Új privát üzeneted érkezett!

Zsu:akkor Kata is családi napközibe fog járni, nem????? :wink: :lol:
Tudom kicsit fárasztó vagyok, de így is érzem magam. :roll: :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi!

Az alsó kettő fog jönni a két középső mellett (azaz bal kettes és jobb kettes). Ez persze nem törvényszerű. Nálunk a bal oldali rágófog türemkedik.

Vigasztaljon, hogy nem lesz annyit beteg Samu, mint egy nagyobb létszámú csoportban.

Márti!

Miért vagy fáradt? Éjszaka?

Andi!

Nem vagy valami bőbeszédű ma!

Sárgaborsót Ti adtatok már a babáknak?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:én még nem adtam sárgaborsót, ma karfiolt kapott először...várom a hatását, de leöntöttem az első vizet róla (ahogy javasoltad :wink: ) és eddig még nem fújta fel semmi!!!!
Ááááá az egy dolog, hogy fél 6kor kelt a kis tökmag, de azóta nem nagyon volt megállás, most abban bízom, hogy letudom nyomni nem sokára , aztán a kiscsajt is.És úgy leülök akkor , hogy fel se állok!!!!! :roll: :oops: Én mondtam........ :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Húúú, csak úgy pörög a topik. :lol:

Nekünk király éjszakánk volt. Árpinak annyira fájt a foga, hogy semmit nem aludt szegényke. Egész éjjel hideg vízzel öblögetett és köpködött lavórba. Reggel 6-kor tudott aludni kb. egy órát. Dokija meg remélem tudja ma fogadni, mert ha nem... Remélem nem a foga gyulladt be, hanem "csak" az ínye. Én nem láttam rendesen.

Edit, adtál végül sárgaborsót Virágnak? Hogy vagytok? ÉS az alvás éjszaka javult már? Habár azt biztos írtad volna....

Többiek?

KépKép
kgiulia
 
 


Hű, mi van itt? Tömeges elvándorlás? :shock: :shock: :shock: :shock: Jön a jégkorszak és én nem is tudok róla? :? :? :? :? Szegény lajhár fejem, ittmaradtam egyedül! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Na, mégsem, úgy látszik...

Julcsi, nagyon sajnálom Árpit! :( Drukkolok, hogy ma rendbehozzák, és ne kínlódék többet! :) Csajok hogy vannak? Dorka alkalmazza legújabb tudományát?

Krisztának a legújabb "tudománya", hogy reggel még azonnyomban visszaalszik, és csak fél 10-10kor kászálódik ki az ágyból. Ma épp negyed 11-kor tette ezt. :lol: :lol: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jó reggelt!

Hát... tényleg nincs valami nagy pörgés.

Árpi sajnálom a fogfájást, az tényleg szörnyű. :cry: Ilyenkor szokott segíteni, ha a fájó részre egy szegfűszeget teszel, ezt egy fogorvos barátnőm mondta, mert az ő általuk használt fájdalomcsillapítóban is van. Vagy jó alaposan megsikálod, végső esetben lidokain. Az, ha csak pár percre is, de legalább elzsibbasztja. Utána persze doki.

Végül is tegnap délelőtt az Ádám győzött, nem aludt. Úgyhogy a dokihoz az úton kidőlt, kb. fél órát aludt. Ennyi is volt egész nap.
A dokicsaj nagyon megvolt vele elégedve, teljesen rendben van. Azért még menni kell februárban, de remélem már utoljára.
Ja, és tudtátok? Ciklikus szavakat ejt. Azt jelenti, mikor mondja, hogy babababa, vagy papapa, vagy tátátátá.
Azóta, mikor csak kiabál, és nem beszélget, mindig mondom neki, hogy ciklikus szavakban beszélj, ne kiabálj! :lol: :lol: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám, és hallgat rád a kis Szépszemű? Azóta ciklizál (tuti nincs ilyen szó de nekem annyira megtetszett!)? Örülök, hogy rendben van a kicsi fiú!!!!!

