Új privát üzeneted érkezett!

Cool, a szimpatikusak egymásnak nagyon megható. :) Nekem... :)

Natasa, virsli kenyérrel? Meg tehéntej? Nem lacafacázol... :) (itt most más szót akartam írni, találjátok ki....) :)
Vendég
 


Ilba, keksz virslivel. :wink:
Vendég
 


Natasa, most olvasom, hogy rizstej, nem tehén. Én asszem legalább másfél éves koráig nem adok tehéntejet. (fránya sok allergiám van)
Vendég
 

 
 

Peszti, Natasáék tehénteje az rizstej nem? Az nem bociból van, hanem úgy készül, hogy a rizst megfejik. :?

Kép Kép
coolasa
 
 


olyan szar a gépünk, hogy csak na :evil:


Cool,
olyan édi a rötyögős Noki.
Szerintem még Zsófinak se tök egyenes a lába, pedig ő már járkál egy ideje.

Novum,
nem semmi :roll:
még jó, hogy megúsztátok
Remélem Vanília férje megint megszán Titeket és jöhettek kocsival :D
Nem is csodálom, hogy nincs kedvetek onnan átbumlizni.

Egyébként nem érzem én sem öregnek magam, sőt :!: :!: :!: :!:
Csakhát ugye az évek szállnak és szeretnék minnél több időt tölteni majd a gyerekeimmel a földön.

Bubi,
nem is kerekedett ki az arcom :twisted:
Zsófit egyébként ugyanúgy emelgetem. Nem is bírnám ki.
Főleg, hogy lláttam Jucust is a nagy pocijával fogta Bogit ettől én is jobban felbátorodtam :lol:

Hát már az ember lánya a másodiknál nem tud annyit pihenni.
Most ettem meg egy kiló paradicsomot, 1 kígyó uborkát és 1 répát :lol: :lol: :lol:
Még jó, hogy ilyeneket kívánok.
Nem vagyok édesszájú.
Azért vigyázni kell a kilókkal, mert ugyebár nem onnan kezdtem mikor először :lol: :lol: :lol:

Én a dorina nevű szopis melltartómat szeretem. Most is azt hordom :lol:
Csak még kell vennem.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Halihó!

Nos háromnegyed pizza után apja kidőlt, gyerek is az ágyban van. Juhéé!!!!! Van még a hűtőben egy somlói. Pedig fogyóznom kell!!!!!!
Ma elég strapás napunk volt délelőtt játszóban voltunk, aztán takarítás míg Ádusz aludt. Délután jöttek anyukámék így Ádi nem aludt és kidőlt nyolc körül. Még arra sem ébredt fel, hogy betettem az ágyába.
Halkan jegyzem meg az elmúlt éjjelt is ott töltötte és aludt tíztől majdnem ötig. :D

Sajti nagyon örülök, és gratulálok minimanóhoz!
:lol:
Egyben felhívnám a topicos mamik figylemét a felettünk kóvájgó gólyára! :lol:

Natasa jö, hogy túl vagy a megpróbáltatásokon. Én úgy tudom mindenki hágy altatás után. Az ablakosok igencsak egy évtizede dolgoznak nálatok. Egyedi méretű ablakaitok vannak? VAgy csak lassúk mint a ......

Timi nagyon gáz, hogy elkapott a szellő. :cry: Mi már itton voltunk a szélviharban, de le sem mentünk ma többet. Csak láttam, hogy a bazi nagy fenyőfákat minden felé viszi a szél. A játszóban jó volt remélem játszózunk a hétvégén.

Cool nokedli olyan kis mimóza nagyon édes.

Eszti nagyon irigyellek melltartóid miatt. Mármint a miatt, hogy újra megtaláltátok egymást. :lol:

Kép
vanília
 
 


No, végre kiürült a ház. Szonjec pancsizik,....szadizza az apját :) Eszti rizsfejés volt nálunk nem tehén :D Egyébként én 1 éves koráig akarom elkerülni a tejet. Aztán márnem, de csak kajába gondoltam. Pl akkor már ehet a mi tejjel készült spenótunkból meg hasonlók. A pohár tejet meg kakaót annyira nem eröltetem. Én sem voltam meg most sem vagyok az a reggelire tejet vagy kakót típus. Majd meglátjuk Szonjecnek mi jön be, de tőlem nem hiszem, hogy ezt látja majd.

