Új privát üzeneted érkezett!

Szegény Bence. :(

Kriszta, nem tudom, Zita a fogzástól sosem volt lázas.
Hallottam azt is, hogy lehet ilyen magas, meg azt is, hogy nem. Szóval sajnos nem tudom. De ha más baj nincs, akkor reménykedjünk, hogy a fogától van.

Zita tök rendes volt, aludt egész éjjel, a durrogásokra se ébredt fel, pedig itt is lőtték a rakétákat, szerencsére nem volt vészes.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!
Tavaly Beninek az első éjszaka volt a szilveszter,amit végigaludt...
Voltunk bent kórházban,bevittük a belgyógyászatra/kb 500 méterre van tőlünk a Madarász utcai gyermekkórház/
Bár nem ők az ügyeletesek,de egy nagyon aranyos dokinő ügyelt,mondta hogy lázas babával ne csatangoljunk,megnézte.
Mindent rendben talált,csak a láz van,meg megy picit ment reggeltől vagy 2szer a hasa..enni nem nagyon akar,de iszik!
Azt mondta hogy 2 dolog lehetséges..
Lehet a fogától,de ami a valószínűbb,hogy benyalt valamit vírust....
Alapjáraton jókedvű Bence,kotor a szájában 1000 el,és ma már "csak" 38,2 volt a legmagasabb láza.
Mondta a dokinénni,ha gond lenne,nem menne le a láza,vagy rosszabbodna,menjünk vissza!

Most ébredt a kicsi drágám,aludt 2és fél órát!
Remélem mát nem lesz magas láza!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszta, milyen rendes volt a dokinő! :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 

 
 

Sziasztok!
BÚÉK mégegyszer!!

Mi elég "lájtosan" buliztunk tegnap. :lol: :lol:
Bendegúz szokott időben szépen elaludt, mi meg eszegettünk, iszogattunk, próbáltunk TVzni, de mivel semmi nem volt nézegettük Bendegúz kiskori videóit a szgépen, és elnevezgettük őket mikor mit csinál éppen. Olyan jó volt visszanézni, milyen kis vakarcs volt, amikor még a fejét se tudta emelni, csak rugdalkozott az ágyikójában, meg amikor hanyattfekve püfölte a fellógatott játékait, és nyugodtan otthagytam bárhol, tudtam nem fog elszökni.. :roll: :lol:
Persze most meg imádnivaló ahogy néha tényleg rohangál a szobában, hol itt van hol ott.
Aztán én lecsuktam kicsit a szemem éjfél előtt, de koccintani felkeltem. Végig azon paráztam, mikor ébred fel Bendegúz, itt mifelénk is éktelen durrogtatás ment végig. Én alig bírtam elaludni, de hihetetlen módon Bendegúzt nem zavarta, aludt reggelig. :D Minden éjjelünk ilyen legyen az évben!

Ma meg itthon vackoltunk, lencséztünk, játszottunk, aludtunk, az orrunkat se dugtuk ki. Jó kis gyerekcsináló idő volt, Tünde! :wink: :lol:

Kriszta!
Remélem már jobban van Bence. Szegényke, hogy lázasan búcsúztatta az óévet. Nekem azt mondta a dokinénink, hogy azért a 38 fölötti lázat nem nagyon szokás csak a fogra fogni. Persze ő sem tévedhetetlen, nekem nincsenek ilyen tapasztalataim, de Bendegúz amikor lázas volt, és azt hittem a foga miatt még pár hónaposan, ki is derült, hogy piros a torka, antibiotikum. Azért a 39 fölötti láznál szerintem már valami nyomósabb ok is van, lehet hogy tényleg "csak" egy vírusinfekció, de azért nem árt ha látja ilyenkor orvos. Tényleg szerencsétek volt, hogy ilyen normális votl a dokinéni.

