Új privát üzeneted érkezett!

Lanyok!

Parametereim a kov.:

8.c.,12.cn.,oe.(ovulacio elott)

Szerintem ez jo otlet,igy telleg jobban lehet egymast kovetni,isten aldja az eszedet Anna!

Olvaslak am titeket csak nagyon dogozok nem tudok mindig irni.

Kriszti
kriszti
 


Mamacica, ne menj elKép

És ne légy szomorú... ha ki kell várni a három hónapot, akkor ki kell... nincs mese... a leendõ gyermeked érdekében. És különben sem kell megöregedned, mire gyermeked lesz, mert úgyis hamar lesz, majd meglátod!!!!! És különben is... hol vagy te még az öregségtõl??? Fel a fejjel, bízz magatokban és az orvosban,
cuppppppppppppppppantás
Beja
Beja
 


Hallo,

Lista-Pista:

Beja: 8c, 26cn, 8ou
Kriszti: 8c, 12cn, oe
Orsi: 8c, 23cn, oe (komlo)
Anna: 4c, 16cn, 8ou (Hamburg)

Puszi

Anna
Anna
 

 
 

Beja köszi hogy válaszoltál.
Én Szabolcs megyében élek. Az elsõ babát
szeretnénk (26 éves vagyok). Már sok vizsgála-
ton voltam, vérvétel, hormonvizsgálat, hüvely-
váladék vizsgálat, a férjem is volt vizsgálaton,
de minden negatív. Most szedek Serophene gyógy-
szert, ami segíti a peteérést. Már régebben is
szedtem, de akkor nem jött össze a baba.
Most hétvégén lesz talán peteérésem.
Nagyon félek, hogy megint nem fog sikerülni.
Minden hónapban mikor megjön napokig sírok.

Éva
Éva
 


Hol vagytok?

Mindenki itt hagyott?

Éva
Éva
 


Eva!

Asszem mindenki ebedel,de alt. penteken ilyen hamar kiurul a topic,mindenki a hetvegere koncentral(peteeres,mensi nem varas,stb...),de EN itt vagyok es puszi mindenkinek!!!!KépKép


Kriszti
kriszti
 


Lányok!

Laura-lista:

6c, 34 cn, mensit nem várva. Ja, és Budapest.

Laura
Laura
 


Szija Éva!

Köszi a választ!Kép

Itt vagyok még én is 3-ig, csak ebédeltem!
Ez a Serophene hormontartalmú készítmény?
Én is írnék röviden pár sort magamról neked (a többiek már kívülrõl fujják, mindenkinek bocsi érte, hogy megint végig kell olvasniukKép ):
Én 25 éves vagyok, Budapesten élek. Férjemmel mi is az elsõ babát tervezzük már 8 hónapja, de még sehol semmi. Én a peteérés elõsegítéseként Clostylbegyt-et szedtem két hónapig, mert volt egy ciklus, amikor nem volt peteérésem, akkor kaptam a dokitól ezt a gyógyit. Más vizsgálatom még nem volt, de ha a köv. ciklus is eredménytelen lesz, visszamegyek hozzá és határozottabb leszek, vizsgálatokat fogok kérni. Egyelõre más nem jut eszembe!
Te méred a hõdet? HÁny naposak a ciklusaid? Szabályosak, vagy változó hosszúságúak?
cuppp
Beja
Beja
 


Kriszti!

Jó nekik, én meg fél 4-ig dolgozom.
Nálatok mi a probléma a teherbe nem eséssel?

Laura!

Mit jelent a lista? 6c, 34 cn.?

Pusszi!

Éva
Éva
 


Sziasztok!

Én most erre a hétre kiszállok. Megyek az UH-ra. Nagyon izgulok!

Eva!
Én is 26 éves vagyok. Igaz mi még csak 8 hónapja próbálkozunk, de az e havi mensi elsö napját én is végig sírtam. A vizsgálatokat csak most kezdik, egy kicsit reménykedem, hogy mire befejezik, talán már sikerül összehozni a babócát.

Mégegyszer jó hétvégét mindenkinek!

Orsi
Orsi
 


Lista-Pista:

Beja: 8c, 26cn, 8ou
Kriszti: 8c, 12cn, oe
Orsi: 8c, 23cn, oe (komlo)
Anna: 4c, 16cn, 8ou (Hamburg)
Laura:6c, 34 cn, mensit nem várva.(Budapest)

Eddigi eredmeny alapjan Lauran van a sor!