Sajt, te egy mázlista vagy! Emlékszem én a szalonát meg kolbászt tudtam csak lenyelni az elején, de nem annyira kívánósság volt mint inkább az, hogy minden más kijött. Tényleg, nálad semmi émelygés? És a hullafáradtságot hogy viseled így Zsófival? Vagy az is elkerül? Az szupi ha semmi panasz. Én most paráztam be, hogy próbáltam Szonját nem emelgetni és háááát, nem nagyon megy hiába van itthon apa. Vagy észreveszi vagy nem,...én meg nem kiabálok neki mindig. Ha pechemre beesne egy veszélyeztetett terhesség,....akkor mi lenne Szonjával? Persze, ez nem történhet meg, de azért ott lebeg a gondolat.
Egyébként apa hogy reagált most már mint rutinos? És a nagyszülők?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


sziasztok
Anyós kisegített minket! (azt mondta ez az utolsó) :) nemgondoltam, hogy ilyen gyorsan visszakapcsolják! :)

Most csak rövid leszek...

Jövő szombattól meg lehet nézni az illusztrációs-meseírós pályázatokat a Pagony, a Csodaceruza és a Minimax weboldalain és lehet rájuk szavazni.

Melltartóban én sose szerettem a hű de szexiseket... szúrt a csipke és átdöfött a merevítő :oops: :lol: :D sokkal nagyobb becsben tartottam a kényelmet... és én sem lelkendeztem a vagy háromszámnyi növekedésnek... félek a régi melltartókat dobhatom a kukába... :(

Cool
Nagyon aranyosak a képek!

Most megyek pánikszerűen aludni....bocsánat de nemvoltam valami figyelmes a visszaolvasásban...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Ilba!
Megkóstoltam de csak 5 szemet. :oops: :wink:

Timi!
Én meg azt irigylem,hogy nem kell ilyen helyekre járnod. :wink:
Szélkaland :evil:
Nyitunk közösen egy gyermekjátszót? :wink: :lol:

Natasa!
:wink:

Cool!
Na,most már azt se tudom tulajdonképpen mit is rendeltem. :oops: :lol: Ez olyan,hogy 3990ft és (állítólag)elfogadják bizonyos szállásoknál. :roll: Csak nem tom hol,mikor,kivel(ja azt nem :lol: ).Csak én lehetek ilyen lökött,hogy rendelek valamit amit fogalmam sincs hogyan kell használni. :twisted:

Gabus!
Hiányzol!!!! :wink:

Mariann!
Csak nem? :) Ha igen hatalmas gratula! :lol:

Ja Ilba kérdezted miért ez a hirtelen edzés.Nos,mi is szeretnénk tesót de klinika nélkül.Most azt próbálom meg,hogy ha leadok jó pár kilót akkor visszaáll e a hormonszintem annyira,hogy spontán teherbe essek.Csak bizakodni tudok.... :?

mindenkinek pussz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hali Dia!

Neem!! Mi is szeretnénk igaz kistesót, de sok a plussz kiló és anyagilag is össze kell kapnunk magunkat.

Írj már részletesebben erről az edzős dologról. Az se baj, ha csak nekem írod. Érdekel engem is. :lol: Bár most is somlóit eszek. :cry:

Kép
vanília
 
 


Sajti,
Vegyetek már egy új gépet! Most így meddig kell várnunk a képekre??? :twisted:
Tényleg, hogy vagy? Neveken gondolkodtatok már?

Vanília,
Milyen kóválygó gólya??? Mesélj! :wink:

Natasa,
Én is nagyon szeretnék már tesót, de pont ez az egyik ok, amiért még várunk. Én Benivel is veszélyeztetett voltam az elején. No házimunka, no emelés, no sex. Most mit csinálnék a 11 kilós fiammal? A másik meg, hogy a szopit nem akarom még elvenni tőle, hisz örülök, hogy a sok kanalazgatás után újra rá(m)kapott. :D

Dia,
Megy a drukk kistesóhoz! :wink:

Vvolga???

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kispesti Kék Fények következnek:

P. Mariann ismertebb nevén vanília, kispesti lakos a tegnap este elfogyasztott pizzára teve módjára legurított egy liter víz hatására az éjjel szörnyű kínok közepette kipukkant. A dolgot tetőzte a fél adag somlói galuska elfogyasztása is este tíz tájékán.

