebb meg majd csak ti is ott lesztek :lol:

Lívia
mi ott leszünk a talin!
Cirmikéék is írtak,hogy jönnek,de végül hánytól lehet menni?
Milyen idő van nálatok/gyerekek öltöztetése miatt kérdezem,hogy mibe legyenek/,hol laktok pontosan?Kaputelcsit nagyon kell nyomni vagy csak kicsit?


Azt hiszem mást nem akartam írni :lol:
Sziasztok,jó éjt:ERika

cseriviola
 
 


Melinda,Anita,Csanita,Ági,Angika ugye eljöttök ti is Líviékhez a talinkra??????????

Puszi:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Zsani
Köszi az infókat sütő ügyben. Gondolom pár sütést kidobunk az elején, mire kitapasztaljuk. Igazából azért döntöttünk úgy, hogy veszunk, mert a Máté csak tönköly kenyeret kap, és most kezdte el, hogy olyan akar enni, mint mi. Az viszon pénzbe sok lenne, ha magunknak is olyan kenyeret vennénk mindig. Ezért gondoltuk, hogy akkor sütünk mi és egyformát fogunk enni. Szerintem nem megyünk a Líviáékhoz, de ha megírod, hogy kb. mikor mentek, akkor odamegyünk a lépijükhöz, ha hozol recepteket.
Szuper lett a Máté-lak. Én sajna nem vagyok ilyen kreatív. A Máténak az én gyerekkori sátram került elő, szereti nagyon. Igaz néha össze tesszük, mert megunja egy idő után. Pont most akarjuk a csúzdát lecserélni rá, mert már azt is megunta.

Erika
Neked is köszi, megnézem majd az oldalakat, amiket írtál. Ha tudsz adni már kitapasztaltakat, akkor talizhatunk a sétibe valamikor (vagy veled is a Líviáék lépijénél) és lefénymásolnám őket. Most nagyon lelkes vagyok, remélem bejön majd ez a sütögetősdi:)

Na megyek aludni.
Jó éjt, ha még benézne valaki.

Mázsa - Zsani

Kép
mázsa
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan a talira!:

Lívia! Köszönjük szépen a meghívást :) örömmel elfogadjuk !
Mikortól mehetünk? POntosan hová? Mit vigyünk? (üdítő,kajcsi)
köszi :wink:

Szép napot miondenkienk!!!
angika
 
 


Sziasztok!

Csak a talira reagálok:

Lívi!

Akkor ha nem jön közbe betegség mi is megyünk Benedekkel. Majd benézek még, hogy hova kell menni, mit kell vinni. Köszönjük mi is a meghívást!

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!
Ez mindenkinek szól!

:oops: Neharagudjatok, hogy eddig nem írtam, de a Férjemmel nagyon betegek voltunk (szerencsére a gyerekek nem) és így semmi erőm nem volt a géphez jönni, annak örülök csak, hogy a gyerekeket el tudtam így látni, nem volt könnyü. Most megyek renberakom a lakást, megfőzök, aztán mindenkinek válaszolok! :lol:

Méd egyszer neharizzatok! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi + szülinapi köszöntőket! Bár a névnapját nem most tartjuk a Dávidnak, mert kiszúrás lenne szegénykémmel, hogy egyszerre van neki minden.

Péntektől dolgozom :cry:
És nem jó főnököt kaptam, sajnálom is magam rendesen :D

Rakok majd fel képeket, most töltöm fel a számítógépre.
Visszaolvasgattam, de azt már nem tudom, hogy ki mit írt, de azért reagálok egy-két dologra.


Fogkrémet mi homeopátiást használunk, azt biztos, hogy nem baj, ha lenyeli.
Most kezdtünk el bilizni - ki tudja, hányadik nekifutásra. Vettem a Móciban neki zenélős bilit (na, egyszer sem zenélt, de mindegy), és Micimaci + Tigris van rajta. Volt már bilink, de arra nem akart ráülni. Most erre ráül, és három napja belekakil, néha bele is pisil. Sajna szólni még nem szól. Aztán lehet, hogy megint három napig tart az újdonság varázsa, aztán megint nem akar majd bilizni. Így sem egyszerű, mert fűzni kell, hogy ráüljön. Lehet, hogy ez sem a legjobb, de egy könyvét lapozgatja, míg rajta ül, és akkor így hajlandó egy kicsit tovább rajta ülni.
Böcsi: én márciusban szóltam, hogy novemberben kezdenénk. Végül is szept közepén el tudtuk kezdeni, de jobb is így, mert azóta is sokat beteg (1hét-3 nap bölcsi, és ugyanennyi itthon), szóval még nem vagyunk túl a közösségi bacikon.
Beszélni még mindig nem nagyon tud a Dávid :cry: Most valamelyik nap összekapcsolt két szót, nagyon örültünk neki (apa pulcsija). Most már ott tartunk, hogy nem csak utánunk ismétli a szavakat, hanem magától is mondja, ha ráismer valamire. Este viszont mi is küzdünk az elalvással. Mert persze ő nem akar lefeküdni. Előre félek, mi lesz, ha rendes ágyat kap, hogy fogom meggyőzni, hogy aludjon. Különben mi szoktunk beszélgetni (legalábbis én, mert a Dávidot nem nagyon értem), ilyenkor végigbeszéljük az aznap történt pozitív dolgokat - azt gondoltam, hátha jobban alszik, ha kellemes dolgokra gondol előtte. Aztán lehet, hogy enélkül is ugyanígy aludna.
Babatalira sajna nem tudunk menni, egyrészt most nem lehet tudni, hogy bújkál-e benne valami, ráadásul ha jól van, akkor pedig délelőtt bölcsiben van. De azért köszönjük a meghívást.