Eva! c=cyklus (hanyadig ciklusban probalkozol,) cn=ciklusnap (hanyadik napja a ciklusnak)


Puszi Anna

Szorgalmas vagyok?
Anna
 


Beja!

Amúgy utólag boldog névnapot, vagyis sokkal
boldogabbat!

Na tehát. Én is mérem a hõmet. A ciklusom
25 és 28 nap közötti hosszúságú.
Nem tudom pontosan, hogy mikor van peteérésem,
mert az a jellegzetes hüvelyváladék a 9. napon
jelentkezik, de hõmérõzés szerint meg a 13.
napon van a peteérés. Most akkor mi van?
Te nem szoktál hónapról hónapra sírógörcsöt
kapni? Én már totál ki vagyok borulva

Éva
Éva
 


Éva!

Fentebb megtalálod, Anna találta ki (milyen jó ötlet volt!!!), megtalálod a magyarázatot.

Egyébként a 6C = 6 ciklus óta próbálkoznak, és a 34. ciklusnaponn tart Laura. Aki harmadik értéket is irja, mint pl. én, az azt jelenti hogy az ovuláció után hányadik napon tart.
Írd meg te is! Kép
Figyu... nincs kedved átnézni a chat-szobába?
[url=http://ujgep.babanet.hu/chat/chat.cgi" TARGET="_top]http://ujgep.babanet.hu/chat/chat.cgi[/url]
gyere ha van idõd... most egyedül vagyok ott, de ott is beszélgethetnénk! Kép
hétköznap szoktunk ott jópáran lenni, de most péntek van, szerintem mindenki már elhúzta a csíkot.
ÉS AKINEK MÉG VAN KEDVE, MAJD NÉZZEN BE!!!!!!!!
cupp
Beja
Beja
 


Sziasztok!

Lista:3c,14cn,ovuláció elott.(Miskolc).

Anna!A 8.napon volt ovulációd??Jézusom...(Ja,most gyorsan megnéztem,hogy a 6.naptól volt akció nálunk,huu,megnyugodtam.)

Laura!Jövo héttol szorítás.Kép

Éva!Mióta próbálkoztok,hol jársz most?

Mamacica!Fel a fejjel,hidd el,ezt ki kell várni.Utána lehet,hogy rögtön terhes leszel.Mióta próbálkoztok?

Most voltam Uh-n,van több petesejt is,az egyik 20mm-es.Az az érdekes,hogy megint ugyanazon az oldalon,mint a múlt ciklusban.Pedig felváltva kellene...A doki azt mondta,lehet,hogy azért,mert a múlt hónapban szedtem a Clostyt,és ez stimulálja még mindig ugyanazt az oldalt.A méhnyálkahártya 8mm,erre azt mondta,lehezne egy kicsit vastagabb,de ettol még be kellene ágyazódnia.
Még annyi,hogy a tojásfehérjét hány napon keresztül észlelitek?Nekem már hétfo óta van.Üvegszeru,rettenetesen nyúlós.Ez lehet,hogy valami más?
Sziasztok.Mariann
Mariann
 


Na most mentem el ebédelni, de jövök vissza és
úgy 3, fél 4 -ig leszek.

Éa
Éva
 


Éva!

A lista a következot jelenti.
Annának támadt az az ötlete, hogy már nem-igen tudjuk nyilvántartani azt, hogy melyikünk hol tart, és inkább leírjuk röviden. Tehát a számok jelentése:
hányadik ciklus (amiben próbálkoztok), hányadik napod van az adott ciklusban, és ovuláció elott vagy után (oe. vagy ou) hányadik napon vagy.

De én már elkezdtem magamnak írogatni, ki hol tart. Krisztinek, Mariannak, Orsinak a hétvégén van peteérése, Beja pedig április elejére nem várja a mensit. (Ha jól írtam le.)

Te hol tartasz?

Minden jót: Laura
Laura
 


Éva!