Fáj a pocakom.

Ilba tudod az gólya ami a babákat hozza a mesében, és bekopogtatott mostanában Jucushoz, Vvolgához és Sajtihoz.
Vigyázat mindenki sorra kerülhet! :lol:

Kép
vanília
 
 


Vanília,
:lol: :lol: :lol:

Gólya: jaaa, értem. :D Most Jucusé ment Sajtihoz, legközelebb Vvolgáé lesz szabad. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Dia! Aha! A 3900 Ft-osról rájöttem, milyen csekkjeid is vannak neked. Nos, örömmel jelentem, hogy te velem akarsz értekezni erről is, ugyanis mi vagyunk azok, akik ezt már ki is próbálták. eurorest csekknek hívják, és a www.eurorest.org oldalon található, környező országok listázott szálláshelyei ezen csekk felmutatása ellenében max 14 éjszakára a csekket birtokló személynek plusz a vele utazó 1 főnek (meg persze kicsi gyerek is beleértendő) ingyenesen vagy engedményesen szémítja meg a szállást, cserébe viszont igénybe kell vennetek a szálláshely által előírt szolgáltatásokat, legtöbbször félpanziót. Mi Ausztriában voltunk a nyáron 1.5 hétre ilyen csekkel, és naponta kb 8700 ft/fő-t kellett fizetnünk a félpanzióért, a szállás ingyen volt.

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó estét, itt az ájszakai műszak!!

Sajti, gratulálok, tetszett ahogy mintegy mellékesen tudattad velünk a nagy hírt!!!

Cool, de jó, hogy jó a szakvélemény Nokiról!!! :D
Mintha mostanában a képek minősége jelentősen javult volna!! Aranyosak Nokipapával. Érdemes volt átállítani a gépet!
Szerintem a Mamackának szánt vaterás ötletedet küldd el neki priviben vagy emailben, mert mikor erre jár, nem vszínű, hogy visszaolvas annyira, hogy lássa azt a hsz-edet.

Novum eléggé rémtörténet a guruló babakocsi Szilvivel! Még jó, hogy az őrangyalotok arra járt éppen!

Julcsi ma 2x felült hasonfekvésből! Mostanában már elég biztosan üldögélt amúgy, már ülve játszik és ma ezt produkálta.

Íme néhány (!) kép a mindennapjainkból. (Mentségemre szolgáljon, hogy több a gyerekem, mint néhányatoknak :lol: )
Kép Kép Kép
Új hasizomgyakorlat:
Kép
Fiús lányt ígértünk Daninak 8) :
Kép Kép
Ő a kutyánk (kicsit szégyenlős :?
Kép
KépKépKép
Julesz felfedezte a tűzfoltját:
KépKép
Ez pedig az új grimasza:
KépKép
Koncentrációóóóó!
Kép
Ez csak simán huncut:
Kép

Bocs ha kicsit sok voltam :oops: de ez már válogatva van!! :oops:
jumam
 
 


Novum, tőled nem jöttek meg képek :cry: :cry:

Cool, mit bír a gmail, lehet, hogy törölnöm kellene? :shock:
jumam
 
 


Jumam nagyon jók a képek és egyáltalán nem sok.
Julcsi nagyon aranyos pofákat tud vágni!

Jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, akkor még tegyek fel???????????? 8) 8)

Megnéztem, a gmail-en még rengeteg hely van, küldjéteeeeek a képeket!!!
jumami@gmail.com

cecelégy, hozzánk is elért végre!!! Julesz éjjel 4 órakor akart csak szopizni aztán fél 8kor ébredt!!! (eddig 2-3 szopi benne volt, de a legkésőbbi ébredés is 1 körül legkésőbb.) Néhány hónapos korában csinált ilyesmit, rövid ideig.
azt a legyecskét én most ittartanám egy darabig :wink:
jumam
 
 


itt tartanám :oops:
jumam
 
 


Sziasztok!

Még csak a topik elejét, meg a másik Istvános topikot olvasgattam.
Úgy néz ki, kénytelen vagyok kórházat váltani, ugyanis valószínű bezárják, ahová eddig jártam/járok.