Gangi!
Lenne egy kérdésem. A tervezési osztályra kerültem vissza, ahol többek között az a dolgunk, hogy "kitaláljuk", hogy mennyi lesz a köv. hónapban az egyes adónemekből a bevétel. Én az EVA-t kaptam, és az illetéket. Mivel ez nekem/nekünk új, nem tudom, hogy álljak neki. Most ez egy kicsit magánakció, mert erről még nem beszéltem a főnökömmel, de szoktátok ti az illetéket tervezni, vagy elemezni? Ha így lenne, akkor majd beszélek a főnökömmel, és lehet, hogy elmennék az Illetékhiv-ban, aztán beszélnék valakivel, hátha tudnak adni valami támpontot, hogy hogyan csináljam. Különben jópofa a főnököm, kiesett több mint két év, és így is én kapom az újat (a többiről legalább van már tapasztalat). Na mindegy. Ha olvasod, ide is írhatsz választ, de adok címet is: kelig@freemail.hu
Köszönöm!

Most így hirtelen ennyi, majd jövök vissza a fényképekkel, csak lekicsinyítem egy kicsit őket.

Lilla
lillaka
 
 


Ezt a képet a bölcsiben készítették:

Kép

Szülinapi ajándék volt ez is:

Kép

Szülinap, sok-sok lufival:
Kép

A torta:

Kép

Ugrálunk a Bencével:

Kép

És végül egy kép a családról:

Kép
lillaka
 
 


sziasztok

akkor a cím a köv:réti u 25 4/1.Csöngőt elég kicsit is nyomni műkszik akkor is. Pontosabban a címet: ha a dózsakerti híd felől jöttök,akkor el kell menni a plussig,a hungária biztosító előtt be kell kanyarodni jobbra,majd 2 buszmegállót kell menni,de a 2. buszmeg előtt kell bekanyarodni jobbra.Garázsok vannak ott és pont szemben van a ház ilyen rózsaszínes és a Jakabó Judit fogász van a házunkban.
Szerintem 9 től lehet nyugodtan jönni,kinek hogy jó.Üccsi ropogtatni való lesz,tehát tulajdonképpen nemigen kell hozni semmit.

Használ valaki freemailt?Azért kérdem mert én már 3 napja nem tudom használni.

Na most mentem üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Csak gyors írok egy kicsit.

Livi:
Köszönjük a meghívást,örömmel megyünk :lol: .Így annyira nem vagyok képben hogy merre fele laktok pedig mi ia dózsakartnem laktunk,a vadász út 85 -ben.Szerintem ez eléggé közel lehet hozzá.A Milleniumi lakópark fele van?Parkolni lehet a közelben?
Hát ha nem találnánk oda akkor csörgök :lol: .Sztem mi olyan 10 körül érünk oda.
Ja és én tudom használni a freemailt.

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Elösször is azzal kezdem, hogy most több mint egy hetet elég betegek voltunk a férjemmel, de a gyerekekkel semmi gáz nem volt, most már kezdünk a betegséből kimászni, ami tök jó. :lol:


Renáta
Szerintem is jók a képek amit feltettem és örülök, hogy neked is tetszik, bár bevallom annyira fárasztó amikor fel kell tölteni a képeket és elötte még át is kell méretezni.
Igen, az a szőke-fekete hajú boszi én vagyok. A barna hajú képem az már régebben készült, úgy 1 és 1/2 éve. A gyerköceid tök arik lehetnek amikor beszélnek, nekem a kicsifiam is tudja mondani csak nem mindent érthetően. Nálunk nem gáz a tv-zés, ha a Kevin nem tévézik akkor tiszta dili, és nagyon fel tud pörögni. De mi szolktunk közösen is játszani, vagy a két gyerköc együtt. De olyan is volt már, hogy a Kevin büntetése az volt, hogy 1 hétig nem volt se tv, se gépezés, se édesség vagy üditő. Ahogyan látom az írásaiból nagyon arik lehetnek a gyerekeid.