KöszönömKépKépKép kedves tõledKép

Az igazság az, hogy én hüvelyváladék terén nem nagyon tudok neked mondani semmit, mert sajna én ezt nem tapasztalom... Ez volt még egy panaszom a doki felé a legutóbbi ottjártamkor, aki erre egy injekció-kúrát írt fel, hogy elmúljon a vacak folyásom, ami állandóan van (nem hormon tartalmú a szuri). Eddig 3 szurit kaptam, összesen 10-et fogok kapni, hetente egyet. Szóval ez van.

A sírásról annyit, hogy én is eddig minden mensi megjövetelkor sírtam, de képzeld!!! Az utolsó kudarcnál már nem is sírtam, mert akkor már ide jártam a lányok közé!!!!! De ez most komoly! Nekem hihetetlen sok energiát ad, hogy velük beszélgethetek, megoszthatom bajaim velük és együtt drukkolunk egymásnak!!!
Próbáld ki te is!
cupp
Beja
Beja
 


Beja és Laura!

Visszajöttem az ebédbõl.
Nagyon jó fejek vagytok mindannyian, köszi a
kedves szavakat.
Az én listám: c19, cn10.
A hõm 3 napja 36,7 még ezután fog leesni és
utána felugrani, remélem tartósan.

Éva
Éva
 


Lanyok!


Most mar kezd osszealni a kep,jo otlet volt ez a lista.Annyit Irnek magamrol,hogy a 3. babat szeretnenk,de az elso kettovel ellentetben most nem jon ossze,azt mar kibeszeltuk,hogya sok-sok evi fogg.nem igazan tesz jot.Galgamacsan lakom,de Pestre jarok dolgozni es csak 1.5 eve koltoztunk el Pestrol.

Eva !

nagyjabol te is a hetvegi befutok koze tartozol!Kép

Laura!

Nagyon-nagyon szoritok neked!hetvegen tesztelsz?????


Kriszti
kriszti
 


Lányok!

Miér nem tudok belépni a Chat-re?
Pedig regisztráltam magam és mégis azt írja
ki, hogy elveszett a jelszó.
Vagy az e-mail címet is be kell írni?
Azt hallottam, hogy lelki oka is lehet annak,
hogy nem esik valaki teherbe. Ti errõl mit
gondoltok? Lehet, hogy nálam tényleg van valami
mert ha meglátok egy pici babát vagy egy baba-
kocsit máris bõgök.

Éva
Éva
 


Éva!

Muszáj lenne lazítanod picit!!! Nem szabad ennyire elsírnod magad... nekem is rossz ha meglátok egy picit... mert egybõl arra gondolok, hogy nekem miért nincsen, de erõsnek kell lenni!!!! Neked is sikerülni fog!!! MInden ki fog derülni, ha egyáltalán van minek kiderülnie (hogy egyáltalán van-e baj), és meglátod, hogy úúúúúúgyis összejön!!!!
cuppppppp
Beja
Beja
 


Csajok!

Köztetek nincs is vidéki? Csak én?
Leírok valamit, ami segíthet.... talán.
Nem lehet-e hogy az akció után kifolyik az
anyag és azért nem jön össze?
Lehet, hogy nálunk eleinte nem is volt maximá-
lis a behatolás és így könnyen kifolyt.
Ez akkor derült ki, mikor vizsgálaton voltam
és kiderült, hogy kevés és csak halott spermák
voltak a méhnyaknál. Ekkor jöttünk rá, hogy
lehetséges, hogy nem is jól csináltuk. Azóta
mindig párnát teszünk a fenekem alá.
Mi a vélemény?

Éva
Éva
 


Éva!

Ezt otthon mi is így csináljukKép
Beja
 


Lista-Pista:

Beja: 8c, 26cn, 8ou
Kriszti: 8c, 12cn, oe
Orsi: 8c, 23cn, oe (komlo)
Anna: 4c, 16cn, 8ou (Hamburg)
Laura:6c, 34 cn, mensit nem várva.(Budapest)
Eva: 19c, cn10.
Mariann: 3c,14cn,oe(Miskolc).

Eva!

Kicsit probalj megnyugodni, minden jo fog lenni.
ne aggodj a kifolyt arany miatt. A spermak olyan gyorsak, hogy tulajdonkeppen barmilyen pozicioban kepesek a megtermekenyitesre. Persze lehet nekik segiteni, de nem kell ennyire komolyan venni. Sikerülni fog, majd meglatod.