Az István és a Máv kórház között gondolkodom, mindkettőről elég vegyeseket olvastam, jót, rosszat egyaránt. De tökéletes kórház úgysincs. :wink:

Ha lehet, inkább női orvost választanék, és kicsit alternatívabb szemléletűt.
Tudtok nekem ajánlani valakit?
Gajdos Editről és talán Petik Dóráról (?) jókat olvastam, Boros Juditról kevésbé.

A lányomat a Nyírőben szültem, a dokimmal nagyjából elégedett vagyok, bár ha lehet, legközelebb nem szeretnék úgy szülni (hanyatt fekve, a csípőmet megemelték, szinte fölfelé nyomtam, majd kihúzta a lepényt, ami így beszakadt, ki kellett kaparni, akkora gátmetszást kaptam, hogy 3 hétig alig tudtam megmoccanii, és 9 hónappal a szülés után még fájt a házasélet... :shock: ).
Persze nyilván, ha kell, vágjanak, de csak azért ne, mert úgy szokás... :roll:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia itt is! :)

Szóval én G.E-nél szültem és a következőt is nála szeretném mindenképp.
Nem tudom mire vagy kíváncsi, ő fiatal, határozott, magánrendelője a Mammutnál van.
Petik Dóráról annyit tudok, hogy ő is fiatal és hasonló a stílusa is.

A kórház ugye bababarát, babó végig veled van, nem adnak neki semmi pótlást, nincsen cumi, cumisüveg, ha mégis kéne, akkor fecskendőből női tejet adnak. Hátránynak a zsúfoltságot tudnám időnként mondani, bár a barátnőm 5 hete szült és félig volt csak tele a szülészet.
Többeket zavart, hogy a látogatók bemehetnek a szobába, én speciel csak a fiamig láttam. :)

Részletesebben priviben szívesen (ilba76@freemail.hu), de biztos a többiek is jönnek és mesélnek még. (lehet, hogy hétvégén kevesebben írunk)

Ja! És gratula a kistesóhoz! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


sziasztok,

mindig kihasználom ha bekapcsol a gép :lol:

Most, hogy itthon van a férjem megpróbálkozom majd a kép felrakással. Ugyanis ha lefagy azuram megógya.

Most megyünk ki a z udvarra, tök jó idő van.
Tegnap vettem az auchan-ban aszfalt krétát Zsófinak, kipingálunk mindent :lol: :lol:

Délután megyünk a nagyihoz. Jókat eszünk :lol: :lol: :lol: is.

este jövök :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Jumam,
szuperek a képek, nem is tudok egy kedvencet kiválasztani, mert mind jó. Haláli grimaszkolós Julcsi. :D Látom fiadnak szépen megnőttek az igazi fogai. Mert ugye a múltkori nagy műtétet felraktad, mikor esett ki neki. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jumam, köszi a Mamackás emlékeztetőt, már írtam is neki ennek hatására.
A ti képeidből számomra mindig a harmonia és nyugalom árad, és ehhez akkor is tartom magam, ha ezt a vádat te mindig konzekvensen kikéred magadnak... 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


cool, veszekedés közben nem szoktam fényképezni :lol: 8) :lol: 8)
Igaz, hogy veszekedés is ritkán van. pont ezen a héten volt egy. ez is csak valami kis hülyeségen robbant ki. most kb fél évig egy vita sincs - remélem Nem szoktunk egymás fejéhez tányérokat vagdosni :?

tényleg, ki hogy szokott veszekedni?? megosztanátok??

arra gondoltam átkellene költöztetnünk a topikunkat egy másik helyre itt a bneten, és átnevezni Kacajklubnak, az István kórházi élményeket pedig meghagyni az István kórházi élmények után érdeklődőknek.
Mit szóltok?

Bubek, végül melyik dátumra érdeklődsz??
jumam
 
 


Halihó!

Isteni vadast csináltam ebédre. El sem tudtam képzelni a bolti szószbol ilyen fini lesz. Ádusz alig evett már nagyon fáradt volt. Betettem a kiságyba két perc bömbi és alszik. Haladás!
Délután készülünk a játszóra. Bár itt a tizedik magasságában elég nagy szél van.

Jumam nagyon édesek a képek. Julcsi hatalmasatt nőtt. Ideális család vagytok három gyerek, kutya........ Gratula!
Én is küldjek képet?