Edith, tartsa meg jó szokását Kriszta baba. Remélem kihasználod?

Márti, mi van? Kicsi Zsombi nem hagy békén? Vagy Szoni? Vagy sztrájkolsz??? :wink: :wink: :wink: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:az utóbbi!!!!! :shock: A tegnap délutáni uccsó hsz. is az enyém volt, na nem majd magammal dumálgatok!!!!! :shock:
Meg amúgy is az ideg bennem volt egész reggel, de most hívott a párom, hogy megfelelt a vizsgálaton!!!!! :lol: :lol:

Barbi:gratula az édes szép szemű ciklikusan gagyarászó négykézlábazós pici fiadhoz!!! :wink:

Edith:neked meg a tündéri sokat alvós huncut nasizós lánykádhoz gratulálok!!!! :lol:

drev:annyira sajnálom a fogfájást, szörnyű lehetett!!!

Én tegnap voltam fülészeten, mert éjjel még mindíg bedugult a fülem, hallójáratgyulladásom van, de nem is fáj!!!! :shock: Belegyömöszölt gázcsíkot, meg cseppet írt fel, és azt mondta ne mossam szappannal!!!! :shock: :shock: :shock: Ááááá tusfürdőt szoktam belespriccelni!!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsu:boldog hófordulót Katának.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Julcsi, ja hallgat. Konkrétan kiröhög. Biztos neki is ez a szó jön be. :lol:

Lebontottam a karácsonyfát. Az egy dolog, hogy kicsit deficitesen, mert vagy 5 díszt összetörtem, de nem tudjátok elképzelni mennyire elszáradt. Gőzöm sincs mikor vághatták ki ezt a szegény fát, de nem mostanában az tuti! :?

Andi? Merre jársz?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, ha a topic esze írta, akkor biztosan így is van,
:wink: :lol: és akkor én is gratulálok Katának a hófordulóhoz!

Márti, akkor mostmár közel biztos, hogy felveszik a Rolandot?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nagyon remélem, most beszélt öccsével, hogy mi a következő teendő!!!!Úgy örülök, hogy nem kell többet itt megszakadnia és attől a 2 (3) fönökétől függnie, egyik ezt talált ki a másik azt!!!!Ááááááááááááá ez csak jobb lesz remélhetőleg és még váltópénzt sem tudnak lenyulni tőle!!!! 8)

Barbi:mármint én lennék az ész?????Ez barokkos túlzás drága, csak van egy kis memóriám!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hófordulók hónapra lebontva(remélem nem hagyok ki senkit :oops: )
1,2,7,9,13,20,21,24,28,30
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na stimmel??????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Julcsi, drev: nagyon édesen megy Dorka!
Árpi sajnálom a fogfájást, nekem is el kellene menni a dokihoz, mert kilyukadt az egyik fogam.

Sedith: nagyon jók a képek!

Zsu: boldog hófordulót Katának!

Edit: Örülök neki, hogy Virág jobban van. Remélem, most már elkerülnek titeket ezek a fránya vírusok.
Tök jó lehet, hogy mondja ANA! Nálunk is magyaráz a kiscsaj, mondja apa, papa, mama, csak az anya nincs sehol. Persze ez még nála nem tudatos, de akkor is jólesne.

Barbi: tegnap nálunk is kb. ennyit aludt a Szandi. Egyedül voltunk és még WC-re is alig tudtam kimenni. Azt hittem megörülök. Nagy gratula a négykézlábazáshoz!
Éjszakai alvásnál megfigyeltem, hogy nálatok is 3-4 sz@r éjjel után jön egy pár nyugodt!
Az elmúlt napokban óránként keltünk, tegnap meg egyszer sem. Ki érti ezt?

Márti: volt valami a karfioltól? A Szandi nem igazán bírja, eleinte nem volt gond, de mostanában már meg sem eszi.