Ági
De jó, nem is lakunk akkor egymástól olyan messze, mi a Plusszal szemben lakunk. A Dorka is nagyon szép kislány, én mindíg is szerettem volna 1 kislányt, de sajnos ez nem jött össze, mostmár viszont nem is szeretnék több gyereket. Hát igen a Roland nagyon rafkós kölök. :lol: Szerintem a Dorkának lehet, hogy kell még egy kis idő amig elkezd mindenfélét enni, de szerintem leginkább azzal lehet rávenni ha látja, hogy te is azt eszed. Nekem az a baj a Rolandal, hogy mostanában még a pépes kaját sem akar enni, de szerencsére jó húsban van. És ti hová jártok dokihoz?

Erika
Örülök, hogy tetszettek a képek, nekem is az utolsó a kedvencem.
Láttam hogy az IWIW-en bejelöltél. Én is megtettem, és az MSN listámra is felvettelek. Hogy megyünk-e a talira nem hiszem, még nem gyógyultunk meg rendesen ezért a bacikat sem vinnéám oda senkinek. És amúgy hogy vagytok?
Jaj, a képek amiket a dekokról csináltál nagyon szupik,a legjobban a Wc-és tetszik nekem, hogy van erre időd? :lol: Most irigykedem :lol: :oops:

Angika
Gondolom már tudod, hogy mi is a Gálon lakunk. És ti merre felé? Láttam a képeket aranyos kislányod van neked is. Hát a mostani talira nem megyünk el, mert én még nem gyógyultam meg rendesen, sajnos. Az nagyfiam Kevin ő most pénteken lesz 5 éves. a Rolandom meg most csütörtökön 15 hónapos. Amúgy a Julcsi apukájával van a második képen?

Edi78
Olvastam amit írtál a fürdőben történtekről, huu nagy szerencsétek volt, hogy semmi komoly nem történt. Nekem van egy kád tartóm, nagyon tartós, ha esetleg kéne szivesen odadom csak úgy, nekünk csak a helyet foglalja.

Zsanka
Nagyon jók a képek, és az a házikóóó nagyon szupi!!! :lol:

Mázsa
Nem tudom, hogy aktuális e még a kérdésed a kenyérsütövel kapcsolatban, de minsóden esetre nekünk van itthon és isteni jó kenyeret lehet vele sütni, és időre is be lehet álitani, és akár reggel mire felkeltek kész a friss meleg kenyér.

Csajok!
Nemsokára lesz IWIW meghívom, szeretne valamelyikőtök?

KépKép
KépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Lívi!
Mi is örömmel elfogadjuk a meghívást, azt hogy mikor érünk oda nem tudom, mert ebéddel el kell készülnöm csak utána tudok indulni, de max 10ig mi is ott vagyunk. Bevállalok én is 1-2 lefutást, rám jobban rámfér :)

Lilla!
Igen szoktuk tervezni a bevételt, hisz az önkormányzat költségvetésének nagy részét ez fedezte. A főnökök bizti tudnak segíteni. az elemzésre nem tudom konkrétan mire gondolsz, de biztos segítenek a csajok benn a Hivatalban. Nem hallottál róla valamit hogy van e valami terv a Hivatallal?? (konkrétan a létszámleépítés érdekelne)

Zsanett!
A kisházikó óriási, nagyon nagyon tetszik, csatlakoznék Erikához és megkérdezném, hogy nekünk nem tud szerezni a párod dobozt és persze azt is hogy nem lenne baj ha leutánoznánk a házikótokat???

Mázsa!
Kenyérsütőgépem nekem is van és nekem is noname én még nem hallottam arról, hogy jobbat lehet sütni a márkásba.
Én imádom a kenyeret amit lehet benne sütni, de sajna én a barnát a fiúk meg a fehérkenyérért vannak oda :( így sokszor kidobtam a felét és ezért nálunk talonba van, de most a fogyókúrához elég sok kenyér kell és szerintem újra elkezdek sütni és a fogyipárommal megosztom, hogy mindig friss legyen :)

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok mindenkinek boldog, békés új évet kívánok így utólag.Nem tudtam írni mert a lányom kórházban volt, vérzett a veséje. Ezért a Tescoból is elküldtek mert elkellet jönnöm betegállományba ( ti nem így döntöttetek volna??). Most állást keresek ha valaki tudna valamit az szóljon nekem légyszíves.

Ann26!

Én szívesen elfogadnám az iWiW-es meghívot az e-mail címem zabraczkine@freemail.hu a nevem Zábráczki Zsuzsi.

A Szabolcs 1 hónapot nem járt bölibe mert beteg volt utána szünet, most megint járunk de egy kínszenvedés ordít mint a sakál már ha az autó rossz írányba fordul akkor elkezdi.

Én meg a lányom 3 hete diétázunk az 1200 kcal-ás diétával amit akórházban össze állítottak a gyereknek, mert le kell fogynia 32 kgról 22 kgra és nekünk bevállt és minkor kezdtük 117 kg voltam és szerdán méreckedtem akkor 109 kgot mutatott a mérleg és kibirható nem kell éhezni den nem is lehet zabálni, de a megengedett kajákból is lehet jó ízűt enni.