Megyek rendbe kapon a konyhát, :cry: és irány a játszó! Még este jövök, ha hiányolna valaki. :lol:

Kép Sörözök a dédinél.

Kép Búgocsigázok a mamival.

Kép Kupikirály

Kép

Kép
vanília
 
 


Sziasztok!
Cool!
Igen,igen olyan csekkre gondoltam. :lol: Aha,szóval a szállás ingyenes csak a kajáért kell fizetni.Tulajdonképpen mi Olaszba szeretnénk menni vele csak nem tudtam pontosan hogyan is működik."Remélem távozáskor nem számítanak fel mindenfélét pluszba. :roll: "Köszike az infót. :wink:

Mariann!
Sörös Ádi. :lol: :lol: :lol:
Kezdésnek mondj le a somlóiról és minden hasonló finomságról.!:twisted: Aztán gyere velem edzeni! :lol: Ez a terem a Lehet úti vili megállótól pár méterre van(régen öltönyház volt).H-P6.30-22 Sz 9-16 V 9-14ig van nyitva.Én havi bérletet vettem ami tartalmaz napi 1x 1 óra aerobic látogatást és korlátlan használatot az összes gépre.Ez volt 8000ft E mellett még 1500ft-ért egy személyi edző csinált egy edzéstervet(ami alapján kondizok).Mire vagy még kiváncsi? :wink:

Jumam!
Édi Julcsi grimaszai. :lol: :lol:
Sikerült megnyitni a fotóimat a skype-n?
Részemről ok a költözés csak légyszi szóljatok emailben v telcsin ha esetleg lemaradnék! :wink: :shock:
Mi úgy szoktunk veszekedni,hogy én mondom a magamét a párom pedig otthagy ha már unja a dumámat. :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek cupp(kihasználom az időt amíg alszik D ).

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia, akkor ha nem vagy tájékozott a csekkügyben, és ráadásul külföldre mentek, feltétlenül beszéld le velük emailen előtte a feltételeket, mert nem minden szállás fogadja el ezt a csekket, ill. nem minden szállás inygenes, ami elfogadja a csekket, van amelyik csak diszkontot ad a szobaárra. De ez mind rajta van a weblapon, az email címmel együtt.

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Petike az előbb egy mozdulattal kitörölte a hsz-emet :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nincs is kedvem megint leírni :evil: :evil: :evil: Majd jövök, ha érzek megint késztetést.

A Petik Dóra hogy néz ki? Láttam bentlétem alatt egy nagyon szimpi fiatal dokinőt (nem a G.E.-t, őt felismerem)

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Jumam:

Megint elküldtem a képeket,remélem most már megkapod! :wink:
Julcsi nagyon édes azon a képen ahol a lufira koncentrál.
Veszekedés:elég ritkán szoktunk,tök hülyeségeken persze,de inkáb én mondom a magamét,mig a párom csendben van.Ő inkább a hallgatásával demonstrálja,hogy meg van sértve :wink: De hamar vége lesz az egésznek és 5 perc múlva már nyugodtan beszélgetünk mintha semmi se történt volna.

Dia:

Oké! Beveszlek a bizniszbe,ha egy kis tőkét is hozol magaddal,ugyanis még egy helyiség kellene ahol a játszó helyiséget berendezem :D
Tornáznom pedig azért kéne,hogy egy-két helyen izmosabban nézzek ki,mint most.Na és a pocakomból is le kéne faragni.
Múltkor láttam a tévében ,hogy milyen a hasa Szandinak 3 gyerek után!Hááááááááááát.....jól néz ki!

Cool:

Noki nagyon édin mosolyog a képen,vajon mit is nevetett valójában?Csak nem vágtál neki vicces arcot?

Vanilia:

Szóval Ádi sörözik! :D Lehet,hogy ezért alszik jobban? :D

Kép

Kép
novum
 
 


Szandi valóban nagyon jó formában van, szupi a hasa. Már csak a fejméretéből kellene leadnia :twisted: Mert az nagy és ufo-szerű :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
mancs
 
 


Az én hasam olyan, mint egy jó puha tészta. :oops: :shock: :lol: Pedig pár éve még kockás volt...

Kép
mancs
 
 


Ilba, ezt a hsz-t ugord át, mert csak erős idegzetűek olvashatják....