A nagy betegség ellenére (ami azért nem is annyira nagy, csak nekünk, mert nem vagyunk hozzászokva) a Szandi elkezdet egyedül térdelni. Annyira édes, ahogy egyensúlyoz a két kis kezével. Tegnap már többször játékkal a kezében is megtartotta magát.
Szandi reggel 9-ig aludt, fél 11-kor már újra beájult és még mindig szunyál! :shock:

Tudom, már többször volt téma a fogyózás, de én most megtaláltam egy fogyókúrát, amit már csináltam régen és fogytam tőle. http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cikk=12363
Nincs kedvetek csatlakozni?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:én benne vagyok, DE a tatárbifszteket nem szeretem!!!! :? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi,
én is benne vagyok. Mi hétfőtől úgyis fogyózunk, csak még előtte kizabálom a hűtőt.
De ez nekem túl éhezősnek tűnik. Én a 90 napossal próbálkozom, azt hiszem.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsuzsi, ezt a fránya diétát kerestem. Anno ezt én is kipróbáltam és tök jól bírtam nem éheztem(asszem). De nem találtam a papírt. Szóval mikor kezdjük? Hétfőhöz mit szóltok? Addig mindenki rá tud készülni lelkileg.

Zsu, boldog hófordulót Katának!

Márti, te felirogattad a naptáradba dolgokat? Vagy valóban csak fejben megjegyzed? És még te butulsz el? Tök örülök Rolandodnak! Remélem innen már minden simán megy.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok tűnve, mert elég fura napokat élünk. Nagyon anyaközpontú lett a világ a manóknak, nem nagyon engednek ki a szobából. Főleg Flóráról mondható ez el, egyszerűen sikítva sír, ha nem lát, sőt, néha még az sem elég, hogy ott vagyok velük. Erre az esetre viszont nincs ötletem. Igazából nagy bajuk tuti nincs, mert mihelyt ölbe veszem őket, megy a vigyorgás, ugrálás, örömködés. Szóval ez most egy ilyen helyzet, a túlélésre játszom. A többi teendőm meg csak csúszik, csúszik és tornyosul. Örülök, ha a nap végére legalább hellyel-közzel renbe szedem a házat, és elkészül valami kaja.
Egyébként nagyon kis aranyosak, ügyesek, csak azért néha rendesen lefáradok a nap végére. Már előre félek a holnaptól, amikor is apa Bp-re megy dolgozni, ami azt jelenti, hogy az esti ceremónia is az enyém. Azért félek ettől, mert valamit nagyon elrontottunk az utóbbi időben, és a vacsi után csak sötétben, halk zene mellett cipelve alszanak el, ami azért egyedül érdekes lesz.

Voltunk tanácsadáson, minden rendben velük, Marcinak továbbra is két foga van, Flórának egy sem, súlyban most megint a kezdeti 20 dkg difi van Marci javára (9070 g/74 cm, 8900 g/73 cm).

Mozgásukkal kapcsolatban: Marci frankón lépeget, sőt, kifejezetten fut a kanapé mellett, pár másodpercig áll egyedül, és simán tolja a Flórát a bébitaxival. Marha mérges, ha vége a szobának, és nem lehet menni tovább. A bébitaxi amúgy is nagy favorit, sikogatnak, ha toljuk őket, és megy a nagy hiszti, ha úgy gondoljuk, hogy elég volt.
Flóra is áll most már, bárhol megy neki, így már nála is érdekes az altatás, mert az ágyról sem az alvás jut eszébe, hanem a felállás. Nagyon szépen ül, most már térdel is, ha támaszkodik valamiben, szóval azért ő is halad. Úgy látom, hogy az a kb. 1,5 hónap mindenben megvan köztük. Flóra csak akkor kezd neki a dolgoknak, ha már nagyjából jól meg is tudja csinálni, Marci meg esik-kel, teker, aztán lesz, ami lesz.