Képzeljétek Bendegúz pár napja magától mondja ha bekakilt, hogy kaka. És ma először mondta hogy inni kér. Mindig így kérdezem tőle, "szomjas vagy, kérsz inni?" Ebből megmaradt az inni, sajnos az i helyett néha még e-t mond, szóval könnyen félreérthető, ha azt mondja enne-enne!ez = inni. És ezt aztán többször eljátszotta, jó sokat vedelt ma, annyira megdícsértem érte. :D Ő is sokat dumál, mindig ismétel minket, és persze elmeséli mit lát a kedvenc könyveiben. Elutánozza mit csinál a kutya, cica, boci, csacsi, kacsa, csibe, bari, oroszlán és a majom amihez próbál olyan hüle képet vágni mint én, amikor tanítottam neki. És tegnap megtanulta hol van a pocakja, és ha megkérdezzük megütögeti mint egy kis öregúr. Meg egy csomó utastítást végrehajt, persze nem használom ki, de pl visszaviszi a helyükre a dolgokat, ha kérem. :lol:
Bocsi, hogy ezzel untattalak Benneteket, de annyira élvezem, hogy ennyi mindent mond, meg csinál.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Máártii!!!
Csak nem projektbe fogtatok??? :wink:

Írjad csak, miket csinál Bendegúz, tök jó olvasni, mi is ámulunk Apával, most az elmúlt 1-2 hétben annyi midnent tanult Zita.

Nem tudom, másnál hogy van, de Zita olyan kis enyveskezű. :D:D:D:D
Mindig ellop vmit, aztán szalad vele, fülig érő szájjal. Persze csak olyan dolgokat tud lopni, ami nem akkora baj, de néha felmegy a vérnyomásom, hogy a távirányítót nem találom sehol, és vmi hihetetlen helyről kerül elő. :D De hát ugye miért nem teszem el, én vagyok a lüke.
Meg olyan kis makimajom, ha a videot piszkálja, vagy most a díszeket a fán, akkor mondja közben, hogy "nenenenenneennene", szóval tudom, hogy vmi rosszat csinál, oda se kell néznem. :D

Bimbót ma is többször megmutatta nekünk, sztem nagyon tetszik neki, hogy fetrengünk a röhögéstől. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!


Boldog, sikeres új évet és nagyon jó egészséget kívánunk mindenkinek!!!!!!!!
Kép

Majd később jövök még.......

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Már jobban van Bence,és aludt is valamennyit éjszaka.De ami a lényeg,hogy nem volt már lázas!!!!!!!!!!!!!! :)Én is úgy tudom,hogy a nagyon magas láz,az már nem "kenhető"csak a fogzásra,ezért is vittük be,nyugodtabb vagyok így hogy látta orvos...
Nagyon remélem ha vírus volt,akkor ennyi volt!Ha meg még a foga is jön,,akkor bújjon már elő,mert útálom hogy szenvednie kell a picikémnek!
Tényleg jófej dokinénit fogtunk ki,de itt a Madarászban általában mindegyik rendes.:)

Márti!
Nagyon édes lehet Bendegúz!
Már Beni is sokmindent mond,ami új: csücsül,pispis,kaka,mi,és mondja a karácsonyfa óta hogy fa! :lol: :lol: :lol:

Tünde!
Nyugodt lehetsz,Bence is mindig elcsen,és eltűntet dolgokat... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A múltkor a dvd távirányítót a radiátor alá rejtette,kb 3 napig kerestük...
De a saját dolgait,játékait,cumisüvegtetőt is hihetetlen helyekre el tudja dugni,de rendes gyerek,pár nap múlva előhozza... :lol: :lol:
Megyek,mert Bence "rendet rakott" a szobájában! :wink: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, a buli szuper volt!

Crtisti!
Hurrá, hogy jobban van Bence! :)

Márti/Zitaanyu!
Tényleg olyan kis okosak!

Andris is dumál, olyan aranyos, ahogy a fejecskéjében csörgedező káposztalében úszkál egy-két infromáció, ami időnként felszínre tör és rikkant egyet, mondjuk, hogy APA!!!
Ma meg az ablakban csak az eget láttuk, erre mondja, hogy BÍZ (=víz). És nincs igaza?

ayse
 
 


Sziasztok!

Ayse!
Klassz, hogy jól sikerült a buli! Andris nevében meg kikérem magunknak azt a káposztalét.. :lol:

Kriszta!
De jó, hogy jobban van Bence!

Tünde!
Hát ugye a Bendegúz-projekt elég sikeres volt, gondoltuk meg lehetne ismételni. Úgyhogy nem vagyunk már semmi jónak az elrontói. :lol:

Timi!
Nektek is! Múltkor elmentünk a házatok előtt, tök szép vaníliasárga lett! :)

Manka!
Vajon mikor jöttök haza?

