Új privát üzeneted érkezett!

Viki!
Ilyenek ezek a dokik :D
Csomag készen áll, babaholmik párodnak bemutatva, honnan is kell előszedni?
Nagyon boldog találkozást kivánok Nektek! Elindultok Ti is ezen az uton, amiben annyi örömötök lesz! Nagyon drukkolok, várjuk a beszámolót! Puszi
Anikó!
Már félidős vagy :!: :?: :D Hogy van az érgyulladásod? És a lepényke? Feküdni kell még?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Nviki
nagyon nagyon várjuk a híreket és a képeket a babókákról!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Melcsi! :D
Köszönöm szerintem már jol van az érgyulladásom(vagy is eddig sem éreztem semmit belöle)!
Most inkább az aggaszt hogy pár napja keményedik a hasam :( !
Szedem a magnesium citricit 2x1-et 500mg-os de valahogy teljesen nem akarja rendbetenni ezt a keményedést!
Az orvosom meg hiába hivom csak ezt a hülye magne b6-ot szajkozza ezt a másikat nem is ismeri!Ezt egy nagyon kedves orvos ismerösömtöl kaptam aki most szült ikreket és neki már sokkal hamarabb kezdödtek a keményedések és azért adta nekem is mert neki bevállt!
Kicsit el vagyok keseredve ez miatt! :(

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Anikó :)
a keményedésre figyelj, de azért elkeseredni nem kell.
Hüvelyváladékban semmi változás?

Elég szeszélyes az időjárás, ha érzékenyebb a pocid, akár az összes frontot megérezheted, most épp hidegfront van. (az enyém eléggé az, érzi is)
tényleg amit írtunk 1-2 pohár bor simán jót tesz. A keményedésnek, ha nem fertőzés áll a hátterében, akkor 80%ban pszichés, ezen segít az alkohol, mert kicist tudat alatt is megnyugszol, másrészt fizikálisan is lazítja a méh izmait (nem hiába az alkoholon infúzió :D)

szóval ne aggódj :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Köszönöm szépen!
Mindig ugy megtudod nyugtatni az embert és olyan jo dolgokat irsz!
Tegnap este ittam egy kis bort és ugy aludtam mint a bunda! Kép
Nagyon jot tett!Már napok ota alig aludtam annyira bántott ez az egész! :(
Szerdán kell mennem az orvoshoz és töviröl hegyire kikérdezem,és megkérem hogy ezt a fertözéses dolgot nézzük meg feltétlenül,hogy kitudjuk zárni!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!
Nem emelgeted Marcidat? A hugom a 3. gyerekével hasonlóan hamar keményedett, és ráfogták, hogy biztos lefárasztja a meglévő 2, és valóban, nem is történt semmi baj, még tul is hordta 4 nappal.
Azért csak kérdezz meg minden eshetőséget!
És az alkohol valóban kis mértékben gyógyszer.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Lányok!

Kívánok mindenkinek nagyon nagyon boldog új évet. Bár úgy gondolom hogy mindenkép boldog lesz hisz évek óta arra vágytunk hogy gyermekünk szülessen és ez a 2007-es éven valóra válik. Emellett kívánok mindenkinek könnyű szülést és csöndes éjszakákat.

Kép

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok! :lol:

Én is Kívánok Nektek nagyon-nagyon boldog Újévet ezzel a kedves szívhez szóló versikével! :lol:

Újévi kismalac farka lógjon a szádba, hajnali 6 előtt ne kerülj az ágyba!Durranjon a pezsgő, szóljon hát az ének, ilyen boldog új évet kívánok én Néked!

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

ÉN IS KIVÁNOK MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDÖT!!!!! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Midenkinek Kicsiknek és Nagyoknak és a Pocaklakóknak is Nagyon de Nagyon Boldgo 2007-es Új Évet Kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erika és kis családja!

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Aki nem tudná, Nviki férje vagyok.
Anyát ma reggel bent hagytam, ma már bent éjszakázik.Nagyvalószínűséggel holnap reggel Ő lesz az első.Bővebb és pontosabb infoval majd nagyvizit után tudok jelentkezni.Uh és Ctg tökéletes. Addig is két még "egybe" fotó. Kép Kép
üdv:wolves
wolves
 
 


Húúúha! Ez aztán a HAS! :D
Az én pocakképem meg nem akar felsikerülni, bocsi lányok. :cry:
Nagyon-nagyon szorítok Vikinek, és minden jót kívánok nektek és persze MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET!