Ne haragudjatok, hogy most csak magunkról írtam, olvaslak benneteket rendszeresen, de válaszolgatni már nem marad soha időm. Most tettem le őket ma először aludni, gyorsan rohantam, hogy legalább ennyit tudjak írni, de millió dolgom lenne még, úgyhogy megint elmarad az egyenkénti reagálás. Azért majd ha a manók is hagyják, próbálok bekapcsolódni.

Puszi Nektek!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Nekem is tetszik ez a diéta, bár elég drasztikusnak tűnik, de nagyon csábító, hogy már az elején látom a végét, vagyis csak 5 napos. Lehet összeszedem a nem létező összes akaraterőmet, és csatlakozom hozzátok hétfőtől. Lenne miből leadnom, most kb. ott tartok, mint a terhesség előtt, pedig szülés után marhára lefogytam, az tetszett, de hát szép lassan visszajött minden a helyére.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, már megint itt vagyok! :wink:

Kismanóim laza fél óra szunyát nyomtak, azért jól bírják ma. Csak az anyjukat kéne időnként kicserélni, és akkor semmi gond nem lenne. Most jöttünk meg egy jó kis, több, mint egy órás sétából. Tök jól bírták, végre egy kis sikerélmény a mai napra. Habár ez nem az én érdemem.

Na, lényeg, ami a lényeg, nagyon boldog hófordulót kívánok Katicának, mert az az előbb lemaradt. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Köszi az együttérzést! Szerintem a fogínyem durrant be, pláne hogy a múltkor ez égetve is lett, így tuti érzékenyebb az átlagnál. Este hétre megyek a dokimhoz, már alig várom. Ha valakinek kell fogorvos, az enyémet tudom ajánlani, nem olcsó, nem drága, és baromi ügyes, én nem is tartok attól, ha hozzá kell mennem. Tehát valakinek nincs hova mennie, szóljon. :wink:
Vendég
 


Ja, a tatár beefsteak-et nálam leadhatjátok bármikor, éjjel-nappal. A kedvencem! Bár nekem is fogyóznom kéne, mire jön a tavaszi idény gurulni fogok a pályán.
Vendég
 


drev:és hol rendel a dokid????Nekem is kéne 1 megbízható, a régi messze van és nem ártana ha valaki hozzáértő megkukkantaná a fogaimat!!! :oops: :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy mindenki fogyózni akar!! :lol: :lol:
Julcsi én is úgy emlékszem, hogy nem éheztem amikor csináltam. Ráadásul nem kell főzőcskézni, ami nekem ideális. :wink: Én is örültem, amikor rátaláltam, mert már nekem sincs meg a papír.
Szerintem is hétfőn kezdhetnénk, addig meg kifoszthatjuk a hűtőt.

Andi: gratulálok a manók mozgás fejlődéséhez!
Mostanában a Szandi is tők jól elvan a babakocsiban. Igaz megint úgy visszük, hogy a hordozóban van, de így legalább nem hisztizik.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Drev: fogínygyulladásra nekem használ a Mebucani. Nem tudom miért, de segít. A dobozra is az van írva, hogy száj és torok fertőtlenítő.
Nekem is szupi orvosom van, SZTK-ás, de nagyon ügyes.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


[quote="bmo"]d írta:bmorev:és hol rendel a dokid????Nekem is kéne 1 megbízható, a régi messze van és nem ártana ha valaki hozzáértő megkukkantaná a fogaimat!!! :oops: :?


Margit krt., úgyhogy nincs messze tőletek. A Mechwart liget villamosmegállónál a 4-6-os vonalán.
Vendég
 


SZiasztok!