Réka!
Vajon mikor lesz már netetek?

Húú ma annyira lusta vagyok, gyorsan csinálok egy cukkiniskrumplit Bendegúznak, aztán azt hiszem leheverek aludni kicsit. Pedig nem szokásom napközben de ez a melegfront annyira álmosít.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jajj, Márti, ez annyira izgi!!!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!
Nekem mondod?! :lol: (amúgy nem biztos persze hogy olyan hamar sikeredik a dolog, de jó lenne!)
De Neked még izgibb, pont tegnap néztem már csak 3 hét van hátra! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Nekem mondod?! :D
Pláne, hogy apa jövő héten 2 napig nem lesz itthon. :(

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!
Jövő héten még nem fog semmi történni. Nyugi! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, sztem se, csak olyan hosszú 2 nap Apa nélkül mindkettőnknek. Zita mellett már nem sok pihi van.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Nekünk is jól telt a szilveszter, elég lájtosan, duma, társas, "bélisz", röhögés.A fiúk éjfélkor tüzijátékoztak, szerencsére Fanni meg se nyikkant.
A Twister játék nagyon bejött, de sajnos szembesültem azzal, hogy elég tré az állóképességünk........... :lol: Tök hamar kifáradt mindenki.

Viszont történt valami félelmetes:

A férjem nem hisz semmi olyanban, aminek nincs racionális magyarázata, elveti az ezotéria minden területét.Engem rendszeresen kiröhög az asztrológia miatt.
Mikor újév első napján felébredtünk és leültünk reggelizni, elkezdte mesélni, hogy éjszaka valaki letolta őt az ágyról, de olyan erővel, hogy fel kellett állnia az ágy mellé.Én arra emlékszem, hogy felült, de semmi másra.Azt mondta, hogy az egész testét tolta valaki lefelé az ágyról.
A házigazda erre föl elmesélte, hogy abban a szobában, ahol aludtunk állítólag lakik egy idős néni-Magdi néni-szelleme.Őket érdeklik az ilyen dolgok és volt már kint valami táltos, aki ezt mondta nekik.
Sőt láttak abban a szobában már fekete foltot a tükörben és magától mozgott a vasalódeszka.
Én nem tudom ezt hova tenni, mindenesetre tény, hogy pocsékul aludtam abban a szobában, pedig hulla fáradt voltam.
Fincs viszont nagyon jól érzi magát mindig abban a házban és egy nyikkanás nékül aludt el este, sőt másnap délután is 3,5 órát aludt egyhuzaban(csak másnap este jöttünk haza).Pedig ugye idegen helyen aludni..........anyósoméknál pl soha nem tudom letenni normálisan, minimum 1 óra mire sikerül elaltatni.
Erre föl ma megint kihívtak egy táltost és ő azt mondta, hogy nincs ott senki, valószínűleg eljött velünk haza..........NA EZT NEEEEEEEEEEM.
Elég röhejes a történet, de ismervén az uramat, tudom, hogy ilyennel nem poénkodik.

Bocsi, hogy nem babás téma.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, pü ment!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Timi!
Kéretik legközelebb ilyesmit nem lefekvés előtt írni.. :roll: :shock:
Kilelt a hideg tőle.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde nem tudom elküldeni a címet, kérek mél címet.

Márti, bocs :(

KépKép
tibicsoki75
 
 


havtunde kukac gmail.com

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Mi sajna megint nem alszunk...............

Bár Bence nem lázas,de egyfolytában sír,nem jó neki semmi,senki,sehogy.............
Jó éjszakánk lesz a mai is...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!!

Eloszor is mindenkinek nagyon boldog 2007-et kivanok!!!

Jol le vagyok maradva mert mar ezer eve nem jartam erre, ezt az oldalt is csak gyorsan atfutottam..

Mart gratulalok Bendeguz uj tudomanyaihoz!!!
David is olyan kis aranyos dolgokat csinal mar. Allathangokbol meg ilyen sokat nem tud, de nagyon sok testreszet mutatja pl a nyelvet, fulet, orrat, kezet, labat, hasat, fejet.

Cristi remeljuk mar jol vagytok!!