Mariann,
Az hogy nekem a 8-9.-ig napon volt az ovolaciom, az nem normalis. Tehat ne aggodj. Ez tul korai mondta az orvos, de teoretikusan lehetseges.
Különben azt hiszem, most bejött. Egy oraval ezelött a fönököm szedett össze a földröl!! Verkeringes zavar! Elajultam!! es azota hanyingerem van.

Mindenkinek kellemes hetveget, hetfön megujitom a listat, Lauranak szoritunk es jelentkezzen.

Puszi,
Anna
Anna
 


Sziasztok lányok!

Még csak ma léptem be, de máris sokat
köszönhetek nektek. Mindenkit puszilok.
Lassan megyek haza, de lehet, hogy még
visszanézek, ha nem jön be ide senki, mert
ugye az úgy van, hogy most én dolgozok.
Szorítok én is Laurának és mindenkinek, akinek
most nem kell megjönnie.
Hétfõn jövök, remélem ti is.

Mindenkinek jó hétvégét.

Pusszancs NEKTEK.

Éva
Éva
 


Kriszti!

Nem merek még teszteli a hétvégén, elegem van már az egyedül árválkodó csíkokból. Meg nekem sajnos amúgy sem ritka, hogy egy hetet késik. Múltkor akkora csalódás ért: egyik este elkezdtem vacogni, majd felment a lázam 39,2-re. A párom felhívta a körzeti orvost, aki azt ajánlotta, hogy vegyek be Algopyrint. Ez nem sokkal mensi elott volt, én nagyon reménykedtem, hogy már nem is jön meg... Ezért nem voltam hajlandó bevenni az Algopyint (terheseknek nem ajánlott), következett némi cirkusz otthon, sírás, a végén bevettem, és pár nap múlva megjött. Én akkor álltam nagyon közel a síráshoz.
Persze nagyon-nagyon jól esik, hogy szurkoltok!!!


Éva!

Biztos vagyok abban, hogy az idegeskedés nagyot ront a helyzeten. Az egyik ismerosömnek pl. lakásgondjai voltak, már régóta tartott egy jogi herce-hurca, pedig a lakás az övé volt, csak valaki perelte, nem tudom, de nem is ez a lényeg. Ekkor nem is maradt terhes, vagy esetenként megfogant a magzat, de mindig elvetélt. Aztán megoldódott a lakáshelyzete, és egybol terhes maradt, és egészséges kisfiút szült.
Szóval, tudom, hogy könnyu mondani, de próbálj nyugodtabban hozzáállni a témához!

Puszil: Laura
Laura
 


Sziasztok!
Jo ez a lista En is mar 1 honapja itt vagyok igaz az is volt aki hozzam szoljon /Koszi Szani/.

Diohejban: kb. 3 eve probalkozunk igaz van egy 4 es fel eves kisfiam. 19cn.
Ja es videki vagyok!

Valoszinuleg azert nem tudok igazan bekapcsolodni mert csak hetvegen es este tudok netezni.

Sziasztok: Jutka
khjutka
 


Boldolg nevnepot Beja!
Elote 1 hetig utana egy hetig ervenyes ugye?
Jutka
khjutka
 


Sziasztok!
Anna! Ez óriási! Nagyon szurkolok! Ez az ájulás olyan, mint a régi magyar filmekben...Kép
Én is szeretnék elájulni! Hányni és émelyegni! Kép
Nekem is Ti jelentitek a túlélést, amikor Virággal terhes lettem, nem is gondoltam, mennyire tud fájni az embernek az a hercehurca...Én is mondogatom magamnak, hogy van már gyerekem, mindenünk megvan, szeretem a munkámat, boldog házasság, stb., de csak hiányzik még egy (kettő) kisbaba...