Nagyon nagyon köszönjük a hófordulós köszöntést, nem tudjátok milyen jólesett :)

Kata 10 hónapos, és nem jár :) Ilyen se volt mostanában a családban :) Bár sztem az a múltkori fránya esés az oka, azóta nem volt hajlandó egyedül megálni, pedig több mint egy hónapja volt :(

De majdcsak elindul egyszer :)

Ez a diéta mitől ilyen csodálatos?
Lehet kipróbálom én is :)
Igaz már 1 hete eszem a herbalife-ot, de ugye az azért lassabban hat, mert elsősorban az anyagcserét goyrsítja fel, alakítja át. Szóval leht hogy megcsinálom ezt az 5-10 napot, kiindulásnak nem rossz :)
Tatár helyett lehet enni síma darálthúst? Vagy semmit?

Zsandi örülök hogy jöttél!

Árpi, gyors jobbulást, és ha lehet én kérnék szépen adatokat a fogdokiról, ugyanis van vagy 3 lyukas fogam:(

Rólunk:
tegnap végre elszántam magam, és kipróbáltuk a kenyérsütőt :) Az első próbálkozás után eldöntöttem, hogy a gép csak dagaszt-keleszt, sütni a sütőben sütünk, mert nem tetszett a kenyér állaga.
Azóta 2 kenyeret sütöttünk, nagyon finomak lettek:) És tényleg nem nagy "vaszizdasz" :)

Úgyhogy bolti kenyér pápá :)

ha vkit érdekel, tudok egy nagyon jó kenyérsütőt oldalt.
Ja a párom nem géppel dagasztott-kelesztett, azt mondta úgyse nagy gond.

Puszi nektek:)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Elfelejtettem írni, Márti, hogy ha ránézek Zsombi szülinapjára, mindig eszembe jut, hoy aznapra voltam kiírva :) És 13.-a nálunk szent nap :)

Pénteken szülinapi buli lesz nálunk :)
Én szombaton, Tamás 29.-én született, a szomszédunk meg 10.-én. Úgyhogy 3x-os szülinap lesz :)

Van vkinek vmi jó ötlete eccerű hideg kajára?
Lesz zöldbabsaláta, töltött kifli, kaszinótojás.
KÉne még vmi...

Jah néhány babakajatipp is van itt:

http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cikk=12300

Kislányom ma paprikáskrumplit kajált... :oops: :oops: :oops:

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jajj egy kérés.

Ha vhol ismerősök körében hallotok melóról, szóljatok lécci. Úgy néz ki apumék külön költöznek, és apunak kéne meló itt Pesten

Leginkább a teherautó szektorban tudna elhelyezkedni...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsombi meg 24-ére volt kiírva!!!!Barbikám!!! :wink: :lol: De nekem a 24-e a Szoni miatt is mindíg eszembe jut!!! :wink:

Zsu:majonézes krumpli vagy sajtsaláta vagy amit a Julcsi is csinált tésztasaláta.Ez mind majonéz alapú(vagyis én tartárral csinálom a könyv szerint :lol: ), belepakolod a belevalót és kész!!!! :P Mi imádjuk ezeket.
Melót nem tudok sajna, az nem ilyen egyszerű :? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Zsu, én is gartulálok Katának a 10 hónaphoz! :)

BArbi, Ádámnak meg a négykézlábazáshoz! :D Ügyes ám a nagyfiú, úgy látszik, imponálni akar majd Szonónak! :wink: :wink: :wink:

Márti, tényleg nagy huncut a leányom (de melyik gyerkőc nem az?) Ma kiosontam a fürdőszobába, de persze, hogy észrevette. Ő is kijött, elment a konyháig, és bár sötét volt, melökte az ajtót és bement. Egyszercsak hallom, hogy nyöszörög, sírdogál. Ahogy végeztem, siettem is megkeresni, hát az volt a baj, hogy engem keresett, bemenni be tudott, de kijönni már nem! :lol: :lol: :lol: Mostanában be nem áll a szája, állandóan szótagokat ismételget. Pillanatnyilag a ná-ná-ná és a dá-dá-dá a kedvenc, de bá-bá-bá, má-má-má, tá-tá-tá is szokott lenni. :)

Zsuzsi, jól beindítottad itt a társaságot! Én is csatlakozom hétfőtől. És tényleg, az lelkesít engem is, hogy rövid! :oops: :oops: :oops: A 90 napost csináltam én is, de a víznapot nem bírtam ki, és utána felborult minden. Hagytam a francba. De ez még szülés előtt vol, mármint teherbeesés előtt.