Egyenlőre ennyi, állás ügyben ha valaki tud valamit értesítsen, köszi előre is mindenkinek.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Sziasztok

Azt még elfelejtettem hogy nincs valami jó idő nálunk,bár ha sokan szoktunk lenni akkor az más.Úgyhogy gyertek rétegesen.

Zsuzsi
Én mindig is utáltam a tescot.Hát én is bizti a gyerekem mellett döntöttem volna. Egyébként ez most a túlsúlya miatt jött ki neki?Azért fogyóztok?Kitartást nem lehet könnyű a helyzeted. Szabi majdcsak újra visszarázódik a bölibe,lehet a múltkori praktikákat ismét be kéne vetni.Egyébként ide jártok bölibe dózsakertbe?Ha igen,mi a véleményed róla?

Ági
Igen a millenium lakópark van az egyik oldalon mi meg a másikon.Van bőven parkolóhely.

Örülök hogy ilyen sokan tudtok jönni,már tök várom.Kiváncsi vagyok a Timi mit fog szólni. :D

Na most mentem üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


gyorsan jövök
Lívi,
kösz a címet, megyünk! Próbálok sütni is valamit.

Erika,
Gangi,
még van 5 doboz :D . Kettőt félretetetek, a többit elviszi egy másik ismerős eltüzelni.
Majd megbeszéljük hogyan adjuk oda.

Mázsa,
nekem jó ha a Líviék előtt talizunk kb 10-re érünk oda, akkor viszek egy könyvet is.

mentem
sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Mázsa
az oldalak amit küldtem a kenyérsütésről,én nagyrézt onnan próbáltam ki 1-2-öt és bevált.
De majd e-mailben elküldöm amik még vannak a gépnek a könyvében,azok is kipróbált receptek.
Én szárított élesztő helyett rendeset szoktam,1 adag kenyérhez elég 1/2 kocka.

Csajok!
mi lenne,hogy akik innen a közelről mennénk taliznánk a sétiben és egyszerre mennénk,hogy ne kelljen a Lívinek olyan sokszor emeletet másznia?

Lillaka
mi a neve a homeós fogkrémnek?Patikában lehet kapni?Ára?Íze?
Nagyon jók a képek!Dávid milyen sokat nőtt mióta láttam,kész úriember!
Végre egy családi kép rólatok!!!!!!!
A torta milyen ízű krémmel volt megtöltve?

Gangi
kenyeret le is lehet fagyasztani,nem próbáltad úgy?
Szerintem egy friss kenyér lefagyasztás után is fini.

Zsuzsi
nem irigyellek!
De jól döntöttél,első a gyereked!!!!!!!!!!!
Ügyesek vagytok a fogyókúrával,csak így tovább!!!!!!!!
E-mailben el tudnád nekem küldeni,megnézném a diétát :P
SAjnos Vikit úgy néz ki,hogy nem vették fel a bölcsibe áprilistól,de majd ez márciusra fog tisztázódni.Szabolcsot mennyivel előtte írtattad be,mikor kezdte,ősszel?
Lehet,hogy a suttogó c.könyvet neked is el kéne olvasnod,hátha lenne megoldás az ordításra.


Zsanka
köszi a dobozt!
Kombi autóba azért befér?

Jó éjt mindenkinek,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Moncsi

nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép Kép Kép
Erikáék

cseriviola
 
 


Zsanka!

Tényleg egy normál autóba nem fér be???? A mi autónk elég nagy ha jó nektek a hétvégén elugranánk érte, de ha nem fér be nem tudom hogy hozzuk el ha más nem hazasétálok vele :)

Ha van több doboz akkor elkérnék 2vel ha nem baj. Előre is köszi!

Erika!
Még nem próbáltam lefagyasztani, mikor fagyasztod le amikor kihült vagy másnap? Mennyi időre lehet? Hogy olvasztod fel? Mikro? sütő? mennyi ideig?

Mi sajna megint rosszul alszunk, de szerintem jön a foga mert ma reggel is megkérdeztem tőle, hogy mi a baj fáj valamid? és Ő rögtön a szájába nyúlt és a lenti szemfoga helyére mutatott. Olyan okosak, nem gondoltam volna hogy már ilyen értelmesen lehet velük kommunikálni.

Puszi
Kellemes napot!
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors pár sor.

Zsani
Ott leszünk 10 körül a Líviáék házánál. Még kihasználjuk, hogy ilyen szuper az idő, ezért inkább megyünk utána a játszóra. Mi du. is szoktunk menni a Máltaira, ott is lehetett volna talit szervezni.

Erika
Köszi, ha elküldöd mailben. Egyébként bevallom, most de. sült a második próbálkozás, de ez is kuka:) De még nem adom fel. Du. megyek angolra, akkor a férjem fog valamit alkotni:)

Ja, és köszi mindenkinek az infót a kenyérsütésről!
Mennem kell kicsit tanulni.

Sziasztok
Zsani

Kép
mázsa
 
 


Sziasztok!