Azt hiszem, nekem ebben a hónapban (sem) sikerült. Pedig már doktorálhatnék nőgyógyászatból. Kép Dr. Spock szerint a teherbeesés nem verseny...hm, teljesen igaza van, de hát nem neki kell havonta szembenéznie a betétekkel...Kép
Legyetek jók, mindenkinek szurkolok! Ne legyetek olyan depik, mint én!
Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok!
Valoszinüleg hétvégére megint kevesebben maradunk, de én itt vagyok szokás szerint.
Megadnám magamrol azokat az adatokat amiket Ti is, ha lenne rendesen ciklusom,ugye elhiszitek??? De olyan számokat irnék be, ami teljességgel érthetetlen, igy inkább mostmég kihagyom.
Mariann irta multkor, hogy milyen érdekes e-mailt kapott, hát én is kaptam egyet, ezt megosztom veletek.
Azt hiszem az Internettorol szedett össze a pasas, az ottani nevemre jött, én nem kértem, és nem is beszéltem vele egyáltalán, csak Mr Spocknak irtam.
Nos ime a levél:

"Engedd meg, ismeretlenül és férfi létemre a figyelmedbe ajánljak valamit.

Hálózati forgalmazásban mindössze négy hónapja kapható a Tahiti Noni juice.
A nyugati világ számára csak 1996-ban fedezték fel, pedig Polinéziában,
Kínában, Indiában, stb. már 2000 éve alkalmazzák a gyógyításban. A dolog úgy
kezdődött, hagy Tahitin a népi gyógyítók a menstruációs gondoktól szenvedő
nőknek adták először a noni gyümölcs levét. Később megfigyelték, hogy sok
más egyéb egészségügyi probléma, betegség is megszűnik vagy javul tőle.
Amerikai kutatók fogyasztható állagúvá tették ezt a rendkívül büdös és
keserű levet, majd piacra dobták. Azóta úgy terjed, hogy a jövő
Coca-Cola-jának becézik.
Bizonyíték van rá, hogy a menstruációs ciklust rendbe teszi, ezáltal megnő a
teherbe esés valószínűsége olyan nőknél, akik hiába szerettek volna gyereket
amíg rendszertelenül menstruáltak.
Küldök neked tájékoztatót a noniról és tapasztalat-leírás gyűjteményt.
Különöse ajánlom figyelmedbe a magyar tapasztalatok 3., és az amerikai 6.
oldalát.
Saját vásárlóim között kettő is van, akinek a ciklusát már a második üveg
elfogyasztásakor rendbe tette, illetve az egyiknél, aki évente
egyszer-kétszer menstruált, ismét rendben van minden. Ő nem akart gyereket,
más miatt kezdte inni a nonit, de másik hölgy már terhes. Nem állítom, hogy
a nonitól, de az összefüggés nyilvánvaló. Egyébként sok más hölgynél
elmúltak a szokásos györcsök és egyéb kellemetlenségek. A párom például
minden második hónapban szenvedett és evéskényszere volt. Mióta nonit iszik,
ezeknek vége.

Várom véleményedet, kérdéseidet.

Péter"
Mit szoltok hozzá?? Nekem egy kicsit rosszul esett, milyen jogon irogat személyesen valaki, ráadásul reklám a javábol...
Azóta olvastam az Internetton is, hogy kérdezett valaki erröl a szerröl Mr Spockot, ö persze nem hisz benne, szerinte hokusz-pokusz.
Biztos ugyanez a Péter lehetett.
Ha valakit azért érdekel, elküldöm a többi mellékletet is, mert volt még hozzá pár tanulmány.
Na sziasztok, mindenkinek minden jot kivánok:
Barbi
Barbi
 


Sziasztok! De jó ismét köztetek!!
Szóval, tudom, hogy én már könnyen beszélek, de szerintem se befolyásoljon benneteket a hőm.görbe!
Nekem szerintem úgy jött össze, hogy kétnaponta akcióztunk, , mert amikor abbahagytuk az akciókat, utánna 3 napra ment fel a hőm, és fent is maradt, pedig előtte 3 napig semmi nem volt, és akkor már terhes voltam!!!!!!!
Szóval csak a szex a fontos, és HAJRÁ!!!
Üdv : Netti
Netti
 


Sziasztok!

Igaz,hogy én igazán nam tartozom közétek,mert
mint ahogy írtam nekünk már sikerült 2x is.
Azonban én is átéltem ezeket a pillanatokat,amik
most nektek évmillióknak tünnek!(teljes joggal)
Szivesen olvasgatom leveleiteket,és nagyon szurkolok mindenkinek!
Szeretném megkérdezni,hogy ki a csuda az a DR.Spock akiröl irtok.Jártam az internetton is,de
nem akadtam rá.
Más...
Van egy rokonom,akinek lombik programra lesz szügsége.Ovastam régebben lombikos topicról is.
Írjátok meg "légyszi" merre lelem meg.
Segítségeteket köszönöm.
Remélem nem baj,hogy kívülállóként "belebeszélek"

Mindenkinek sikeres "eksönt" kívánok!!!!!

