Új privát üzeneted érkezett!

Vanília,
nem, valószínű tök igazad van, de a tejet azt kéri. Ma kapott egy fél üveg gyümölcsös jó éjt papit és a 200 tejet. :? Mondjuk simán bealudt a szopin, most nem nyugtalan (kopp-kopp-kopp)

Sajti,
és akkor képet se tudsz feltölteni?
Egy szobában lesznek a Babatyok?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


:D :D :D igazad is van. Lényeg az egészség! :wink:
Köszi a Tesómnak a választ, majd megosztom vele. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


képet mikor töltöttem fel mindig lefagyott a rohadék

igen egy szobában lesznek,
mi kiköltözünk a nappaliba.
csak később nem tudom, hogy lesz :shock:
merthát ugye egy fiú és egy lány ne legyen együtt 5-6 éves koruk után
kell az önálló terület mindenkinek :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 

 
 

de az lenne a legjobb ha elköltöznénk vagy nem is tudom :roll:

Kép

Kép
sajtine
 
 


na lassan megnézem a szemhéjamat belülről :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Na, megírtam a hollandzárótesztemet, szerénységem tiltja, hogy eláruljam, milyen eredménnyel.

Sajti, örülök, mikor szökőévenként belátogatsz hozzánk, majd ha nem terem itt azonnal mindenki, elégedetlenkedsz a felhozatallal... 8)

Ilba, nekem átjött hang a videón, Diának mért nem? (Dia, ilyeneket mond Ilba, hogy "halló-halló" meg "Beni, kit hívsz fel?") mitől olyan nagy titok ez?

Kép Kép
coolasa
 
 


Én pont dicsérni akartam Sajtit, mióta Babatyos kivirúlt és rendszeresen ír nekünk. :D Most már csak a képek hiányoznak. :twisted:

Ma este lefekvés előtt beszéltünk A-val. Beni elvitte a telcsit utána szokásosan hállózva. Gondoltam oké, billentyűzár rajta.
Most vagy nem volt rajta, vagy erre is rájött, de egyszer csak csöng a telefonom, volt kolléganőm. Még nézem is, mit akar 9kor. Hát Beni felhívta és visszahívott, mert rosszul hallott. Biztosan nem értette tisztán a fiam hállózását. :lol:

Cool,
100%? :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, mi száz %?

Kép Kép
coolasa
 
 


Kép Kép

Kép
vanília
 
 


Aztat eljelejtettem, hogy erős idegzetű anyukáknak. :lol:

Kép
vanília
 
 


Cool,
a teszt.

Vanília,
jajj, a 2. képen milyen édes! :)
Tök jó az a vizilovas etetőszék.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


szerintem 110% :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


na nem hiszitek mi tötént :?: :shock:
agyba - főbe dicsérem a lányom erre: anya anya
felkelt :lol: :lol:
remélem csak 5 percre

Ádi cuki, birom a jó étvágyát :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtine ez már csak így szokott lenni, én is amikor mondom, hogy Petra mit hogyan szokott csinálni, akkor egyből meghazudtol, persze mások előtt. :twisted:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sajti e-mailben sem tudsz képeket küldeni, mert akkor mi feltölthetnénk helyetted? :wink:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Hogy vagy Vuka?

Kép

Kép
sajtine
 
 


nem próbáltam, de biztos tudok
de szerintem 1-2 nap és azuram megcsinálja

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!

Tudna vki vmilyen infót mondani Dr. Lázár Gáborról az István kórházból?

KÖszönöm előre is!

Evuc
evuc
 
 


Evuc,
nekem 2x volt hozzá szerencsém, a 2 genetikai UH-ot ő csinálta. Először nagyon bunkó volt, másodjára meg kedves.
Sokat segítettem mi? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


most mennem kell jó éccakát

Kép

Kép
sajtine
 
 


Evuc sajnos én nem ismerem a Lázár dokit.