Lívi:
Ne haragudj, mi mégsem megyünk, most szólt ide a nővérem, hogy jönnek a Danival a kórházba holnap, a tejcukor-érzékenység mellé most még a lisztérzékenység is pozitív lett neki, és be kell jönnie két napra csüt. reggel biopsziát csinálnak neki. :(
Nem is mondtam, hogy mentünk volna valahova, ez most fontosabb.

Érezzétek jól magatokat!

(ja, a hintalovat még 3 évvel ezelőtt vette, Lábatlanon, de nekik van egy eladó ugyanilyen, a lábrésznél a kicsi összekötő rózsaszín, írj, ha érdekel. )

Rena

KépKép
renáta29
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára edi78 2009.11.16 09:18-kor.

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok

Edi
Miért nem jötök ti is.Szívesen megismerkednénk veletek is élőben.

Reni
Asszem érdekelne a hintaló.Majd e mailon tudsz küldeni képet,meg árat?
Sajnálom hogy nem tudtok jönni. Akkor megkérdezem itt,hogy annak idelyén ha jól emlékszem Benedek úgy evett hogy le kellett foglalnod valamivel. Ez meddig tartott nálatok?Meg mikkel foglaltad le kaja közben? Azért érdekelne mert a Timi is mostanság elég furán eszik,mindig mutogat meg magyaráz valamit kaja közben,és rázza a fejét hogy nem mert ő azt a valamit akarja,de sokszor már mindent odaadok neki és már nincs ott semmi és még mindig mutogat.Szal nem tom.

Na mentem.Akkor holnap várok mindenkit szeretettel,lehet jön egy nem babanetes csajszi is.
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Gangi
látom nagyon megtetszett a doboz,Lackónak két háza lesz? :wink: :wink:
A kenyeret én feldarabolva szoktam lefagyasztani,miután kihűlt,de jól becsomagolom zacsiba,nehogy átvegye a hűtőszagot.
Nem szoktam sokáig fagyasztani,az nem tsez jót neki,max.1 hétig.Kiolvasztásnál meg csak előveszem és a zacsiban olvad ki,így nem szárad meg a kérge.

Mázsa
bocs,de még nem volt időm a receptet elküldeni :cry: de sietek vele,max.holnap du.elküldöm.

Reni
sajnáljuk,hogy nem tudtok holnap ott lenni a talin,de a DAni vizsgálata mindennél fontosabb.
Pedig mondtam Vikinek hogy Benedek is ott lesz,örült neki,mondogatta a nevét :D
A nővéredék hintalova engem is érdekelne,mennyi lenne?Persze csak ha Lívinek nem kell.....

Edi
mi az hogy a taliról számoljuk be???????Tessék eljönni,jobb átélni,mint olvasni róla és képeket nézegetni,biztos Kata is élvezné :P
Ugye eljöttök????

Ma nálunk jártak Hugiék,nagyon jól eljátszottak a csajok.
Tegnap pedig a férjem un.tesója volt a kislányával,Laurával.
Képek,íme:
Viki imádja az uborkát :P
Kép
Viki és Laura Kép
Kép
Viki fürdik :lol:
Kép
Viki és Virág egy ágyban Kép
Kép
Vikinek így tetszett a doboz amit Zsankáéktól kaptunk :lol:
Kép
Virág is odáig volt a dobozért :P
Kép
Anyu,pisze-pisze :D
Kép
Egy puszi anyának!
Kép

Képzeljétek,hogy milyen bunkó emberek laknak itt nálunk!!!!!!!!!
Tegnap előtt éjjel valamelyik szomszédunk éjjel 2-kor!!nagyot alakított :evil:
Viki 1.40-kor felsírt elég rendesen és hiába mentünk be hozzá,csak sírt-sírt.
Erre a "drága"szomszédunk elkeztett zörögni a radiátorcsövön,gondolva,hogy Viki majd abba hagyja a sírást,de mivel ő megijedt a hangtól,jobban sírt :cry:
Én meg visszazörögtem a bunkójának!
Megáll az ember esze,hogy mik vannak!!!!!!!!!!!!

Zsanka
köszönjük szépen a dobozt!!!!!!!!!
Viki olyan édesen segített felvinni,mivel a liftbe nem fért bele és mondogatta,hogy Viki ház,Viki doboz :lol:

Sziasztok,jó éjt,holnap talizunk:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Lívi:
Árat tudnék ma is írni a hintalóról, ha megjön a tesóm, de fényképet csak holnap .
Benedeknél is, Bálintnál is volt ilyen időszak, amikor valami kellett a kezükbe, és úgy etettem őket. Játék, vagy a konyhából valami érdekes, Bálint néha már a húsdarálót szerelgette! :D Pontosan nem tudom, meddig tartott, talán addig, amíg nem akarnak ők is egyedül enni kanállal, villával. Benedek most már egyedül eszik, levest is, persze abból folyik ki, meg ha sokat akarok neki adni, akkor másik kanállal segítek én is. Egyébként már csak addig játszanak, amíg elkészül-megmelegszik a kaja, és utána egyedül esznek.