Dany
Dany
 


Szia Hajnalka!
En Port Moody-ban lakom. E-mail cimem: millna@hotmail.com

Varom emiledet!
Picur
Picur
 


Sziasztok Lányok!

""Az elobb kaptam egy emilt egy kedves levelezo társamtól amiben megjegyezte, hogy az újakkal nem igazán "beszélgetünk".""

Szonja:
Ezt ki jegyezte meg???
Szerinte zártkörü a Babanet?
Mert ha igen nyisson magának magántopicot ott aztán válogathat.
Komolyan lányok megáll az ember esze egysek mit merészelnek.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Anna-mama!
Nagyon szorítok Neked, biztos a tavaszi napsugarak segítettek, hogy létrejöjjön a varázslat a pocakodban...
Nagyon jó a rövidítéses bemutatkozó ötlete, kérlek engem is regisztrálj:1.c,2o.c.n,6.o.u.(ezek a hétföi adatok).
Éva -légy vidám köztünk Te is.
Ez jelenleg MO. legoptimistább társasága, ahol mindenki babára készül, és arra panaszkodik, hogy megjött, nem arra, hogy drága a tej, stb...
Lányok! Nem is tünt fel eddig, hogy milyen hosszú is egy ciklus, (nekem 28 nap ált.)csak most, amióta dirrektben megy az akciózás.
Különben semmi okom panaszra, van 3 csodás srácom+az apjuk, így remélem gyorsabban eltelnek azok a kellemetlen várakozással túlfütött napok
Most úgy érzem ebben a hónapban nem jött össze. az ov. elött akcióztunk 2 nappal, a lány reményében, utána kicsit fasírtban voltunk-pont a babagyártás "eröltetése" miatt-a párom szerint-, úgyhogy a következö akció a ciklus 17. napján volt.
Szerintem pont kihagytuk a lényeges idöpontot...
Jól kipanaszkodtam magam, bocs ha unalmas voltam.
Legyetek büszkék a pasasaitokra, akik mindenben partnerek a baba érdekében, vizsgálatok,sex 2 naponta, stb...-nem kis dolog ez a teremtés koronáitól, mégha csekélynek is tünik a mi eröfeszítéseinkhez képest.
Legyenek szép napjaitok.
Ölelés:Kinga
kinga (kinga)
 


Sziasztok Lányok?

Magyarországon is van egy hasonló TV musor ahol szüléseket mutatnak. Akinek van kábel Tv elérhetoség vagy muholdas csatornája a "Realiity TV" az. Az egyik adás 12 és 13 között van a másik este 18-19 között.

Más:
Valaki közületek probálkozott már horoszkóppal?

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Dany! Köszi, már e kevés info alapján ki tudtam zárni, ugyanis az enyémnek nincs magánrendeloje.

Barbi! Én is kaptam levelet Pétertol, de én adatam meg az emilemet. Szerintem kamu ez a Noni dolog, nekem mindig gyanúsak ezek az univerzális csodaszerek. Idézek a következo levelébol: "A Tahiti Nonit hálózati terjesztéssel próbáljuk meg eljuttatni minden rászorulóhoz, tehát nálam kaphatod meg. Nos, igen, az ára elég borsos. Jelenleg 14.900 Ft egy üveg, ami a feltöltési idoszakban kb. 2-3 hétig elég, utána kb. egy havi adag." Hát, errol ennyit...

Mariann! Írtad, hogy több pete is megérett. Ha csak egy ilyen nagy, van esélye az ikerterhességnek? Tudsz valami stat. adatot a Closty-ikerterhesség összefüggésérol? Én most fogok eloször Clostyt szedni, ha végre megjönne... A Closty szedését megelozték valamilyen vizsgálatok? A ciklus hányadik napján szedted? Ha jól értettem, ez még csak 3 ciklus óta próbálkoztok. Hány naposak a ciklusaid?