Timi, remelem Tunde tudott valami okosat mondani, szerintem tuti :)

Tunde :)
Akkor az Akos maradt mint nev ezek szerint? Feher solyom? :)

Nem tudjatok hogy miert nem kaphatnak apromagvasakat a gyerkocok? David enne fuget meg kivit is, es nem tudom, adhatom-e. Altalaban azt olvasom, hogy nem ajanlott de azt sehol, hogy miert?

Kép

Kép
ppanna
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Remélem mégis elaludt aztán Bence, és nem volt nagyon rossz éjszakátok.
Lekopogom a fán, Bendegúz újabban nagyon jókat alszik, ma mondjuk szokatlanul hosszan 3/4 8ig. Amúgy este 9-től reggel 7ig alszik, de kiegyezek én ezzel a 3/4 8-cal is! :D

Timi!
Jaj, nem azért írtam, hogy furdaljon, csak az ilyentől tényleg feláll a szőr az ember hátán, és bár megmagyarázni nehezen tudja magának, de mégis ott motoszkál benne, hogy csak van valami oka az ilyen történéseknek.

Ezt már jó régóta írom, csak közben ebédeltünk egyet.
Itt olyan hülye szél van, délelőtt votlunk kint, de csak röviden, nem akartam megfázatni Bendegúzt.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Kriszti, végül milyen volt az éjszaka további része?

Ppanna, én úgy tudom azért, mert naygon allergizálnak, legalábbis az eper, málna tuti.
Déliekkel nem tudom, mi a helyzet. Sztem már elég nagyok a gyerekeink, esetleg 1-2 falattal lehet ki lehetne próbálnod, nem?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 



Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Bence kb hajnali 2 kor végre elaludt,reggel 7ig...délután még szunyált 2és fél órát.
Remélem ma jobb éjszakánk lesz,mert nekem egész nap fájt a fejem...

Tünde!

Most néztük meg Benivekl,hogy milyen aranyosan "küzd" Zizike az almadarabokkal,... :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondtam Bencének: nézd csak? milyen ügyesen eszik egyedül Zizike?
Errre ő: ZIZIZIZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na,megyünk fürcsizni,utána evés,és remélem lesz alvás is.........

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszta, remélem Beni összekapja magát ma alvás ügyben.

Panna, igen, értekeztünk.

Márti, teljesen igazad van, nekem is elég rémisztő volt az egész.

Láttátok a mohácsi gyerektragédiát a tívíben?Nekem nem fér a fejembe, hogy minek kellett két felnőtt a jegyvásárláshoz......................nagyon elszomorított az egész!

Van egy műsor a Zone Realityn, Vásott Kölykök a címe.Nagyon érdekes, segítenek egy csomó problémán(evés, alvás, stb..) a szülőknek.Be kell 1 hétre költözniegy házba a gyerekekkel és ott figyelik őket, egy pszichológus elmondja, mi az, amit rosszul csinálnak a szülők.
Tegnap pont az etetés volt a téma, egy tök szerencsétlen angol csaj bénázott a gyerekkel, persze, hogy nem volt hajlandó neki enni.Állandóan jutalmakat emlegetett, erőltette, folyton duruzsolt neki, szegény gyereket láthatóan idegesítette az anyja túlzásba vitt aggódása.
A másik kisfiú 2,5 évesen minden este a szülei ágyában kötött ki-megvesznék-kiderült, anyuka nem akarta, hogy felnőjön a kisfia.Olyan kiságyban altatták, ami kisautó formájú volt, de el sem fért benne a gyerek.
Mikor kicserélték az ágyát egy normálisra rögtön rendesen aludt.


Csodálkoztam, hogy ennyire gázok a szülők!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Kriszta, remélem Beni összekapja magát ma alvás ügyben.

Panna, igen, értekeztünk.

Márti, teljesen igazad van, nekem is elég rémisztő volt az egész.

Láttátok a mohácsi gyerektragédiát a tívíben?Nekem nem fér a fejembe, hogy minek kellett két felnőtt a jegyvásárláshoz......................nagyon elszomorított az egész!