Erika:
Aranyosak a lányok, sajnálom én is, hogy nem megyünk. A szomszéd meg nem normális, gondolhatja, hgoy ezzel még jobban zavar egy gyereket. Benedek is megijedne.
A vizsgálatra nem megyek velük, főznöm kellene nekik valamit, amiben nincs se tejcukor, se liszt.

Tegnap Benedek kérte a bilit, és kétszer bele is pisilt, nagyon boldog volt, hogy sikerült,megdícsértük, szaladt mutatni Bálintnak is. :)
Nem akarom elkiabálni, de már egyedül alszik az új ágyában, több éjszakát sikerült átaludnom.

KépKép
renáta29
 
 


Lyányok!

Milyen volt a tali? Megöl a kíváncsiság, úgy irigykedem itt melóban....! :?

lola77
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára edi78 2009.11.16 09:18-kor.

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Mivel szokásomhoz híven jó sokat fényképeztem,így lesz 1 albumra való adag,de le van korlátozva a netünk forgalma,így most nem fogom feltölteni a képeket,csak jövő hónapban.
Bocs mindenkitől!

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok,

Köszönjük még egyszer a meghívást Lívi!!! Nagyon jól éreztük magunkat!

Erikának pedig ismét köszi a fini süteményt!

Kár, hogy Hugiék csak keveset tudtak maradni. Ezek a buszjáratok..!

Nagyon aranyosak voltak a babák, én is fényképeztem a telefonommal, ha jók akkor teszek majd fel este.

Most apukám van nálunk, épp nézetm neki a neten Vszőlősről buszt hazafelé: 16:10, 16:13, 16:23, 16:40, 16:49
Innen könnyebb közlekedni, mint helyben Tbányán!

Nagyon aranyosak voltak a babák, én is fényképeztem a telefonommal, ha jók akkor teszek majd fel este.

Ma szóltak az oviban rám mikor Roliért mentem, hogy ugye nem felejtettem el a havi baba-mama klubbot ma délután??? Hát persze, hogy megyünk! Ha lúd legyen kövér is. Kettő tali egy napra!
Már úgysem voltunk egy hónapja talin a betegségek miatt.

Na, sziasztok,

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára edi78 2009.11.16 09:18-kor.

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!

Reni
nagyon ügyes Benedek,hogy elkezdte használni a bilit és hogy egyedül alszik az ágyában,remélem,hogy ez már így marad nálatok!
KItartást a nővéredéknek!!!!!!!!!!

Lola
nagyon jó volt a tali,jól éreztük magunkat,én a képeket csak febr.elején tudom feltenni,mert nagyon lassú lett a netünk,lekorlátozták,mert túl sokat töltöttünk le a dc++-ról :roll:
Lehet,hogy legközelebb szombatra kéne kitalálni a talinkat,hogy a dolgozó anyukák és bölcsis/ovis gyerekeik is el tudjanak jönni?

Edi
sajnos nem lesz pénteken a dkerti közösségi házban babaklub,pedig mi is készültünk rá,de múlt héten volt :evil:
Majd jövő pénteken bepótoljuk :wink:

Cirmike
hol van az a babaklub ahova mentetek ma du?Sokan jártok oda?Milyen korú gyerekek vannak ott?
Egyszer eljöhetnétek a családsegítő szolgálatba is babaklubba,nagyon jó!!!!!!!!!
Mondjuk holnap délelött,vagy gyógytornátok van?
10-12-ig van,Platán téren a hadkiegészítő parancsnokság mögött.

Lívia
a képek közül csak egy adagot kaptam meg,képek 2.rész/erikának3-elnevezéssel :cry:

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Mázsa,
itt a kenyérreceptem:
250 ml víz
2,5 mérőpohár fehérliszt
0,5 mérőpohár graham liszt (ezeket felcserélheted más liszttel is)
1 kis mérőkanál só
1 nagy mérőkanál cukor
1 nagy mérőkanál sikér (búzahús)
1/2 csomag élesztő
egy kis olaj v. margarin

Arra kell figyelni nagyon, hogy a dagasztás közben a tészta ne legyen ragadós, mert akkor vizes lesz a kenyér.

Remélem tudjátok használni a receptet.

Csajok,
itt vannak a képek:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=22783

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=22784

Lívi,
még1x köszönjük a meghívást, jól éreztük magunkat.

sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Lívia! Köszönjük szépen a endéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat :) És megint megerősítést nyertem,hogy be kell szereznünk egy kutyust. Remélem sikerül :)
Julcsi jól kifáradt meg valószínű jól is lakott nálatok. Hazafelé elaludt,a tesconál már húzta a lóbőrt :lol: . Átraktam a kiságyába és háromig csicsikált!