Beja! Ha jól értem, nálad nem nézték uh-n a Closty hatását. Szerintem kérdezz rá a dokidnál. Te hányadik napokon szedted? Nekem két különbözo javaslatom van. 1-5, 5-9

6c, 74 cu, Budapest

Mónika (általában csak este, otthonról)
Mónika
 


Sziasztok Lányok, Fran vagyok. De a gép nem fogadja el az azonoítómat. Gratulálok minden zebra tesztesnek! Nagyon jó hír. Nekem 2 hete lett zebrás, kb. 5 hete fogant. Ám nagyon félek, mert néha barnás a hüvelyváladékom. Ma reggelre egészen sötét. Mit tudtok erről a jelenégről? Van aki azt mondja, hogy ez a beágyazódás alatt normális, de én mégis nagyon félek. Mennyi sé mennyi ideig normális? Nagyon várom szavaitokat, tanácsaitokat! Du. visszajövök a netre, addig is megyek pihenni.
Puszi!
Fran
Névtelen
 


Szia Fran!

Nekem a második terhességem elsö harmadában végig
volt ilyenem.Az biztos,hogy jó lenne dokival meg-
beszélni,mert csak ö tudja biztosan eldönteni,kell
-e szedned valamilyen bogyót,vagy ez még a normálisba tartozik.Nekem kellett szednem a 12.-ik
hétig,ha jól emlékszem.

Üdv:Dany
Dany
 


Jó reggelt!

Barbi,én is olvastam Spocki oldalán a szerrol,de ezekben nem igazán hiszek.
Dany,Spocki az Internettón vezet egy topicot,Szülés-terhesség4:0 címen,a Törzsasztalon belül.Nézd meg,vannak jók.
Kinga,korábban nem azt írtad,hogy jelek vannak?Bocs,ha rosszul emlékszem...Mikor kell megjönnie?
Bigacsiga,köszi a tvmusort,majd megnézem.
Mónika,a nagyon nagy tüszo mellett volt egy másik valami,ami lehetett egy már ovulált tüszonek a maradvány,vagy egy másik növekvo tüszo.Szóval elvileg lehet akár iker is,de csak lenne már valamiKép.A medoség oldalon olvastam a Closty és az ikerterhesség összefüggéseirol,de annyira emlékszem,hogy a többszöröse az esélye.Nekem a 3,5,7,9,11.napokon kellett szedni,de ettol eltérot is hallottam már.A rendeloben is foglalkoznak a Clostyval,olvasd el ott is.
Fran,errol nem tudok semmit.Nekem a terhességem alatt nem volt ilyen,de megkérdezném a dokimat mindenképpen.
Lányok,a 15.napon vagyok,ho még mindig iszonyú(36,3),pedig nekem a 25.napon szokott megjönni.Addig pedig már nincs 14 nap,tehát elvileg lennie kellett az ovulációnakKépVagy rosszul okoskodom?

Sziasztok,ha itt van valaki hétvégén,írjon.
Mariann
Mariann
 


Sziasztok, csajok!
Óriási hírem van! Már három napja görcsöltem, azt hittem minden pillanatban, hogy megjön (már nem is reménykedtem). De ma reggel a hőm 37.1 volt. Csak kíváncsiságból csináltam tesztet, és POZITÍV Kép Kép Kép! Megint kisbabát várok! Remélem, nemsokára Ti is csatlakoztok, és egy másik topicban a szoptatásról beszélgetünk! Nagyon köszi mindenkinek, aki szorított! Továbbra is drukkolok mindenkinek!


Mariann! Szerintem ma van az ovulációd, akkor esik le ilyen alacsonyra a hő! Úgyhogy mindent bele!

Fran! Nekem Virággal volt ilyen, de csak közvetlenül a teherbeesés után, egyetlen napig, egyetlen foltocska. Mérd a hődet, ha magas (36.8 felett), akkor a hormonok miatt nem kell aggódnod!

Anna! te teszteltél már? Azonnal tudósíts!

Mindenkit puszilok: Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok!

Viráganya, Fran gratulálok!
Fran sajnos nem tudok hozzászólni a kérdésedhez, de én beszélnék dokival biztos ami biztos!!

Sziasztok

Erika
Erika7
 


Viraganya

Nagy gratulacio neked. Vigyazz nagyon magatokra, szep 9 honapot es meg szebb utana kovetkezo idot.