Van egy műsor a Zone Realityn, Vásott Kölykök a címe.Nagyon érdekes, segítenek egy csomó problémán(evés, alvás, stb..) a szülőknek.Be kell 1 hétre költözniegy házba a gyerekekkel és ott figyelik őket, egy pszichológus elmondja, mi az, amit rosszul csinálnak a szülők.
Tegnap pont az etetés volt a téma, egy tök szerencsétlen angol csaj bénázott a gyerekkel, persze, hogy nem volt hajlandó neki enni.Állandóan jutalmakat emlegetett, erőltette, folyton duruzsolt neki, szegény gyereket láthatóan idegesítette az anyja túlzásba vitt aggódása.
A másik kisfiú 2,5 évesen minden este a szülei ágyában kötött ki-megvesznék-kiderült, anyuka nem akarta, hogy felnőjön a kisfia.Olyan kiságyban altatták, ami kisautó formájú volt, de el sem fért benne a gyerek.
Mikor kicserélték az ágyát egy normálisra rögtön rendesen aludt.


Csodálkoztam, hogy ennyire gázok a szülők!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Kriszta, remélem Beni összekapja magát ma alvás ügyben.

Panna, igen, értekeztünk.

Márti, teljesen igazad van, nekem is elég rémisztő volt az egész.

Láttátok a mohácsi gyerektragédiát a tívíben?Nekem nem fér a fejembe, hogy minek kellett két felnőtt a jegyvásárláshoz......................nagyon elszomorított az egész!

Van egy műsor a Zone Realityn, Vásott Kölykök a címe.Nagyon érdekes, segítenek egy csomó problémán(evés, alvás, stb..) a szülőknek.Be kell 1 hétre költözniegy házba a gyerekekkel és ott figyelik őket, egy pszichológus elmondja, mi az, amit rosszul csinálnak a szülők.
Tegnap pont az etetés volt a téma, egy tök szerencsétlen angol csaj bénázott a gyerekkel, persze, hogy nem volt hajlandó neki enni.Állandóan jutalmakat emlegetett, erőltette, folyton duruzsolt neki, szegény gyereket láthatóan idegesítette az anyja túlzásba vitt aggódása.
A másik kisfiú 2,5 évesen minden este a szülei ágyában kötött ki-megvesznék-kiderült, anyuka nem akarta, hogy felnőjön a kisfia.Olyan kiságyban altatták, ami kisautó formájú volt, de el sem fért benne a gyerek.
Mikor kicserélték az ágyát egy normálisra rögtön rendesen aludt.


Csodálkoztam, hogy ennyire gázok a szülők!

És ma SZF lesz!!!!!!!!!!!!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, lesz ma SZF????
Én nem láttam a műsorban. :(
Vmi Carlita titka megy, vagy mi a szösz...

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!
Szerintem nem lesz SZF, sajna. :( Pedig már rákészültem, lehevertem a TVelé, és akkor észleltem, hogy ugyan az a csaj szerepel benne, aki a SZFben is, de ez nem az, hanem valami film. Ezt nem nézem, az tuti.
Inkább beheverek a kádba, aztán alvás.

Timi!
Részletet én is elcsíptem abból a gyerekneveléses filmből, Bendegúz véletlenül odakapcsolt :lol: , de aztán nem tudtam nézni rendesen. De a kissrácot én is láttam, aki nem bírt aludni, és kocsikáztak vele, meg ilyenek. Olyan zsufi kis helyen én se bírnék aludni, ahova berakták az biztos.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde!
Jópofa Zita ahogy küzd a villázással, én még nem adtam Bendegúz kezébe villát, ő olyan kis hirtelen, meg ha nem megy valami könnyen felmérgesedik, és féltem a szemét. De azért majd megpróbálkozom vele hamarosan, talán tetszik majd neki. Egyenlőre a praclijával ügyesen kajál egyedül.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sajnos nem volt SZF, csak a Tomi odakapcsolt és pont a Longoria csaj volt a képernyőn..........aztán rájöttem, hogy ez egy másik film :cry:

Ma voltunk a 15 hós oltáson, persze sírás az menetrend szerint volt, ahogy elkezdtem az orvosiban vetkőztetni.9760 gr a súlya, amivel én elégedett vagyok.Hiába adok neki hízlalóbb kajákat, annyit mozog, hogy leugrálja.
A magasságát nem tudom, olyan 80 cm lehet.