Sajtine ez a fránya köhögés nem akar szünni és nem is akar felszakadozni. :evil: Azért már múlóban van, sokkal kevesebbet köhögök.
De ha 1-2 nap múlva se lesz jó a gépetek, akkor kérjük e-mailben a képeket!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, 150% (lehetett pluszpontokat is kapni biz helyeken).
Sajti: 110%? Ne nézz már le ennyire 8)

Vanília, add el a mai kalandotok forgatókönyvét egy biz. Steven Spielberg nevű kezdő filmesnek, és garantált a kasszasiker :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Vanília mi akkor zártuk ki magunkat apával, amikor beköltöztünk a lakásunkba. Kb. 1 hete laktunk már itt és pont szenteste lementünk a szeméttárolóba valamiért, én vittem kulcsot, de aztán kiderült, hogy az az irodakulcsom. Akkor még alig lakott valaki itt a házban, de szerencsére találtunk egy szomszédot, akitől telefonáltunk anyósékhoz, hogy jöjjenek egy pótkulccsal. Na azóta nagyon vigyázok az ilyen esetekre. Ja és rövidujjúban voltam, majd szétfagytam.

Cool én 1000 %-ot akartam írni, de látom ahhoz képest elég gyatrán sikerült a vizsgád. :?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Cool,
:shock:
ik feliciteer! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba...nocsak..... bár ezt én gefeliciteerd-nek mondtam volna simán, de csak mert még szűkös a szókincsem. Mindenesetre dank je wel. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Vicces ez a holland, totál német, csak másképp írják és ejtik. De azért hasonló. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


hát ez az, ez nem olyan kirobbanó hír egy angolosnak... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


ja, és Ilba pont ezért, mármint a némettel való hasonlóság miatt is jó, hogy nem tanultam soha németül. A csoporttársam német háttérrel remekül keveri a kettőt. Időnként az angollal is lehetne kicsit, de ott meg viszonylag erős az alap, így mégsem. De ez tényleg amolyan köztes nyelv.

Kép Kép
coolasa
 
 


Nekem a mosógépem holland.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, ma kirobbanó formában vagy.
Még-még. :lol:

Kép Kép
coolasa
 
 


No, akkor ha kitárgyaltuk a holland nyelv szépségeit és hátulütőit, akkor nyugovóra is térek.

Jó éjt! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Anno az orosz tanárom mondta, ha valaki tud angolul, németül, olaszul és franciául, akkor nem lesz gondja az orosz nyelv tanulásával. :roll:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, ne menj még, a holland rendhagyó igékről még nem is beszéltünk, és a vonatkozói mellékmondatok mellett sem mehetsz el szó nélkül, és a és a és a és a......!!!!!!!!!!

Vuka, ez egyre jobb! 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool köszi a bókokat, de most én is az ágyikó felé veszem az irányt, apával még számolnivalóm van.

Tényleg véletlenül nem tudod Moszkvában merre volt a Puskin intézet, apa meg akarta keresni a Google Earth-ön, de nekem foggalmam sem volt. Akkor esett le, hogy én Moszkva térképet még életemben nem láttam, csak a metróhálózat van előttem. :roll:

Jó éjt mindenkinek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, én is csak metrón tudnám. Nem a "beljájevá" vagy vmi hasonló megállónál volt?

Kép Kép
coolasa
 
 


Vuka, de azért megkerestem neekd a neten:
Pusjkin-statsinstituttet i Moskva
117485 Moskva, ulitsa Volgina 6

Kép Kép
coolasa
 
 


és a honlapja:
www.pushkin.edu.ru

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó jeggelt!