KépKép
pompomlány
 
 


ha átküldöd felteszem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Nviki - Wolves
nagyon szép a pocakos fotó,
akkor nemsokára már jönnek is a sztár fotók?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Viki, Wolves!
Gondolom akkor holnap lesz a nagy nap. Várjuk a híreket és hatalmas drukkot küldök Vikinek.
Ja és a pocakja nem semmi méreteket öltött.

Erika!
Még három hét és a kisfiadnak itt az első születésnapja. Tervezel már valamit vagy még ez korai?

Mi jól vagyunk megjártuk ma az orvost. Kicsikkel minden rendben egyik fejvégű a másik kersztben fekszik. Nem sok különbség van köztük de azért az egyik babóka kisebb.
A fejvégűnek eléggé lent van a feje így további pihenésre vagyok ítélve viszont a méhszájam tovább rövidül a sok fekvés ellenére is de zárva van ami nagyon jó. :roll:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ja és azt nem is újságolom az egyik babán megmutatta az arcocskáját igaz csak félig mert a pici kezét odatette de láttuk. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Köszi a drukkokat, a felét már át is adtam.
Kamera, lemezek izzítva, aksik feltöltve.
A helyzet változott, csak a másodikok leszünk holnap reggel.
üdv
wolves
 
 


Nviki, Wolves!

Nagyon drukkolok nektek! Vikinek hatalmas hasa van, gyönyörű kismama!

Zsebike!

Örülök, hogy jól vannak a babák és te is. A hátralevő időszakot kibírod már féllábon is, már lassan a kapuban toporognak a babák!

Holnap megyek megismételni a vérvételt, meg a labort, és lassan már teszek fel pocakképet is, azt hiszem már tudok mit mutatni!

puszi mindenkinek!

katyerina
 
 


Wolves kispapi!
:D :D :D
Csúcs! ez csudaklassz érzés lehet! Nagyon izgulok értetek! Helyesen teszed hogy izzítottad a fotóapparátot :lol: !

Zsebike!
Örülök hogy minden ok! 4d-n láttad az arcocskáját?

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Hali, lányok!

Icsilya, köszi a felajánlást! Emilben elküldtem a képet. Látom, senkit nem hagy nyugodni a dolog... :wink:

Amúgy nálunk megint rókakergetés van (Őrület, 16 és fél hetesen!!!) :shock:

wolves,
első vagy második az már talán mindegy ez esetben...
Jó lehet ott a finisben! :wink: Én már kezdek nem is félni a szüléstől! :) Úgyis minden út oda vezet...

zsebi,
úgy nézem, te leszel a következő finises! Csak kitartás! Minden rendben lesz!

KépKép
pompomlány
 
 


nyogodj meg, nekem is hányingerem van ca. 3 napja megint :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
borzalmas napom van. Bejelentettem az orvosomnak hogy váltok :? !
Teljesen kiakadt! Mindenfélét kérdezgetett hogy miért meg kihez. Én meg olyan picinek éreztem magam mint még soha! Ilyenkor mit mondhat az ember???? De most komolyan! Megkérdezte hogy már nem bízom benne? Most mit mondjak? Teljesen kiakadt majd kinyomta a telefont. Én meg azóta is bőgök, mert útálok embereket megbántani. Emberileg borzasztó kedves volt végig , de nagyon szétszórt és nem értett az UH géphez. Ez van. Az én előéletemmel meg minden apróság számíthat. Basszus gyerekek! Kiakadtam. Azt hittem könnyebben lenyeli a békát. Ez a rohadt Kecsó. Bemegy az ember a nőgyógyászatra és öt percen belül összefut az összes orvossal. Ezért muszály tisztázni a szitut. Bár így is ciki.

Bocsi hogy kiakadtam :cry: ! És rátok zúdítottam :cry: ! Muszály volt!


Wolves kispapi várjuk a híreket!
Zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Manócska!
Írj hogy mi volt ma!
Zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Nviki és Wolves!