Na, megyek alukálni. István nem jött haza mára, Kriszat alszik, megyek én is kihasználni az alkalmat, mert holnap nem biztos, hogy 10-ig alszik! :P

Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Katának boldog 10. hófordulót kívánok én is! Márti, tényleg nem vagy semmi a szülinapokat tökéletesen megjegyző memóriáddal. Nekem ez a fajta info általában rögtön kiesik... A névnapok is teljesen esélytelenek. Örülök, h párodnak sikerült a vizsgálat. Érdemes volt fellebezni. Mi van még hátra?

Zsuzsi, elolvastam a diétát, amit belinkeltél. Nektek köszönhetően itt egész kis tudásmagot gyűjtök össze a diétákról. :P Ez szimpinek tünik (rövid + egyszerű + a hozzávalókat szeretem) :)
Lehet h csatlakozom hozzátok - bár ilyet még sosem csináltam (mármint diétát). Hétfőn indulhat a topicfogyi. Az egyetlen probléma, h fogalmam sincs hány kg vagyok, nincs itthon mérleg - említettem, h nem szoktam nézegetni a súlyom. Így a siker megítélése szubjektív lesz... :)

Barbi, tök jó hír, hogy Ádámmal minden OK.

Andi, tényleg nehéz lehet most a gyerköcökkel. Samu is anyás lett mostanában, de ő egyszem gyerek, és még így is sok néha. Ha csak egy kicsit is fáradt, akkor rögtön sír, ha eltűnök a látóteréből...
És sokkal jobban igényli azt, hogy együtt játszunk. Azaz bőven nem elég, ha csak együtt vagyunk (pl. én vasalok és ő mellettem lehet), hanem tornyot építünk, autózunk, könyvet nézegetünk, mondókázunk, ilyesmi. Különben unatkozik. És ezt persze élvezem, de a háztartás meg szalad...
Tök érdekes, hogy ilyen pici korban is ennyire különböző vérmérsékletűek a gyerekek. Flóra, a biztonságra törekvő és Marci, a kísérletező :)

drev: remélem, h a fogorvosi beavatkozás sikeres volt.

Üdv:
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Köszönöm, a beavatkozás sikeres volt, az egyik koronán kellett a jelek szerint csiszolni, mert magas volt, és irritálta az ínyemet, ami mint már említettem, eléggé érzékeny vala... Lekopogom, egyelőre gyógyulóban vagyok, végre most alhattam is.

Ma megyünk terepszemlére az új lakásba, hogy mit kell megvenni a felújításhoz. A bank jelentkezhetne már...
Vendég
 


Szép jóreggelt!!!
Bár mi már órák óta ébren vagyunk, a kis tökmag fél 6kor kelt!!!! :shock:
Mára a bal szemem bepirosodott...lassan beköltözök az SZTK-ba!!! :? Holnapig várok addig kamillázom(k :lol: )!!!

Zsuzsi:Zsombinak nem lett gondja a karfiollal.Tegnap meg spenótos tésztát evett!!!! :lol: Kivettem a fagyóból a spenótot, de későn jutott eszembe, hogy nem főztem krumplit, tészta meg volt...mondtam neki hogy az apja tuti megenné...ennyi bíztatás elég is volt!!!! :wink:

Évi:ma már ment a tanfolyamra a párom (5 hónapig tart), tegnap elintézte a papírjait és kész!!! 8)

Árpi:fogad?????

Julcsi:tőled meg zokon veszem, hogy kételkedsz abban, hogy ez a 10 szám megbír maradni a kisagyamban!!!!! :?