Jumam, Mancs, gyűjti valamelyikőtök a pampers jumbo 74db-os vonalkódját? Van 2-m, 3-3 pontot érnek, máj 15ig válthatók be, szívesen felajánlom.
(Ilba, nyugi, a rád vonatkozó beküldési határidő után vettük a pelusokat, és...... azaz várjunk csak! Úgy volt, hgoy ezt a hszt te nem is olvashatod el! Most lebuktál!)

Kép Kép
coolasa
 
 


Hogy vagytok ti ilyen kegyetlenül jólinformáltak szandihas vonatkozásban??

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
köszi, de én már összegyűjtöttem és be is küldtem a kódokat, megigényeltem a gyerekenkénti max. 2 db játékot.
Ha nem kell senkinek, tedd fel a teszveszre, ott van rá kereslet. Vagy Te miért nem gyűjtöd össze? Már 10 pontért is vannak játékok. Vagy tartod magad a "kuponmentes" élethez? :lol:
A Szandi vmelyik reggel az RTL Reggeliben mutogatta a hasát és dicsekedett vele, hogy milyen szuper anya, mert 3 gyerek mellett van ideje tornázni, többek között napi 2500 hasprést csinálni :roll: :shock:

Kép
mancs
 
 


Tegnap végre valahára megküldték a Liberótól a teknőst. Szeptemberben küldtem be a nyulakat, akkor igényeltem meg :shock: :roll: :shock: :roll:

Szintén tegnap végre eljutottunk a Subway-be :P Lélekben Natasával voltam, mert tonhalas szendvicset ettem. Húúúú... Valami isteni finom volt... A menühöz járó duplacsokis cookie-ról nem is beszélve :P Ahhhh!

Kép
mancs
 
 


Mancs, aha, kuponmenteskedem :wink:
A teszvesz az jó hír, de még megvárom Jumam reakcióját.

Kép Kép
coolasa
 
 


cool, nyugodtan tedd fel teszveszre, én képtelen vagyok az ilyen gyűjtésekre :oops: ,
jumam
 
 


Hali!

Még nem olvastam vissza, csak ami nagy betűvel volt. :lol:

Szóval Cool, ha nem kell senkinek, akkor nekem kéne a vonalkód, egy Istvánban szült rokony (szóval földi :D ) gyűjti.

Este jövök, most zűrzavar van. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Nekem nyuszikáim vannak és 5-ös vonalkódok.Bár utóbbit nem tom jó e. :roll: Sikítson aki kéri! :lol:

Timi!
Háááát én is szeretnék olyan hasat mint a Szandié(álomálom). :roll: :twisted:
Ok,megbeszéljük a tulajdoni viszonyokat. :lol: :lol: :lol:

Cool!
Ok.Köszi az infót. :wink:

Ilba!
Hol van az a kolping? :roll: Nem válaszoltál. :twisted:
Nászasszony jelöltedet puszilom! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek pussz,ma már nem jövök azt hiszem. :roll: :wink:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Ilba áááááááááááááááá, már feltettem a teszveszre...........

Kép Kép
coolasa
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Képzeljétek, Beni ma először nem üvöltött a körömvágásnál. Három Pintyésponty alatt végeztünk is. :D Hiába már nagyfiú. 8)

Vuka,
Hogy vagy? Kigyógyultál? A mostani Nők Lapjában van egy érdekes cikk a hólyaghurutról. Ott megelőzésnek a kefírt és az áfonyát írják.

Jumam,
Veszekedni? Hangosan. :lol:

Vanília,
Látom Te se adsz már a hozzátápira. Sört akar? Oda vele. :lol:

Mancs,
Mikor küldted be a kódokat? Megkaptad már?

Dia,
Nem válaszoltam, mert nem kérdezted! :D Viszont én már 2x kérdeztem :twisted: , hogy miért nem lehet kevesebbet enni, mint az előírt kalória. Az csak jó, nem? :roll:
Amúgy http://www.kolping.hotel.hu/cgi-bin/hu/index.php egy totál bababarát szálloda.