Márti, köszi a ház nevében is a dícséretet. :lol:

Egyébként jól megfáztam, ez az új évi ajándékom.
:cry:
Tegnap éjjel kb 2 órát tudtam aludni, úgyhogy feladtam és átmentem tévézni a másik szobába.Itt legalább nyugodtan tüsszöghettem, análkül, hogy Fincs felébredne.A Duna tévén ment egy dokumentumfilm arról, hogy hogy élnek itt a kínaiak, és milyen hatással vannak a gazdaságra, érdekes volt, simán ott ültem hajnali 1/2 4kor is elötte.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Mi is ma voltunk oltáson, jó nagy bömbi volt.
Timi, szted fáj a kezük? Neked mit mondtak, lesz láz? Az én dokim azt mondta, hogy még senkinek nem volt ettől baja, bár az ismertetőn írnak lázat és pöttyöket 7-10 nap múlva.

Én is voltam dokinál, minden ok, tök zárt vagyok, baba jó magasan van.
Olyan röhejes volt, elkezdett vizsgálni, aztán még közelebb is kellett lépjen, hogy behatóan meg tudjon nézni... :oops:
Kedden kezdődik az NST menet.

Mankáékról tudtok vmit? Néha látom, hogy skype-on elérhetőek, de ahhoz mondjuk nem kell itthon lenni.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem. Végre valahára van netünk!
Majd mikor Ágoston alszik megpróbálok beleolvasgatni az elmúlt hónapok terméseibe. Most csak ezt az oldalt sikerült átnéznem.

Mi szerdán voltunk oltáson. A doki azt mondta, hogy 4-5 nap múlva lehet láz. Ágoston különben egy pisszenés nélkül tűrte, hogy megszúrja.

Olvasgatom, a többiek miket tudnak már. Ágoston beszélni még nem akar. Viszont szerintem nagyon sok mindent megért. Ha társaságban vagyunk produkálja magát, bohóckodik: lábujjhegyen botladozik, felemelt kezekkel, lépegetve mutatja, hogy mekkora a hasa, pörög. Szóval elemében van.

Most látom, hogy Ákos milyen nagy baba már és, hogy Tündének már nagy pcakja van.

Most befejezem, mert Ágoston nem nagyon hagyja, hogy itt üljek. Alvásidőben majd jövök még.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Szia Réka!
Hú ez a netbekötés jó sokáig tartott!
Ágoston :)

ayse
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk,csak a windows-unk kotlott meg.......... :lol:
Apa valami ideiglenes rendszert rakott fel,ami 1 hónapig lesz..asszem VISTA.
Beni az elmúlt 2 éjszakát hellyel-közzel végigaludta..de napközben nagyon rossz,hisztizik,nyüszít mindenért.....mindkét oldalon megvan duzzadva az ínye,a rágófogak környékén....
Tegnap este csak Panadollal volt hajlandó elaludni.

Tünde!
Már nem sok van hátra,kitartás...és megszületik nektek egy gyönyörű kisfiú! :D
Zita nagyon ügyesen próbál egyedül enni..nekem Bence csak "majomkodik".Ma is mondtam neki hogy úgy eszik,mint egy kis malac...erre mondta ő: mala...... :lol:
Már egyre gyakrabban vigyáznunk kell hogy mit mondunk előtte,mert mondja utánunk:roll: :wink:

Szia Réka!!!!!!
Végre van netetek! :)

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Szia Réka!!!!
De jó, hogy újra van netetek!
Kép

Lakást belaktátok már? Szerettek ott lenni? Ágoston hamar megszokta?
Beszéd miatt ne aggódj, Zita is kb 2 hete kapcsolt rá, azóta mond utánunk mindent. nne-nne-nne; jajj-jajj-jajj (ezt utánam :D), állj, Bimbó :D:D:D stb.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Réka!
csatlakozom az előttem szólókhoz! Tök jó, hogy van végre netetek! Tessék ám gyakran jönni, és képeket felrakni Ágostonról!
Ne aggódj a beszéd miatt, szerintem itt még nagyobb különbségek lehetnek mint a járásnál, pedig ott is több hónap is lehet. Bendegúz még csak pár hete megy stabilan. A többiek meg már több hónapja. :)

Kriszta!
Én elkiabáltam az éjszakákat, az elmúlt két éjjel megint felsírt egyszer Bendegúz, sajna fel is ébredt rá, szerintem neki is a foga.