Zsanett! Jók lettek a képeid :)

Ann78! Köszi :oops: Igen,már olvastam,hogy Ti is itt laktok :)
Jobbulást akkor még mindig! A képen valóban Apukájával van Julcsi. Talán ismered? Mondjuk könnyen meglehet Ő már több mint 10éve itt lakik. Mutattam neki a képed,de a boszis jelmezben nem ismert fel :D

Cirmike! Réka nagyon ügyes már. Sokat fejlődött a multkori tali óta :) Tegyél Te is képeket,ok ? köszi :lol:

Erika! Neked köszönjük a tortát! Ismét nagyon fincsi volt!!! Februárig meg megöl a kiváncsiság a képek miatt :wink: :lol:

Ági! Dorka is nagyon ügyes. Megy,mint a szélvész :lol: Már csak el kéne engednie a lezed közben :wink:

Angi! Lackó nagyon ügyes a fogmegmutatással! És marha jó a spiderman-es harisnyája :wink:
A suttogónak mi a pontos címe? Néztem a booklineon és ott csak az 1-2 van. Te hol vetted? köszi:)

Hamar elküldöm ,mert Julcsi legújbb kedvenc játéka a számigépkapcsolója :)és már itt ólálkodik!
Szép napot mindenkinek!!!
angika
 
 


Sziasztok!

Lenne 3 db eladó holmink, ha valakit érdekel, képet este tudok tölteni.
Van egy fürdetőkarikánk,kék színű.Bálint nagyon szerette, csak kinőtte.

Van egy fa hintalovunk,karira kaptuk, de nem hajlandó beleülni.

És van egy 23-as mérető, bundás,fűzős magas szárú barna sieste bakancsunk, amit össz 3 szor adtam a Bálint lábára.

Bocs hogy már megint csak ezzel jelentkezem.

maguskaa

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok Csajok!

Ez most mindenkinek szól!

Én azért léptem be ebbe a baba-mama klubba, mert azt hittem valamilyen téren barátokat szerezhetnék, nekem csak egy barátnőm van. Én mindig próbálkoztam barátságokat kötni, de kevés sikerrel. Tudom, hogy amiket most leírok , elvileg senkire sem tartozik, és talán senkit sem érdekel, de remélem elolvassátok, mert ez életem egy pici rész annak a sok rosznak ami történt velem az életbe. Olyan dolgok történtek velem gyerkkorom óta, amit ti elsem tudtok képzelni. Igazá azt tudom mondani, hogy pokol volt az életem egészen addig amíg meg nem ismertem a mostani férjemet, akivel 2 éve vagyok együtt. Volt egy 11 éves barátságom ami, úgy végződött, hogy becsapott engem, meglopott, kihasznált, akkoriban össze ugrasztott engem a volt barátommal, és utánna még ki is rakott az utcára a Kevinnel. Most gondolom azt kérdezitek, miért is írom le mindezt. Hát azért, mert úgy érzem és látom, hogy nem ide való vagyok közétek, azt kéritek, menjek el a baba talikra, hogyan? nem is ismerlek bennetekt rendesen mivel nem is kapok igazán válaszokat (tisztelet a kivételnek!) akkor mit csinálhatnék ott? Megbántani senkit nem akarok!!! Kötelezni sem akarlak benneteket arra, hogy írjatok, ez a ti dolgotok. Nem is tudom, csak egy kicsit próbáljatok a helyzetembe belegondolni. Gondolom neketek nagyon sok barátaitok vannak. Szüleitek is, de nekem a férjem családján kivül senkim sincs. ill. van egy anyám aki lelépett mikor én 14 éves voltam, és így intézetbe kerültem, pedig csak én voltam neki az egyetlen lánya. No mindegy, ez az én bajom, nem akarom magam sajnáltani. Lehet, hogy ez egy búcsúlevél nektek, de nem is tudom még igazán.
Ha akarok írjatok, de nem muszáj!


Edit
Akkor minden ok, én nagyon szivesen adtam volna, mostmár vigyázzatok, és további jó fürdést! :lol:

Angi
köszönjük a jókivánságot, már jobban vagyunk.
Nem, nem ismerem a párod, csak úgy kérdeztem. és nem is csodálkozom, hogy nem ismer fel, mivel nem is ismer. :lol:

Mindenkinek szép napot!
És Boldog, gondmentes életet!
Vendég
 


Kép ati Kép Kép ketten Kép a kis királylány Kép
lrita
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép
lrita
 
 


Sziasztok

na feltöltöttem végre a képeimet,eljutottam odáig :oops:

remélem egyszer már mi is eltudunk menni egy talira ,bár ha éppen nincsenek oviba akkor éppen betegek de remélem egyszer összehozzuk.
mostmegyek mert öcsém csak ennyi időre engedett a géphez

sziasztok

Rita
lrita
 
 


Sziasztok!

Ági (Máguska)
Írtam az iwiw-en, érdekelne a hintaló.

Zsani
Köszi mégegyszer a recepteket, remélem sikerül majd valamelyik belőle.

Ann
Tudnál olyan receptet írni mailben, amit Ti szoktatok sütni? Azért a beválltnak még is nagyobb esélye van, hogy sikerül nekem is:)

Erika
Várom, hogy küldjed, addig próbálgatok könyvből.

Szép napot mindenkinek!
Zsani

Kép
mázsa
 
 


Sziasztok!