Cool,
Így jártam. Licitálni azt hiszem kódra többet nem fogok. :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, én érzékelem, hogy furdal téged ez a mért-nem-lehet-kevesebb-kalóriát-enni dolog, és valamikor egyszer azt hallottam, hogy a szervezetünk rafinált, és ha megvonod tőle a táplálékot, akkor a gyomor egyszerűen összeszűkül, és mikor utána jól belakmározik az ember, akkor a már lecsökkent tápláléigényhez képesti túl nagy bevitel sokkal hízlalóbb lesz, mint ha a régi mennyiséget fogyasztotta volna az alany folyamatosdsan. namármost, ahol ezt hallottam, ott valami olyasmit is, hogy az emberi szervezet mégmég trükkösebb, mivel amikor vki fogyózni kezd, először nem a zsírszövetek bomlanak le, de nem ám, hanem pl izomszövet, meg ilyesmi, és csak utoljára a zsír. Szóval asszem ezért kell egy fogyókúrát trükkösen felépíteni, tehát jóadag de kalóriaszegény étel és mellette mozgás kombinációja a nyerő. Szóljon közbe bárki, aki szerint ez hülyeség, mert tényleg csak halványan rémlik mindez, és lehet, hogy nem is pontosan.

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Úgy tünik valami alakul alvás terén. Délután aludt a kiságyban három órát. :lol: Egyedül aludt el most este is. Majd meglátjuk mi lesz az éjjel.

A veszekedés nálunk úgy zajlik, hogy én mondom apjuk meg hallgat mint sz.. a fűben. De sajna sokszor nem mondom hanem bennt marad és .........

Dia megnéztem a honlapjukat, néha ellátogatnék valami zsírégető vagy alakformáló tornára este. Arra nem jársz? Mennék veled. :lol:

Kép
vanília
 
 


Eladó

Budapesten, XIX. kerületben jó állapotú, sötétkék Peg-Pérego MILANO XL 2 funkciós babakocsi (a Venezia prototípusa). Jellemzői: nagy fekvőfelület (a baba akár hason is kényelmesen aludhat benne). Mindkét irányból tolható, tolókar magassága állítható. Mélykocsiból sportkocsivá alakítható, lapra csukható. A háttámla 2 pozícióba (vízszintesig) dönthető, lábtartója 2 pozícióba állítható. Mind a 4 kerék bolygósítható és külön-külön fékezhető. A kupolatető nyári tetővé cipzározható. Alul nagy méretű kosár található. Ötpontos biztonsági övvel rendelkezik, a karfa nyitható és hosszabbítható.


Irányár: 15000 Ft
06-20-498-02-98 Kép Kép Kép Kép
dolhi
 
 


Kacajos anyukák, a csütörtöki klubbdélutánra vigyek valakinek mosogatógépbe való mosóport? A mi mosogatógépünk megadta magát, és mielőtt kidobnám egy jól irányzott mozdulattal a kukába a maradék kb 2 kiló port, közvéleménykutatok. Zacsiba áttöltve nyújtanám át a bátor jelentkezőnek, mivel a dobozát megviselte az a kb 10 centis víz, ami a fürdőszobában fogadott minket egy derűs nap reggelén...

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó reggelt!

Úgy tűnik mindenki sétál a jó időben, vagy tevékenyen tölti a délelőttöt. Mi is megyünk csakÁdusz alszik. :lol:

Cool sajna nincs mosogatógépem. :cry: Vagyis kétkezesben adom elő a mosogatást.

Este jövök!

Kép
vanília
 
 


Sziasztok!

Jó régen jelentkeztem. Most itt vagyok és beszámolok nektek, az elmúlt napokról.

De előtte:

Sajti: NAGY NAGY GRATULA! Én ugyan nem voltam a bulin, azonban isten bizony átfutott rajtam, hogy nálatok baba lesz, nem is tudom, talán az arcod, de mindenesetre láccik valami. A földöntúli boldogság? :D :shock: Egyébként a múltkor régi oldalakat olvastam itt a topicunkban, és megtaláltam az esküvői képeteket :D Nagyon vékony voltál. De szerintem most is csini vagy.

Novum:
a horror történeteteken eléggé megborzongtam, úgy megsajnáltam szegény Sziszikét, hogy megijedhetett :oops:

Cool:
amit a konyhás sztoridról írtál, hogy miért fejezed be, azzal mélységesen egyetértek. Csak kár, hogy nálunk apjuk más véleményen van, úgy hogy nem vagyok megtámogatva :D Én utálok konyházni. Addig szerettem, amíg nem volt kötelesség. Még független koromban :D A legjobban nem is azt utálom benne, hogy mosogatni kell, hanem hogy órákig gürizek, aztán egy perc alatt elfogy. És ha ráadásul utána még megy is a slóra, végtelenül fel vagyok háborodva :D :D

Veszekedés:
nálunk mint az olaszoknál :D :D :D

Cool:
nálatok a mosogatógép nem a konyhában van?
amúgy a Dévényes nénit hogy viselte Noki? Mert Gergő üvöltött mindig amikor a csaj szadizta.