Én meg elkaphattam valamit, tegnap óta fáj a torkom, meg olyan rossz a közérzetem, hőemelkedésem is van, de bőszen gyógyszerezem magam, nem akarok beteg lenni!!!! :twisted: :evil:
Jövő héten hétfőn megyünk Sárvárra öt napra wellneszni, utálnék betegen menni, arról nem is beszélve, hogy Bendegúzra sem szeretnék semmit ráragasztani.

Lassan teljes lesz a topic, talán Mankáék is hamarosan hazajönnek.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Itt vagyok megint.
Hát igen, ez a net- bekötés is elég lassan ment. Kb. 2 héttel az után, hogy ideköltöztünk visszakapcsoltattuk a telefont, ami szüneteltetve volt. Bementünk a T- com-hoz, hogy átírják a nevemre. Miután kitöltöttünk minden papírt mondták, hogy 2 héten belül küldik a szerződést... Fú, nem is folytatom, mert hosszú és unalmas és bosszantó.

A lakást belaktuk már. Nagyon élvezzük, hogy ismét a városban lakunk. Rengeteget mászkálunk el Ágostonnal és hozzánk is sokan jönnek. Szerencsére Ágoston is szereti a nyüzsgést. Ha itthon vagyunk akkor is megy az ajtóhoz, hogy menjünk már valahová.

Visszaolvasgattam és láttam Ayse konyháját. A miénk is ilyen. Ayse! Nektek sikerült mindent egyszerre megvennetek? Mi lehet, hogy pont rosszkor (Ikea konyhahetek ideje alatt) vettük,de azt hiszem 4 körben sikerült megvennünk mindent, egy ajtó kivételével. Azt még mindig nem lehet kapni.

Mint már mondtam nagyon szívesen tartanék egy babatalit. Látom Mártiék nem lesznek a jövő héten itthon, úgyhogy az azt követő héten kijelölhetnénk egy napot.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Már tegnap akartam írni, csak este kidőltem.
Képzeljétek a hét elején a tesómmal elmerészkedtünk az Árkádba Bendegúzzal babakocsi nélkül, mondván majd szépen jön mellettünk, amíg mi a karácsony utáni leárazásokban tobzódunk.
Hát negyedóra után feladtuk, annyira féltem hogy egyszercsak eltűnik az emberek között, hihetetlen tempóban indult el felfedezni, komolyan féltem hogy egy pillanatra szem elől vesztem és annyi. Úgyhogy a tesóm markolta a mancsát, én meg elrohantam egy Intersparos bevásárlókocsiért, abba beültettük, ott vígan lógázta a lábát, ette a kölesgolyókat amiket adagoltam neki, és így jártuk végig az Árkádot. Persze nem vettünk semmit, csak narancsot. Viszont azt szereti Bendegúz, tegnapelőtt adtam neki először, eddig csak mandarint próbáltam. Már gondoltam rá, hogy lehet hogy kicsit savhiányos, mert úgy ette ezt a savanyú narancsot is, meg az ecetes ubit is olyan élvezettel tömi mindig.
Úgyhogy a tanulság az, hogy egyenlőre életveszélyes tömegbe bevinni gyalogosan a gyerkőcöt. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Réka!
Biztos nagyon klassz az új lakás!
De jó lenne találkozni! Nekünk a jövő hét tényleg nem jó, mert pénteken meg Anyuékhoz megyünk hétvégére Sárvárról, de utána héten nagyon jó lenne. Csak akkor meg 16-án kedden kapja Bendegúz az oltást, ha lehetséges ne aznapra tegyük, jó?!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, de jó lesz Nektek kicsit pihenni!
Mi a két ünnep között mentünk Zitával az Árkádba, és aztán arra jutottunk, hogy mostanában nem megyünk Zitával, hasonló okok miatt, mint Ti. :D
Igaz, velünk volt babakocsi, de nem lehetett beleültetni a kisasszonyt.

És íme, hogy miért is Apa a sztár :):
Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde!

Annyira édesk együtt :D :D :D
Érthető,hogy miért apa a sztár.........
Te gondolom nagy pocakkal nem emelgeted,nincs mindig az öledben,és nem hancúrozol vele,mint apa.
Egyébként azt mondják,a lányok nagyon apásak..nah ezt én meg is cáfolom,mert a pici fiunk él-hal apáért! :lol: :lol: :lol:
Ők is nagyokat hancúroznak,játszanak,röhögnek együtt.