Angika
csak kibírod valahogy febr.elejéig a képeim nélkül :wink:
Tracy Hogg,Melinda Brau:A suttogó mindent megold a könyv címe,az alexandra oldalán fent van,de még nem rendelhető :cry:

Anita
köszi az őszinteségedet!Kár,hogy úgy érzed,hogy ne vagyunk elég jó barátaid :cry:
Szomorú a történeted,de most már legalább boldog vagy a mostani férjeddel,ennek örüljél!!!!!!!!!!
Tudom,előfordul,hogy nem válaszolnak neked a többiek,de nemcsak te panaszkodtál már erre :cry:
megértem ,hogy aki dolgozik vagy többgyermekes annak nincs ideje itt ülni a net előtt egész nap,meg van hogy napokig alig van mit olvasni.......
De én a helyedbe nem adnám fel,gyere amikor csak tudsz!
A talikra meg azért hívunk,mert azért személyesen jobban meg lehet ismerkedni!!!!!!!!!!!!!
Fel a fejjel!!!!!!!!
Most pedig egy is vidámság következik!
Rolandnak küldjük,mivel ma 15 hónapos!
Kép
Kevinnek pedig nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!
Kép Kép Kép

Lrita
köszi a képeket,nagyon aranyosak rajta a gyermekeid!
Milyen nagyok már!Hanna kész kishölgy!
Tényleg jó lenne,ha ti is el tudnátok jönni a talinkra,már nagyon régen találkoztunk!!!!!!!!!
Hanna ősszel suliba megy már?
Mikor lesz otthon is netetek?Ma nem dolgoztál vagy du-os vagy?

Mázsa
még mindig nem sikerül a kenyérsütés?????
Az én receptem:
300 ml víz
2 nagy kanál cukor
3 kiskanál só
125 gr kockamargarin
900 ml búzaliszt
1/2 kocka friss élesztő
/kanál ami a géphez van/
Jó sütögetést!
Basic program,3 óra alatt van készen,de ezt az alapreceptet lehet különböző magokkal/szezám,len,kömény/változatossá tenni.

Gangi
íme az üvegmatricás oldal amit ígértem:
http://gportal.hu/portal/windowcolor/

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Nem igazán akartam hozzászólni,mert nagyon nincs időm mostanában. A fiúk megint túl sokat voltak itthon és csak velem,így újra előjött az "anya-fenekében-vagyok-egész nap" című műsor.Ezért semmit nem tudok mellettük,tőlük csinálni,hiába is van segítségem.De szíven ütött,amit Anita írt,így neki szeretnék pár sort írni:

Anita!
Az internet nem alkalmas arra,hogy barátságot köss! Ez az a hely,ahol felkelthetik az érdeklődésedet! Elmond az ember 1-1 gondolatot néhány témáról.Aztán ha az neked szimpi és a tieid is hasonlók,akkor valószínűleg szimpatikus lesz maga az egyén is. Hogy ebből a szimpátiából lesz-e több,lesz-e barátság?!Az a személyes találkozáson múlik,azért járnak (járunk?) össze.Mert előben sokkal több dologról,sokkal részletesebben lehet dumcsizni.Plusz még ott van a vizuális tapasztalat.
Szóval hidd el,téged itt mindenki kedvel és valószínűleg barátnőt(barátnőket) is találnál,ha találkoznál velük/velünk.
Gyere el a következő talira,mi is szeretnénk ott lenni!!!
Vagy járnak a lányok egy csomó babaklubba!!!Menj el oda! Ha nem tetszik,akár 10 perc múlva haza mehetsz! Légy nyitott és akkor téged is nyitottan fogadnak!Próbáld félre tenni a múltat,mert ez a közösség jószívvel fogad mindannyiotokat: téged,a párod és a a gyermekeidet is!!!

Szép estét!
Edit

Bocs,többiek!Hogy nem tudtam hozzászólni!

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!
Szerencsére nem volt olyan durva a vihar,mint számítottam rá. De ma éjszaka jön a következő. Bízom benne,hogy az eső sem fog olyan sokat esni,mert hétvégén anyuéknál leszünk. Jó lenne sokat kint lenni.

Erika! Köszi a címet! :) Szerintem meglepem majd magam a könyvvel Julcsi szülinapjára :)

Rita! Nagyon aranyosak a gyerekek! Jó,hogy tettél fel képet,mert én még soha nem láttam őket. De téged sem úgyhogy esetleg közös fotót is tehetnél :wink:

Ann26! Sajnálom,hogy ilyen sok rossz emléked van! De én bíztatnálak,hogy gyere továbbra is ide. Én sem ismertem senkit még júniusban amikor csatlakoztam. Aztán elmentünk egy talira és találkoztunk a többiekkel. Azóta igyekszünk elmenni a közös találkozokra. Julcsi is nagyon élvezi. Biztos Roland is jól érezné magát. Ha van kedved találkozhatunk itt a Gálon is egy séta vagy játszóterezés alkalmával.

Teszek fel egy pár képet :lol:
angika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?