És akkor rólunk:
Görgőbaba meggyógyult, és valóban 3 napos láz volt, csak a kiütések a láz után 2-3 nappal jöttek. Jól lefogyott, nagyon nehezen tértünk vissza a normál kerékvágásba. Eddig is bújós volt
most méginkább.
A kajás témátoknál nem is nagyon olvastam, csak a szívemet fájdítottam volna. Gergő szinte semmit sem eszik, de már szopizni is kevesebbet. Nincs annyi. Nem tudok mit t enni, ő egy ilyen gyerek. És valószínűleg azért nem jár még, mert nincs ereje hozzá. Mondjuk ez csak az én teóriám.
Egy hétig nagyon durva éjjeleink voltak, kb. 3 órán keresztül nem aludt csak szenvedett, de. meg totál kómás volt

Dia:
most nagyon jól nézel ki, jó a frizurád!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi kint voltunk Benivel kettesben a Margitszigeten. Nagyon csalóka megint az idő, itt most nincsen nagy szél, de a szigeten majd el vitt minket. :shock: Megnéztük az állatokat - nálunk az állatok hete van :D - halacskákat, meg feltakarítottuk az angol kertet :D . Benit már nem mindig lehet a kocsiban tartani, ha látja a sok gyereket sétálni, ő is ki akar jönni. Csak hát ugye a krumpliszsák effekt még mindig megvan. :lol:

Cool,
köszi, de én tablettát használok. Az egyszerűbb. :oops:

Tücsi,
örülök, hogy Görgőke jól van, a kaját meg iszonyúan sajnálom. Tudod, én tutira tudom, hogy milyen szar, nagyon megértelek. Nekem szerencsém van, Beni az ebédet már szinte mindig jóízűen megeszi, aztán ha van kedve, csúszik a többi is.
Dokinéni/védőnő mit mond? Bár én őket csak meghallgatni szoktam. :oops:
Nem akarok jó tanácsokat osztani, de figyi, nekem sok ismerősöm nagyon dicséri a Humana banános Baby Fit tápszert. Nem próbálod ki? Mert írod, hogy a tejcsi nem elég már. Hátha picit megerősödne. Amúgy meg iszonyú ügyes vagy, hogy 13 hónapig szinte csak tejjel tudod etetni!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vanília: akkor te jobban öröltél volna, ha a mosogatóporunk romlik el, és a mosogatógépünknek keresek ezért új gadit, ugye? :wink:

Tücsi, nem a fürdőszobában volt a mosogatógépünk, mert ott fért rá az elöltöltős mosógépünk tetejére (ha mégegyszer le kell írnom bármilyen szót, ami "m"-mel kezdődik, és "gép"-re végződik, főbelövöm magam), mivel a konyhánk csak egy kis mini belépő fülkécske, és inkább az étkezőnk nagyobb.... ami egyébként egyenesen arányos azzal, hogy fontossági sorrendben nálam hol áll a főzés az evéshez képest.. 8)
Nokicsek sirdogált a Dévény néninél intenzíven, pedig semi extrát nem csinált, így nem fájhatott. Szerencsére csak kb 10 mozdulat volt az egész, 1 perc alatt, és már megszületett a diagnózis.

Sajti, szegény, szerintem mindenki hagyjon fel az "én tudtam", "látszott az arcodon", stb vélemények kinyilvánításával, mert ez oan szörnyen rossz!!! Én úgy utáltam, mikor utolsó héten a 60 év körüli postáskisasszony megjegyezte, hogy biztos haamrosan szülök, mert látszik az arcvonásaimon. Akkor látott életében először, és fénykorában is 100kg-mal nehezeb lehetett mint én, így csak majdnem visszakérdeztem, hogy a munkaköri leírásában van -e előírva látlelet vétele. Szóval ne ingereljük a kismamákat, el a kezekkel! 8)

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?