A tegnapi beszélgetésetek épületes volt :D Ma csak 2x keltünk rögtön visszaaludt, és most is alszik hurrá. Akkor mégsem bántja a foga. És most elmondom hogy szerintem miért kínlódott a gyerekem hetekig éjjel. Azért mert van egy hülye anyja, akinek eszébe sem jutott, hogy még zavarhatja a gyereket a pocakja éjjel, és esténként általában 7-8 mandarint benyomott. Igen ne csodálkozzatok, ez az én mennyiségem. Szóval amióta abbahagytam a kínlódásnak is vége :oops: Így nem is zavar akárhányszor kel fel.

Cool:
Én annyira csodállak téged, és mindenkit akinek van ereje meg agya tanulni. Áruld már el, tehetség vagy szorgalom vagy mindkettő. Én elárulhatom, hogy el sem mentem vizsgázni, sőt úgy döntöttem hogy abbahagyom a sulit. Amíg nem volt bébi addig ment, de most egyszerűen képtelen voltam nekidurálni magam. Amikor meg megjött volna az ihlet, akkor a gyerek lett beteg és ugye lógott a nyakamon. És elegem lett, hogy folyton arra gondoltam, hogy "na ma sem tudok tanulni" Inkább maradok anya és nem érzek a lelkiismeret-furdalást sem a tanulással sem a gyerekkel kapcsolatban sem a műsik hátrányára. De azért nagyon irigylek mindenkit akinek megy ez.

Nekem a hollanddal kapcsolatban egy élményem volt, a Művészben ment egy holland film a 90-es évek közepén a címe Extázis (azt hiszem) Kb. 4x néztük meg és mindig olyan viccesnek találtuk, ahogy beszéltek benne. Amúgy nem volt vicces film.
Vendég
 


na kár volt kiabálnom, felébredt :D
Vendég
 


Tücsi, túlértékeled a tanulós anyukákat. Nálam pl se tehetség se szorgalom nem dominál: egyszerűen szeretem a nyelvtanulást. De az igazi tanulásos dolgokra, pl szakvizsga letétele nem veszem rá magam, és ennek egyik oka pont az, hogy én annyit de annyit tanultam a jogon, hogy eszembe senincs még egyszer háttérbe szorítani a családomat egy sokatkövetelő iskola miatt (meg persze van más ok is, amiért nem szakvizsgázok, de ez jelentősen dob a latba). Egy nyelv az olyan, hogy otthon foglalkozhat vele az ember, nem hajtja senki, mivel nem kell vizsgáznia ha nem akar, szóval olyan hobbi szinten működhet, mivel nincs számonkérés. Szívesen beiratkoznék egyetemre nederlandisztika szakra, de az ugye, mint a nyelvszakok, nappali formában működik, ésaz egy főűllású anyukánál nem igazán megy. Úgyhogy ezred annyira nem haladok, mint haladhatnék amúgy...

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Tücsi,
7-8 gerezd, vagy darab? :roll: :shock:
Sulival kapcsolatban én totál megértelek, én is képtelen vagyok bármire is. :oops: Pedig jó lenne szeptembertől valamit elkezdeni, de nem visz rá a lélek. Jelentkeznek tanítványok is, de hajtok elfele mindenkit. :D

Holland: mi sokat jártunk a Velencei tóra kempingezni. Abban a kempingben sok holland volt. Egyszer 2 holland kiskamasz elesett a kölcsönzött motorral és én fordítotam szegényeknek. Persze németül. Na már ezt is tudjátok. :)
És ebben a kempingben hangzott el a hangosbemondón egyik kedvenc mondatom:
Áhtung, áhtung, dinnye kapható! :lol:

Az éjjel olyan solalá volt, a játszón most meg baleset történt. :cry: Beni tökre rákattant a labdára, amivel a „nagyfiúk” labdáztak. Futott utána mindig. Hiába mondtam, hogy esés lesz. Egyszer utolérte a lasztit, és átesett rajta, hasa alatt elgurult a labda és ő fejjel a betonba érkezett. :shock: Csütörtökön megcsodálhatjátok a végeredményt. :?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, jaj. Mármint Beni feje. Fáj is neki, vagy csak megijedt?