Edith:ajtó nyitogatásban-csukogatásban Zsombi is toppon van!!!!Néha majdnem bentragad a fürdőben , mert annyiszor csukogatja, mindíg közelebb jön az ajtóhoz és akkor ugye nem bír kijönni!!!! :lol:
Az én fiam tuti kukás lesz!!!!Ha kioson a szobából és csönd van akkor vagy felmászott valamelyik ágyra(most reggel is a nagyágyon heverészett mire utólértem!!! :shock: ) vagy a kukában turkál könyékig!!!!AZt hiszem kéne egy rácsot szerelni a konyha bejáratra!!!! :roll:

Zsandi:együtt érzek veled, Zsombi is állandóan jön utánam, csak nekem annyival könnyebb, hogy a Szonival is tök jól eljátszik!!!!
Mondtam én...még szerencse, hogy ketten vannak már!!!!
:lol:


De jó ez az össznépi fogyókúra!!!!
Bár én tegnap sem ettem túl sokat a sajtos tésztámból, két kis éhenkórász, persze ebéddel belakva, ott tátogott mint az éhes madárfiókák, és mikor nem adtam elég gyorsan akkor nyúltak a tányérba!!!!Ez is egy jó fogyókúra!!!
Na jó sok lettem :oops:

:lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Márti, tegnap elfelejtettem gratulálni a férjednek! Akkor eze szerint tényleg túzoltó lezs már, ha elkezdte a tanfolyamot! Örülök, hoyg mégiscsak összejött! :)

Kriszta az ágyra még nem tud felmászni, de már mutattam, az autósülést simán megrohamozza! :lol: A kuka nálunk is nagy sláger, de megvan rá a megoldásom... :? Amikor ünnepek előtt vasaltam, Kriszat odajött mellém, és megijedett a vasaló gőzétől és hangjától. Na, most elég, ha a vasalót persze, hidegen, lerakom a kuka mellé vagy a könyvespolcra vagy bármi tiltott helyre, és ő meszze ívben kikerüli. Még a konyha közepéről is visszanéz nagy óvatosan, hogy nem megy utána a vasaló? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hogy meddig fog működni, nem tudom, de egyelőre műkszik! :)

Kép .

Így bámulja a házi mumust! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép :D

Kriszta is kapott tésztát múlt szombaton. A húslevesből való csigát. Szerette!

Andi, Kriszta is felvette ezta visítva sírós stílust mostanában, ha eltűnök a szeme elől! De érdekes módon, múltkor az apjával csinálta ugyanezt, amikor én bent maradtam és ő meg kiment! :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:kicsi fiam nem ijedős e téren.Ha akkor vasalok mikor ébren van akkor a vasalódeszkába kapaszkodik és rángatja!!!Én nem szokatm gőzölni.

Julcsi, Árpi:jó nézelődést!!!!Kitartás már nincs sok hátra!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith, mókás ahogy stersszeled Krisztát a vasalóval! Tetszik! :lol: :lol: :lol: Szerintem nálunk sem működne. Az egyik mindig bátrqabb és akkor a másik is erőre szokott kapni dolgokban.

Márti, magamból indultam ki. Sosem tudtam dátumokat megjegyezni, de mióta terhes lettem... Még a saját szülinapomat is elfelejtettem... volna de nem hagyták.

Na, Árpival is most beszéltem, megint fáj a foga. Valszínű ebből gyökérkezelés lesz. Mondjuk nem értem, mert mielőtt felrakták a koronát minden fogát gyökérkezelt. Szegénykém annyit szenved a fogával... :cry: :cry: :cry:

Andi, szerintem most életkori dologban vagytok. Nálunk is volt egy ilyen remek idő. Sőt a héten még csak ilyen idők voltak, de én ráfogom, hogy front van vagy valami ilyesmi. Nyugi. El fog múlni. Az a lényeg, hogy tarts ki. A házimunka is megvár. Most tök fárasztó, de szreintem el fog múlni. Ha pedig annyira leamortizálódsz akkor 7végén bízzátok a nagyszülőkre őket egy fél napra-napra. Tarts ki, tarts ki! (Mondom én, két napja a kedves anyukájukat szidom a gyerekeknek. Livi pont olyan hisztis mint én, Dorka meg pont olyan akaratos...)