Drukkolunk mi is nektek és várjuk a híreket!

Zsebi!
Már nagyon hiányoztál! Örülök, hogy minden rendben. Pihizz sokat, mert már úgysem sokáig teheted :-)!!!


Zsu!
Örülök, hogy Te is itt!
olvastam a múltkori sztoridat a dokival és az uh-géppel.
Tökéletesen megértem, hogy váltasz!
Pláne az előzmények ismeretében.

Most kicsit szar érzés, de ez volt a jó döntés! Remélem az új dokid jobb lesz és nagyon figyel majd Rátok!!!
amúgy minden tiszteletem a tiéd, hogy ilyen hamar felálltál és pocakosodsz! Komolyan le a kalappal!
Nagyon drukkolok és igyekszem néha benézni, hogy mi újság!

Pusza

Kép
stella9
 
 


Zsu :D
ne vedd ennyire a szívedre. Én megmondtam volna, hogy azért, mert béna az UHval.
jól döntöttél.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!!!!
Minden rendben ment és minedenki jól van. Rajtam kívül :lol:
Nos a tények reggel 08.47 Liliána 48cm és 2450g 08.49 Boglárka 50cm és 2750g.Teszek fel képeket, sorrendjük a következő:Lili, Bogi, Bogi, Lili, Lili, Bogi a többin Bogi van közelebb.
üdv és köszi mégegyszer:wolves
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
wolves
 
 


Zsuska!
Jól döntöttél, az a multkori UH-s dolog azért egy -gondolom- tapasztalt szülésznél nem kellett volna ekkora problémát okozzon...
Szerintem korrektül jártál el, hogy közölted vele a váltást, neki pedig kicsit méltóságteljesebben kellett volna ezt tudomásul venni. Na mindegy, fő hogy összeszedted a bátorságodat. És egyébként, van már uj dokid?
Pompika!
Még mindig a rókakergetés :shock: Téged ezek a gyerekek már belül duplán megkinoznak :wink:
Wolves és Viki!
Gondolom már ölelgetitek a babákat :D
Zsebike!
Tényleg, Te leszel a következő!
Manó!
Tul vagy már a szuráson?

Mindenkinek nagyon boldog Ujévet kivánok kicsit megkésve bár. Ki hogy szilveszterezett?
Mi nagyon boldogan, ugyanis 30-án érezhetően megmozdult Pöttyöm, és épp az Ujévi boldogságkivánás közben Apa is megérezte a mocorgást :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kedves Ujdonsült Lányos Apuka!
Épp egyszerre irtunk, de mire az ennyém felment, megláttam a Tiédet, igy elsőként gratulálhatok!
Nagyon.nagyon sok boldogságot és jó egészséget kivánok a kis hölgyekhez, nőjenek nagyra, legyen sok finom tejecskéjük és boldogitsák szüleiket egy hosszu életen keresztül!
gyönyörü, formás babák, nagyon-nagyon szépek!
Teljen bennük örömötök!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Szevasztok,

Van telepátia, gondoltam benézek, mert Vikink igencsak finisel, nekem meg nagyon kellene az a gólya, és lám a két Bűbáj Manci megérkezett!

Nagy Gratula Anyának Apának! Isten hozta az új Földlakókat!

FArkasok J
farkasok
 
 


Köszönjük átadom.
wolves
 
 


Nviki és wolves!
Gratulálok gyönyörű gyermekeitekhez. Nagyon hasonlítanak egymásra! És nagy öröm lehet, hogy ilyen szép méretekkel születtek. Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok a négyeseteknek! :D :lol: :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így ismeretlenül betörök, de hátha itt tudja valaki: a Duphastont lehet felezni (ugye elvileg filmtabletta, de van a közepén "árok")?

Köszi a választ előre is!

Fringilla
fringilla
 
 


Húú, kicsit lemaradtam a karácsonyi köszöntővel :oops: , de az újévi még talán belefér! Szóval mindekinek még szebbet és még jobbat jövőre, mint az idei volt :)

Wolves :)
Gratulálok, add át üdvözletemet a lányoknak is. Nagyon szép formás kisbabák, gyönyörű kis manócskák :) Sok boldogságot mindannyiótoknak!