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Réka!
ÁÁÁ, egy egész kis rémregényt írtam itt az ikea-kálváriánkról. Már nem is tudom, hányszor mentünk oda, mert az mégcsak hagyján, hogy elsőre nem volt minden, de olyanokat is adtak, amire nem volt szükségünk, pl. fiókelőlapból 1 helyett 15-öt :shock: .
Nem vagyok egészen képben :oops: , Ti már mindig itt fogtok lakni?
És ha jól értettem, mi nem is vagyunk olyan messze egymástól?

Tünde!
Nagyon jó a sorozat! Hogy is van a mondás: hasonló a hasonlónak örül! :D

ayse
 
 


Gondoltam beújítom az avatar képemet, de ez leginkább a hangyák karácsonya sorozatba illő kép lett. De csak azért, mert én olyan kicsi vagyok! :lol:

ayse
 
 


Egy Lili mondás.

Nézzük a korallzátonyokról készült filmet a tévében.
- Mi az? - kérdezi egy nagyon furcsa állatról, ami úgy néz ki, mint egy csomag hurkapálca csokorra kötve, vagy egy hosszúszőrű sün test nélkül.
- Tűlény! - válaszolja meg a kérdést.

ayse
 
 


Sziasztok!!!

Boldog Új Esztendőt kívánok Mindenkinek!

Itthon vagyunk már két napja, vissza is olvastam, de alig van időm, rámtört valami pakolási mánia, rendet raktam az összes fiókban, kidobáltam egy rakás dolgot, mégis annyira lomos a lakás.

Egész jól sikerült a kiruccanás, a repülőn Jack egy angyal volt, az ikrekkel jól kijött, óriási ajándékhalommal tértünk haza, pedig sok mindent otthagytunk (idegesítő és ronda játékgitár :evil: :evil: és társai).
Sajnálattal megállapítottuk, hogy Jack nem örököl több ruhát az ikrektől, mert utolérte növésben Conort (a kisebbiket).

Hú, majd még mesélek, mert van mit, képek is vannak, de még nem töltöttem le őket.

Jaj, de jó, hogy meglett Réka, és, hogy lesz tali :D :D :D :D , alig várom :D :D :D :D :D :D !

Azt meg fel sem bírom fogni, hogy Ákos nemsokára megszületik!!

Megyek alukálni, mert fáradt vagyok, meg nyűgös is (vörösök :evil: ), a hasam is görcsöl (mintha tűlények hancúroznának benne :lol: :( ).

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
De jó, hogy jelentkeztél!
Izgatottan várom a képeket és a mesélnivalót.
Tűlények támadása :(

ayse
 
 


Helló Manka!

Üdv újra itthon! Éppen arra gondoltam, miközben olvastalak, hogy pakolási láznál ugye most a fészekrakó nem lehet, akkor biztos a vörösök. :(
Jack jól van? Alszik éjjel? Hogy álltok a fogakkal?
Nem tudom, olvastad-e, de mi dec.25 óta hordjuk a borostyánkövet, és azóta Zita alszik éjjel, pedig volt már hideg és melegfront, telihold, és a fogát is növeszti.
Én mondjuk nem alszom, lehet magamnak is venni kéne. :D:D:D

Olyan hányingerem van. :( Apa szerint megyünk szülni hétvégén, sztem csak nem esett jól a sajt, amit ettem. :(
Meg a pocak is fáj, olyan hülye érzés, mint amikor pl az öv nyomja a hasam, csak éppen belülről, és a gyomrom alatt, meg oldalt.
Végülis a kukija nyomhatja a gyomrom, nem? :D :D :D
Na jó, ez rossz poén volt.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Szia Manka!
De jó, hogy megjöttetek! Képeket mindenképp ha majd elmúlt a pakolási láz. :lol: Tűlények. :lol: :twisted:

Ayse!
Tűlények. :lol: :lol: Lili annyira eredeti kiscsaj, úgy szeretném ha Bendegúz is majd ilyen kis elméseket mondana.

Tünde!
Hűű, ez izgi. De biztos csak a sajt miatt van.. :) Azért jelentkezz ám holnap, hogy minden OK, egyben vagytok.
Fütyielmélet. :lol:

Bocs csajok, most csak ennyi telt tőlem. Fáj a torkom, fejem, bőröm, engem kívülről szurkálnak tűlények. Megyek is az ágyamba. Jóéjszakát.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?