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Virááááganyaaaa!!!!!!GRATULAAAAAAA!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
(Olyan jóóóó neked...)

Puszi,Mariann
Mariann
 


Viráganya!!
Gratula ezerrel, mi tudjuk,mennyire megérdemelted már ezt a sikerélményt!!!
Sok-sok sikert, boldog babavárást kivánok, és azért ne menj el még ebböl a topicbol, jo?

Monika!
Mi kisértetiesen hasonlitunk néhány körülményben...Mármint ez a Péter-ügy, akinek én egyáltalán nem irtam, azt sem tudtam,hogy a világon van, teljesen ismeretlenül irt. A másik pedig ez a végetnemérö ciklusunk. Látom, Te a hetvenvalahanyadik napon vagy, én közelitek a 60-hoz...(mármint a napokkal, nem az életkorommalKép )
Nekem ez lenne az elsö ciklus, amiben probálkozunk, ha lenne ciklusom rendben...
Én még mindig várok, az ember soha nem adja fel a reményt, igaz Viráganya?????
Sziasztok:
Barbi
Barbi
 


Nagyon örülök az örömödnek Viráganya, szívből gratulálok és csak szépet meg jót kívánok !!!
Remélem nem hagysz el bennünket és jópéldával jársz az élen a csüggedők vigasztalására.

Mariann-jól emlékszel, de azt hiszem a fáradtság is hozzájárult a hét elején a rossz közérzethez, úgy érzem túlkalkuláltuk egy kicsit a dolgokat és ez a hónap eredménytelen lett.
Nálad most voltak az akciós napok?
Hogy érzed, sikeresen zajlott?

Puszi KInga
kinga (kinga)
 


Mariann!Köszi. Sajnos nem találtam meg a meddoség oldalon a Closty témát. Hogyhogy már 3 havi próbálkozás után javasolták neked?

Viráganya! Gratulálok Nektek, majd írd meg, hogy a kislányod hogy fogadja/ta az örömhírt!

Barbi! Nekem eddig 32 napos ciklusaim voltak, ez az elso, hogy ilyen hosszú. Remélem, hogy nincs semmi komoly bajom, de úgy olvastam, hogy pszichés okok miatt is lehet ilyen. De egyszeruen nem tudom nem nagyon akarni! Én Norcolutot kaptam, hogy meginduljon a vérzés. Te szedsz valamit, vagy még várod, hogy spontán megjöjjön?

Mónika
Mónika
 


Drága Viráganya!

Gratula, gratula, gratula!!!!! Tegnapelőtt még rákérdeztem párodtól, azt mondta megint megjött. Hát ez nagyon jó hír!!!!! Nagyon örülök, tiszta szívből! Olyan másképp látom már ezt a kismamaság dolgot... Jövő héten kezdünk hozzá a sétáláshoz, remélem utána való héten már hosszúra nyújthatom.
Akkor novemberi babuci lesz. Az jó mert ő lesz a kiscsomag a karácsonyfa alatt.

Sok puszi:

Anikó
geri (geri)
 


Jó reggelt!

Kinga!Most járok a 16.napnál,egész héten iszonyú nyák(ezt eddig még nem tapasztaltam,tiszta furcsa),ho a 14,15.napon lent,ma(16.nap)emelkedett 3-4 tizedet,de azért nem olyan nagyon kiugróan.Ja,akció akció hátán.(Csak nehogy túlzásba essünk.)Szóval nem tudom,de nem merek reménykedni.
Mónika!Utána nézek,hogy pontosan hol olvastam a Clostyról,és megírom neked.A rendeloben megtaláltad?Egyébként nem tudom,hogy miért kaptam.Vizsgálatok sem voltak.(Ezen már mások is csodálkoztak,én meg gondolkoztam.)

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Mónika!
Utána néztem:itt a Babaneten belül nézd meg a "Netkönyvtár"-t,azon belül "Fogamzás",azon belül "Meddoség".Na,itt nézelodj.Amit mondtam,az ezen az oldalon belül is "A meddoség" cím alatt van.
Remélem,tudtam segíteni.

Ja,a Shape áprilisi számában írnak a barátcserjérol.Ugyanazokat,mint amiket mi is olvastunkKép

Sziasztok,Mariann
Mariann
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?