Zsu :)
Drága, ne vedd a szívedre szerintem sem. A ciki az lett volna, ha a fő-fő orvostől pattansz le, mert akkor nem biztos, hogy át mer venni a többi, de szerintem ez így nem gáz. Én azt gondolom, hogy meg kell értenie, ha te nem hozzá akarsz járni és kész. Lehet megsértődni, lehet hisztizni, de ez a te döntésed és ezt tiszteletben kell tartania bármi is az oka.
Annak idején én is kicsit magama alatt voltam egyébként amikor megmondtam Dévainak, hogy nem hozzá fogok járni terhesgondozásra, mert láttam az arcán, hogy rosszul esik neki, de aztán túltettem magam rajta. Az unokatesőm, akinek két Dévais gyereke van jót nevetett rajta, mondta, hogy ezt ismeri, kétszer rá is megsértődőtt amikor lelépett, de aztán ugyanolyan kedvesen visszafogadta legközelebb lombikozni :)

Melcsi :)
De jó, hogy ilyen hamar megérezted :)

Nálunk minden rendben, általában nagy rajcsúrt csap a bébi odabenn egész nap és remekül rá tud érzni, hogy hova nem kéne rúgnia :D

wish
 
 


Drága Lili és Bogi!
Üdv köztünk! Gyönyörűek vagytok! Nagyon kis formásak!!!!!!!!!!!Puszi a maminak!

Lányok köszönöm a vigasztalást, már egy kicsit jobban vagyok. Csakhát elég lelkis tudok lenni! Külön örülök Stellácskáéknak hogy benéztek! Köszönöm! Gyönyörűek a babcik :lol: :lol: !

Wish!
tényleg hihetetlen hogy már itt tartasz! Puszi a kis hancúrbébinek :lol: !

Judit ti most hol merre tartotok?

Pá:Zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Viki Wolwes

gratulálok kislányaitokhoz :D :D :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Nviki - Wolves
nagy nagy gratula a pici lányokhoz, gyönyörűek, nagyon nagyon szépek - gyönyörűek, olyan jó nézegetni őket!!!!!!!!!!!!!!
És addig is míg haza nem érnek jól aludd ki magad!

Melcsi
Milyen jóóóóóóóóóóó nektek, hogy már mocorog a babóca!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok lányok!

Nviki+Wolves,
gyönyörűséges babáitok születtek, gratulálok!

Lányok, a tanácsaitokra lenne szükségem. Alacsony lett az AFP-m, 0,7 MoM. Beta Hcg-t nem néztek, úgyhogy csak ezt az egy eredményt tudom. Elvileg ez Down-os babát feltételez. Viszont anno a 12. héten volt orrcsont, jó lett a tarkóredő (1,7 mm ) - mindezt 2 helyen is megnézték. Ekkor voltam az Istenhegyin kombinált szűrésen is, itt is nagyon jó arányszámok jöttek ki, ahol is a down-kór esélyét 1:18899 becsülték. Kb. 1 hete szintén voltam genetikai uh-on (akkor még nem tudtam az AFP eredményét ), de ott is tök jó lett minden. Most mit csináljak?
20140901102739
 
 


Viki, Wolves!
Hatalmas gratula az új családnak. Tüneményesek a lánykák . Sok sok tejcsit kívánok Vikinek és nagyon jó étvágyat a lánykáknak remélem mielőbb élvezhetik az otthon melegét.

Kép

Zsu!
Szerintem se foglalkozz azzal hogy most kiakadt az orvos. Végülis neked a saját érdekeidet kell nézni.
Az uh sima kórházi uh volt de ennyire még soha nem láttuk rajta a picike arcát. Biztos úgy volt vele megvigasztalja a mamit mert rosszúl lettem a vizsgálat alatt. És ahogy oldalra fordítottak mutatta az arcát.