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:az enyémet én is elszoktam felejteni!!!! :wink: 8)

Én most bepakoltam a 2 kölyköt a gyerekágyba!!!!Tök jól elvannak!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:sajnálom , hogy megint fáj!!!! :( :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Hisztisség és akaratosság... :?
Mindkettőnkben van rendesen (mármint az Istvánban és bennem), úgyhogy ez duplázódva jelenik meg az Ádámban.
Tegnap előtt elhúztam a fától, mondván, nem kellene az alsó díszeket rángatnia.
Olyan ideges lett, elkezdett óbégatni és a fenekét a földöhöz verni. És még csak 9 hónapos. Mi lesz itt később?

Árpi, sajnálom a fogfájásodat, ezek szerint nem lett jobb. Tarts ki, tudom, ez borzasztó, amikor már az egész fejed lüktet. :cry:

Rábeszéltetek, akkor legyen az 5 napos fogyókúra. Aztán majd meglátjuk. Kicsit csalhatok? Mondjuk reggel kávé sok cukorral, sok tejjel?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Kata tegnap előadta első hisztijét :) Nem tudom mi baja volt, lehet kicsit meleg volt az esti tejci, de akárhányszor megpróbáltam a szájába adni, lökdöste el, és üvöltött. Ha letettem elé eldobta :D Nagyon édes volt, röhögtünk az urammal rendesen :) Kis méregzsák :) Aztán persze elfogyott a tejci :)

Ma megmértem magam, mivel mérlegünk nincs, a derekam 6 cm-el, a csípőm meg 3-al keskenyebb. 4 nap alatt. Remélem ez a tendencia marad, vagy fokozódik :)

Ma a fogyókúrásnál is fogyókúrásabb volt a reggelim. Hoztam magamnak 2 joghurtot reggelire, Erre Kata elkezdett tátogni mellettem :) Hát jó ha egyet ettem, de sztem még annyit sem...

Na mennem kell boltba ajándékot, meg a kenyérhez lisztet venni.

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Barbi:nem ér csalni!!!! :wink:
Együtt csak kibírjuk, de én 15 napra gyúrok, hátha tényleg leficcen rólam egynél több uszógumi is!!!!! :oops: :oops: :oops: :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na jó, legfeljebb nem vallom be, hogy ittam reggel kávét. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Drága kávét azt ihatsz, csak ne cukorral hanem édesítővel!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi, igen csalhatsz: kávé, sok ÉDESÍTŐVEL és zsírszegény tejjel. Ehhez mit szólsz?
Ne má' együtt csak kibírjuk. Akkor hétfőtől????

KépKép
kgiulia
 
 


Barbi:és különben sem 9 hónapos az Ádám, hanem 9 és fél!!!!! :shock: Kikérem a nevében is!!!
És igen ez még csak a kezdet, az lesz majd az igazán kiborító mikor ugye már ilyen "NAGY" mint a Szoni és akkor fetreng a földön!!!!!Majd lehet dilemmázni, hogy visítva feküdj mellé te is, vagy vágjál fapofát, mintha meg sem hatna, hogy ilyet is tud művelni a drágád!!!! :wink: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó, megpróbálom. De az édesítő olyan rossz ízű.
5 napot azért kibírok valahogy, aztán meglátjuk, mehet-e tovább.

Akkor hétfőn hajrá!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ja hétfőtől!!!De lehet , hogy éhen fogok pusztulni, ez esetben a szombati tali...nem nem marad el :lol: csak akkor a halotti torra jöhettek!!!!Úuuuuuuuuuuuuu most ez morbid volt????? :shock: :roll: :oops: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én édesítővel szoktam inni, de nem érzek nagyon külömbséget a cukor és eközött...lehet hogy már megszoktam????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?