Mi az a solalá? Ez olyan, mint Pesztinél a "feszt"? Sürgősen tovább kell képeznem megam magyarszókincsileg...

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Megjöttünk tanácsadóból. A gerkőc 10,75 kg, és 40 dkg hízás egy hónap alatt. Jó! Megkapta az agyhártyagyuszi elleni oltást. Most alszik.
Sajna éjjel kétszer volt fennt. Hát nálunk csak a kiságyban egyedül elalvás ami működik. Csak tegnap elkéstem időben betenni. :cry:

Tücsi én maximálisan megértelek a tanulással kapcsolatban. Nekem is kéne de nem visz rá a lélek. És sajna manapság ha állást kell keresenem nem az fog számítani va-e diploma, nyelvvizsga, hanem kicsi gyereked van. Akkor szevasz..... :cry: Ez az én véleményem. De lehet nem így van.

Vuka csak lestem a tegnapi nagy eszmefuttatásokon, így Cool áruld már el a rohadt vizsga eredményt mert nem fogunk tudni aludni. :lol:

Ilba mi a franc az a solalá, amolyan szar másként kif.

Kép
vanília
 
 


Vanília, ugye-ugye? Ez a solalá aggasztó, megmondtam!
(A vizsga nem vizsga volt, csak egy tanfolyam záró teszt, és már leírtam a végeredményt..)

Kép Kép
coolasa
 
 


Vanília,
nem meri mégegyszer leírni, fél, hogy többet nem állunk vele szóba! :twisted: 150%-os lett neki!!! :twisted:

solálá: ilyen nincs a magyarban? Én családom használja, bár svábok vagyunk ... :roll:
volt már jobb is, meg rosszabb is.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!!!!!!!!! :twisted:
(tényleg nem mertem leírni, hihi)

Apropó, te protekciós vagy? Otthonról hoztad a németet????

Kép Kép
coolasa
 
 


hahó csajok, most csak gyorsan némi infó, mert szaladok egy csomó dolgom van... :twisted:

szóval, a sztgyörgy kúriától nem kaptam választ mostanáig, ma még sztem felhívom őket, hogy mi az ami miatt nem válaszolnak, vagy ennyire nem akarják, hogy menjünk?
Továbbá a keszthelyi cucc bazi szimpi, nekünk adják a szállást akciósan 1 éjre is, van játszószoba, és játszótér is szóval ezt is berakom majd este a táblázatba. Igaz, ez nem a hegyek között van... :(
Meg még jött egy kis olcsósítás a sztOrbánnál, azt is majd lbeleteszem a táblázatba. Aztán jó lenne egy-két napon belül eldönteni, és lefoglalni, hogy eezt is elintézzük. Lehet, Jumamnak elküldöm mailen, hogy nyomtassa már ki csütre, és akkor a klubban is megdumálhatjuk. Talán könnyebb is lenne, nem?

Na megyek....majd este próbálok jönni.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Tücsi, a konyhánk eredeti színei..
Kép

Bubek, asszem egyszer te kértél tőlünk nem bebugyolált alvós fotókat gyermekeinkről, nos a kedvedért meg is vakuztam szunnyadó gyermekemet (lásd 2. kép), de azért ki nem takartam a fotó miatt. (ebből is látszik, hogy jó anya vagyok 8) )

Kép Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool ha már Te is raktál fel ilyen képeket, akkor én is.

De. fél 11-kor Petra még így húzta a lóbőrt. Este 10 óta, csak fél 8-kor kelt fel egy gyors reggelire és pelluscserére, aztán aludtunk is tovább. Egész éjjel a kiságyában van, csak fél 8-kor hozom át magam mellé, mert akkor apa elmegy dolgozni, én pedig félek egyedül a nagyágyban. :roll:
Kép Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja egyébként nem szeret háton aludni a kiscsaj, csak hason és oldalt. 8)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?