Stella!
:)

Hát igen furcsak hogy mi leszünk a következők de remélem erre még egy hónapot kell várni legalább.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nviki, Wolves család :D
Gratulálok, a lányok gyönyörűek !!
Vikinek mielőbbi felgyógyulást és minden jót kívánok !!!
mniki
 
 


vikike, wolves,
nagyon-nagy gratula a gyönyörűségekhez! :D Mindenkinek hasonló jókat kívánok!

hajni,
ne ess kétségbe, ez a legfontosabb.
Mire írunk, talán már ki is találtad, kivel beszélj.
Engem a dokim elküldött a SOTE genetikai tanácsadóba AFP eredmény után (nekem is most nézték tegnap, eredmény 10 nap múlva).
A Genetikai Tanácsadásra be kell jelentkezni telefonon
459-1500/4202. mellék (kitartás, folyton foglaltak!)
Helyileg pedig 1088. Baross u. 27.

KépKép
pompomlány
 
 


Hajni :D
én lexarnám az afp eredményét... ca. 30-50%ban ad téves eredményt. a 0.7 meg az alsó határérték.
inkább hiszek az UHnak meg akombinált szűrésnek.

Viki, Wolves :D
GRATULÁLUNK a 2 lánykához!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


NViki, Wolwes!

Hatalmas gartula a lányokhoz, egésznap gondoltam rátok, mikor meg meg láttam a képeket rögtön el is bőgtem magam, annyira édesek!
Apa is gratulációit küldi, tiszta lázba jött :)

Pompi!

ha érzed, hogy megmozdulnak a babák elmúlik a hányinger, legalábbis ezt mondják! Nekem a 14. héten még befutott egy-egy eltévedt róka, de szerencsére a 15. héten mintha elvágták volna.

Hajni!

Az AFP-t én is leszarnám, sok ismerősömnek volt szar érték és mégis egészséges babája lett, nekem meg nem is csinálnak, mivel két baba + a kis angyalka miatt teljesen értelmetlen lenne. Te meg még be is biztosítottad magad a genetikai vizsgálatokkal!
Szerintem ne parázd túl élvezd a terhességed!

katyerina
 
 


Köszi csajok a hozzászólásokat! Kicsit én is jobban utánaolvastam, úgyhogy végülis tényleg nem kéne, hogy izgasson a dolog, de azért nem számítottam rá! Pompi, holnap azért felhívom a SOTE-t, meghallgatom, mit mondanak. Köszi!
20140901102739
 
 


Köszike mindenkinek megpróbálom átadni, úgyhogy jegyzetelek.
wolves
 
 


Most voltunk a nőgyogyimnál.
Szépséges kisbabánk sokat nőtt: 33mm és teljesen babaforma.
10 hetes méret :D
Össze-vissza ficánkolt :D

Hajni
pont egy másik helyre írtam, hogy sógornőmet is agyon idegelték az AFPeredménnyel, aztán tökegészséges kisbabája született. Ha minden más rendben, akkor ahogy Orsi írta próbáld meg letojni

Kép
Kép
emma1976
 
 


Wolves :D
ha kellenének az 50es rucik, akkor dobj egy pü-t.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viki, Wolves!

Nagy-nagy gratula! Gyönyörűek a csajszik.

Kép

Timi
latimi
 
 


V+W!
Én is gratulálok a "kisvéhez"!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Köszike mégegyszer.
wolves
 
 


Hajni!
Az is lehet, hogy korábban küldtek néhány nappal,mint kellett volna, tudod irtam 1x hogy ezt nagyon gondosan kell kiszámolni. De ahogy Orsi is irta, ugy tudom én is, hogy ennek a vizsgálatnak már nincs akkora jelentősége, mint régen, az UH mostmár sokkal pontosabb eredményt ad.
Mit mondott a dokid egyébként?
Erika!
Bizony engem is meglepett hogy ilyen hamar megéreztem, bár Emesét is épp akkor éreztem, mikor betöltöttem a 16 hetet, de Pötty még korábban jelzett.
Mostmár olyan jó, folyamatosan küldi a jeleket, igy máris nyugodtabb az ember...
Tegnap voltunk dokinál, mozi is volt, immár hason keresztül. Sajnos nálam a háj miatt "nehezitett" az UH, de azért látszott, mekkorát nőtt, összevissza mocorgott, amit éreztem is, és továbbra is megvan mindene és szépen fejlődik. Az uram elégedett volt a látvánnyal. :D
Én ma voltam AFP-n.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: